Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ειπαμε η αγια ειρηνη θα μου στειλει την ευλογια της .. αν οχι αυτο το μηνα τον επομενο

Μπράβο κοριτσάρα μου..θετική σκέψη κ πίστη...σου στέλνω πολλά φιλιά κ μια μεγάλη αγκαλιά.🥰

Κοίτα δεν έχω σταθερή περίοδο όπως έχω πει και δεν ξέρω πότε ακριβώς περιμένω.... βέβαια όταν οηγα στον γιατρό κ μου έκανε υπέρηχο πριν λίγες μέρες μου είπε ότι λογικά αν τα καφέ που είδα ήταν ωορρηξία σε καμιά δεκαριά μέρες περίπου θα μου έρθει....αλλιώς να τον πάρω να πάω να κάνω ένα τέστ!!! Τώρα τι να σου πω;;; Πφφφφ πάντα κάτι θα γίνεται κ θα με αγχώνει.

Δεν ξέρω από την μια νιώθω θετική κ από την άλλη όχι....μια λέω θα είμαι γτ δεν είναι τυχαίο πήγα κ προσκύνησα στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου για την κόρη μου που ήθελα την βοήθεια της. Και από την άλλη όταν νιώθω τα πονακια περιόδου κ λίγο την μέση μου σκέφτομαι πως όπου να είναι θα κατέβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@babyblue94 εσύ είχες αναγούλες πριν μάθεις ότι είσαι έγκυος;;; ποοοο κορίτσια φοβερό έχω τάση για εμετό σήμερα.. Έτσι ξύπνησα... Είμαι 5 ημέρες πριν την ημέρα που περιμένω περιοδο

Όχι πριν την αναμενόμενη δεν είχα. 

Ξεκίνησαν 6 η εβδομάδα οι αναγουλες κορίτσι μου. Και έχουν κρατήσει για τα καλά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μολις τελείωσα από την γιατρο!! Αχ κορίτσια πωπω συγκίνηση απλά!! Ακούσαμε την καρδούλα 117 χτύπους μου είπε και είναι 0.5cm πωπω μεγάλωσε το μπιζελακι μου!! Όλα καλά σε 2 εβδομαδες ξανά! 

Τελειααααα ααα με το καλοοοοοοο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειααααα ααα με το καλοοοοοοο!!! 

Τέλεια....🥰🥰 Με το καλό να περάσει ο καιρός κ να πιάσεις στην αγκαλίτσα σου ένα γερό μωράκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου..θετική σκέψη κ πίστη...σου στέλνω πολλά φιλιά κ μια μεγάλη αγκαλιά.🥰

Κοίτα δεν έχω σταθερή περίοδο όπως έχω πει και δεν ξέρω πότε ακριβώς περιμένω.... βέβαια όταν οηγα στον γιατρό κ μου έκανε υπέρηχο πριν λίγες μέρες μου είπε ότι λογικά αν τα καφέ που είδα ήταν ωορρηξία σε καμιά δεκαριά μέρες περίπου θα μου έρθει....αλλιώς να τον πάρω να πάω να κάνω ένα τέστ!!! Τώρα τι να σου πω;;; Πφφφφ πάντα κάτι θα γίνεται κ θα με αγχώνει.

Δεν ξέρω από την μια νιώθω θετική κ από την άλλη όχι....μια λέω θα είμαι γτ δεν είναι τυχαίο πήγα κ προσκύνησα στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου για την κόρη μου που ήθελα την βοήθεια της. Και από την άλλη όταν νιώθω τα πονακια περιόδου κ λίγο την μέση μου σκέφτομαι πως όπου να είναι θα κατέβει!!!

εχεις την ευλογια της αγιας αρα αν δεν ειναι αυτο το μηνα τοτε ειναι τον επομενο.. ποσες μερες περασαν απο τον υπερηχο? να ξερεις τιποτα δεν ειναι τυχαιο.. οι πονοι της περιοδου ειναι ιδιοι με της εγκυμοσυνης και εγω ειχα και νομιζα θα αδιαθετουσα.. στο ευχομαι ολοψυχα να μην ερθει η ατιμη💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μολις τελείωσα από την γιατρο!! Αχ κορίτσια πωπω συγκίνηση απλά!! Ακούσαμε την καρδούλα 117 χτύπους μου είπε και είναι 0.5cm πωπω μεγάλωσε το μπιζελακι μου!! Όλα καλά σε 2 εβδομαδες ξανά! 

Συγχαρητήρια ! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εχεις την ευλογια της αγιας αρα αν δεν ειναι αυτο το μηνα τοτε ειναι τον επομενο.. ποσες μερες περασαν απο τον υπερηχο? να ξερεις τιποτα δεν ειναι τυχαιο.. οι πονοι της περιοδου ειναι ιδιοι με της εγκυμοσυνης και εγω ειχα και νομιζα θα αδιαθετουσα.. στο ευχομαι ολοψυχα να μην ερθει η ατιμη💖💖

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου.... μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας κ να δούμε μαζί θετικό τεστακι🥰🥰🥰🥰 

Δεν θυμάμαι καθόλου συμπτώματα από πέρυσι βλέπεις δεν το είχα καν στο μυαλό μου τότε ούτε καν το περίμενα το είχα αφήσει τελείως στην άκρη γι'αυτό δεν έψαχνα συμπτώματα!!!

Τον υπέρηχο τον είχα κάνει 28 του μηνα....για να δει τι ενδομήτριο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 😘😘😘 ποιος κάνει υπομονή έως την Δευτέρα για τεστ;;; ουφ ουφ..αν και ξέρω ότι τώρα δεν θα δείξει 

Άντε κορίτσι μου.... υπομονή τα καλά πράγματα αργούν...χαχαχ 

Εύχομαι να είμαι θετικό να παίρνουμε κ εμείς σιγά σιγά σειρά!! 🥰🥰🥰🥰🥰🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa κάνε ένα τεστ πρώιμης βρε. Μη μας κρατάς σε αγωνία. Εγώ περιμένω σε 7 μέρες και μακάρι να μην έρθει. Δεν έχω συμπτώματα βέβαια μόνο πολλά υγρά και καμιά φορά ελαφριές τσιμπιες στην κοιλιά. Παρόλο που είχα καλες επαφές δεν πολύ ελπίζω.

 

@Raf123 απίστευτο συναίσθημα η καρδούλα ε?? Με το καλό κορίτσι μου. Το μωράκι σας. Που εγώ πιστεύω πως σίγουρα είναι αγοράκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Melikara86 ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!έτσι είναι υπομονή πρέπει να κάνω 

@ΜαρίαΔημήτρης θα παρω Σάββατο που θα είναι δύο ημέρες πριν την περίοδο 😘😁 μακάρι να βγει θετικό σε ευχαριστώ, υγρά έχω και εγώ αρκετα... Λες να είναι σύμπτωμα και για εσένα αυτό και για εμένα;;; για να δούμε ❤️😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

τελεια ραφαελα μουυυυυ!!!!!!! τελειο το ταξιδι της εγκυμοσυνης!!! ετσι ομορφα να συνεχισει και σε μερικους μηνες να κρατας το μωρακι σας αγκαλιτσα!!!!! ❤️🤱❤️🎈🍭

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ Μαγικός ήχος το βάζω ξανά κ ξανά να το ακούω!! Αλήθεια σου εύχομαι ολόψυχα να το ζήσεις πολύ σύντομα!!! 
 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

ε δε στο ειπα εγω θα ειναι ολοκληρος αντρας? ποσο χαιρομαι.. ολα τελεια θα πανε ειμαι σιγουρη

Τρελάθηκα!!! Μακάρι όλα να πηγαίνουν καλά!!!💕💕💕

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Δεν έχω άλλες αντιδράσεις !!!
❤️ ❤️❤️❤️❤️ 

Σε ευχαριστώ 💓💓💓💓💓 εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις αυτό που θες!! Να σβήσεις το κεράκι κ να είναι η τελευταία φορά που εύχεσαι την ευχή αυτή!!! 
 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Μπράβο Ραφαέλα μου ❤❤❤❤❤ τι ωραία! Χαίρομαι σαν να το άκουσα μαζί σου! Πολλές φορές όταν αγκαλιάζω τα παιδάκια μου βάζω το αφτί μου στην καρδούλα τους και θυμάμαι την πρώτη φορά που άκουσα αυτόν τον ήχο στο καθένα ξεχωριστά. Είναι ο ωραιότερος ήχος στον κόσμο όλο ❤

Είναι ότι πιο ωραίο μου συνεβει εδώ και 2 χρόνια σίγουρα!!! Μαγικός ήχος!! Συγκινήθηκα παρά πολύ!! Το αγαπάς πριν ακόμα το δεις!!! 
 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου...απόλαυσε τώρα κ κράτα στα αυτάκια σου την καρδούλα 

❤️❤️❤️❤️ σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειααααα ααα με το καλοοοοοοο!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ άντε σειρά σου τώρα να ακούσουμε τα ευχάριστα 🥰🥰🥰🥰

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Τέλεια....🥰🥰 Με το καλό να περάσει ο καιρός κ να πιάσεις στην αγκαλίτσα σου ένα γερό μωράκι!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Εύχομαι σύντομα να το ακούσεις κ εσυ να κτυπά 💓💓💓💓

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Flora38 είπε:

Συγχαρητήρια ! Με το καλό!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Είμαστε τυχερές θα μεινεις σύντομα εγκυος ❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@marinamanoulitsa κάνε ένα τεστ πρώιμης βρε. Μη μας κρατάς σε αγωνία. Εγώ περιμένω σε 7 μέρες και μακάρι να μην έρθει. Δεν έχω συμπτώματα βέβαια μόνο πολλά υγρά και καμιά φορά ελαφριές τσιμπιες στην κοιλιά. Παρόλο που είχα καλες επαφές δεν πολύ ελπίζω.

 

@Raf123 απίστευτο συναίσθημα η καρδούλα ε?? Με το καλό κορίτσι μου. Το μωράκι σας. Που εγώ πιστεύω πως σίγουρα είναι αγοράκι!!

Αχ κορίτσι μου απίστευτο οντως!! Το αγαπάς πριν ακόμα το δεις, το νιώσεις!!! ❤️❤️❤️❤️ Δεν ξέρω τι είναι αλλά θα σου πω εννοείται μολις μάθω!!!! Να δω τα προγνωστικά 😂😂 από τα βάθη της καρδιάς μου σου εύχομαι να ακούσεις αυτό τον ήχο πολύ σύντομα 💓💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μολις τελείωσα από την γιατρο!! Αχ κορίτσια πωπω συγκίνηση απλά!! Ακούσαμε την καρδούλα 117 χτύπους μου είπε και είναι 0.5cm πωπω μεγάλωσε το μπιζελακι μου!! Όλα καλά σε 2 εβδομαδες ξανά! 

Τέλεια κορίτσι μου,  τι ωραια νέα!!! Το μπιζελακι γραπωθηκε για τα καλά στη κοιλίτσα της μαμας του!!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Melikara86 ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!έτσι είναι υπομονή πρέπει να κάνω 

@ΜαρίαΔημήτρης θα παρω Σάββατο που θα είναι δύο ημέρες πριν την περίοδο 😘😁 μακάρι να βγει θετικό σε ευχαριστώ, υγρά έχω και εγώ αρκετα... Λες να είναι σύμπτωμα και για εσένα αυτό και για εμένα;;; για να δούμε ❤️😀

Για εμένα δεν έχω ελπίδες. Δεν μπορώ να σκεφτώ θετικά και δεν έχω άλλο σύμπτωμα. Μόνο λίγο νιώθω αραιά πονακια περιόδου και έτσι και τους δύο προηγούμενους μήνες που δεν είχε γίνει τπτ. Μακάρι να γίνει θαύμα αυτόν τον μήνα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ που μου ευχηθήκατε στα γενέθλια μου! 🎂🙌🏼🎆[smilie=love10.gif]


Tο να μεγαλώνεις είναι δύσκολο, ειδικά αν έχεις απωθημένα ή τρομερή ευαισθησία. Δυστυχώς τα έχω και τα δύο. Γνωρίζω καλά πως για το που έχω φτάσει ευθύνομαι μόνο εγώ. Όπως και ξέρω πως το δρόμο μου από εδώ και πέρα μόνο εγώ μπορώ να τον διαλέξω. Οι επιλογές που κάνουμε, οι αποφάσεις που παίρνουμε και τα εμπόδια που ξεπερνάμε παλεύοντας για τα όνειρά μας, γίνονται το παραμύθι της δικής μας ζωής. Ας έχει και δράκους, και λύκους, και "κακές μητριές", μόνο αν πολεμάς, αντιστέκεσαι και ελπίζεις θα φτάσεις στο happy end. 
Και το πιο σημαντικό είναι να θυμόμαστε πως τελειώνουν τα παραμύθια...
"και ζήσανε αυτοί καλά, και εμείς καλύτερα...."
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2022 at 3:49 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου αυτό που έχεις αντιμετωπίζεται κ όλα θα πάνε καλά αρκεί να κατανοήσεις πόσο σοβαρό είναι. Θέλει απόλυτη ηρεμία κ ξεκούραση. Ξέρω ότι είχε χαμηλό πλακούντα το @lactakiκ ανέβηκε μετά αλλά εσένα είναι ακόμα πιο χαμηλά. Η πεθερά μου το είχε αυτό κ είχε αιμορραγίες γιατί ήταν πολύ νέα κ δεν πρόσεχε όπως έπρεπε, το πήρε επιπόλαια. Τελικά έμεινε 1 μήνα σε ακινησία στο νοσοκομείο για να γεννήσει 26 εβδομάδων. Δε στο λέω να σε τρομάξω αλλά για να καταλάβεις πόσο σοβαρό είναι. Δεν ειναι δλδ α οκ το μωρό είναι καλά κ τέλος. Πρέπει οπωσδήποτε να προσεχεις πολύ ώστε να περάσουν οι βδομάδες. Ξέχνα δουλειά κ ιστορίες τώρα θα κάνεις αυτό που πρέπει για εσάς κ όλα θα πάνε καλα! 

@Tokyo μου καλά θυμάσαι είχα χαμηλό πλακουντα στη μια μπεμπα αλλά δεν ανέβηκε ποτε🤗🤗 όμως όλα όπως ξέρεις πήγαν περίφημα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Σας ευχαριστώ που μου ευχηθήκατε στα γενέθλια μου! 🎂🙌🏼🎆[smilie=love10.gif]


Tο να μεγαλώνεις είναι δύσκολο, ειδικά αν έχεις απωθημένα ή τρομερή ευαισθησία. Δυστυχώς τα έχω και τα δύο. Γνωρίζω καλά πως για το που έχω φτάσει ευθύνομαι μόνο εγώ. Όπως και ξέρω πως το δρόμο μου από εδώ και πέρα μόνο εγώ μπορώ να τον διαλέξω. Οι επιλογές που κάνουμε, οι αποφάσεις που παίρνουμε και τα εμπόδια που ξεπερνάμε παλεύοντας για τα όνειρά μας, γίνονται το παραμύθι της δικής μας ζωής. Ας έχει και δράκους, και λύκους, και "κακές μητριές", μόνο αν πολεμάς, αντιστέκεσαι και ελπίζεις θα φτάσεις στο happy end. 
Και το πιο σημαντικό είναι να θυμόμαστε πως τελειώνουν τα παραμύθια...
"και ζήσανε αυτοί καλά, και εμείς καλύτερα...."
 

Ότι πιο όμορφο έχω διαβάσει....σου εύχομαι από δω κ πέρα ο δρόμος σου να είναι στρωμένος με ροδοπέταλα. Να γελάς πάντα κ τα μόνα δάκρυα που θα τρέξουν από τα μάτια σου να είναι από ευτυχία!!!!

χρόνια σου πολλά!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια δεν σας ειπα τι επαθα στη σαλονικα.... εκει που πινουμε καφε την κυριακη το πρωι με ενα φιλικο ζευγαρι (το ζευγαρι που μας καλεσε για τη βαφτιση) ηταν στην ιδια καφετερια ενας πρωην μου.... δεν τον ειχα δει εγω.. και ηρθε στο τραπεζι και μου μιλησε!!! κατα πανω μου κοριτσια ηρθε!!!!! πω πω ημασταν μαζι το 2009-2010 για καποιους μηνες!!! (παρα πολυ καλο παιδι και κουκλαρος 2 μετρα αλλα τα εδινε ολα απο την αρχη και τοτε μικρη και χαζη εγω 😂 βαρεθηκα και χωρισαμε... βασικα ημουν κολλημενη με την πρωτη μου σχεση κι εκανα χρονια να την ξεπερασω...)

πω πω επαθα ΣΟΚ!!🤪

Το έχω ψυχολογήσει αυτό που μας συμβαίνει. Όταν είμαστε μικρές νομίζω θελουμε να μας φτύνει λίγο 🤣🤣

 

μεγαλωνοντας καταλαβαίνουμε ποσο σημαντική είναι η σταθερότητα και η ηρεμία 😛 ο άνδρας σου τον ήξερε πως αντέδρασε;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου.... μακάρι να είναι ο τυχερός μας μήνας κ να δούμε μαζί θετικό τεστακι🥰🥰🥰🥰 

Δεν θυμάμαι καθόλου συμπτώματα από πέρυσι βλέπεις δεν το είχα καν στο μυαλό μου τότε ούτε καν το περίμενα το είχα αφήσει τελείως στην άκρη γι'αυτό δεν έψαχνα συμπτώματα!!!

Τον υπέρηχο τον είχα κάνει 28 του μηνα....για να δει τι ενδομήτριο μου

καλημεραααα ... ουτε εγω θυμαμαι συμπτωματα.. μονο οτι ελεγα στην φιλη μου αν δεν με πιασει πονοκεφαλος δεν θα ερθει.. αφου περασαν και 3 μερες με καθυστερηση για να κανω τεστ..ουτε εγω τοτε το ειχα στο μυαλο μου.. ειχαμε σταματησει τις προσπαθειες γιατι δεν θελαμε να συμπεσει η γεννα με τον γαμο που ηταν οκτωβριο.. τελικα ομως ολα για καποιο λογο γινονται.. εμεινα εγκυος αλλα αναβαλαμε τον γαμο γιατι οι γονεις του αντρα μου δεν μπορουσαν λογο κοβιτ να ερθουν απο αλεξανδρουπολη... τωρα ειναι ολα βολικα προς το παρων

εχεις μεχρι κυριακη δηλαδη αλλα ευχομαι να μην ερθει.. πιστευω η χαρη της αγιας ειρηνης θα σε βοηθησει.. αν οχι αυτο το μηνα τον αλλον 💖💖💖

στις πριν 13 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ Μαγικός ήχος το βάζω ξανά κ ξανά να το ακούω!! Αλήθεια σου εύχομαι ολόψυχα να το ζήσεις πολύ σύντομα!!! 
 

 

Τρελάθηκα!!! Μακάρι όλα να πηγαίνουν καλά!!!💕💕💕

Σε ευχαριστώ 💓💓💓💓💓 εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις αυτό που θες!! Να σβήσεις το κεράκι κ να είναι η τελευταία φορά που εύχεσαι την ευχή αυτή!!! 
 

Είναι ότι πιο ωραίο μου συνεβει εδώ και 2 χρόνια σίγουρα!!! Μαγικός ήχος!! Συγκινήθηκα παρά πολύ!! Το αγαπάς πριν ακόμα το δεις!!! 
 

 

❤️❤️❤️❤️ σε ευχαριστώ 

ολα τελεια θα πανε ειμαι σιγουρη💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Είδα όνειρο πως έκανα τεστ και βγήκε θετικό και πανηγυρίζαμε όλες μαζί.Αχ αυτό το μυαλό τι παιχνίδια παίζει. Συνήθως τα όνειρα μου βγαίνουν στο αντίθετο στην πραγματικότητα.

Μακάρι να είναι προμήνυμα και να βγει αληθινό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τέλεια κορίτσι μου,  τι ωραια νέα!!! Το μπιζελακι γραπωθηκε για τα καλά στη κοιλίτσα της μαμας του!!!!💗

Μακάρι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου 💓💓💓

πως είσαι εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Για εμένα δεν έχω ελπίδες. Δεν μπορώ να σκεφτώ θετικά και δεν έχω άλλο σύμπτωμα. Μόνο λίγο νιώθω αραιά πονακια περιόδου και έτσι και τους δύο προηγούμενους μήνες που δεν είχε γίνει τπτ. Μακάρι να γίνει θαύμα αυτόν τον μήνα .

Κορίτσι μου εγώ αν δεν είχα καθυστέρηση και δεν έκανα τεστ ούτε που θα το καταλάβαινα κ έκανα τεστ για να πάρω το χάπι της προλακτινης διαφορετικά θα περίμενα 2-3 μερες ακόμη…όποτε μην απογοητεύεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Σας ευχαριστώ που μου ευχηθήκατε στα γενέθλια μου! 🎂🙌🏼🎆[smilie=love10.gif]


Tο να μεγαλώνεις είναι δύσκολο, ειδικά αν έχεις απωθημένα ή τρομερή ευαισθησία. Δυστυχώς τα έχω και τα δύο. Γνωρίζω καλά πως για το που έχω φτάσει ευθύνομαι μόνο εγώ. Όπως και ξέρω πως το δρόμο μου από εδώ και πέρα μόνο εγώ μπορώ να τον διαλέξω. Οι επιλογές που κάνουμε, οι αποφάσεις που παίρνουμε και τα εμπόδια που ξεπερνάμε παλεύοντας για τα όνειρά μας, γίνονται το παραμύθι της δικής μας ζωής. Ας έχει και δράκους, και λύκους, και "κακές μητριές", μόνο αν πολεμάς, αντιστέκεσαι και ελπίζεις θα φτάσεις στο happy end. 
Και το πιο σημαντικό είναι να θυμόμαστε πως τελειώνουν τα παραμύθια...
"και ζήσανε αυτοί καλά, και εμείς καλύτερα...."
 

Τελείωσαν οι αντιδράσεις ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Είδα όνειρο πως έκανα τεστ και βγήκε θετικό και πανηγυρίζαμε όλες μαζί.Αχ αυτό το μυαλό τι παιχνίδια παίζει. Συνήθως τα όνειρα μου βγαίνουν στο αντίθετο στην πραγματικότητα.

Μακάρι να είναι προμήνυμα και να βγει αληθινό.

Καλημέρα κοπέλα μου… αν σου πω ότι είχα δει και εγώ τέτοιο όνειρο πριν το θετικό τεστ και μου βγήκε το όνειρο😊

Ξυπνησα και μολις κατάλαβα ότι ήταν όνειρο ξενέρωσα αλλά πάω κανω τεστ και ήταν θετικό εύχομαι ολόψυχα να γίνει και σε εσενα αυτό 💕 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Είδα όνειρο πως έκανα τεστ και βγήκε θετικό και πανηγυρίζαμε όλες μαζί.Αχ αυτό το μυαλό τι παιχνίδια παίζει. Συνήθως τα όνειρα μου βγαίνουν στο αντίθετο στην πραγματικότητα.

Μακάρι να είναι προμήνυμα και να βγει αληθινό.

Μακάρι να βγει αληθινό 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...