Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, ελπίζω να είστε όλες καλα.. λίγο παλαιότερες στο φορουμ θα με θυμάστε, θα θυμάστε πως το Σεπτέμβριο παντρεύτηκα έπειτα είχαμε οικογενειακή απώλεια σε διάστημα 1 μήνα και στον επόμενο 1 μήνα φυτεύτηκε στη κοιλίτσα μου ένας μπόμπιρας..Ε ναι λοιπόν μετά απο τόσο κοπο και αγωνία ήρθε μόνο του το θαυματάκι μας, το έστειλε ο Θεός.. μπηκα στον 5ο μήνα και δοξα το θεο όλα καλά! 

@Παρασκευαιδου τα κατάφερα με την βοήθεια σου, να συνδεθώ στο φόρουμ..   αν θέλεις μπορείς να ενημερώσεις την κοπέλα για τα φάρμακα.. 

Θα σε χρεώσω... 😅🤣 έναν καφέ όταν  έρθω Ελλάδα 😅😅 κυρία θα καθίσω εκεί και θα πω.. χμ εσύ πληρώνεις τον καφέ ε.. 😅😅 

@hope501 για σένα λέμε 😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θα σε χρεώσω... 😅🤣 έναν καφέ όταν  έρθω Ελλάδα 😅😅 κυρία θα καθίσω εκεί και θα πω.. χμ εσύ πληρώνεις τον καφέ ε.. 😅😅 

@hope501 για σένα λέμε 😘🥰

Χαχαχα εννοείται ότι θέλεις!!!  Το λιγότερο που θα μπορούσα να κάνω για όλα,  είσαι βουνό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/3/2023 at 4:23 ΜΜ, ο/η hope501 είπε:

Το έχω βάλει παντού. Το θέμα είναι πως ίσως και να μη θέλει κάποια να κάνει ανταλλαγή.🤷‍♀️  Γιατί από τις χιλιάδες κοπέλες πανελλαδικά θα υπάρξουν διεγέρσεις πριν το Μάιο. Και επίσης οι περισσότερες έχουν gonal μιας και οι μενοπουρ είναι δυσεύρετη και τα φαρμακεία του εοππύ δίνουν μόνο Gonal.🤷‍♀️

Δυστχώς υπάρχει και αυτό στη χώρα μας. Όσο "δεμένες" και να είμαστε. Θα δείξει @Taggeris μου.

Ο γιατρός σου δεν μπορεί να σε βοηθήσει στην ανταλλαγή δεν μπορεί να έχει μόνο εσένα ασθενή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα κλομιφεν τα παίρνουμε πρωί βράδυ την ίδια ώρα αυστηρά; το πρωί λόγω του διαγωνισμού τα πήρα 7 μισή, μπορώ να τα φέρω μισή ώρα μετά τώρα βράδυ ώστε να μην ξυπνάω αχαραγα αύριο;; επίσης, τα παίρνω με γεμάτο στομάχι ; θενξ... (ξεκινάω εξωσωματικη μόνο με κλομιφεν 2 την ημέρα και την 8η ημερα εξέταση αίματος και μετά έχω δύο ενέσεις) 

Wish me good luck γιατί μόνο με θαύμα το βλέπω να γίνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Τα κλομιφεν τα παίρνουμε πρωί βράδυ την ίδια ώρα αυστηρά; το πρωί λόγω του διαγωνισμού τα πήρα 7 μισή, μπορώ να τα φέρω μισή ώρα μετά τώρα βράδυ ώστε να μην ξυπνάω αχαραγα αύριο;; επίσης, τα παίρνω με γεμάτο στομάχι ; θενξ... (ξεκινάω εξωσωματικη μόνο με κλομιφεν 2 την ημέρα και την 8η ημερα εξέταση αίματος και μετά έχω δύο ενέσεις) 

Wish me good luck γιατί μόνο με θαύμα το βλέπω να γίνεται... 

Εντάξει μισή ωρα αποκλιση πάνω κάτω δεν υπάρχει πρόβλημα! Όποτε είσαι οκ! ☺️ 

Πως και θα κάνεις διέγερση μόνο με κλομιφαινη και όχι με γοναδιτροπινες; 

Να έχεις καλή επιτυχία κορίτσι μου γλυκό, η επιθυμία σου ευχή μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εντάξει μισή ωρα αποκλιση πάνω κάτω δεν υπάρχει πρόβλημα! Όποτε είσαι οκ! ☺️ 

Πως και θα κάνεις διέγερση μόνο με κλομιφαινη και όχι με γοναδιτροπινες; 

Να έχεις καλή επιτυχία κορίτσι μου γλυκό, η επιθυμία σου ευχή μου! 

Γιατί σύμφωνα με τις εξετάσεις μου δεν μπορεί να πιέσει τον οργανισμό μου περισσότερο... Ας κάνουμε μια προσπάθεια έτσι και βλέπουμε αν χρειαστεί να αλλάξουμε κάτι... Και εγώ απογοητευτηκα χθες αλλά προσπαθώ να μην το βάλω κάτω... ❤️❤️❤️

Ουφ θα κοιμηθώ λίγο παραπάνω αύριο η υπναρου... :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Γιατί σύμφωνα με τις εξετάσεις μου δεν μπορεί να πιέσει τον οργανισμό μου περισσότερο... Ας κάνουμε μια προσπάθεια έτσι και βλέπουμε αν χρειαστεί να αλλάξουμε κάτι... Και εγώ απογοητευτηκα χθες αλλά προσπαθώ να μην το βάλω κάτω... ❤️❤️❤️

Ουφ θα κοιμηθώ λίγο παραπάνω αύριο η υπναρου... :)

 

Δεν υπάρχει λόγος απογοήτευσης...βήμα βήμα με ψυχραιμία! Ότι θέλεις είμαι εδώ! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2023 at 10:53 ΠΜ, ο/η hope501 είπε:

Το αναρτώ πάλι, μήπως κάποια μπορεί να κάνει ανταλλαγή ή γνωρίζει κάποια.....

 

Κορίτσια καλημέρα σας,

Έχω μια συσκευασία Gonal 900 iU, η οποία λήγει 05/2023 δηλαδή σε 2μιση μήνες. 

Υπάρχει κάποια κοπέλα η οποία θα ξεκινήσει τώρα με διέγερση και έχει Gonal με ημερομηνία λήξης μετά το καλοκαίρι του 2023 ή και το 2024 κτλ και μπορεί να ανταλλάξει μαζί μου διότι δεν θα ξεκινήσω αυτό το χρονικό διάστημα με διέγερση.

Ανταλλαγή κάνω και με menopur αν χρειαστεί.

Είπα περιοχή Αθηνών για να μη "μπλέξουμε" με ΚΤΕΛ, αλλά αν χρειαστεί θα γίνει και αυτό.

Ευχαριστώ!!!!!

Δε ξέρω αν το γνωρίζεις, έχει μια ομάδα στο Instagram που λέγεται " no baby news " . Αν θες μπορείς να της στειλεις προσωπικό μήνυμα. Ανεβάζει συνέχεια για φάρμακα, ίσως βοηθήσει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Γιατί σύμφωνα με τις εξετάσεις μου δεν μπορεί να πιέσει τον οργανισμό μου περισσότερο... Ας κάνουμε μια προσπάθεια έτσι και βλέπουμε αν χρειαστεί να αλλάξουμε κάτι... Και εγώ απογοητευτηκα χθες αλλά προσπαθώ να μην το βάλω κάτω... ❤️❤️❤️

Ουφ θα κοιμηθώ λίγο παραπάνω αύριο η υπναρου... :)

 

Δεν υπάρχει θεμα να το πάρεις λιγακι αργότερα. Κοίταξε την πρώτη φορά που πήρα κλομιφερ το έπαιρνα με γεμάτο στομάχι γτ με πειράζει όμως σε αυτό θα ρωτήσεις τον γιατρό σου. 

Πήρα και εγώ για 3 φορές κύκλους κλομιφερ.  Την πρώτη φορά είχα 2 ωοθυλάκια.  Την δεύτερη 3 ωοθυλάκια την Τρίτη δεν ξέρω τα πήρα τα χαπια και μου την γύρισε ανάποδα δεν πήγα στον γιατρό για την οβιτρελε και παρακολούθηση . Αλλα ήταν 14.02.2017 και γεννησα 09.11.20217 

Τωρα αν συγκρίνουμε κλομιφερ 2 ωοθυλάκια, 3 ωοθυλάκια και με τις ενέσεις έκανα 11, και 5 δεν μπορώ να πω ειδικά στο 5 ότι είχαμε μεγάλη απόκλιση. Επίσης πολλές κοπέλες κανουν φυσικούς κύκλους.  Με κλομιφερ αντί για 1 θα βγάζει 2-5 οπότε ας δούμε πως θα πάει και αν έχεις 2-4 έμβρυα δε σε πολύ νοιάζει για να μαζέψεις κι άλλα.  Δεν υπάρχει και λόγος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχα εννοείται ότι θέλεις!!!  Το λιγότερο που θα μπορούσα να κάνω για όλα,  είσαι βουνό!!!

Καρδούλα μου μόνο να ήξερες ποσο χάρηκα 

.🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Πώς είστε? Ξέρει καμμία από εσάς βαθμολογίες για βλαστοκυστες? Είναι να κάνω εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκυστες με βαθμολογία 4ΑΒ. Ο γιατρός λέει να βάλουμε μια, γιατί υπάρχει ο κίνδυνος πολύδυμης κύησης. Εμείς όμως θέλουμε να βάλουμε δύο για να αυξήσουμε τις πιθανότητες. Εσείς τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγγνώμη αλλά δεν ξέρω να το πολύ χρησιμοποιώ το φόρουμ. Στέλνω ένα μήνυμα και ανεβαίνει μετά από μια μέρα. 

Είμαι στην αναμονή για εμβρυομεταφορά. Έκανα διέγερση και καταψθξαμε τα έμβρυα. Περιμένω να αδιαθετησω και να ξεκινήσω την διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2023 at 7:36 ΠΜ, ο/η Strawberry1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Πώς είστε? Ξέρει καμμία από εσάς βαθμολογίες για βλαστοκυστες? Είναι να κάνω εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκυστες με βαθμολογία 4ΑΒ. Ο γιατρός λέει να βάλουμε μια, γιατί υπάρχει ο κίνδυνος πολύδυμης κύησης. Εμείς όμως θέλουμε να βάλουμε δύο για να αυξήσουμε τις πιθανότητες. Εσείς τι λέτε?

Γειά σου, εγω λόγω προσωπικής εμπειρίας κ επιπλοκών της πολυδυμης κύησης θα έβαζα μια. Και αν δεν πετύχαινε θα ξαναπροσπαθουσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Γειά σου, εγω λόγω προσωπικής εμπειρίας κ επιπλοκών της πολυδυμης κύησης θα έβαζα μια. Και αν δεν πετύχαινε θα ξαναπροσπαθουσα. 

Γεια σου. Τι κάνεις? Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Είχαμε μιλήσει και πριν λίγο καιρό σε μηνύματα και το θυμάμαι που μου το είχες πει. Επειδή έχω κανει ήδη άλλη μια φορά εξωσωματική με μια βλαστοκυστη που είχα όλο κι όλο και δεν πέτυχε. Σκέφτομαι αυτή την φορά να επιλέξω δύο για πιο αυξημένες πιθανότητες. Ξέρει κάποια κοπέλα αν η βαθμολογία 4ΑΒ είναι καλή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2023 at 5:02 ΜΜ, ο/η Taggeris είπε:

Ο γιατρός σου δεν μπορεί να σε βοηθήσει στην ανταλλαγή δεν μπορεί να έχει μόνο εσένα ασθενή.

Την ψιλοβρηκα την ακρη... 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/3/2023 at 3:40 ΜΜ, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχα εννοείται ότι θέλεις!!!  Το λιγότερο που θα μπορούσα να κάνω για όλα,  είσαι βουνό!!!

Καταρχάς πρέπει να σου πω συγχαρητήρια μέσα απο την καρδιά μου🥰❤️ Πολύ χάρηκα να ξέρεις με το ευχάριστο νέο. Με το καλό εύχομαι να τον κρατήσεις και στην αγκαλίτσα σου σε λίγο καιρό. 

Κοριτσάρα μου γλυκιά. Επειδή μίλησα με την @Παρασκευαιδου ήθελα να σου πω, πως την βρήκα την άκρη για ανταλλαγή. Να'ναι καλα τα "παλιά" κορίτσια η καλή μας ομάδα ❤️❤️ Μια κοπέλα χωρίς δεύτερη σκέψη επικοινώνησε μαζί μου και λογικά θα γίνει η ανταλλαγή.

Κράτησε τα για ανάγκη που ίσως κάποιος χρειαστεί. Πάντα χρειάζεται κάποιος. Δες και στον κύκλο σου ή κάποια από τις παλιές που έχει ξοδευτεί όσο εμείς και δεν έχει άλλα οικονομικά αποθέματα.

Κατερινάκι μου καλό. Καλό μου κριαράκι. σου στέλνω τα φιλιά μου🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια ❤️

Δεν ανηκω στην παρέα, απλά ειχα λίγο ελευθερο χρόνο και περιηγηθηκα στο thread αυτό.

Εχω να πω οτι σας θαυμαζω για την σχεση που εχετε χτισει εδω με΄σα, αγνωστες γυναικες, που πιθανον δεν θα δει η μια την αλλη ποτέ, κι ακομα πιο περιεργο να σκε΄φτομαι οτι μπορει να ζειτε στην ιδια γειτονιά και να μην ξέρετε η μια την άλλη. 

Σας θαυμάζω για τον αγώνα που δίνετε, σας θαυμάζω που ε΄χετε τοση δύναμη μέσα σας και τοσο μεγάλη λαχτάρα να κρατήσετε ένα μωρο στην αγκαλιά σας που βάζετε τη ζωή σας σε απόλυτη πειθαρχία προκειμένου να φτάσετε στο αποτελεσμα που θέλετε.

Ειστε τεράστιες στα μάτια μου, ειλικρινά τα οσα ζείτε σας κανουν να ειστε ηρωίδες, να ειστε υποδειγμα τόλμης. Δεν έχω λόγια να περιγράψω το δέος που νιώθω βλέποντας σας να ανταλλάσετε ευχές, φάρμακα, να διαβάζω για κα΄ποιους π@@@ρες που αφηνουν τις γυναικες τους κι ομως εσεις εδω μια αγκαλια η μια για την άλλη. Η μια με θετική εξέλιξη, η άλλη με αρνητική, όμως οι καλές κουβέντες και οι ευχές να στέλνονται απο καρδιας. 

Για ακομα μια φορα καταλήγω οτι ειμαστε σπουδαια πλάσματα. 

Ας βγάλουμε όλη αυτη την αγαπη προς τα εξω, ισως ο κόσμος γίνει λίγο καλύτερος για αυτα τα πλάσματα που θέλουμε να φέρουμε σε αυτον τον βασανισμένο κοσμο. ❤️ 

Ευχομαι σε ολες σας, να πάνε όλα όσο πιο τέλεια γίνεται. Για την καθεμια ξεχωριστά, τα ονειρα να παρουν σάρκα και οστά. Η καθε σας επιθυμία είναι ευχή μου μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Strawberry1 είπε:

Γεια σου. Τι κάνεις? Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Είχαμε μιλήσει και πριν λίγο καιρό σε μηνύματα και το θυμάμαι που μου το είχες πει. Επειδή έχω κανει ήδη άλλη μια φορά εξωσωματική με μια βλαστοκυστη που είχα όλο κι όλο και δεν πέτυχε. Σκέφτομαι αυτή την φορά να επιλέξω δύο για πιο αυξημένες πιθανότητες. Ξέρει κάποια κοπέλα αν η βαθμολογία 4ΑΒ είναι καλή? 

Ναι, είναι καλή η 4ΑΒ βλαστοκύστη. Σχεδόν άριστη. Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η RAM21 είπε:

Ναι, είναι καλή η 4ΑΒ βλαστοκύστη. Σχεδόν άριστη. Καλή επιτυχία!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, θα ήθελα να σας ρωτήσω εαν έχει πάρει κάποια απο 'σας τις βιταμίνες fertilovit 35 plus και αν όντως έχει δει διαφορά στην ποιότητα ωαρίων. Θα πάω για την τρίτη μου εξωσωματική και είπα αυτή τη φορά να δοκιμάσω κάποιο συμπλήρωμα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueocean είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, θα ήθελα να σας ρωτήσω εαν έχει πάρει κάποια απο 'σας τις βιταμίνες fertilovit 35 plus και αν όντως έχει δει διαφορά στην ποιότητα ωαρίων. Θα πάω για την τρίτη μου εξωσωματική και είπα αυτή τη φορά να δοκιμάσω κάποιο συμπλήρωμα.  

Καλησπέρα. Εύχομαι να είναι και η τελευταία που θα κάνεις. Εγώ δεν έχω πάρει αυτές τις συγκεκριμένες βιταμίνες, όμως έχω ξεκινήσει τις pregnacare conseption και δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο, αλλά είχα πιο καλής ποιότητας έμβρυα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

T

στις πριν 22 ώρες, ο/η Strawberry1 είπε:

Καλησπέρα. Εύχομαι να είναι και η τελευταία που θα κάνεις. Εγώ δεν έχω πάρει αυτές τις συγκεκριμένες βιταμίνες, όμως έχω ξεκινήσει τις pregnacare conseption και δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο, αλλά είχα πιο καλής ποιότητας έμβρυα. 

Τα έμβρυα ήταν όλα καλής ποιότητας απλά δεν γίνεται εμφύτευση και είπα μπας και με τα συμπληρώματα αλλάξει κάτι προς το καλ΄ύτερο. Ελπίζω και 'γω να ναι η τελευταία μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/2/2023 at 10:47 ΠΜ, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Έρχομαι στην παρέα σας καθώς με ενδιαφέρει το θέμα εξωσωματικής. Αρχικά για οσες δεν με έχουν διαβάσει, ειμαι 29 στα 30, προσπαθούμε εδώ και ενάμιση χρόνο για παιδί. Έχω κάνει δύο χειρουργεία ενδομητριωσης. Και το τελευταίο εξάμηνο εμφανίστηκε και μια τρίτη ενδομητριωση δυστυχώς. Κατά τα αλλα οι εξετάσεις και των δύο καλές. Με παρακολουθεί γιατρός σε εξειδικευμένη κλινική υπογονιμότητας, ο οποίος οσο μενει μικρή η ενδομητριωση θεωρεί δεν μας ενοχλεί για φυσική σύλληψη,( δεν το θεωρεί καλό να κανω τρίτη φορά λαπαροσκοπική για να την αφαιρέσω)παρόλα αυτά σκεφτόμαστε την εξωσωματική στα αμεσα σχέδια μας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κοπέλα με ενδομητριωση και να πέτυχε η εξωσωματική. Γιατί είναι ένα μεγάλο κόστος η εξωσωματική και θα ήθελα να ακούσω εμπειρίες από κοπέλες που τα κατάφεραν. Σας ευχαριστώ και συγνώμη για το κατεβατο 😁 

Καλησπερα!!! Άργησα να δω το μνμ.. Εγώ έκανα μια φορά λαπαροσκοπική επέμβαση, κ αφαίρεσα τις κυστες. Μέσα σ ενα χρονο εμφανίστηκε ξανα κ η εξωσωματική ήταν μονόδρομος καθώς όπως μου είπε η γιατρός μου αν το αφηναμε θα μεγάλωνε ξανα η κυστη... Όποτε προχωρησα στην εξωσωματική με 2 έμβρυα κ πετυχε. Τώρα έχω δίδυμα κορίτσια 23 μηνών☺ ο, το θες ρωτα με.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/3/2023 at 4:05 ΜΜ, ο/η hope501 είπε:

Καταρχάς πρέπει να σου πω συγχαρητήρια μέσα απο την καρδιά μου🥰❤️ Πολύ χάρηκα να ξέρεις με το ευχάριστο νέο. Με το καλό εύχομαι να τον κρατήσεις και στην αγκαλίτσα σου σε λίγο καιρό. 

Κοριτσάρα μου γλυκιά. Επειδή μίλησα με την @Παρασκευαιδου ήθελα να σου πω, πως την βρήκα την άκρη για ανταλλαγή. Να'ναι καλα τα "παλιά" κορίτσια η καλή μας ομάδα ❤️❤️ Μια κοπέλα χωρίς δεύτερη σκέψη επικοινώνησε μαζί μου και λογικά θα γίνει η ανταλλαγή.

Κράτησε τα για ανάγκη που ίσως κάποιος χρειαστεί. Πάντα χρειάζεται κάποιος. Δες και στον κύκλο σου ή κάποια από τις παλιές που έχει ξοδευτεί όσο εμείς και δεν έχει άλλα οικονομικά αποθέματα.

Κατερινάκι μου καλό. Καλό μου κριαράκι. σου στέλνω τα φιλιά μου🥰

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, να σας θυμίσω πως τελικά οτι μου είπε ο παππούλης βγήκε,  οταν είδα  το θετικό τεστ έτρεχαν δάκρια μπροστά στις εικόνες που προσευχομουν πάντα και δεν το πίστευα! 

Εννοείται πως πρώτα ο Θεός να πάμε ολα καλα , ότι έχω θα τα χαρίσω,  να με έχεις στο μυαλό σου σαν δεύτερη επιλογή και σαν πρώτη αν θέλεις, χαρα μου!! Θα το κάνω με όλη μου την ψυχή και η χαρά μου θα είναι διπλή όταν ακουσω τα ευχάριστα!💗💗💗 Εδώ θα είμαστε και θα μαθαίνω τα νέα σου, οτι χρειαστείς να μου πεις! Από ότι κατάλαβα μετά το καλοκαίρι ή το καλοκαίρι θα ξεκινήσεις διέγερση? Πάντως σε προλαβαίνω να ξέρεις, θα έχω κλείσει και τον 6ο 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...