Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα σας,

αυτό το μήνα είχα ελεύθερη επαφή με το σύζυγό μου. Στις δέκα ημέρες μετά την επαφή εκανά μια χροριακή η οποία βγηκε αρνητικη με τιμη <1. Η εξεταση εγινε τοτε γιατι επρεπε να κανω μια ακτινογραφια.

Συνηθως εχω σταθερο κυκλο με +/- δυο μερες . Τωρα εχω καθυστερηση πεντε ημερες και ειμαι αρκετα πρησμενη.

Υπαρχει περιπτωση η χορικη  να ηταν αρνητικη επειδη ηταν νωρις?υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης?και επισης η τιμη <1 σημαινει οτι μπορει να ειναι και <5 ή οχι? ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/6/2022 at 8:43 ΠΜ, ο/η ερι είπε:

Καλημέρα σας,

αυτό το μήνα είχα ελεύθερη επαφή με το σύζυγό μου. Στις δέκα ημέρες μετά την επαφή εκανά μια χροριακή η οποία βγηκε αρνητικη με τιμη <1. Η εξεταση εγινε τοτε γιατι επρεπε να κανω μια ακτινογραφια.

Συνηθως εχω σταθερο κυκλο με +/- δυο μερες . Τωρα εχω καθυστερηση πεντε ημερες και ειμαι αρκετα πρησμενη.

Υπαρχει περιπτωση η χορικη  να ηταν αρνητικη επειδη ηταν νωρις?υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης?και επισης η τιμη <1 σημαινει οτι μπορει να ειναι και <5 ή οχι? ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια σας.

Καλημέρα κορίτσι μου,

κάνε ένα τεστακι εγκυμοσύνης να είσαι σίγουρη προτείνω ! Εαν ήδη δεν έχεις κάνει. Ενδεχομένως να ήταν νωρίς για χοριακη. Επίσης σε ποια ημέρα του κύκλου την έκανες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/6/2022 at 1:51 ΜΜ, ο/η ερι είπε:

τελικα εκανα τεστ και βγηκε θετικο οπως και η χοριακη..μαλλον ηταν νωρις οταν την εκανα τοτε...

Συγχαρητήρια κοπέλα μου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...