Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαιευτήρας Δημόσιο νοσοκομείο Έλενας Αττική


Recommended Posts

Καλησπέρα,

Ως τώρα παρακολουθούσε την εγκυμοσύνη μου ένας ιδιώτης γιατρός . Αλλά σκέφτομαι να γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο. Έψαξα διάφορες κριτικές και διάβασα καλά σχόλια για το νοσοκομείο Έλενα - Αττική και συγκεκριμένα για τον γυναικολόγο κ.Κυριακόπουλο. Θα μπορούσατε να μου πείτε αν έχετε εμπειρία σε αυτό το νοσοκομείο και να μου προτείνετε γιατρό; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα και με το καλο το μωρακι σου! Γεννησα εγω μαζι του πριν 4 μηνες. Δυστυχως ενω ειχα ολες τις προυποθεσεις για φυσιολογικο τοκετο ο γιατρος ειναι της καισαρικης..  περισσοτερες λεπτομερειες μπορω αν θες να σ στειλω σε μηνυμα γιατι δν ξερω αν επιτρεπεται. Ωστοσο απο το μαιευτηριο στα μονοκλινα μειναμε ευχαριστημενοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 21/6/2022 at 10:36 ΠΜ, ο/η Dem είπε:

Καλημερα και με το καλο το μωρακι σου! Γεννησα εγω μαζι του πριν 4 μηνες. Δυστυχως ενω ειχα ολες τις προυποθεσεις για φυσιολογικο τοκετο ο γιατρος ειναι της καισαρικης..  περισσοτερες λεπτομερειες μπορω αν θες να σ στειλω σε μηνυμα γιατι δν ξερω αν επιτρεπεται. Ωστοσο απο το μαιευτηριο στα μονοκλινα μειναμε ευχαριστημενοι.

Καλησπέρα, ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Να σας ζήσει το μωράκι σας. Αν μπορείς στείλε μου μήνυμα να συζητήσουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...