Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου 💖💖💖 πως είστε;; Εγώ σήμερα φουλ προγραμμα να δω πως θα το βγάλω…τώρα δουλεια μέχρι τις 6, θα πάω στον αδερφό μου για μπάνιο κ μετά έχω το δείπνο με την δουλεια αλλά μετά είπα να μείνω στον αδερφό μου το βράδυ να μην επιστρέφω 1 ώρα δρόμο μέσα στη νύχτα αφού την Παρακευή πάλι θα πάω Λευκωσια…

Μίλησα κ με τη νύφη μου 38 ωάρια στο σύνολο, τα ώριμα λέει 24 κ από αυτά γονιμοποιήθηκαν τα 19 κ θα ξέρουμε από εβδομάδα ποσά έγιναν βλαστοκύστες…μακάρι όλα να της πάνε καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💖💖💖 πως είστε;; Εγώ σήμερα φουλ προγραμμα να δω πως θα το βγάλω…τώρα δουλεια μέχρι τις 6, θα πάω στον αδερφό μου για μπάνιο κ μετά έχω το δείπνο με την δουλεια αλλά μετά είπα να μείνω στον αδερφό μου το βράδυ να μην επιστρέφω 1 ώρα δρόμο μέσα στη νύχτα αφού την Παρακευή πάλι θα πάω Λευκωσια…

Μίλησα κ με τη νύφη μου 38 ωάρια στο σύνολο, τα ώριμα λέει 24 κ από αυτά γονιμοποιήθηκαν τα 19 κ θα ξέρουμε από εβδομάδα ποσά έγιναν βλαστοκύστες…μακάρι όλα να της πάνε καλά!!! 

Πωωω απίστευτο μπράβο της. Άντε μακάρι να πάνε όλα καλά..😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!! ❤️❤️❤️

στις πριν 16 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. 

Εγώ κάθε μέρα νιώθω το μωράκι και δεν αγχωνομουν.ξαφνικα χθες το βράδυ ξαπλώνω και δεν νιώθω τίποτα. Όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα. Είχα άγχος.μα γιατί δεν κουνιέται.μα γιατί δεν το νιώθω. 

Την τρίτη έχω β επιπέδου και λέω τι να κάνω να πάω στον γιατρό; .σηκώθηκα το πρωι..έμεινα ακίνητη. Τίποτα. Τελικά μετά από ώρα πήγα στην δουλειά του άντρα μου. Έφαγα δύο παγωτά και αρχισε να κάνει πάρτυ το μωρό τρελάθηκε με την Ζάχαρη. 

Με κοψοχολιασε όμως το άτιμο..

Διάβασα ότι αν έχει πλάτη προς την κοιλιά μας κλωτσαει προς τα μέσα και δεν το καταλαβαίνεις. Πωωω είχα ταραχθεί πολύ σήμερα. Πάλι καλά όλα καλά.χαχαχα

 ❣️❣️

 

 

 

Δωσε στο μπεμπακι παγωτο!!!! το επιασε υπογλυκαιμια το καημενο και σου κανει ναζια!!!!😂😂

αν ειχα αντρα με εταιρια παγωτων, θα ημουν 10 κιλα παραπανω!!!!!! ειμαι που ειμαι γλυκατζου αλλα με τα παγωτα εχω τρέλα!!!!🍦🍨😋❤️

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εννοείται Τονια μου θα σας πω!!! Ευχόμαστε για το καλύτερο!!! Κ εσυ τρέχεις με αυτά του γάμου καλά κανεις να ξεχνιέσαι και ωραία είναι η διαδικασία κ άστην αυτήν χαλαρά μην αγχώνεσαι για αυτά!!!!
 

Εγώ πρέπει να βρω παπούτσια κ έστειλα σε μια κοπέλα στην Θεσσαλονίκη που τα φτιάχνει στο πόδι σου κ δε μου απάντησε ακόμη…για να ξέρω ποτέ να κλείσω ένα τικετ για 2 μέρες! Τώρα η μαμά μ ήταν Θεσσαλονίκη για τη δουλεια με τον μπαμπά μου κ βρήκε ύφασμα για να ράψει κ είπαμε να το συνδιασουμε να πάμε να πάρουμε το ύφασμα κ εγώ τα παπούτσια αλλά αυτή δεν απάντησε…

Αχ τι τελεια που εχετε κι εσεις τις ετοιμασιες!!!! τι χρωμα θα βαλει η μαμα σου; κι εμενα θα ερθει αυριο να παμε στα μαγαζια να δει για δικο της φορεμα και να δουμε 1-2 οικους νυφικων τελευταιους.. αν και νομιζω ξερω που θα καταληξω να το ραψω!!!😍❤️

κοριτσια μου ξερετε τοσο καιρο ειχα συνδεσει το γαμο με κατι "κακο". θελω να πω οτι σκεφτομουν οτι ΑΝ δεν ερθει παιδι, τοτε θα παντρευτουμε! αλλα εμεις παιδι θελουμε κι ο γαμος δεν μας νοιαζει τοσο..

χθες ομως, που πηγα για προβα νυφικου με 2 φιλες μου πολυ αγαπημενες (η μια θα γινει και κουμπαρα μου) ημουν τοσο ενθουσιασμενη!!!!!! εβαλα τελεια νυφικα και το διασκεδασαμε τοσο πολυ!!!!! πηγαμε μετα για το κοκτειλ μας!! ηταν τελεια!!!!!!❤️😁💃

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια εγώ είναι δουλεια και κοιμάμαι όρθια θέλω να πάω σπίτι να κοιμηθώ 😂😂😬😬😴😴😴

εγω σημερα ειμαι ετσι... σερνομαι τελειως! χθες γυρισα 12 η ωρα στο σπιτι και δεν ειχα κουραγιο ουτε μπανιο να κανω.. με το ζορι μπηκα.. ειναι και η περιοδος και νιωθω πολυ αδυναμη...εξαντλημενη θα ελεγα...

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

😆😁😁 αντίποινα γιατί μετα δε θα σας αφήνει να κοιμηθείτε 🤣🤣🤣🤣 ήθελα να σε ρωτήσω έδειξε το παιχνίδι που πηγές κ κέρδισες;;  

κλαιω ραφαελα!!!!!!!😂😂😂 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια, έχω να γράψω μέρες, είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι την Δευτέρα που μας πέρασε... Νοσηλεύτηκα στο νοσοκομείο γιατί έχω συσπάσεις από τώρα είμαι μόνο 27 βδομάδων... Είμαι κάπως ψυχολογικά 🥺 έχω γράψει το συμβάν χθες σε μια συζήτηση ' συσπάσεις μήτρας πριν τον 7ο". Προσπαθώ να μένω όλη μέρα κρεβάτι κ να παίρνω τα φάρμακα... Φοβάμαι για τα μωρά είναι μόνο 1 κιλό, θα σπάσει η καρδιά μου κορίτσια αν γίνει κάτι 💔

Μιμη μου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!! να ειστε καλα και οι 3!!! να ακους το γιατρο και να προσεχεις πολυ!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💖💖💖 πως είστε;; Εγώ σήμερα φουλ προγραμμα να δω πως θα το βγάλω…τώρα δουλεια μέχρι τις 6, θα πάω στον αδερφό μου για μπάνιο κ μετά έχω το δείπνο με την δουλεια αλλά μετά είπα να μείνω στον αδερφό μου το βράδυ να μην επιστρέφω 1 ώρα δρόμο μέσα στη νύχτα αφού την Παρακευή πάλι θα πάω Λευκωσια…

Μίλησα κ με τη νύφη μου 38 ωάρια στο σύνολο, τα ώριμα λέει 24 κ από αυτά γονιμοποιήθηκαν τα 19 κ θα ξέρουμε από εβδομάδα ποσά έγιναν βλαστοκύστες…μακάρι όλα να της πάνε καλά!!! 

Φανταστικο νουμερο!!! Τελεια νεα!!!! με το καλο να γινουν βλαστοκυστες και να ερθουν τ@ ανιψακι@ σου!!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! ❤️❤️❤️

Δωσε στο μπεμπακι παγωτο!!!! το επιασε υπογλυκαιμια το καημενο και σου κανει ναζια!!!!😂😂

αν ειχα αντρα με εταιρια παγωτων, θα ημουν 10 κιλα παραπανω!!!!!! ειμαι που ειμαι γλυκατζου αλλα με τα παγωτα εχω τρέλα!!!!🍦🍨😋❤️

Αχ τι τελεια που εχετε κι εσεις τις ετοιμασιες!!!! τι χρωμα θα βαλει η μαμα σου; κι εμενα θα ερθει αυριο να παμε στα μαγαζια να δει για δικο της φορεμα και να δουμε 1-2 οικους νυφικων τελευταιους.. αν και νομιζω ξερω που θα καταληξω να το ραψω!!!😍❤️

κοριτσια μου ξερετε τοσο καιρο ειχα συνδεσει το γαμο με κατι "κακο". θελω να πω οτι σκεφτομουν οτι ΑΝ δεν ερθει παιδι, τοτε θα παντρευτουμε! αλλα εμεις παιδι θελουμε κι ο γαμος δεν μας νοιαζει τοσο..

χθες ομως, που πηγα για προβα νυφικου με 2 φιλες μου πολυ αγαπημενες (η μια θα γινει και κουμπαρα μου) ημουν τοσο ενθουσιασμενη!!!!!! εβαλα τελεια νυφικα και το διασκεδασαμε τοσο πολυ!!!!! πηγαμε μετα για το κοκτειλ μας!! ηταν τελεια!!!!!!❤️😁💃

εγω σημερα ειμαι ετσι... σερνομαι τελειως! χθες γυρισα 12 η ωρα στο σπιτι και δεν ειχα κουραγιο ουτε μπανιο να κανω.. με το ζορι μπηκα.. ειναι και η περιοδος και νιωθω πολυ αδυναμη...εξαντλημενη θα ελεγα...

κλαιω ραφαελα!!!!!!!😂😂😂 

 

Μιμη μου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!! να ειστε καλα και οι 3!!! να ακους το γιατρο και να προσεχεις πολυ!!!!❤️❤️❤️

Θα βάλει πράσινο σκούρο (κυπαρίσσι) το ήθελε από τον αδερφό μου κ το βρήκε τώρα 😂😂 το ύφασμα είναι καταπληκτικό το είδα σε φωτό βέβαια…τελικά σκεφτόμαστε να έρθουμε Θεσσαλονίκη Σεπτέμβρη γιατί είναι κ πιο φτηνά τα τικετ γιατί τώρα θες για ένα ΣΚ πχ είναι 200+ ευρώ.. κ λεω ισως φουσκώσουν κ τα πόδια μου…

γιατι το εχεις σχετίσει με κάτι ΚΑΚΟ βρε ο γαμος είναι χαρά…κ αν το παιδί δεν έρθει πριν το γάμο θα έρθει μετά βρε κορίτσι μου οποσδηποτε!!! Κ εγώ περασα τέλεια στην αναζήτησή νυφικού…μόνο η μαμα μου δεν πέρασε που την πήγα σε όλα κ τελικά κατέληξα στο πρώτο που πήγα και ήταν κ σίγουρη ότι δεν θα βρω από κάπου αλλου αλλά τι να κάνει…! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Φανταστικο νουμερο!!! Τελεια νεα!!!! με το καλο να γινουν βλαστοκυστες και να ερθουν τ@ ανιψακι@ σου!!!!!!❤️❤️

Τέλεια τα νέα ναι!!! Μακάρι να έχουμε περισσότερα από 1 αυτή τη φορά ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 💖💖💖 πως είστε;; Εγώ σήμερα φουλ προγραμμα να δω πως θα το βγάλω…τώρα δουλεια μέχρι τις 6, θα πάω στον αδερφό μου για μπάνιο κ μετά έχω το δείπνο με την δουλεια αλλά μετά είπα να μείνω στον αδερφό μου το βράδυ να μην επιστρέφω 1 ώρα δρόμο μέσα στη νύχτα αφού την Παρακευή πάλι θα πάω Λευκωσια…

Μίλησα κ με τη νύφη μου 38 ωάρια στο σύνολο, τα ώριμα λέει 24 κ από αυτά γονιμοποιήθηκαν τα 19 κ θα ξέρουμε από εβδομάδα ποσά έγιναν βλαστοκύστες…μακάρι όλα να της πάνε καλά!!! 

Πωωω τέλεια..  εύχομαι να πάνε όλα τέλεια.. 

Οχι να μην οδηγήσεις μέσα στην νύχτα.. είναι και βαρετός δρόμος και ατελείωτος.. δεν χρειάζεται να το ρισκαρεις αφου έχεις επιλογή να μείνεις Λευκωσία 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!! ❤️❤️❤️

Δωσε στο μπεμπακι παγωτο!!!! το επιασε υπογλυκαιμια το καημενο και σου κανει ναζια!!!!😂😂

αν ειχα αντρα με εταιρια παγωτων, θα ημουν 10 κιλα παραπανω!!!!!! ειμαι που ειμαι γλυκατζου αλλα με τα παγωτα εχω τρέλα!!!!🍦🍨😋❤️

Αχ τι τελεια που εχετε κι εσεις τις ετοιμασιες!!!! τι χρωμα θα βαλει η μαμα σου; κι εμενα θα ερθει αυριο να παμε στα μαγαζια να δει για δικο της φορεμα και να δουμε 1-2 οικους νυφικων τελευταιους.. αν και νομιζω ξερω που θα καταληξω να το ραψω!!!😍❤️

κοριτσια μου ξερετε τοσο καιρο ειχα συνδεσει το γαμο με κατι "κακο". θελω να πω οτι σκεφτομουν οτι ΑΝ δεν ερθει παιδι, τοτε θα παντρευτουμε! αλλα εμεις παιδι θελουμε κι ο γαμος δεν μας νοιαζει τοσο..

χθες ομως, που πηγα για προβα νυφικου με 2 φιλες μου πολυ αγαπημενες (η μια θα γινει και κουμπαρα μου) ημουν τοσο ενθουσιασμενη!!!!!! εβαλα τελεια νυφικα και το διασκεδασαμε τοσο πολυ!!!!! πηγαμε μετα για το κοκτειλ μας!! ηταν τελεια!!!!!!❤️😁💃

εγω σημερα ειμαι ετσι... σερνομαι τελειως! χθες γυρισα 12 η ωρα στο σπιτι και δεν ειχα κουραγιο ουτε μπανιο να κανω.. με το ζορι μπηκα.. ειναι και η περιοδος και νιωθω πολυ αδυναμη...εξαντλημενη θα ελεγα...

κλαιω ραφαελα!!!!!!!😂😂😂 

 

Μιμη μου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!! να ειστε καλα και οι 3!!! να ακους το γιατρο και να προσεχεις πολυ!!!!❤️❤️❤️

Να σου πω τι νοιωθω; το παιδάκι θα έρθει σιγουρα αλλά δεν είναι η κατάλληλη στιγμή.. όταν βάλετε σε τάξη και τον γάμο θα γίνει και το θαύμα.. η αγία ειρήνη Χρυσοβαλάντου θέλει το παιδάκι νσ γεννηθεί μέσα στην ευλογία του γάμου.. επίσης έχεις τρέξιμο τώρα και καλό είναι να μην είσαι έγκυος..κοίτα εμένα;  σπίτι ξάπλα..δεν μπορώ νσ τρέχω δεξιά και αριστερά..εγω τα έχω σχεδόν όλα έτοιμα.. κάτι τελευταία έμειναν που θα πρέπει νσ τρέξω Σεπτέμβριο αλλά μέχρι τότε θα έχει φύγει ο κίνδυνος.. όλα για κάποιο λόγο γίνονται..για την ώρα απόλαυσε τις ετοιμασιες και το παιδάκι θα έρθει μόλις όλα εινσι ετοιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωω ρε κοριτσια είναι η ώρα της μαστουρας.. τέτοια ώρα με πιάνει ατονία και πέφτω ξερή στον ύπνο..  υπναρου/ας θα είναι σαν τον πατέρα του (ευτυχως;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πωωω τέλεια..  εύχομαι να πάνε όλα τέλεια.. 

Οχι να μην οδηγήσεις μέσα στην νύχτα.. είναι και βαρετός δρόμος και ατελείωτος.. δεν χρειάζεται να το ρισκαρεις αφου έχεις επιλογή να μείνεις Λευκωσία 

Να σου πω τι νοιωθω; το παιδάκι θα έρθει σιγουρα αλλά δεν είναι η κατάλληλη στιγμή.. όταν βάλετε σε τάξη και τον γάμο θα γίνει και το θαύμα.. η αγία ειρήνη Χρυσοβαλάντου θέλει το παιδάκι νσ γεννηθεί μέσα στην ευλογία του γάμου.. επίσης έχεις τρέξιμο τώρα και καλό είναι να μην είσαι έγκυος..κοίτα εμένα;  σπίτι ξάπλα..δεν μπορώ νσ τρέχω δεξιά και αριστερά..εγω τα έχω σχεδόν όλα έτοιμα.. κάτι τελευταία έμειναν που θα πρέπει νσ τρέξω Σεπτέμβριο αλλά μέχρι τότε θα έχει φύγει ο κίνδυνος.. όλα για κάποιο λόγο γίνονται..για την ώρα απόλαυσε τις ετοιμασιες και το παιδάκι θα έρθει μόλις όλα εινσι ετοιμα

Συμφωνώ με αυτά που λες για την @Antonia2 


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πωωω ρε κοριτσια είναι η ώρα της μαστουρας.. τέτοια ώρα με πιάνει ατονία και πέφτω ξερή στον ύπνο..  υπναρου/ας θα είναι σαν τον πατέρα του (ευτυχως;)

Εμένα με πιανει η νύστα κ η ατονία γύρω στις 12 ως να πάω σπίτι το απόγευμα να ξαπλώσω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πωωω ρε κοριτσια είναι η ώρα της μαστουρας.. τέτοια ώρα με πιάνει ατονία και πέφτω ξερή στον ύπνο..  υπναρου/ας θα είναι σαν τον πατέρα του (ευτυχως;)

Έτσι είναι στην εγκυμοσύνη έχεις υπνηλία... Και εγώ είχα και στις δύο μου εγκυμοσύνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 είναι τόσο όμορφες αυτές οι στιγμές του γάμου... Κοίτα να τις απολαύσεις όσο μπορείς και άσε κατά μέρους τις δεύτερες σκέψεις.... Κοίτα να το χαρείς γιατί μια φορά παντρευεται κανεις...

 

Girls πήγα στην γιατρό και μου τα έψαλε.. Έχω χοληστερινη.... Καλά να πάθω.. Πήρα πολλά κιλά.. Ώρα για διατροφή και δίαιτα... Μου έδωσε και κάτι φυτικά χάπια που βοηθούν λέει.. Και σε περίπτωση που μείνεις έγκυος δεν πειράζουν σε τίποτα.. Μου λέει είσαι μόλις 34!! Θέλω διατροφή και περπάτημα λέει σε παρακαλώ... (θύμωσα με εμένα αλήθεια)... Αλλά πείσμωσα τώρα... Θα την ρίξω σε ένα 3μηνο που με έδωσε διωρια τέλος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26 μου λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία σου κορίτσι μου, ελπίζω τώρα να είσαι εντάξει! Να είσαι δυνατή για τα μωράκια σου! Καταλαβαίνω ότι θα σε έχει τρομάξει η κατάσταση, αλλά να είσαι αισιόδοξη, θα πάνε όλα καλά!!!! Σου στέλνω μια αγκαλιά ❤

Όταν μπορείς στείλε μας ξανά να μας πεις πως είσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα με πιανει η νύστα κ η ατονία γύρω στις 12 ως να πάω σπίτι το απόγευμα να ξαπλώσω…

Κ εγώ είχα πολύ υπνηλία στις δύο εγκυμοσύνες... Ραφαέλα μου επειδή είπες για μπανάκι, σαν συμβουλή μην μπαίνεις γρήγορα στη θάλασσα κ παγώνεις απότομα, να παίρνεις λίγο λίγο θερμοκρασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Κ εγώ είχα πολύ υπνηλία στις δύο εγκυμοσύνες... Ραφαέλα μου επειδή είπες για μπανάκι, σαν συμβουλή μην μπαίνεις γρήγορα στη θάλασσα κ παγώνεις απότομα, να παίρνεις λίγο λίγο θερμοκρασία 

Όχι όχι μετά του Αγίου Πνεύματος πάω τελος του Ιούνη συνηθωσ πάω κ μαρεσει πολύ η θάλασσα κ το κολύμπι, ανυπομονώ γιατί φετος δεν θα πάμε κάπου διακοπες θα το βγάλουμε στη παραλια….αλλά μπανάκι εννοούσα το ντουζ 😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Όχι όχι μετά του Αγίου Πνεύματος πάω τελος του Ιούνη συνηθωσ πάω κ μαρεσει πολύ η θάλασσα κ το κολύμπι, ανυπομονώ γιατί φετος δεν θα πάμε κάπου διακοπες θα το βγάλουμε στη παραλια….αλλά μπανάκι εννοούσα το ντουζ 😂😂

 

Αααα οκ κατάλαβα ότι θα πάτε κ για μπανάκι 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αααα οκ κατάλαβα ότι θα πάτε κ για μπανάκι 😅

Καλά τώρα άμα πάω κ μπω στη θάλασσα θα με πιάσει μη πω καλύτερα 😂😂😂😂 εμας τα νερά στη Κύπρο Είναι πιο ζεστά από την Ελλάδα! Θυμάμαι είχαμε πάει Αύγουστο μήνα Πάρο κ Σκιαθο και ήταν πάγος χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα με πιανει η νύστα κ η ατονία γύρω στις 12 ως να πάω σπίτι το απόγευμα να ξαπλώσω…

Εγω τωρα ξύπνησα και με πιάνει και το απογευμα..εχω λιώσει στον ύπνο.. χτες ο μεγάλος μου κατέβηκε να φάει κατά τις 7..εμένα με πήρε ο ύπνος (τι πρωτότυπο) στον καναπέ..σε κάποια φάση ανοίγω τα μάτια μου και τον βλέπω με τον φακό του κινητού του να ψάχνει πιάτο..του λέω γιατί δεν ανάβεις φως παιδί μου και μπυ λέει για να μην σε ξυπνήσω..του λέω έτσι και αλλιώς πρέπει να ξυπνήσω για να πάω στο κρεβάτι μου..άσε που κάθε λίγο με κοροϊδεύει.. μου φωνάζει χοντρή και μπυ κάνει την κινήσει ότι είμαι έγκυος.. και εγώ του λέω χοντρή να πεις την μάνα σου που με λες χοντρή και μου απαντάει εσυ είσαι η μάνα μου.. ουυυ λεπτομέρειες του λεω 🤣🤣🤣

 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έτσι είναι στην εγκυμοσύνη έχεις υπνηλία... Και εγώ είχα και στις δύο μου εγκυμοσύνες

Και εγώ  είχα στις 2 που πήγαν καλά.. 

 

στις πριν 52 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2 είναι τόσο όμορφες αυτές οι στιγμές του γάμου... Κοίτα να τις απολαύσεις όσο μπορείς και άσε κατά μέρους τις δεύτερες σκέψεις.... Κοίτα να το χαρείς γιατί μια φορά παντρευεται κανεις...

 

Girls πήγα στην γιατρό και μου τα έψαλε.. Έχω χοληστερινη.... Καλά να πάθω.. Πήρα πολλά κιλά.. Ώρα για διατροφή και δίαιτα... Μου έδωσε και κάτι φυτικά χάπια που βοηθούν λέει.. Και σε περίπτωση που μείνεις έγκυος δεν πειράζουν σε τίποτα.. Μου λέει είσαι μόλις 34!! Θέλω διατροφή και περπάτημα λέει σε παρακαλώ... (θύμωσα με εμένα αλήθεια)... Αλλά πείσμωσα τώρα... Θα την ρίξω σε ένα 3μηνο που με έδωσε διωρια τέλος!! 

Καλσ και εγώ στα 22 μου είχα ψηλή χοληστερίνη..εμένα στην πεθερα τότε και εκεί που η μάνα μου μαγειρευε υγιεινά η πρώην πεθερά μέσα στα λάδια και τις βαριές σάλτσες έτσι ξεπέρασε λίγο τα όρια κσι αρχισα πάλι να τρώω στην μάνα μου μετά την δουλειά και την έριξα..  μάλλον ήθελε να με ξεκάνει μέσων της χοληστερόλης.. τωρσ το κατάλαβα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλά τώρα άμα πάω κ μπω στη θάλασσα θα με πιάσει μη πω καλύτερα 😂😂😂😂 εμας τα νερά στη Κύπρο Είναι πιο ζεστά από την Ελλάδα! Θυμάμαι είχαμε πάει Αύγουστο μήνα Πάρο κ Σκιαθο και ήταν πάγος χαχαχα 

Εσάς εκεί είναι πιο παγωμένα τα νερά από την Λάρνακα.. εγω τον Αύγουστο θα μπω θάλασσα και πάλι κρυώνω.. προτιμώ βουνό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2 είναι τόσο όμορφες αυτές οι στιγμές του γάμου... Κοίτα να τις απολαύσεις όσο μπορείς και άσε κατά μέρους τις δεύτερες σκέψεις.... Κοίτα να το χαρείς γιατί μια φορά παντρευεται κανεις...

 

Girls πήγα στην γιατρό και μου τα έψαλε.. Έχω χοληστερινη.... Καλά να πάθω.. Πήρα πολλά κιλά.. Ώρα για διατροφή και δίαιτα... Μου έδωσε και κάτι φυτικά χάπια που βοηθούν λέει.. Και σε περίπτωση που μείνεις έγκυος δεν πειράζουν σε τίποτα.. Μου λέει είσαι μόλις 34!! Θέλω διατροφή και περπάτημα λέει σε παρακαλώ... (θύμωσα με εμένα αλήθεια)... Αλλά πείσμωσα τώρα... Θα την ρίξω σε ένα 3μηνο που με έδωσε διωρια τέλος!! 

Καλημέρα! Σου έδωσε διατροφή για να ακολουθείς;; Η χοληστερίνη πέφτει εύκολα αν προσέξεις τη διατροφή σου και χάσεις βάρος.. Ξεκίνα μόνο σιγά σιγά για να μην πελαγώσεις.. δεν ξέρω και πόσο πρέπει να χάσεις.. Αλλά μην πας να τα κάνεις όλα τέλεια με την μια, γιατί θα πελαγώσεις.. Σιγά σιγά.. Όπως επίσης και το περπάτημα.. Ξεκίνα με ένα 20λεπτο κι άρχισε να ανεβάζεις τον χρόνο για να προσαρμοστείς. Το καλύτερο είναι να πηγαίνεις να κάνεις τις εξωτερικές δουλειές με τα πόδια, μην παίρνεις αυτοκίνητο. Καλή αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Εσάς εκεί είναι πιο παγωμένα τα νερά από την Λάρνακα.. εγω τον Αύγουστο θα μπω θάλασσα και πάλι κρυώνω.. προτιμώ βουνό

Ναι εμας σε σχέση με τη Λαρνακα εν πιο παγωμένα…εμένα αρεσκου μου κ τα 2! Ο άντρας μου ομως είμαι της θάλασσας ειδικά το καλοκαίρι μη του πω να πάμε κάπου αλλου… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2 είναι τόσο όμορφες αυτές οι στιγμές του γάμου... Κοίτα να τις απολαύσεις όσο μπορείς και άσε κατά μέρους τις δεύτερες σκέψεις.... Κοίτα να το χαρείς γιατί μια φορά παντρευεται κανεις...

 

Girls πήγα στην γιατρό και μου τα έψαλε.. Έχω χοληστερινη.... Καλά να πάθω.. Πήρα πολλά κιλά.. Ώρα για διατροφή και δίαιτα... Μου έδωσε και κάτι φυτικά χάπια που βοηθούν λέει.. Και σε περίπτωση που μείνεις έγκυος δεν πειράζουν σε τίποτα.. Μου λέει είσαι μόλις 34!! Θέλω διατροφή και περπάτημα λέει σε παρακαλώ... (θύμωσα με εμένα αλήθεια)... Αλλά πείσμωσα τώρα... Θα την ρίξω σε ένα 3μηνο που με έδωσε διωρια τέλος!! 

Λίγη διατροφή κ το συμπλήρωμα θα σε βοηθήσει παρά πολύ!!! Κ άσκηση όσο μπορείς περπάτημα είναι το καλύτερο!!! Να τρως σαλατα πάντα με το γεύμα σου!! Κ να βάλεις κ τη βρωμη κ κανέλα στο πρωινό σου θα σε βοηθήσει…!! Κ καλα λιπαρά ψάρια αβοκάντο…και ότι χρησιμοποιείς πολύ σε τυριά ή Γιαουρτι καλύτερα χαμηλά λιπαρά ή να τρως πιο λίγο…

εχει κ ο άντρας μ χοληστερόλη αλλά είναι κληρονομικό πάντα είναι πάνω από το όριο… αλλά δεν με ακούει κ πολύ τρώει κ βρωμικο κ μετά θυμάται έχει χοληστερόλη χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Θα βάλει πράσινο σκούρο (κυπαρίσσι) το ήθελε από τον αδερφό μου κ το βρήκε τώρα 😂😂 το ύφασμα είναι καταπληκτικό το είδα σε φωτό βέβαια…τελικά σκεφτόμαστε να έρθουμε Θεσσαλονίκη Σεπτέμβρη γιατί είναι κ πιο φτηνά τα τικετ γιατί τώρα θες για ένα ΣΚ πχ είναι 200+ ευρώ.. κ λεω ισως φουσκώσουν κ τα πόδια μου…

γιατι το εχεις σχετίσει με κάτι ΚΑΚΟ βρε ο γαμος είναι χαρά…κ αν το παιδί δεν έρθει πριν το γάμο θα έρθει μετά βρε κορίτσι μου οποσδηποτε!!! Κ εγώ περασα τέλεια στην αναζήτησή νυφικού…μόνο η μαμα μου δεν πέρασε που την πήγα σε όλα κ τελικά κατέληξα στο πρώτο που πήγα και ήταν κ σίγουρη ότι δεν θα βρω από κάπου αλλου αλλά τι να κάνει…! 

ναι αραφελακι καλυτερα να πας σεπτεμβρη!! δικιο εχεις!! οσο περνανε οι μηνες εχω ακουσει οτι τα ακρα πρηζονται λιγο.. βεβαια κυριως τον τελευταιο μηνα μου εχουν πει οι φιλες μου αλλα οσο πιο κοντα στο γαμο, τοσο καλυτερα!!!😉❤️

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Πωωω τέλεια..  εύχομαι να πάνε όλα τέλεια.. 

Οχι να μην οδηγήσεις μέσα στην νύχτα.. είναι και βαρετός δρόμος και ατελείωτος.. δεν χρειάζεται να το ρισκαρεις αφου έχεις επιλογή να μείνεις Λευκωσία 

Να σου πω τι νοιωθω; το παιδάκι θα έρθει σιγουρα αλλά δεν είναι η κατάλληλη στιγμή.. όταν βάλετε σε τάξη και τον γάμο θα γίνει και το θαύμα.. η αγία ειρήνη Χρυσοβαλάντου θέλει το παιδάκι νσ γεννηθεί μέσα στην ευλογία του γάμου.. επίσης έχεις τρέξιμο τώρα και καλό είναι να μην είσαι έγκυος..κοίτα εμένα;  σπίτι ξάπλα..δεν μπορώ νσ τρέχω δεξιά και αριστερά..εγω τα έχω σχεδόν όλα έτοιμα.. κάτι τελευταία έμειναν που θα πρέπει νσ τρέξω Σεπτέμβριο αλλά μέχρι τότε θα έχει φύγει ο κίνδυνος.. όλα για κάποιο λόγο γίνονται..για την ώρα απόλαυσε τις ετοιμασιες και το παιδάκι θα έρθει μόλις όλα εινσι ετοιμα

συμφωνω απολυτα αγαπημενη!!!!❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2 είναι τόσο όμορφες αυτές οι στιγμές του γάμου... Κοίτα να τις απολαύσεις όσο μπορείς και άσε κατά μέρους τις δεύτερες σκέψεις.... Κοίτα να το χαρείς γιατί μια φορά παντρευεται κανεις...

 

Girls πήγα στην γιατρό και μου τα έψαλε.. Έχω χοληστερινη.... Καλά να πάθω.. Πήρα πολλά κιλά.. Ώρα για διατροφή και δίαιτα... Μου έδωσε και κάτι φυτικά χάπια που βοηθούν λέει.. Και σε περίπτωση που μείνεις έγκυος δεν πειράζουν σε τίποτα.. Μου λέει είσαι μόλις 34!! Θέλω διατροφή και περπάτημα λέει σε παρακαλώ... (θύμωσα με εμένα αλήθεια)... Αλλά πείσμωσα τώρα... Θα την ρίξω σε ένα 3μηνο που με έδωσε διωρια τέλος!! 

ετσι ειναι μαρινα μου!!! μια φορα θα το ζησω!! οποτε του δινω και καταλαβαινει!!!😁🎉

καλε μη θυμωνεις με τον εαυτο σου!!! με λιγη αυτοσυγκρατηση και ασκηση θα πεσει η χοληστερινη και θα χασεις και τα κιλακια που θες!!! επιμονη κι υπομονη!!! ΚΑΙ ΑΣΚΗΣΗ!!!!!!🚶‍♀️🏃‍♀️🏊‍♀️

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Όχι όχι μετά του Αγίου Πνεύματος πάω τελος του Ιούνη συνηθωσ πάω κ μαρεσει πολύ η θάλασσα κ το κολύμπι, ανυπομονώ γιατί φετος δεν θα πάμε κάπου διακοπες θα το βγάλουμε στη παραλια….αλλά μπανάκι εννοούσα το ντουζ 😂😂

 

καλε κι εγω για μπανιο στη θαλασσα καταλαβα!!!!!!🤣🤣

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Εγω τωρα ξύπνησα και με πιάνει και το απογευμα..εχω λιώσει στον ύπνο.. χτες ο μεγάλος μου κατέβηκε να φάει κατά τις 7..εμένα με πήρε ο ύπνος (τι πρωτότυπο) στον καναπέ..σε κάποια φάση ανοίγω τα μάτια μου και τον βλέπω με τον φακό του κινητού του να ψάχνει πιάτο..του λέω γιατί δεν ανάβεις φως παιδί μου και μπυ λέει για να μην σε ξυπνήσω..του λέω έτσι και αλλιώς πρέπει να ξυπνήσω για να πάω στο κρεβάτι μου..άσε που κάθε λίγο με κοροϊδεύει.. μου φωνάζει χοντρή και μπυ κάνει την κινήσει ότι είμαι έγκυος.. και εγώ του λέω χοντρή να πεις την μάνα σου που με λες χοντρή και μου απαντάει εσυ είσαι η μάνα μου.. ουυυ λεπτομέρειες του λεω 🤣🤣🤣

 

Και εγώ  είχα στις 2 που πήγαν καλά.. 

 

Καλσ και εγώ στα 22 μου είχα ψηλή χοληστερίνη..εμένα στην πεθερα τότε και εκεί που η μάνα μου μαγειρευε υγιεινά η πρώην πεθερά μέσα στα λάδια και τις βαριές σάλτσες έτσι ξεπέρασε λίγο τα όρια κσι αρχισα πάλι να τρώω στην μάνα μου μετά την δουλειά και την έριξα..  μάλλον ήθελε να με ξεκάνει μέσων της χοληστερόλης.. τωρσ το κατάλαβα 🤣🤣🤣

κλαιω με τη στιχομυθια με το γιο και την ιστορια με την πρωην πεθερα!!!!!!!😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...