Μετάβαση σε περιεχόμενο
Υβοννη

σςςςς!!!! λεμε τα δικα μας......

Recommended Posts

Υβοννη έγραψε:

Αννιω ψοφοκρυο στην πολη μας σημερα!!ντυσου χοντρα,αληθεια ποιο φαγητο?ειπες ωραιο και μου τρεξαν τα σαλια,τωρα θα φαω κι εγω αρακα :( ,α και οταν γυρισεις απο το γιατρο ενημερωσε μας τι ειπε,θα δεις το μωρο ετσι [πως το λενε?]σαν τρισδιαστατο καπως

Υβοννη και συ απο Θεσσαλονικη ησουν? φτου μου δεν το ηξερα!

Παντως ναι το φαγητο μου ηταν γαριδουλες με σαλτσιτσα και πολυ ωραιο ρυζακι αρωματικο...Κατι σε κινεζικο αλλα στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ....

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρετη1 έγραψε:

με το καλο αννιω να δεις το μωρακι σου...να ντυθεις καλα και να βγεις εξω....και εδω κοριτσια παρολο που ειναι χαμηλα εχει κρυο πολυ....αφου εδω τα λεμε....σας αρεσε ο σακιςςςςςςςςςςςςς.......το τραγουδι..........;;;;;;;;;;;καλα η καλομοιρα θεα;;;;;;;;;;;φιλακια

αρετη1 σε ευχαριστω...

ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ απο την γιατρο ειναι πολυ πολυ καλα γιατι επιτελους η ζουζουνα μου στρογγυλεψε εφτασε τα 2600 περιπου (μεχρι κι η γιατρος που ειχε να με δει απο τις 20/2 μου λεει "Αννα σαν να μεγαλωσε αρκετα η κοιλια, ε?" Χαρα εγω...:)

Το νεο θεμα ειναι αν βαλει περισσοτερο απο ενα κιλο στις επομενες εβδομαδες...(δηλ.περασει τα 3700-3800) θα κανουμε καισαρικη...

ΝΑΙ αυτο ειναι ενα θεμα...αλλα δε με νοιαζει πραγματικα...να ειναι το μωρο μου καλα θελω...Εχω αλλες 4 εβδομαδες...να την δω να γινεται πιο ζουζουνα καιστρογγυλη εκει θα κολλησω????:)

Ας ειναι!

Τι αλλος? ΑΥΤΑ!:cheer:

Υ.Γ. Ο αντρας μου απογοητευτηκε γιατι μας ειπε η γιατρος οτι απο το μηριαιο οστο θα γινει μετρια στο υψος...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ...Και οι κοντουλες εχουν την χαρη τους!!!:P

juliana έγραψε:

δεν έεεεεεεεεχει τι να βάαααααααααααααλει.....δεν έεεεεεεεχει τι να βάαααααααααλει....δεν εχει τι να βάλει η γριά στο καρναβάλι!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ρε κοριτσια έχω το ράδιο απ το πρωι και έχω ακούσει αυτη τη διαφήμιση πάνω απο 100 φορές!!:laugh: :laugh: Αφού μου χει κολλήσει στο μυαλό και το τραγουδάω και γω:laugh: :laugh: Πάει το χασα.....!!!Θα λαλήσω στο τέλος μεσα στο σπίτι:silly: :silly: :silly:

juliana κι ο αντρας μου τα ιδια με αυτο το τραγουδακι...Και οχι τιποτα αλλο χαζο χαζο αλλα εχει γελιο...Παει ερχεται στο σπιτι και το τραγουδαει...Εγω παλι εχω κολλησει με το τραγουδι του Ρουβα που θα παει στην Γιουροβιζιον...να ηξερα καλα και τα λογια μονο δυο σειρες τραγουδαω τα ιδια και τα ιδια...

ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΓΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ!!!!

χαχα:lol: :lol: :lol: :lol:

να σασ αλλαξω και εγω θεμα τωρα σε 1 ωρα περιπου παω στην δουλεια μετα απο 1,5 χρονο με αδειεσ τι λεμε τωρα κοντευω να πεθανω απο το αγχοσ......αγχοσ για την δουλεια αγχοσ γιατι θα αφησω την μπουμπου τοσεσ ωρεσ δεν βλεπω την ωρα να γυρισω σπιτι και να την παρω αγκαλιτσα....:(

μου αρεσει που λεω στισ κοπελεσ να μην αγχωνονται και εγω εχω φουλαρει απο αγχοσ τωρα ....δασκαλε που διδασκεσ.....

κοριτσια καλημερα η δικη μου μερα σημερα προβλεπετε σαν την χθεσινη,την προχθεσινη, κ παει λεγοντας...ειμαστε στο σπιτι κανοντας ελαχιστες δουλιες προς καθολου γιατι δε πρεπει να κουραζομαι ισα ,ισα το φαγητο μου μονο κ αυτο παλι καλα.αα...ξεχασα να σας πω ο διαχειρστης μας ξεχασε να μας βαλει πετρελαιο κ μ'αυτο το ψοφοκρυο ημασταν στο σπιτι μ'ενα σωμα καλοριφερ κ προσπαθουσαμε να ζεσταθουμε:angry: σημερα ξυπνησαμε πιο νωρις κοιμαμαι βλεπετε με τις κοτες...10 κ μιση το πολυ στο κρεβατι κ σημερα ορθια απο τις 7 αξημερωτα βρε παιδι μου:blink: καλα που ειναι κ το mammyland κ μπενω λιγακι κ περναει η ωρα μου, διαφορετικα κοριτσια δε περναει η μερα με τιποτε.....αυτα:)

Ανθή μου με το καλο!!!μην αγχωνεσαι ολα θα πανε καλα...να εισαι ηρεμη....θα παρεις και το αγορακι σου αγκαλισα!!!Μια χαρα!:) ευχομαι ολα να πανε καλα...και μετα θα τα θυμασαι και θα γελας...θα μας τα περιγραφεις σαν να μην τα εζησες εσυ :)

Ellada μου Σουηδια ε???Αχ δεν το θυμαμαι!:blush: Πωπω....η αληθεια ειναι οτι παντα θα ηθελα να ειχα την εμπειρια του να ζεις στο εξωτερικο εστω και για λιγο...ποσο θα μεινετε?Παντου καλα ειναι κοπελα μου μην ανησυχεις φτανει να εχεις τον ανθρωπο σου κοντα :)

evhdal η αληθεια ειναι οτι θα ειναι δυσκολο...τοσο καιρο να μην πηγαινεις και να πολαμβανεις ολη μερα το νινι...ε ειναι καπως...μα δεν πειραζει δυστηχως αυτα εχουν οι δουλειες και οι ομορφες καταστασεις...κρατανε λιγο ρε γαμωτο!!:unsure: Καλη αρχη να εχεις και μην αγχωνεσαι μωρε κριμα ειναι...θα βρεις παλι τον ρυθμο σου;) η αρχη ειναι δυσκολη!!;) θα τα καταφερεις :)

ninina μου δεν πειραζει αραξε και απολαυσε το γιατι μετα θα τα κανεις ολα μαζεμενα!:) Αχ αυτοι οι διαχειρηστες!!!Ευτυχως απαλαχτηκαμε ειχαμε περασει κι εμεις....ειχαμε μια φορα εναν που μας το αναβε 2 ωρες την ημερα....ολη μερα αγκαλια ειμασταν :laugh: :laugh: μιλαμε για σπαγκο!!:laugh:

Σισσιώ έγραψε:

Ελλάδα τί θες να καταφέρεις??

Ανθη δε θέλω άγχος! Θα γεννήσεις και εσυ όπως όλες μας και μετά ούτε που θα το θυμάσαι! Πάντως να ξέρεις θα βάλεις τα κλάματα με το που βγεις απο την αίθουσα για να πας στο δωμάτιο σου. Δεν ξέρω γιατί αλλά όλες τα βάζουμε...!! Απο την υπερένταση της εμπειρίας μάλλον...! Τέλος πάντων το θέμα είναι "όχι άγχος"

Φιλιά!

καλα Σισσιω μου, απιστευτο δεν ειναι!!! με το που με πηραν απ'την ανανηψη, εβαλα τα κλαμματα!!! με το που εφτασα στον οροφο, ξαναεβαλα τα κλαμματα!! με το που αντικρυσα τις κολλητες μου ξαναεβαλα τα κλαμματα, με το που μπηκα στο δωματιο συνεχισα να κλαιω!!! δε μπορουσα να το συγκρατησω με τιποτα!!!:silly:

Ανθη μου και Αννιω μου, ολα θα πανε καλα, να ειστε σιγουρες!!! αφου γεννησα εγω η πιο φοβιτσιαρα, ολες μπορειτε!!!:lol: να σκεφτεστε μονο τα μωρουλια σας!!! εγω ετρεμα στη σκεψη του τοκετου, απ'οταν μπηκα στον 8ο! αλλα το βραδυ που ξεκινησαν οι πονοι, δεν σκεφτομουν τιποτα αλλο απ'το "τωρα δηλαδη θα γινω μαμα?????"" ειναι μεγαλο το θαυμα κοριτσακια μου!! χαρειτε το!!!;)

kalispera koukles!!!!

ax kostantina mou edo k ena xrono k kati eimai edo k den paleyetai!!!

h ellada einai mia xora pou den thn allazo me kamia!!!

kala einai na zeis sto eksoteriko alla gia ligo kairo,,,,

meta ginetai kourastiko k theleis na gyriseis piso!!!!

loipon prospatho na balo mia foto etsi pos ntynomaste gia na bgoume ekso to brady!!!!

tora sigoura tha ta katafero!!!!!xaxaxaxaxaxaxax

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!

ΦΑΓΑΜΕ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ...

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΨΙΛΟΧΙΟΝΙΖΕΙ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΔΙΚΑ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ! ΠΑΓΩΝΟΥΝ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ.. (ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ-ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ).

ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ; ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ, ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΟΥΛΩΝΕΣΑΙ ΕΤΣΙ.ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΨΩΦΟΚΡΥΟ! ΛΕΣ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΕΞΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΣΟΥ... ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

ΓΕΙΑΑΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ,ΕΛΛΑΔΑ τι φωτο ειναι αυτη!!!!σε ειδα και ..κρυωσα παιδι μου μπρρρρρρ τρεμω..α ρε σουηδια και ηθελα να παω να δω το ξενοδοχειο παγου:silly: χαχαχαχαχαχ:laugh:

εδω στη σαλονικη σημερα ηλιος!!!!!!ΑΛΛΑ ΚΡΥΟ

κοριτσια τι κανετε?τι νεα?

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΛΟΙΠΟΝ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ(ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ).ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ.:( ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ.:woohoo:

ellada έγραψε:

kalispera koukles!!!!

ax kostantina mou edo k ena xrono k kati eimai edo k den paleyetai!!!

h ellada einai mia xora pou den thn allazo me kamia!!!

kala einai na zeis sto eksoteriko alla gia ligo kairo,,,,

meta ginetai kourastiko k theleis na gyriseis piso!!!!

loipon prospatho na balo mia foto etsi pos ntynomaste gia na bgoume ekso to brady!!!!

tora sigoura tha ta katafero!!!!!xaxaxaxaxaxaxax php0iZrE0_c1PM.jpg

θεα εισαι elladitsa μου!!! στη Σουηδια ειπαμε μενεις ή στο βορειο πόλο??:lol:

απο μεσα, οπως λεει και το χριστινακι μας, θα σαι σιγουρα hot!!!!:P

πω, πω κι ειμαι και κρυουλιαρα, δε θα τη παλευα με τιποτα!:S

προβλεπεται να γυρισεις ελλαδιτσα elladitsa μου?

Σημερα το πρωι εκανα ενα βολτακι, το μεσημερακι γυρισα και εφτιαξα φαγακι, εβαλα για υπνο το μπεμπουλακι και τωρα χαζευω στο κομπιουτερακι... :P

χιχιχι:woohoo:

RAKALENA περαστικα στα αγορακια σου και ζητα να σου φερει ο αντρουλης σου τιποτις:laugh: δωρακια απο τα ντιουτιφρι,τυχερουλα!

SWEETMAMY τωρα πιες και ενα καφεδακι:P :laugh:

Κοριτσακια εγω σπιτακι μου ειμαι ξεκουραζομαι...

σε λιγο θα μπω για μπανιο κ το βραδυ θα βγουμε καμια βολτιτσα:)

σοφακιμ τοσο κρυο ρε συ???ποπο εγω ετσι πως ειμαι κρυουλιαρα δε θα αντεχα:huh:

Καλησπερα κοριτσια!!

Στις 6:00 εχουμε να παμε σε γαμο...

Πως τα βαριεμαι αυτα..

Και ειδικα οταν "πρεπει" να πας για να μη κακοκαρδησεις τον αντρα σου...

Καλα να περνατε ολες σας!!!

Σοφακι μου!!!:silly: :laugh: :silly: :laugh: :silly: :laugh: :silly:

Με εκανες και γελασα!!!!

Να ντυνεις και τον σκυλακο σου ετσι οταν πατε βολτα να μη σου αρρωστησει!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Αννιώ έγραψε:

αρετη1 έγραψε:

αρετη1 σε ευχαριστω...

ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ απο την γιατρο ειναι πολυ πολυ καλα γιατι επιτελους η ζουζουνα μου στρογγυλεψε εφτασε τα 2600 περιπου (μεχρι κι η γιατρος που ειχε να με δει απο τις 20/2 μου λεει "Αννα σαν να μεγαλωσε αρκετα η κοιλια, ε?" Χαρα εγω...:)

Το νεο θεμα ειναι αν βαλει περισσοτερο απο ενα κιλο στις επομενες εβδομαδες...(δηλ.περασει τα 3700-3800) θα κανουμε καισαρικη...

ΝΑΙ αυτο ειναι ενα θεμα...αλλα δε με νοιαζει πραγματικα...να ειναι το μωρο μου καλα θελω...Εχω αλλες 4 εβδομαδες...να την δω να γινεται πιο ζουζουνα καιστρογγυλη εκει θα κολλησω????:)

Ας ειναι!

Τι αλλος? ΑΥΤΑ!:cheer:

Υ.Γ. Ο αντρας μου απογοητευτηκε γιατι μας ειπε η γιατρος οτι απο το μηριαιο οστο θα γινει μετρια στο υψος...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ...Και οι κοντουλες εχουν την χαρη τους!!!:P[/quote:btm2sot3]αννιω μπραβο για τα νεα σου....δεν πειραζει και καισαρικη να κανεις δεν ειναι τιποτα.....τρελαθηκες με την μπουμπου εεεεεε;;;;;;;;;;;;που να την παρεις και αγκαλια.....εκει να σε δω.......θα αποτρελαθεις τελειως....

λοιπον κοριτσακια σημερα πηγαμε να κοψει ο αντρας μου τα ραμματα στο γιατρο....για οσες δεν ξερετε εκανε χειρουργειο στο γονατο γιατι του ειχε γυρισει και η επιγονατιδα εκοψε ενα κομματι απο τον αρθρικο χονδρο...ευτυχως ολα καλα.....μετα πηγα και αγορασα στολη για τον αντρουλη μου τον μικρο.....του πηρα μανιταρακι στολη....θα τον ντυσω και θα σας στειλω φωτο.....και εδω πολυ κρυο...ψοφησαμε....πρεβεζα μενω....κοριτσακια τους εβαλα για υπνο και σερφαρω....αλλα εχω και πολλες δουλειες και εχω μια βαρεμαρα ατελειωτη.......φιλακια σε ολες

φανη χαχαχαχαχ:laugh: αλλος για χιο τραβηξε κι αλλος για μυτιληνη,εγω επρεπε σε μνημοσυνο το πρωιχαχαχαχαχ:laugh:

να σας ρωτησω τις φωτο που βαζετε τις βλεπουν μονο τα μελη?η ολοι οσοι μπαινουν ιντερνετ?

Υβοννη μου......!!!! αχααχχαχαχαχαχαχχαχαχα!!

Ετσι ειναι μωρε αυτα...

τις φωτο του φορουμ τις βλεπουν ολοι..

τις φωτο στο προφιλ μονο οι φιλοι!

φιλια παω να ετοιμαστωωωωω!!! :angry::(:angry::(:angry::(

Gamates eimaste!!!

Apo xthes exoume ksekinisei mia kounenta

"ooooooooti na'nai"...... Poly m'aresei!

Egw eimai PALI arrwsti kai @)!$@~%#@

ta neura mou!

Den vgika xthes kai simera palevw na mazepsw

dynameis, na sikwthw, na paw stin ekthesi BODIES.

Me monadiko farmako to DEPON(!)

pws na ginw kala???

Anyway... as einai to sporaki mou kala

kai egw tha vgw eeeestw kai me iwsi!

Fani mou, kala na peraseis

sto vareto kosmiko gegonos, xixixi!

marimari έγραψε:

Gamates eimaste!!!

Apo xthes exoume ksekinisei mia kounenta

"ooooooooti na'nai"...... Poly m'aresei!

Egw eimai PALI arrwsti kai @)!$@~%#@

ta neura mou!

Den vgika xthes kai simera palevw na mazepsw

dynameis, na sikwthw, na paw stin ekthesi BODIES.

Me monadiko farmako to DEPON(!)

pws na ginw kala???

Anyway... as einai to sporaki mou kala

kai egw tha vgw eeeestw kai me iwsi!

Fani mou, kala na peraseis

sto vareto kosmiko gegonos, xixixi!

αγαπη μου λες να σε ματιασαμε που ηθελες να χορεψεις:blink: περαστικουλια σου

ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ!

ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ!!!!

ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ....!!!!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Υ.Γ. Ηθελα καπου να το βγαλω το παραπονο...

Αχ! Σαββατιατικα...τι χρωσταω...?

Γάμους δεν ήθελες?!?! Καλά να πάθεις!!! Χα χα χα χα! Έλα μωρέ πόσο άσχημα μπορεί να είναι? υπομονή ενα βράδυ είναι θα περάσει. Εγω τι να πω που θα μείνω μέσα?!?!? Αν και είπε ο σύζυγος να πάμε σινεμά. Πραγματικά μου ήρθε να βάλω τα κλάματα απο τη συγκίνηση. Έχουμε να πάμε 3 χρόνια!!! Η μικρή όμως είναι πολύ ανήσυχη τις τελευταίες μέρες και δε θέλω να την αφήσω στη μαμά μου.. κλαψ κλαψ κλαψ!!!

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

• Απαντήσεις

• Ναι κορίτσι μου το είδα μετά, χαίρομαι που είναι όλα καλά!! Απλά δε μου εμφάνισε σαν ειδοποιήση τη συνέχεια της συζήτησης κι έμεινα πίσω 😋. Ναι μαξιλάρι εγκυμοσύνης πήρα πριν μπει η νέα χρονιά και χωρίς αυτό θα δυσκολευόμουν πιστεύω. Βοηθάει αρκετά στον ύπνο δεν το συζητώ!! Ναι μωρέ μεγαλώνουν τα μικρακια μας και μας τραβάει έτσι φαίνεται κι ακόμα είμαστε νωρίς, προς το τέλος να δω πως θα την παλέψουμε. 😂😂 Εγώ φοβάμαι για τα κιλά να πω την αλήθεια πόσα ακόμα θα πάρω άραγε 😱😱 ήδη είχα ξεκινήσει με πολλά κιλά κι ευτυχώς είχα και τους εμετούς αλλιώς θα αναγκαζόμουν να πάρω διατροφολόγο για να με μαζέψει απ' την αρχή. 
    • Μα μου έκανε εντύπωση λέω κάθε μέρα πλένομαι, κάθε μέρα υπόθετα και πάλι τίποτα. Όταν βλέπεις τέτοια και είμαστε και περιορισμένες λόγω κατάστασης να μην παίρνουμε φάρμακα κλπ, πανικοβάλλεσαι. Μόλις είχα τελειώσει και την αντιβίωση για το κρύωμα και λέω ρε γαμωτο από αντιβίωση σε αντιβίωση θα το πάμε; Ε κάπου στεναχωριέσαι θέλοντας και μη κακά τα ψέματα. Την ξεκίνησα σήμερα το βράδυ την αλοιφή κι ελπίζω να υποχωρήσει επιτέλους να ηρεμήσω κι εγώ. 
    • Ναι αυτό με το ξύρισμα είναι θέμα γιατί είχα ξυριστεί κιόλας και λέω τώρα από τι είναι. Μήπως κόπηκα μήπως το ένα μήπως το αλλο. Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας!! ❤❤
    • Πω πω αυτό με την αποτρίχωση είναι θέμα...Εγώ ήδη δεν μπορώ και προσπάθησα με το ξυραφάκι αλλά δεν νομίζω να τα κατάφερα και καλά!Και ακόμα δεν έχει μεγαλώσει και η κοιλιά!!!!Μετά τι θα κάνουμε?????
    • @Bloublou85 οχι δεν εχει αιμορραγια. Ουτε θα πονας. Απλα ανοίγει την εισοδο του τραχήλου. Εγω βεβαια κ τις δυο φορες εκανα κ αφαίρεση πολυποδα οπότε ειχα κ λιγο καφε. Πιστεύω πως μπορεις να κανεις ετ μετα. Δεν μπαινει στη μητρα. Μονο τον τραχηλο ανοιγει. 
  • Νέες συζητήσεις