Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβριος, Φθινόπωρο, όπως πέφτουν τα φύλλα έτσι να πέσουν οι δύσκολες στιγμές και να έρθουν νέα σποράκια στις κοιλίτσες και στις αγκαλίτσες🤰🤰🤱🤱🤱👶👶👶🍼🍼🍂🍂🍂


Nandia-

Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η Pepe le pew είπε:

Νομίζω πως με το άγχος που είχα όταν έκανα την χοριακη η προλακτίνη θα έδειχνε στον Θεό χαχαχαχαχα. Ας περιμένω λοιπόν. Αν και δεν φημιζομαι για την υπομονή μου. 

Προσπαθώ να μάθω και πως δουλεύει το φόρουμ Για να μπορώ να συμμετέχω πιο άνετα. 

@misofeggaro θυμάμαι εσύ είσαι σε γόνιμες τώρα ε; Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να σκαρωσετε και εσείς ένα μπεμπακι αυτες τις μέρες 

Ναι είμαι στις γόνιμες. Πως θα περάσουν οι μέρες όμως από εδώ και πέρα δεν ξέρω... Ούτε εγώ είμαι της υπόμονης οπότε σε καταλαβαίνω. Πως είσαι σήμερα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 588
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 17 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια..εγώ προσπαθούσα απο αρχές του χρόνου με έναν μήνα εκτός λόγω κοβιντ κ έναν εκτός λόγω αφαίρεση πολύποδα…ειχα μια βιοχημική στον τρίτο μήνα προσπαθειών και μετα την αφαίρεση πολύποδα έπιασα αμέσως και είμαι δυο μηνών..ακούσαμε καρδούλα στις 7 εβδομάδες,την προηγούμενη εβδομάδα δηλαδή..Δυστυχώς  απο την προηγούμενη Τετάρτη έχω καφέ και μέχρι εχθές είχαν σχεδόν σταματήσει..Απο το βράδυ όμως έχω αίμα..όχι με ροη..αλλά είναι αίμα ανά 5-6 ώρες στο σκούπισμα κυρίως..μετα γίνεται καφέ,εξαφανίζεται για κάποιες ώρες και πάλι απο την αρχή…έχω απογοητευτεί και κλαίω συνέχεια..έχω ξανά υπέρηχο αύριο στη 1…Αυτααα…

Ειχα και λιγο αιμα στην αρχη επειδη ειχα επιπωματικο πλακουντα κυριως ομως ειχα παρει utrogestan x 200 2 φορες τη μερα και ειχα ξεκουραστει πολυ ολα πηγανν καλα!

Να κανεις οτι καλυτερο μπορεις απο  ξεκουραση κλπ και σου ευχομαι απο καρδιας να οπανε ολα καλα!!!! Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια χθες είχα μια γεμάτη δύσκολη και πολύ κουραστική ημέρα στη δουλεια…ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα ☺️☺️ Είναι κ Παρασκευή έρχεται ΣΚ 😚😚😚 

Καλημερα τι εβδομαδα εισαι πλεον κοριτσι μου? Ποτε επομενος υπερηχος? Εγω σημερα ειμαι 29!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Afroditi1992 είπε:

Καλημέρα σε όλες, καλό μήνα, με το καλό ό,τι επιθυμεί η καθεμία μας! Είμαι καινούργια εδώ, εμείς αρχίσαμε τις προσπάθειες εδώ και ένα μήνα! Ελπίζω να έρθει σύντομα το μωράκι μας και το ίδιο ελπίζω και για όσες το θέλουν!😘🥰

Καλημερα κοριτσι μου!!! Καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου!!! Σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου συντομα  το πολυποθητο +++++ τεστακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Σου εύχομαι να είσαι το πρώτο θετικό του Σεπτέμβρη 

Ναντιαμου εσυ πως εισαι? Τι εβδομαδα εισαι τωρα?? Εγω σημερα ειμαι 29!!! επιτελους! αρχιζω να μετραω αντιστροφα, αλλα ακομα εχω αγχος αν θα πανε ολα καλα και δεν εχω αηορασει τιποτα 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι είμαι στις γόνιμες. Πως θα περάσουν οι μέρες όμως από εδώ και πέρα δεν ξέρω... Ούτε εγώ είμαι της υπόμονης οπότε σε καταλαβαίνω. Πως είσαι σήμερα;; 

Καλή επιτυχία 🥰🥰🥰❤️❤️❤️

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα τι εβδομαδα εισαι πλεον κοριτσι μου? Ποτε επομενος υπερηχος? Εγω σημερα ειμαι 29!!

Είμαι 23 +3 σήμερα! Πέρασε ο καιρός πωπω!!! Ο επόμενος υπέρηχος μου είναι στις 14/9 κ έχω κ καμπύλη σακχάρου την άλλην εβδομάδα! Εσυ ποτέ εχεις ξανά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Καλή επιτυχία 🥰🥰🥰❤️❤️❤️

 

Είμαι 23 +3 σήμερα! Πέρασε ο καιρός πωπω!!! Ο επόμενος υπέρηχος μου είναι στις 14/9 κ έχω κ καμπύλη σακχάρου την άλλην εβδομάδα! Εσυ ποτέ εχεις ξανά;; 

Όντως πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός! Είμαι πολύ χαρούμενη και για εσένα και για την @Nandia- ! Να πάρει και η @Antonia2 όμως σειρά και εμείς οι υπόλοιπες σιγά σιγά ... Που χάθηκε αυτό το κορίτσι; Είναι καλά; Έχετε νέα της;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όντως πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός! Είμαι πολύ χαρούμενη και για εσένα και για την @Nandia- ! Να πάρει και η @Antonia2 όμως σειρά και εμείς οι υπόλοιπες σιγά σιγά ... Που χάθηκε αυτό το κορίτσι; Είναι καλά; Έχετε νέα της;; 

Θα είναι ο γάμος της αυτές τις ημέρες νομίζω την άλλην εβδομάδα; Κ ισως έχει τρεχάματα!! Κορίτσια ολες αξίζουμε να γίνουμε μανούλες ολες θα γίνουμε ❤️❤️❤️ Σας στέλνει το αγόρι μου μπεμπεδοσκονη 💙💙💙🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tinasardin8689 εγω ειχα καφε στην αρχη της εγκυμοσυνης και μου εδωσε 3 ουτροτζεσταν την μερα.. δεν σου εδωσε κατι να πινεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναντιαμου εσυ πως εισαι? Τι εβδομαδα εισαι τωρα?? Εγω σημερα ειμαι 29!!! επιτελους! αρχιζω να μετραω αντιστροφα, αλλα ακομα εχω αγχος αν θα πανε ολα καλα και δεν εχω αηορασει τιποτα 😄

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

@Tinasardin8689 εγω ειχα καφε στην αρχη της εγκυμοσυνης και μου εδωσε 3 ουτροτζεσταν την μερα.. δεν σου εδωσε κατι να πινεις?

ειμαι στην δουλεια αλλα εχω πονακια γιατι καθομαι αρκετη ωρα και πιεζει το μωρο.. απο βδομαδα θα κατσω σπιτι.. δεν με αφηνει η γιατρος να πηγαινω και δουλεια και το απογευμα να τρεχω με τα ιδιαιτερα των αγοριων.. ετσι λεω ας κατσω σπιτι μην εχω τιποτα δυσαρεστο και τρεχω μετα.. ειμαι 20&1 και θα παω για β επιπεδου στις 9/9.. ελπιζω να ειναι ολα καλα με το μωρο

εσυ μπηκες τωρα σιγα σιγα στην τελευταια ευθεια.. σου ευχομαι να πανε ολα τελεια και να εχεις μια ευκολη γεννα💖

πρεπει σιγα σιγα ομως να ετοιμασεις την βαλιτσα μην τρεχεις τελευταια στιγμη.. παντα λενε απο τον 7ον πρεπει να ειναι ετοιμη.. εγω ειπα να τελειωσω με τον γαμο και θα αρχισω με τα του μωρου

στις πριν 23 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Όντως πέρασε πολύ γρήγορα ο καιρός! Είμαι πολύ χαρούμενη και για εσένα και για την @Nandia- ! Να πάρει και η @Antonia2 όμως σειρά και εμείς οι υπόλοιπες σιγά σιγά ... Που χάθηκε αυτό το κορίτσι; Είναι καλά; Έχετε νέα της;; 

ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.. και εσυ μην χανεις τις ελπιδες σου.. ο θεος ξερει ποτε θα μας στειλει τα μωρα μας.. θα ερθει και η σειρα σου...  η αντωνια λογικα τρεχει για τον γαμο που ειναι αυτο το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tinasardin8689εγω όταν είχα μου είπε 2 υποθετα προγεστορονησ κολπικά ένα πρωί ένα βράδυ κ μετά μου το έκανε 1 κ μετά τα σταμάτησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι είμαι στις γόνιμες. Πως θα περάσουν οι μέρες όμως από εδώ και πέρα δεν ξέρω... Ούτε εγώ είμαι της υπόμονης οπότε σε καταλαβαίνω. Πως είσαι σήμερα;; 

Άσε και εγώ τα ίδια... Σήμερα έλεγα να κάνω τεστ αλλά είμαι 5 ημέρες πριν την περίοδο!!!! 🤔😬😬😬😬 Τελικά κρατήθηκα!!! Την άλλη Παρασκευή το τεστ για να έχω καθυστέρηση και 2 ημέρες... Έχω πρησμένο στήθος.. Αλλά το έχω και πριν την περίοδο... Ειδωμεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ελπίζω να είσαι η πρώτη με το θετικό τεστ του μήνα!!! Να πάρουμε μπρος πάλι!!! 

Σε ευχαριστώ Ραφαέλα μου!!! Αμήν αμην!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ναι συμφωνώ με τη γιατρο αλλά θα μπορούσατε να μειώσετε τη δόση. Ελέγξατε το σπερμα; Ή αλλες εξετάσεις ορμονικές; Σαλπιγγογραφια; 
 

οσο για την ουρολοίμωξη δεν φεύγει το μικρόβιο εντελώς κ κανεις ξανά κ ξανά, έτσι θα ταλαιπωριέσαι κ με τις αντιβιωσεις αυτά γίνονται ανθεκτικά! Χρειάζεται να παίρνεις κάτι προληπτικά μετά την αντιβίωση ισως αυτό που κάνουν κ τα κορίτσια με τη σόδα ή ένα d mannose κ να τα κανεις Για πολύ καιρό!! Κ να πίνεις πολύ νερό 

Καλημέρα κορίτσια μου. Πήγα πρωί πρωί πάλι για χοριακη ακόμα δεν έχω αδιαθετησει. Έχω μερικές ελαφριές κράμπες και μέχρι εκεί. @Raf123 όχι δεν έχω μειώσει δόση αλλά θα την ρωτήσω. Σπερμοδιαγραμμα είχαμε κάνει προληπτικά τον Μάιο να δούμε που βρισκόμαστε. Και όλα ήταν καλά κινητικότητα συγκέντρωση κλπ. Αν ξανά κανω Δευτέρα χοριακη θα κάνω και την προλακτίνη να τελειωνω να δω που βρίσκομαι. 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια χθες είχα μια γεμάτη δύσκολη και πολύ κουραστική ημέρα στη δουλεια…ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα ☺️☺️ Είναι κ Παρασκευή έρχεται ΣΚ 😚😚😚 

Εγώ σήμερα έχω να τρέξω τα μικρά σε φροντιστήρια δραστηριότητες και παιδίατρο για το σχολείο και περιμενω το σκ πως και πως να κοιμηθώ λίγο παραπάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι είμαι στις γόνιμες. Πως θα περάσουν οι μέρες όμως από εδώ και πέρα δεν ξέρω... Ούτε εγώ είμαι της υπόμονης οπότε σε καταλαβαίνω. Πως είσαι σήμερα;; 

Ειμαι πολύ πολύ αγχωμενη και όσο καθυστερεί η περίοδος και ελπίζω, ξέρω πως θα στεναχωρήθω πολύ αν βγει αρνητική και αυτή η χοριακη. Καλή επιτυχία σου εύχομαι αυτές τις μέρες και να οπλιστεις με υπομονή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

 

ειμαι στην δουλεια αλλα εχω πονακια γιατι καθομαι αρκετη ωρα και πιεζει το μωρο.. απο βδομαδα θα κατσω σπιτι.. δεν με αφηνει η γιατρος να πηγαινω και δουλεια και το απογευμα να τρεχω με τα ιδιαιτερα των αγοριων.. ετσι λεω ας κατσω σπιτι μην εχω τιποτα δυσαρεστο και τρεχω μετα.. ειμαι 20&1 και θα παω για β επιπεδου στις 9/9.. ελπιζω να ειναι ολα καλα με το μωρο

εσυ μπηκες τωρα σιγα σιγα στην τελευταια ευθεια.. σου ευχομαι να πανε ολα τελεια και να εχεις μια ευκολη γεννα💖

πρεπει σιγα σιγα ομως να ετοιμασεις την βαλιτσα μην τρεχεις τελευταια στιγμη.. παντα λενε απο τον 7ον πρεπει να ειναι ετοιμη.. εγω ειπα να τελειωσω με τον γαμο και θα αρχισω με τα του μωρου

ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.. και εσυ μην χανεις τις ελπιδες σου.. ο θεος ξερει ποτε θα μας στειλει τα μωρα μας.. θα ερθει και η σειρα σου...  η αντωνια λογικα τρεχει για τον γαμο που ειναι αυτο το μηνα

εχεις δικιο κοριτσι μου, αμαν πια με αυτο το φοβο μου, τωρα ειπα θα τα αγορασω τωρα ολα μαζι και τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

εχεις δικιο κοριτσι μου, αμαν πια με αυτο το φοβο μου, τωρα ειπα θα τα αγορασω τωρα ολα μαζι και τελος!

ολες φοβομαστε μεχρι να το παρουμε αγκαλια

και εγω φοβαμαι τωρα που θα παω για την β επιπεδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό..οι αποκολλήσεις έχουν σχεδόν κλείσει αλλά βγάζει το μωράκι μια εβδομάδα μικρότερο απ ότι θεωρητικά είμαι..μου είπε,ότι είναι σύνηθες,δεν το βοήθησαν και οι αποκολλήσεις και έχει πολύ καλούς παλμούς κάτι π τον κάνει να πιστεύει ότι την επόμενη εβδομάδα θα ισορροπησει..Προσευχηθείτε για εμένα..🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ Ραφαέλα μου!!! Αμήν αμην!!! 

Μαρινακι,επειδή παρακολουθώ μήνες την προσπάθεια σου εύχομαι,ελπίζω και προσεύχομαι να είσαι ήδη έγκυος..Αυτό το μαρτύριο π περνάμε με τόση αναμονή δεν μπορούν να το καταλάβουν δυστυχώς όλες οι γυναίκες.Μακαρι να μην δυσκολευόταν καμία μας σε τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

εχεις δικιο κοριτσι μου, αμαν πια με αυτο το φοβο μου, τωρα ειπα θα τα αγορασω τωρα ολα μαζι και τελος!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

ολες φοβομαστε μεχρι να το παρουμε αγκαλια

και εγω φοβαμαι τωρα που θα παω για την β επιπεδου

Εγω έχω καταγχωθει με το γεγονός ότι το σπίτι μου δεν θα είναι έτοιμο ως την γέννηση! Κ δεν ξέρω πως θα βολευτω! Ένα ντουλαπάκι θα βρω για τα ρούχα του μωρού δεν κρατάνε χώρο μέσα στο ντουλάπι του άντρα μου αλλα δεν είναι σωστό να τα έχω εκεί που τα έχουμε εμεις αλλα πραγματικά δεν ξέρω κ μόνο το καρότσι μας βολεύει γιατι για κάτι άλλο μέσα στο δωμάτιο μου να το έχω δεν χωράει! Κ έχω εκνευριστεί απίστευτα γιατί θα μας καθυστερήσει ενας συγκεκριμένα όπου για να προχωρήσει το σπίτι πρέπει να είναι έτοιμα αυτά κ θα πρέπει να τον περιμένουμε όλοι οι υπόλοιποι αυτόν… κ δεν ξέρω μετά μέσα στον χειμώνα να κάνω μετακομίσεις κ με ένα μωρό βρεφος πραγματικά δεν ξέρω πως θα γίνει! Τα σκέφτομαι και πελαγώνω μόνο κ μόνο στην ιδέα που θα είμαστε σε αυτό το σπίτι που μένουμε τώρα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Άσε και εγώ τα ίδια... Σήμερα έλεγα να κάνω τεστ αλλά είμαι 5 ημέρες πριν την περίοδο!!!! 🤔😬😬😬😬 Τελικά κρατήθηκα!!! Την άλλη Παρασκευή το τεστ για να έχω καθυστέρηση και 2 ημέρες... Έχω πρησμένο στήθος.. Αλλά το έχω και πριν την περίοδο... Ειδωμεν

Καλή επιτυχία !!!! Έλα νερό θα περάσουν οι μέρες κρατήσου !   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2022 at 3:46 ΜΜ, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Έχουμε ακριβώς τις ίδιες σκέψεις ….. πάντα έχω περίοδο πρωί η νωρίς το απόγευμα …. Και σκέφτομαι βρε κάτσε να ξεκινησω και πρωινές προσπάθειες χαχαχα! Καλή επιτυχία ! Όλα να πάνε δεξιά ! 

Εγώ όταν έμεινα έγκυος βραδινές ήταν οι επαφές. Σάββατο θετικό τεστ ωορρηξίας και είχα επαφή Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο.   Το μόνο διαφορετικό που έκανα , δεν ξέρω αν παίζει ρόλο είναι ότι κοιμήθηκα χωρίς να πλυθω πρώτη φορά και τις τρεις αυτές μέρες. Έβαλα μια.πετσετα από κάτω και κοιμήθηκα έτσι. Δεν το είχα ξανά κάνει και το έκανα πρώτη φορά.

 

Καλησπέρα σας κορίτσια μου. Εγώ δεν είχα δει ότι ανοίξαμε θέμα και κοιτούσα το παλιό και έλεγα καλέ τι έπαθαν; Αχχαχα και μπήκα ξαφνικά και βλέπω 3 σελίδες. 🤣 Εγώ 36 εβδομάδες ολοκληρωμενες.. έχω δύο μέρες που πονάω στο δεξί πλευρό. Είναι τόσο ψηλά ρε παιδιά τι κεφάλι της που μου πιέζει τα πλευρά και μου κόβεται η ανάσα. Πφφφφ πολύ ενοχλητικό πόσο θα το αντέξω αυτό;..δεν μπορώ να αναπνεύσω μέχρι τέλος. Μου κόβεται.απο τον πόνο. έχω γιατρό στης 8 του μήνα που θα ορίσουμε και ημερομηνία. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ όταν έμεινα έγκυος βραδινές ήταν οι επαφές. Σάββατο θετικό τεστ ωορρηξίας και είχα επαφή Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο.   Το μόνο διαφορετικό που έκανα , δεν ξέρω αν παίζει ρόλο είναι ότι κοιμήθηκα χωρίς να πλυθω πρώτη φορά και τις τρεις αυτές μέρες. Έβαλα μια.πετσετα από κάτω και κοιμήθηκα έτσι. Δεν το είχα ξανά κάνει και το έκανα πρώτη φορά.

 

Καλησπέρα σας κορίτσια μου. Εγώ δεν είχα δει ότι ανοίξαμε θέμα και κοιτούσα το παλιό και έλεγα καλέ τι έπαθαν; Αχχαχα και μπήκα ξαφνικά και βλέπω 3 σελίδες. 🤣 Εγώ 36 εβδομάδες ολοκληρωμενες.. έχω δύο μέρες που πονάω στο δεξί πλευρό. Είναι τόσο ψηλά ρε παιδιά τι κεφάλι της που μου πιέζει τα πλευρά και μου κόβεται η ανάσα. Πφφφφ πολύ ενοχλητικό πόσο θα το αντέξω αυτό;..δεν μπορώ να αναπνεύσω μέχρι τέλος. Μου κόβεται.απο τον πόνο. έχω γιατρό στης 8 του μήνα που θα ορίσουμε και ημερομηνία. ❤️

Αχ εγώ έτσι την πάτησα  πριν λίγες μέρες κάθισα χωρις να πλυθω και έπαθα ουρολοιμωξη αυτή τη φορά... Όμως και εγώ το είχα δοκιμάσει αυτό παλιότερα και όντως είχα μείνει έγκυος αλλά ρισκάρεις εκτός από έγκυος να πάθεις και ουρολοιμωξη χαχαχαχαχααχ,

τώρα μπορεί οντως να έμεινα έγκυος και αυτό τον μήνα αλλά έπαθα και ουρολοιμωξη μαζί... 😬 Τουλάχιστον ας είναι για καλό που λένε... 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...