Μετάβαση σε περιεχόμενο

τροφιμα


Recommended Posts

Ζηταω λιγα τροφιμα , περιοχη κεραμεικου. Εχω για ανταλλαγη, νυφικο, εγκυκλοπαιδιεσ. Εχω μεγαλη αναγκη. Προσπαθησα να πουλησω και το κινητο μου αλλα δεν τα καταφερα. Πληρωσα το νοικι για να μην μασ διωξουν και εχουμε μεινει χωρισ φαγητο. Γαλα χρειαζομαι το πιο βασικο. Μονο γαλα. Σασ παρακαλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου προσφέρθηκε καμιά κοπέλα να βοηθήσει? Εγώ μένω λίγο μακριά στο Ν κόσμο αλλά αν δεν προσφέρθηκε καμία πιο κοντά πολύ ευχαρίστως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να μ στείλεις ένα προσωπικό μήνυμα,με τα στοιχεία σου ή στο email μου αν στο γράψω πιθανώς,ώστε να σ στείλω τρόφιμα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Μπορείς να στείλεις μια διεύθυνση να σ στείλουμε πράγματα όσες είμαστε από μακριά;

Καλημέρα!!! Αυτό καλύτερα να γίνει με προσωπικό μυνημα μην δώσει δημόσια την διεύθυνση της η κοπέλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με αφήνει να σου στείλω μήνυμα στείλε μου στο titipapa@live.com να σου στείλω το κινητό μου να κανονίσουμε να βρεθούμε στο τραμ στάση Μπακανά έχει εκεί απέναντι Σκλαβενιτη να πάμε να ψωνίσουμε. Απλά δεν έχω αμάξι και κάποιον να αφήσω τη μικρή για να έρθω πιο κοντά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Anastasiaag είπε:

Δεν μπορώ να στείλω όμως προσωπικό μήνημα, ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. 

Εισαι καινούργια στο forum και δεν σε αφήνει να στείλεις προσωπικό μήνυμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα το είδα ότι είσαι δοκιμαστικό μέλος κάνε μερικές αναρτήσεις για να ανοίξουν τα μηνύματα να μπορέσουμε να κανονίσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagapiss@gmail.com είναι το mail της έκανε ένα γράμμα λάθος, το s. Εγώ κορίτσια τη συνάντησα τη κοπέλα σήμερα ήρθε με τη κορούλα της στη περιοχή μου, έξω από ένα σούπερ μαρκετ ενώ μάλιστα έβρεχε πάρα πολύ, ταλαιπωρηθηκε η γυναίκα, επειδή εγω δεν εχω ανθρωπο να κραταει το κοριτσάκι μου, με περιμενε ο μπαμπας μας για να φυγει για δουλεια όποτε δεν μπορουσα να αργησω πολυ να παω στο Κεραμεικό που μενει. Εχω να πω ότι είναι πολύ γλυκός άνθρωπος και ευγενεστατη οπότε όσες έχετε τη δυνατότητα μη διστάζετε. Να χαιρόμαστε όλες τα παιδάκια μας και οι κοπέλες που επιθυμούν να τα αποκτήσουν συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι να ευχαριστησω και εγω το μελος titipapa για ολα. Χαρηκα παρα πολυ που την γνωρισα και για την πολυτιμη βοηθεια της. Πραγματικα ευχαριστω παρα πολυ. Η μικρη μολις ηρθαμε σπιτι . Ε φωνεσ και κακο . Τρελαθηκε απο την χαρα τησ. Εννοειται πωσ για βραδινο δεν μαγειρεψα. Ειχαν αρπαξει το γαλα με το κουτι. Για γελια. Υπερ υπερ ευχαριστω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Εγώ περιμένω να μου φέρει η αδερφή μου κάτι κουπόνια για σούπερ μάρκετ και θα συνεννοηθώ με την κοπέλα να της τα στείλω με κουριερ γιατί κι εγώ είμαι μακρυά για να της τα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/8/2022 at 3:37 ΜΜ, ο/η Anastasiaag είπε:

Ζηταω λιγα τροφιμα , περιοχη κεραμεικου. Εχω για ανταλλαγη, νυφικο, εγκυκλοπαιδιεσ. Εχω μεγαλη αναγκη. Προσπαθησα να πουλησω και το κινητο μου αλλα δεν τα καταφερα. Πληρωσα το νοικι για να μην μασ διωξουν και εχουμε μεινει χωρισ φαγητο. Γαλα χρειαζομαι το πιο βασικο. Μονο γαλα. Σασ παρακαλω. 

Κορίτσι μπορώ να σου στείλω δωροεπιταγή σε κατάστημα mymarket. Ποιο από τα παρακάτω σε βολεύει; Θα χρειαστώ κ το ονοματεπώνυμο σου, όπως κ ένα τηλέφωνο. Εννοείτε μου τα στέλνεις inbox.

ACC7632C-100B-42C6-B24E-F27093AD4E39.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Anastasiaag είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ σας έχω απαντήσει στο emailττ

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Anastasiaag είπε:

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ σας έχω απαντήσει στο email

Το είδα το email Αρτενις γράφεις έτσι μην γίνει κανένα λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι  σασ ευχαριστώ πάρα πολύ. Και έχω και ένα ευχάριστο γεγονός.  Πάω αύριο για να με δούνε σε ένα μαγαζί με ρούχα κοντα στο σύνταγμα. Μακάρι να με παρουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...