Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω εγώ ειπα ότι όταν πάω να συζητήσουμε το πότε θα ξεκινήσει η διαδικασία τι φάρμακα θα πάρω κτλ θα τους ξεκαθαρίσω ότι ή θα γίνει σε διαφορετικές μέρες η ωοληψια και η συλλογή σπέρματος ή θα γίνει πρώτα η ωοληψια και όταν συνέλθω θα πάμε μαζί στο δωμάτιο ή το αντίθετο τέλος πάντων πάντως να έχω μπει για ωοληψια και να μπει μόνος του στο δωμάτιο δεν υπάρχει περίπτωση θα αγχωθεί και το ξέρω και εννοείται ότι 56 χρόνων άνθρωπος δεν υπάρχει περίπτωση να λειτουργήσει με τα "βοηθήματα" που δίνουν εκτός κι αν του φέρουν τη Μονικα

Όσο γιαυτό που είπες να μείνετε ένα βράδυ Αθήνα να σου πω την αλήθεια το σκέφτομαι κι εγώ πολύ σοβαρά γιατί κι εμείς είμαστε μακρυά από το νοσοκομείο

Αστα τα ιδια κ μενα χάλια μες το αγχος . πριν 1 μηνα με χιλια ζορια το εκανε στο κεντρο κ οταν τους ειπα καταψυξετε το για να εχουμε την επομενη φορα ωστε να μην ερχετε ..μου ειπανε δε φτανει για επομενη  φορα :-( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Μαυρογατα μου... Σε ευχαριστώ. 

Δύναμη είμαι αλλά για εμένα κανείς. 

Ένα το ωάριο. Το βάλαμε κατάψυξη γιατί ο συζηγος δεν ανταποκριθηκε. Συνεχίσουμε να μαζεύουμε στον επόμενο κύκλο. Αυτά τα νέα! 

Ευχαριστώ όλες από καρδιάς για το αληθινό ενδιαφέρον. Εύχομαι τα καλύτερα να ερθουν και να σας βρουν και να μην ξεκολλάνε από πάνω σας ποτέ! 

Οποτε τον επομενο μηνα θα πατε με φυσικο ;σωστα;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Εμείς καναμε 2 μέρες αποχή, και σε σπερμοδιαγραμμα και σε όλα.. 

@misofeggaro μείνετε ένα βράδυ σε ξενοδοχείο, και το πρωί πήγαινε το σπερμα στο κέντρο..Περίπου μπαίνει  σε  4 φιαλίδια και είναι για 4 ωοληψιες. Το ενισχύουν, κάνουν ICSI και βγαίνει μια χαρά.. Δεν θα το μετανιώσεις. Θα ξένοιασεις από το άγχος αυτό..  Έβλεπα φίλες μου να αγχωνόνται για το αν θα μπορούν οι άντρες τους στην ωοληψια είτε να φύγουν από τη δουλεια, είτε να αποδώσουν εκείνη την ώρα και εγω πήγαινα χαλαρα αβίαστα σε κάθε ωοληψια! Εχουμε πολλα άγχη, αφού υπάρχει τρόπος ας τα ελαχιστοποιήσουμε!!! 

Να σου πω την αλήθεια εμείς στο δεύτερο σπερμοδιαγραμμα δεν κρατήσαμε καθόλου αποχή γιατί η αιτία παραπομπής θα ήταν μόνο το σπέρμα (ολιγοσπερμια) δεν ήθελαν από το νοσοκομείο να βάλουν και δικό μου πρόβλημα για να μην ζητήσει η επιτροπή τα πρακτικά του χειρουργειου που δεν τα έχω οπότε το ήθελα όσο χειρότερο γινόταν... Υποθέτω ότι στην δικη μας περίπτωση που είναι λίγο το σπέρμα δεν μπαίνει σε 4 φυαλιδια αλλά σε λιγότερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αστα τα ιδια κ μενα χάλια μες το αγχος . πριν 1 μηνα με χιλια ζορια το εκανε στο κεντρο κ οταν τους ειπα καταψυξετε το για να εχουμε την επομενη φορα ωστε να μην ερχετε ..μου ειπανε δε φτανει για επομενη  φορα :-( 

Συγνώμη που ρωτάω αλλά πόσο λίγο ήταν πια που δεν έφτανε έστω για μια επόμενη φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Οποτε τον επομενο μηνα θα πατε με φυσικο ;σωστα;  

Θα μιλήσω μόλις αδιαθετησω να μου πει με τι διαδικασία θα πάμε τον επόμενο κύκλο. 

Πότε περιμένω να αδιαθετησω ; υποτιθετε ότι έγινε σήμερα - αύριο η ωορρηξία ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Θα μιλήσω μόλις αδιαθετησω να μου πει με τι διαδικασία θα πάμε τον επόμενο κύκλο. 

Πότε περιμένω να αδιαθετησω ; υποτιθετε ότι έγινε σήμερα - αύριο η ν

Ναι κοριτσι μου συνήθως 14 μέρες μετά την ωοληψια σου. Μπραβο πήρες το πρώτο σου ωαριακι κ εύχομαι να γίνει εμβρυακι. Μπορείς να κάνεις με κλομιφαινη πάλι στον επόμενο κύκλο μήπως κ βγάλεις κάτι παραπάνω.  Στους υπερηχους φαινόταν ότι είχες παραπάνω απλά πήρατε μόνο το ένα? Να εχεις υποψην αν βγάλεις καμια κυστουλα στους επόμενους κύκλους θα οφείλετε στα χάπια εμενα τουλάχιστον με επηρέασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2023 at 2:04 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Μαυρογατα μου... Σε ευχαριστώ. 

Δύναμη είμαι αλλά για εμένα κανείς. 

Ένα το ωάριο. Το βάλαμε κατάψυξη γιατί ο συζηγος δεν ανταποκριθηκε. Συνεχίσουμε να μαζεύουμε στον επόμενο κύκλο. Αυτά τα νέα! 

Ευχαριστώ όλες από καρδιάς για το αληθινό ενδιαφέρον. Εύχομαι τα καλύτερα να ερθουν και να σας βρουν και να μην ξεκολλάνε από πάνω σας ποτέ! 

Μια χαρά έβγαλες το πρώτο σου ωάριο πάμε και τον επόμενο κύκλο. Είτε θα πας με κλομιφερ είτε φυσικά. Στη θέση σου θα μάζευα κάπου στα 4-5 και μετά θα πήγαινα με τον σύζυγό να το κάψουμε.. 

Να σας πω ένα μυστικό... την πρώτη φορά που έδωσε σπερμα ο σύζυγος του είπα στο αφτί πριν φύγει "την αγαπημένη του στάση, και την ημέρα που έγινε και ξέρω ότι δε την έχει ξεχάσει "  του έκλεισα το μάτι και φυσικά είχε πιάσει..  🤫🤫🤫 οπότε για δοκιμάστε κοριτσοα μου . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2023 at 3:04 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Μαυρογατα μου... Σε ευχαριστώ. 

Δύναμη είμαι αλλά για εμένα κανείς. 

Ένα το ωάριο. Το βάλαμε κατάψυξη γιατί ο συζηγος δεν ανταποκριθηκε. Συνεχίσουμε να μαζεύουμε στον επόμενο κύκλο. Αυτά τα νέα! 

Ευχαριστώ όλες από καρδιάς για το αληθινό ενδιαφέρον. Εύχομαι τα καλύτερα να ερθουν και να σας βρουν και να μην ξεκολλάνε από πάνω σας ποτέ! 

Εγώ έμπαινα πάντα μαζί του, εννοώ σε εξετάσεις κτλ. Δεν τον άφησα ποτέ μόνο του. Δεν τέθηκε καν σαν θέμα να είναι μόνος του σε εκείνη τη φάση, εφόσον μπορούσαμε να είμαστε μαζί, δεν το συζητούσαμε...Στην ωοληψία είχαμε φέρει δείγμα από το σπίτι, ακόμα καλύτερα! Ζητήστε το αν γίνεται και αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια,

Υπάρχει ανάγκη για DERMESTIL patches. Δεν βρίσκω πουθενά, έχω καλέσει σε 5 μεγάλα φαρμακεία της περιοχής μου (Χαλάνδρι, Βριλήσσια). Ξέρετε πού μπορούμε να βρούμε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2023 at 9:28 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Συγνώμη που ρωτάω αλλά πόσο λίγο ήταν πια που δεν έφτανε έστω για μια επόμενη φορά;

Ελα ντε ποσο να ητανε κ εγω απορησα . δεν εχω ιδεα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η BabyShark είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια,

Υπάρχει ανάγκη για DERMESTIL patches. Δεν βρίσκω πουθενά, έχω καλέσει σε 5 μεγάλα φαρμακεία της περιοχής μου (Χαλάνδρι, Βριλήσσια). Ξέρετε πού μπορούμε να βρούμε??? 

Tα dermestril είναι γενικά σε έλλειψη.... Δε ρωτάς τον γιατρό σου μήπως υπάρχει κάποιο άλλο παρόμοιο σκεύασμα να κάνεις τη δουλειά σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η peacock είπε:

Tα dermestril είναι γενικά σε έλλειψη.... Δε ρωτάς τον γιατρό σου μήπως υπάρχει κάποιο άλλο παρόμοιο σκεύασμα να κάνεις τη δουλειά σου;

Και το menopour και άλλα ένα φάρμακο που δεν το θυμάμαι είναι σε έλλειψη είχε ανακοίνωση στην επιτροπή στο Μαρούσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2023 at 11:37 ΠΜ, ο/η BabyShark είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια,

Υπάρχει ανάγκη για DERMESTIL patches. Δεν βρίσκω πουθενά, έχω καλέσει σε 5 μεγάλα φαρμακεία της περιοχής μου (Χαλάνδρι, Βριλήσσια). Ξέρετε πού μπορούμε να βρούμε??? 

Στείλε μου μήνυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω καιρο, είμαι 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα μετά από μεταφορά 2 εμβρυων 4 ημερών. Έχω αρκετό άγχος, ειδικά από χθες έχω πονους όπως περιμένω περιοδο και έχω αρχίσει να στεναχωριεμαι. Εύχομαι σε όλες σας όσες είστε σ αυτή τη διαδικασία καλή επιτυχία!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Domna93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω καιρο, είμαι 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα μετά από μεταφορά 2 εμβρυων 4 ημερών. Έχω αρκετό άγχος, ειδικά από χθες έχω πονους όπως περιμένω περιοδο και έχω αρχίσει να στεναχωριεμαι. Εύχομαι σε όλες σας όσες είστε σ αυτή τη διαδικασία καλή επιτυχία!!!!!!!!!

Καλησπέρα δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν έχω καμία εμπειρία αλλά τουλάχιστον στην φυσική σύλληψη λένε ότι τα συμπτωματα είναι τα ίδια με της περιόδου θέλω να πιστεύω ότι και στην εξωσωματική το ίδιο ισχύει... Να έχεις ένα υπέροχο νούμερο χοριακης σε λίγες μέρες θα περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν έχω καμία εμπειρία αλλά τουλάχιστον στην φυσική σύλληψη λένε ότι τα συμπτωματα είναι τα ίδια με της περιόδου θέλω να πιστεύω ότι και στην εξωσωματική το ίδιο ισχύει... Να έχεις ένα υπέροχο νούμερο χοριακης σε λίγες μέρες θα περιμένουμε νέα σου

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Θα δειξει, εγώ νιώθω πάντως ότι αύριο θα ξυπνήσω με περιοδο εύχομαι να κάνω λάθος. Εσύ αν δεν κάνω λαθος, ετοιμάζεσαι για εξωσωματικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Domna93 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Θα δειξει, εγώ νιώθω πάντως ότι αύριο θα ξυπνήσω με περιοδο εύχομαι να κάνω λάθος. Εσύ αν δεν κάνω λαθος, ετοιμάζεσαι για εξωσωματικη?

Ναι πήρα την έγκριση της επιτροπής και αύριο έχω ραντεβού στο τμήμα αρχομένης κύησης να μιλήσω με την διευθύντρια της ομαδας υποθέτω για να κανονίσουμε ποτέ και πως θα ξεκινήσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι πήρα την έγκριση της επιτροπής και αύριο έχω ραντεβού στο τμήμα αρχομένης κύησης να μιλήσω με την διευθύντρια της ομαδας υποθέτω για να κανονίσουμε ποτέ και πως θα ξεκινήσουμε

Που θα την κάνεις την εξωσωματικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Στο Αλέξανδρας

Εγώ έκανα στο Πανεπιστημιακο στα Γιάννενα. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Domna93 είπε:

Εγώ έκανα στο Πανεπιστημιακο στα Γιάννενα. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλα❤

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω καιρο, είμαι 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα μετά από μεταφορά 2 εμβρυων 4 ημερών. Έχω αρκετό άγχος, ειδικά από χθες έχω πονους όπως περιμένω περιοδο και έχω αρχίσει να στεναχωριεμαι. Εύχομαι σε όλες σας όσες είστε σ αυτή τη διαδικασία καλή επιτυχία!!!!!!!!!

Καλημέρα! Είναι πολύ συνηθισμένο να έχεις πονους περιόδου, ακόμα και στην εγκυμοσύνη. Οπότε μην ανησυχείς, είναι πολύ σπάνιο να παίρνεις φάρμακα κ να σου έρθει και περίοδος. Κάνε λίγη υπομονή, φαντάζομαι είσαι κοντά στη χοριακή? Καλή επιτυχία!! 🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gif-e είπε:

Καλημέρα! Είναι πολύ συνηθισμένο να έχεις πονους περιόδου, ακόμα και στην εγκυμοσύνη. Οπότε μην ανησυχείς, είναι πολύ σπάνιο να παίρνεις φάρμακα κ να σου έρθει και περίοδος. Κάνε λίγη υπομονή, φαντάζομαι είσαι κοντά στη χοριακή? Καλή επιτυχία!! 🩷

Καλημέρα!σ ευχαριστώ πολυ! Την Πέμπτη θα πάω για χοριακη. Απλά το τρομακτικό είναι ότι δεν έχω ούτε στηθος πρησμένο ούτε τίποτα άλλο, μόνο πόνους περιοδου συνεχόμενους και πολύ έντονους. Να σκεφτείς από τις 5 είμαι ξύπνια από τον πόνο. Οπότε δεν μου φαίνεται πολύ νορμαλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές φορές τα συμπτώματα είναι λόγω των φαρμάκων, οπότε μην τα ψάχνεις. Είναι αδύνατο βέβαια το ξέρω, όλες το κάνουμε! Εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα, μόνο ελάχιστα πονακια μια μέρα, κ πήρα θετική χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gif-e είπε:

Πολλές φορές τα συμπτώματα είναι λόγω των φαρμάκων, οπότε μην τα ψάχνεις. Είναι αδύνατο βέβαια το ξέρω, όλες το κάνουμε! Εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα, μόνο ελάχιστα πονακια μια μέρα, κ πήρα θετική χοριακή!

Σ ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνεις. Η αλήθεια είναι ότι μόνο ο τόσος έντονος πονος με προβληματίζει. Αλλά ναι έχεις δίκιο με τόσα φάρμακα μπορεί να ευθύνονται κι αυτά οπότε μάλλον δεν πρέπει να απογοητευομαι από πριν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...