Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Ακριβώς αυτό θα κάνουμε κι εμείς. Επειδή όμως είμαι έγκυος και θα είμαι 35η εβδομάδα θα κάνουμε το γάμο τώρα με όποιον μπορεί και θέλει να έρθει, θα πάμε για φαγητό (μεσημέρι, λίγο σαν ορκωμοσία 😛) με τους κοντινούς κοντινούς μετά το γάμο και θα κάνουμε ένα πάρτι το Σεπτέμβρη που θα έχω γεννήσει να το γιορτάσουμε κανονικά χωρίς τραπέζια με τους φίλους μας. Να μπορώ κι εγώ να πιω και να χορέψω σαν άνθρωπος.

@Raf123 @Nandia-Φαντάζομαι όταν κάνεις δεξίωση με χιλιάδες άτομα είναι βέβαια εντελώς ανοιχτή η κατάσταση, δεν έχεις σχέση με όλους. Τα κάνουν αυτά κι εδώ στα νησιά και είναι ευπρόσδεκτοι και οι περαστικοί ή όσοι κάνουν διακοπές στο νησί κλπ. Αλλιώς πώς μαζεύετε τόσο κόσμο; επίσης τι προϋπολογισμο έχει ένας τέτοιος γάμος; 

Καλέσαμε όλο το χωριό.. οι μόνοι που βλέπουν φως και μπαίνουν είναι τα Ηνωμένα Έθνη.. κάθε γάμο και χαρά η Μαριώ πρώτη..  τους αρέσουν τα φαγητά.. να πω ότι είμαι σε ακριτικό χωριό και έχουμε Ηνωμένα έθνη λόγω των Τούρκων 

Οσο για τον προϋπολογισμό δεν θυμάμαι αλλά τότε ήταν αλλιώς τα πράγματα.. δεν ήταν τόσο ακριβά και κόσμος έβαζε λεφτά δεν είναι όπως τώρα που μείωσαν το ποσό όλοι..  πχ είχα από 100 ευρώ μέχρι θειους πρώτα ξαδέρφια και στενοί συγγενείς από 500 μέχρι 1000 αλλά τότε ήταν πολλά λεφτα

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εμας 800 άτομα θα είναι με πρόσκληση όλοι!!! Δεν σημαίνει θα βγάλω 800 προσκλητήρια…θα δώσω πχ 300 στην μαμα μου 300 στην πεθερά μου πχ κ περίπου 50-70 εμεις (πολλά λεω) απλά έχει κ ο άντρας μου κάτι πελατες που του ζήτησαν να τους καλέσουμε κ είναι κ πολύ καλοί πελατες! Τώρα άμα είναι να καλέσεις 2500 ξέρω γώ είναι με ταχυδρομείο συνήθως που το κάνουν!! Για εμας στη Κύπρο κορίτσια είναι εφικτό να ξερεις κ τους 800 αφού οι περισσότεροι είναι συγγενείς κ φίλοι (τουλάχιστον αυτους που θα καλέσουν οι δικοί μου τους ξέρω όλους)! Τώρα το budget θες οποσδηποτε 30 000 + ευρώ για να γίνει ένας τέτοιος γάμος…

Αχ τι ωραία!! Εγώ έτσι θα κάνω την βάφτιση του παιδιού μου οπως την ονειρεύτηκα…εκεί δεν θα ακούσω κανένα!!! Μάξιμουμ 200 άτομα…

Εγω τα έδωσα στον ταχυδρομο τα προσκλητήρια..στις βαφτίσεις των παιδιών ειχα το πολυ 180 καλεσμένους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ποτέ εχεις υπέρηχο;;; 

Aργει πολύ ο υπέρηχος... Είναι την επόμενη Δευτέρα. Δεν ξέρω πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι τότε, αλλά να ναι καλά η ζώνη της Παναγίας  και η @Nandia-που μου την έστειλε, μου δίνει δύναμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. 

Διαβάζω τα μηνύματα σας με τα άτομα στους γάμους και έχω μείνει άναυδη! Εγώ είχα 21 άτομα καλεσμένους και πολλοί ήταν. Στην βάφτιση είχα περισσότερους αλλά και πάλι κάτω από 200 άτομα. Χαρά στο κουράγιο σας. Εγώ πάντως θα κρατούσα τα χρήματα για άλλο σκοπό και όχι να ταισω το σόι και τους γνωστούς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Διαβάζω τα μηνύματα σας με τα άτομα στους γάμους και έχω μείνει άναυδη! Εγώ είχα 21 άτομα καλεσμένους και πολλοί ήταν. Στην βάφτιση είχα περισσότερους αλλά και πάλι κάτω από 200 άτομα. Χαρά στο κουράγιο σας. Εγώ πάντως θα κρατούσα τα χρήματα για άλλο σκοπό και όχι να ταισω το σόι και τους γνωστούς.

Έλα να το πεις στους γονεις μας χαχαχαχαχα 🤣🤣🤣υποτίθεται από το γάμο εχεις ένα βοήθημα γιατί αντί δώρο σου φέρνουν λεφτά…απλά είναι αυτό που λέει η Ναντια πέρασαν οι καλές εποχές που ο κοσμος είχε λεφτά κ έφερνε τώρα ειδικά μετά τον κοβιντ με 2 χρόνια χωρις τουρισμό (ζω σε καλοκαιρινή περιοχή ) που ο κοσμος δουλεύει σεζόν κ για 2 χρόνια είναι άνεργος σιγά μη σκεφτεί να πάει σε γάμους ή αν πάει σε γάμους δεν μπορεί να βάλει όσα θα ήθελε ή όσα θα έβαζε υπό αλλες συνθήκες…γι αυτό είπα στους γονεις να προσέχουν που δίνουν τις προσκλήσεις…

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Aργει πολύ ο υπέρηχος... Είναι την επόμενη Δευτέρα. Δεν ξέρω πως θα περάσουν οι μέρες μέχρι τότε, αλλά να ναι καλά η ζώνη της Παναγίας  και η @Nandia-που μου την έστειλε, μου δίνει δύναμη! 

έμειναν 6 μερες έτσι να σκέφτεσαι!!! Αλλά ναι ως τον επόμενο υπέρηχο πάντα οι μερες δεν περνάνε…! Κ εγώ την φοράω την ζώνη…

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ε ναι... νομιζω δεν συγκρινεται!!!!!! εμενα ακομη και η μερα που θα δω το θετικο τεστ η τη χοριακη, η χαρα θα ειναι μεγαλυτερη απο το γαμο μου!!!! ναι θα συγκινηθω στο γαμο μου, θα φορτιστω αλλα η ευτυχια που θα νιωσω οταν μεινω εγκυος δε νομιζω να συγκρινεται......

Που να συγκριθεί αυτή η στιγμή! Βέβαια η κάθε στιγμή είναι μοναδική άλλη για τον γάμο άλλη για την γέννηση του μωρού!! Αλλά κ εγώ ως τώρα η πιο ευτυχισμένη μου στιγμή ήταν στην αποφοίτηση μου αλλά αυτή που ανακάλυψα το θετικό τεστ νομίζω έχει ξεπεράσει την αποφοίτηση! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι να το ζήσεις σύντομα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Διαβάζω τα μηνύματα σας με τα άτομα στους γάμους και έχω μείνει άναυδη! Εγώ είχα 21 άτομα καλεσμένους και πολλοί ήταν. Στην βάφτιση είχα περισσότερους αλλά και πάλι κάτω από 200 άτομα. Χαρά στο κουράγιο σας. Εγώ πάντως θα κρατούσα τα χρήματα για άλλο σκοπό και όχι να ταισω το σόι και τους γνωστούς.

Καλησπέρα τελικά δεν είμαι η μόνη που στο γάμο μου είχα 20 άτομα 😂 εντάξει βάφτιση και εγώ θα καλέσω πιο πολύ κόσμο είναι η αλήθεια όταν με το καλό έρθει η μικρή μου.. 💕

σημασία έχει όπως και να γίνει ένας γάμος είτε με πολλά είτε με λίγα άτομα να το διασκεδάζει το κάθε ζευγάρι  και να γίνουν όλα όπως τα επιθυμούν  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Διαβάζω τα μηνύματα σας με τα άτομα στους γάμους και έχω μείνει άναυδη! Εγώ είχα 21 άτομα καλεσμένους και πολλοί ήταν. Στην βάφτιση είχα περισσότερους αλλά και πάλι κάτω από 200 άτομα. Χαρά στο κουράγιο σας. Εγώ πάντως θα κρατούσα τα χρήματα για άλλο σκοπό και όχι να ταισω το σόι και τους γνωστούς.

Τότε εγώ έβγαλα και κέρδος γιατί εμας στην Κύπρο βάζουν λεφτά δεν παίρνουν δώρο.. τώρα πια όμως δεν συμφέρει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Εμας 800 άτομα θα είναι με πρόσκληση όλοι!!! Δεν σημαίνει θα βγάλω 800 προσκλητήρια…θα δώσω πχ 300 στην μαμα μου 300 στην πεθερά μου πχ κ περίπου 50-70 εμεις (πολλά λεω) απλά έχει κ ο άντρας μου κάτι πελατες που του ζήτησαν να τους καλέσουμε κ είναι κ πολύ καλοί πελατες! Τώρα άμα είναι να καλέσεις 2500 ξέρω γώ είναι με ταχυδρομείο συνήθως που το κάνουν!! Για εμας στη Κύπρο κορίτσια είναι εφικτό να ξερεις κ τους 800 αφού οι περισσότεροι είναι συγγενείς κ φίλοι (τουλάχιστον αυτους που θα καλέσουν οι δικοί μου τους ξέρω όλους)! Τώρα το budget θες οποσδηποτε 30 000 + ευρώ για να γίνει ένας τέτοιος γάμος…

Αχ τι ωραία!! Εγώ έτσι θα κάνω την βάφτιση του παιδιού μου οπως την ονειρεύτηκα…εκεί δεν θα ακούσω κανένα!!! Μάξιμουμ 200 άτομα…

Εύχομαι κορίτσι μου να περάσετε όμορφα και να γίνουν όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί 😊 

στην βάφτιση και εγώ όταν με το καλό ερθει εκείνη η ώρα θα καλέσω πιο πολύ κόσμο 

Εγώ αν και είχα λίγα άτομα πέρασα ωραία το ευχαριστήθηκα έγιναν όλα μια χαρά το μόνο που δεν μου άρεσε από το γάμο μου ήταν η επιλογή του φωτογράφου δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη αλλά δεν πειράζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Διαβάζω τα μηνύματα σας με τα άτομα στους γάμους και έχω μείνει άναυδη! Εγώ είχα 21 άτομα καλεσμένους και πολλοί ήταν. Στην βάφτιση είχα περισσότερους αλλά και πάλι κάτω από 200 άτομα. Χαρά στο κουράγιο σας. Εγώ πάντως θα κρατούσα τα χρήματα για άλλο σκοπό και όχι να ταισω το σόι και τους γνωστούς.

21 δεν είμαστε ούτε γονείς- αδέρφια.... 🤣🤣

Για την ακρίβεια για να καταλάβεις εγώ και ο άντρας μου έχουμε 7 αδέρφια (μαζί) τα 4 παντρεμένα και έχουν 6 παιδιά, οι 4 γονείς μας και 4 παππούδες, εμείς 5.... αμέσως πιάσαμε τα 30 😅 θέλω μαζί μου τα κοντινά μου ξαδέρφια (των οποίων οι οικογένειες είναι παρόμοιες) οπότε καταλαβαίνεις το 200 το πιάνουμε για πλάκα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Froufro είπε:

21 δεν είμαστε ούτε γονείς- αδέρφια.... 🤣🤣

Για την ακρίβεια για να καταλάβεις εγώ και ο άντρας μου έχουμε 7 αδέρφια (μαζί) τα 4 παντρεμένα και έχουν 6 παιδιά, οι 4 γονείς μας και 4 παππούδες, εμείς 5.... αμέσως πιάσαμε τα 30 😅 θέλω μαζί μου τα κοντινά μου ξαδέρφια (των οποίων οι οικογένειες είναι παρόμοιες) οπότε καταλαβαίνεις το 200 το πιάνουμε για πλάκα!!! 

Κι εμείς μόνο στενούς συγγενής και φίλους καλέσαμε και πάλι μαζευτήκαμε 90 άτομα και χωρίς να έρθει το σόι από το χωριό και μάλιστα γύρω στα 20 άτομα ήταν οι φίλοι και το σόι του άντρα μου αν καλούσα εγώ όλο μου το σόι τα ξεπερνουσαμε χαλαρά τα 200 ατόμα... Εγώ έκανα Ιούνιο το χειρουργείο και Ιούλιο ήταν ο γάμος οπότε δεν με έπαιρνε για πολλά πολλά άλλα επειδή με έπρηξαν από το σόι που δεν κάλεσα όλο το χωριό είπα ότι αν μείνω έγκυος στη βάπτιση που δεν θα κάνω τραπέζι θα τους αφήσω να καλέσουν όποιον θελουν να τους φύγει ο καημος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Froufro είπε:

21 δεν είμαστε ούτε γονείς- αδέρφια.... 🤣🤣

Για την ακρίβεια για να καταλάβεις εγώ και ο άντρας μου έχουμε 7 αδέρφια (μαζί) τα 4 παντρεμένα και έχουν 6 παιδιά, οι 4 γονείς μας και 4 παππούδες, εμείς 5.... αμέσως πιάσαμε τα 30 😅 θέλω μαζί μου τα κοντινά μου ξαδέρφια (των οποίων οι οικογένειες είναι παρόμοιες) οπότε καταλαβαίνεις το 200 το πιάνουμε για πλάκα!!! 

Καλημέρα ❤️❤️ 7 αδέρφια;;; Πωπω τι μεγάλη οικογένεια!! Κ εμένα μου αρέσει η μεγάλη οικογένεια αλλά είναι πολύ μικρή η δίκη μου του άντρα μου είναι μεγαλύτερη! Ο πατέρας μου δεν έχει αδέρφια αλλά έχει πολλά ξαδέρφια που είναι σαν αδέρφια του..η μαμα μου έχει μόνο 2 αδέρφια όπου η θεία μου έχει ένα γιο και ο θείος μου 2 γιούς! Άρα εγώ έχω μόνο 3 πρώτα ξαδέρφια… ο άντρας μου έχει πολλά πρώτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καημερα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Σήμερα η νύφη μου πήγε για ωοληψια!! Μακάρι όλα να πάνε καλά, να έχει περισσότερα αυτή τη φορά παρά από την πρώτη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καημερα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ Σήμερα η νύφη μου πήγε για ωοληψια!! Μακάρι όλα να πάνε καλά, να έχει περισσότερα αυτή τη φορά παρά από την πρώτη!! 

Τι ωραία!!!!!!! Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα ❤️❤️ 7 αδέρφια;;; Πωπω τι μεγάλη οικογένεια!! Κ εμένα μου αρέσει η μεγάλη οικογένεια αλλά είναι πολύ μικρή η δίκη μου του άντρα μου είναι μεγαλύτερη! Ο πατέρας μου δεν έχει αδέρφια αλλά έχει πολλά ξαδέρφια που είναι σαν αδέρφια του..η μαμα μου έχει μόνο 2 αδέρφια όπου η θεία μου έχει ένα γιο και ο θείος μου 2 γιούς! Άρα εγώ έχω μόνο 3 πρώτα ξαδέρφια… ο άντρας μου έχει πολλά πρώτα! 

Εγώ έχω 19 πρώτα ξαδέρφια 😅 φαντάζεσαι τι γινόταν στα γενέθλια μας!!!!! Τώρα είναι και οι περισσότεροι παντρεμένοι με παιδιά. Καλά του άντρα μου δεν μπορώ καν να τα μετρήσω.... μόνο να σκεφτείς ότι ΜΟΝΟ ο πεθερός μου έχει 9 αδέρφια, και έχουν κ αυτοί παιδιά κ εγγόνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τι ωραία!!!!!!! Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου ❤

Τελειωσε μου είπε η μαμα μου της πήραν πάνω από 30…(ποσά έκανε;;). Τους είπε ο γιατρος πολύ καλά…Θα πάρω τον αδερφό μου τηλ να τον ρωτήσω μάλλον αύριο θα ξέρουμε τι έμεινε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ έχω 19 πρώτα ξαδέρφια 😅 φαντάζεσαι τι γινόταν στα γενέθλια μας!!!!! Τώρα είναι και οι περισσότεροι παντρεμένοι με παιδιά. Καλά του άντρα μου δεν μπορώ καν να τα μετρήσω.... μόνο να σκεφτείς ότι ΜΟΝΟ ο πεθερός μου έχει 9 αδέρφια, και έχουν κ αυτοί παιδιά κ εγγόνια

Άντε βρε αλήθεια;;; Ωραία είναι να εχεις πολλά!! Κ ο άντρας μου έχει γύρω στα 12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελειωσε μου είπε η μαμα μου της πήραν πάνω από 30…(ποσά έκανε;;). Τους είπε ο γιατρος πολύ καλά…Θα πάρω τον αδερφό μου τηλ να τον ρωτήσω μάλλον αύριο θα ξέρουμε τι έμεινε…

Αχ μπράβοοοοοο! Κάπου εκεί θα είναι το-τα ανηψάκι-α σου 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Αχ μπράβοοοοοο! Κάπου εκεί θα είναι το-τα ανηψάκι-α σου 🥰🥰🥰🥰

Ναι αχ μακάρι να προχωρήσουν περισσότερα αυτή τη φορά…την προηγούμενη φορά προχώρησε μόνο το μαϊμουδάκι μας!! Σε μια εβδομάδα τελικά θα μάθουμε τι προχώρησε… χαίρομαι που θα έχουμε 2 μωράκια μαζί μαζί στην οικογένεια μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελειωσε μου είπε η μαμα μου της πήραν πάνω από 30…(ποσά έκανε;;). Τους είπε ο γιατρος πολύ καλά…Θα πάρω τον αδερφό μου τηλ να τον ρωτήσω μάλλον αύριο θα ξέρουμε τι έμεινε…

Πωωωω αρκετά αρα υπάρχουν πολλές πιθανότητες να έχουν αρκετά κσλα .. εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τελειωσε μου είπε η μαμα μου της πήραν πάνω από 30…(ποσά έκανε;;). Τους είπε ο γιατρος πολύ καλά…Θα πάρω τον αδερφό μου τηλ να τον ρωτήσω μάλλον αύριο θα ξέρουμε τι έμεινε…

Πωωω πόσο χρόνων είναι καλέ.;.30 σε μεγάλο μέγεθος.; Κανονικά δηλαδή γονιμοποιησιμα.;; 

Καλά που χώρεσαν τόσα πολλά. ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωω πόσο χρόνων είναι καλέ.;.30 σε μεγάλο μέγεθος.; Κανονικά δηλαδή γονιμοποιησιμα.;; 

Καλά που χώρεσαν τόσα πολλά. ;;

Η νύφη μου είναι 32! Την πρώτη φορά είχε 22 και τελικά έμεινε μόνο το 1…δεν ξέρω έτσι τους είπε ο γιατρος…κ εμένα μου φάνηκαν παρά πολλά…την άλλη εβδομάδα θα ξέρουμε τι προχώρησε…μακάρι να έχει κ μερικά έξτρα σε περίπτωση που θέλουν και άλλο να μην χρειαστεί πάλι όλη η διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Πωωωω αρκετά αρα υπάρχουν πολλές πιθανότητες να έχουν αρκετά κσλα .. εύχομαι όλα να πάνε κατ ευχη

Μακάρι 🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πωωω πόσο χρόνων είναι καλέ.;.30 σε μεγάλο μέγεθος.; Κανονικά δηλαδή γονιμοποιησιμα.;; 

Καλά που χώρεσαν τόσα πολλά. ;;

Έχει κ πολυκυστικες δεν ξέρω αν παίζει ρολο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Έχει κ πολυκυστικες δεν ξέρω αν παίζει ρολο 

Ααα ναι παίζει ρόλο. Οι πολυκυστικές δίνουν πιο πολλά..και πάνε καλά οι εξωσωματικές έχω ακούσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ααα ναι παίζει ρόλο. Οι πολυκυστικές δίνουν πιο πολλά..και πάνε καλά οι εξωσωματικές έχω ακούσει. 

Η πρώτη πήγε πολύ καλά…απλά είχε αποκόλληση μεγάλη 3 μήνες κρεβάτι μετα ήταν καλύτερα κ μετα άρχισαν πάλι αιμα, καφέ κ στο τέλος γεννήθηκε κ λίγο νωρίτερα…αλλά ευτυχως όλα καλά με το μωρό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...