Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια όμορφα και γλυκιές μανούλες και μέλλουσες! 

Κοριτσια Θα ήθελα την βοήθεια σας. 

Με τον αντρα μου δεν προσπαθούμε για παιδάκι αλλά δεν μπορώ να πω ότι προσέχουμε κιόλας! Και λέγαμε ότι αν έρθει με μεγάλη μας χαρά καλώς να έρθει. 

Πάμε στα βασικά τώρα. 

Πρώτη ημέρα τελευταίας μου περιόδου ήταν 25/4/2022. 

Εν ολίγοις σήμερα είναι η έβδομη μέρα που έχω καθυστέρηση. 

Εχθές όμως ένιωθα πόνους περιόδου και παρατήρησα ότι έβγαλα και Και κάτι αχνά ροζ υγρά αρκετά αραιά σαν να ήταν πχ νεράκι, και συνέχισε ο πόνος περιόδου. Με λίγα λόγια ήμουν εκατό τις εκατό σίγουρη ότι μέχρι το πρωί θα έχω αδιάθετησει, κάτι που μέχρι αυτή την τώρα δεν έχει γίνει. Όμως ελαφριά πόνοι περιόδου υπάρχουν ακόμα. 

Θα κάνω τεστ σήμερα η αύριο (λόγο εργασίας περίεργων ωραριων δεν έκανα ακόμα) 

Θα ήθελα όμως επειδή έχω τρομερή αγωνία, αν κάποια από εσάς γνωρίζει η είχε κάτι παρόμοιο να μου πει. 

Να επισημάνω ότι η περίοδος μου πάντα ήταν ρολόι πέρα από μια φορά πριν πέντε μήνες που είχα καθυστέρηση τρεις ημέρες αλλά οφείλονταν στο ότι ήμουν κρυωμένη. 

Επίσης κάτι άλλο... Δεν είμαι σίγουρη για τα υπόλοιπα συμπτώματα.. Πχ συχνή ούρηση τις τελευταίες δύο μέρες έχω αλλά επειδή εγώ πάω και πάντα κάνω έστω και λίγο αλλά χωρις να είμαι σίγουρη ότι νιώθω ανάγκη να πάω για τσίσα. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας 😊😊😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ιωαννιδου Αικατερίνη είπε:

Καλημέρα κορίτσια όμορφα και γλυκιές μανούλες και μέλλουσες! 

Κοριτσια Θα ήθελα την βοήθεια σας. 

Με τον αντρα μου δεν προσπαθούμε για παιδάκι αλλά δεν μπορώ να πω ότι προσέχουμε κιόλας! Και λέγαμε ότι αν έρθει με μεγάλη μας χαρά καλώς να έρθει. 

Πάμε στα βασικά τώρα. 

Πρώτη ημέρα τελευταίας μου περιόδου ήταν 25/4/2022. 

Εν ολίγοις σήμερα είναι η έβδομη μέρα που έχω καθυστέρηση. 

Εχθές όμως ένιωθα πόνους περιόδου και παρατήρησα ότι έβγαλα και Και κάτι αχνά ροζ υγρά αρκετά αραιά σαν να ήταν πχ νεράκι, και συνέχισε ο πόνος περιόδου. Με λίγα λόγια ήμουν εκατό τις εκατό σίγουρη ότι μέχρι το πρωί θα έχω αδιάθετησει, κάτι που μέχρι αυτή την τώρα δεν έχει γίνει. Όμως ελαφριά πόνοι περιόδου υπάρχουν ακόμα. 

Θα κάνω τεστ σήμερα η αύριο (λόγο εργασίας περίεργων ωραριων δεν έκανα ακόμα) 

Θα ήθελα όμως επειδή έχω τρομερή αγωνία, αν κάποια από εσάς γνωρίζει η είχε κάτι παρόμοιο να μου πει. 

Να επισημάνω ότι η περίοδος μου πάντα ήταν ρολόι πέρα από μια φορά πριν πέντε μήνες που είχα καθυστέρηση τρεις ημέρες αλλά οφείλονταν στο ότι ήμουν κρυωμένη. 

Επίσης κάτι άλλο... Δεν είμαι σίγουρη για τα υπόλοιπα συμπτώματα.. Πχ συχνή ούρηση τις τελευταίες δύο μέρες έχω αλλά επειδή εγώ πάω και πάντα κάνω έστω και λίγο αλλά χωρις να είμαι σίγουρη ότι νιώθω ανάγκη να πάω για τσίσα. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας 😊😊😊😊😊

Καλησπέρα κοπέλα μου… θα σου πω εγώ τα δικά μου συμπτώματα λίγο πριν την καθυστέρηση ή 1 με 2 μερες καθυστέρηση ( εγώ δεν ειχα σταθερό κύκλο όποτε όποτε για εμένα ήταν λίγο μπέρδεμα ) 

ειχα πόνο στην πλάτη ειχα ρίγος κρύωνα σαν να ανεβάζω πυρετο αλλά δεν ειχα πυρετο.. ελαφριά πονακια περιόδου λίγα νεύρα και μου βρωμουσε το πιπέρι όταν μαγείρευα.. δεν είχα ροζ υγρά καθόλου  μόνο λευκά η συχνοουρία με έπιασε μερικές μερες πιο μετά που έκανα το τεστ.. άλλες κοπέλες είχαν ροζ ή καφέ υγρά… να κανείς ένα τεστ το πρωί μετά πρωινά  ουρά και γνωμη μου είναι αν μπορείς κρατά τα ουρά σου σε πλαστικό κυπελλάκι μήπως χρειαστεί να κανείς ακόμα ένα για καλό και κακο και σημαντικό να διαβάζεις της οδηγίες του τεστ προσεκτικά για το πόση ώρα θα περιμενεις το αποτέλεσμα μέχρι πόση ώρα ισχύει το αποτέλεσμα του. 

επισης να ξέρεις υπάρχουν κοπέλες που είχαν σταθερό κύκλο και όταν αρχισε να προσπαθούν για μωρο ο κύκλος τους να διαταράσσετε λόγο του σπέρματος…

εύχομαι να έχεις τα αποτελέσματα που επιθυμείτε… θα περιμένουμε νέα σου 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...