Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Χαχαχαχαχα να σαι καλά και στα δικά σου!!

Μεθαυριο θα πάω η γαζέλα με καλπασμό όχι αστεία 😂😂😂

Με το καλό γαζέλα... 

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλα!!! Εγώ από αύριο θα αρχίσω διέγερση( την τρίτη κατά σειρά), ΄ώστε να πάρουμε ωάρια και να δούμε πόσα θα έχουμε για προεμφυτευτικό! Πλέον αυτή τη διαδικασία πρέπει να ακολουθήσουμε σύμφωνα με το νέο γυναικολόγο. Ζορίζομαι λίγο μετά από 4 συλλήψεις να είμαι στο στάδιο φτου και από την αρχή αλλά θέλω να πιστέυω ότι θα τα καταφέρουμε και στο τέλος ίσως να έχουμε το αίσιο αποτέλεσμα, φοβάμαι αρκετά ωστόσο! Το ζητούμενο πια είναι να έχουμε υγιή έμβρυα μήπως και φτάσουμε να πάρουμε ένα μωρό στην αγκαλιά μας γιατί ναι το ένα είναι να βλέπει κανείς το θετικό τεστ αλλά τελικά κατάλαβα βιωματικά πια,  πως κανείς δεν ξέρει τι θα προκύψει μέχρι να φτάσει ένα μωρό να γεννηθεί! 

Με το καλό κοριτσάκι ου γλυκό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εδώ από τώρα έχω κάνει deal με τον ανιψιό μου 4ων χρόνων στο τι sneakers θα αγοράζει ώστε να μου κάνουν κ όταν τα βαριέται να τα φοραω γιατί είναι νταβραντισμενος κ φοράει ήδη 30 νούμερο. Κοντά είναι το 36αρι.. χαχαχαχα

Σε ευχαριστώ παρά πολύ και εσυ όλα με το καλό όποτε ξαναπροσπαθήσεις

Σε ευχαριστώ αλλά θα αργήσω μιας και όλα μας πάνε στραβά 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοίτα να δεις μέχρι πέρυσι επερνα 41 σε φαρδιά φόρμα κι αυτό μόνο σε μπότες για χειμώνα και πέδιλο ή σανδάλι για καλοκαίρι γόβες ούτε κατά διάνοια πέρυσι όμως ανακάλυψα στο joom ότι έχει και 42 νούμερο οπότε τώρα ότι θέλω θα το παραγγέλνω από εκει

Δεν το ξέρω αυτό. Εγώ βρίσκω σε ένα από εξωτερικό Ιταλία και αντιμτας 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλακια

 

Δεν θέλω να σας τρομάξω αλλά φορούσα 39 προ εγκυμοσύνης και μετα τη γεννα πήγα 41 🤐 

Μια χαρά πόδι έχει το παιδί και εμένα 30 φοράει ο μικρος εσύ σε 9 μήνες θα πας 38 🙃

Και Γερμανία θα βρείτε νούμερα. Αλλά να σας πω κατι; πλέον ξέχασα τα ψηλοτάκουνα  με σπορτεξ πάω στο γραφείο. Σιγά μη σακάτεψε τα πόδια μου ακόμα και φορέματα το καλοκαίρι έβαλα με σπορτεξ  

Ας μείνω έγκυος και να πάει καλά και ας πάει και 47 😂 αλλά δύσκολο να μεγαλώσει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά τι ώρα θα πας μάθαμε 🙃🙃

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Σε ευχαριστώ αλλά θα αργήσω μιας και όλα μας πάνε στραβά 

 

Δεν το ξέρω αυτό. Εγώ βρίσκω σε ένα από εξωτερικό Ιταλία και αντιμτας 

 

Ας μείνω έγκυος και να πάει καλά και ας πάει και 47 😂 αλλά δύσκολο να μεγαλώσει 😂

Μψρε θα μεγαλώσει ακοθ που σου λέω..  είναι η σειρά σου να πανε όλα καλά.  Στο αφιερώνω... 

Screenshot_20220707-084711_Instagram.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Εεεεεε έρχονται τα γατάκια έρχονται..  ψαχχα 

Στους πόνους σε 9 μήνες αυτό θα σου λέω:- Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Με το καλοοοοοοοιοοοο🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿 ολες πι ευχες μου μαζι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Όλα θα πάνε καλά!!! Ήρθε η ώρα να υποδεχτείς τα γατιά σου!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Με το καλό!! Άντε σύντομα να ακούμε μόνο ευχάριστα! Όλα τα καλά του κόσμου ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Ε κοίτα κατά τις 12 λογικά θέλω να πιστεύω οτι θα έχετε τελειώσει. Δεν του λες να σου βάλει και εσένα λίγη κόλλα? Επίσης εμένα μου έβαλαν και ορο λιποπρωτεινης (δεν ξέρω βέβαια αν σχετίζεται με το γεγονός ότι είχα κάνει ωοληψια 3 μέρες πριν).

Αχ τι ωραία! Ανυπομονούμε ολες μας από ο, τι έχεις καταλάβει να ακούσουμε το νούμερο της χοριακής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εεεεεε έρχονται τα γατάκια έρχονται..  ψαχχα 

Στους πόνους σε 9 μήνες αυτό θα σου λέω:- Ρ

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Με το καλοοοοοοοιοοοο🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿 ολες πι ευχες μου μαζι σας!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Όλα θα πάνε καλά!!! Ήρθε η ώρα να υποδεχτείς τα γατιά σου!❤️

 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Με το καλό!! Άντε σύντομα να ακούμε μόνο ευχάριστα! Όλα τα καλά του κόσμου ευχομαι! 

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ε κοίτα κατά τις 12 λογικά θέλω να πιστεύω οτι θα έχετε τελειώσει. Δεν του λες να σου βάλει και εσένα λίγη κόλλα? Επίσης εμένα μου έβαλαν και ορο λιποπρωτεινης (δεν ξέρω βέβαια αν σχετίζεται με το γεγονός ότι είχα κάνει ωοληψια 3 μέρες πριν).

Αχ τι ωραία! Ανυπομονούμε ολες μας από ο, τι έχεις καταλάβει να ακούσουμε το νούμερο της χοριακής!

Με γεμίσατε θετική ενέργεια και σκέψη πόσο σας ευχαριστώ!! Δεν ξέρω αν θα μου βάλουν κα΄τι δεν έχω ενημερωθεί θα σας πω αύριο μόλις γυρίσω με τα 4δυμα σπίτι 🤣🤣

Το μονο σίγουρο είναι οτι έχω αποφασίσει αύριο να φάω μια γαμάτη καρμπονάρα που τόσο έχω πεθυμήσει έτσι για το γαμώτο και για το γούρι!! Αυτό έχω σκεφτεί μέχρι στιγμής..χαχαχαχαχα

@nikol88 μακάρι να σου δώσω μεγάλη σκυτάλη 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

 

Με γεμίσατε θετική ενέργεια και σκέψη πόσο σας ευχαριστώ!! Δεν ξέρω αν θα μου βάλουν κα΄τι δεν έχω ενημερωθεί θα σας πω αύριο μόλις γυρίσω με τα 4δυμα σπίτι 🤣🤣

Το μονο σίγουρο είναι οτι έχω αποφασίσει αύριο να φάω μια γαμάτη καρμπονάρα που τόσο έχω πεθυμήσει έτσι για το γαμώτο και για το γούρι!! Αυτό έχω σκεφτεί μέχρι στιγμής..χαχαχαχαχα

@nikol88 μακάρι να σου δώσω μεγάλη σκυτάλη 🙏

Εννοείται να φας! Από ο, τι βλέπω στο ινστα στην Αμερική τρώνε Macdonalds

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

 

Με γεμίσατε θετική ενέργεια και σκέψη πόσο σας ευχαριστώ!! Δεν ξέρω αν θα μου βάλουν κα΄τι δεν έχω ενημερωθεί θα σας πω αύριο μόλις γυρίσω με τα 4δυμα σπίτι 🤣🤣

Το μονο σίγουρο είναι οτι έχω αποφασίσει αύριο να φάω μια γαμάτη καρμπονάρα που τόσο έχω πεθυμήσει έτσι για το γαμώτο και για το γούρι!! Αυτό έχω σκεφτεί μέχρι στιγμής..χαχαχαχαχα

@nikol88 μακάρι να σου δώσω μεγάλη σκυτάλη 🙏

Καλή επιτυχία και πολλή τυχη!!!

Όλες οι θετικές σκέψεις μας μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, έχω ξεκινήσει κι εγώ διέγερση και βρίσκομαι στην 7η μέρα. Χθες στον υπέρηχο των 6ημερων είδαμε 6+6 ωοθυλάκια δεξιά και αριστερά κάπου 13-14χιλ κι από 225 μονάδες gonal μου την αύξησε σε 300 για τις επόμενες μέρες και παρακολούθηση πάρα μέρα.

Αυτό που με προβλημάτισε ήταν η αύξηση της δόσης και ότι αισθάνθηκα ότι ο γιατρός δεν ήταν ευχαριστημένος. Δεν είπε κάτι κακό ο άνθρωπος, γενικά είναι πολύ καλός και με ενσυναίσθηση.

Απλώς δεν ξέρω για ποιο λόγο έφυγα από εκεί με το συναίσθημα ότι κάτι έπρεπε να ήταν διαφορετικο. 

Για αυτό ρωτάω εσάς που  εμπιστεύομαι την εμπειρία σας αν έτσι είναι περιπου ο μέσος όρος ή αν αυτά τα νούμερα σημαίνουν ότι τις επόμενες μέρες θα χαθούν κάποια από τα 12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, έχω ξεκινήσει κι εγώ διέγερση και βρίσκομαι στην 7η μέρα. Χθες στον υπέρηχο των 6ημερων είδαμε 6+6 ωοθυλάκια δεξιά και αριστερά κάπου 13-14χιλ κι από 225 μονάδες gonal μου την αύξησε σε 300 για τις επόμενες μέρες και παρακολούθηση πάρα μέρα.

Αυτό που με προβλημάτισε ήταν η αύξηση της δόσης και ότι αισθάνθηκα ότι ο γιατρός δεν ήταν ευχαριστημένος. Δεν είπε κάτι κακό ο άνθρωπος, γενικά είναι πολύ καλός και με ενσυναίσθηση.

Απλώς δεν ξέρω για ποιο λόγο έφυγα από εκεί με το συναίσθημα ότι κάτι έπρεπε να ήταν διαφορετικο. 

Για αυτό ρωτάω εσάς που  εμπιστεύομαι την εμπειρία σας αν έτσι είναι περιπου ο μέσος όρος ή αν αυτά τα νούμερα σημαίνουν ότι τις επόμενες μέρες θα χαθούν κάποια από τα 12

Ανάλογος και τις ορμόνες ρυθμίζουν όποτε όλα καλά μην αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, έχω ξεκινήσει κι εγώ διέγερση και βρίσκομαι στην 7η μέρα. Χθες στον υπέρηχο των 6ημερων είδαμε 6+6 ωοθυλάκια δεξιά και αριστερά κάπου 13-14χιλ κι από 225 μονάδες gonal μου την αύξησε σε 300 για τις επόμενες μέρες και παρακολούθηση πάρα μέρα.

Αυτό που με προβλημάτισε ήταν η αύξηση της δόσης και ότι αισθάνθηκα ότι ο γιατρός δεν ήταν ευχαριστημένος. Δεν είπε κάτι κακό ο άνθρωπος, γενικά είναι πολύ καλός και με ενσυναίσθηση.

Απλώς δεν ξέρω για ποιο λόγο έφυγα από εκεί με το συναίσθημα ότι κάτι έπρεπε να ήταν διαφορετικο. 

Για αυτό ρωτάω εσάς που  εμπιστεύομαι την εμπειρία σας αν έτσι είναι περιπου ο μέσος όρος ή αν αυτά τα νούμερα σημαίνουν ότι τις επόμενες μέρες θα χαθούν κάποια από τα 12

Σε ευχαριστώ για τις ευχές με το καλό η ωοληψία σου και σε σένα.

Λογικά στις αύξησε για να σε μπουστάρει και να μεγαλώσουν όλα ομοιόμορφα. Δεν νομίζω οτι δεν ήταν ευχαριστημένος αυτό βέβαια εξαρτάται από διάφορες άλλες τιμές ορμονομολογικές. Προσωπικά που τα ωάρια τα έβλεπα με το κυάλι με τα 6+6 θα ήμουν πλούσια. Όμως έχουμε ξαναπεί δεν μετράει η ποσότητα τόσο όσο η ποιότητα.

Η πρώτη σου διέγερση είναι?

Αν τα 12 μεγαλώνουν ομοιόμορφα λογικά θα τα πάρει όλα στην ωοληψία από εκεί και πέρα πόσα θα γονιμοποιηθούν ή πόσα θα φτάσουν σε 3ων ημερών ή 5 ημερών είναι άλλο θέμα και έχει να κάνει και με άλλους παρα΄γοντες όπως το σπέρμα.

Καλή επιτυχία 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλακια

 

Δεν θέλω να σας τρομάξω αλλά φορούσα 39 προ εγκυμοσύνης και μετα τη γεννα πήγα 41 🤐 

Μια χαρά πόδι έχει το παιδί και εμένα 30 φοράει ο μικρος εσύ σε 9 μήνες θα πας 38 🙃

Και Γερμανία θα βρείτε νούμερα. Αλλά να σας πω κατι; πλέον ξέχασα τα ψηλοτάκουνα  με σπορτεξ πάω στο γραφείο. Σιγά μη σακάτεψε τα πόδια μου ακόμα και φορέματα το καλοκαίρι έβαλα με σπορτεξ  

Καλά εγώ ψηλοτακουνα φόραγα δύο φορές το χρόνο και αν... Από το 12 που μένουμε μαζί με τον άντρα μου τα κατάργησα εντελώς γιατί έχουμε το ίδιο ύψος οπότε αν φορέσω τακούνι είμαι πιο ψηλή και περπατάει στο απέναντι πεζοδρόμιο.. Θα μου πείτε πριν δεν είχε πρόβλημα;; φυσικά είχε απλά δεν το παραδεχοταν περπατούσε μπροστά και μου έλεγε ότι απλά περπατάει γρηγορα🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/7/2022 at 9:47 ΠΜ, ο/η BlackCat είπε:

Ευχαριστώ αγαπημένη, πήγες για καμπύλη ? Όλα καλά?

Και σε σένα κορίτσι μου με το καλό να ξαναμπείς στον αγώνα.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ Είσαι θεόμουρλη ρε φίλε!! Το πρωινό ουτρο δεν με ενοχλεί καθόλου. Το μεσημεριανό επειδή είμαι δουλειά άρα οθόνη όλη μέρα μου τα σκάει λίγο περίεργα ομως στο 2ωρο (την ώρα που σχολάω και οδηγώ δηλαδή) ε΄χω συνέλθει. Το βραδινό είναι το καλύτερο. Το παίρνω και σε 20λεπτάκια ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ 🤣🤣

Αχ δεν πίνω μάνα μου ούτε coctail ούτε moctail άσε με!! Σου κάνω συμπαράσταση και δεν είμαι και έγκυος 🤣🤣

Κάνε την αυχενική σου με το καλό και ρώτα τον γιατρό σου μήπως καμιά μπυρίτσα άνευ αλκοόλ την επιτρέπει ή κανένα virgin coctail να δροσιστείς και εσύ η μάνα

και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο μετραμε αντιστροφα και ντελαπονγκο για!!!!!!!!!!! 

φιλη ζηλευω τα ουτρο σου , τη ζαλη και την παραζαλη σου,,,,κουμπωνε αβερτα να εισαι ζεν και οοοοοοομμμμμμμ και νανι νανι τωρα που μπορεις,,,γιατι ξερεις,,,,δεν υπαρχει επιστροφη από αυριο,,,,μονο ολονυχτιες και μετανοιες και αμην δηλαδη!!!!!!! 🙏💖👶💖🤣😂

Κουκλιτσες μου ολες φουσκιτσες και μελλοντικες φουσκιτσες ελπιζω να ειστε καλα 

εγω ειμαι για συνεδριο ειπε ο γιατρουλης με την περιπτωσαρα μου,,,εμμηνοπαυσιακη αλλα οι ορμονες χορευουν,,,μαζι τους και εγω και περιμενω συνεχεια μετρησεις κοντρα μετρησεις,,,,πρωτη φορα παρακαλαω να με αφησουν ησυχη να παω διακοπες και δε με αφηνουν αχαχαχαχαχαχαχα για αυτο ολη μερα μουρμουραω "οοοοοοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμμμ" 🤣😂🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Αύριο στις 9:00 να είμαστε εκεί με τον γάτο παρέα..

🙏🙏🙏🙏

Άντε άντε κοπέλα μου…. Όλα τέλια εύχομαι μέσα από την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο μετραμε αντιστροφα και ντελαπονγκο για!!!!!!!!!!! 

φιλη ζηλευω τα ουτρο σου , τη ζαλη και την παραζαλη σου,,,,κουμπωνε αβερτα να εισαι ζεν και οοοοοοομμμμμμμ και νανι νανι τωρα που μπορεις,,,γιατι ξερεις,,,,δεν υπαρχει επιστροφη από αυριο,,,,μονο ολονυχτιες και μετανοιες και αμην δηλαδη!!!!!!! 🙏💖👶💖🤣😂

Κουκλιτσες μου ολες φουσκιτσες και μελλοντικες φουσκιτσες ελπιζω να ειστε καλα 

εγω ειμαι για συνεδριο ειπε ο γιατρουλης με την περιπτωσαρα μου,,,εμμηνοπαυσιακη αλλα οι ορμονες χορευουν,,,μαζι τους και εγω και περιμενω συνεχεια μετρησεις κοντρα μετρησεις,,,,πρωτη φορα παρακαλαω να με αφησουν ησυχη να παω διακοπες και δε με αφηνουν αχαχαχαχαχαχαχα για αυτο ολη μερα μουρμουραω "οοοοοοοοοοοοοομμμμμμμμμμμμμμμ" 🤣😂🤣😂

χαχαχαχα χαχαχα δεν σε μπορώ αλήθεια μου φτιάχνεις την μέρα.

Καθόλου περιπτωσάρα δεν είσαι, είσαι μοναδική σου στο είδος σου και τόσο ξεχωριστή!! Και προφανώς δεν πας με το ρεύμα εσύ θα πας από τον δικό σου δρόμο.

Τι έχει το πλάνο , πως θα τις θέλατε τις ορμόνες κοιμισμένες? Θέλει να τις ισορροπήσει για να σε προετοιμάσει για ετ? Φουντωμάρες έχεις ?

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Άντε άντε κοπέλα μου…. Όλα τέλια εύχομαι μέσα από την καρδιά μου

Χίλια ευχαριστώ 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ για τις ευχές με το καλό η ωοληψία σου και σε σένα.

Λογικά στις αύξησε για να σε μπουστάρει και να μεγαλώσουν όλα ομοιόμορφα. Δεν νομίζω οτι δεν ήταν ευχαριστημένος αυτό βέβαια εξαρτάται από διάφορες άλλες τιμές ορμονομολογικές. Προσωπικά που τα ωάρια τα έβλεπα με το κυάλι με τα 6+6 θα ήμουν πλούσια. Όμως έχουμε ξαναπεί δεν μετράει η ποσότητα τόσο όσο η ποιότητα.

Η πρώτη σου διέγερση είναι?

Αν τα 12 μεγαλώνουν ομοιόμορφα λογικά θα τα πάρει όλα στην ωοληψία από εκεί και πέρα πόσα θα γονιμοποιηθούν ή πόσα θα φτάσουν σε 3ων ημερών ή 5 ημερών είναι άλλο θέμα και έχει να κάνει και με άλλους παρα΄γοντες όπως το σπέρμα.

Καλή επιτυχία 🥰

Ναι η πρώτη είναι και έχω πει κι εγώ θα ακολουθήσω τις συμβουλές της σαλονικιας συναγωνιστριας και να είμαι ζεν αλλά ώρες ώρες με τρώει η αγωνία.

Ορμονικές ως τώρα δεν κοίταξα τα αποτελέσματα ούτε ρώτησα κάτι παραπανω θα τα μάθω όλα μια και καλή από εβδομάδα στην ωοληψια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, έχω ξεκινήσει κι εγώ διέγερση και βρίσκομαι στην 7η μέρα. Χθες στον υπέρηχο των 6ημερων είδαμε 6+6 ωοθυλάκια δεξιά και αριστερά κάπου 13-14χιλ κι από 225 μονάδες gonal μου την αύξησε σε 300 για τις επόμενες μέρες και παρακολούθηση πάρα μέρα.

Αυτό που με προβλημάτισε ήταν η αύξηση της δόσης και ότι αισθάνθηκα ότι ο γιατρός δεν ήταν ευχαριστημένος. Δεν είπε κάτι κακό ο άνθρωπος, γενικά είναι πολύ καλός και με ενσυναίσθηση.

Απλώς δεν ξέρω για ποιο λόγο έφυγα από εκεί με το συναίσθημα ότι κάτι έπρεπε να ήταν διαφορετικο. 

Για αυτό ρωτάω εσάς που  εμπιστεύομαι την εμπειρία σας αν έτσι είναι περιπου ο μέσος όρος ή αν αυτά τα νούμερα σημαίνουν ότι τις επόμενες μέρες θα χαθούν κάποια από τα 12

Καλε γτ ; μξα χαρά για αυξάνεις μειώνεις λογικό.  Εγώ εκνευριστικά την δεύτερη φορά που έκανα μόνο 2 υπερηχους . Γτ έτσι δεν ξέρεις πόσο να αυξήσουμε ή να μειώσουμε. Τελικά κατέβηκα Ελλάδα και ο γιατρός μου είπε ποσο λάθος και ότι έχασα ΠΟΛΛΑ ΩΑΡΙΑ  για αυτό να ζητάτε συνέχεια υπεεηχους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλά εγώ ψηλοτακουνα φόραγα δύο φορές το χρόνο και αν... Από το 12 που μένουμε μαζί με τον άντρα μου τα κατάργησα εντελώς γιατί έχουμε το ίδιο ύψος οπότε αν φορέσω τακούνι είμαι πιο ψηλή και περπατάει στο απέναντι πεζοδρόμιο.. Θα μου πείτε πριν δεν είχε πρόβλημα;; φυσικά είχε απλά δεν το παραδεχοταν περπατούσε μπροστά και μου έλεγε ότι απλά περπατάει γρηγορα🤣🤣🤣

Κάπως σε νιωθω.. με περνάει 5 πόντους τι ζόρι τράβηξα στο γάμο να βρω παπούτσι.. φτηνό, μικρό τακούνι και άνετο..   τελικά με 20€ πήρα παπούτσια χώρου σε άσπρο με στρας κτλ και χόρευα χωρίς να νιώθω πλέον δε με χωράνε αλλά δεν τα δίνω 🤐τα αγαπώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε @Lucia79 φίλη μου για κάνε μου μια περιγραφή πως είναι η ετ με σφακ.

Δηλαδη μπαίνω σε απλό δωματιο μαζί με τον γατο;

Κάνει υπερηχο εκείνος;  γιατί για τον Παντ. Ειχα διαβάσει εδώ ότι δεν κάνει και

πολύ βασικό έκθεση με το σπερμα κ τις βλαστοκυστες (φωτογραφιες) θα πάρω ή πρέπει να ζητήσω; Και αν πρέπει να ζητήσω που το ζητάω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@twinkletwinlkleπηγες γιατρό σήμερα για την καμπύλη τι σου είπε;

Επισης η καρντασινα @Kateriniwkπου είναι; Ήρθε μας έβαλε φωτιά γιατί είχαμε πέσει κ εξαφανιζολ;

Αααα και η @Maroulita! Περίμενε σήμερα χοριακη ή το έχω χάσει τελείως;;

σχωρατε με μπορεί να μην θυμάμαι κ καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilian90 είπε:

Ναι η πρώτη είναι και έχω πει κι εγώ θα ακολουθήσω τις συμβουλές της σαλονικιας συναγωνιστριας και να είμαι ζεν αλλά ώρες ώρες με τρώει η αγωνία.

Ορμονικές ως τώρα δεν κοίταξα τα αποτελέσματα ούτε ρώτησα κάτι παραπανω θα τα μάθω όλα μια και καλή από εβδομάδα στην ωοληψια!

Ναι σε νιωθω εκεί που είσαι ζεν και λες «άντε καλε σαν να μην κάνω τίποτα δεν είναι» εκεί τρως φρίκες κ κάτι θα περάσει φευγαλέα από το μυαλό και τέλος..Μπλοκ!!

Εμπιστευόμαστε τους γιατρούς μας κάνουμε το σταυρό μας και παμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...