Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναρρωτική άδεια


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Αυτό λεω! Οτι σε κανεναν υπέρηχο δε φαίνεται ο λογος της κατάκλισης! Έχω αίμα! Δε φαίνεται απο που προέρχεται! Δε φαινεται καποια αποκόλλιση! Εδώ κ ο ίδιος ο γιατρος μου λεει κανε το σταυρο σου να πανε ολα καλα! Κ για τους πονους περιόδου που νιώθω το ίδιο! Τι να κάνω; Έχω αιμα γινεται καφε σταματαει μετα απο λιγες μερες ξανα αιμα γινεται καφε σταματαει! Ετσι με παει απο την αρχη σχεδον! 21/3 εκανα χοριακη κ απο 28/3 ξεκίνησαν όλα αυτα! Εχω πελαγώσει δε ξέρω τι να κανω!! Πραγματικά! Θα με αναγκασουν λόγω απορριψης να παω τελικα να δουλεψω με κινδυνο των μωρων μου; Ε οχι Θεε μου! Περασα τοσα πολλα για να πετύχω να είμαι σε αυτό το σημείο! 8η προσπάθεια ήταν αυτή! Δε γίνεται να το ρισκάρω! Εχω φτασει 43,5! Νιωθω τοσο απογοητευμενη! Εχω τον φόβο μου για τα νινακια μου να πανε ολα καλα έχω κ το προβλημα αυτο που προέκυψε με τους ηλιθιους εκει μεσα! Κι εχω κ τον αντρα μου που τα χει στηλωσει κ μου λεει εγω εκει σε αυτο το μπαχαλο δε ξαναπαω! Τι θα κανω Θεε μου; Τι;

Δεν εχει σημασια αυτο,θα σου πω γιατι,στις περισσοτερες εγκυμοσυνες οι γιατροι προληπτικα δινουν αναρρωτικες χωρις να υπαρχει απαραιτητα κατι πολυ σοβαρο..Ξερουν τι ληψη θα κανουν στον υπερηχο που θα δωσουν,γι'αυτο και δινουν και χαρτι επιπλεον να λεει τι προβλημα υπαρχει..Αυτο μην σε ανησυχει,ο γιατρος ξερει πως θα το αιτιολογησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...