Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Gif-e είπε:

Τέλεια συγχαρητήρια! Πόσα έμβρυα βάλατε?

2 έμβρυα 4 ημερών βάλαμε😊 τώρα δεν ξέρω αν πιάστηκαν και τα δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

2 έμβρυα 4 ημερών βάλαμε😊 τώρα δεν ξέρω αν πιάστηκαν και τα δυο

Άρα έχεις πιθανότητες κ για δίδυμα! Με το καλό! Πότε θα πας για υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο θα πάμε για υπέρηχο το απόγευμα. Ε εντάξει δεν ξέρω αν θα είναι διδυμα με τέτοια χοριακη αλλά θα δούμε. Ας πάνε όλα καλά αύριο πρωτα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/3/2023 at 3:01 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Αύριο θα πάμε για υπέρηχο το απόγευμα. Ε εντάξει δεν ξέρω αν θα είναι διδυμα με τέτοια χοριακη αλλά θα δούμε. Ας πάνε όλα καλά αύριο πρωτα😊

Κορίτσι για πες μας τι σας είπε σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η κεκκακι είπε:

Κορίτσι για πες μας τι σας είπε σημερα;

Καλημέρα! Αρχικά ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον που με σκέφτεστε!😊 όλα καλά! Είδαμε έναν σάκο 7χιλ. και είχε και λεκιθικο σάκο. Και έναν σάκο πιο μικρό 2,5χιλ. Μου είπε ότι ο μικρός μπορεί να απορροφηθεί, γιατί παρ όλο που για τι εβδομάδες μου είναι κανονικός, σε σύγκριση με τον άλλο είναι μικρός. Οι ωοθήκες μου λόγω εξωσωματικης είναι διογκωμενες και μου είπε κάποια πράγματα στη διατροφή να προσέξω για να μην μεγαλώσουν κι άλλο οι ωοθηκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Από ότι φαίνεται μπαίνω κ εγώ στο δρόμο  της εξωσωματικής. Επισκέφτηκα τον κ.Παρτσινέβελος κ έχω να πω τα καλύτερα…  είχα δει πολύ καλές κριτικές από πολλά κορίτσια εδώ στο φόρουμ μ τον πρότεινε κ η γυναικολόγος μ κ έτσι κατέληξα στο συγκεκριμένο γιατρό. Θέλω να μ πείτε πως σας φαίνεται το σπερμοδιαγραμμα μεχρι να μιλήσω με τον γιατρό 

49723D92-6A9F-415C-9DF5-8006B004D814.jpeg

6F7C2705-331B-4299-8668-93CC5313095A.jpeg

69CDC8A3-0332-4E1A-A2EA-914C8A9A1350.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είναι 2 εβδομάδες από την ωοληψια. Την έκανα Τετάρτη 15/03.

Πότε να περιμένω περίοδο; ανυπομονώ να ξεκινήσω την επόμενη διέγερση 😊😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Σήμερα είναι 2 εβδομάδες από την ωοληψια. Την έκανα Τετάρτη 15/03.

Πότε να περιμένω περίοδο; ανυπομονώ να ξεκινήσω την επόμενη διέγερση 😊😍

Από μέρα σε μέρα θα έρθει κορίτσι μου! Συνήθως 14 μέρες μετά την ωοληψια.  Αντε με το καλό να κάνεις κ τη δεύτερη!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μετά από 1μιση χρόνο προσπαθειών μπαίνουμε και εμείς στο δρόμο της εξωσωματικής και ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο! 

Χθές το βράδυ ξεκίνησε η περίοδος,ο γιατρός μου είπε μόλις έχω κανονική ροή να ξεκινήσω αντισυλληπτικά για μια βδομάδα και την δεύτερη βδομάδα αντισυλληπτικά σε συνδιασμό με τις ενέσεις και συνεχίζω ενέσεις για 4 βδομάδες. Όλα αυτά μου φαίνονται πολλά 🥺 και άγνωστα. Φαντάζομαι και εσείς κάπως έτσι ήσασταν στην αρχή; Με έχει κυριεύσει ένα άγχος μήπως δεν τα καταφέρω ενώ ο γιατρός και οι εμβρυολογοι είναι πολύ αισιόδοξοι,μου έδωσαν 80% επιτυχία για δίδυμα και 90% επιτυχία γενικά. Εγώ πάλι οτι και να ακούσω, μετά από τόσα αρνητικά τεστ έχει μπει στο μυαλό μου αυτό το κακό σενάριο. Τι σας βοήθησε όσες νιώθατε το ίδιο στην αρχή;

Συγγνώμη για το κατεβατο κορίτσια μου αλλά ξέρω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις η ψυχολογία είναι τα πάντα και εγώ αυτή τη στιγμή δεν την εχω🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μετά από 1μιση χρόνο προσπαθειών μπαίνουμε και εμείς στο δρόμο της εξωσωματικής και ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο! 

Χθές το βράδυ ξεκίνησε η περίοδος,ο γιατρός μου είπε μόλις έχω κανονική ροή να ξεκινήσω αντισυλληπτικά για μια βδομάδα και την δεύτερη βδομάδα αντισυλληπτικά σε συνδιασμό με τις ενέσεις και συνεχίζω ενέσεις για 4 βδομάδες. Όλα αυτά μου φαίνονται πολλά 🥺 και άγνωστα. Φαντάζομαι και εσείς κάπως έτσι ήσασταν στην αρχή; Με έχει κυριεύσει ένα άγχος μήπως δεν τα καταφέρω ενώ ο γιατρός και οι εμβρυολογοι είναι πολύ αισιόδοξοι,μου έδωσαν 80% επιτυχία για δίδυμα και 90% επιτυχία γενικά. Εγώ πάλι οτι και να ακούσω, μετά από τόσα αρνητικά τεστ έχει μπει στο μυαλό μου αυτό το κακό σενάριο. Τι σας βοήθησε όσες νιώθατε το ίδιο στην αρχή;

Συγγνώμη για το κατεβατο κορίτσια μου αλλά ξέρω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις η ψυχολογία είναι τα πάντα και εγώ αυτή τη στιγμή δεν την εχω🙏🏻

Καλημέρα, είναι πολύ λογικά όλα αυτά που σκέφτεσαι και αισθάνεσαι, τους ίδιους φόβους κ προβληματισμούς έχουμε όλες στην αρχή, όπως και έντονη αγωνία. Όταν προχωράς ένα ένα βήμα θα βλέπεις ότι όλα πάνε καλά και θα ξεαγχωθεις. Στην τελική τολμώ να πω ότι είναι πολύ πιο εύκολη η διαδικασία από ότι την φανταζόμουν. Για να ξεκινήσεις αντισυλληπτικα φαντάζομαι θα πας με μακρύ πρωτόκολλο? Και εγώ έτσι ξεκίνησα. Προσπάθησε σε αυτό το διάστημα να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν και σε χαλαρώνουν, για να ξεχνιέσαι. Για οποιαδήποτε βοήθεια θέλεις ή απορίες είμαστε εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Gif-e είπε:

Καλημέρα, είναι πολύ λογικά όλα αυτά που σκέφτεσαι και αισθάνεσαι, τους ίδιους φόβους κ προβληματισμούς έχουμε όλες στην αρχή, όπως και έντονη αγωνία. Όταν προχωράς ένα ένα βήμα θα βλέπεις ότι όλα πάνε καλά και θα ξεαγχωθεις. Στην τελική τολμώ να πω ότι είναι πολύ πιο εύκολη η διαδικασία από ότι την φανταζόμουν. Για να ξεκινήσεις αντισυλληπτικα φαντάζομαι θα πας με μακρύ πρωτόκολλο? Και εγώ έτσι ξεκίνησα. Προσπάθησε σε αυτό το διάστημα να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν και σε χαλαρώνουν, για να ξεχνιέσαι. Για οποιαδήποτε βοήθεια θέλεις ή απορίες είμαστε εδώ!

Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 🙏🏻 δεν μου έχουν στείλει ακόμη το πρωτόκολλο. Σήμερα τους ενημέρωσα οτι έχω ροή κανονική και μου είπαν θα το ετοιμάσουν και θα μου το στείλουν. Θα επικοινωνήσουν μαζί μου πότε να ξεκινήσω τις ενέσεις. Και εγώ πιστεύω είναι πολύ απλό από όσο το σκέφτομαι, έτσι όπως μου το εξήγησαν θα τελειώσει πριν καν το καταλάβω... Και πάλι σε ευχαριστώ εννοείται θα σας τρελάνω με ερωτήσεις 🫢 και εσύ ξεκίνησες με αντισυλληπτικά; Εγώ θα τα συνδυάσω με ενέσεις από την δεύτερη βδομάδα και μετά μόνο ενέσεις μέχρι την Τετάρτη βδομάδα. Μετά μου είπε θα παω για την ωοληψια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 🙏🏻 δεν μου έχουν στείλει ακόμη το πρωτόκολλο. Σήμερα τους ενημέρωσα οτι έχω ροή κανονική και μου είπαν θα το ετοιμάσουν και θα μου το στείλουν. Θα επικοινωνήσουν μαζί μου πότε να ξεκινήσω τις ενέσεις. Και εγώ πιστεύω είναι πολύ απλό από όσο το σκέφτομαι, έτσι όπως μου το εξήγησαν θα τελειώσει πριν καν το καταλάβω... Και πάλι σε ευχαριστώ εννοείται θα σας τρελάνω με ερωτήσεις 🫢 και εσύ ξεκίνησες με αντισυλληπτικά; Εγώ θα τα συνδυάσω με ενέσεις από την δεύτερη βδομάδα και μετά μόνο ενέσεις μέχρι την Τετάρτη βδομάδα. Μετά μου είπε θα παω για την ωοληψια 

Ναι κ εγώ έτσι, 2 βδομάδες μετά ξεκίνησα ενέσεις, και η ωοληψία ήταν περίπου ενάμιση μήνα μετά την περίοδο. Μετά τα κατεψυξαν και κάναμε εμβρυομεταφορά περίπου 2 μήνες μετά την ωοληψία. Μπορεί τώρα να ακούγονται βουνό αλλά δεν είναι τόσο τραγικά! Εγώ είμαι και άτομο που τρέμει (έτρεμε!) τις ενέσεις κλπ αλλά τελικα δεν είχα κανένα πρόβλημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

Θέλω τα φώτα σας ξεκίνησα εχθές cyclacur θα κάνω εξωσωματική με κατεψυγμένα έμβρυα 5 ημερών ξέρει κάποια πόσες ημέρες θέλει για να γίνει έμβρυο μεταφορά?

 

καλη επιτυχία σε όλες μας…🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Gif-e είπε:

Ναι κ εγώ έτσι, 2 βδομάδες μετά ξεκίνησα ενέσεις, και η ωοληψία ήταν περίπου ενάμιση μήνα μετά την περίοδο. Μετά τα κατεψυξαν και κάναμε εμβρυομεταφορά περίπου 2 μήνες μετά την ωοληψία. Μπορεί τώρα να ακούγονται βουνό αλλά δεν είναι τόσο τραγικά! Εγώ είμαι και άτομο που τρέμει (έτρεμε!) τις ενέσεις κλπ αλλά τελικα δεν είχα κανένα πρόβλημα 

Η αλήθεια ναι μου ακούγονται εκτός από βουνό και πολύ μακριά! Και είμαι γενικά ανυπόμονος άνθρωπος 🙏🏻 σε ευχαριστώ πολύ γ τις πληροφορίες ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2023 at 5:08 ΜΜ, ο/η Nicol🦩 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Από ότι φαίνεται μπαίνω κ εγώ στο δρόμο  της εξωσωματικής. Επισκέφτηκα τον κ.Παρτσινέβελος κ έχω να πω τα καλύτερα…  είχα δει πολύ καλές κριτικές από πολλά κορίτσια εδώ στο φόρουμ μ τον πρότεινε κ η γυναικολόγος μ κ έτσι κατέληξα στο συγκεκριμένο γιατρό. Θέλω να μ πείτε πως σας φαίνεται το σπερμοδιαγραμμα μεχρι να μιλήσω με τον γιατρό 

49723D92-6A9F-415C-9DF5-8006B004D814.jpeg

6F7C2705-331B-4299-8668-93CC5313095A.jpeg

69CDC8A3-0332-4E1A-A2EA-914C8A9A1350.jpeg

Εξαιτίας του έχω δύο αγοράκια στην κοιλίτσα μου!! Και περιμένω τον Ιούνιο να τα φέρω στη ζωή!! Αν όλα πάνε καλά!! Εξαιρετικός πραγματικά!!!Καλή σου επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εξαιτίας του έχω δύο αγοράκια στην κοιλίτσα μου!! Και περιμένω τον Ιούνιο να τα φέρω στη ζωή!! Αν όλα πάνε καλά!! Εξαιρετικός πραγματικά!!!Καλή σου επιτυχία!!! 

Κορίτσι μ πόσο χαίρομαι…. Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια σ. Μπορώ να σ στλ προσωπικό μνμ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2023 at 10:58 ΠΜ, ο/η Angel_2023 είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Θέλω τα φώτα σας ξεκίνησα εχθές cyclacur θα κάνω εξωσωματική με κατεψυγμένα έμβρυα 5 ημερών ξέρει κάποια πόσες ημέρες θέλει για να γίνει έμβρυο μεταφορά?

 

καλη επιτυχία σε όλες μας…🤩

Εμβρυομεταφορα γίνεται συνήθως περίπου 14η ημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2023 at 10:58 ΠΜ, ο/η Angel_2023 είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Θέλω τα φώτα σας ξεκίνησα εχθές cyclacur θα κάνω εξωσωματική με κατεψυγμένα έμβρυα 5 ημερών ξέρει κάποια πόσες ημέρες θέλει για να γίνει έμβρυο μεταφορά?

 

καλη επιτυχία σε όλες μας…🤩

Εννοείς θα κάνεις μεταφορά σε φυσικό κύκλο με κρυοσυντηρημένα έμβρυα; Αν ναι, γίνεται περίπου 5 μέρες μετά την ωορρηξία. Κάποιοι γιατροί ελέγχουν και προγεστερόνη και σου λένε ακριβώς ποια μέρα να πας.

Αν κάνεις και ωοληψία του ωαρίου του κύκλου σου, πάλι 5 μέρες μετά την ωοληψία γίνεται η μεταφορά.

Καλή Επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

30η μέρα σήμερα και άφαντη η περίοδος. 

Μεγάλη Παρασκευή ή Σάββατο γίνονται ωοληψιες;; ουφφφ 

Ποσες μέρες από την Ωοληψια είσαι αγάπη; 

Εξαρτάται από το κέντρο και από τον γιατρό για την ωοληψια εκείνες τις μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Nicol🦩 είπε:

Κορίτσι μ πόσο χαίρομαι…. Με το καλό να έρθουν τα παιδάκια σ. Μπορώ να σ στλ προσωπικό μνμ;

Εννοείται , φυσικά , να σε βοηθήσω σε ο,τι χρειάζεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2023 at 10:58 ΠΜ, ο/η Angel_2023 είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Θέλω τα φώτα σας ξεκίνησα εχθές cyclacur θα κάνω εξωσωματική με κατεψυγμένα έμβρυα 5 ημερών ξέρει κάποια πόσες ημέρες θέλει για να γίνει έμβρυο μεταφορά?

 

καλη επιτυχία σε όλες μας…🤩

Καλησπέρα ❤️ εγώ έκανα εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένα 5ημερων.παιζει ρόλο με το cyclacur το μέγεθος του ενδομητριου καθώς και η τιμή στην εξέταση της προγεστερόνης. Στην προηγούμενη μου εμβρυομεταφορά έγινε 22η μέρα του κύκλου, σε αυτήν 18η μέρα. Ελπίζω να σε βοήθησα! 

Αναμένω και εγώ τα αποτέλεσμα μου, έβαλα 27/3 μια βλαστοκυστες 5ης μέρας! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Γεια σας κορίτσια 😊

Υπάρχουν κοπέλες με αυτοάνοσα και ξεκίνησαν την διαδικασία εξωσωματικής; 

Γεια σου κοριτσι μου! Εγώ έχω χασιμοτο και ρευματοειδη αρθρίτιδα και έχω κάνει 3 εξωσωματικες. Η τελευταία μου έδωσε τη μπέμπα μου! Τι αυτοανοσο έχεις εσύ αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Γεια σου κοριτσι μου! Εγώ έχω χασιμοτο και ρευματοειδη αρθρίτιδα και έχω κάνει 3 εξωσωματικες. Η τελευταία μου έδωσε τη μπέμπα μου! Τι αυτοανοσο έχεις εσύ αν επιτρέπεται?

Γεια σου κορίτσι 😊Εχω νόσο Crohn's ο γιατρός μου είναι ενήμερος, δεν μου είπε όμως αν θα επηρεάσει την όλη διαδικασία ή θα επηρεαστεί το αυτοάνοσο από τα φάρμακα θα τον ρωτήσω βέβαια στο ραντεβού πριν ξεκινήσω τις ενέσεις. 

Εσύ είχες κάποιο θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...