Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις On 10/1/2023 at 10:27 ΜΜ, ο/η Zaxaroulamak είπε:

Νομιζω πως το μονο χρονοβορο ειναι τα σπερμοδιαγραμματα που πρεπει να απεχουν 75 μερες το ενα απο το αλλο. Οι αλλες εξετασεις δεν αργουν. 

Αυτο ακριβως...τις υπόλοιπες μεσα σε 2 βδομάδες τις ειχα μαζεψει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 9/1/2023 at 10:55 ΠΜ, ο/η Emily2 είπε:

Τι τρέλα είναι αυτή , όλο κάτι πρέπει να σκεφτόμαστε !!! 

Γνωρίζεις σχετικά με τις σκάλες αν επιτρέπεται; Γιατί μένω σε μονοκατοικία κ το εδώ κι αυτό άγχος 😢

καλησπέρα με το καλό κορίτσι μου καλή δύναμη 🎀 το 2019 που έκανα την 1η μου εξωσωματικη μου είχαν πει όχι σκάλες και για 3 ημέρες σαλόνι κουζίνα δωμάτιο μπάνιο και φυσικά χαλαρή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια 🙏🙏🙏🎀🎀🎀🎀εύχομαι το 2023 να φέρει πολλά μωράκια να γεμίζουν χαμόγελα τις καρδιές μας !δύναμη σε όλες όσες παλεύουν♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά στα κορίτσια! Εύχομαι το 2023 να μας φέρει υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας ❤️

Να είστε γερές, δυνατές, με ψυχικά αποθέματα τεράστια και να έχετε πιστη❤️

Θα έρθει και για εμάς το ουράνιο τόξο 🌈❤️

Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! (ακόμα δεν έχω καταφέρει να αλλάξω το όνομα μου 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπέρα με το καλό κορίτσι μου καλή δύναμη 🎀 το 2019 που έκανα την 1η μου εξωσωματικη μου είχαν πει όχι σκάλες και για 3 ημέρες σαλόνι κουζίνα δωμάτιο μπάνιο και φυσικά χαλαρή. 

Οσο μπορεις χαλαρή...κ γω σκαλες δεν ανεβοκατέβαινα...ουτε δουλειές σπιτιου ουτε καν μαγειρεμα...καναπε-κρεβατι-τουαλέτα...και καλη επιτυχιαααα🤩🤩🤩🤩🤩🤩👶👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! 

Βγηκαν χθες οι εξετασεις μου και μετα απο 3 χρονια ρυθμισμένου θυρεοειδη, τωρα εχω υπερθυρεοειδισμο. Πανε ολα πισω μεχρι να ρυθμιστει. 

Σημερα εκανα τον υπερηχο κατω κοιλίας και υπαρχουν 2 κυστες στην δεξια ωοθηκη 10 και 11 χιλιοστα. Το καλοκαίρι ειχα ξανακανει υπερηχο και δεν ειχε φανει τίποτα. Ειναι κακό αυτο για τη εξωσωματικη? Θα πρέπει να φύγουν για να κανω? Αυριο θα παω στο γιατρο αλλα ηθελα να ρωτησω αν ξέρετε κατι για τις κυστες. 

Νιωθω σαν μην ειναι γραφτο τελικά. Ολα παρουσιάζονται τωρα που ξεκινώ τη διαδικασία. 

Ελπιζω σε σας να πηγαίνουν ολα καλύτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Μηπως τυχαινει να εχει κλεισει καμια κοπελα προσφατα ραντεβου στην επιτροπη του Πειραια να μου πει ποση περιπου αναμονη εχει;; εκλεισα ραντεβου στων Αθηνων για τελη Μαρτη και μετα απο λιγο με πηραν και μου ειπαν οτι ανηκω στην επιτροπη του Πειραια η οποια συνεδριαζει μονο Τεταρτη και Παρασκευη και φοβαμαι οτι θα εχει πολυ μεγαλυτερη αναμονη 😔

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Blue Lilly είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 

Βγηκαν χθες οι εξετασεις μου και μετα απο 3 χρονια ρυθμισμένου θυρεοειδη, τωρα εχω υπερθυρεοειδισμο. Πανε ολα πισω μεχρι να ρυθμιστει. 

Σημερα εκανα τον υπερηχο κατω κοιλίας και υπαρχουν 2 κυστες στην δεξια ωοθηκη 10 και 11 χιλιοστα. Το καλοκαίρι ειχα ξανακανει υπερηχο και δεν ειχε φανει τίποτα. Ειναι κακό αυτο για τη εξωσωματικη? Θα πρέπει να φύγουν για να κανω? Αυριο θα παω στο γιατρο αλλα ηθελα να ρωτησω αν ξέρετε κατι για τις κυστες. 

Νιωθω σαν μην ειναι γραφτο τελικά. Ολα παρουσιάζονται τωρα που ξεκινώ τη διαδικασία. 

Ελπιζω σε σας να πηγαίνουν ολα καλύτερα. 

Καλημέρα! Δεν είναι κάτι οι κυστουλες, σε οποιονδήποτε κύκλο μπορούν να εμφανιστουν. Αν δεν φύγουν μόνες, θα σου δώσει αγωγή κι όλα καλά. 

Καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου, αλλά σκέψου πως πρέπει να πας με τις καλύτερες δυνατές συνθήκες κι αυτό είναι για καλό! Καλύτερα να ξέρεις τι έχεις και να το αντιμετωπίσεις, παρά να το βρεις στην πορεία μπροστά σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Δεν είναι κάτι οι κυστουλες, σε οποιονδήποτε κύκλο μπορούν να εμφανιστουν. Αν δεν φύγουν μόνες, θα σου δώσει αγωγή κι όλα καλά. 

Καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου, αλλά σκέψου πως πρέπει να πας με τις καλύτερες δυνατές συνθήκες κι αυτό είναι για καλό! Καλύτερα να ξέρεις τι έχεις και να το αντιμετωπίσεις, παρά να το βρεις στην πορεία μπροστά σου.. 

Εχεις πολυ δικιο! 

Σ ευχαριστω παρα πολυ🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2023 at 2:14 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

κορίτσια υπάρχει κάποια που συνεργάζεται με τον κο Μπαθρελλο :?

Γνωστή μου έκανε με τον συγκεκριμένο γιατρό εξωσωματικη, πέτυχε αλλά με περιπέτεια... Αφού της έβαλε 3 έμβρυα 3ων ημερών, εμφυτεύτηκαν και τα 3 και μετά αναγκαστικά προχώρησε σε  μείωση  ενός εμβρύου από τα τρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σήμερα είχα το ραντεβού με το Αλέξανδρας..μας έγραψαν ένα σωρό εξετάσεις για τόξο πλάσμα και διάφορα άλλα τα οποία δεν θυμάμαι τα έχω στο παραπεμπτικό έγραψαν εξετάσεις θυρεοειδή και στον συζηγο και μου είπαν να τους πάρω τηλέφωνο μια εβδομάδα πριν την επιτροπή να πάω χωρίς ραντεβού να μου σψραγισουν τον φάκελο... Εντωμεταξύ μου είπαν ότι θα βάλουν σαν αιτία παραπομπής την ολιγοσπερμια γιατί λέει δεν μπορούν να βάλουν πρόβλημα σε μένα γιατί οι ορμόνες μου είναι μια χαρά και όταν τους ρώτησα γιατί δεν βάζουν ως αίτιο παραπομπής την ηλικία μου είπαν ότι η ηλικία από μονη της δεν πρόκειται να περάσει στην επιτροπή και κάτι τελευταίο όπως κατάλαβα ειμασταν πολλές αυτές που περιμέναμε το prp αλλά δεν υπάρχει φως στον ορίζοντα οπότε προχωρήσω χωρίς αυτό και ότι γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας τι κάνετε??ελπίζω να είστε όλοι καλά.θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση εχει καμμία σας προσπάθεια στο Έλενα με τον κ.Τρομπουκη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σήμερα είχα το ραντεβού με το Αλέξανδρας..μας έγραψαν ένα σωρό εξετάσεις για τόξο πλάσμα και διάφορα άλλα τα οποία δεν θυμάμαι τα έχω στο παραπεμπτικό έγραψαν εξετάσεις θυρεοειδή και στον συζηγο και μου είπαν να τους πάρω τηλέφωνο μια εβδομάδα πριν την επιτροπή να πάω χωρίς ραντεβού να μου σψραγισουν τον φάκελο... Εντωμεταξύ μου είπαν ότι θα βάλουν σαν αιτία παραπομπής την ολιγοσπερμια γιατί λέει δεν μπορούν να βάλουν πρόβλημα σε μένα γιατί οι ορμόνες μου είναι μια χαρά και όταν τους ρώτησα γιατί δεν βάζουν ως αίτιο παραπομπής την ηλικία μου είπαν ότι η ηλικία από μονη της δεν πρόκειται να περάσει στην επιτροπή και κάτι τελευταίο όπως κατάλαβα ειμασταν πολλές αυτές που περιμέναμε το prp αλλά δεν υπάρχει φως στον ορίζοντα οπότε προχωρήσω χωρίς αυτό και ότι γίνει...

Καλημέρα!Πριν από ένα χρόνο που πέρασα επιτροπή, στα 40 μου χωρίς κάποιο εμφανές θέμα σε εμένα και στον σύζυγο το κέντρο έγραψε σαν αιτία παραπομπής 3 χρόνια προσπαθειών χωρίς αποτέλεσμα. Και εγκρίθηκε κανονικά. Ίσως επειδή πρόκειται για δημόσιο φορέα, θέλουν να είναι απόλυτα σύμφωνοι με τα αποτελέσματα των εξετάσεων κ γι αυτό σου γράφουν τη συγκεκριμένη αιτιολόγηση. Δεν θα χεις θέμα με την επιτροπή πιστεύω..Καλή επιτυχία στη συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Ξερετε πόσες μέρες μετά την αποξεση μηδενίζει η χοριακη;

Η τιμή πριν την αποξεση ήταν σχεδόν 36-37 χιλιάδες, αν θυμάμαι καλά. Κάναμε αποξεση στις 7/1 και χθες έκανα χοριακη για να πάω να πάρω τα φάρμακα από το φαρμακείο του εοππυ. Είναι ακόμα στο 40..ναι μεν χαμηλή αλλά θετική!

Εννοειται πως το έστειλα στο γιατρό και περιμένω να με καλεσει αλλά αγχωθηκα λιγάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ

στις πριν 4 ώρες, ο/η pixel22 είπε:

Καλημέρα!Πριν από ένα χρόνο που πέρασα επιτροπή, στα 40 μου χωρίς κάποιο εμφανές θέμα σε εμένα και στον σύζυγο το κέντρο έγραψε σαν αιτία παραπομπής 3 χρόνια προσπαθειών χωρίς αποτέλεσμα. Και εγκρίθηκε κανονικά. Ίσως επειδή πρόκειται για δημόσιο φορέα, θέλουν να είναι απόλυτα σύμφωνοι με τα αποτελέσματα των εξετάσεων κ γι αυτό σου γράφουν τη συγκεκριμένη αιτιολόγηση. Δεν θα χεις θέμα με την επιτροπή πιστεύω..Καλή επιτυχία στη συνέχεια!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Και γω αυτό πιστεύω ότι θα με περάσουν με τη μία δηλαδή τι θα μου πουν είσαι μια χαρά και προσπάθησε μόνη σου;; προσπάθησα 3 χρόνια ε νομίζω ότι έχω εξάντλησει όλα τα περιθώρια πλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα;; Μου είπαν να κλείσω και ένα ραντεβού με ενδοκρινολογο για να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα με κόψουν από κει βέβαια δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα απλά η anti-tg είναι λίγο πάνω από το οριο. Υπάρχει τέτοιος κίνδυνος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/1/2023 at 2:09 ΜΜ, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Ξερετε πόσες μέρες μετά την αποξεση μηδενίζει η χοριακη;

Η τιμή πριν την αποξεση ήταν σχεδόν 36-37 χιλιάδες, αν θυμάμαι καλά. Κάναμε αποξεση στις 7/1 και χθες έκανα χοριακη για να πάω να πάρω τα φάρμακα από το φαρμακείο του εοππυ. Είναι ακόμα στο 40..ναι μεν χαμηλή αλλά θετική!

Εννοειται πως το έστειλα στο γιατρό και περιμένω να με καλεσει αλλά αγχωθηκα λιγάκι 

Στις 20 μέρες απο απόξεση Ε ίσα κ γώ εκεί 34, και όλα αυτό το διάστημα σύμπτωμα εγκυμοσύνης , λυπαμαι που το Πέρασες αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πριν λίγο με πήρε τηλέφωνο ο γιατρός από το Αλέξανδρας αύριο θα πάω το πρωί να κανονίσουμε τα διαδικαστικά και την Τρίτη θα κάνω το prp και να πω για όποια κοπέλα ενδιαφέρεται ότι πλέον το prp στο Αλέξανδρας γίνεται εντελώς δωρεάν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2023 at 4:56 ΜΜ, ο/η Zaxaroulamak είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Μηπως τυχαινει να εχει κλεισει καμια κοπελα προσφατα ραντεβου στην επιτροπη του Πειραια να μου πει ποση περιπου αναμονη εχει;; εκλεισα ραντεβου στων Αθηνων για τελη Μαρτη και μετα απο λιγο με πηραν και μου ειπαν οτι ανηκω στην επιτροπη του Πειραια η οποια συνεδριαζει μονο Τεταρτη και Παρασκευη και φοβαμαι οτι θα εχει πολυ μεγαλυτερη αναμονη 😔

 

κάλεσε αν θέλεις και στο Αιγαλεω η γραμματέας εκεί αστέρι!!εξυπηρετεί πολύ άμεσα ραντεβού. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Έχει πέσει αρκετή ησυχία στο θέμα μας, ελπίζω όμως όλες να είστε καλά σε όποιο στάδιο και αν βρίσκεστε. Σχεδιάζω τον επόμενο μήνα να κάνω εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκύστες, η ωοληψία έγινε στις αρχές του έτους. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τον γιατρό, απλά ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε τι είναι αυτό που καθορίζει αν πηγαίνουμε σε εμβρυομεταφορά σε φυσικό ή σε τροποποιημένο κύκλο (αυτόν με τα πολλά φάρμακα τέλος πάντων). Επίσης, σκέφτομαι να επισκεφτώ και ενδοκρινολόγο πριν την εμβρυομεταφορά, μήπως και ανακαλύψω κάτι που δεν το ήξερα ως τώρα. Οι προηγούμενες φάσεις της ωοληψίας και της γονιμοποίησης πήγαν αρκετά καλά και σκέφτομαι πως οι βλαστοκύστες που έχουμε στην κατάψυξη να μην πάνε στράφι χωρίς να έχω ελέγξει ό,τι απαιτείται. Σας ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η pixel22 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Έχει πέσει αρκετή ησυχία στο θέμα μας, ελπίζω όμως όλες να είστε καλά σε όποιο στάδιο και αν βρίσκεστε. Σχεδιάζω τον επόμενο μήνα να κάνω εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκύστες, η ωοληψία έγινε στις αρχές του έτους. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τον γιατρό, απλά ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε τι είναι αυτό που καθορίζει αν πηγαίνουμε σε εμβρυομεταφορά σε φυσικό ή σε τροποποιημένο κύκλο (αυτόν με τα πολλά φάρμακα τέλος πάντων). Επίσης, σκέφτομαι να επισκεφτώ και ενδοκρινολόγο πριν την εμβρυομεταφορά, μήπως και ανακαλύψω κάτι που δεν το ήξερα ως τώρα. Οι προηγούμενες φάσεις της ωοληψίας και της γονιμοποίησης πήγαν αρκετά καλά και σκέφτομαι πως οι βλαστοκύστες που έχουμε στην κατάψυξη να μην πάνε στράφι χωρίς να έχω ελέγξει ό,τι απαιτείται. Σας ευχαριστώ!

Δυστυχώς δεν ξερω να σου απαντήσω σε αυτο που ρωτας αλλα οσες περισσοτερες εξετασεις κάνεις, τοσο καλύτερα. Καλα το σκεφτεσαι! 

Σου εύχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτο που επιθυμεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η pixel22 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Έχει πέσει αρκετή ησυχία στο θέμα μας, ελπίζω όμως όλες να είστε καλά σε όποιο στάδιο και αν βρίσκεστε. Σχεδιάζω τον επόμενο μήνα να κάνω εμβρυομεταφορά με κατεψυγμένες βλαστοκύστες, η ωοληψία έγινε στις αρχές του έτους. Δεν έχω μιλήσει ακόμη με τον γιατρό, απλά ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε τι είναι αυτό που καθορίζει αν πηγαίνουμε σε εμβρυομεταφορά σε φυσικό ή σε τροποποιημένο κύκλο (αυτόν με τα πολλά φάρμακα τέλος πάντων). Επίσης, σκέφτομαι να επισκεφτώ και ενδοκρινολόγο πριν την εμβρυομεταφορά, μήπως και ανακαλύψω κάτι που δεν το ήξερα ως τώρα. Οι προηγούμενες φάσεις της ωοληψίας και της γονιμοποίησης πήγαν αρκετά καλά και σκέφτομαι πως οι βλαστοκύστες που έχουμε στην κατάψυξη να μην πάνε στράφι χωρίς να έχω ελέγξει ό,τι απαιτείται. Σας ευχαριστώ!

Καλησπέρα ναι όντως πολλή ησυχία... Προφανώς αν υπήρχε κάποιο θέμα θα το είχες ανακαλύψει μετά από τόσες εξετάσεις που κάνουμε αλλά από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις οπότε πολύ καλά θα κάνεις να πας σε ενδοκρινολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/4/2022 at 11:19 ΠΜ, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου όμορφα, κορίτσια μου γενναία, μαχήτριες μου.....!!!!!! 🥰🥰🥰

Με έναν πόντο παραπάνω "κέρδισε" το όνομα του το νέο μας θεματακι. 😀😀

"& Σια" : για να φέρουμε λίγο χιούμορ στην όλη αυτή χρονοβόρα και επίσης δύσκολη φάση της εξωσωματικής που βρισκόμαστε. Επίσης είναι πάντα ευπρόσδεκτες όλες οι γυναίκες που καταφέραν μέχρι στιγμής να αποκτήσουν το παιδάκι τους μέσω της εξωσωματικής ή που μείνανε έγκυος. Αυτές που παρόλο που "έφυγαν" από τα προηγούμενα θέματα πάντα επιστρέφουν στην παρέα μας γιατί πραγματικά εδώ μέσα μάθαμε να είμαστε μια παρέα, μάθαμε να αγαπιόμαστε και να γίνουμε φίλες. Δεν πειράζει που κάποιες είμαστε ανώνυμες μεταξύ μας και κάποιες έχουμε γνωριστεί. Φιλία σημαίνει συμπαράσταση και εδώ μέσα συμπαραστεκόμαστε η μια στην άλλη❤️❤️

"& Σια" : γιατί όπως είπε η @BlackCat (κάνω copy paste) Eδώ είμαστε μια μεγάλη αγκαλιά!!!!!!!! Γυναίκες που παλεύουμε ακόμα, γυναίκες που είναι στην αναμονή χοριακής , γυναίκες που έχουν μωράκια στην κοιλίτσα τους, γυναίκες που τα έχουν στην αγκαλιά τους αλλά και τις γυναικάρες που αποφάσισαν με πόνο & θάρρος ψυχής να σταματήσουν τον αγώνα.. Δεν έχει καμία σημασία η φάση που είμαστε αρκεί που φοράμε ή φορέσαμε τα παπούτσια της υπογονιμότητας και ξέρουμε πολύ καλά πόση τεράστια δύναμη έχουμε!!

Ελπίζω και εύχομαι μέσα από την κάρδιά μου να είναι τυχερό το νέο μας θεματάκι. Να φέρει μόνο χαρές και θετικές χοριακές!!!!🙏🏽🙏🏽🤰🏽

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις γυναίκες σε όλες τις μαχήτριες και πάντα ό,τι καλύτερο για τη ζωή τους❤️❤️😘😘

@Kiddo @Lucia79 @Κατεριναπαπ @Kateriniwk @Παρασκευαιδου @twinkletwinlkle @Salvation78 @skorpina78 @Luna777 @Margitc @Ανθη7 @condios @kaposetsi @nikol88 κάντε tag κορίτσια γιατί σίγουρα ξέχασα κάποιες....

Δίνω κι εγώ αυτό τον αγώνα.Θθα ήταν χαρά μου να με συμπεριλάβετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Είμαι πρώτη μέρα περιόδου και αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό να με δει και να μου δώσει τα φάρμακα. Το κακό είναι πως πρέπει να ανέβω αύριο Αθήνα και δεν ξέρω αν και πως θα τα καταφέρω με την κακοκαιρία. Ήδη είμαι 3 μήνες πίσω εξαιτίας διαφόρων εμποδίων..... Μπορεί κάποια να με κατατοπίσει πως ξεκινάει η διαδικασία; δλδλ αύριο μου δίνει τα φάρμακα και εφόσον είναι οκ ο υπέρηχος τα ξεκινάω; 

@pixel22 εγώ ενδοκρινολογο ξεκίνησα να βλέπω όταν ξεκίνησα τις εξετάσεις για την εξωσωματική. Να πας, δεν έχεις να χάσεις κάτι! Καλή επιτυχία σου εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...