Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Αναμφίβολα είσαι δίδυμομανούλα!!!!! Συγχαρητήρια Άννα μου.😀😀  Ό, τι καλύτερο σου εύχομαι και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Αναμένουμε και τα υπόλοιπα νεα σου που θα έρθουν!!

Καλές γονιμοποιήσεις σου εύχομαι!!

Πάρε τηλέφωνο. Μου φαίνεται περίεργο να ξέρεις. Εδώ σε όλες απαντάνε απευθείας.

Μου ειχαν πει για πριν το πασχα θα παρω απαντηση , γιατι απλα στελνουμε φακελο μονο λογω κοβιντ ... Αλλα δεν ρωτησα πως θα λαβω απαντηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Γιατί πας μόνο με βλαστοκυστες; Τα 3ων ημερών είναι σαν να μην έχουμε κάνει τίποτα;δεν έχουν ποσοστά επιτυχίας;

Γενικά υπάρχει μια άποψη και οι βλαστοκυστες είναι καλύτερες γιατί έχουν ήδη τσεκάρει ως ένα βαθμό τη δυναμική τους. Υπάρχει μια άλλη άποψη που λέει ότι το περιβάλλον της μήτρας είναι πιο δεκτικο από του εργαστηρίου και έμβρυα που δεν αναπτύχθηκαν στο εργαστήριο ενδεχομένως να αναπτύσσονταν στη μήτρα. Γενικά με βλαστοκύστες πάνε συνήθως όταν έχουν πάρει πολλά ωάρια γιατί στο στάδιο της βλαστοκυστης φτάνει συνήθως κάτω από το 50%. Μην παίρνεις παράδειγμα τη @BlackCat που έχει σπάσει όλα τα κοντέρ!

Εγω θα σου πω την περίπτωση μου για να καταλάβεις ότι όλα είναι σχετικά. 

1η εξωσωματικη: 2 άριστες βλαστοκύστες αποτέλεσμα βιοχημικη κύηση

2η: 2 μέτριες περίπου βλαστοκύστες, αποτέλεσμα μηδενική χοριακη 

3η : 3 έμβρυα 3 ημερών. Μπήκα χθες στη 12η εβδομάδα. Και μάλιστα είχαν πιάσει και τα 3 στην αρχή, μετά έμειναν τα 2 και στο τέλος το 1 ελπίζω και το τυχερό.

Και εγω οταν μου είπε ο γιατρός ότι πάμε με έμβρυα 3 ημερών λέω:" μάλιστα, καλά θα τα πάμε. Αφού με βλαστοκύστες δεν έχω αποτελεσμα,  σιγά μην έχω με έμβρυα 3 ημερών " Και όμως μέχρι στιγμής,  δόξα τω Θεό, πάμε πολύ καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Αναμφίβολα είσαι δίδυμομανούλα!!!!! Συγχαρητήρια Άννα μου.😀😀  Ό, τι καλύτερο σου εύχομαι και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Αναμένουμε και τα υπόλοιπα νεα σου που θα έρθουν!!

Καλές γονιμοποιήσεις σου εύχομαι!!

Πάρε τηλέφωνο. Μου φαίνεται περίεργο να ξέρεις. Εδώ σε όλες απαντάνε απευθείας.

Καλεσα, ευγενεστατη αυτη που μιλησα και πολυ ζεν ,επιβεβαιωσε ποια ειμαι ,μου πε τη διευθυνση μου δλδ , τη ρωταω ποτε θα εχω απαντηση και πως  λεει θα περιμενετε στο ακουστικο για τις επομενες 10 μερες ,δλδ λεω θα με καλεσετε τηλεφωνικως εσεις και το πα και μεσα στο μελι και εγω...χαχα και λεει ναι κοριτσακι μου μην ανησυχεις καθολου ειμαστε στη τελικη ευθεια... Τι εννοει δεν καταλαβα , αλλα τουλαχιστον ξερουμε ποτε να περιμενω τηλ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλεσα, ευγενεστατη αυτη που μιλησα και πολυ ζεν ,επιβεβαιωσε ποια ειμαι ,μου πε τη διευθυνση μου δλδ , τη ρωταω ποτε θα εχω απαντηση και πως  λεει θα περιμενετε στο ακουστικο για τις επομενες 10 μερες ,δλδ λεω θα με καλεσετε τηλεφωνικως εσεις και το πα και μεσα στο μελι και εγω...χαχα και λεει ναι κοριτσακι μου μην ανησυχεις καθολου ειμαστε στη τελικη ευθεια... Τι εννοει δεν καταλαβα , αλλα τουλαχιστον ξερουμε ποτε να περιμενω τηλ... 

Εδω αγαπημενη χοπ ...ειναι Σαλονικη... Δν ειναι Αθηνα...ολοι χαλαρα το παμε.... You know.. μεχρι και η επιτροπη ετσι παει...ξες και η διεγερση ετσι θα γινει..χαλααααρα σε λεω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Εδω αγαπημενη χοπ ...ειναι Σαλονικη... Δν ειναι Αθηνα...ολοι χαλαρα το παμε.... You know.. μεχρι και η επιτροπη ετσι παει...ξες και η διεγερση ετσι θα γινει..χαλααααρα σε λεω!!!!

αααααχ αυτα τα χαλαρααααα...... πραγματικά κάπου κάπου είναι καλά. Όχι στην δική μας φάση αλλά σε όλα τα άλλα!!! ζεν λεω εγω..... οοομμμμ και ζεν....φταιει η θάλασσα. Το λεω και το ξαναλεω...αυτη η θάλασσα κανει θαυματα. χαλαρώνει τις ψυχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Εδω αγαπημενη χοπ ...ειναι Σαλονικη... Δν ειναι Αθηνα...ολοι χαλαρα το παμε.... You know.. μεχρι και η επιτροπη ετσι παει...ξες και η διεγερση ετσι θα γινει..χαλααααρα σε λεω!!!!

Α ρε Σαλονικια!!! Έτσι σε θέλω! Χαλαρή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

αααααχ αυτα τα χαλαρααααα...... πραγματικά κάπου κάπου είναι καλά. Όχι στην δική μας φάση αλλά σε όλα τα άλλα!!! ζεν λεω εγω..... οοομμμμ και ζεν....φταιει η θάλασσα. Το λεω και το ξαναλεω...αυτη η θάλασσα κανει θαυματα. χαλαρώνει τις ψυχες!

Το έχω πει άπειρες φορές... Δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο από τη θάλασσα. Με όλα αυτά που έχουμε περάσει τα τελευταία 3 χρόνια (καραντίνες,  εξωσωματικες, αποβολες) αυτή ήταν που με έβγαλε στα ανοιχτά. 

Μετά την πρώτη παλίνδρομη που συνέπεσε και με το πρώτο σκληρό lockdown είδα ότι ζορίζομαι πάρα πολύ και αποφάσισα να πάω σε ψυχολόγο. Πήγα 2, 3 φορές και στο μεταξύ είχε ανοίξει ο καιρός και άρχισα τα μπάνια. Ε, δεν ξαναπήγα στην ψυχολόγο και μάλιστα συμφώνησε και εκείνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Γενικά υπάρχει μια άποψη και οι βλαστοκυστες είναι καλύτερες γιατί έχουν ήδη τσεκάρει ως ένα βαθμό τη δυναμική τους. Υπάρχει μια άλλη άποψη που λέει ότι το περιβάλλον της μήτρας είναι πιο δεκτικο από του εργαστηρίου και έμβρυα που δεν αναπτύχθηκαν στο εργαστήριο ενδεχομένως να αναπτύσσονταν στη μήτρα. Γενικά με βλαστοκύστες πάνε συνήθως όταν έχουν πάρει πολλά ωάρια γιατί στο στάδιο της βλαστοκυστης φτάνει συνήθως κάτω από το 50%. Μην παίρνεις παράδειγμα τη @BlackCat που έχει σπάσει όλα τα κοντέρ!

Εγω θα σου πω την περίπτωση μου για να καταλάβεις ότι όλα είναι σχετικά. 

1η εξωσωματικη: 2 άριστες βλαστοκύστες αποτέλεσμα βιοχημικη κύηση

2η: 2 μέτριες περίπου βλαστοκύστες, αποτέλεσμα μηδενική χοριακη 

3η : 3 έμβρυα 3 ημερών. Μπήκα χθες στη 12η εβδομάδα. Και μάλιστα είχαν πιάσει και τα 3 στην αρχή, μετά έμειναν τα 2 και στο τέλος το 1 ελπίζω και το τυχερό.

Και εγω οταν μου είπε ο γιατρός ότι πάμε με έμβρυα 3 ημερών λέω:" μάλιστα, καλά θα τα πάμε. Αφού με βλαστοκύστες δεν έχω αποτελεσμα,  σιγά μην έχω με έμβρυα 3 ημερών " Και όμως μέχρι στιγμής,  δόξα τω Θεό, πάμε πολύ καλά!

Πόσο θάρρος μου δίνεις δεν λέγεται , γιατί το συζητήσαμε λίγο και μου είπε ότι είναι λίγα για να το ρισκάρουμε να τα αφήσουμε βλαστοκυστες , βέβαια θα το δούμε γιατί το σπέρμα.ειναι πολυ καλό..και να πω την αλήθεια , έχω αγχωθει , σκέφτομαι θα βάλω 3ων ημερών και θα είναι σαν να μην κάναμε τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τελείωσε κι αυτό , τελικά πήραμε 5....μου έδωσε vibramicyn 1 πρωί , 1 Βραδυ και outrogestan κολπικό 1 πρωί 1 μεσημέρι 1 βράδυ....τι διαφορά πρέπει να έχουμε μεταξύ τους τα utro κορίτσια;προς το παρών κάποιες τσιμπίδες έχω...μου είπε τώρα δεν μπορώ να σου πω τίποτα....αλλά όλα καλά θα πάνε....το ενδομήτριο σου είναι καλό....αυτά κορίτσια...τώρα τι να πω....κι εσείς στην ωοληψια δεν ξέρατε πολλά και τα μαθαίνατε σταδιακά ;;; Αύριο 9 η ώρα να καλέσω να μου πουν την εξέλιξη....!!!

Εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@Anna0912 μπραβο!!!! Τελειο νουμερο, καλους διπλασιασμους και μια ομορφη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!

@Heart καλες γονιμοποιησεις!!!!!!! 

Ερωτηση ασχετη...  Απ την επιτροπη πως μαθαινουμε τι εγινε τελικα ???  

Αν πέρασες Θεσσαλονίκη περίπου μια εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Άρα σου είπαν την ημέρα της ωοληψιας!! Πφφφ εμένα απλά μου είπε 5 πήραμε...

Κι εμένα την πρώτη μέρα με ενημέρωσαν ποσά πήραν την άλλη μέρα ποσά γονιμοποιήθηκαν Τρίτη μέρα ποσά έφτασαν 3ων ημερών Πέμπτη μέρα ποσα έφτασαν βλαστοκυστες (αυτό ήταν από κοντά μιας και έκανα ετ) και την 6η ημέρα ποσα υπάρχουν συνολικά και οτι τα καταψυξαν 6 ημερών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Πόσο θάρρος μου δίνεις δεν λέγεται , γιατί το συζητήσαμε λίγο και μου είπε ότι είναι λίγα για να το ρισκάρουμε να τα αφήσουμε βλαστοκυστες , βέβαια θα το δούμε γιατί το σπέρμα.ειναι πολυ καλό..και να πω την αλήθεια , έχω αγχωθει , σκέφτομαι θα βάλω 3ων ημερών και θα είναι σαν να μην κάναμε τίποτα...

Όχι να μην σκέφτεσαι έτσι κοπέλα μου. Εγώ με 3ων ημερών εμένα έγκυος όταν είπε ο γιατρός μου για βλαστοκυστες δεν σου κρύβω ότι φοβήθηκα πολύ όπως και έλεγα μέσα μου τσάμπα θα πάνε τα έμβρυα μου εγώ μένω με τον 3ων με βλαστοκυστες λέω χαμένη προσπάθεια άλλο που τελικά έμεινα και με τον 5 ημερών έμβρυα επίσης όντος είναι ρίσκο μιας και είναι 5 μόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Αγαπημένη μου, μην πέφτεις τώρα! Έρχεται και η δική σου στιγμή και είμαι απολύτως βέβαιη! Λίγο κουράγιο ακόμα και συντομα θα πανηγυρίζουμε! Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά 💗 Θα την παραλάβεις ζεστή ζεστή τη σκυτάλη. Σκιζει το νέο θεματάκι! Μπράβο ρε @hope501 υπαρχηγόπουλο γουρλίδικο!!!

Καλά εντάξει, μας έστειλες όλες! Ετοιμάσου για τα διδυμάκια σου γλυκιά μου!!!

Τσόκαρα πολλά, ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά! Ολα θα πάνε καλά! Πίστεψε το και χάιδευε κοιλίτσα. Είναι εκεί!!! 

Τέλεια κοριτσάκι μου γλυκό! Ανυπομονώ να ακούσω τις τέλειες γονιμοποιήσεις σου! Είσαι πολύ κοντά, να το ξέρεις!

Κορίτσια μου, με έχετε κατασυγκινήσει όλες με τις ευχές σας! Και δεν έχω ακόμα καρδούλες. Η υποστήριξη και δύναμη που παίρνουμε από το γκρουπ δεν υπάρχει!!! Εύχομαι μόνο κοιλίτσες γεμάτες μωράκια αποδώ και πέρα  💗💞💞💞 

@Παρασκευαιδου καλή μου πως τα πας εσύ; Είναι λίγο νωρίς ακόμα, αλλά προχωράνε τα τεστάκια;; Τσάκισε τα όλα αν αυτό σε βοηθάει! Εγώ πιστεύω πολύ σε εσένα...πάμε παρεούλα για τοξοτάκια!!!

 

Όσο πλησιάζουν οι μέρες τόσο νιώθω ότι δεν θα έχω ευχάριστα  😕 μια τρελή απογοήτευση.  Εντωμεταξύ σήμερα νοωθωοτι η κοιλιά μου πριστηκε απ τις ενέσεις.   😕 @twinkletwinlkletwinkletwinlkleο άντρας μου και εγώ σε ευχαριστούμε μας έσωσες με τις συμβουλές σου . 

Δεν κάνω άλλο τεστ. Άλλωστε δε θα αλλάξει κάτι. Στις 17.04 θα κανω έτσι για τα τυπικά και θα στείλω τον άντρα μου να πάει να το δει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Πόσο θάρρος μου δίνεις δεν λέγεται , γιατί το συζητήσαμε λίγο και μου είπε ότι είναι λίγα για να το ρισκάρουμε να τα αφήσουμε βλαστοκυστες , βέβαια θα το δούμε γιατί το σπέρμα.ειναι πολυ καλό..και να πω την αλήθεια , έχω αγχωθει , σκέφτομαι θα βάλω 3ων ημερών και θα είναι σαν να μην κάναμε τίποτα...

Αν θυμάμαι καλά και η @skorpina78 και η @TRigirl 3 ημερων έβαλαν. Και όχι μονο αυτές και άλλες πολλές.  Θα δει ο γιατρός σου τη δυναμική τους και θα σου πει. Εσύ ο, τι ήταν να κάνεις το έκανες. Τωρα θα αποφασίσει ο γιατρός σου ανάλογα τα δεδομένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όσο πλησιάζουν οι μέρες τόσο νιώθω ότι δεν θα έχω ευχάριστα  😕 μια τρελή απογοήτευση.  Εντωμεταξύ σήμερα νοωθωοτι η κοιλιά μου πριστηκε απ τις ενέσεις.   😕 @twinkletwinlkletwinkletwinlkleο άντρας μου και εγώ σε ευχαριστούμε μας έσωσες με τις συμβουλές σου . 

Δεν κάνω άλλο τεστ. Άλλωστε δε θα αλλάξει κάτι. Στις 17.04 θα κανω έτσι για τα τυπικά και θα στείλω τον άντρα μου να πάει να το δει. 

Τη Λευκού να ευχαριστειτε! Αυτά που αισθάνεσαι είναι απολύτως φυσιολογικα.  Όλες μας όσο πλησιάζουν οι μερες γινόμαστε όλο και πιο απαισιοδοξες. Είναι στάνταρ αυτό. Ελπίζω μόνο όντως να μην κάνεις αλλά τεστακια και χαλιέσαι τζάμπα. Η τοξοτινα σου είναι εκεί και θα το δεις σε λίγες μέρες. Προς το παρόν πιάσε 2 βατραχοπεδιλα που σου έστειλα! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Αν πέρασες Θεσσαλονίκη περίπου μια εβδομάδα 

Λες να με εκοψε γι αυτο ηταν ζεν η ρουφιανα???? Χαχαχ θα με το λεγε νομιζω ομως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Λες να με εκοψε γι αυτο ηταν ζεν η ρουφιανα???? Χαχαχ θα με το λεγε νομιζω ομως... 

όχι βρε κάνε ένα τηλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το έχω πει άπειρες φορές... Δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο από τη θάλασσα. Με όλα αυτά που έχουμε περάσει τα τελευταία 3 χρόνια (καραντίνες,  εξωσωματικες, αποβολες) αυτή ήταν που με έβγαλε στα ανοιχτά. 

Μετά την πρώτη παλίνδρομη που συνέπεσε και με το πρώτο σκληρό lockdown είδα ότι ζορίζομαι πάρα πολύ και αποφάσισα να πάω σε ψυχολόγο. Πήγα 2, 3 φορές και στο μεταξύ είχε ανοίξει ο καιρός και άρχισα τα μπάνια. Ε, δεν ξαναπήγα στην ψυχολόγο και μάλιστα συμφώνησε και εκείνη. 

Καλα τωρα ο θερμαικος δεν ειναι και παραδειγμα θαλασσας που σε ηρεμει ...ειδικα σε βαρδαρη " μοσχοβολαει" ολη η πολη...χαχαχαχαχ 🤮🤮🤮τα ξερεις δεν χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες... Η ομορφια ειναι το βραδυ εδω ...που σκαρφαλωνεις καστρα και απλα ονειρευεσαι... Σ αναζητω στη σαλονικη ξημερωματα ας πουμε ειναι μαγικα να λεμε την αληθεια....κρασακι στα λαδαδικα επισης δεν το αλλαζω αν και τα εχω μπουχτισει τοσα χρονια... Εγω θελω μωρο να το κανω βολτα με το καροτσι στη νικης στις ομπρελες 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 και να πινω φραπε με την ησυχια μου 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α ρε Σαλονικια!!! Έτσι σε θέλω! Χαλαρή!!!

Χαλαρη τωρα που ειμαι στο απολυτο κενο... Σε λιγο καιρο θα σε πω τι νεφτης θα πεσει... Και πως θα τρεχω απ το αγχος... Ασε τα ξερω εγω ...εχετε να φατε πριξιμο και.αγιος ο θεος! Θα αναστατωθει ολη η σια απ το φοβο μου με.τις ενεσεις ...😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλα τωρα ο θερμαικος δεν ειναι και παραδειγμα θαλασσας που σε ηρεμει ...ειδικα σε βαρδαρη " μοσχοβολαει" ολη η πολη...χαχαχαχαχ 🤮🤮🤮τα ξερεις δεν χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες... Η ομορφια ειναι το βραδυ εδω ...που σκαρφαλωνεις καστρα και απλα ονειρευεσαι... Σ αναζητω στη σαλονικη ξημερωματα ας πουμε ειναι μαγικα να λεμε την αληθεια....κρασακι στα λαδαδικα επισης δεν το αλλαζω αν και τα εχω μπουχτισει τοσα χρονια... Εγω θελω μωρο να το κανω βολτα με το καροτσι στη νικης στις ομπρελες 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 και να πινω φραπε με την ησυχια μου 

 

 

 

Φιλενάδα δεν θέλω να σου χαλάσω το όνειρο, αλλά με το μωρό στο καρότσι, δεν θα πίνεις ήρεμη τη φραπεδια σου! Και μετά που θα μεγαλώσει το μωρό,  ξεχνα τη Νίκης γιατί θα πάρεις σβάρνα τους παιδότοπους και τα πάρκα. Οποτε απόλαυσε τώρα τον  φραπε και τα τσιγαρακια σου γιατί οσονουπω δεν θα μπορείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Φιλενάδα δεν θέλω να σου χαλάσω το όνειρο, αλλά με το μωρό στο καρότσι, δεν θα πίνεις ήρεμη τη φραπεδια σου! Και μετά που θα μεγαλώσει το μωρό,  ξεχνα τη Νίκης γιατί θα πάρεις σβάρνα τους παιδότοπους και τα πάρκα. Οποτε απόλαυσε τώρα τον  φραπε και τα τσιγαρακια σου γιατί οσονουπω δεν θα μπορείς!

Οπως το ειπες ονειρο... Αλλα εγω το περιγραφω  για να χαιρομαι.... Ας ερθει το μωρο και θα τα βρουμε αυτα .. αυτο που θελω τωρα ειναι οσο προλαβαινω να μπουχτισω τη μηχανη... Γιατι ολη μερα με τη μηχανη γυρναμε και αυτη θα μου λειψει πολυ σκεφτομαι... Ααα ν κανω και το μπακονι μου τζαμαικα οπως καθε χρονο για να αραζω εκει στην ετ.... Ξερεις κουνια συντριβανι φυτα ομπρελες και κλπ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όσο πλησιάζουν οι μέρες τόσο νιώθω ότι δεν θα έχω ευχάριστα  😕 μια τρελή απογοήτευση.  Εντωμεταξύ σήμερα νοωθωοτι η κοιλιά μου πριστηκε απ τις ενέσεις.   😕 @twinkletwinlkletwinkletwinlkleο άντρας μου και εγώ σε ευχαριστούμε μας έσωσες με τις συμβουλές σου . 

Δεν κάνω άλλο τεστ. Άλλωστε δε θα αλλάξει κάτι. Στις 17.04 θα κανω έτσι για τα τυπικά και θα στείλω τον άντρα μου να πάει να το δει. 

κανε λιγακι υπομονη να χαιρεσαι τις μερες που περνανε και δενουν τα παιδακια , ειχεσ και αιματακι μη ξεχνας

ολα θα πανε τελεια

να παει ο αντρασ σου να το δει και να πηδηξτε και οι 2 απο χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλα τωρα ο θερμαικος δεν ειναι και παραδειγμα θαλασσας που σε ηρεμει ...ειδικα σε βαρδαρη " μοσχοβολαει" ολη η πολη...χαχαχαχαχ 🤮🤮🤮τα ξερεις δεν χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες... Η ομορφια ειναι το βραδυ εδω ...που σκαρφαλωνεις καστρα και απλα ονειρευεσαι... Σ αναζητω στη σαλονικη ξημερωματα ας πουμε ειναι μαγικα να λεμε την αληθεια....κρασακι στα λαδαδικα επισης δεν το αλλαζω αν και τα εχω μπουχτισει τοσα χρονια... Εγω θελω μωρο να το κανω βολτα με το καροτσι στη νικης στις ομπρελες 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 και να πινω φραπε με την ησυχια μου 

 

 

 

Ωρεεεεε  φραπεδαρα... εδω οι περισσότεροι πλεον πίνονυ φρεντο 🤪🤪🤪 αλλά αυτό της διαφήμισης το χαλαρα με φραπέ είναι και θα παραμείνει Σαλονικίοτικο... και όχι μονο θα σάναζητώ στη σαλονική ξημερώματα #not αλλά μεσημεριάτικο 😂😂 όπτε ανέβαινα για δουλειά και ξυπνούσα 6 το πρωι έκανα και μια βόλτα από το μακεδονία μέχρι τις ομρέλες. Μα πόσο όμορφα....!!!! Μακάρι να είχαμε και εδω κάτι τέτοιο σε λεω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...