Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήλο και αγια ζωνη


Recommended Posts

στις πριν 22 ώρες, ο/η Τοbemother είπε:

Καλησπέρα σε όλες σας. Διάβασα αυτά που γράφετε. Εγω εχω στα χέρια μου εδώ και πολύ καιρό τη ζώνη της Παναγίας μας. Εκανα το λάθος και δεν την φόρεσα όταν ξεκίνησα της προσπάθειες.. Έμεινα έγκυος και την φόρεσα μετά από λίγες μέρες.. Δυστυχώς είναι εξωμήτρια η κύηση. Ράγισε η καρδιά μου... Ειμαι ακόμα υπό παρακολούθηση από τον γιατρό μου. Για κάποιον λόγο τη ζωνη θελω να την φοράω νιώθω ασφάλεια και κοντα μου την Παναγιτσα. Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό... Είπα στον ευατο μου ότι δεν πρόκειται να την αποχωριστώ μέχρι να γεννηθεί το παιδάκι μας... Δεν ξςρω αν κάνω λάθος.. Δεν ρώτησα κάποιον. Ετσι αισθάνομαι. Ξερει κάποια να μου πει;;; είμαι πολυ χαλια ψυχολογικά.. 

κορίτσι μου όπως νιώθεις..αν νιώθεις έτσι δεν πιστεύω ΄ότι υπάρχει κάτι λάθος σε αυτό..θες την προστασία και την ασφάλειά της..

με αισιοδοξία, πίστη και προσευχή θα ρθει το θαυματάκι σου..στο εύχομαι ολόψυχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Τοbemother είπε:

Επίσης είναι η ίδια ζώνη με αυτή που γράφετε εσείς πιο πάνω;; δεν την έχω ξανακούσει αυτή. Εγω ήξερα για την ιερή ζωνη της Παναγίας. 

Απαντούν στο μαιλ.

Υπάρχει η Τιμία ζώνη της Παναγίας και η ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου. Έχω ακούσει και για την ΄ζώνη της Αγίας Άννας, της οποία την λένε και κορδέλα. 

Εαν είσαι Αθήνα και θέλεις και τη ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου μπορείς να πας στο Μοναστήρι στη Λυκόβρυση.

Εδώ μέσα οι περισσότερες έχουμε δυσκολίες και αποβολές κτλ. Δεν είσαι μόνη και δεν είσαι η μόνη. 

Βοήθεια σας. Μεγάλη η χάρη των Αγίων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Απαντούν στο μαιλ.

Υπάρχει η Τιμία ζώνη της Παναγίας και η ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου. Έχω ακούσει και για την ΄ζώνη της Αγίας Άννας, της οποία την λένε και κορδέλα. 

Εαν είσαι Αθήνα και θέλεις και τη ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου μπορείς να πας στο Μοναστήρι στη Λυκόβρυση.

Εδώ μέσα οι περισσότερες έχουμε δυσκολίες και αποβολές κτλ. Δεν είσαι μόνη και δεν είσαι η μόνη. 

Βοήθεια σας. Μεγάλη η χάρη των Αγίων.

Καλησπέρα μου απάντησαν από το μοναστήρι άμεσα. Δεν ειμαι μονη και δυστυχώς δεν είμαι η μόνη.. Ολα συμβαίνουν για κάποιον λόγο.. Ο Θεός ξέρει.. Σε ευχαριστώ γι αυτό. Αθήνα μένω. Θα παω σίγουρα στο μοναστήρι.. Η πίστη είναι δύναμη και η Παναγία πάντα κάνει το θαύμα της.. Απλα είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό.. Θα περάσει όμως.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Απαντούν στο μαιλ.

Υπάρχει η Τιμία ζώνη της Παναγίας και η ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου. Έχω ακούσει και για την ΄ζώνη της Αγίας Άννας, της οποία την λένε και κορδέλα. 

Εαν είσαι Αθήνα και θέλεις και τη ζώνη της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου μπορείς να πας στο Μοναστήρι στη Λυκόβρυση.

Εδώ μέσα οι περισσότερες έχουμε δυσκολίες και αποβολές κτλ. Δεν είσαι μόνη και δεν είσαι η μόνη. 

Βοήθεια σας. Μεγάλη η χάρη των Αγίων.

Μου απάντησαν ακριβώς αυτά που έγραψες. Την Ιερή ζωνη της Παναγίας μας την φοράμε συνέχεια, καλό είναι να μην την φοράμε όταν κάνουμε μπάνιο γιατί μπορεί να φθαρεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα !

Είμαι καινούργια εδώ. Εχω διαβάσει πάρα πολλά σχόλια για τα θαύματα της Αγίας Ειρήνης. Προσπαθώ και γω από καιρό χωρίς κανένα αποτέλεσμα. Μένω στο εξωτερικό. Θα στείλλω γράμμα αύριο. Μήπως θα μπορούσε να μου στείλει κάποια μηλαράκι/λαδάκι/αγίασμα/ζώνη που μένει Αθήνα και έχει σκοπό να πάει στο Μοναστήρι ???

Ευχαριστώ πολύ  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...