Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματεγχυση! Αγωνια για το αποτέλεσμα


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια 

Σας παρακολουθώ αρκετά αυτές τις μέρες και είπα να σας γράψω γιατί δεν είμαι στα καλύτερα μου.

Έκανα σπερματεγχυση στις 20/07 γιατί προσπαθούμε καιρό με τον άντρα μου χωρίς αποτέλεσμα.

Από τις 25 Ιουλίου είχα περίεργα συμπτώματα που δεν ειχα άλλες φορές πχ πρήξιμο στη κοιλιά, πόνους χαμηλά και δυσκοιλιότητα.

Περίοδο περιμένω κανονικά τη Παρασκευή και σήμερα είχα πόνους περιόδου, αφού λέω ότι ήρθε η περίοδος και πήγαινα κάθε δέκα λεπτά τουαλέτα 😆 Πολύ άγχος και δεν βοηθάει δυστυχώς.

Λέτε να τα καταφέρω; έχω απογοητευτεί που έχω πόνους περιόδου 😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kate89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Σας παρακολουθώ αρκετά αυτές τις μέρες και είπα να σας γράψω γιατί δεν είμαι στα καλύτερα μου.

Έκανα σπερματεγχυση στις 20/07 γιατί προσπαθούμε καιρό με τον άντρα μου χωρίς αποτέλεσμα.

Από τις 25 Ιουλίου είχα περίεργα συμπτώματα που δεν ειχα άλλες φορές πχ πρήξιμο στη κοιλιά, πόνους χαμηλά και δυσκοιλιότητα.

Περίοδο περιμένω κανονικά τη Παρασκευή και σήμερα είχα πόνους περιόδου, αφού λέω ότι ήρθε η περίοδος και πήγαινα κάθε δέκα λεπτά τουαλέτα 😆 Πολύ άγχος και δεν βοηθάει δυστυχώς.

Λέτε να τα καταφέρω; έχω απογοητευτεί που έχω πόνους περιόδου 😪

οι πονοι περιοδου ειναι φυσιολογικοι.. κανε λιγη υπομονη ακομα και να κανεις μια χοριακη.. σου ευχομαι να εχεις θετικο αποτελεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
στις On 1/8/2022 at 9:26 ΠΜ, ο/η Nandia- είπε:

οι πονοι περιοδου ειναι φυσιολογικοι.. κανε λιγη υπομονη ακομα και να κανεις μια χοριακη.. σου ευχομαι να εχεις θετικο αποτελεσμα

Τελικά πως πήγε; Είχες αποτέλεσμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/7/2022 at 8:34 ΜΜ, ο/η Kate89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 

Σας παρακολουθώ αρκετά αυτές τις μέρες και είπα να σας γράψω γιατί δεν είμαι στα καλύτερα μου.

Έκανα σπερματεγχυση στις 20/07 γιατί προσπαθούμε καιρό με τον άντρα μου χωρίς αποτέλεσμα.

Από τις 25 Ιουλίου είχα περίεργα συμπτώματα που δεν ειχα άλλες φορές πχ πρήξιμο στη κοιλιά, πόνους χαμηλά και δυσκοιλιότητα.

Περίοδο περιμένω κανονικά τη Παρασκευή και σήμερα είχα πόνους περιόδου, αφού λέω ότι ήρθε η περίοδος και πήγαινα κάθε δέκα λεπτά τουαλέτα 😆 Πολύ άγχος και δεν βοηθάει δυστυχώς.

Λέτε να τα καταφέρω; έχω απογοητευτεί που έχω πόνους περιόδου 😪

Εγώ θα ήθελα εάν δεν σου κάνει κόπο όταν βρεις λίγο χρόνο να μου πεις την διαδικασία γιατί περιμένω να κάνω ένα ραντεβού με τιν ειδικό γιατρό στην Αγγλία να μας πει το πρωτόκολλο που θα ακολουθήσουμε να μπούμε στην αναμονή για να κάνουμε σπερματέγχυση … πως είναι η διαδικασία ; Παίρνεις φάρμακα ; Πονάει δεν ξέρω τίποτα ! 
σου εύχομαι καλα αποτελέσματα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
Κορίτσια, ως προς την επιτροπή για σπερματέγχυση πρέπει να είμαστε και εγω και ο σύζυγος ασφαλισμενοι; Υπάρχει ένα θέμα με την ασφάλεια του συζύγου αυτή την περίοδο, θα έχουμε πρόβλημα στην επιτροπή; 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...