Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα! Εγώ φοβόμουν τα δίδυμα ως κύηση κ επέλεξα να βάλω ένα κ ας ήταν η πρώτη μου ετ. Ευτυχώς έπιασε κ είχα μια πολύ εύκολη εγκυμοσύνη. Φίλες με δίδυμα περασαν πολύ πιο δύσκολα κ όλες γέννησαν στις 36 εβδομάδες. Όχι ότι έγινε κ κάτι έτσι; Αλλά σε κάθε περίπτωση είναι πάντα καλύτερο όσο παραπάνω μείνει το μωρό στην κοιλιά μας. Για μένα τουλάχιστον ήταν κ αυτό ένας παράγοντας. Εγώ θα έβαζα ένα. ένα υγιές έμβρυο θα πιάσει κ δεν αυξάνονται οι πιθανότητες του επειδή είναι δύο... Απλά αν τύχει να βάλεις το μη υγιές (αν υπάρχει τέτοιο) πρωτο θα χρειαστεί κ δεύτερη ετ. Αυτό ζύγισε μέσα σου, αν σας είναι πιο δύσκολο να έχεις δίδυμη κύηση ή να αναγκαστείς να κάνεις κ άλλη ετ.

Φυσικά όπως σωστά είπε η @peacock όλα αυτά ισχύουν αν τα έχετε καταψυξει ένα ένα. Εμείς το είχαμε ζητήσει συγκεκριμένα να καταψυχθουν ξεχωριστά. Βλαστοκυστες έχεις ή τριών ημερών; Γιατί παίζει κ αυτό ρόλο.

Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

Εμείς δυστυχώς δε ζητήσαμε ένα ένα να καταψυχθεί,δεν το είχαμε σκεφτεί.. το μόνο που με προβληματίζει είναι μήπως χάσουμε το καλό,αν δεν πιάσει το πρώτο κ δεν μπορέσει να καταψυχθεί και να αποψυχθει πάλι το άλλο.. δε με ενοχλεί τόσο η 2η εμβρυομεταφορα.Αποφασισαμε 1 τελικά και ελπίζω να είναι το τυχερό..@Tokyo μαζί είμαστε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη,εσύ καμιά βδομάδα πιο μπροστα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα όσες γνωρίζετε να μου πείτε κόστος εμβρυομεταφοράς κατεψυγμένων εμβρύων και κέντρο εξωσωματικής... Είμαι σε έρευνα αγοράς και επειγομαι... Επίσης καλή επιτυχία και καλή δύναμη σε όλες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Κι εγώ κάποτε είχα ζητήσει το ίδιο και δυστυχώς δεν είχα βρει κάποια κοπέλα να βοηθήσει. Ελπίζω τώρα να υπάρξει.

Εγώ πάντως θα περιμένω ως τον Μάιο...

Ίσως να υπάρχει κάποια κοπέλα που να θέλει κάνει την ανταλλαγή.

Γιατί κρίμα είναι να πεταχτεί ενα σφραγισμένο κουτί. Το θέμα είναι απλά η ημερομηνία. Και το είδα όταν είπα να αλλάξω ράφι στο ψυγείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εγώ πάντως θα περιμένω ως τον Μάιο...

Ίσως να υπάρχει κάποια κοπέλα που να θέλει κάνει την ανταλλαγή.

Γιατί κρίμα είναι να πεταχτεί ενα σφραγισμένο κουτί. Το θέμα είναι απλά η ημερομηνία. Και το είδα όταν είπα να αλλάξω ράφι στο ψυγείο.

Εννοείται να περιμένεις!!! Εύχομαι να βρεθεί σύντομα βοήθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2023 at 10:53 ΠΜ, ο/η hope501 είπε:

Το αναρτώ πάλι, μήπως κάποια μπορεί να κάνει ανταλλαγή ή γνωρίζει κάποια.....

 

Κορίτσια καλημέρα σας,

Έχω μια συσκευασία Gonal 900 iU, η οποία λήγει 05/2023 δηλαδή σε 2μιση μήνες. 

Υπάρχει κάποια κοπέλα η οποία θα ξεκινήσει τώρα με διέγερση και έχει Gonal με ημερομηνία λήξης μετά το καλοκαίρι του 2023 ή και το 2024 κτλ και μπορεί να ανταλλάξει μαζί μου διότι δεν θα ξεκινήσω αυτό το χρονικό διάστημα με διέγερση.

Ανταλλαγή κάνω και με menopur αν χρειαστεί.

Είπα περιοχή Αθηνών για να μη "μπλέξουμε" με ΚΤΕΛ, αλλά αν χρειαστεί θα γίνει και αυτό.

Ευχαριστώ!!!!!

Βάλτο και σε ομάδες στο Facebook 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Βάλτο και σε ομάδες στο Facebook 

Το έχω βάλει παντού. Το θέμα είναι πως ίσως και να μη θέλει κάποια να κάνει ανταλλαγή.🤷‍♀️  Γιατί από τις χιλιάδες κοπέλες πανελλαδικά θα υπάρξουν διεγέρσεις πριν το Μάιο. Και επίσης οι περισσότερες έχουν gonal μιας και οι μενοπουρ είναι δυσεύρετη και τα φαρμακεία του εοππύ δίνουν μόνο Gonal.🤷‍♀️

Δυστχώς υπάρχει και αυτό στη χώρα μας. Όσο "δεμένες" και να είμαστε. Θα δείξει @Taggeris μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια 

στις On 2/3/2023 at 4:05 ΜΜ, ο/η nik02 είπε:

Καλησπέρα σας,ετοιμάζομαι σε λίγες μέρες για εμβρυομεταφορα.Ειμαστε σε δίλημμα για τον αριθμό των εμβρύων που θα μεταφέρουμε.Ο γιατρός προτείνει 2 για μεγαλύτερες πιθανότητες επιτυχίας αλλά εμείς φοβόμαστε δίδυμη κύηση(πιθανότητα 8%) γιατί έχουμε ήδη ένα αγοράκι 2 ετων..

Από προσωπική εμπειρία θα σ ελεγα να κοιτάξεις όλες τις λεπτομέρειες πριν το αποφασίσετε, η δική μου άποψη είναι 1εμβρυο για να αποφύγετε το άγχος η τις επιπλοκές της δίδυμης κύησης. 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Titti είπε:

Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα όσες γνωρίζετε να μου πείτε κόστος εμβρυομεταφοράς κατεψυγμένων εμβρύων και κέντρο εξωσωματικής... Είμαι σε έρευνα αγοράς και επειγομαι... Επίσης καλή επιτυχία και καλή δύναμη σε όλες μας...

Σε ποια περιοχή σε ενδιαφέρει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Το έχω βάλει παντού. Το θέμα είναι πως ίσως και να μη θέλει κάποια να κάνει ανταλλαγή.🤷‍♀️  Γιατί από τις χιλιάδες κοπέλες πανελλαδικά θα υπάρξουν διεγέρσεις πριν το Μάιο. Και επίσης οι περισσότερες έχουν gonal μιας και οι μενοπουρ είναι δυσεύρετη και τα φαρμακεία του εοππύ δίνουν μόνο Gonal.🤷‍♀️

Δυστχώς υπάρχει και αυτό στη χώρα μας. Όσο "δεμένες" και να είμαστε. Θα δείξει @Taggeris μου.

Εγώ δεν έχω πλέον τις έδωσα σε μια κοπελα αλλιώς θα κάναμε ανταλλαγή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Να κάνω μια ερώτηση;; η εξέταση προλακτίνης  πρέπει να γίνεται απαραίτητα πρωί;; ή μπορώ να την κάνω και μεσημέρι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια 

Από προσωπική εμπειρία θα σ ελεγα να κοιτάξεις όλες τις λεπτομέρειες πριν το αποφασίσετε, η δική μου άποψη είναι 1εμβρυο για να αποφύγετε το άγχος η τις επιπλοκές της δίδυμης κύησης. 

Σε ποια περιοχή σε ενδιαφέρει? 

Αθήνα με ενδιαφέρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Να κάνω μια ερώτηση;; η εξέταση προλακτίνης  πρέπει να γίνεται απαραίτητα πρωί;; ή μπορώ να την κάνω και μεσημέρι;;

Νομίζω οι ορμονικές εξετάσεις δεν έχεις θέμα στο χρόνο που θα τις κάνεις. Παρολα αυτά τα περισσότερα μικροβιολογικα ζητάνε πρωινή ώρα.

στις πριν 2 ώρες, ο/η Titti είπε:

Αθήνα με ενδιαφέρει...

Αθήνα ξέρω μόνο για το γεννημα IVF για εμβρυομεταφορά από 500€ έως 1100€. Για ωοληψια δεν γνωρίζω κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Να κάνω μια ερώτηση;; η εξέταση προλακτίνης  πρέπει να γίνεται απαραίτητα πρωί;; ή μπορώ να την κάνω και μεσημέρι;;

καλησπέρα!!!η προλακτινη γίνεται το πρωί σχεδόν 1 ώρα μετά το ξύπνημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2023 at 10:58 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μόνο ένα έμβρυο ήταν στην καταψυξη; αν υπάρχουν και άλλα θα έλεγα να προχωρήσετε με εκείνα. 

Ίσως έπαιξε ρόλο ο μήνα, ίσως η ηλικία βλέπετε άλλο 20-30-40 . Παρόλα αυτά το  θέμα είναι τα ωάρια να είναι ποιοτικά και όχι ποσοτικά.  Στην πρώτη μου εξωσωματική 2021 είχα 11 ωάρια και στη δεύτερη 5. 

Στην πρώτη πήρα 4 έμβρυα, στην δεύτερη πήρα 3 έμβρυα.  Αν το δούμε στατιστικά η δεύτερη διέγερση είχε καλύτερη ποιότητα  ωαρίων. Και στα δύο είχα εμφύτευσης. 

ναι από την 1η προσπάθεια έμεινε ένα εμβρυο στην κατάψυξη μας είπαν τότε ότι ήταν καλό και βλαστοκυστη και τον Μάιο που πήγαμε για ε.τ μας είπαν ότι δεν προχώρησε ...

 

θα δείξει απλά μου έκανε εντύπωση διότι με το ζόρι είδε 4 .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2023 at 3:42 ΜΜ, ο/η RAM21 είπε:

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου! Και να πάνε όλα καλά εύχομαι στη νέα προσπάθεια! Μακάρι να πετύχουμε και να βγούμε επιτέλους από το μονοπάτι της εξωσωματικής!

Πόσες διεγέρσεις έχεις κάνει; Μία το 2019 και μία τώρα; Άλλους μήνες το έχεις παρακολουθήσει; Αν έχεις κάνει μόνο δύο διεγέρσεις, δεν είναι εύκολο να βγάλεις συμπεράσματα. Ο γιατρός τι σου λέει; Μπορεί να είναι τυχαίο ότι έχεις 4 αυτόν τον μήνα. Ισως τον επόμενο ή τον προηγούμενο να έχεις/ είχες περισσότερα. Σίγουρα παίζει ρόλο και η ηλικία, ενδεχομένως και το πρωτόκολλο που ακολουθείς... Κι εγώ, αν έχεις δει τα προηγούμενα ποστ μου, είμαι λίγο στα χαμένα με τα πρωτόκολλα.

Πάντως, απ' ΄την εμπειρία μου, έχω διαπιστώσει ότι κάθε μήνας είναι διαφορετικός απ' τον άλλον.  Άλλους μήνες είχα 4, ωρίμασαν δύο, άλλους είχα τρία, άλλον μήνα είχα 8. Το αποκορύφωμα ήταν τώρα τον Ιανουάριο, που πήγα για άσχετο λόγο στον γιατρό και μου βρήκε τριπλή ωορρηξία και περίπου 9ωάρια (!!). Αφού αναρωτιόταν αν πήρα από μόνη μου κλομιφαίνη (!) Μου είπε ότι γύρω στα 40 το σύστημα αρχίζει να γίνεται εντελώς απρόβλεπτο και συχνές οι πολλαπλές ωορρηξίες. Τι να πω...

Εγώ το σκέφτομαι πλέον, πριν κάνω ξανά διέγερση, να παρακολουθήσω κάποιους μήνες και να επιλέξω έναν που θα έχω αρκετά ωάρια. Όχι ότι έχει και μεγάλη σημασία, όπως λένε και τα κορίτσια, ένα και καλό θέλουμε! Αλλά όπως και να' χει, με άλλη ελπίδα ξεκινάς όταν βλέπεις ένα απόθεμα στις ωοθήκες.

Κρίμα για το εμβρυάκι σας που δεν προχώρησε. Μακάρι να είναι αυτή η τυχερή σου και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο!

και εσύ γλυκούλα μου να χαίρεσαι το μπουμπούκι σου !!!και εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά 🎑🎈είναι η 2η φορά η τωρινή με την διέγερση...απλά σκέψου ότι και πριν 3 χρόνια τέτοια περίοδο κάναμε την προσπάθεια...τεσπα θα δείξει ίσως όσο μεγαλώνουμε να αλλάζουν κει άλλο τα πράγματα ..το 2019 29 και τώρα 33....τι να πω θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

και εσύ γλυκούλα μου να χαίρεσαι το μπουμπούκι σου !!!και εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά 🎑🎈είναι η 2η φορά η τωρινή με την διέγερση...απλά σκέψου ότι και πριν 3 χρόνια τέτοια περίοδο κάναμε την προσπάθεια...τεσπα θα δείξει ίσως όσο μεγαλώνουμε να αλλάζουν κει άλλο τα πράγματα ..το 2019 29 και τώρα 33....τι να πω θα δείξει...

Είσαι πολύ μικρή ακόμα! Το πιθανότερο είναι να έπεσες σε κακό κύκλο! Εμείς είχαμε δει 5 κ τελικά στον κύκλο που έκανα διέγερση είχα 20! Γιατί δεν περιμένεις ένα κύκλο να δεις πως θα είσαι; Αν θες να πεις σε ποιο κέντρο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

ναι από την 1η προσπάθεια έμεινε ένα εμβρυο στην κατάψυξη μας είπαν τότε ότι ήταν καλό και βλαστοκυστη και τον Μάιο που πήγαμε για ε.τ μας είπαν ότι δεν προχώρησε ...

 

θα δείξει απλά μου έκανε εντύπωση διότι με το ζόρι είδε 4 .

Είμαι 33 και είχα τα αποτελέσματα που σου είπα. Οπότε μην αγχώνεσαι και με 4 θα έχεις μια χαρά αποτελέσμα. Με 5 ωαρια πήρα 3 έμβρυα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2023 at 10:53 ΠΜ, ο/η hope501 είπε:

Το αναρτώ πάλι, μήπως κάποια μπορεί να κάνει ανταλλαγή ή γνωρίζει κάποια.....

 

Κορίτσια καλημέρα σας,

Έχω μια συσκευασία Gonal 900 iU, η οποία λήγει 05/2023 δηλαδή σε 2μιση μήνες. 

Υπάρχει κάποια κοπέλα η οποία θα ξεκινήσει τώρα με διέγερση και έχει Gonal με ημερομηνία λήξης μετά το καλοκαίρι του 2023 ή και το 2024 κτλ και μπορεί να ανταλλάξει μαζί μου διότι δεν θα ξεκινήσω αυτό το χρονικό διάστημα με διέγερση.

Ανταλλαγή κάνω και με menopur αν χρειαστεί.

Είπα περιοχή Αθηνών για να μη "μπλέξουμε" με ΚΤΕΛ, αλλά αν χρειαστεί θα γίνει και αυτό.

Ευχαριστώ!!!!!

Καλησπερα κορίτσι μου είδα τη δημοσίευση σου, θα Χρειαστω εγώ gonal 900 αλλά δυστυχώς δεν έχω το φάρμακο που ζητάς για ανταλλαγή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Πώς είστε? Ξέρει καμμία από εσάς βαθμολογίες για βλαστοκυστες? Είναι να κάνω εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκυστες με βαθμολογία 4ΑΒ. Ο γιατρός λέει να βάλουμε μια, γιατί υπάρχει ο κίνδυνος πολύδυμης κύησης. Εμείς όμως θέλουμε να βάλουμε δύο για να αυξήσουμε τις πιθανότητες. Εσείς τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

και εσύ γλυκούλα μου να χαίρεσαι το μπουμπούκι σου !!!και εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά 🎑🎈είναι η 2η φορά η τωρινή με την διέγερση...απλά σκέψου ότι και πριν 3 χρόνια τέτοια περίοδο κάναμε την προσπάθεια...τεσπα θα δείξει ίσως όσο μεγαλώνουμε να αλλάζουν κει άλλο τα πράγματα ..το 2019 29 και τώρα 33....τι να πω θα δείξει...

Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ!! Εσύ είσαι πιτσιρίκα! Η ηλικία είναι μεγάλος σύμμαχος, να ξέρεις. Στην ποιότητα ωαρίων. Γιατί αυτό έχει σημασία στο τέλος.

Θα μπορούσες να παρακολουθήσεις και επόμενους κύκλους και να κάνεις διέγερση έναν μήνα με μεγαλύτερο απόθεμα, αν αυτό σε κάνει να αισθάνεσαι πιο σίγουρη. Όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η nik02 είπε:

Εμείς δυστυχώς δε ζητήσαμε ένα ένα να καταψυχθεί,δεν το είχαμε σκεφτεί.. το μόνο που με προβληματίζει είναι μήπως χάσουμε το καλό,αν δεν πιάσει το πρώτο κ δεν μπορέσει να καταψυχθεί και να αποψυχθει πάλι το άλλο.. δε με ενοχλεί τόσο η 2η εμβρυομεταφορα.Αποφασισαμε 1 τελικά και ελπίζω να είναι το τυχερό..@Tokyo μαζί είμαστε στην προηγούμενη εγκυμοσύνη,εσύ καμιά βδομάδα πιο μπροστα❤

Έχεις δίκιο! Τώρα το θυμάμαι!

Λογικά θα σας βάλουν πρώτα το καλύτερο ποιοτικά οπότε σίγουρα είναι καλύτερα. Σε ποιο κέντρο είσαι; Κ γω προγραμματίζω νέα ετ προς το καλοκαίρι πλέον κ πάλι δλδ θα βάλω ένα. Ελπίζω να έχω την ίδια τύχη! Σε κάθε περίπτωση αν πιάσει κάποιο από τα κατεψυγμένα έχει καλώς, δεν μπλέκω με άλλη διέγερση... Έκλεισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Είσαι πολύ μικρή ακόμα! Το πιθανότερο είναι να έπεσες σε κακό κύκλο! Εμείς είχαμε δει 5 κ τελικά στον κύκλο που έκανα διέγερση είχα 20! Γιατί δεν περιμένεις ένα κύκλο να δεις πως θα είσαι; Αν θες να πεις σε ποιο κέντρο είσαι;

στο Γενεσις είμαι Αθήνα...τώρα έκανα menopur και ovitrelle αναμένω ωοληψια !!θα φανεί κορίτσια στο αποτέλεσμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Έχεις δίκιο! Τώρα το θυμάμαι!

Λογικά θα σας βάλουν πρώτα το καλύτερο ποιοτικά οπότε σίγουρα είναι καλύτερα. Σε ποιο κέντρο είσαι; Κ γω προγραμματίζω νέα ετ προς το καλοκαίρι πλέον κ πάλι δλδ θα βάλω ένα. Ελπίζω να έχω την ίδια τύχη! Σε κάθε περίπτωση αν πιάσει κάποιο από τα κατεψυγμένα έχει καλώς, δεν μπλέκω με άλλη διέγερση... Έκλεισα!

Στο υγεία ivf..και εγώ δεν κάνω άλλη διέγερση,έχω ακόμα 6 στην κατάψυξη ελπίζω κάποιο να πιάσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Το έχω βάλει παντού. Το θέμα είναι πως ίσως και να μη θέλει κάποια να κάνει ανταλλαγή.🤷‍♀️  Γιατί από τις χιλιάδες κοπέλες πανελλαδικά θα υπάρξουν διεγέρσεις πριν το Μάιο. Και επίσης οι περισσότερες έχουν gonal μιας και οι μενοπουρ είναι δυσεύρετη και τα φαρμακεία του εοππύ δίνουν μόνο Gonal.🤷‍♀️

Δυστχώς υπάρχει και αυτό στη χώρα μας. Όσο "δεμένες" και να είμαστε. Θα δείξει @Taggeris μου.

Σου εχω στειλει μην αλλα δεν ξερω τι γινεται κ δεν μπορω να δω τιποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα, ελπίζω να είστε όλες καλα.. λίγο παλαιότερες στο φορουμ θα με θυμάστε, θα θυμάστε πως το Σεπτέμβριο παντρεύτηκα έπειτα είχαμε οικογενειακή απώλεια σε διάστημα 1 μήνα και στον επόμενο 1 μήνα φυτεύτηκε στη κοιλίτσα μου ένας μπόμπιρας..Ε ναι λοιπόν μετά απο τόσο κοπο και αγωνία ήρθε μόνο του το θαυματάκι μας, το έστειλε ο Θεός.. μπηκα στον 5ο μήνα και δοξα το θεο όλα καλά! 

@Παρασκευαιδου τα κατάφερα με την βοήθεια σου, να συνδεθώ στο φόρουμ..   αν θέλεις μπορείς να ενημερώσεις την κοπέλα για τα φάρμακα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...