Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος 🧚, το θερμόμετρο ανεβαίνει🌡️🔥 σπίτι του κανεις δεν μένει.🌅🏖️.. και το μόνο που απομένει τα νινακια μας να φέρνει ❣️🤰🤗


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Εχθες ήμουν χάλια μαύρα... Έκλαιγα... Δεν ξέρω κάθε φορά είναι τόσο δύσκολη η πρώτη ημέρα περιοδου!!! 

μαρινακι μου γλυκο ποσο σε νιωθω...... 😥😥 1μιση χρονο προσπαθουμε και ουτε μια συλληψη.... ειναι τοσο βαρυ ολο αυτο.. ισως ασηκωτο μερικες φορες...

θα περασουν οι μερες και η αισιοδοξια της νεας ωορρηξιας θα σε γεμισει ελπιδα και θετικη σκεψη!!

στελνω μια μεγαλη αγκαλια!!!!🤗❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 405
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 14 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Αντωνια μου περαστικά στον σύζυγο, να μην σκέφτεσαι ο χρόνος περνάει γρήγορα για να ξεκινήσετε προσπάθειες εκ νέου, θυμάμαι που μου έλεγε ο γιατρός μετά που έβγαλα το πρώτο ινομυωμα να περιμένω 6-7 μήνες και μου φαινόταν βουνό, τώρα αν με ρωτήσεις θα σου πω φτάνει που έμεινα έγκυος και λες χαλάλι. 

ευχαριστουμε κοριτσι μου γλυκο!!!!!❤️❤️ με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σας στην αγκαλια σας!!!🙏 να ειναι γερη και τυχερη!!!!! προς το παρον δε σκεφτομαι τις νεες προσπαθειες απλα ελπιζω η επεμβαση οντως να βοηθησε να ξεπερασουμε το προβλημα μας γτ δεν ειναι δεδομενο οτι το προβλημα ξεπεραστηκε....

εχουμε και τρεχαματα με το γαμο και στη δουλεια οποτε τρεχω αρκετα.... θα περασει ο καιρος χωρις να το καταλαβουμε!! τωρα και να ερχεται περιοδος δεν θα με σκαει τοσο γτ ξερω οτι δεν προσπαθουμε.. οταν ελπιζεις και προσευχεσαι ειναι το ζορικο...

θετικη σκεψη και ξερουμε με τον αντρουλη μου οτι εχουμε κανει τα παντα για να ερθει το θαυματακι μας!!!!!😀👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστουμε Ναντια μου!!!!! 😍😍😍σας συμπαθησαμε τοσο πολυ!!! μακαρι να ειχαμε περισσοτερο χρονο να τα πουμε πριν την πτηση!!❤️

Μπραβο κοριτσακι μου γλυκο!!!!!!! με το καλο να ερθει το τζουτζουκι σας στην αγκαλιτσα σας!!!!!❤️❤️❤️

Με το καλο Μαρινακι μου!!!!!!❤️❤️❤️ ευχομαι να ερθει ενα τεραστιο νουμερο χοριακης!!!!!🤞🤞🤞🎉🎉

κι αλλο τσουτσουνι θα πλενεις;;;; 😅😅😅 γερο να ειναι και να πανε ολα τελεια!!!!  🙏🙏🙏❤️❤️

κριμα....😥😥😥😥 παμε τον επομενο μηνα!!!!! δεν πτοουμαστε!!!! καλυτερα πιο μετα για να ειμαστε και μαζι!!! αυτο να σκεφτεσαι!!!!😍😍😍

 

κοριτσακι μου εννοειται οτι χαιρομαι!!! τοσο καιρο εδω μεσα ολες προσπαθουμε τοσο πολυ!!!!! πεφτουμε και η μια σηκωνει την αλλη!!!!! ηρθε και η δικη σας τελεια στιγμη!!! με το καλο σε μερικους μηνες να κρατατε το μωρακι σας γερο στην αγκαλια σας!!!!

πλησιαζει και η αυχενικη σας;;; ποτε θα πατε;;;

ο αντρουλης μου ειναι αρκετα καλα.. εχει μια ενοχληση αλλα δεν ποναει ιδιαιτερα μεχρι στιγμης.. βεβαια μεχρι χθες πηρε ενδοφλεβια παυσιπονα οποτε απο σημερα θα φανει.. ευτυχως ολα καλα!!!!😄😄😄

Ευχαριστουμε πολυ Μαρια μου!!!!!❤️❤️❤️ να περασετε τελεια στις διακοπες σας!!!! να φυγουν οι εγνοιες και να χαλαρωσετε!!!! Φιλια πολλα!!!

αμοιβαια τα αισθηματα μωρο μου που λεει και το ασμα χαχαχαχαχ ... να ειμαστε καλα απο το θεο και θα ξαναβρεθουμε και θα εχουμε περισσοτερο χρονο... γεμισε το σπιτι πουλια χαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μαρινακι μου γλυκο ποσο σε νιωθω...... 😥😥 1μιση χρονο προσπαθουμε και ουτε μια συλληψη.... ειναι τοσο βαρυ ολο αυτο.. ισως ασηκωτο μερικες φορες...

θα περασουν οι μερες και η αισιοδοξια της νεας ωορρηξιας θα σε γεμισει ελπιδα και θετικη σκεψη!!

στελνω μια μεγαλη αγκαλια!!!!🤗❤️❤️

Να είσαι καλά Αντωνια μου!!! Έτσι είναι.. Προχωράμε δεν το βάζουμε κάτω... Απλά είναι αυτή η πρώτη μέρα.. Αλλά σηκώνουμε μανίκια και προχωράμε!! Έχει ο θεός και για εμάς... Θα έρθει η σειρά μας.. Είμαι σίγουρη!!!! 😘 Πως πάνε οι ετοιμασίες;;;;τα κλείσατε όλα όσα θέλετε για το γαμο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Μαρίνα μου θυμάμαι όταν προσπαθούσαμε για μωρό είχα καθυστέρηση 5ημερων και ένα βράδυ είχα πρήξιμο στην κοιλια και πήγαινα συνέχεια τουαλέτα. Κάποια στιγμή στο σκούπισμα να σου ροδαλό ροδαλό αίμα, δεν ήθελα να βγω από το μπάνιο. Πρέπει να κοιτούσα το αίμα για κάνα 10λεπτο. Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου, εύχομαι όμως σύντομα να τα καταφέρετε να έρθει το τρίτο σας αγγελούδι να μεγαλώσει όμορφα η οικογένεια σου. 

Έτσι είναι... Είναι η απογοήτευση της πρώτης ημέρας.. Που κάθε μήνα ελπίζεις αλλά τίποτα.. Δεν πειράζει θα έρθει και η σειρά μας 😘 μου δίνετε κουράγιο όλες εσείς που περάσατε από αυτό το στάδιο και τα καταφέρατε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.  Γυρίσαμε από τον γιατρό. Όλα πολύ καλά είναι μου είπε.. το μωράκι έχει φτάσει 1.100 μου λέει είναι πολύ καλά τα κιλά της . Ήταν με τα πόδια κάτω χαμηλά και για αυτό λέει θα νιώθεις πιο έντονα αν κλωτσαει επειδή είναι λεπτό εκεί κάτω. Επίσης λέει τα κιλά έτσι όπως κάθεται δεν είναι ακριβέστερα. Ίσως είναι και λίγο παραπάνω. 

 

Σε δύο βδομάδες πάω για ντομπλερ. ❣️❣️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πήγα και εγώ χθες στη γιατρο! Το μωράκι μου είναι πολύ καλά μεγαλώνει! 170γρ χθες!!! Όταν πήγαμε ξύπνησε και ήταν ζωηρό, και μετά πήρε μια στάση κ δε μπορούσε η γιατρος να μετρήσει την κοιλιτσα του!! Γύρισε κάποια στιγμή κ το είδαμε κ αυτό!! Επιτέλους μπορώ να πάω κ γυμναστική, κ να έχουμε και επαφές, μου σταμάτησε κ το υπόθετο!! Και θα ξαναπάω σε ένα μήνα! Βασικά μετά την β επιπέδου!! Ωχ ως τότε ελπίζω να νιωσω κ το μωρό και να μην αγχώνομαι 
 

οσο αφορά το ινομυωμα μου αυτό άρχισε να συρρικνώνεται από 7.5εκ πήγε 5.5εκ, μακάρι να συνεχίσει έτσι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πήγα και εγώ χθες στη γιατρο! Το μωράκι μου είναι πολύ καλά μεγαλώνει! 170γρ χθες!!! Όταν πήγαμε ξύπνησε και ήταν ζωηρό, και μετά πήρε μια στάση κ δε μπορούσε η γιατρος να μετρήσει την κοιλιτσα του!! Γύρισε κάποια στιγμή κ το είδαμε κ αυτό!! Επιτέλους μπορώ να πάω κ γυμναστική, κ να έχουμε και επαφές, μου σταμάτησε κ το υπόθετο!! Και θα ξαναπάω σε ένα μήνα! Βασικά μετά την β επιπέδου!! Ωχ ως τότε ελπίζω να νιωσω κ το μωρό και να μην αγχώνομαι 
 

οσο αφορά το ινομυωμα μου αυτό άρχισε να συρρικνώνεται από 7.5εκ πήγε 5.5εκ, μακάρι να συνεχίσει έτσι!! 

Μπράβο κορίτσι μου πάνε όλα καλά ❣️❣️ άντε πλησιάζει και το πάρτυ σου. 🥰

Το μητέρα άλλαξε την πολιτική και πλέον μπορεί να μπει και ο άντρας μου μέσα. Και έκλεισα και εγώ ντομπλερ σε δύο βδομάδες και επαναλλειπτικο σε 3 εβδομαδες μετά το πρώτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου πάνε όλα καλά ❣️❣️ άντε πλησιάζει και το πάρτυ σου. 🥰

Το μητέρα άλλαξε την πολιτική και πλέον μπορεί να μπει και ο άντρας μου μέσα. Και έκλεισα και εγώ ντομπλερ σε δύο βδομάδες και επαναλλειπτικο σε 3 εβδομαδες μετά το πρώτο. 

Ναι ναι την άλλη εβδομάδα την Κυριακή!! Να δούμε τι κυοφορώ…! Έβαλα συνολικά 1.5κιλο μου λέει η γιατρος πριν με μετρήσει μολις μπηκα στο ιατρείο ότι είμαι ακόμη κομψότατη ούτε που φαίνεται τίποτα! Φορούσα ένα φορεματακι κ ήταν κ στενό! Η πίεση ήταν χθες 13 με 7 μου είπε ισως είχα λίγο άγχος…θα την μετρήσω κ το Σάββατο όταν πάω στη πεθερά μου! 
 

τελεια θα έρχεται και ο αντρουλης σου!! Εγώ δικαιούμαι ένα σύνοδο κάποτε είναι ο άντρας μου κάποτε είναι η μαμα μ χθες ήμουν με τη νύφη μου! Σκέφτομαι την επόμενη φορά να πάω με τη πεθερά μου χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι την άλλη εβδομάδα την Κυριακή!! Να δούμε τι κυοφορώ…! Έβαλα συνολικά 1.5κιλο μου λέει η γιατρος πριν με μετρήσει μολις μπηκα στο ιατρείο ότι είμαι ακόμη κομψότατη ούτε που φαίνεται τίποτα! Φορούσα ένα φορεματακι κ ήταν κ στενό! Η πίεση ήταν χθες 13 με 7 μου είπε ισως είχα λίγο άγχος…θα την μετρήσω κ το Σάββατο όταν πάω στη πεθερά μου! 
 

τελεια θα έρχεται και ο αντρουλης σου!! Εγώ δικαιούμαι ένα σύνοδο κάποτε είναι ο άντρας μου κάποτε είναι η μαμα μ χθες ήμουν με τη νύφη μου! Σκέφτομαι την επόμενη φορά να πάω με τη πεθερά μου χαχα

Εγώ μέχρι 5 μισή μηνών είχα βάλει +4. 

Τώρα 6 μισή μηνών με έβγαλαν +8

Μέσα σε ένα μήνα 4 κιλά. Μου φαίνονται πάρα πολλά. Αλλά είπαμε θα το ξανά τσεκαρουμε την επόμενη επειδή η δική μου ζυγαριά έχει απόκλιση με την δική τους. Εγώ με βγάζω τώρα +6. Και όχι +8. 

Θα δούμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ μέχρι 5 μισή μηνών είχα βάλει +4. 

Τώρα 6 μισή μηνών με έβγαλαν +8

Μέσα σε ένα μήνα 4 κιλά. Μου φαίνονται πάρα πολλά. Αλλά είπαμε θα το ξανά τσεκαρουμε την επόμενη επειδή η δική μου ζυγαριά έχει απόκλιση με την δική τους. Εγώ με βγάζω τώρα +6. Και όχι +8. 

Θα δούμε. 

Μια χαρά είσαι στα κιλά!! Κ τώρα είσαι 7 η 8 μηνών;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μια χαρά είσαι στα κιλά!! Κ τώρα είσαι 7 η 8 μηνών;; 

Τώρα είμαι στον έβδομο μήνα. Τελειώνει σε μια εβδομάδα και θα μπω 8ο. 

Ο γιατρός δεν ειπε κάτι.  Η μαία είπε 4 κιλά σε ένα μήνα ;; Σαν πολλά πήρες. Πρέπει λίγο να κρατηθείς. Ο γιατρός είπε απλά εντάξει το κορίτσι είχε πάει και διακοπές. Δικαιολογείται. Αλλά μου φαίνονται πολλά τα 4. Επειδή είμαι αδυνατη και πάντα ήμουν και λέω να καλά; Που είναι αυτά τα κιλά ;;. Εντάξει τα έχω πάρει ομοιόμορφα δεν μου φαίνεται ακόμα . Μια κοιλιά πετάει και το υπόλοιπο σώμα είναι ομοιόμορφο. 

Εγώ τρώω και πολλά φρούτα και μου είπε η μαία ότι έχουν ζάχαρη; Δεν το ήξερα ότι τα φρούτα παχαινουν. Εγώ τρώω ένα καρπούζι μίνι στην καθισια μου. Χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τώρα είμαι στον έβδομο μήνα. Τελειώνει και θα μπω 8ο. 

Ο γιατρός δεν ειπε κάτι.  Η μαία είπε 4 κιλά σε ένα μήνα ;; Σαν πολλά πήρες. Πρέπει λίγο να κρατηθείς. Ο γιατρός είπε απλά εντάξει το κορίτσι είχε πάει και διακοπές. Δικαιολογείται. Αλλά μου φαίνονται πολλά τα 4. Επειδή είμαι αδυνατη και πάντα ήμουν και λέω να καλά; Που είναι αυτά τα κιλά ;;. Εντάξει τα έχω πάρει ομοιόμορφα δεν μου φαίνεται ακόμα . Μια κοιλιά πετάει και το υπόλοιπο σώμα είναι ομοιόμορφο. 

Εγώ τρώω και πολλά φρούτα και μου είπε η μαία ότι έχουν ζάχαρη; Δεν το ήξερα ότι τα φρούτα παχαινουν. Εγώ τρώω ένα καρπούζι μίνι στην καθισια μου. Χαχαχαχ

Σιγά έβαζες 1 κάθε εβδομάδα τι πολλά λέει μια χαρά είσαι…έχουν φυσικά σάκχαρα τα φρούτα μη τρως πολλά 2-3 την ημέρα! Εγώ τρώω 2 περίπου την ημέρα! Το μίνι ειναι μικρό οντως ατομικό κ εγώ θα το έτρωγα όλο 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Καλησπέρα.  Γυρίσαμε από τον γιατρό. Όλα πολύ καλά είναι μου είπε.. το μωράκι έχει φτάσει 1.100 μου λέει είναι πολύ καλά τα κιλά της . Ήταν με τα πόδια κάτω χαμηλά και για αυτό λέει θα νιώθεις πιο έντονα αν κλωτσαει επειδή είναι λεπτό εκεί κάτω. Επίσης λέει τα κιλά έτσι όπως κάθεται δεν είναι ακριβέστερα. Ίσως είναι και λίγο παραπάνω. 

 

Σε δύο βδομάδες πάω για ντομπλερ. ❣️❣️

 

O μεγαλος μου ηταν με τα ποδια κατω.. πατουσε τον τραχηλο μου.. μια κλωτσια μου εδινε και ετρεχα τουαλετα γιατι θα τα εκανα πανω μου.. μια κουτουλια μου εδινε και νομιζα θα φυγει το στομαχι μου απο το στομα.. ηταν ορθιος.. ποδια κατω και κεφαλι πανω.. δραμα η κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

O μεγαλος μου ηταν με τα ποδια κατω.. πατουσε τον τραχηλο μου.. μια κλωτσια μου εδινε και ετρεχα τουαλετα γιατι θα τα εκανα πανω μου.. μια κουτουλια μου εδινε και νομιζα θα φυγει το στομαχι μου απο το στομα.. ηταν ορθιος.. ποδια κατω και κεφαλι πανω.. δραμα η κατασταση

Πωωω ναι έτσι είναι και εμένα...καλά το βράδυ πέθανα. Από της 12 μισή έως της 6 σηκώθηκα 5 φορές. Και μιλάμε τρομερή πίεση. Σηκωνομουν και έτρεχα στην τουαλέτα από τον πονο στην ουροδόχο. 

😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωω ναι έτσι είναι και εμένα...καλά το βράδυ πέθανα. Από της 12 μισή έως της 6 σηκώθηκα 5 φορές. Και μιλάμε τρομερή πίεση. Σηκωνομουν και έτρεχα στην τουαλέτα από τον πονο στην ουροδόχο. 

😝

ωραια θα περασεις και εσυ χαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ωραια θα περασεις και εσυ χαχαχαχαχαχαχαχ

Στο τέλος κατέβηκε κάτω ;γύρισε κεφαλάκι; Ή πήγες με καισαρική; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Στο τέλος κατέβηκε κάτω ;γύρισε κεφαλάκι; Ή πήγες με καισαρική; 

καισαρικη γιατι αργησε να προσπαθησει να γυρισει και πλεον δεν τον χωρουσε η λεκανη μου να κανει τουμπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καισαρικη γιατι αργησε να προσπαθησει να γυρισει και πλεον δεν τον χωρουσε η λεκανη μου να κανει τουμπα

Πάντως κορίτσια μου εμένα που από τον πέμπτο έχει γυρίσει ανάποδα το κεφαλάκι του, μου έχουν πει ότι μέχρι τέλους ουδείς γνωρίζει τι θέση έχει. Βέβαια εμένα ούτως ή άλλως με καισαρική θα με ξεγεννησουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ μέχρι 5 μισή μηνών είχα βάλει +4. 

Τώρα 6 μισή μηνών με έβγαλαν +8

Μέσα σε ένα μήνα 4 κιλά. Μου φαίνονται πάρα πολλά. Αλλά είπαμε θα το ξανά τσεκαρουμε την επόμενη επειδή η δική μου ζυγαριά έχει απόκλιση με την δική τους. Εγώ με βγάζω τώρα +6. Και όχι +8. 

Θα δούμε. 

Ο γιος μου.. Όταν πάει στην γιαγιά του τον βγάζει - 3 κιλά και η δικιά μας πάει καλά γιατί είναι ηλεκτρονικη και αρχίζει και την βαράει και λέει "είναι χαλασμένη πέτα την!!!" χαχαχαχχαα αυτό μου θύμισες τώρα!!! Αντε καλέ το μωρό να είναι καλά... Μετά χανονται

Επίσης τους τελευταίους 3 μήνες μπαίνουν τα περισσότερα κιλά!!!! Αλλά είναι υγρά πλακούντας μωρό που παίρνει αρκετό βάρος πλέον... Πρηξιματα φουλ ειδικά τώρα που είναι καλοκαίρι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να είσαι καλά Αντωνια μου!!! Έτσι είναι.. Προχωράμε δεν το βάζουμε κάτω... Απλά είναι αυτή η πρώτη μέρα.. Αλλά σηκώνουμε μανίκια και προχωράμε!! Έχει ο θεός και για εμάς... Θα έρθει η σειρά μας.. Είμαι σίγουρη!!!! 😘 Πως πάνε οι ετοιμασίες;;;;τα κλείσατε όλα όσα θέλετε για το γαμο; 

Ναι ολα!!!! Τωρα μοιραζουμε προσκλητηρια!!!!! 😀😀😀😀 μονο οι προβες μας εχουν μεινει κι εγω ψαχνω παπουτσια... αλλα δε βρισκω ρε κοριτσια... θελω κατι μεχρι 7 ποντους γτ ο αντρας μου με περναει 2 ποντους οποτε να μην εχουμε μεγαλη διαφορα υψους.. κ θελω λεπτο τακουνι... βλεπω να πηγαινω να τα φτισξω στο τελος....

 

20220617_092406.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι ολα!!!! Τωρα μοιραζουμε προσκλητηρια!!!!! 😀😀😀😀 μονο οι προβες μας εχουν μεινει κι εγω ψαχνω παπουτσια... αλλα δε βρισκω ρε κοριτσια... θελω κατι μεχρι 7 ποντους γτ ο αντρας μου με περναει 2 ποντους οποτε να μην εχουμε μεγαλη διαφορα υψους.. κ θελω λεπτο τακουνι... βλεπω να πηγαινω να τα φτισξω στο τελος....

 

20220617_092406.jpg

Πολύ όμορφο ❤️ η ώρα η καλή 😘 εγώ είχα πάρει από τα Nak shoes,ψαξε και εκεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πολύ όμορφο ❤️ η ώρα η καλή 😘 εγώ είχα πάρει από τα Nak shoes,ψαξε και εκεί. 

Ευχαριστουμε Μαρινακι μου!!!!! ❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰 Υγεια κι ολα τα καλα ευχομαι για σενα και την οικογενεια σου!!!!! 

Κι ολο τον κοσμο!!!!🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι ολα!!!! Τωρα μοιραζουμε προσκλητηρια!!!!! 😀😀😀😀 μονο οι προβες μας εχουν μεινει κι εγω ψαχνω παπουτσια... αλλα δε βρισκω ρε κοριτσια... θελω κατι μεχρι 7 ποντους γτ ο αντρας μου με περναει 2 ποντους οποτε να μην εχουμε μεγαλη διαφορα υψους.. κ θελω λεπτο τακουνι... βλεπω να πηγαινω να τα φτισξω στο τελος....

 

20220617_092406.jpg

Τι όμορφο!! Άντε με το καλό!!! Νς είστε πάντα ευτυχισμένοι!!! ❤️❤️❤️❤️Πήγαινε στο once upon a shoe εγώ όταν έρθει ο γαμος από εκεί θα πάρω! Έχει κ έτοιμα κ έχει αν θέλεις να σου φτιάξουν! Είναι στο Κολωνάκι κ από τι είδα έχουν εκπτώσεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...