Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elli203 είπε:

Με το καλό!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Να κάνω μια ερώτηση, γιατί δεν πολύ θυμάμαι.. Πως εντόπισε τις καλές βλαστοκυστες? Κάνατε βιοψία? 

Ναι κορίτσι μου, αυτή τη φορά κάναμε προεμφυτευτικό έλεγχο( βιοψία δηλαδή)! Λόγω 4 αποβολών δεν ήθελε ο γιατρός να το ρισκάρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!!λοιπόν μου πήραν 11 ωαρια!!!φοβερό.ο γιατρός υπερευχαριστημενος.παμσ να δου ε τώρα τις γονιμοποιησεις!!!!

Μπράβο κοπέλα μου…. Εύχομαι όλα καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, τι κάνετε; Ελπίζω να σας βρίσκω καλά!!! Χθες με πήρε τηλ ο γυναικολόγος και έχουμε τελικά από τις 5 βλαστοκύστες τις 3 να είναι υγιείς! Οπότε με την επόμενη περίοδο θα κάνω ετοιμασία για την ετ και ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Συγχαρητήρια!!! Είναι τέλειο νούμερο! Εγώ είχα 2 υγιείς (κ μια χωρίς αποτέλεσμα 🤔) κ μην τα ξαναλέω η κόρη μου είναι 1.5 κ περιμένει κ το άλλο στην κατάψυξη! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Μακάρι κορίτσι, φοβάμαι λίγο είναι η αλήθεια! Αν θα μπορέσω να ξαναμείνω! Εσύ πως είσαι; Εύχομαι όλα καλά!!!

Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι! Καλά κ εγώ!! Υπομονή κ Άγιος ο θεος!! Προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη!! Θα δούμε την παρασκευη!! 😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλά είμαι εγώ εδώ στον αγώνα πολλές ώρες εργασίας και δεν ξέρω αν θα σταματήσω. Το σκέφτομαι συνέχεια και προσπαθώ να το ζυγίσω.  

Απ την άλλη έχω ραντεβού τον Οκτώβριο για 2 κέντρα ώστε να διαλέξω ποιο μου κανει. 

Και γτ δε σου είπε να πας Δεύτερα; μάλλον σε είδε που τρως τα νύχια σου.. συμφωνώ ότι δεν μπορείς να επηρεάσει το αποτέλεσμα  🥰🥰🥰

Καλά δεν υπήρχε περίπτωση να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα!! Θα πέθαινα από την αγωνία μου!! Κ εσυ θα πας τέλεια, μην αγχωνεσαι! Και μόνο που θα κανεις καινουρια αρχη, θα αλλάξεις κι ψυχολογία και θα πάνε όλα σούπερ!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, τι κάνετε; Ελπίζω να σας βρίσκω καλά!!! Χθες με πήρε τηλ ο γυναικολόγος και έχουμε τελικά από τις 5 βλαστοκύστες τις 3 να είναι υγιείς! Οπότε με την επόμενη περίοδο θα κάνω ετοιμασία για την ετ και ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!

Τέλεια. Και 3 στις 5 είναι και πολύ καλό ποσοστό! Αυτή τη φορά όλα θα είναι διαφορετικά και θα έχουν θετική κατάληξη επιτέλους κορίτσι μου. Έχετε συζητήσει με το γιατρο ποσες θα βάλετε; Και τις 3 μαζί ή θα αφήσετε μια εκτός; Όπως και να χει θα κάνετε τις καλύτερες διακοπές με τέτοια νέα. Ξεκουράσου γιατί από Σεπτέμβριο θα είσαι εγκυουλα για τα καλά αυτή τη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Αααχχ καλά είμαι! Κάνω υπομονή! Ξεκούραση φουλ, νετφλιξ φουλ και περιμένω να έρθει η παρασκευη! Κανονικά ήταν να πάω Σάββατο αλλά επειδή θα είναι κλειστά τα μικροβιολογικά, μου είπε για παρασκευη! Ελπίζω να έχω καλά νέα! Δεν παω δουλειά, όποτε είμαι πολύ χαλαρή, βγαίνω όμως βολτίτσα αυτή τη φορά σε αντίθεση με τις άλλες που ήμουν μόνο στο σπίτι! Τώρα ελπίζω να μην κάνω κακό, μου είπαν έτσι κι αλλιώς ότι δεν υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω να το επηρεάσω είτε θετικά είτε αρνητικά κ εδώ που τα λέμε το πιστεύω κ εγώ αυτό! Θα δείξει την παρασκευη! Βέβαια θα είναι αρκετά νωρίς, σκέψου δεν θα έχω κλείσει καν 8 24ωρα από την ετ. Την έκανα Πέμπτη 14:00 και θα παω παρασκευη πρωί για χοριακη! Ας ελπίζουμε στο καλύτερο!! Εσυ πως είσαι; Όλα καλα;; 

Καλά είμαι κι εγώ, μετράω μέρες για διακοπές γιςτι δεν αντέχω άλλο με τη ζέστη. Έχω ακόμα ναυτίες, αϋπνίες  και γενικα τρελή κούραση. Έκανα και νιπτ την Παρασκευη και περιμένω σε κανενα 10ημερο τα αποτελέσματα με τρελή αγωνία. Προς το παρόν δε βλέπω τίποτε άλλο μπροστά μου από τις διακοπές. Αγόρασα και μερικά ρουχαλάκια και μαγιό γιατί δεν έμπαινε τίποτα από τα ρούχα μου και φεύγουμε το Σάββατο! Αντε σε λίγο θα συζητάς κι εσυ για όλα αυτά, το πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Καλά είμαι κι εγώ, μετράω μέρες για διακοπές γιςτι δεν αντέχω άλλο με τη ζέστη. Έχω ακόμα ναυτίες, αϋπνίες  και γενικα τρελή κούραση. Έκανα και νιπτ την Παρασκευη και περιμένω σε κανενα 10ημερο τα αποτελέσματα με τρελή αγωνία. Προς το παρόν δε βλέπω τίποτε άλλο μπροστά μου από τις διακοπές. Αγόρασα και μερικά ρουχαλάκια και μαγιό γιατί δεν έμπαινε τίποτα από τα ρούχα μου και φεύγουμε το Σάββατο! Αντε σε λίγο θα συζητάς κι εσυ για όλα αυτά, το πιστεύω! 

Άχ Μακαρι! Άντε θα πάρεις κ αυτά τα αποτελέσματα, θα είναι τέλεια και θα φύγεις ξένοιαστη για διακοπουλες! Από του χρόνου θα κουβαλάς ολόκληρη πραμάτεια για διακοπές οπότε απόλαυσε το φέτος 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Τέλεια. Και 3 στις 5 είναι και πολύ καλό ποσοστό! Αυτή τη φορά όλα θα είναι διαφορετικά και θα έχουν θετική κατάληξη επιτέλους κορίτσι μου. Έχετε συζητήσει με το γιατρο ποσες θα βάλετε; Και τις 3 μαζί ή θα αφήσετε μια εκτός; Όπως και να χει θα κάνετε τις καλύτερες διακοπές με τέτοια νέα. Ξεκουράσου γιατί από Σεπτέμβριο θα είσαι εγκυουλα για τα καλά αυτή τη φορά! 

Καλημέρα αγαπημένη, τι κάνεις; Ο γιατρός που είμαι τώρα δεν θέλει να βάλει 2 οπότε θα το πηγαίνει ένα ένα! Λόγω της δίκερης δεν θέλει! Ο προηγούμενος τα έβαζε 2-2. Τώρα θα δούμε, ελπίζω στα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα αγαπημένη, τι κάνεις; Ο γιατρός που είμαι τώρα δεν θέλει να βάλει 2 οπότε θα το πηγαίνει ένα ένα! Λόγω της δίκερης δεν θέλει! Ο προηγούμενος τα έβαζε 2-2. Τώρα θα δούμε, ελπίζω στα καλύτερα!!!

Κατάλαβα, ο,τι είναι καλύτερο για την περίπτωσή σου θα κάνετε τότε και μου αρέσει που είναι τόσο προσεκτικός και το λαμβάνει κι αυτό υπόψη. Άλλωστε με ελεγμένη βλαστοκύστη οι πιθανότητες εμφύτευσης είναι πολύ μεγαλύτερες ακόμα κι αν είναι μια μόνη της. Πολύ ωραία τα νέα σου! Φρόντισε να ξεκουραστείς για να υποδεχτείς σε κανενα μήνα το μικρό σου λοιπόν! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μου στειλε μήνυμα ο γιατρός κ έχουμε 6 γονιμοποιησεις.η αλήθεια είναι ότι στενσχωρηθηκα ,θα ήθελα λίγο περισσότερο αλλά οκ.ξερω τι θα πείτε εμείς ένα κ καλό θέλουμε.μπυ είπε θα τα ξαναπούμε μεθαύριο.να σας πω ξέρετε πως μετράνε τις μέρες?1η μέρα είναι χθες η σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου μου στειλε μήνυμα ο γιατρός κ έχουμε 6 γονιμοποιησεις.η αλήθεια είναι ότι στενσχωρηθηκα ,θα ήθελα λίγο περισσότερο αλλά οκ.ξερω τι θα πείτε εμείς ένα κ καλό θέλουμε.μπυ είπε θα τα ξαναπούμε μεθαύριο.να σας πω ξέρετε πως μετράνε τις μέρες?1η μέρα είναι χθες η σήμερα?

6 στα 11 είναι μια χαρά ποσοστό ! Δεν υπάρχει κανένας λόγος στεναχωριας πραγματικά. Σήμερα μετράει ως μέρα νούμερο 1, ουσιαστικά η πρώτη μέρα είναι η επόμενη της ωοληψιας. Τι σου έχει πει θα τα αφήσετε για βλαστοκύστες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Κατάλαβα, ο,τι είναι καλύτερο για την περίπτωσή σου θα κάνετε τότε και μου αρέσει που είναι τόσο προσεκτικός και το λαμβάνει κι αυτό υπόψη. Άλλωστε με ελεγμένη βλαστοκύστη οι πιθανότητες εμφύτευσης είναι πολύ μεγαλύτερες ακόμα κι αν είναι μια μόνη της. Πολύ ωραία τα νέα σου! Φρόντισε να ξεκουραστείς για να υποδεχτείς σε κανενα μήνα το μικρό σου λοιπόν! ❤️

Σε ευχαριστώ για την ενθάρρυνση! Τι να πω, μακάρι να πετύχει!!! Θα προσπαθήσω να μην αγχώνομαι πολύ, ώστε τέλη του μήνα που θα αρχίσει η ετοιμασία για την ετ να είμαι πιο ήρεμη! Που θα πάει; δε θα κάτσει το καλό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου μου στειλε μήνυμα ο γιατρός κ έχουμε 6 γονιμοποιησεις.η αλήθεια είναι ότι στενσχωρηθηκα ,θα ήθελα λίγο περισσότερο αλλά οκ.ξερω τι θα πείτε εμείς ένα κ καλό θέλουμε.μπυ είπε θα τα ξαναπούμε μεθαύριο.να σας πω ξέρετε πως μετράνε τις μέρες?1η μέρα είναι χθες η σήμερα?

Γεια σου, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μη στεναχωριέσαι! Και μπορεί να ακούγεται κάπως αλλά όντως ένα και καλό θέλουμε και το έχω καταλάβει καλά τελευταία που έκανα και προεμφυτευτικό! Ρωτάς τις ημέρες σχετικά με τι; για να κανονίσετε για την ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα αγαπημένη, τι κάνεις; Ο γιατρός που είμαι τώρα δεν θέλει να βάλει 2 οπότε θα το πηγαίνει ένα ένα! Λόγω της δίκερης δεν θέλει! Ο προηγούμενος τα έβαζε 2-2. Τώρα θα δούμε, ελπίζω στα καλύτερα!!!

Μπράβο κοριτσι μου! Τέλεια τα νέα σου! Θέλω να σου πω πόσο σε θαυμάζω για την επιμονή και την υπομονή σου! Έχεις περάσει τόσα πολλά και όχι μόνο δεν το έβαλες κάτω, αλλά σηκώθηκες κατευθείαν και συνεχισες με όρεξη και προσεκτικά βήματα. Μπράβο σου! Σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια! Αυτή η επιμονή σου είναι σίγουρο ότι θα ανταμειφθεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοριτσι μου! Τέλεια τα νέα σου! Θέλω να σου πω πόσο σε θαυμάζω για την επιμονή και την υπομονή σου! Έχεις περάσει τόσα πολλά και όχι μόνο δεν το έβαλες κάτω, αλλά σηκώθηκες κατευθείαν και συνεχισες με όρεξη και προσεκτικά βήματα. Μπράβο σου! Σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια! Αυτή η επιμονή σου είναι σίγουρο ότι θα ανταμειφθεί! 

Φίλη μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια αλλά συγχαρητήρια αξίζουν σε όλες μας! Και εσύ δίνεις τον αγώνα σου κάθε μέρα, μακάρι όλες να φτάσουμε σε αίσιο τέλος! Μη νομίζεις κάπου κάπου χάνω την υπομονή όταν σκέφτομαι ότι αντί να περιμένω γέννα το Σεπτέμβρη είμαι πάλι από την αρχή αλλά μετά σκέφτομαι οκ έχω πιθανότητες επιτυχίας! Οπότε αφού και η ηλικία ακόμη θεωρείται καλή, θα το παλέψω για την 5η ευκαιρία!!! Εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου μου στειλε μήνυμα ο γιατρός κ έχουμε 6 γονιμοποιησεις.η αλήθεια είναι ότι στενσχωρηθηκα ,θα ήθελα λίγο περισσότερο αλλά οκ.ξερω τι θα πείτε εμείς ένα κ καλό θέλουμε.μπυ είπε θα τα ξαναπούμε μεθαύριο.να σας πω ξέρετε πως μετράνε τις μέρες?1η μέρα είναι χθες η σήμερα?

Τέλεια.. σήμερα μετράνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Φίλη μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια αλλά συγχαρητήρια αξίζουν σε όλες μας! Και εσύ δίνεις τον αγώνα σου κάθε μέρα, μακάρι όλες να φτάσουμε σε αίσιο τέλος! Μη νομίζεις κάπου κάπου χάνω την υπομονή όταν σκέφτομαι ότι αντί να περιμένω γέννα το Σεπτέμβρη είμαι πάλι από την αρχή αλλά μετά σκέφτομαι οκ έχω πιθανότητες επιτυχίας! Οπότε αφού και η ηλικία ακόμη θεωρείται καλή, θα το παλέψω για την 5η ευκαιρία!!! Εσύ πως είσαι;

Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις. Εγω είμαι σε φάση που φτιάχνω βαλίτσα για το νοσοκομείο. Λογικά μέσα στις επόμενες 10 μέρες θα με βάλουν να γεννήσω. Σήμερα είμαι καλά. Χθες ήμουν χάλια. Αύριο δεν ξέρω πώς θα είμαι. Κάθε μέρα είναι διαφορετική με διαφορετικά συναισθήματα. Δεν παίρνω τίποτα ως δεδομένο και απλά συνεχίζω...πολλές φορές μηχανικά γιατί δεν βγαίνει αλλιώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις. Εγω είμαι σε φάση που φτιάχνω βαλίτσα για το νοσοκομείο. Λογικά μέσα στις επόμενες 10 μέρες θα με βάλουν να γεννήσω. Σήμερα είμαι καλά. Χθες ήμουν χάλια. Αύριο δεν ξέρω πώς θα είμαι. Κάθε μέρα είναι διαφορετική με διαφορετικά συναισθήματα. Δεν παίρνω τίποτα ως δεδομένο και απλά συνεχίζω...πολλές φορές μηχανικά γιατί δεν βγαίνει αλλιώς.

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα , θα το δεις! Η Παναγια μαζι σου! Υπομονη , δυναμη και κουραγιο! Η μικρη θα τα καταφερει και θα ειναι καποια στιγμη ολο αυτο μακρινη αναμνηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Φίλη μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια αλλά συγχαρητήρια αξίζουν σε όλες μας! Και εσύ δίνεις τον αγώνα σου κάθε μέρα, μακάρι όλες να φτάσουμε σε αίσιο τέλος! Μη νομίζεις κάπου κάπου χάνω την υπομονή όταν σκέφτομαι ότι αντί να περιμένω γέννα το Σεπτέμβρη είμαι πάλι από την αρχή αλλά μετά σκέφτομαι οκ έχω πιθανότητες επιτυχίας! Οπότε αφού και η ηλικία ακόμη θεωρείται καλή, θα το παλέψω για την 5η ευκαιρία!!! Εσύ πως είσαι;

Μπραβο ρε κοριτσαρα!! Και εγω σε παραδεχομαι...οπως ειπαν και οι υπολοιπες ειμαι της ιδιας αποψης οτι θα ερθει η ανταμοιβη... Πας με πιο σιγουρα βηματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου μου στειλε μήνυμα ο γιατρός κ έχουμε 6 γονιμοποιησεις.η αλήθεια είναι ότι στενσχωρηθηκα ,θα ήθελα λίγο περισσότερο αλλά οκ.ξερω τι θα πείτε εμείς ένα κ καλό θέλουμε.μπυ είπε θα τα ξαναπούμε μεθαύριο.να σας πω ξέρετε πως μετράνε τις μέρες?1η μέρα είναι χθες η σήμερα?

Madame 3 εβγαλα και ειμαι 34.... Στην αρχη λεω τι εγινε ρε τοσο με προδωσε το σωμα μου? Μετα ομως συνεχισα την σιεστα που σας  ειχα πει και τελικα δυο ηρθαν! Οποτε χαλαρωσε απολαυσε τις διακοπαρες σου , κανε και μια βουτια για μας ,γιατι εμεις κολυμπαμε στη ναυτια μας και πανε μετα με χαμογελο και ορεξη να παρεις τα νινακια σου μαζι!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τα λόγια σας.με ηρεμούν.ο γιατρός δεν μου είπε τπτ απολύτως μου είπε απλά θα τα πούμε μεθαύριο.τι σημαίνει αυτό άγνωστο!!χσχσχαα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου για τα λόγια σας.με ηρεμούν.ο γιατρός δεν μου είπε τπτ απολύτως μου είπε απλά θα τα πούμε μεθαύριο.τι σημαίνει αυτό άγνωστο!!χσχσχαα....

Σημαίνει ότι θα σε πάρει την 3η μέρα για να σου πει ποσα από τα 6 έχουν γίνει έμβρυα 3ης μερας (ελπίζουμε όλα). Έχετε συζητήσει καθόλου για το μετά; Δηλαδή θα τα αφήσετε για βλαστοκυστες ή θα τα βαλετε την 3η μέρα; Και θα κάνετε τώρα μεταφορά ή θα τα βαλετε κατάψυξη για επόμενο κύκλο; Εχε πίστη και μεθαύριο εύχομαι τα καλύτερα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Σημαίνει ότι θα σε πάρει την 3η μέρα για να σου πει ποσα από τα 6 έχουν γίνει έμβρυα 3ης μερας (ελπίζουμε όλα). Έχετε συζητήσει καθόλου για το μετά; Δηλαδή θα τα αφήσετε για βλαστοκυστες ή θα τα βαλετε την 3η μέρα; Και θα κάνετε τώρα μεταφορά ή θα τα βαλετε κατάψυξη για επόμενο κύκλο; Εχε πίστη και μεθαύριο εύχομαι τα καλύτερα νέα!

Τώρα θα πάνε κατάψυξη.τον σεπτεμβρη θα τα βάλουμε.δεν είπαμε τπτ.του χω εμπιστοσύνη ξέρει τι κάνει οπότε ότι είναι θα μου πει.σκεφτηκα να πάρω να ρωτήσω το εμβρυολογικο αλλά δεν ξέρω αννθα πραξω σωστα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις. Εγω είμαι σε φάση που φτιάχνω βαλίτσα για το νοσοκομείο. Λογικά μέσα στις επόμενες 10 μέρες θα με βάλουν να γεννήσω. Σήμερα είμαι καλά. Χθες ήμουν χάλια. Αύριο δεν ξέρω πώς θα είμαι. Κάθε μέρα είναι διαφορετική με διαφορετικά συναισθήματα. Δεν παίρνω τίποτα ως δεδομένο και απλά συνεχίζω...πολλές φορές μηχανικά γιατί δεν βγαίνει αλλιώς.

Κορίτσι μου πόση δύναμη πρέπει να έχεις κι εσυ…είσαι πραγματικά αξιοθαύμαστη! Είναι σίγουρο αυτό που λες για το επόμενο 10ημερο; Έχει πάρει άλλο βάρος το μικρό; Μπορεί να πάει και πιο πέρα, δεν ξέρεις ακόμα… Είναι πολύ λογικό όμως να έχεις τα πάνω σου και τα κάτω σου σε αυτό τον αγώνα που δίνεις. Ελπίζω ότι το μικρό σου θα κάνει λιγη υπομονή ακόμη εκεί μέσα. Να μας γράφεις πιο συχνά, ειδικά τις μέρες που όπως λες μπορεί να μη νιώθεις το ίδιο αισιόδοξη, είμαστε εδώ, περιμένουμε τα νέα σου και σας σκεφτόμαστε με αγάπη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...