Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις On 8/9/2022 at 7:04 ΜΜ, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια μου όμορφα, συναγωνίστριες σε όλη την πορεία θέλω δειλά να σας πω τα νέα μου, κάτι απρόσμενο που ήρθε. 10η μέρα καθυστέρησης κάνω τεστ θετικό, κάνω δεύτερο θετικό και αυτό λέω αμάν κάτι γίνεται!!! Κάνω χθες χοριακή την πήρα σήμερα, είναι 832,8 και μιλάω με το γιατρό αλλά δε θέλει άλλη χοριακή θέλει να με δει Δευτέρα για υπέρηχο! 

Συγχαρητήρια αγάπη!!!! Απίστευτα νέα και από σένα και από την Παρασκευαιδου! Μπράβο ρε κορίτσια, μας γεμίζετε αισιοδοξία! Να μην ανησυχείς όσο γίνεται, καμία φορά δεν είναι ίδια με τις προηγούμενες. Αντε να πας και για τον υπέρηχο να ησυχάσεις και να μας πεις τα νέα! Να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 10/9/2022 at 6:21 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έπεσα σε αυτό το μήνυμα σου... πως άντεξες μου λες;;;; πες μου πως άντεξες... χαχααχ έχω φάει τα νύχια μου. Π

Χαχαχα δεν άντεξα είναι η αλήθεια! Αν ψάξεις τα μηνύματα είχα πάει Δευτέρα 16 Μαΐου για 1η χοριακή, κρατήθηκα 9 μέρες και τελικά την επόμενη Τρίτη ή Τετάρτη καπου 24 με 25 Μαΐου βάρεσα μια τρέλα στη δουλειά και σηκώθηκα και πήγα στο Μητέρα να κάνω άλλη μια που είχε βγει ένα τρελό νούμερο. Αλλά ναι, εννοείται κόντεψα να τρελαθώ!!!! Έτσι πάνε αυτά, τρέλα και παντόφλα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/9/2022 at 2:49 ΜΜ, ο/η condios είπε:

Αεραααααααααααααα θα φωναξω γιατι έρχομαι Οκτωβρη,,,,το κλεφτικο θα ήταν αν ερχομουν Μάρτη 😂🤣😂

Υστεροσκοπηση και pcr ,,,,, καλο ε? καλό 2023 η ετ !!!!!!!! Είπες κάτι? Συμπεθεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! 💖

Αγαπημένη ντελαπόνγκο το καλό πράγμα αργεί να γίνει, ας είναι και 2023, ξέρει ο γιατρός τι κάνει και πως σε πάει. Άσε που μέχρι τότε μπορεί να έχει και η μαυρογατα τίποτα νέα και να φουσκώσετε παρέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ελπιδακι μου οσο σεξ κ ovitrel να κανω τιποτα δεν θα γινει 😂😂😂ειμαστε με σπερμα δοτη μονο για απολαυση το εχουμε οχι για αναπαραγωγη!

Και αυτό κάτι είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας…Εγώ παρακολουθώ το θέμα σας γιατί πραγματικά μου αρέσει αυτή η αλληλεγγύη που έχετε αναπτύξει μεταξύ σας.Θα ήθελα αν μπορείτε κ υπάρχει διάθεση να με διαφωτίσετε.Εγώ απ ότι φαίνεται δεν έχω πρόβλημα σύλληψης..Σε έξι μήνες προσπαθειών είχα μια βιοχημική κύηση μετά βρέθηκε και αφαιρέθηκε ένας ενδομητρίου πολύποδας και άμεση μετά έμεινα έγκυος πάλι όπου κατέληξε στις 9 εβδομάδες παλινδρομη,όπου έκανα απόξεση προχθές…Εγώ ω εξαρχής είχα πει στον γιατρό να ελέγξουμε ότι γντ..στην αρχή των προσπαθειών…Αλλά μ είπε ότι δεν υπάρχει λόγος κ κάναμε τα βασικά…Τώρα π συνέβη αυτό μ λέει κανονικά στη δεύτερη παλινδρομη αρχίζουμε να ψαχνόμαστε αλλά αφού θες θα σε στείλω σε έναν αιματολόγο..του λέω ο άντρας μ να μην κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα;Μου λέει άντε να κάνουμε κ αυτό…Πιστεύετε εσείς π ξέρετε κ έχετε ψαχτεί ότι χρειάζεται άραγε κάποια άλλη εξέταση που θα μπορώ να κάνω;Ξέρω γιατροί δεν είστε αλλά έχω πάρει άπειρες χρήσιμες πληροφορίες από εδώ μέσα..Σας ευχαριστώ πολύ κ συγγνώμη αν σας κούρασα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλά εσύ κάνε να απολαύσεις.   Και εμένα μου λέγανε για 1% και να που το ένα μου το έφερε. 

Επίσης γιατί δεν πας για ακόμα έναν υπερηχο να δείτε τι γίνεται;  

Καλησπερα ! Δώστε μας και εμάς βρε κορίτσια λίγη ελπίδα ! Εμείς βρεθήκαμε με 2% αντί 4% μορφολογία σπέρματος όλα τα αλλά είπαν οκ … έχουμε ραντεβού με ειδικό γιατρό δεν ξέρουμε το ποτέ καθώς μενω Αγγλία και εδώ πηγαίνουν τα πράγματα λίγο αργά ! Φυσιολογικά έμεινες έγκυος κοπέλα μου ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γεια σας…Εγώ παρακολουθώ το θέμα σας γιατί πραγματικά μου αρέσει αυτή η αλληλεγγύη που έχετε αναπτύξει μεταξύ σας.Θα ήθελα αν μπορείτε κ υπάρχει διάθεση να με διαφωτίσετε.Εγώ απ ότι φαίνεται δεν έχω πρόβλημα σύλληψης..Σε έξι μήνες προσπαθειών είχα μια βιοχημική κύηση μετά βρέθηκε και αφαιρέθηκε ένας ενδομητρίου πολύποδας και άμεση μετά έμεινα έγκυος πάλι όπου κατέληξε στις 9 εβδομάδες παλινδρομη,όπου έκανα απόξεση προχθές…Εγώ ω εξαρχής είχα πει στον γιατρό να ελέγξουμε ότι γντ..στην αρχή των προσπαθειών…Αλλά μ είπε ότι δεν υπάρχει λόγος κ κάναμε τα βασικά…Τώρα π συνέβη αυτό μ λέει κανονικά στη δεύτερη παλινδρομη αρχίζουμε να ψαχνόμαστε αλλά αφού θες θα σε στείλω σε έναν αιματολόγο..του λέω ο άντρας μ να μην κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα;Μου λέει άντε να κάνουμε κ αυτό…Πιστεύετε εσείς π ξέρετε κ έχετε ψαχτεί ότι χρειάζεται άραγε κάποια άλλη εξέταση που θα μπορώ να κάνω;Ξέρω γιατροί δεν είστε αλλά έχω πάρει άπειρες χρήσιμες πληροφορίες από εδώ μέσα..Σας ευχαριστώ πολύ κ συγγνώμη αν σας κούρασα…

Καρυοτυπο εχετε κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Καρυοτυπο εχετε κανει;

Τη λέξη αυτή την άκουσα κ την είδα στην απόδειξη του νοσοκομείου που στείλανε τον ιστό για καρυοτυπο.κ πήραν αίμα κ από μένα κ από τον άντρα μου.Εγώ είχα κάνει έναν απλό προγεννητικό έλεγχο π περιλάμβανε κ κυστικη ίνωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Τη λέξη αυτή την άκουσα κ την είδα στην απόδειξη του νοσοκομείου που στείλανε τον ιστό για καρυοτυπο.κ πήραν αίμα κ από μένα κ από τον άντρα μου.Εγώ είχα κάνει έναν απλό προγεννητικό έλεγχο π περιλάμβανε κ κυστικη ίνωση..

Με την αποξεση κάνουν για να δουν αν είχε κάποιο θέμα το έμβρυο και περουν και από εσάς για να δουν σε ένα μήνα θα ξέρετε τα αποτελέσματα. Λυπάμαι πολύ κοπέλα μου. Μπορείς να πας και στο τμήμα αποβολών του Έλενα και να κάνουν εκεί ένα πλήρες έλεγχο σε εσένα και στον άντρα σου όπου δεν θα δώσετε ένα πάρω λεφτά έξω Γτ κάποιες έχουν μεγάλο κόστος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, εγώ γύρισα από το γιατρό είδαμε σάκο κύησης αρχόμενης είναι νωρίς μου είπε ο γιατρός και θα με ξαναδεί σε μία εβδομάδα! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Καλησπερα ! Δώστε μας και εμάς βρε κορίτσια λίγη ελπίδα ! Εμείς βρεθήκαμε με 2% αντί 4% μορφολογία σπέρματος όλα τα αλλά είπαν οκ … έχουμε ραντεβού με ειδικό γιατρό δεν ξέρουμε το ποτέ καθώς μενω Αγγλία και εδώ πηγαίνουν τα πράγματα λίγο αργά ! Φυσιολογικά έμεινες έγκυος κοπέλα μου ;;;;

Όση ελπίδα θέλεις μπορώ να σου δώσω γιατί με λένε ελπίδα 😘🥰🥰 και εγώ Γερμανία μένω οπότε τα ίδια και εδώ αργά και βασανιστικά... να φανταστείς έκλεισα τον Ιούλιο ραντεβού σε άλλα κέντρα και τα πρώτα διαθέσιμα ραντεβού ήταν τον Οκτώβριο τελικά τους την έσκασα. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, εγώ γύρισα από το γιατρό είδαμε σάκο κύησης αρχόμενης είναι νωρίς μου είπε ο γιατρός και θα με ξαναδεί σε μία εβδομάδα! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Είπαμε μαζί μου είσαι. 😀😀🙂 την άλλη εβδομάδα ετοιμάσου..  τα ίδια νεακια θα έχουμε ευχάριστα μόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όση ελπίδα θέλεις μπορώ να σου δώσω γιατί με λένε ελπίδα 😘🥰🥰 και εγώ Γερμανία μένω οπότε τα ίδια και εδώ αργά και βασανιστικά... να φανταστείς έκλεισα τον Ιούλιο ραντεβού σε άλλα κέντρα και τα πρώτα διαθέσιμα ραντεβού ήταν τον Οκτώβριο τελικά τους την έσκασα. 

Είπαμε μαζί μου είσαι. 😀😀🙂 την άλλη εβδομάδα ετοιμάσου..  τα ίδια νεακια θα έχουμε ευχάριστα μόνο. 

Τυχερούλα!!!! Με το καλό !!! Να το χαρεις , να το απολαύσεις!!! Εγώ πλέον λέω θα χαρώ ακόμα και τις αναγούλες που θα ρχω όταν έρθει αυτή η ώρα χαχαχαχα!!!!
ε λοιπόν με νιώθεις εμείς στην αναμονή να μας πουν ποτε θα συναντήσουμε το γιατρό τι θεραπεία θα μας δώσει για ποσό καιρό ποτε θα βρούμε σύντομο ραντεβού για εξέταση σπέρματος κ.ο.κ Αλλά οκ υπομονή ! Ξέρω δ έχω άλλο δρόμο  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια γεια σας…Εγώ παρακολουθώ το θέμα σας γιατί πραγματικά μου αρέσει αυτή η αλληλεγγύη που έχετε αναπτύξει μεταξύ σας.Θα ήθελα αν μπορείτε κ υπάρχει διάθεση να με διαφωτίσετε.Εγώ απ ότι φαίνεται δεν έχω πρόβλημα σύλληψης..Σε έξι μήνες προσπαθειών είχα μια βιοχημική κύηση μετά βρέθηκε και αφαιρέθηκε ένας ενδομητρίου πολύποδας και άμεση μετά έμεινα έγκυος πάλι όπου κατέληξε στις 9 εβδομάδες παλινδρομη,όπου έκανα απόξεση προχθές…Εγώ ω εξαρχής είχα πει στον γιατρό να ελέγξουμε ότι γντ..στην αρχή των προσπαθειών…Αλλά μ είπε ότι δεν υπάρχει λόγος κ κάναμε τα βασικά…Τώρα π συνέβη αυτό μ λέει κανονικά στη δεύτερη παλινδρομη αρχίζουμε να ψαχνόμαστε αλλά αφού θες θα σε στείλω σε έναν αιματολόγο..του λέω ο άντρας μ να μην κάνει ένα σπερμοδιαγραμμα;Μου λέει άντε να κάνουμε κ αυτό…Πιστεύετε εσείς π ξέρετε κ έχετε ψαχτεί ότι χρειάζεται άραγε κάποια άλλη εξέταση που θα μπορώ να κάνω;Ξέρω γιατροί δεν είστε αλλά έχω πάρει άπειρες χρήσιμες πληροφορίες από εδώ μέσα..Σας ευχαριστώ πολύ κ συγγνώμη αν σας κούρασα…

Να πας στο τμήμα αποβολών κάποιου δημοσίου νοσοκομείου Έλενα ,Αλεξάνδρας ,Αρεταιειο να σου κάνουν όλο το πακετο εξετάσεων. Αιματολογικό/ανοσολογικό/μήτρα/σπερμα/ενδοκρινολογικα.

Σωστά σε παρέπεμψε σε αιματολόγο ο γιατρος σου αλλά ιδιωτικά στοιχίζουν αρκετά οι εξετάσεις αυτές κ επιπλέον πχ στο Έλενα που έχουμε οι περισσότερες εμπειρία εδω μέσα σε παραπέμπουν στα υπόλοιπα τμήματα κ είναι δωρεάν.

Λυπαμαι για τις απώλειες σου εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τυχερη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια από εσάς έχει πάθει υπερδιέγερση ωοθηκών . Εκανα διέγερση για 8 μερεσ 125 μονάδες Γκοναλ και σήμερα είδαμε 23 στον υπέρηχο και η γιατρος έκανε λόγο για υπερδιέγερση . Η κοιλιά μου έχει γίνει σαν τούμπανο και έχω πονάκια χαμηλά , με λίγα λόγια υποφέρω και έχω φοβηθεί πολύ . Κάπου στο σάιτ διάβασα για ασπράδια αβγών , έχει κάποια από εσάς παρόμοια εμπειρία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunyyyyyy είπε:

Τυχερούλα!!!! Με το καλό !!! Να το χαρεις , να το απολαύσεις!!! Εγώ πλέον λέω θα χαρώ ακόμα και τις αναγούλες που θα ρχω όταν έρθει αυτή η ώρα χαχαχαχα!!!!
ε λοιπόν με νιώθεις εμείς στην αναμονή να μας πουν ποτε θα συναντήσουμε το γιατρό τι θεραπεία θα μας δώσει για ποσό καιρό ποτε θα βρούμε σύντομο ραντεβού για εξέταση σπέρματος κ.ο.κ Αλλά οκ υπομονή ! Ξέρω δ έχω άλλο δρόμο  

Ναι ξέρω ακριβώς και φαντάσου πέρσι τον Μάιο νομίζω είχα κλείσει για Ιουλίο ραντεβού στο ένα κέντρο. Η εξετάσεις τουλάχιστον επειδή γίνονται στο κέντρο όλες θα είναι πιο γρήγορα τα αποτελέσματα στα χέρια σας. Στη θέση σου θα έκλεινα και σε άλλα κέντρα ραντεβού να έβλεπα πιο μου κάνει . Έτσι είχα τώρα για τον Οκτώβριο σε 2 κέντρα   γτ φαντάσου πας σε αυτό δε σου γεμίζει τι κανεις; περιμένεις άλλους τόσους μήνες;  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mademoiselle είπε:

Κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια από εσάς έχει πάθει υπερδιέγερση ωοθηκών . Εκανα διέγερση για 8 μερεσ 125 μονάδες Γκοναλ και σήμερα είδαμε 23 στον υπέρηχο και η γιατρος έκανε λόγο για υπερδιέγερση . Η κοιλιά μου έχει γίνει σαν τούμπανο και έχω πονάκια χαμηλά , με λίγα λόγια υποφέρω και έχω φοβηθεί πολύ . Κάπου στο σάιτ διάβασα για ασπράδια αβγών , έχει κάποια από εσάς παρόμοια εμπειρία; 

Η ειδική για διατροφή..  @twinkletwinlkle 

Κόψε αλάτι ζάχαρη σίγουρα να πίνεις νερό οπωσδήποτε να μην κάνεις σε αυτό τον κύκλο εμβρυομεταφορα 

 Τα υπόλοιπα θα στα πει η ειδικός εγώ δεν τα ξέρω ακριβώς. 

 

Σε ευχαριστώ πολύ 1😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Η ειδική για διατροφή..  @twinkletwinlkle 

Κόψε αλάτι ζάχαρη σίγουρα να πίνεις νερό οπωσδήποτε να μην κάνεις σε αυτό τον κύκλο εμβρυομεταφορα 

 Τα υπόλοιπα θα στα πει η ειδικός εγώ δεν τα ξέρω ακριβώς. 

 

Σε ευχαριστώ πολύ 1😘

Έμβρυομεταφορά θα κάνουμε στον επόμενο κύκλο , σήμερα σταμάτησα τις ενέσεις Gonal και Orgalutran και θα κάνω την triptofem . Την Τετάρτη έχουμε αυγουλομαζωξη . Το κακό είναι ότι ενω  ρώτησα την γιατρό αν πρέπει να ακολουθήσω κάποια διατροφή μου είπε όχι . Εδώ στη Γερμανία έχω την εντύπωση ότι δεν δίνουν βάση σε πολλά θέματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mademoiselle είπε:

Έμβρυομεταφορά θα κάνουμε στον επόμενο κύκλο , σήμερα σταμάτησα τις ενέσεις Gonal και Orgalutran και θα κάνω την triptofem . Την Τετάρτη έχουμε αυγουλομαζωξη . Το κακό είναι ότι ενω  ρώτησα την γιατρό αν πρέπει να ακολουθήσω κάποια διατροφή μου είπε όχι . Εδώ στη Γερμανία έχω την εντύπωση ότι δεν δίνουν βάση σε πολλά θέματα 

Τα ασπράδια κάνουν πολύ καλό, εμένα που δεν έπαθα ποτέ υπερδιέγερση απλώς είχα πολλά ωάρια στις 2 πρώτες διεγέρσεις (20 και 24 αντίστοιχα), προληπτικά ο γιατρός μου είπε να τρώω 2 ασπράδια κάθε μέρα για μια βδομάδα τουλάχιστον. Επίσης όχι αλάτι και όχι ζάχαρη όπως είπε και η Παρασκευαιδου. Κάτι έχω ακούσει από άλλες κοπέλες και για lucozade που έχει ηλεκτρολύτες αλλά δεν μου το έχει πει εμένα γιατρός οπότε περίμενε να γράψει και καμία άλλη. Ως ένα βαθμό πάντως το πρήξιμο και τα πονάκια με τόσα ωάρια είναι αναμενόμενα. Μην πανικοβάλλεται, δεν σημαίνει ότι θα πάθεις υπερδιέγερση απλώς πρόσεξε πραγματι τη διατροφή σου. 
Καλη επιτυχία στην ωοληψια!!! Να πάρετε και πολλά και καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, εγώ γύρισα από το γιατρό είδαμε σάκο κύησης αρχόμενης είναι νωρίς μου είπε ο γιατρός και θα με ξαναδεί σε μία εβδομάδα! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Μια χαρα θα πανε ολα !! Μπραβο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Τα ασπράδια κάνουν πολύ καλό, εμένα που δεν έπαθα ποτέ υπερδιέγερση απλώς είχα πολλά ωάρια στις 2 πρώτες διεγέρσεις (20 και 24 αντίστοιχα), προληπτικά ο γιατρός μου είπε να τρώω 2 ασπράδια κάθε μέρα για μια βδομάδα τουλάχιστον. Επίσης όχι αλάτι και όχι ζάχαρη όπως είπε και η Παρασκευαιδου. Κάτι έχω ακούσει από άλλες κοπέλες και για lucozade που έχει ηλεκτρολύτες αλλά δεν μου το έχει πει εμένα γιατρός οπότε περίμενε να γράψει και καμία άλλη. Ως ένα βαθμό πάντως το πρήξιμο και τα πονάκια με τόσα ωάρια είναι αναμενόμενα. Μην πανικοβάλλεται, δεν σημαίνει ότι θα πάθεις υπερδιέγερση απλώς πρόσεξε πραγματι τη διατροφή σου. 
Καλη επιτυχία στην ωοληψια!!! Να πάρετε και πολλά και καλά!

Ευχαριστώ κούκλα μου . Να ρωτήσω όμως κάτι άσχετο ; Το αλάτι σε αυτήν την περίπτωση  πρέπει να αποφεύγεται εντελώς ; Το λέω από την άποψη ότι σε πολλές τροφές υπάρχει σαν πρόσθετο , ας πούμε σάλτσες  , τυριά , ελιεσ κτλ.. Και ζάχαρη το ίδιο .

Ευχαριστώ πολύ ❤️ . Αν δεν κάνω λάθος είσαι και εσυ εγκυουλα , με το καλό λοιπόν ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mademoiselle είπε:

Κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια από εσάς έχει πάθει υπερδιέγερση ωοθηκών . Εκανα διέγερση για 8 μερεσ 125 μονάδες Γκοναλ και σήμερα είδαμε 23 στον υπέρηχο και η γιατρος έκανε λόγο για υπερδιέγερση . Η κοιλιά μου έχει γίνει σαν τούμπανο και έχω πονάκια χαμηλά , με λίγα λόγια υποφέρω και έχω φοβηθεί πολύ . Κάπου στο σάιτ διάβασα για ασπράδια αβγών , έχει κάποια από εσάς παρόμοια εμπειρία; 

Εγώ. Κομμένο αλάτι ζάχαρη παρά πολύ κοτόπουλο στήθος και πολλά πολλά ασπράδια αβγών και πολύ πολύ νερό επίσης και αμύγδαλα ανάλατα ψημένα.. επίσης καλό είναι όχι στον ίδιο κύκλο εμβρυομεταφορα καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mademoiselle είπε:

Ευχαριστώ κούκλα μου . Να ρωτήσω όμως κάτι άσχετο ; Το αλάτι σε αυτήν την περίπτωση  πρέπει να αποφεύγεται εντελώς ; Το λέω από την άποψη ότι σε πολλές τροφές υπάρχει σαν πρόσθετο , ας πούμε σάλτσες  , τυριά , ελιεσ κτλ.. Και ζάχαρη το ίδιο .

Ευχαριστώ πολύ ❤️ . Αν δεν κάνω λάθος είσαι και εσυ εγκυουλα , με το καλό λοιπόν ❤️

Μην βάζεις εσυ επιπλέον όταν μαγειρεύεις τα τρόφιμα έχουν πχ μην φας φέτα η πατατάκια που ξέρεις πτι έχει αλάτι ποκυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε;; 
εγω είμαι σε μια φρίκη υποτίθεται ότι έχω περίοδο από προχθές το βράδυ είχα ελάχιστο το πρωί ήρθε κανονικά και από το απόγευμα ως το επόμενο πρωί τίποτα το πρωί ξανά και πάει λέγοντας είμαι 3η ημέρα υποτίθεται και είναι και μετά από χάπι η πρωηγουμενη περίοδος ήταν μια χαρά τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Εγώ. Κομμένο αλάτι ζάχαρη παρά πολύ κοτόπουλο στήθος και πολλά πολλά ασπράδια αβγών και πολύ πολύ νερό επίσης και αμύγδαλα ανάλατα ψημένα.. επίσης καλό είναι όχι στον ίδιο κύκλο εμβρυομεταφορα καλή επιτυχία

Σ’ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...