Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Ο πρώην μου ήταν παθολογικά ζηλιάρης.. πχ με επαιρνε τηλ στο γραφείο..δεν το απαντούσα και τον έπαιρνα πίσω.. του έλεγα πήρα ένα φάκελο που μου ζητησε στον προϊστάμενο ... έχεις γκομενο τον προϊστάμενο... δεν μπορούσα να βαφτω.. φτάσαμε στο σημείο να μου βάλει στο κινητό gps να βλέπει που είμαι.. τελικά όλο εγώ έβρισκα συνομιλίες με άλλες.. όταν του είπα να χωρισουμε; ασταααα φώναζε ότι έχω γκομενο γιαυτο τον χώρισα οχι για όλα αυτά που μου έκανε.. στον μήνα τα έριχνε στην νυν σύντροφο του και ταυτόχρονα με παρακαλούσε να τα ξαναβρούμε.. είχε ξεχάσει ανοιχτό το φβ του στο ipad και τα έβλεπα όλα... της έλεγε ότι δεν υπάρχει περίπτωση και να τον παρακαλάω γονατιστη να έρθει πίσω κσι ταυτόχρονα μου έστελνε μνμ να τα βρούμε.. εγω το διασκεδαζα.. καθ εν τέλει είδα ποιον είχα δίπλα μου.. τώρα έχω φίλο δίδυμο πολύ καλό παιδί.. σαν φίλος.. σαν σύντροφος σαν εξωτερικός παρατηρητής δείχνει καλός αλλά εγώ λέω πάντα μέσα στο σπίτι του άλλου δεν ξέρεις τι πραγματικά γίνεται.. και εμενα έδειχνε το καλύτερο παιδί στους άλλους αλλά σπίτι αστα να πανε

Πριν διαβασω ότι μιλαγε με αλλες ηθελα να σου πω ότι λογικά ζήλευε επειδη εκείνος ήταν έτσι😆 αλλά το είπες κι εσύ παρακάτω😆😆 μωρέ καλά παιδιά είναι, αλλά παιδιά..δεν είναι να τους παίρνεις στα σοβαρά😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Οι Αιγόκεροι είναι οργανωτικοί νομίζω για αυτό κ τα θέλει έτσι χαχα βέβαια η μαμα μ αιγοκερος σε σχέση με τον αδερφό μου καμία σχέση…μάλλον θα έχει σχέση και ο ωροσκόπος!! 
 

Εμένα ο δικός μ είναι λέων με ωροσκόπο ζυγό για αυτό με τρελλενει με τις αποφάσεις που δεν παίρνει χαχαχα όλο αναποφάσιστος είναι 

Ραφαέλα κ ο άντρας μου είναι λέων με ωροσκόπο ζυγό!! Εμείς είμαστε κ οι δύο πολύ αναποφάσιστοι οπότε δε μπορώ να του καταλογίσω αυτό😆 αλλά θα έλεγα ότι είναι πολύ εγωιστής!μαζί μου βέβαια..στους άλλους είναι το καλύτερο παιδί🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! να εχετε μια ομορφη Πεμπτη!!!!😍❤️❤️

Εμενα ο αντρας μου Υδροχοος με ωροσκοπο Τοξοτη...... 😬😬😬 γενικα χαλια συνδυασμος αλλα ο αντρας μου δεν εχει καμια σχεση με το ζωδιο του.. μονο στο οτι ειναι λιγο φλου αλλα κι αυτο ωραιο το βρισκω (μερικες φορες) γτ εγω ειμαι τρελη με την οργανωση και τον προγραμματισμο.... control freak!!! 🤣🤣🤣

Έλα ρε!! Ο θειος μου είναι υδροχόος με ωροσκόπο τοξότη κ είναι πολύ ωραίος τύπος!! Χαλαρός, φιλικός, της διασκέδασης, καριερίστας, δεν τσακώνεται ποτέ όλα τα πάει με συζήτηση κ ηρεμία..βέβαια υδροχοος κ τοξότης δε φημίζονται για την ευαισθησία τους το αντίθετο, εσένα πώς σου βγήκε τόσο ευαίσθητος;😅

κ ο ανιψιός μου είναι τοξότης με ωροσκόπο υδροχόο..τυπάκι από τώρα😆😅

Εγώ πάλι δεν ειμαι καθόλου οργανωτική κ control freak, κ ο άντρας μου το ίδιο, βασικά εκείνος είναι ακόμη πιο χαλαρός από μένα ..οπότε έχουμε πρόβλημα😆 

μόνο τώρα με τα παιδια σκέφτομαι οτι πρεπει να εχουμε πρόγραμμα σε καποια πράγματα, αλλά κ πάλι ζορίζομαι..😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, επίσημα σήμερα είναι και η πρώτη μέρα καθυστέρησης, σήμερα δεν πονάω πάρα πολύ, το μαγνήσιο τελικά με βοήθησε αρκετά.

Αγωνιώ για αύριο για την επαναληπτική χοριακή. Να έχετε όλες μια όμορφη μέρα.

Καλή επιτυχία!! 🙏🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όλο το βράδυ ξυπνούσα και σκεφτόμουν την 3d. Αχχαχαχαχαχ δεν το έχω χωνέψει με τίποτα 

Πηρα τον γιατρό πρωί πρωί. Του λέω έκανα μαζί σας την β επιπέδου. Και δεν έχω καταλάβει για ποιο λόγο δεν βγάλαμε μια φωτογραφία όπως ήταν το παιδί. Μου λέει. Οι γονείς συνήθως ζητούν το πρόσωπο από μπροστά Γιά να δουν χαρακτηριστικά και σε ποιον μοιάζει. Του λέω δεν με νοιάζει σε ποιον μοιάζει. Είναι το πρώτο μου παιδάκι και είχα τόσο ανυπομονησία και έχω στενοχωρεθει. Μου λέει αν δεν σε νοιάζει η φωτογραφία όπως και να είναι έλα οπότε θες να την βγάλουμε.. 

Αυτό είχα πει και όταν ήμουν εκεί τέλος πάντων..κορίτσια θα πάω. Αφού το θέλω πολύ χαχαχαχαχ. Όπως είναι.να δω σώμα ή πρόσωπο από το πλαι δεν με ενοχλεί. 

 

 

Να σ πω την αλήθεια κ εμένα μου έλεγαν έχει χέρια μπροστά κ ποτέ δεν καταφέρναμε να βγάλουμε..εντάξει κ εγώ ήθελα αλλά σκεφτόμουν αν δε φαίνεται το μωράκι τι να την κάνεις..1-2 3d είχα από τη μπέμπα κ από τον μικρό το ίδιο..δεν κάθονταν τα ζωντόβολα όλο χέρια πόδια κ ομφάλιο λώρο μπροστά είχαν 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα κορίτσια μου τα λέει όλα! Κ την αγάπη του την εκφράζει κάθε μέρα, κ ότι πρόβλημα έχει θα μου το πει! Ότι μα ότι τον προβληματίζει θα μ το πει, νεύρα να έχει με κάποιον θα μ το πει…γενικά κ το πρόβλημα με το άγχος που είχε μ το είπε από τους πρώτους μηνες της σχέσης μας, γιατί πίστευε ότι θα τον χώριζα όταν το μάθω…! Εγώ μπορεί να μην είμαι τόσο ανοικτή όσο ο άντρας μου 

Ασε που μου είπε τώρα ότι αγχώνεται με τον γάμο κ ότι όλα τα βλέμματα θα είναι πάνω του; Κ του λεω τι χαζά πράγματα λες πρώτο όλα τα βλέμματα θα είναι πάνω μου κ θα με σχολιάζουν για το νυφικό για υά μαλλιά για το μακιγιάζ εσένα κανεις δεν θα σε προσέξει 😂😂😂

Αχ τυχερή!! Εμένα αυτό είναι το παράπονο μου, ότι δεν εκφράζεται!! Στο να μου εκφράζει τον έρωτα του κλπ εννοώ🤣 μου λέει ότι μ’αγαπάει κ αυτό όχι κ κάθε μέρα😆 βέβαια είχε πεθάνει η μαμά του όταν ήταν μικρός, κ αυτό τον έκανε λίγο πιο κλειστό στα συναισθηματικά…κατά τ άλλα μου τα λέει όλα ό,τι τον προβληματίζει, ή τον στεναχωρεί ή αν αγχώνεται ή νιώθει άσχημα ή νευριάζει με κάτι ή κάποιον κλπ..ή αν γίνει κάτι αν έχει κάποιο πρόβλημα..γενικά πάντα ανοιγόμασταν μεταξύ μας.

Κι εγώ είμαι ανοιχτό βιβλίο από την άλλη αλλά όχι κ τόσο συναισθηματική κ εγώ να πω πολλές γλύκες..αλλά είμαι ρομαντική κ θα μ άρεσε να είναι πιο ρομαντικός κ να μου λέει γλυκόλογα💕💕

Παρεπιπτόντως γελάω με αυτό που λες για το γάμο γιατί κ εμένα τα ίδια μου έλεγε😂😂😂 κ γι’αυτό έλεγε ότι ήθελε να παντρευτούμε σε ένα μικρό εκκλησάκι να ειμαστε μέσα μόνο οι δυο μας να μην τον βλέπουν…αλλά μου λέει μετά κ πάλι θα μας κοιτάνε όλοι που θα πηγαίνουμε να μπούμε μέσα😂😂😂 ααα κ για το χορό μου έλεγε δε μπορεί, εκεί τον καταλαβαίνω ούτε εγώ τα μπορώ αυτά αλλά εκείνη την ώρα νταξει θα’μαστε στο κλίμα πιστεύω😆😅

Επίσης μια άλλη φορά ελεγε κ αυτό που λες, ότι ο γάμος ειναι ουσιαστικά για τη νύφη κ όλοι αυτή κοιτάνε😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Η στηριξη απο οικογενεια και γονεις ειναι παρα πολυ σημαντικη σε οποιαδηποτε ηλικια. Δεν μιλαω για πρακτικη αλλα κυριως για ψυχολογικη. Πολυ λυπαμαι για αυτα που εχει περασει, ευτυχως ηταν τυχερος βρηκε εσενα ομως☺️ Κι εμενα ανδρας μου πολυ κλειστος δεν λεει τιποτα εγω παλι το αντιθετο πολυ ανοιχτη αν δεν μιλησω νομιζω θα σκασω!!

Κι εγώ τα ίδια αγαπημένη 🤭😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια χάρηκα παρά πολύ σήμερα!! ☺️☺️☺️☺️Επιτελους μου έβαλαν τα λεφτά του κορονοϊού από τον Φεβρουαριο μου τα έβαλαν χθες!!🎉👯‍♀️👯‍♀️ Δεν ξέρω βέβαια πως τα υπολόγισαν λίγα μ φάνηκαν αλλά τι να κάνω…οπως κ να έχει θα τα μεταφέρω μαζί με κάτι αλλες οικονομίες π έκανα για το μωράκι μου!! Σχεδόν έκανα οικονομία τα λεφτά του τοκετού με καισαρικη (στην περίπτωση που κάνω καισαρικη) 

Μπράβο!! Πόσο σας ζηλεύω εσάς τις κοπέλες που κάνετε οικονομία κ μαζεύετε λεφτά, ειδικά τώρα που έχω παιδάκια θέλω πολύ να βάζω κάποια χρήματα στην άκρη, μπορείτε να μου πείτε πώς το κάνετε;; Γιατί ό,τι κ να πω θα το βάλουμε στην άκρη, στο τέλος τα χρειάζομαι κ τα χαλάω κ αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Μόλις τελείωσα από την γιατρό.. μεγαλωσε ο σάκος και από την προηγούμενη φορά μεγάλωσε και το έμβρυο αλλά δεν είναι 7 βδομαδων.. θα κάνω αύριο ξανά χοριακη να δούμε πόσο θα βγει..η γιατρός λέει ότι έχει μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά..είναι θετικό αυτό.. γενικά την είδα θετική.. πιστεύει την άλλη βδομάδα θα είναι πιο μεγάλο..θα δούμε και την χοριακη αυριο πόσο είναι..πρέπει να έχει μεγάλη τιμή.. μου είπε ξεκινήσαμε να το βλέπουμε πολύ νωρίς.. δεν σας κρύβω ότι στεναχωρεθηκα πολύ..το κακό σενάριο σχεδόν δεν το αναφέρε..είπε πρωτσ να του δώσουμε χρόνο και βλέπουμε

Ναντια μου όλα θα πάνε καλά!! Έχε εμπιστοσύνη!! ❤️❤️

Για την ωορρηξία που ρώτησες, αν ξερεις ακριβώς ποτε εκανες μπορεί να υπολογίσεις 2 εβδομάδες πριν από τότε ας πούμε την πρώτη μέρα της περιόδου. Δηλαδή αν ειχες 27/4 ωορρηξία μετράς σαν να είχες τελευταία περίοδο 13/4 κ υπολογίζεις από κει πόσων εβδομάδων είσαι. Βεβαια κ πάλι μπορεί να έκανες αργά εμφύτευση κλπ..οπότε αφού μεγαλώνει το μικράκι αυτό έχει σημασία😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Μπράβο!! Πόσο σας ζηλεύω εσάς τις κοπέλες που κάνετε οικονομία κ μαζεύετε λεφτά, ειδικά τώρα που έχω παιδάκια θέλω πολύ να βάζω κάποια χρήματα στην άκρη, μπορείτε να μου πείτε πώς το κάνετε;; Γιατί ό,τι κ να πω θα το βάλουμε στην άκρη, στο τέλος τα χρειάζομαι κ τα χαλάω κ αυτά

Καλημέρα κορίτσι μου :) 

για να είμαι ειλικρινής παλιά έκανα καλύτερη οικονομία, τώρα όχι κ τόσο! Για την εποχή κ την ηλικία μ είμαι ψηλό αμοιβωμενη… απλά έτυχε αυτό το μήνα (Απρίλη) να κάνω καλή οικονομία σχετικά αν κ πήγαμε κ ταξιδάκι κ είχα και 400 ευρώ ρεύμα 😬😬😬😬 αλλά την δόση του δανείου τη πλήρωσε ο άντρας μου! Τον Μάιο τώρα θα δείξει γιατί έχουμε αρκετά έξοδα…αλλά αν θεσ μπορώ να σου πω ένα μυστικό που έκανα πιο παλιά κ κάθε μήνα είχα ένα ποσό στην άκρη 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αχ τυχερή!! Εμένα αυτό είναι το παράπονο μου, ότι δεν εκφράζεται!! Στο να μου εκφράζει τον έρωτα του κλπ εννοώ🤣 μου λέει ότι μ’αγαπάει κ αυτό όχι κ κάθε μέρα😆 βέβαια είχε πεθάνει η μαμά του όταν ήταν μικρός, κ αυτό τον έκανε λίγο πιο κλειστό στα συναισθηματικά…κατά τ άλλα μου τα λέει όλα ό,τι τον προβληματίζει, ή τον στεναχωρεί ή αν αγχώνεται ή νιώθει άσχημα ή νευριάζει με κάτι ή κάποιον κλπ..ή αν γίνει κάτι αν έχει κάποιο πρόβλημα..γενικά πάντα ανοιγόμασταν μεταξύ μας.

Κι εγώ είμαι ανοιχτό βιβλίο από την άλλη αλλά όχι κ τόσο συναισθηματική κ εγώ να πω πολλές γλύκες..αλλά είμαι ρομαντική κ θα μ άρεσε να είναι πιο ρομαντικός κ να μου λέει γλυκόλογα💕💕

Παρεπιπτόντως γελάω με αυτό που λες για το γάμο γιατί κ εμένα τα ίδια μου έλεγε😂😂😂 κ γι’αυτό έλεγε ότι ήθελε να παντρευτούμε σε ένα μικρό εκκλησάκι να ειμαστε μέσα μόνο οι δυο μας να μην τον βλέπουν…αλλά μου λέει μετά κ πάλι θα μας κοιτάνε όλοι που θα πηγαίνουμε να μπούμε μέσα😂😂😂 ααα κ για το χορό μου έλεγε δε μπορεί, εκεί τον καταλαβαίνω ούτε εγώ τα μπορώ αυτά αλλά εκείνη την ώρα νταξει θα’μαστε στο κλίμα πιστεύω😆😅

Επίσης μια άλλη φορά ελεγε κ αυτό που λες, ότι ο γάμος ειναι ουσιαστικά για τη νύφη κ όλοι αυτή κοιτάνε😂😂

Πραγματικα είναι ίδιοι!!! Κ εμένα τα ίδια μ έλεγε ειδικά αυτό με το χορό…κ εγώ ντρέπομαι αλλά άντε ενας χορός 3 λεπτά είναι 🤣🤣🤣 (μεταξύ μας ψάχνω τραγούδι ως τα 2 λεπτά 🤣🤣) θα το αντέξουμε χαχαχαχα αλήθεια ομως ποιος κοιτάει τους γαμπρούς;;; Όλοι ίδιοι είναι 😂😂😂 όλοι οι καλεσμένοι τη νύφη σχολιάζουν, το νυφικό την διοργάνωση γενικότερα το γαμπρό κανεις δεν τον αναφέρει 🤣🤣

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ραφαέλα κ ο άντρας μου είναι λέων με ωροσκόπο ζυγό!! Εμείς είμαστε κ οι δύο πολύ αναποφάσιστοι οπότε δε μπορώ να του καταλογίσω αυτό😆 αλλά θα έλεγα ότι είναι πολύ εγωιστής!μαζί μου βέβαια..στους άλλους είναι το καλύτερο παιδί🤣🤣

Το πιο απλό θα σου πω…πάμε σε εστιατόριο κ μ κάνει π να καθίσουμε εδώ η εδώ όπου θες λεω άντε πάμε εδώ κ αμέσως όχι όχι εδώ κ τελικά πάω καθομαι σε ένα τραπέζι κ έρχεται 🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου γλυκο, τρέχω και δεν φτάνω! Με την δουλειά επικρατεί ενας χαμός, μεγάλο φόρτο έχω τις τελευταίες μέρες,  με τις ετοιμασίες Του γάμου όλο και κάτι βγαίνει... τις τελευταίες 2 εβδομάδες βοηθάω και τον άντρα μου στην δουλειά του, γτ χρειάζεται στόμα.. οπότε έχω γίνει 1000 κομμάτια.... δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω, θα προσπαθήσω με την πρώτη ευκαιρία... έχω χάσει τπτ? Έχουμε κάποια εγκυουλα? Να χαρώ μέσα στη κούραση μου! 

Εσυ πώς είσαι, τι κάνει το νινακι σου? 

Καλημερούδια!! Ωχ κορίτσι μου ελπίζω να αποφορτιστείς όσο πιο σύντομα γίνεται!!! 
 

εμεις καλά είμαστε έχουμε αυχενική σε 2 εβδομαδες!! Έχουμε εγκυουλα την @ΜαρίαΔημήτρης το έμαθε πριν 2-3 μερες!!! Εσυ με τις προσπάθειες πως πας;; Ο γαμος τον Σεπτέμβρη είναι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Μόλις τελείωσα από την γιατρό.. μεγαλωσε ο σάκος και από την προηγούμενη φορά μεγάλωσε και το έμβρυο αλλά δεν είναι 7 βδομαδων.. θα κάνω αύριο ξανά χοριακη να δούμε πόσο θα βγει..η γιατρός λέει ότι έχει μεγαλώσει από την προηγούμενη φορά..είναι θετικό αυτό.. γενικά την είδα θετική.. πιστεύει την άλλη βδομάδα θα είναι πιο μεγάλο..θα δούμε και την χοριακη αυριο πόσο είναι..πρέπει να έχει μεγάλη τιμή.. μου είπε ξεκινήσαμε να το βλέπουμε πολύ νωρίς.. δεν σας κρύβω ότι στεναχωρεθηκα πολύ..το κακό σενάριο σχεδόν δεν το αναφέρε..είπε πρωτσ να του δώσουμε χρόνο και βλέπουμε

Ναντια μου όλα καλά είναι!! Μιλησαμε κ χθες τα υπολογίσαμε το μωράκι σου είναι λίγο μικρότερο αλλά έχετε του πίστη! Η γιατρος το ζήτησε ισως κ τυπικά για να έχει μια εικόνα!! Όλα καλά πάνε!! Ποτέ εχεις ξανά ραντεβού;; Στο επόμενο σίγουρα θα ακούσετε καρδούλα!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι είναι οργανωτικοι αλλά ο δικός μου ο κακομοίρης έχει μπλέξει μαζί μου που είμαι η θεωρία του χάους προσοποποιημενη.... Σίγουρα παίζει ρολο ο ωροσκόπος υποτίθεται ότι οι Αιγόκεροι είναι εργασιομανής και κάπως τσιγκουνιδες ο άντρας μου καμιά σχέση η ανηψια μου από την άλλη δεν μπορώ να πω ότι είναι τσιγκουνα θα σου δώσει και την ψυχή της αν χρειαστεί αλλά αν σου δανείσει έστω και ένα ευρώ θα το ζητήσει πίσω αν της πεις δεν έχω θα στα χαρίσει

Ααα είναι τσιγκούνηδες;;; Δεν το ήξερα γιατί κ ο αδερφος μ κ η μάνα μ καμία σχέση!!!! Ελπίζω το μωρό μ που θα γεννηθεί Δεκέμβρη να μην είναι τσιγκούνης 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναντια μου όλα θα πάνε καλά!! Έχε εμπιστοσύνη!! ❤️❤️

Για την ωορρηξία που ρώτησες, αν ξερεις ακριβώς ποτε εκανες μπορεί να υπολογίσεις 2 εβδομάδες πριν από τότε ας πούμε την πρώτη μέρα της περιόδου. Δηλαδή αν ειχες 27/4 ωορρηξία μετράς σαν να είχες τελευταία περίοδο 13/4 κ υπολογίζεις από κει πόσων εβδομάδων είσαι. Βεβαια κ πάλι μπορεί να έκανες αργά εμφύτευση κλπ..οπότε αφού μεγαλώνει το μικράκι αυτό έχει σημασία😊

@Nandia- αυτο ακριβως που εγραψε η princess εννοουσα, βεβαια αν ειχες θετικο τεστ 27/4 δεν ειχες ωορηξια την ιδια μερα μπορει να ειχες και ωορηξια 28/4 η 29/4. Σε καθε περιπτωση ελπιζω να πανε ολα καλα κοριτσι μου και αληθεια οπως σου ειπα εχω και μια φιλη πριν ενα μηνα που ειχε ανησυχυσε οπως εσυ και τελικα πηγαν ολα τελεια. Ποτε θα κανεις χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Μήνα με ότι επιθυμεί η καθεμία ❤️🫶🏼
 

διαβαζω περιστασιακά τα νέα σας αλλά έχει πέσει πολύ δουλειά και γυρίζω σπίτι ανεβαίνοντας τα σκαλιά στα τέσσερα 🤣🤣

 

πιασατε και το αγαπημένο μου θέμα για τα ζώδια.! Δε γίνεται να μη συμμετέχω 😛 έχω κάνει διδακτορικό πάνω σε αυτό 😽

εμένα είναι ταύρος ο άνδρας μου, τέρμα σταθερός και οικογενειάρχης και εργατικός. Τη στοργικότητα τη δουλεύουμε θα τη βρούμε στην πορεία 😂😂

όσο για τους Υδροχόους είναι το αγαπημένο μ ζώδιο ! Ξεκάθαρα ! 
Δε βαριέσαι ποτε μαζί τους, είναι και διορατικοί να εισακούτε, όσες τους έχετε !! Αλλά επειδή είναι και σαν τον αέρα στον χαρακτήρα να τους κρατάτε και λίγο προσγειωμένους! 
 

για τα λεονταρια π είπατε, μην ξεχνάτε να τους θαυμάζετε και να τους καμαρώνετε και όλα καλά 😛

 

Με τους ιχθύς καλή τύχη!! Είναι τέρμα καλοπερασάκηδες και αποφύγετε να τους πιέζετε ! 
 

οσο για το θέμα μας, να σας πω ότι ούτε με τα χαπάκια π πήρα ήρθε η περίοδος. Οι τρεις γυνιακολογοι σήκωσαν τα χέρια τους ψηλά και είπαν να πάω σε ψυχοθεραπευτή γιατί συμφωνούν και οι τρεις ότι είναι ψυχολογικό υο θέμα άγχος στενοχώριες κλπ. Τίποτα από αυτά δεν ένιωθα να είχα. Εν τέλη φαίνεται να είχα όμως. Γιατί μόλις ηρέμησα αραξα χαλάρωσα έκανα μερικά μπανια στη θάλασσα και μείωσα 2-3 μέρες τα ωράρια, τα βρήκα με τον άνδρα μ όλο τ σκαλωνόμασταν τελευταία , βγαίναμε καποια βραδια κρασάκι έξω φαγητό, μπόλικο σεξ και μολισ Χαλάρωσα ήρθε η περιοδος από μόνη της κορίτσια.. από μόνη της! Ήρθε 31 Μαΐου! Απίστευτο. 
 

δεν υπάρχει κάποιο άλλο αίτιο π δν έρχεται η περίοδος. Ούτε πολυκυστικες ούτε θυρεοειδής οι ορμόνες όλες μια χαρά, τελικά καλά λένε αιώνες τώρα ότι το στρες μπλοκάρει το όλο σύστημα. Οποτε όσες προσπαθείτε για παιδάκι αραξτε πιείτε λίγο μοχιτο κρασάκι κάντε μπανια στη θάλασσα και χαλαρώστε λίγο ποιοτικά και θα έρθει σε όλες μας τώρα το πιστεύω πως οι ίδιες μας μπλοκάρουμε ❤️❤️
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναντια μου όλα θα πάνε καλά!! Έχε εμπιστοσύνη!! ❤️❤️

Για την ωορρηξία που ρώτησες, αν ξερεις ακριβώς ποτε εκανες μπορεί να υπολογίσεις 2 εβδομάδες πριν από τότε ας πούμε την πρώτη μέρα της περιόδου. Δηλαδή αν ειχες 27/4 ωορρηξία μετράς σαν να είχες τελευταία περίοδο 13/4 κ υπολογίζεις από κει πόσων εβδομάδων είσαι. Βεβαια κ πάλι μπορεί να έκανες αργά εμφύτευση κλπ..οπότε αφού μεγαλώνει το μικράκι αυτό έχει σημασία😊

Αν υπολογίσω έτσι βγαίνω 7 βδ.. αν υπολογίσω από την ωορηξια και μετά βγαίνω 6 κάτι όπως στον υπέρηχο.. το έμβρυο λογικά το υπολογίζεις μετά την ωορρηξία 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου :) 

για να είμαι ειλικρινής παλιά έκανα καλύτερη οικονομία, τώρα όχι κ τόσο! Για την εποχή κ την ηλικία μ είμαι ψηλό αμοιβωμενη… απλά έτυχε αυτό το μήνα (Απρίλη) να κάνω καλή οικονομία σχετικά αν κ πήγαμε κ ταξιδάκι κ είχα και 400 ευρώ ρεύμα 😬😬😬😬 αλλά την δόση του δανείου τη πλήρωσε ο άντρας μου! Τον Μάιο τώρα θα δείξει γιατί έχουμε αρκετά έξοδα…αλλά αν θεσ μπορώ να σου πω ένα μυστικό που έκανα πιο παλιά κ κάθε μήνα είχα ένα ποσό στην άκρη 

Πραγματικα είναι ίδιοι!!! Κ εμένα τα ίδια μ έλεγε ειδικά αυτό με το χορό…κ εγώ ντρέπομαι αλλά άντε ενας χορός 3 λεπτά είναι 🤣🤣🤣 (μεταξύ μας ψάχνω τραγούδι ως τα 2 λεπτά 🤣🤣) θα το αντέξουμε χαχαχαχα αλήθεια ομως ποιος κοιτάει τους γαμπρούς;;; Όλοι ίδιοι είναι 😂😂😂 όλοι οι καλεσμένοι τη νύφη σχολιάζουν, το νυφικό την διοργάνωση γενικότερα το γαμπρό κανεις δεν τον αναφέρει 🤣🤣

 

Το πιο απλό θα σου πω…πάμε σε εστιατόριο κ μ κάνει π να καθίσουμε εδώ η εδώ όπου θες λεω άντε πάμε εδώ κ αμέσως όχι όχι εδώ κ τελικά πάω καθομαι σε ένα τραπέζι κ έρχεται 🤣🤣🤣

 

Ζυγός είναι;  μόνο εμείς έχουμε τόσο πολύ μεγάλη αναπαφασιστικοτητα

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ναντια μου όλα καλά είναι!! Μιλησαμε κ χθες τα υπολογίσαμε το μωράκι σου είναι λίγο μικρότερο αλλά έχετε του πίστη! Η γιατρος το ζήτησε ισως κ τυπικά για να έχει μια εικόνα!! Όλα καλά πάνε!! Ποτέ εχεις ξανά ραντεβού;; Στο επόμενο σίγουρα θα ακούσετε καρδούλα!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Την Πέμπτη 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Nandia- αυτο ακριβως που εγραψε η princess εννοουσα, βεβαια αν ειχες θετικο τεστ 27/4 δεν ειχες ωορηξια την ιδια μερα μπορει να ειχες και ωορηξια 28/4 η 29/4. Σε καθε περιπτωση ελπιζω να πανε ολα καλα κοριτσι μου και αληθεια οπως σου ειπα εχω και μια φιλη πριν ενα μηνα που ειχε ανησυχυσε οπως εσυ και τελικα πηγαν ολα τελεια. Ποτε θα κανεις χοριακη?

Εγω υπολόγισα από την ωορηξια και μετά και βγαίνει όπως την μέτρηση του υπερηχου.. την έκανα.. περιμένω αποτελέσματα κατά τις 2 το μεσημέρι 

 

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Giasemi_92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Μήνα με ότι επιθυμεί η καθεμία ❤️🫶🏼
 

διαβαζω περιστασιακά τα νέα σας αλλά έχει πέσει πολύ δουλειά και γυρίζω σπίτι ανεβαίνοντας τα σκαλιά στα τέσσερα 🤣🤣

 

πιασατε και το αγαπημένο μου θέμα για τα ζώδια.! Δε γίνεται να μη συμμετέχω 😛 έχω κάνει διδακτορικό πάνω σε αυτό 😽

εμένα είναι ταύρος ο άνδρας μου, τέρμα σταθερός και οικογενειάρχης και εργατικός. Τη στοργικότητα τη δουλεύουμε θα τη βρούμε στην πορεία 😂😂

όσο για τους Υδροχόους είναι το αγαπημένο μ ζώδιο ! Ξεκάθαρα ! 
Δε βαριέσαι ποτε μαζί τους, είναι και διορατικοί να εισακούτε, όσες τους έχετε !! Αλλά επειδή είναι και σαν τον αέρα στον χαρακτήρα να τους κρατάτε και λίγο προσγειωμένους! 
 

για τα λεονταρια π είπατε, μην ξεχνάτε να τους θαυμάζετε και να τους καμαρώνετε και όλα καλά 😛

 

Με τους ιχθύς καλή τύχη!! Είναι τέρμα καλοπερασάκηδες και αποφύγετε να τους πιέζετε ! 
 

οσο για το θέμα μας, να σας πω ότι ούτε με τα χαπάκια π πήρα ήρθε η περίοδος. Οι τρεις γυνιακολογοι σήκωσαν τα χέρια τους ψηλά και είπαν να πάω σε ψυχοθεραπευτή γιατί συμφωνούν και οι τρεις ότι είναι ψυχολογικό υο θέμα άγχος στενοχώριες κλπ. Τίποτα από αυτά δεν ένιωθα να είχα. Εν τέλη φαίνεται να είχα όμως. Γιατί μόλις ηρέμησα αραξα χαλάρωσα έκανα μερικά μπανια στη θάλασσα και μείωσα 2-3 μέρες τα ωράρια, τα βρήκα με τον άνδρα μ όλο τ σκαλωνόμασταν τελευταία , βγαίναμε καποια βραδια κρασάκι έξω φαγητό, μπόλικο σεξ και μολισ Χαλάρωσα ήρθε η περιοδος από μόνη της κορίτσια.. από μόνη της! Ήρθε 31 Μαΐου! Απίστευτο. 
 

δεν υπάρχει κάποιο άλλο αίτιο π δν έρχεται η περίοδος. Ούτε πολυκυστικες ούτε θυρεοειδής οι ορμόνες όλες μια χαρά, τελικά καλά λένε αιώνες τώρα ότι το στρες μπλοκάρει το όλο σύστημα. Οποτε όσες προσπαθείτε για παιδάκι αραξτε πιείτε λίγο μοχιτο κρασάκι κάντε μπανια στη θάλασσα και χαλαρώστε λίγο ποιοτικά και θα έρθει σε όλες μας τώρα το πιστεύω πως οι ίδιες μας μπλοκάρουμε ❤️❤️
 

 

Εμενα είναι υδροχοος.. μαντεύω το τι νοιώθει αλλά ναι θα συμφωνήσω στο διορατικοι.. ότι μου είπε μέχρι τώρα βγήκε..  μπυ είπε θα μείνεις έγκυος όταν χαλαρωσεις .. όταν ακόμα δεν ήξερα ότι ειμουν έγκυος αυτός ήταν σίγουρος και τώρα λέει όλα καλά θα πάνε 

Εσυ συνέχισε το χαλαρααααα και θα ερθει το σπορακι εκει πιυ δεν το περιμένεις.. καλοκαίρι είναι.. επιβάλλεται να χαλαρωσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Xristina_B είπε:

Το ίδιο δεν σου είπα ότι έπαθα και εγώ  μην αγχώνεσαι αφού έχει μεγαλώσει πόσο εβδομάδες σου  δείχνει ότι είναι το έμβρυο και πόσο ο σάκος και εμένα το έμβρυο και 3 μέρες πίσω και πόσα χιλιοστά εμένα είναι 2,8 μου είπε είναι ακόμα μικρό για να ακουστεί η καρδιά κάνε και την χορική να σου φύγει η αγωνία

Πηγές έκανες χορική αα ξέχασα να σου πο ότι εγώ στον γιο μου πήγαινα δύο εβδομάδες πίσω αν η χορική σου είναι καλή μην αγχώνεσαι εάν δεν πάει κάτι καλά φαίνεται στη χορική δεν ανεβαίνει στο λέω γτ το έχω περάσει και αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό Μήνα με ότι επιθυμεί η καθεμία ❤️🫶🏼
 

διαβαζω περιστασιακά τα νέα σας αλλά έχει πέσει πολύ δουλειά και γυρίζω σπίτι ανεβαίνοντας τα σκαλιά στα τέσσερα 🤣🤣

 

πιασατε και το αγαπημένο μου θέμα για τα ζώδια.! Δε γίνεται να μη συμμετέχω 😛 έχω κάνει διδακτορικό πάνω σε αυτό 😽

εμένα είναι ταύρος ο άνδρας μου, τέρμα σταθερός και οικογενειάρχης και εργατικός. Τη στοργικότητα τη δουλεύουμε θα τη βρούμε στην πορεία 😂😂

όσο για τους Υδροχόους είναι το αγαπημένο μ ζώδιο ! Ξεκάθαρα ! 
Δε βαριέσαι ποτε μαζί τους, είναι και διορατικοί να εισακούτε, όσες τους έχετε !! Αλλά επειδή είναι και σαν τον αέρα στον χαρακτήρα να τους κρατάτε και λίγο προσγειωμένους! 
 

για τα λεονταρια π είπατε, μην ξεχνάτε να τους θαυμάζετε και να τους καμαρώνετε και όλα καλά 😛

 

Με τους ιχθύς καλή τύχη!! Είναι τέρμα καλοπερασάκηδες και αποφύγετε να τους πιέζετε ! 
 

οσο για το θέμα μας, να σας πω ότι ούτε με τα χαπάκια π πήρα ήρθε η περίοδος. Οι τρεις γυνιακολογοι σήκωσαν τα χέρια τους ψηλά και είπαν να πάω σε ψυχοθεραπευτή γιατί συμφωνούν και οι τρεις ότι είναι ψυχολογικό υο θέμα άγχος στενοχώριες κλπ. Τίποτα από αυτά δεν ένιωθα να είχα. Εν τέλη φαίνεται να είχα όμως. Γιατί μόλις ηρέμησα αραξα χαλάρωσα έκανα μερικά μπανια στη θάλασσα και μείωσα 2-3 μέρες τα ωράρια, τα βρήκα με τον άνδρα μ όλο τ σκαλωνόμασταν τελευταία , βγαίναμε καποια βραδια κρασάκι έξω φαγητό, μπόλικο σεξ και μολισ Χαλάρωσα ήρθε η περιοδος από μόνη της κορίτσια.. από μόνη της! Ήρθε 31 Μαΐου! Απίστευτο. 
 

δεν υπάρχει κάποιο άλλο αίτιο π δν έρχεται η περίοδος. Ούτε πολυκυστικες ούτε θυρεοειδής οι ορμόνες όλες μια χαρά, τελικά καλά λένε αιώνες τώρα ότι το στρες μπλοκάρει το όλο σύστημα. Οποτε όσες προσπαθείτε για παιδάκι αραξτε πιείτε λίγο μοχιτο κρασάκι κάντε μπανια στη θάλασσα και χαλαρώστε λίγο ποιοτικά και θα έρθει σε όλες μας τώρα το πιστεύω πως οι ίδιες μας μπλοκάρουμε ❤️❤️
 

 

Καλημέρα κοπέλα μου μερες έχω να διαβάσω νέα σου 

επλιζω να μειώσεις αν μπορείς λίγο τις ώρες εργασίες σου να είσαι πιο χαλαρή σίγουρα το στρες δεν βοηθάει σε αυτές τις περιπτώσεις, πολλά ζευγάρια πιάσανε παιδάκι στις διακοπές τους που είναι και οι δυο χαλαροί και ξεκουραστεί…

εγω βέβαια εχω λίγο διαφορετική άποψη για το θέμα άγχος και στρες λόγο δίκης μου εμπειρίας αλλά φυσικά δεν είναι και όλες οι περιπτώσεις ίδιες😊

Σου εύχομαι τα καλύτερα να έρθει ενα σποράκι καλοκαιρινό 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πήγα έκανα επαναληπτική χοριακή και το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα!!

Θα περιμένουμε νέα σου 

Σου ευχομαι ένα μεγάλο νούμερο 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια, πήγα έκανα επαναληπτική χοριακή και το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα!!

Θα περιμενουμε νεα σου! Καλε γιαιτι αργουν τοσο πολυ? Εμενα 1 το μεσημερι  το ειχαν ετοιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Θα περιμενουμε νεα σου! Καλε γιαιτι αργουν τοσο πολυ? Εμενα 1 το μεσημερι  το ειχαν ετοιμο!

Τι να πω δεν ξέρω και πήγα και νωρίς, της είπα όσο πιο σύντομα γίνεται και θα προσπαθήσει μήπως τα βγάλει μεσημέρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τι να πω δεν ξέρω και πήγα και νωρίς, της είπα όσο πιο σύντομα γίνεται και θα προσπαθήσει μήπως τα βγάλει μεσημέρι.

Υπάρχουν και χειρότερα.. εμένα μου τα έδινε τα αποτελέσματα την επόμενη μέρα το μεσημέρι.. όποτε καλά ειναι και το απόγευμα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Υπάρχουν και χειρότερα.. εμένα μου τα έδινε τα αποτελέσματα την επόμενη μέρα το μεσημέρι.. όποτε καλά ειναι και το απόγευμα 😊

Μου θυμίζει που η μαμά μου να κάνει μοριακό ημέρα Τετάρτη και αφού πήρε δείγμα και πλήρωσε της λέει τα αποτελέσματα την Τρίτη 🤔🤔 και της λέω μέχρι τότε και να έχεις κορώνα θα σου έχει περάσει 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου :) 

για να είμαι ειλικρινής παλιά έκανα καλύτερη οικονομία, τώρα όχι κ τόσο! Για την εποχή κ την ηλικία μ είμαι ψηλό αμοιβωμενη… απλά έτυχε αυτό το μήνα (Απρίλη) να κάνω καλή οικονομία σχετικά αν κ πήγαμε κ ταξιδάκι κ είχα και 400 ευρώ ρεύμα 😬😬😬😬 αλλά την δόση του δανείου τη πλήρωσε ο άντρας μου! Τον Μάιο τώρα θα δείξει γιατί έχουμε αρκετά έξοδα…αλλά αν θεσ μπορώ να σου πω ένα μυστικό που έκανα πιο παλιά κ κάθε μήνα είχα ένα ποσό στην άκρη 

Πραγματικα είναι ίδιοι!!! Κ εμένα τα ίδια μ έλεγε ειδικά αυτό με το χορό…κ εγώ ντρέπομαι αλλά άντε ενας χορός 3 λεπτά είναι 🤣🤣🤣 (μεταξύ μας ψάχνω τραγούδι ως τα 2 λεπτά 🤣🤣) θα το αντέξουμε χαχαχαχα αλήθεια ομως ποιος κοιτάει τους γαμπρούς;;; Όλοι ίδιοι είναι 😂😂😂 όλοι οι καλεσμένοι τη νύφη σχολιάζουν, το νυφικό την διοργάνωση γενικότερα το γαμπρό κανεις δεν τον αναφέρει 🤣🤣

 

Το πιο απλό θα σου πω…πάμε σε εστιατόριο κ μ κάνει π να καθίσουμε εδώ η εδώ όπου θες λεω άντε πάμε εδώ κ αμέσως όχι όχι εδώ κ τελικά πάω καθομαι σε ένα τραπέζι κ έρχεται 🤣🤣🤣

 

Χαχαχαχααχ ίδιοι πραγματικά🤣🤣 κι εγώ να σου πω σκεφτόμουν το τραγούδι να το κόψω να μην είναι τόση πολύ ώρα😂😂😂 χαχαχα μη μειώνεις κ το λέων πάντως ότι δε θα τον κοιτάει κανείς, θέλει θαυμασμό 🤣🤣🤣

Χαχαχα εμένα πάντα με κοροϊδεύουν όταν πάμε για καφέ γιατί όλοι παραγγέλνουν κ εγώ πάντα ζητάω κατάλογο😂😂κ πάντα παίρνω το ίδιο στο τέλος🤣🤣 αλλά είμαι κ εγώ ζυγός δηλαδή στην αλλαγή παρθένου με ζυγό αλλά ζυγός οπότε το ρίχνω εκεί😂😂

Ναι αν μπορείς πες μου το μυστικό που έκανες για να βάζεις στην άκρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...