Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ρε @Lucia79 φίλη μου για κάνε μου μια περιγραφή πως είναι η ετ με σφακ.

Δηλαδη μπαίνω σε απλό δωματιο μαζί με τον γατο;

Κάνει υπερηχο εκείνος;  γιατί για τον Παντ. Ειχα διαβάσει εδώ ότι δεν κάνει και

πολύ βασικό έκθεση με το σπερμα κ τις βλαστοκυστες (φωτογραφιες) θα πάρω ή πρέπει να ζητήσω; Και αν πρέπει να ζητήσω που το ζητάω;

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα με το καλό σου εύχομαι!!! Σου στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη!! ❤️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@twinkletwinlkleπηγες γιατρό σήμερα για την καμπύλη τι σου είπε;

Επισης η καρντασινα @Kateriniwkπου είναι; Ήρθε μας έβαλε φωτιά γιατί είχαμε πέσει κ εξαφανιζολ;

Αααα και η @Maroulita! Περίμενε σήμερα χοριακη ή το έχω χάσει τελείως;;

σχωρατε με μπορεί να μην θυμάμαι κ καλά 

Ναι πήγα. Η καμπυλη μου είπε ότι ήταν πολύ καλή, αλλά μου είπε να τρώω συχνά και ελαφριά γεύματα. Δεν ρώτησα το γιατί, είχα άλλο ζόρι. Ίσως να είναι αυτό που είπε η @troia χθες, ότι μπορεί να κάνω υπογλυκαιμιες. Πήρε παλι έστω λίγο αυτο το βάρος, τώρα είναι 408 γραμμάρια.  Την άλλη εβδομάδα θα πάω στον εμβρυοιατρο και μου είπε ότι αν μου το βγάλει 450 γραμμάρια, θα είναι πολύ καλό και θα είμαστε πιο αισιόδοξοι. Γενικότερα πιο αισιόδοξο τον είδα σήμερα.

Ο Παντος παντως βάζει κάμερα για να στα βάλει,  αν εννοείς αυτό με τον υπέρηχο. Επίσης φώτο σου δίνουν. Έκθεση για το σπερμα δεν ζήτησα ποτέ και δεν μου έδωσαν ποτέ. 

Αντε βρε μαυρογατουλα πλησιάζει η στιγμή που θα πάρεις τα χωραφακια (οικογένεια Χωραφα) σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Όλα με το καλό σου εύχομαι!!! Σου στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη!! ❤️😘

Σε ευχαριστώ Σκορπίνα μου κ εσένα και τα διδυμάκια σου 🥰

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι πήγα. Η καμπυλη μου είπε ότι ήταν πολύ καλή, αλλά μου είπε να τρώω συχνά και ελαφριά γεύματα. Δεν ρώτησα το γιατί, είχα άλλο ζόρι. Ίσως να είναι αυτό που είπε η @troia χθες, ότι μπορεί να κάνω υπογλυκαιμιες. Πήρε παλι έστω λίγο αυτο το βάρος, τώρα είναι 408 γραμμάρια.  Την άλλη εβδομάδα θα πάω στον εμβρυοιατρο και μου είπε ότι αν μου το βγάλει 450 γραμμάρια, θα είναι πολύ καλό και θα είμαστε πιο αισιόδοξοι. Γενικότερα πιο αισιόδοξο τον είδα σήμερα.

Ο Παντος παντως βάζει κάμερα για να στα βάλει,  αν εννοείς αυτό με τον υπέρηχο. Επίσης φώτο σου δίνουν. Έκθεση για το σπερμα δεν ζήτησα ποτέ και δεν μου έδωσαν ποτέ. 

Αντε βρε μαυρογατουλα πλησιάζει η στιγμή που θα πάρεις τα χωραφακια (οικογένεια Χωραφα) σπίτι!

Μπράβο στην μπεμπουλα μας μπράβο.

Η Νεφέλη είχε πει ότι της έκανε ετ χωρίς υπερηχο κ δεν το είχα ξανακούσει για αυτό ρώτησα. Όχι φωτό υπερήχου ,εννοώ αν θα πάρω αξιολόγηση βλαστοκυστεων που δίνουν μαζί με φωτό από το εμβρυολογικο.

Τωρα για το σπερμα που το ξανασκέφτηκα τι να μου δώσουν έχει δώσει 5-6 φορές ανα ωοληψια όποτε τι να μου δώσουν 

Τα χωραφάκια 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κάπως σε νιωθω.. με περνάει 5 πόντους τι ζόρι τράβηξα στο γάμο να βρω παπούτσι.. φτηνό, μικρό τακούνι και άνετο..   τελικά με 20€ πήρα παπούτσια χώρου σε άσπρο με στρας κτλ και χόρευα χωρίς να νιώθω πλέον δε με χωράνε αλλά δεν τα δίνω 🤐τα αγαπώ. 

Και τα δικά μου γύρω στα 25 ευρώ έκαναν πέδιλακι ασημί με 4 πόντους τακούνι έβαλα  δεν τρελάθηκα ακόμα να δώσω ένα σκασμό λεφτά για να πάρω νυφικά παπούτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat Αρχηγάρα, σε περιμένω απέναντι! Διπλό το θέλω το σκορ! 😉

Υ.Γ  Ο Πάντος δεν χρησιμοποιεί υπέρηχο… Σωστά σου είπε η @Nefeliap

Έχει τυφλό, δικό του σύστημα! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ρε @Lucia79 φίλη μου για κάνε μου μια περιγραφή πως είναι η ετ με σφακ.

Δηλαδη μπαίνω σε απλό δωματιο μαζί με τον γατο;

Κάνει υπερηχο εκείνος;  γιατί για τον Παντ. Ειχα διαβάσει εδώ ότι δεν κάνει και

πολύ βασικό έκθεση με το σπερμα κ τις βλαστοκυστες (φωτογραφιες) θα πάρω ή πρέπει να ζητήσω; Και αν πρέπει να ζητήσω που το ζητάω;

Κοιτα έχω κάνει 2 ετ με Σφακ αλλά ήταν πολύ διαφορετικές μεταξύ τους.
Την πρώτη φορά που δεν ήξερα και πήγα ψάρι, μας βάλανε σε ένα δωμάτιο (νομίζω στον 1ο όροφο) που έχει όχι ακριβώς κανονικό κρεβάτι αλλά καρέκλα γυναικολόγου (και στους τοίχους κρεμασμένα κάτι άπειρα κομποσκοίνια αλλά άλλη κουβέντα αυτή ας μην την ανοίξουμε τώρα…). Περιμέναμε εκεί, ήρθε η εμβρυολογος μας πήρε κάτι στοιχεία, μετά ήρθε ο γιατρός, μας έδωσε μόνο φωτογραφια χωρίς καμία έκθεση και τίποτε άλλο και μετά ξαναμπήκε η εμβρυολογος με τον καθετήρα με τα έμβρυα και ο Σφακ έκανε τη μεταφορά (με υπέρηχο εννοείται). Μετά με άφησαν νομίζω κανενα μισάωρο σε αυτή την καρέκλα και φύγαμε. 
Την 2η φορά την έκανα με μέθη οπότε με πήγανε στο χειρουργείο που κάνουν τις ωοληψιες. Επισης τη 2η φορά μας δώσανε μια σελίδα που είχε την περίληψη της προσπάθειας, δηλαδή ποσα ωάρια πήραν, ποσα γονιμοποιήθηκαν, τι έμβρυα γίνανε και τις παραμέτρους τους σπέρματος. Γιατί δεν μας το έδωσαν αυτό το χαρτί την 1η φορα δεν έχω ιδέα. Το ξέχασαν απλά ή επειδή στο μεσοδιάστημα εγώ είχα ζητήσει γραπτώς όλο το ιστορικό της προσπάθειας για να το δείχνω στους γιατρούς που πήγαινα, με θεώρησαν πολύ ψείρα οπότε το έδωσαν? Δεν ξέρω. 
Εσυ που τις κανεις τις μεταφορές χωρίς μέθη λογικά θα σε πάνε και σένα στον 1ο και θα είναι όλα απλά και χαλαρά. 🥰

και εννοείται να ζητήσεις την έκθεση της προσπάθειας, δεν είσαι καμία χτεσινή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ Σκορπίνα μου κ εσένα και τα διδυμάκια σου 🥰

Μπράβο στην μπεμπουλα μας μπράβο.

Η Νεφέλη είχε πει ότι της έκανε ετ χωρίς υπερηχο κ δεν το είχα ξανακούσει για αυτό ρώτησα. Όχι φωτό υπερήχου ,εννοώ αν θα πάρω αξιολόγηση βλαστοκυστεων που δίνουν μαζί με φωτό από το εμβρυολογικο.

Τωρα για το σπερμα που το ξανασκέφτηκα τι να μου δώσουν έχει δώσει 5-6 φορές ανα ωοληψια όποτε τι να μου δώσουν 

Τα χωραφάκια 😂😂😂😂

Μα ρε παιδιά εμένα ο Παντος μου έβαλε κάμερα και μάλιστα μου έδειχνε πού πήγαιναν τα έμβρυα και παρακολουθουσα τη διαδικασία (τωρα δεν ξέρω αν αυτό δεν θεωρείται υπέρηχος). Φωτογραφίες μου έδωσαν και από τις βλαστοκύστες και από τα έμβρυα αλλά χωρίς αξιολόγηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

 

Με γεμίσατε θετική ενέργεια και σκέψη πόσο σας ευχαριστώ!! Δεν ξέρω αν θα μου βάλουν κα΄τι δεν έχω ενημερωθεί θα σας πω αύριο μόλις γυρίσω με τα 4δυμα σπίτι 🤣🤣

Το μονο σίγουρο είναι οτι έχω αποφασίσει αύριο να φάω μια γαμάτη καρμπονάρα που τόσο έχω πεθυμήσει έτσι για το γαμώτο και για το γούρι!! Αυτό έχω σκεφτεί μέχρι στιγμής..χαχαχαχαχα

@nikol88 μακάρι να σου δώσω μεγάλη σκυτάλη 🙏

Ότι απ όλα αυτά που σκεφτόμαστε κατά την εποχή της ετ εσυ σκέφτηκες ότι θα φας καρμπονάρα με ξεπερναει!! 😂😂 Αν κ είμαι έτοιμη ένα φτιάξω μια τώρα γιατί τη λιγουρεύτηκα 😂

Ο Πάντος δεν χρησιμοποιεί υπέρηχο, δεν σου λέει τίποτα για τα εμβρυα (μόνο ότι είναι πανέμορφα) και σχεδόν τίποτα για το σπερμα! Μόνο μια φωτό των εμβρύων από το μικροσκόπιο! Για ποιότητες κλπ ούτε λόγος! Και για το σπερμα προφορικά 2-3 πραγματάκια! 

Θα πάνε όλα τέλεια, είμαι σίγουρη! Έχεις θετική ενέργεια, ευχες και προσευχές απ όλη την Ελλάδα εδώ, δεν βλέπεις; Δεν μπορεί να μην πάει καλά! Κ Μακαρι οντως να συνεχίσω κ εγώ! ❤️❤️ 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα ρε παιδιά εμένα ο Παντος μου έβαλε κάμερα και μάλιστα μου έδειχνε πού πήγαιναν τα έμβρυα και παρακολουθουσα τη διαδικασία (τωρα δεν ξέρω αν αυτό δεν θεωρείται υπέρηχος). Φωτογραφίες μου έδωσαν και από τις βλαστοκύστες και από τα έμβρυα αλλά χωρίς αξιολόγηση.

Ποτέ έκανες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

χαχαχαχα χαχαχα δεν σε μπορώ αλήθεια μου φτιάχνεις την μέρα.

Καθόλου περιπτωσάρα δεν είσαι, είσαι μοναδική σου στο είδος σου και τόσο ξεχωριστή!! Και προφανώς δεν πας με το ρεύμα εσύ θα πας από τον δικό σου δρόμο.

Τι έχει το πλάνο , πως θα τις θέλατε τις ορμόνες κοιμισμένες? Θέλει να τις ισορροπήσει για να σε προετοιμάσει για ετ? Φουντωμάρες έχεις ?

Χίλια ευχαριστώ 🥰

Άσε τα δε με μπορείς ,,, εγώ σε έκλεισα για συμπεθέρα!!!!! Την πατσες (που λέμε και στη Θεσσαλία)

Κοιμισμένες φιλενάδα τις θέλουμε αλλά από τότε που άρχισα τα ντελαπονγκο χορεύουν και αυτές και πάνε βόλτα τον ανήφορο 🤣και άντε τώρα να τις κατεβάσουμε πάλι 

Δεν έχω απλά φουντωμαρες ,,,,φλεγομαι ολάκερη,,,η βεντάλια πάει τουρμπίνα αεροσκάφους ,,,έχω κάνει μπράτσα bodybuilder απ'το κουνά χέρι βεντάλια ...και φυσικά αν ξαναδώ αρβεκαπ 3.75 θα διαβάσετε για πρωτοσέλιδο φόνου 

Προετοιμασία για διακοπές ζήτησα η δολια,,ευτυχώς κλείνουν τα κέντρα τον Αύγουστο οπότε θα πάμε κιόλας και από Σεπτέμβρη πρώτα ο Θεός θα προσπαθήσουμε να πάμε για προετοιμασία 🙏🙏🙏

Όσο για τα μωράκια σου τα θες στην κοιλιά σου ,,,, και εκεί θα έρθουν,,αύριο έχετε το καλύτερο ρντβ της ζωής σας ολάκερης!!!!!! Θα πάρεις και φωτογραφίες θαρρώ,,,,αγκαλιά με τις ευχές όλων μας !!!!! Τις καλύτερες,,τις θερμότερες ,,τις πιο αγαπημενες!!!!!

@Maroulita! Με μια χοριακαρα εύχομαι ψυχή μου ΝΑ με το συμπάθειο !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πέρυσι τον Μάρτιο και φέτος τον Φλεβάρη 

Α μου έκανε εντύπωση που είπες ότι έκανε με κάμερα όσες έχω ακούσει καμία δεν έκανε με υπέρηχο η πτι άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Με το καλό να τα υποδεχτείτε! Τι ανακούφιση αυτή η μέρα πάντως! Μισό βάρος πρέπει ήδη να σου έφυγε. 

@Maroulita!Καλά αποτελέσματα! Περιμένουμε με αγωνία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Καλή επιτυχία! Όλα να πάνε τέλεια! Η σκέψη μας είναι μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/7/2022 at 11:26 ΠΜ, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα και από μένα κοριτσια! 🌹

Χαθηκα λίγο αλλά σας παρακολουθω, ισως καποια κοριτσια με θυμούνται! 😊

Την Τετάρτη έκανα την 2η ετ…Παρασκευή 8/7 πάμε για χοριακη..🙏

@Kateriniw στην πρώτη μου ετ είχα λιώσει στον καναπέ, είχα πάρει μια βδομάδα άδεια, δεν σηκωνομουν πέρα από φαγητό και τουαλέτα, έτρωγα μετρημένα, είχα κόψει καφέδες κτλ…Το αποτέλεσμα: χοριακη 0…

Αυτή τη φορά το ειδα πιο χαλαρά…Έκανα τις βολτούλες μου στην παραλία (όχι υπερβολές βέβαια), βγηκα βόλτα με το σκυλάκι μου, έφαγα τα φρούτα μου αλλά έφαγα και τον γύρο μου 🤤, ήπια τον καφέ μου…Βέβαια δεν κάνω ακόμα δουλειές, εχω σταματήσει απ τη δουλειά, δε σηκώνω βάρη, δεν άρχισα ακόμη μαγειρέματα κτλ…προσέχω μεν αλλά δεν είμαι 23 ώρες το 24ωρο ξάπλα!! 

Τι είναι καλύτερο δεν ξέρω…πάντως επειδή γενικά είμαι κάπως δραστήρια ο καναπές και το κρεβάτι με είχαν κουράσει υπερβολικά, κυριως ψυχολογικά… 

Καλή επιτυχια μας εύχομαι!!! Καλή επιτυχία σε όλες!! 🥰 Είμαστε πολύ κοντά απ οτι καταλαβα! 🤗

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCatΚαλη επιτυχία σήμερα! Όλα θα πάνε τέλεια. Περιμένουμε να γυρίσεις, να φας καρμπονάρα και να μας πεις νέα! 🤞🏻🐈‍⬛❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@twinkletwinlkleπηγες γιατρό σήμερα για την καμπύλη τι σου είπε;

Επισης η καρντασινα @Kateriniwkπου είναι; Ήρθε μας έβαλε φωτιά γιατί είχαμε πέσει κ εξαφανιζολ;

Αααα και η @Maroulita! Περίμενε σήμερα χοριακη ή το έχω χάσει τελείως;;

σχωρατε με μπορεί να μην θυμάμαι κ καλά 

@BlackCat εδω ειμαι μαναρι! Με εχουν ζαλισει τα καρντασια το κερατο! Ειχα λιγο καφε και  λιγο αιμα τις προαλλες και ειμαι σε φαση ξαπλα αλλα απ την αλλη τα ατιμα δινουν μια χοριακη την τριτη 150000 και μας τρελαινουν ... Επισης ξεκινησαν ναυτιες τρελες και κατι εμετοι και ειμαι σαν ψοφιμι μερικες φορες.... Υπομονη και τον σταυρο μου! Εσυ πολυ καλη επιτυχια σημερα! Να εισαι κουλ και ολα θα γινουν... Αλλα και αν δεν εισαι δεν πειραζει ...παλι θα γινουν! Πας με τις καλυτερες προυποθεσεις , τακτοποιημενη και ωραια!!! Καλη απολαυση στη ξαπλα απο εδω και περα και το καλυτερο ευχομαι!!!! @lilian90 τα ειπαμε και τις προαλλες Μη μασας τιποτα! Γνωριζεις δεν γνωριζεις , καταλαβεις δεν καταλαβεις οτι ειναι να γινει θα γινει... Μεινε ηρεμη και ασε τις διαδικασιες στους γιατρους εσυ σκεψου το αποτελεσμα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@BlackCat εδω ειμαι μαναρι! Με εχουν ζαλισει τα καρντασια το κερατο! Ειχα λιγο καφε και  λιγο αιμα τις προαλλες και ειμαι σε φαση ξαπλα αλλα απ την αλλη τα ατιμα δινουν μια χοριακη την τριτη 150000 και μας τρελαινουν ... Επισης ξεκινησαν ναυτιες τρελες και κατι εμετοι και ειμαι σαν ψοφιμι μερικες φορες.... Υπομονη και τον σταυρο μου! Εσυ πολυ καλη επιτυχια σημερα! Να εισαι κουλ και ολα θα γινουν... Αλλα και αν δεν εισαι δεν πειραζει ...παλι θα γινουν! Πας με τις καλυτερες προυποθεσεις , τακτοποιημενη και ωραια!!! Καλη απολαυση στη ξαπλα απο εδω και περα και το καλυτερο ευχομαι!!!! @lilian90 τα ειπαμε και τις προαλλες Μη μασας τιποτα! Γνωριζεις δεν γνωριζεις , καταλαβεις δεν καταλαβεις οτι ειναι να γινει θα γινει... Μεινε ηρεμη και ασε τις διαδικασιες στους γιατρους εσυ σκεψου το αποτελεσμα!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Ξες τι είπα στην αρ;ηγαρα .. με όσες έχω μιλήσει "πιο προσωπικά" ήμουν σίγουρη ότι θα είναι έγκυες..  :-) οπότε και η αρχηγός τωερα είναι έγκυος :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ξες τι είπα στην αρ;ηγαρα .. με όσες έχω μιλήσει "πιο προσωπικά" ήμουν σίγουρη ότι θα είναι έγκυες..  :-) οπότε και η αρχηγός τωερα είναι έγκυος :-)

Ελπιδαρα μου εγω παντως ημουν απ τις τυχερες ... Καλα που επεμενα για linkedin...🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kateriniwk είπε:

Ελπιδαρα μου εγω παντως ημουν απ τις τυχερες ... Καλα που επεμενα για linkedin...🤣🤣

Δεν πιστευω ακομα να ναι.. σε λιγο θα ναι ..τωρα ακομα θα κατουριεται αλλα θα βασανιζεται και θα ζαλιζει τον γατο!!!! Ω ρε γατε πατριωτη!!!!!! Θα γυρισει με 5 γατες σπιτι!!!!! 😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Δεν πιστευω ακομα να ναι.. σε λιγο θα ναι ..τωρα ακομα θα κατουριεται αλλα θα βασανιζεται και θα ζαλιζει τον γατο!!!! Ω ρε γατε πατριωτη!!!!!! Θα γυρισει με 5 γατες σπιτι!!!!! 😁😁😁😁

Λες να μη τελειωσε;;; πωπω αυτί το κατουριο πωπω έκανα κάτι σκέψεις χαχαχα λολ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ελπιδαρα μου εγω παντως ημουν απ τις τυχερες ... Καλα που επεμενα για linkedin...🤣🤣

Ναι εσύ εμένα περίμενες να σε γράψω για να μείνεις έγκυος...χαχαχα θα σας τραγουδάω μείνε μαζί μου έγκυος είμαι πολύ φερεγγυός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ξες τι είπα στην αρ;ηγαρα .. με όσες έχω μιλήσει "πιο προσωπικά" ήμουν σίγουρη ότι θα είναι έγκυες..  :-) οπότε και η αρχηγός τωερα είναι έγκυος :-)

Μην λες τετοια και κάνουμε ουρές στο ινμποξ σου για την ευχή σου 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Μην λες τετοια και κάνουμε ουρές στο ινμποξ σου για την ευχή σου 😆

Περιμένω κ εγω μια ευχη! Ποιο κορίτσι δίνει τις ευχές;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...