Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Ο υπέρηχος με βγάζει 6 κάτι δεν θυμάμαι ακριβώς.. και στην χοριακη πολύ αρχές της 7ης αρα συμπίπτει 

Ήθελε να το δει και με την χοριακή.. αν συμπίπτει με τον υπερηχο

Το χαρτί που έχεις στείλε λέει ότι έχει σαραντακατι χιλιάδες. Η 6 η εβδομάδα είναι εως τριαντακατιχιλιαδες αν δεις. 

Οπότε 7 η σε βγάζει η εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

13/5 ειχα 280.. βασικά όπως το βλέπω εγώ είναι στην 6η βδομάδα όπως με έβγαλε χτες ο υπερηχος

Κ εγώ βάση τους υπολογισμούς χθες μου βγαίνεις 6&6 σήμερα χθες που πηγές 6&5 τώρα άμα είχε κΑι άλλη καθυστέρηση μπορεί να ήσουν  κ 6&4 χθες κ σήμερα 6&5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Αρχές 7ης.. δλδ 6 και κάτι όπως το κατάλαβα εγώ.. περιμένω να μου απαντήσει μόλις δει το μνμ.. έχει και φουλ μέρα σήμερα..ελπίζω να βρει χρόνο 

Απλά γιατί σε έβαλε σε αυτή την διαδικασία. ; Της χοριακης και του άγχους..

Επειδή απλά έβγαινε το μήκος.υου μωρού για πιο λίγες μέρες ;

Και εμένα στις αρχές 5 μέρες πιο μικρό έβγαινε .ενώ ήξερα και ωορρηξια και όλα . Μετά  στην πορεία έφτιαξε αυτό 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

13/5 ειχα 280.. βασικά όπως το βλέπω εγώ είναι στην 6η βδομάδα όπως με έβγαλε χτες ο υπερηχος

Κοίτα μια χαρά είναι κ να είσαι μια βδομαδα πίσω δεν έγινε κάτι μπορεί να έκανες αργότερα ωορρηξία ή εμφύτευση..το σημαντικό είναι να μεγαλώνει σωστά η χοριακή και το έμβρυο!!

Εμένα στο γιο μου είχε βγει 1 εβδομάδα μεγαλύτερος γιατί είχα μικρό κύκλο!! Να ξερεις παίζουν αυτά γενικά να βγεις μια εβδομάδα μεγαλύτερη ή μικρότερη!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αυτή σε έβγαζε χθες 6 ακριβώς ;;.

Εγώ 6 +5 άκουσα καρδούλα.που είχα ραντεβού. 

Οχι ακριβώς..είχα στεναχωρεθη τόσο πόλυ που δεν ρώτησα ακριβώς αλλά ο άντρας μου θυμάται ότι μαε είπε είμαι πάνω στις 6 βδομάδες.. σίγουρα όχι 7 .. γιατί Βάση της περιοδου ειμουν ακριβώς 7 χτες.. στον υπέρηχο πιο λίγο.. βασικά όπως με βγάζει η χοριακη γιατί 7 και πάνω δεν είμαι στην χοριακη .. όταν θα πάω την Πέμπτη λογικά θα ακούσω καρδούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Το χαρτί που έχεις στείλε λέει ότι έχει σαραντακατι χιλιάδες. Η 6 η εβδομάδα είναι εως τριαντακατιχιλιαδες αν δεις. 

Οπότε 7 η σε βγάζει η εξέταση. 

Τότε υπάρχει θέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Απλά γιατί σε έβαλε σε αυτή την διαδικασία. ; Της χοριακης και του άγχους..

Επειδή απλά έβγαινε το μήκος.υου μωρού για πιο λίγες μέρες ;

Και εμένα στις αρχές 5 μέρες πιο μικρό έβγαινε .ενώ ήξερα και ωορρηξια και όλα . Μετά  στην πορεία έφτιαξε αυτό 

 

Τι να σου πω.. δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εγώ βάση τους υπολογισμούς χθες μου βγαίνεις 6&6 σήμερα χθες που πηγές 6&5 τώρα άμα είχε κΑι άλλη καθυστέρηση μπορεί να ήσουν  κ 6&4 χθες κ σήμερα 6&5

Αα επισης @Nandia- τι εννοεις 6η; Γιατι 6+3 πχ είναι 7η εβδομάδα!! Οπότε αν 6η εννοείς 6κ κάτι είσαι 7η τότε ταιριάζει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Οχι ακριβώς..είχα στεναχωρεθη τόσο πόλυ που δεν ρώτησα ακριβώς αλλά ο άντρας μου θυμάται ότι μαε είπε είμαι πάνω στις 6 βδομάδες.. σίγουρα όχι 7 .. γιατί Βάση της περιοδου ειμουν ακριβώς 7 χτες.. στον υπέρηχο πιο λίγο.. βασικά όπως με βγάζει η χοριακη γιατί 7 και πάνω δεν είμαι στην χοριακη .. όταν θα πάω την Πέμπτη λογικά θα ακούσω καρδούλα 

Ρε συ τσάμπα το άγχος.σιγα  ήσουν 7 χθες. Και σε έβγαζε 6 και κάτι. Αυτό δεν είναι τραγικό..συμβαίνει στην αρχή..

Και βέβαια θα ακούσεις καρδούλα την Πέμπτη..και να μην αγχώνεσαι. Δεν υπήρχε πιστεύω λόγος. Μια χαρά είναι το νινακι..σου λέω και εμένα με έβγαζε 5 μέρες πιο μικρό στην αρχή..

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εγώ βάση τους υπολογισμούς χθες μου βγαίνεις 6&6 σήμερα χθες που πηγές 6&5 τώρα άμα είχε κΑι άλλη καθυστέρηση μπορεί να ήσουν  κ 6&4 χθες κ σήμερα 6&5

Και εγώ έτσι το βγάζω.. δεν έχει πολλή απόκλιση από την χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αα επισης @Nandia- τι εννοεις 6η; Γιατι 6+3 πχ είναι 7η εβδομάδα!! Οπότε αν 6η εννοείς 6κ κάτι είσαι 7η τότε ταιριάζει😊

Με βάση το τεστ ωορρηξιας η Ναντια είχε αυτό το κύκλο η 29 μερες η 30 μερες κ εγώ νομίζω βασικά είναι 2 μερες μικρότερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αα επισης @Nandia- τι εννοεις 6η; Γιατι 6+3 πχ είναι 7η εβδομάδα!! Οπότε αν 6η εννοείς 6κ κάτι είσαι 7η τότε ταιριάζει😊

Ναι αυτό εννοώ..  6 και κάτι γιατι και στην γιατρό χθες δεν θα ειμουν ακριβώς 6 βδομαδων .. ειμουν μου είπε λιγότερο από 7 βδ .. στην 6η βδομάδα αρα όπως το κατάλαβα 6 και κάτι 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ρε συ τσάμπα το άγχος.σιγα  ήσουν 7 χθες. Και σε έβγαζε 6 και κάτι. Αυτό δεν είναι τραγικό..συμβαίνει στην αρχή..

Και βέβαια θα ακούσεις καρδούλα την Πέμπτη..και να μην αγχώνεσαι. Δεν υπήρχε πιστεύω λόγος. Μια χαρά είναι το νινακι..σου λέω και εμένα με έβγαζε 5 μέρες πιο μικρό στην αρχή..

 

 

 

 

Εντάξει απλα τώρα που είδα ότι είναι περίπου στα ίδια και η χοριακη είμαι πιο καλά..  καρδούλα δεν ακούσαμε αλλά και στα αγόρια 7η ή 8η βδομάδα άκουσα καρδουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και εγώ έτσι το βγάζω.. δεν έχει πολλή απόκλιση από την χοριακη

Όπως σου είπα κ χθες δε νομίζω ότι βγαίνει άκρη με την χοριακή. Πάμε για επόμενο υπέρηχο για να ακουστεί η καρδούλα❤️.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αα επισης @Nandia- τι εννοεις 6η; Γιατι 6+3 πχ είναι 7η εβδομάδα!! Οπότε αν 6η εννοείς 6κ κάτι είσαι 7η τότε ταιριάζει😊

Βασικά ναι διανύει την 7η τώρα η Ναντια θα μπει στην 8η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zeta. είπε:

Όπως σου είπα κ χθες δε νομίζω ότι βγαίνει άκρη με την χοριακή. Πάμε για επόμενο υπέρηχο για να ακουστεί η καρδούλα❤️.

Μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Βασικά ναι διανύει την 7η τώρα η Ναντια θα μπει στην 8η

Ναι αλλά βάση της τελευταίας περιόδου διανύω την 8η .. βάση του υπερηχου και χοριακης την 7η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι αλλά βάση της τελευταίας περιόδου διανύω την 8η .. βάση του υπερηχου και χοριακης την 7η

Ναι έτσι απλά εγώ ποτέ δεν τα λεω έτσι γιατί μπερδεύομαι μόνη μου 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ναι έτσι 

Εντάξει εμένα με νοιάζει να συμπίπτει η χοριακη με τον υπέρηχο.. αυτό θα ήθελε να δει η γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκε και η δική μου χοριακή.

Πρώτη χοριακη μετράω αυτή που έκανα την Τρίτη και ήταν 26,9 και σήμερα βγήκε 148.4.

Έχει ανέβει αλλά και πάλι την θεωρώ μικρή.

Θα μιλήσω και με τον γιατρό πιο μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια βγήκε και η δική μου χοριακή.

Πρώτη χοριακη μετράω αυτή που έκανα την Τρίτη και ήταν 26,9 και σήμερα βγήκε 148.4.

Έχει ανέβει αλλά και πάλι την θεωρώ μικρή.

Θα μιλήσω και με τον γιατρό πιο μετά.

Μια χαρά είναι γιατί αγχώνεσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια νομίζω αρχισα να κάνω κοιλιτσα… ή είναι απλά ένα πρήξιμο δε ν ξέρω…εγκυος δε φαίνομαι απλά εγώ μόνη μ το κατάλαβα σήμερα το πρωί…δεν είναι πολύ νωρις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Κορίτσια βγήκε και η δική μου χοριακή.

Πρώτη χοριακη μετράω αυτή που έκανα την Τρίτη και ήταν 26,9 και σήμερα βγήκε 148.4.

Έχει ανέβει αλλά και πάλι την θεωρώ μικρή.

Θα μιλήσω και με τον γιατρό πιο μετά.

Τρίτη εννοείς προχθές ; Τώρα ; 

Αν ναι ...τι εννοείς χαμηλή;  Χθες θα έπρεπε να είναι περίπου διπλή. Κοντά 54. Και σήμερα εσένα είναι 150. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια νομίζω αρχισα να κάνω κοιλιτσα… ή είναι απλά ένα πρήξιμο δε ν ξέρω…εγκυος δε φαίνομαι απλά εγώ μόνη μ το κατάλαβα σήμερα το πρωί…δεν είναι πολύ νωρις;;

Κοίτα και εγώ κοντά στην αυχενική είχα ένα πρηξιματακι. Όχι να φαίνομαι εγγυος. αλλά φούσκωσε λίγο χαμηλά η κοιλιά. 

Μετά την αυχενική άρχισα να παίρνω κοιλίτσα . Ειδικά 14-17 σε εκείνο το διάστημα έγινε πολύ αισθητή. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...