Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ξερεις τι είναι τα μακαρονια του φούρνου;; Το παστίτσιο απλά έτσι τα λέμε στη Κύπρο 🤣🤣🤣🤣 μακάρι να είναι όλα καλά!!! 
 

ετσι πρέπει να βοηθανε…☺️☺️ Κ εμένα ο γλυκούλης βοηθάει πολύ κ τώρα πιο πολύ!!! 

τι λες τωρα;;;;;; εμεις άλλα λεμε μακαρονια φουρνου κι αλλο φαγητο το παστιτσιο!!!

και μαλιστα το παστιτσιο ειναι το αγαπημενο μου φαγητο!!!!! 😍😍😍 μιαμ μιαμ....

εννοειται πρεπει να βοηθανε!! και ειδικα εσενα που εισαι σε ενδιαφερουσα.... αλλα κι ο δικος μου ειναι πολυ καλος!!!!!! παντα βοηθαει!! απλα μερικες φορες δεν τα κανει οπως θελω και βαζω τις φωνες!! 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Και εγώ σκέφτομαι ότι ακριβωσαν όλα και θα μας κάτσει ακριβά και θα μας μείνει χρέος στο τέλος γιαυτο θα καλέσω μόνο φίλους και μετά ταβερνα και τελος

 

Σωστηηηηη... νομίζω να κάνω μια μεταφραση

Μακαρόνια του φούρνου = παστίτσιο 😂😂😂

το κανετε ακομη χειροτερο!!!! 🤣 η παστιτσαρα ειναι το αγαπημενο μου φαγητο!!!! Ραφαελα μου, κοριτσι μου!!!! δωσε στο μωρο ενα απο τα καλυτερα φαγητα της κουζινας μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

το κανετε ακομη χειροτερο!!!! 🤣 η παστιτσαρα ειναι το αγαπημενο μου φαγητο!!!! Ραφαελα μου, κοριτσι μου!!!! δωσε στο μωρο ενα απο τα καλυτερα φαγητα της κουζινας μας!!!!!

Εγω τα λατρεύω.. ο άντρας μου όποτε είναι να κάνω κάνω μπόλικα γιατί θέλει να τρώει 2-3 μέρες..  όπως κατάλαβες δεν του αρέσουν καθόλου.. εμένα είναι χαρωπή νοικοκυρουλα.. εγω δεν κάνω σχεδόν τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά... Πέρασα δύσκολο Σαββατοκύριακο με πολυ στεναχώρια και απογοητευση... Θα βαπτιζα την ανηψια μου εγώ... Το λέγαμε συνέχεια με τον αδελφό μου και την νύφη μου.. Και τελικά Σάββατο τι μου λέει στα ξαφνικά;;;; "Α Μαρίνα δέχτηκαν τελικά οι φίλοι μας να γίνουν κουμπάροι!!!" 

Έλα μου;;;;;; ποιοι δέχτηκαν;;; 

Δεν είχα ιδέα κορίτσια!!!!!!! Έπαθα σοκ!!! Με κορόιδευαν Μπροστά Στα μούτρα μου.. Μάλλον η νύφη μας!! Τέλος πάντων έκλαιγα στεναχωρηθηκα.. Γιατί ήμασταν ταυτόχρονα έγκυες με την γυναίκα του αδελφού μου... Εγώ το Εχασα Κι ήθελα τόσο πολύ να την βαπτισω εγώ!! Θα το έκανα και για την ψυχούλα που εχασα.. Το έβλεπα Σαν ευλογία... Άλλωστε ευλογία είναι να γίνεσαι νονά!!! 

Παντως την σχέση μου με τον αδελφό μου δεν θα μου την χαλάσει αυτή... Πικραθηκα έκλαψα αλλά το αφήνω πίσω μόνο για χάρη του αδελφού μου... 

@Nandia-Περαστικά σου κοπέλα μου!!!!

@Raf123 είχα και εγώ στις αρχές πολλά πονακια στα αγόρια μου αλλά μου έλεγε ο γιατρός είναι γιατί μεγαλώνει η μήτρα.. Ολα καλά μην αγχώνεσαι 

 

Βρε κορίτσι μου συγνώμη η βάπτιση για πότε είναι;;  Γιατί αν είναι για τώρα κοντά υποθέτω κι εσύ θα είχες κάνει τις κινήσεις σου θα είχες βρει τα βαπτιστικά... Μα τόση γαϊδούρια πια... σου είχαν πει ότι υπήρχε περίπτωση να την βάπτιση άλλος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσι μου συγνώμη η βάπτιση για πότε είναι;;  Γιατί αν είναι για τώρα κοντά υποθέτω κι εσύ θα είχες κάνει τις κινήσεις σου θα είχες βρει τα βαπτιστικά... Μα τόση γαϊδούρια πια... σου είχαν πει ότι υπήρχε περίπτωση να την βάπτιση άλλος;;

Ευτυχώς δεν πρόλαβα να πάρω κάτι... Αρχές Οκτωβρίου είναι η βάπτιση... Οχι δεν είχα ιδέα ότι είχαν πει σε άλλους... Άσε πίκρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια εγκυμονουσες (οι υπόλοιπες γελάστε ελευθερα) έχετε και εσείς πολλά αέρια η μόνο εμένα είναι αερατο σπορακι;;;

Hahahaha εγώ έχω αλλά όχι συνέχεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Hahahaha εγώ έχω αλλά όχι συνέχεια 

Και εγώ δεν έχω συνέχεια απλα όταν με πιάσει γίνεται 5-6 φορές..  και εσένα αερατο είναι 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μολις ήρθα σπίτι! Πήγαμε κ από τα πεθερικά να τους δείξουμε τον υπέρηχο!! Οι γονεις μου λείπουν επαγγελματικό ταξίδι κ αύριο που θα έρθουν θα τους το δείξω
 

αχ κορίτσια έγινε ολόκληρο μωράκι!!! Πόδια χεράκια όλα φαίνονται!!! Κ πολύ ζωηρό κάθε λίγο κινούταν πάνω κάτω χαχαχα 

είναι 2.5 εκ κ 167 παλμούς!!! Και με Έβγαλε 2 μερες μεγαλύτερο :) 

εφυγε ένα βάρος ως την επόμενη φορά! Τώρα θα κάνω καποιες εξετάσεις θα πάω κ από εβδομάδας εκεί να μου πάρουν αιμα για pappA νομίζω κ κάτι άλλο μου είπε γιατί τα στέλνουν σε άλλη πόλη για να είναι έτοιμα ως την αυχενική που έχω 14/6 και ανυπομονώ σαν τρελή ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Και εγώ δεν έχω συνέχεια απλα όταν με πιάσει γίνεται 5-6 φορές..  και εσένα αερατο είναι 😂😂

Ελπίζω να μην μοιάσουν στην μυρωδιά με του άντρα μου 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ελπίζω να μην μοιάσουν στην μυρωδιά με του άντρα μου 🤣🤣🤣

Ευτυχως του δικού μου τις περισσότερες φορές είναι αοσμα αλλιώς θσ ήθελα μάσκα οξυγόνου.. φυσικά αν πει να αρχίσει ο μικρός καταντάει θάλαμος αερίων το δωμάτιο 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μολις ήρθα σπίτι! Πήγαμε κ από τα πεθερικά να τους δείξουμε τον υπέρηχο!! Οι γονεις μου λείπουν επαγγελματικό ταξίδι κ αύριο που θα έρθουν θα τους το δείξω
 

αχ κορίτσια έγινε ολόκληρο μωράκι!!! Πόδια χεράκια όλα φαίνονται!!! Κ πολύ ζωηρό κάθε λίγο κινούταν πάνω κάτω χαχαχα 

είναι 2.5 εκ κ 167 παλμούς!!! Και με Έβγαλε 2 μερες μεγαλύτερο :) 

εφυγε ένα βάρος ως την επόμενη φορά! Τώρα θα κάνω καποιες εξετάσεις θα πάω κ από εβδομάδας εκεί να μου πάρουν αιμα για pappA νομίζω κ κάτι άλλο μου είπε γιατί τα στέλνουν σε άλλη πόλη για να είναι έτοιμα ως την αυχενική που έχω 14/6 και ανυπομονώ σαν τρελή ❤️❤️❤️❤️❤️

Τελειααααα ααααα κορίτσι μου!!! Είδες;;; όλα καλά ήταν τελικά!!! Μην αγχώνεσαι τζάμπα!!! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μολις ήρθα σπίτι! Πήγαμε κ από τα πεθερικά να τους δείξουμε τον υπέρηχο!! Οι γονεις μου λείπουν επαγγελματικό ταξίδι κ αύριο που θα έρθουν θα τους το δείξω
 

αχ κορίτσια έγινε ολόκληρο μωράκι!!! Πόδια χεράκια όλα φαίνονται!!! Κ πολύ ζωηρό κάθε λίγο κινούταν πάνω κάτω χαχαχα 

είναι 2.5 εκ κ 167 παλμούς!!! Και με Έβγαλε 2 μερες μεγαλύτερο :) 

εφυγε ένα βάρος ως την επόμενη φορά! Τώρα θα κάνω καποιες εξετάσεις θα πάω κ από εβδομάδας εκεί να μου πάρουν αιμα για pappA νομίζω κ κάτι άλλο μου είπε γιατί τα στέλνουν σε άλλη πόλη για να είναι έτοιμα ως την αυχενική που έχω 14/6 και ανυπομονώ σαν τρελή ❤️❤️❤️❤️❤️

Μπράβο Ραφαέλα μου τι καλά!!!! Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι... το μικράκι σου ήρθε για να μείνει! Μην δίνεις σημασία στα συμπτώματα, υπάρχουν τόσες διαφορετικές εγκυμοσύνες που δεν μπορείς να θεωρείς σημάδι αν έχεις ή δεν έχεις κάποιο σύμπτωμα για το πώς πάνε τα πράγματα! Καθίστε αγκαλιά με τον αντρούλη σου, χαλαρώστε και χαϊδέψτε το σποράκι σας, γιατί σε λίγους μήνες απλά δεν θα πιστεύετε στα μάτια σας για το θαύμα που θα έχετε δημιουργήσει ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μολις ήρθα σπίτι! Πήγαμε κ από τα πεθερικά να τους δείξουμε τον υπέρηχο!! Οι γονεις μου λείπουν επαγγελματικό ταξίδι κ αύριο που θα έρθουν θα τους το δείξω
 

αχ κορίτσια έγινε ολόκληρο μωράκι!!! Πόδια χεράκια όλα φαίνονται!!! Κ πολύ ζωηρό κάθε λίγο κινούταν πάνω κάτω χαχαχα 

είναι 2.5 εκ κ 167 παλμούς!!! Και με Έβγαλε 2 μερες μεγαλύτερο :) 

εφυγε ένα βάρος ως την επόμενη φορά! Τώρα θα κάνω καποιες εξετάσεις θα πάω κ από εβδομάδας εκεί να μου πάρουν αιμα για pappA νομίζω κ κάτι άλλο μου είπε γιατί τα στέλνουν σε άλλη πόλη για να είναι έτοιμα ως την αυχενική που έχω 14/6 και ανυπομονώ σαν τρελή ❤️❤️❤️❤️❤️

Ραφαελα μουυυυυ!!!!! ❤❤❤❤❤🤰🤰🤰🤰 τελεια τα νεα σας!!!!! Ποση συγκινηση!!!! Τι μοναδικες στιγμες!!!!! Ποσο χαιρομαι για εσας!!!! 🥰😍😁🎈 με το καλο και στα επομενα ευχαριστα νεα σας!!! Για φυλο να μην τολμησω να ρωτησω ε;; ειναι νωρις λογικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τελειααααα ααααα κορίτσι μου!!! Είδες;;; όλα καλά ήταν τελικά!!! Μην αγχώνεσαι τζάμπα!!! 😘😘😘

Καλημερααα αγχώθηκα γιατί είχα κ την γαστρεντερίτιδα κ λεω να μη επηρεάστηκε αυτό…γιατί εκεί που είχα συμπτώματα μετά ήρθε αυτό κ μετά ξαφνικά τίποτα εκτος από κάποια … όλα καλά ευτυχως 🥰🥰🥰 κάθε λίγο βλέπω τον υπέρηχο!! 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Μπράβο Ραφαέλα μου τι καλά!!!! Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι... το μικράκι σου ήρθε για να μείνει! Μην δίνεις σημασία στα συμπτώματα, υπάρχουν τόσες διαφορετικές εγκυμοσύνες που δεν μπορείς να θεωρείς σημάδι αν έχεις ή δεν έχεις κάποιο σύμπτωμα για το πώς πάνε τα πράγματα! Καθίστε αγκαλιά με τον αντρούλη σου, χαλαρώστε και χαϊδέψτε το σποράκι σας, γιατί σε λίγους μήνες απλά δεν θα πιστεύετε στα μάτια σας για το θαύμα που θα έχετε δημιουργήσει ❤

Ναι ευτυχως δεν έχω πολλά συμπτώματα άσχημα γιατί δουλεύω κιολας θα ήταν πολύ δύσκολο!! Χάρηκα παρά πολύ έφυγα από τη γιατρο  κ είμαι μόνιμα με ένα χαμόγελο στα χείλη!! Άντε να περάσει ο καιρός να έρθουν τα χριατουγεννα να έχουμε το μωράκι μας ❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μουυυυυ!!!!! ❤❤❤❤❤🤰🤰🤰🤰 τελεια τα νεα σας!!!!! Ποση συγκινηση!!!! Τι μοναδικες στιγμες!!!!! Ποσο χαιρομαι για εσας!!!! 🥰😍😁🎈 με το καλο και στα επομενα ευχαριστα νεα σας!!! Για φυλο να μην τολμησω να ρωτησω ε;; ειναι νωρις λογικα...

Συγκινηθήκαμε παρά πολύ!!! Ο άντρας μου τρελάθηκε που είπε η γιατρος είναι ζωηρό του άρεσε 🥰🥰🥰 του λεω ελπίζω μόνο στη κοιλια να είναι έτσι!! Για φύλο στην αυχενική με μια επιφύλαξη στο λένε αλλά εμεις δεν θελουμε να μάθουμε θελουμε να είναι έκπληξη! Θα καμουμε πάρτυ θέλουν να το διοργανώσουν ο μικρος μ αδερφος η νύφη μ κ η αδερφή του άντρα μου!! Άσε θα δω σε ποιον θα δώσω το φάκελο!! Να πω την αλήθεια εγώ δεν ήθελα να ξέρω ως το τελος της εγκυμοσύνης για να είναι μεγάλη έκπληξη για όλους αλλά άντε δε πειράζει!!!  Πήρα μεγάλη δύναμη ως την επόμενη φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μολις ήρθα σπίτι! Πήγαμε κ από τα πεθερικά να τους δείξουμε τον υπέρηχο!! Οι γονεις μου λείπουν επαγγελματικό ταξίδι κ αύριο που θα έρθουν θα τους το δείξω
 

αχ κορίτσια έγινε ολόκληρο μωράκι!!! Πόδια χεράκια όλα φαίνονται!!! Κ πολύ ζωηρό κάθε λίγο κινούταν πάνω κάτω χαχαχα 

είναι 2.5 εκ κ 167 παλμούς!!! Και με Έβγαλε 2 μερες μεγαλύτερο :) 

εφυγε ένα βάρος ως την επόμενη φορά! Τώρα θα κάνω καποιες εξετάσεις θα πάω κ από εβδομάδας εκεί να μου πάρουν αιμα για pappA νομίζω κ κάτι άλλο μου είπε γιατί τα στέλνουν σε άλλη πόλη για να είναι έτοιμα ως την αυχενική που έχω 14/6 και ανυπομονώ σαν τρελή ❤️❤️❤️❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τι υπέροχα νέα❤️❤️❤️ Με το καλο τα αποτελεσματα😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. Εκλεισα ραντεβού σε αιματολογο... Την επόμενη Τρίτη θα πάω με τον άντρα μου γιατί θα έχει άδεια αλλιώς δεν θα μπορούσε.. Μου είπε ότι έχεις από εξετάσεις τα πάντα... Θα μου τα φέρεις από παλιά ότι έχεις κάνει... Τώρα που λείπουν τα παιδιά σχολείο θα κάτσω να ψάξω τι αρχείο μου 😜🤣 χαίρομαι που μπαίνω σε μια σειρά.. Επίσης έχω και παθολόγο γιατί είδε χαμηλή τιμή σε αιματοκριτη ενώ σίδηρος φεριτινη ήταν σε καλά επίπεδα και την προβλημάτισε και θα πάω Τετάρτη να δώσω πάλι αίμα... Έχω και γι αυτό ένα άγχος μην είναι κάτι.. Αλλά γι αυτό ψάχνομαι να δω μπας και υπάρχει αιτία και την ανακάλυψουμε για τις παλινδρομες... 

Αυτάααα τα νέα μου.. Εν ολίγοις από γιατρό σε γιατρό 😬🙄🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️❤️

  Ραφαέλα συγχαρητήρια! Όλα πάνε τέλεια κ μεγαλώνει ττο μωρό σου ❤️

Λύσε μου μια απορία... Θα έχεις 800 καλεσμένους;;;;; κατάλαβα καλά;;; 800;;;; χαχαχα θα πέσω κάτω! Εμείς θεωρούμε ότι υπερβολή τα 250! Εγώ είχα 90 😁

Με το καλό  όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

  Ραφαέλα συγχαρητήρια! Όλα πάνε τέλεια κ μεγαλώνει ττο μωρό σου ❤️

Λύσε μου μια απορία... Θα έχεις 800 καλεσμένους;;;;; κατάλαβα καλά;;; 800;;;; χαχαχα θα πέσω κάτω! Εμείς θεωρούμε ότι υπερβολή τα 250! Εγώ είχα 90 😁

Με το καλό  όλα! 

Ήθελα και εχτες να το γράψω, εμείς παντρεύτηκαμε Ιούλιο του 2020 και είχαμε 69 ενήλικες και 11 παιδάκια στο γάμο. Ήταν τόσο δύσκολο τότε που δε χορέψαμε πάρα ελάχιστα. Ευτυχώς δεν είχαμε προβλήματα και όλα πήγαν πρίμα. Χαρά στο κουράγιο σας με 800 καλεσμένους. Εμάς το μενού ανά άτομο ήταν 30€ θυμάμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

  Ραφαέλα συγχαρητήρια! Όλα πάνε τέλεια κ μεγαλώνει ττο μωρό σου ❤️

Λύσε μου μια απορία... Θα έχεις 800 καλεσμένους;;;;; κατάλαβα καλά;;; 800;;;; χαχαχα θα πέσω κάτω! Εμείς θεωρούμε ότι υπερβολή τα 250! Εγώ είχα 90 😁

Με το καλό  όλα! 

800 κ ακόμα για εμας στην Κύπρο δεν είναι πολλοί…προ κοβιντ έκαναν γάμους 2000-3000 άτομα!! Αν κ έχει ακόμα κάποιους που κάνουν τέτοιους γάμους… Μακάρι να μη βγούμε πάνω από 1000…😬😬 περιμένω να δω πόσους καλεσμένους έχουν οι γονεις του άντρα μου…αυτοί με ανησυχούν περισσότερο…

ευτυχως με το μωράκι όλα καλά πάνε!! Μακάρι κ στην αυχενική να έχουμε τέλεια αποτελέσματα να φύγει και ένα μεγάλο άγχος!! ☺️☺️ Έβγαλα κ φωτό τον υπέρηχο να τον βλέπω όλη μέρα  σήμερα στη δουλεια 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα αγχώθηκα γιατί είχα κ την γαστρεντερίτιδα κ λεω να μη επηρεάστηκε αυτό…γιατί εκεί που είχα συμπτώματα μετά ήρθε αυτό κ μετά ξαφνικά τίποτα εκτος από κάποια … όλα καλά ευτυχως 🥰🥰🥰 κάθε λίγο βλέπω τον υπέρηχο!! 

 

Ναι ευτυχως δεν έχω πολλά συμπτώματα άσχημα γιατί δουλεύω κιολας θα ήταν πολύ δύσκολο!! Χάρηκα παρά πολύ έφυγα από τη γιατρο  κ είμαι μόνιμα με ένα χαμόγελο στα χείλη!! Άντε να περάσει ο καιρός να έρθουν τα χριατουγεννα να έχουμε το μωράκι μας ❤️❤️❤️❤️

 

Συγκινηθήκαμε παρά πολύ!!! Ο άντρας μου τρελάθηκε που είπε η γιατρος είναι ζωηρό του άρεσε 🥰🥰🥰 του λεω ελπίζω μόνο στη κοιλια να είναι έτσι!! Για φύλο στην αυχενική με μια επιφύλαξη στο λένε αλλά εμεις δεν θελουμε να μάθουμε θελουμε να είναι έκπληξη! Θα καμουμε πάρτυ θέλουν να το διοργανώσουν ο μικρος μ αδερφος η νύφη μ κ η αδερφή του άντρα μου!! Άσε θα δω σε ποιον θα δώσω το φάκελο!! Να πω την αλήθεια εγώ δεν ήθελα να ξέρω ως το τελος της εγκυμοσύνης για να είναι μεγάλη έκπληξη για όλους αλλά άντε δε πειράζει!!!  Πήρα μεγάλη δύναμη ως την επόμενη φορά!!!

Καλημερα Ραφαελα μου!!!!❤️

Αχ τι ωραιο το μηνυμα σου!!!!! το διαβαζω και ειμαι κι εγω με ενα τεραστιο χαμογελο!!!!!! ❤️❤️😁😍

για το φυλο, καλυτερα που θα το μαθετε μωρε.. και πρακτικα δλδ (για ρουχαλακια, κλπ) βολευει να ξερεις το φυλο... θα ειναι τελειο το παρτυ εκπληξη!!!!🎉🎈

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Nandia- πώς είσαι σήμερα?

@Antonia2 Τονια μου εκανα χθες το nipt, τωρα αναμονη!🙏

Καλημερα κοριτσι μου!!!! ❤️ καλα αποτελεσματα!!!! Η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου να βοηθαει εσενα και το μωρακι σας!!!!!!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Ήθελα και εχτες να το γράψω, εμείς παντρεύτηκαμε Ιούλιο του 2020 και είχαμε 69 ενήλικες και 11 παιδάκια στο γάμο. Ήταν τόσο δύσκολο τότε που δε χορέψαμε πάρα ελάχιστα. Ευτυχώς δεν είχαμε προβλήματα και όλα πήγαν πρίμα. Χαρά στο κουράγιο σας με 800 καλεσμένους. Εμάς το μενού ανά άτομο ήταν 30€ θυμάμαι. 

Κορίτσι μου εγώ προτιμούσα να έκανα τον γάμο μου μέσα στον κοβιντ που είχε περιορισμό ατόμων!! Απλά δεν μπορούσες να διασκεδάσεις αυτό ήταν το θέμα μας κ όχι οι καλεσμένοι…απλά τα πεθερικά θέλουν να καλέσουν περισσότερους επειδή πήγαιναν αυτοί σε γάμους πρέπει να τους καλέσουν…δεν πάει έτσι εγω τους έχω πει τόσο καιρό να μην πηγαίνουν σε γάμους!! Οι γονεις μου σταμάτησαν να το κάνουν ειδικά μετά τον γάμο του αδερφού μου που τους το έκοψε από την αρχή μόνο τόσους καλεσμένους θα έχετε…έπρεπε κ εγω να το κάνω αυτό αλλά άντε είμαι κ λίγο ντροπαλή -όχι δεν μπορώ να βρω την λέξη -να μη χαλάσω χατίρι βασικά…τους είπα να τους γράψουν κ να επιλέξουν από αυτους τους καλούς όχι όποιον να ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

800 κ ακόμα για εμας στην Κύπρο δεν είναι πολλοί…προ κοβιντ έκαναν γάμους 2000-3000 άτομα!! Αν κ έχει ακόμα κάποιους που κάνουν τέτοιους γάμους… Μακάρι να μη βγούμε πάνω από 1000…😬😬 περιμένω να δω πόσους καλεσμένους έχουν οι γονεις του άντρα μου…αυτοί με ανησυχούν περισσότερο…

ευτυχως με το μωράκι όλα καλά πάνε!! Μακάρι κ στην αυχενική να έχουμε τέλεια αποτελέσματα να φύγει και ένα μεγάλο άγχος!! ☺️☺️ Έβγαλα κ φωτό τον υπέρηχο να τον βλέπω όλη μέρα  σήμερα στη δουλεια 😍😍😍😍

800 ε;;;;; χαμος!!!! εμεις θα καλεσουμε γυρω στους 250 αλλα υπολογίζουμε οτι 180-200 θα ερθουν... θα κανουμε το γαμο μας στο χωριο μου οποτε καποιοι και λόγω αποστασης δεν θα μπορεσουν να ερθουν λογικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...