Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαψαχαχα οντως είναι μεγάλη!! Να σου πω νομίζω έχει σχέση κ το φύλο του μωρού…αυτή έχει αγοράκι που σου λεω…τέλεια είναι η κοιλια σου!! ❤️❤️

Λες τα κοριτσάκια να έχουν πιο  μεγάλη.;;; Δεν ξέρω. Χααχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι εχεις δίκιο η κάθε μια είναι διαφορετική!! Ωχ όταν γίνεις 7 μηνών ποσό θα είναι;;; 😂😂😂😂 δε πειράζει ας έχουμε καλά υγιείς παιδιά κ ας έχουμε κοιλαρες 😂😂

μακαρι να είναι όλα οπως τα λες :) θα περιμένουμε τα νέα σου απόψε!! 
 

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση ☺️☺️☺️ Κ εγώ πιστεύω θα πρέπει να τα κάνετε κ τα 2 να ξεμπερδεύετε…να ξέρετε τι γίνεται!! :) 
 

σε ευχαριστώ Μαρίνα μου! Διάβασα χθες αυτά που έγραψες! Εγώ θα σου πω ο Θεός έχει για όλους! Υπομονή και εύχομαι να μην έχετε αλλες περικοπές οι καιροί είναι δύσκολοι!! Όσο για τις απώλειες πάντα θα είναι στην καρδιά σου!! ❤️❤️❤️ Κ ας μη τα εχεις γνωρίσει!! 
 

εγω σήμερα είμαι καλύτερα, καλύτερα κ από χθες…απλά πάλι έχω ένα ψιλό πονακι στο στομάχι μου! Υγρά κ τέτοια δεν μπορώ να πιω όσο θα ήθελα αν κ διψάω συνέχεια πινω λίγο λίγο γιατί με ανακατεύει…λιγες μερούλες ακόμη κ νομίζω θα περάσει εντελώς!! 
 

Την φοράω…αν κ την έβγαλα όταν έκανα μπάνιο κ ξέχασα να την βάλω!! Όταν πάω σπίτι θα την βάλω!! Άσε που νόμιζα την έχασα μια φορά που την έβγαλα γιατί ήμουν δουλεια κ κάθε λίγο άνοιγε κ την έβγαλα κ τελικά την έβαλα στην τσέπη του παντελονιού μου κ έφαγα τον κόσμο να την βρω κ μολις έμαθα ότι είμαι έγκυος έτυχε να βάλω εκείνο το παντελόνι κ ήταν μέσα…

τρομερη συμπτωση εεε;;; να τη βρεις οταν εμαθες οτι εισαι εγκυος!!!! 

φορα τη και μη φοβασαι τιποτα!! το σπορακι ειναι εκει και μεγαλωνει κανονικοτατα!!!!!!❤️❤️🤰

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Δεν ξέρω πως θα είμαι σε δύο μήνες. Χαχαχαχαχ

Ο άντρας μου με λέει Οβελίξ. Χαχαχχα επειδή έχω αδύνατα πόδια και πετάει μια κοιλιά χαχαχαχαχααχ.. έτσι είμαι πριν κλείσω 5 μηνών. 1 βδομάδα πριν..🤨😯

 

IMG_20220520_113622.jpg

αχ τι κοιλιτσα φανταστικη ειναι αυτη!!!!!!!!! κουκλα εισαι!!!!! φτου φτου!!!!! μια εβδομαδα εμεινε για την β επιπεδου!!!! λιγη υπομονη και θα δειτε το μωρακι σας!!!!❤️🤰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Νομίζω αξίζει να κάνετε την κλομιφαινη ή φεμαρα όταν θα φτιάξετε την κατάτμηση πριν προχωρήσετε σε κάτι άλλο!! Κ εμεις είχαμε πει ότι από Σεπτέμβρη θα κάναμε τη θεραπεία μας με φεμαρα…κ τώρα τον Ιούνιο θα έκανε ο άντρας μ ξανά σπερματοδιαγραμμα κ θα κάναμε κ εμεις κ τα πιο εξειδικευμένα…αλλά είμασταν τυχεροί! Προσπαθήστε τώρα ένα τρίμηνο κ χαλαρά κ με τις επαφές κ που ξερεις ισως είστε τυχεροί!!! Το εύχομαι κορίτσι μου βασικά ❤️❤️❤️

αχ ραφαελα μουυυ!!!!!!! ποσο σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!!!! με γεμιζεις πολλη δυναμη (γτ καταλαβαινεις απο την ωρα που ειδα τα καφε μου ηρθε μια χαστουκα παλι....)

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!! ❤️❤️💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι εχεις δίκιο η κάθε μια είναι διαφορετική!! Ωχ όταν γίνεις 7 μηνών ποσό θα είναι;;; 😂😂😂😂 δε πειράζει ας έχουμε καλά υγιείς παιδιά κ ας έχουμε κοιλαρες 😂😂

μακαρι να είναι όλα οπως τα λες :) θα περιμένουμε τα νέα σου απόψε!! 
 

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για την ενθάρρυνση ☺️☺️☺️ Κ εγώ πιστεύω θα πρέπει να τα κάνετε κ τα 2 να ξεμπερδεύετε…να ξέρετε τι γίνεται!! :) 
 

σε ευχαριστώ Μαρίνα μου! Διάβασα χθες αυτά που έγραψες! Εγώ θα σου πω ο Θεός έχει για όλους! Υπομονή και εύχομαι να μην έχετε αλλες περικοπές οι καιροί είναι δύσκολοι!! Όσο για τις απώλειες πάντα θα είναι στην καρδιά σου!! ❤️❤️❤️ Κ ας μη τα εχεις γνωρίσει!! 
 

εγω σήμερα είμαι καλύτερα, καλύτερα κ από χθες…απλά πάλι έχω ένα ψιλό πονακι στο στομάχι μου! Υγρά κ τέτοια δεν μπορώ να πιω όσο θα ήθελα αν κ διψάω συνέχεια πινω λίγο λίγο γιατί με ανακατεύει…λιγες μερούλες ακόμη κ νομίζω θα περάσει εντελώς!! 
 

Την φοράω…αν κ την έβγαλα όταν έκανα μπάνιο κ ξέχασα να την βάλω!! Όταν πάω σπίτι θα την βάλω!! Άσε που νόμιζα την έχασα μια φορά που την έβγαλα γιατί ήμουν δουλεια κ κάθε λίγο άνοιγε κ την έβγαλα κ τελικά την έβαλα στην τσέπη του παντελονιού μου κ έφαγα τον κόσμο να την βρω κ μολις έμαθα ότι είμαι έγκυος έτυχε να βάλω εκείνο το παντελόνι κ ήταν μέσα…

ραφ μου την ζωνη δεν την βγαζουμε.. εγω  απο τοτε που αρχισα προσπαθειες δεν την εβγαλα καθολου.. αν θες οταν κανεις μπανια αλλα ουτε τοτε δεν την εβγαλα ποτε και αυτη την ζωνη την εχω απο τον 2ον που την φορουσα συνεχεια..μονο στο χειρουργειο την εβγαλα.. απλα κιτρινισε λιγο τιποτα αλλο δεν επαθε

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Δεν ξέρω πως θα είμαι σε δύο μήνες. Χαχαχαχαχ

Ο άντρας μου με λέει Οβελίξ. Χαχαχχα επειδή έχω αδύνατα πόδια και πετάει μια κοιλιά χαχαχαχαχααχ.. έτσι είμαι πριν κλείσω 5 μηνών. 1 βδομάδα πριν..🤨😯

 

IMG_20220520_113622.jpg

τι γλυκια κοιλιτσα.. εγω ειχα στον 7ον - 8ον μηνα τετοια κοιλια χαχαχαχαχαχαχ στον μεγαλο δε ειμουν 4αρον μηνων και μολις ειχε φανει λιγο κοιλιτσα οπως τρως κατι και σε πρηζει.. αν δεν ελεγα οτι ειμουν εγκυος δεν το καταλαμβαινε κανενας.. στον 2ον εκανα λιγο πιο νωρις κοιλιτσα γιατι μου εμεινε και λιγο απο τον μεγαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τρομερη συμπτωση εεε;;; να τη βρεις οταν εμαθες οτι εισαι εγκυος!!!! 

φορα τη και μη φοβασαι τιποτα!! το σπορακι ειναι εκει και μεγαλωνει κανονικοτατα!!!!!!❤️❤️🤰

αχ τι κοιλιτσα φανταστικη ειναι αυτη!!!!!!!!! κουκλα εισαι!!!!! φτου φτου!!!!! μια εβδομαδα εμεινε για την β επιπεδου!!!! λιγη υπομονη και θα δειτε το μωρακι σας!!!!❤️🤰❤️

Ευχαριστω πολύ 😍😍 ναι ανυπομονώ τόσο πολύ για την β επιπέδου. Δεν φαντάζεσαι.....μετράω τις μέρες. 31 του μήνα το πρωί έχω. Φφφφφ 🥺❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ραφ μου την ζωνη δεν την βγαζουμε.. εγω  απο τοτε που αρχισα προσπαθειες δεν την εβγαλα καθολου.. αν θες οταν κανεις μπανια αλλα ουτε τοτε δεν την εβγαλα ποτε και αυτη την ζωνη την εχω απο τον 2ον που την φορουσα συνεχεια..μονο στο χειρουργειο την εβγαλα.. απλα κιτρινισε λιγο τιποτα αλλο δεν επαθε

 

τι γλυκια κοιλιτσα.. εγω ειχα στον 7ον - 8ον μηνα τετοια κοιλια χαχαχαχαχαχαχ στον μεγαλο δε ειμουν 4αρον μηνων και μολις ειχε φανει λιγο κοιλιτσα οπως τρως κατι και σε πρηζει.. αν δεν ελεγα οτι ειμουν εγκυος δεν το καταλαμβαινε κανενας.. στον 2ον εκανα λιγο πιο νωρις κοιλιτσα γιατι μου εμεινε και λιγο απο τον μεγαλο

Ναι ναι δεν πρέπει να την βγάζω!! Απλά για να μη χαλάσει κ να μη θέλει στέγνωνα την έβγαζα κ την έβαζα μετά…αλλά σήμερα ήμουν βιαστική κ την ξέχασα! Μολις πάω σπίτι θα την βάλω ☺️☺️😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Ευχαριστω πολύ 😍😍 ναι ανυπομονώ τόσο πολύ για την β επιπέδου. Δεν φαντάζεσαι.....μετράω τις μέρες. 31 του μήνα το πρωί έχω. Φφφφφ 🥺❣️

Σε μια εβδομάδα περίπου!! Κοντά είσαι μην αγχώνεσαι….το νιωθεις κιολας ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Λες τα κοριτσάκια να έχουν πιο  μεγάλη.;;; Δεν ξέρω. Χααχαχαχ

Δεν ξέρω αν έχει σχέση πρέπει να μας πει μια μανούλα που είχε κ από τα δυο να μας πει τη διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ναι δεν πρέπει να την βγάζω!! Απλά για να μη χαλάσει κ να μη θέλει στέγνωνα την έβγαζα κ την έβαζα μετά…αλλά σήμερα ήμουν βιαστική κ την ξέχασα! Μολις πάω σπίτι θα την βάλω ☺️☺️😘😘

εγω δεν την στεγνωνω.. ειναι και καλοκαιρι τωρα δροσιζεσαι κιολας χαχαχαχαχαχ

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν ξέρω αν έχει σχέση πρέπει να μας πει μια μανούλα που είχε κ από τα δυο να μας πει τη διαφορά 

εγω ειχα μυτερη κοιλια και η κουμπαρα μου στρογγυλη αλλα και οι δυο μας γεννησαμε αγορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εγω δεν την στεγνωνω.. ειναι και καλοκαιρι τωρα δροσιζεσαι κιολας χαχαχαχαχαχ

 

εγω ειχα μυτερη κοιλια και η κουμπαρα μου στρογγυλη αλλα και οι δυο μας γεννησαμε αγορια

Όχι για το σχήμα..για το μέγεθος λέγαμε..μάλλον δεν θα παίζει ρολο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι για το σχήμα..για το μέγεθος λέγαμε..μάλλον δεν θα παίζει ρολο. 

εμενα ηταν μικρη της κουμπαρας μου μεγαλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όχι για το σχήμα..για το μέγεθος λέγαμε..μάλλον δεν θα παίζει ρολο. 

βασικα ειναι θεμα σωματοτυπου και ζουζουνιου μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Δεν ξέρω πως θα είμαι σε δύο μήνες. Χαχαχαχαχ

Ο άντρας μου με λέει Οβελίξ. Χαχαχχα επειδή έχω αδύνατα πόδια και πετάει μια κοιλιά χαχαχαχαχααχ.. έτσι είμαι πριν κλείσω 5 μηνών. 1 βδομάδα πριν..🤨😯

 

IMG_20220520_113622.jpg

Τελειααα κοιλίτσα 🥰😘🥰 και εγώ είχα μεγάλη κοιλιά στα αγόρια μου 😉🥰😘 και ήταν έτσι στρογγυλή... Με το καλό το μπεμπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Δεν ξέρω πως θα είμαι σε δύο μήνες. Χαχαχαχαχ

Ο άντρας μου με λέει Οβελίξ. Χαχαχχα επειδή έχω αδύνατα πόδια και πετάει μια κοιλιά χαχαχαχαχααχ.. έτσι είμαι πριν κλείσω 5 μηνών. 1 βδομάδα πριν..🤨😯

 

IMG_20220520_113622.jpg

Μα τι ωραία που είναι 💕 πολύ γλυκιά και το φουστάνι σου ωραιο όσο μπορω να δω κούκλα με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας 👶

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαψαχαχα οντως είναι μεγάλη!! Να σου πω νομίζω έχει σχέση κ το φύλο του μωρού…αυτή έχει αγοράκι που σου λεω…τέλεια είναι η κοιλια σου!! ❤️❤️

Δεν νομίζω να παίζει ρόλο το φύλο του μωρού η αδελφή μου στην κόρη είχε τεράστια κοιλιά από τον 6 μήνα αντίθετα τώρα στον γιο γεννάει 15 Ιουνίου και η κοιλιά της είναι πολλή μικρότερη από αυτή που είχε στην κόρη τον 6μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Δεν ξέρω αν έχει σχέση πρέπει να μας πει μια μανούλα που είχε κ από τα δυο να μας πει τη διαφορά 

Βασικά εξαρτάται από το αμνιακό το μέγεθος της κοιλιάς. Εγώ που έχω 1 κοριτσάκι και 4 αγοράκια ήταν διαφορετικό το μέγεθος κάθε φορά, συνήθως βέβαια την μεγάλη διαφορά την ένιωθα στα τέλη του πεμπτου που έλεγε και ο άντρας μου  ότι τότε πετούσε πιο πολύ από το στηθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Δεν ξέρω αν έχει σχέση πρέπει να μας πει μια μανούλα που είχε κ από τα δυο να μας πει τη διαφορά 

Εγώ που έχω και από τα δύο, μπορώ να πω πως δεν είχε διαφορά. Αλλά πραγματικά πάντα ήδη από τον 3ο μήνα φαινόμουν έγκυος... Και να ήθελα να κρυφτώ δεν γινόταν 😅😅😅

Όταν πήγα για Β επιπέδου ήταν άλλη μια κοπέλα μαζί μου για τον ίδιο λόγο και είχαμε και οι δύο κορίτσια.... εγώ φαινόμουν έτοιμη να γεννήσω ενώ εκείνη δεν φαινόταν καν ότι είναι έγκυος, είχα πάθει ΣΟΚ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ που έχω και από τα δύο, μπορώ να πω πως δεν είχε διαφορά. Αλλά πραγματικά πάντα ήδη από τον 3ο μήνα φαινόμουν έγκυος... Και να ήθελα να κρυφτώ δεν γινόταν 😅😅😅

Όταν πήγα για Β επιπέδου ήταν άλλη μια κοπέλα μαζί μου για τον ίδιο λόγο και είχαμε και οι δύο κορίτσια.... εγώ φαινόμουν έτοιμη να γεννήσω ενώ εκείνη δεν φαινόταν καν ότι είναι έγκυος, είχα πάθει ΣΟΚ 

Καλέ να σας πω ιστορία... Πριν αρκετά χρόνια είναι καλοκαίρι έχω μια θεία που έχει μαγαζί με ρούχα εσώρουχα είδη προικως... Εχω πάει να πάρω μια φούστα και είναι μια κοπελα αδύνατη που εγώ προσωπικά δεν είδα ίχνος κοιλιάς πάνω της τέλος πάντων μίλαγε με τη θεία μου και ακούω τη θεία να της λέει αντε κοντεύεις πάει το μυαλό μου σε εγκυμοσύνη και γέννα αλλά αυτομάτως σκέφτομαι ότι δεν υπάρχει εγκυμονουσας μεταξύ μας και τη ρωτάω είσαι έγκυος μου λέει ναι πόσο τη ρωτάω στις μέρες μου είμαι μου λέει ανε ρε φύγε από εδώ της λέω μα να μου λέει είμαι έγκυος μέσα στην άλλη εβδομάδα γέννα και να μου λέει και η θεία μου ρε αλήθεια σου λέει είναι έγκυος μέχρι που στο τέλος της λέω συγνώμη τι θα γεννήσεις παιδί ή φασόλι.... Δεν μπορώ καθόλου να θυμηθώ αν έκανε αγόρι ή κορίτσι αυτό που θυμάμαι σίγουρα είναι ότι το παιδί γεννήθηκε γύρω στα 3κιλα γιατί εννοείται ότι ρώτησα αν γέννησε και πόσο βγήκε το παιδί γιατί ήμουν περίεργη να μάθω αν βγήκε παιδί από αυτή την κοιλιά γιατί σοβαρά σας μιλάω εγώ που δεν ήμουν έγκυος και δεν είχα παραπάνω κιλά 52 με 1.75 ύψος είχα μεγαλύτερη κοιλιά από εκεινη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλέ να σας πω ιστορία... Πριν αρκετά χρόνια είναι καλοκαίρι έχω μια θεία που έχει μαγαζί με ρούχα εσώρουχα είδη προικως... Εχω πάει να πάρω μια φούστα και είναι μια κοπελα αδύνατη που εγώ προσωπικά δεν είδα ίχνος κοιλιάς πάνω της τέλος πάντων μίλαγε με τη θεία μου και ακούω τη θεία να της λέει αντε κοντεύεις πάει το μυαλό μου σε εγκυμοσύνη και γέννα αλλά αυτομάτως σκέφτομαι ότι δεν υπάρχει εγκυμονουσας μεταξύ μας και τη ρωτάω είσαι έγκυος μου λέει ναι πόσο τη ρωτάω στις μέρες μου είμαι μου λέει ανε ρε φύγε από εδώ της λέω μα να μου λέει είμαι έγκυος μέσα στην άλλη εβδομάδα γέννα και να μου λέει και η θεία μου ρε αλήθεια σου λέει είναι έγκυος μέχρι που στο τέλος της λέω συγνώμη τι θα γεννήσεις παιδί ή φασόλι.... Δεν μπορώ καθόλου να θυμηθώ αν έκανε αγόρι ή κορίτσι αυτό που θυμάμαι σίγουρα είναι ότι το παιδί γεννήθηκε γύρω στα 3κιλα γιατί εννοείται ότι ρώτησα αν γέννησε και πόσο βγήκε το παιδί γιατί ήμουν περίεργη να μάθω αν βγήκε παιδί από αυτή την κοιλιά γιατί σοβαρά σας μιλάω εγώ που δεν ήμουν έγκυος και δεν είχα παραπάνω κιλά 52 με 1.75 ύψος είχα μεγαλύτερη κοιλιά από εκεινη

Εγω πάντως κορίτσια από 3 μηνών είχα κοιλίτσα. Θυμάμαι την μέρα της αυχενικής ξύπνησα με κοιλίτσα. Πάντα ήμουν πολύ αδύνατη. Με το ζόρι 50-52 κιλά. Στην εγκυμοσύνη πήρα 17 κιλά και όλα ήταν στην κοιλιά. Από πίσω δεν καταλαβαινες πως ήμουν έγκυος. Αλλά μέχρι να γεννήσω η κοιλιά είχε φτάσει απέναντι. Μεγάλη κοιλιά και έβγαλα ένα γατάκι 2710. Μόλις γέννησα ξεφουσκώσε αμέσως η κοιλιά και ήμουν λες και είχα πιει 2 μπύρες και ήθελα να πάω για πιπι.

Στην τελευταία παλινδρομη από την 8η εβδομάδα είχα πετάξει κοιλιά η οποία ξεφουσκώσε μετά από 10 μέρες από την απόξεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Alex12345 είπε:

Βασικά εξαρτάται από το αμνιακό το μέγεθος της κοιλιάς. Εγώ που έχω 1 κοριτσάκι και 4 αγοράκια ήταν διαφορετικό το μέγεθος κάθε φορά, συνήθως βέβαια την μεγάλη διαφορά την ένιωθα στα τέλη του πεμπτου που έλεγε και ο άντρας μου  ότι τότε πετούσε πιο πολύ από το στηθος

Έχεις 5 παιδιά;; Να σου ζήσουν :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα δεν έχει σχέση κ κάθε εγκυμοσύνη διαφορετική και κάθε κοπέλα διαφορετική …οπως κ να εχει τουλάχιστον εχεις κοιλια κ είσαι εγκυος 🤣🤣🤣🤣 κ εμένα είναι πάντα φλατ κάποιες μερες ξυπνάω φλατ κ ως το βράδυ έχω ένα μικρό τυμπανισμό αλλά νομίζω έχει να κάνει κ με το τι τρώω, δυσκοιλιότητα τώρα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα μίτινγκ πριν κ μου είπανε ότι θα πρέπει να διοργανωσω μέχρι τον Αύγουστο που έχουμε άδεια 6-7 επαγγελματικά δείπνα ή μεσημεριανά…ωραία να τα διοργανωσω κανένα πρόβλημα!! Ήδη το ένα το κανόνισα για την άλλη εβδομάδα…ομως πρέπει σε συγκεκριμένα εστιατόρια πιο γκουρμέ φαση…και τι θα τρώω που δεν μπορώ να φάω σχεδόν τίποτα; Ποτό εννοείται νεράκι…κρασιά και τέτοια που θα πίνουν οι άλλοι εγω δεν…απλά θα ρωτάνε κ τι θα λεω βρε κορίτσια;; δεν θέλω να μάθουν όλοι οι συνεργάτες ότι είμαι εγκυος…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είχα μίτινγκ πριν κ μου είπανε ότι θα πρέπει να διοργανωσω μέχρι τον Αύγουστο που έχουμε άδεια 6-7 επαγγελματικά δείπνα ή μεσημεριανά…ωραία να τα διοργανωσω κανένα πρόβλημα!! Ήδη το ένα το κανόνισα για την άλλη εβδομάδα…ομως πρέπει σε συγκεκριμένα εστιατόρια πιο γκουρμέ φαση…και τι θα τρώω που δεν μπορώ να φάω σχεδόν τίποτα; Ποτό εννοείται νεράκι…κρασιά και τέτοια που θα πίνουν οι άλλοι εγω δεν…απλά θα ρωτάνε κ τι θα λεω βρε κορίτσια;; δεν θέλω να μάθουν όλοι οι συνεργάτες ότι είμαι εγκυος…

Πες ότι παίρνεις αντιβίωση αν είναι στο πρώτο ραντεβού που θα πας. Σκέψου έναν λόγο που παίρνεις αντιβίωση και πες το..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Έχεις 5 παιδιά;; Να σου ζήσουν :) 

Ευχαριστώ πολύ και εσύ με το καλό όπως βέβαια και σε όλα τα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Πες ότι παίρνεις αντιβίωση αν είναι στο πρώτο ραντεβού που θα πας. Σκέψου έναν λόγο που παίρνεις αντιβίωση και πες το..

Ααα σωστά θα βρω μια βλακεία να πω με αντιβίωση χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...