Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Καλή αρχή!! Εύχομαι να είναι η τυχερή σας φορά. Κάνατε όμως διερεύνηση και πάτε με νέο γιατρο και νέο πλάνο οποτε ξεκινάς με καλύτερες προϋποθέσεις. Που είσαι τώρα, εννοώ σε ποιο γιατρο και κέντρο; Τι πρωτοκολλο θα κανεις;

Στο κέντρο Εξωσωματικής του Υγεία- μητέρα είναι ο γιατρός που μας σύστησε μία φίλη της αδερφής μου Ιω....ης το επίθετο μαζί του κάναμε καρυότυπο ζεύγους, είδε τον καρυότυπο από την τελευταία κύηση που έληξε 17η εβδομάδα, έκανα τον πλήρη έλεγχο θρομβοφιλίας όπου βρέθηκα σε αρκετές μεταλλάξεις ετεροζυγώτης και έκανα  και πλήρη ξανά ορμονονικό έλεγχο που είναι καλός όπως και ο καρυότυπος ζέυγους είναι φυσικολογικός. Μας είπε ότι μετά τις καθέξιν αποβολές μόνο τον προεμφυτευτικό προτείνει και θα κάνω gonal 225 μονάδες είναι το σύντομο πρωτόκολλο με ανταγωνιστές. Τον είδα αισιόδοξο τώρα θα δούμε, εγώ προσωπικά δεν έχω πολυκαταλάβει τα αίτια των αποβολών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό η διέγερσή σου όλα να πάνε κατ ευχήν , να φτάσετε και να αγγίξετε το όνειρο!🙏

Να σου πω φίλη μου την αλήθεια δεν έχω καταλάβει ακόμη τα αίτια των αποβολών, υπάρχουν οκ ενδείξεις αλλά δεν μπορεί να μας πει σίγουρα και εφόσον έχουμε εξετάσεις καλές και καρυότυπο φυσιολογικό ζεύγους πρότεινε τον προεμφυτευτικό! Πάμε και έτσι και να είναι τυχερή η προσπάθεια αν και με βλέπω να το χάνω  το μυαλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ειναι καλη εγω βλεπω η καμπυλη σου κ στην ωρα κ στο 2ωρο λιγο χαμηλο το νηστειας εσυ τι εφαγες κ ποτε την προηγουμενη παιδι μου; Παντως φαινεται να μεταβολιζεις σωστα

Ευχαριστώ για την απάντηση! Φαντάσου ότι το χθες το πρωί έφαγα κρουασάν σοκολατας και  σκεφτόμουν να μην την κάνω σήμερα, αλλά ρώτησα και μου είπαν ότι δεν πειράζει. Έφαγα το μεσημέρι και στις 930 το βράδυ σπανακορυζο. Γενικά πάντως παρόλο που είμαι γλυκατζου και τις τελευταίες 2 εβδομάδες το έχω ξεφτιλίσει, το ζάχαρο μου είναι χαμηλό, δεν πάει πάνω από 80. Ο αντρας μου που δεν τρώει γλυκά (αραιά και πού λίγη μαύρο σοκολάτας) έκανε και αυτός εξετάσεις και το ζάχαρο του στα 100.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Τρεις κλωτσιές σ αυτόν και τον καράφλα τον τραυματιοφορέα θα έλεγα εγώ αλλά θα είσαι και μετά από μεταφορά και δε θα μπορεις να τις ρίξεις την Παρασκευη…🤣

αντε, τι μας κρατάνε σε αγωνία, γιατί δεν σου λένε την ώρα να ξέρουμε κι εμείς Παρασκευη πρωί να κοιτάμε τα ρολόγια μας και να λέμε «να τώρα ξεπαγώνουν τα 4 γατιά»…🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛

Αν έχω καταλαβει καλά πάντως τις μεταφορές τις αφήνει για μετά τις ωοληψιες και τις υστεροσκοπήσεις, συνήθως σου λένε να πας πιο αργά, από 9 και μετά..

 

στις πριν 34 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εντωμεταξύ δεν μου έχουν πει τι ώρα να πάω την Παρασκευή..καλό?

πήρα σήμερα να ρωτήσω και μου είπαν θα μου πουν αύριο.

Τι φάση? Θα πάω από τις 7 να κατασκηνώσω!!

Α και δεν σας είπα το καλύτερο στον τελευταίο υπέρηχο πριν καμιά βδομάδα με βλέπει ο καρδιολόγος ο κρίπουλας με μα΄σκα και με γνώρισε ρε φίλε 🤣🤣 Εφτυσα τον κόρφο μου τρεις φορές και έφυγα 🤣🤣

Ελεος ρε φιλε εχω αγωνια απο μονη μου πες δεν θελω να μου δωσετε εσεις🤣🤣 αχ οι αγαπες με τον ανωμαλο μπανιστηριτζη  δεν κρύβονται τελικα χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat τον έχεις αναστατώσει τον καρδιολόγο! Και πού να σε δει και ο τραυματιοφορεας χαρές που θα σου κανει! Ναι πάντως από ο, τι ξέρω και εγώ συνήθως πιο αργά τις κάνουν τις ετ. Τη μία φορά είχα πάει μεσημςρακι κατά τις 2 και την άλλη γύρω στις 1230 .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση! Φαντάσου ότι το χθες το πρωί έφαγα κρουασάν σοκολατας και  σκεφτόμουν να μην την κάνω σήμερα, αλλά ρώτησα και μου είπαν ότι δεν πειράζει. Έφαγα το μεσημέρι και στις 930 το βράδυ σπανακορυζο. Γενικά πάντως παρόλο που είμαι γλυκατζου και τις τελευταίες 2 εβδομάδες το έχω ξεφτιλίσει, το ζάχαρο μου είναι χαμηλό, δεν πάει πάνω από 80. Ο αντρας μου που δεν τρώει γλυκά (αραιά και πού λίγη μαύρο σοκολάτας) έκανε και αυτός εξετάσεις και το ζάχαρο του στα 100.

Α ειχες φαει κ το βραδυ κ μια χαρα φαγητακι κ το πρωι ηταν τοσο κατω;  Ωραια εγω που εχω προβλημα με το σακχαρο βασικα εχω προδιαβητη κ κανω συχνα καμπυλη χαχα αηδια. Λοιπον ειναι καλη η δικια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Στο κέντρο Εξωσωματικής του Υγεία- μητέρα είναι ο γιατρός που μας σύστησε μία φίλη της αδερφής μου Ιω....ης το επίθετο μαζί του κάναμε καρυότυπο ζεύγους, είδε τον καρυότυπο από την τελευταία κύηση που έληξε 17η εβδομάδα, έκανα τον πλήρη έλεγχο θρομβοφιλίας όπου βρέθηκα σε αρκετές μεταλλάξεις ετεροζυγώτης και έκανα  και πλήρη ξανά ορμονονικό έλεγχο που είναι καλός όπως και ο καρυότυπος ζέυγους είναι φυσικολογικός. Μας είπε ότι μετά τις καθέξιν αποβολές μόνο τον προεμφυτευτικό προτείνει και θα κάνω gonal 225 μονάδες είναι το σύντομο πρωτόκολλο με ανταγωνιστές. Τον είδα αισιόδοξο τώρα θα δούμε, εγώ προσωπικά δεν έχω πολυκαταλάβει τα αίτια των αποβολών!

Στο ίδιο κέντρο είμαστε λοιπόν! Τον γιατρο δεν τον ξέρω αλλά αυτό δεν λέει τίποτα. Γενικα είναι προσεκτικοί και πολύ οργανωμένοι σε αυτό το κέντρο παρά τον κοσμο που έχουν. Θα μεινεις ευχαριστημένη σίγουρα από την εξυπηρέτηση (δεν θυμάμαι που ήσουν πριν). Με προεμφυτευτικο θα τα καταφέρετε σίγουρα, γι αυτό λογικά τον είδες αισιόδοξο. Απλώς αφενός έχει μεγάλο κόστος, αφετέρου σου μειώνει τα έμβρυα. Αλλά ως γνωστόν ένα και καλό θελουμε. Να είσαι αισιόδοξη κι εσύ, κανεις νέα αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:
στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Στο ίδιο κέντρο είμαστε λοιπόν! Τον γιατρο δεν τον ξέρω αλλά αυτό δεν λέει τίποτα. Γενικα είναι προσεκτικοί και πολύ οργανωμένοι σε αυτό το κέντρο παρά τον κοσμο που έχουν. Θα μεινεις ευχαριστημένη σίγουρα από την εξυπηρέτηση (δεν θυμάμαι που ήσουν πριν). Με προεμφυτευτικο θα τα καταφέρετε σίγουρα, γι αυτό λογικά τον είδες αισιόδοξο. Απλώς αφενός έχει μεγάλο κόστος, αφετέρου σου μειώνει τα έμβρυα. Αλλά ως γνωστόν ένα και καλό θελουμε. Να είσαι αισιόδοξη κι εσύ, κανεις νέα αρχή!

Είναι ουσιαστικά αυτός που έφτιαξε το τμήμα και είναι χρόνια επικεφαλής και στο μητέρα! Έχει φτιάξει με τη γυναίκα του και το κέντρο Gonimotis στην Αθήνα! Από τις 2 φορές που τον είδα φάνηκε να ξέρει τι λέει και τι κάνει, τώρα θα δείξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Τρεις κλωτσιές σ αυτόν και τον καράφλα τον τραυματιοφορέα θα έλεγα εγώ αλλά θα είσαι και μετά από μεταφορά και δε θα μπορεις να τις ρίξεις την Παρασκευη…🤣

αντε, τι μας κρατάνε σε αγωνία, γιατί δεν σου λένε την ώρα να ξέρουμε κι εμείς Παρασκευη πρωί να κοιτάμε τα ρολόγια μας και να λέμε «να τώρα ξεπαγώνουν τα 4 γατιά»…🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛

Αν έχω καταλαβει καλά πάντως τις μεταφορές τις αφήνει για μετά τις ωοληψιες και τις υστεροσκοπήσεις, συνήθως σου λένε να πας πιο αργά, από 9 και μετά..

Ναι και άλλη μια κοπέλα που γνωρισα εκεί να μας προετοίμαζαν μαζί της είπαν ήδη να πάει στις 9. Ξέρω γω τώρα θα μάθω αύριο φαντάζομαι..Κατσε να δούμε πως θα τα πάνε κ τα παγωτακια στο ξεπάγωμα 🙏

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaounmar είπε:

Στο κέντρο Εξωσωματικής του Υγεία- μητέρα είναι ο γιατρός που μας σύστησε μία φίλη της αδερφής μου Ιω....ης το επίθετο μαζί του κάναμε καρυότυπο ζεύγους, είδε τον καρυότυπο από την τελευταία κύηση που έληξε 17η εβδομάδα, έκανα τον πλήρη έλεγχο θρομβοφιλίας όπου βρέθηκα σε αρκετές μεταλλάξεις ετεροζυγώτης και έκανα  και πλήρη ξανά ορμονονικό έλεγχο που είναι καλός όπως και ο καρυότυπος ζέυγους είναι φυσικολογικός. Μας είπε ότι μετά τις καθέξιν αποβολές μόνο τον προεμφυτευτικό προτείνει και θα κάνω gonal 225 μονάδες είναι το σύντομο πρωτόκολλο με ανταγωνιστές. Τον είδα αισιόδοξο τώρα θα δούμε, εγώ προσωπικά δεν έχω πολυκαταλάβει τα αίτια των αποβολών!

Δεν τον ξέρω προσωπικά αλλά από τα λίγα που έχει πάρει το μάτι μου μόνο θετικά σχόλια έχω δει για τον γιατρό! Με το καλό ♥️
Πολλες φορές δεν βρίσκεις τον λόγο των αποβολών όμως κάθε φορά είναι διαφορετική αυτό θα σκέφτεσαι ήρθε η ώρα η τύχη να σας χαμογελάσει

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

 

Ελεος ρε φιλε εχω αγωνια απο μονη μου πες δεν θελω να μου δωσετε εσεις🤣🤣 αχ οι αγαπες με τον ανωμαλο μπανιστηριτζη  δεν κρύβονται τελικα χαχα 

Είμαι βιτσιοζα η ρουφιανα τους αναστατώνω 😂😂😂 Πανάθεμά με δηλαδή πήγα κ έπεσα στους κριπουλες 

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@BlackCat τον έχεις αναστατώσει τον καρδιολόγο! Και πού να σε δει και ο τραυματιοφορεας χαρές που θα σου κανει! Ναι πάντως από ο, τι ξέρω και εγώ συνήθως πιο αργά τις κάνουν τις ετ. Τη μία φορά είχα πάει μεσημςρακι κατά τις 2 και την άλλη γύρω στις 1230 .

Τέτοια αναστάτωση δηλαδή πραγματικά! Αν με καθυστερήσουν ο τραυματιοφορέας θα την πληρώσει! 4 + 1 κλωτσιδια 4 για τα frozen γατιά και 1 για την @Lucia79 που του το χρωστάει 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Θα σε πω την Παρασκευή πότε θέλει χοριακή ο Doc. 😍

Εννοείται οτι έχω βάλει reminder να πάρω σήμερα το μεσημέρι να ρωτήσω..χαχαχαχαχαχα

Σου κάνει μάνα μου και το 20/7 τι καλά!!

Εμένα με βλέπω χωρίς μαλλί μέχρι τότε αλλά αν εσένα σου κάνει χαλάλι σου🤪

Χωρίς μαλλί αλλά με παντόφλες. 

Εντωμεταξύ θα το πω.. κορίτσια η αρχηγός μας είναι πολύ τέκνο.  Αν ήμουν άντρας θα της έκανα πρόταση γάμου:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χωρίς μαλλί αλλά με παντόφλες. 

Εντωμεταξύ θα το πω.. κορίτσια η αρχηγός μας είναι πολύ τέκνο.  Αν ήμουν άντρας θα της έκανα πρόταση γάμου:-* 

Χαχααχαχαχαχα μαρη θα το πιστέψουμε ότι είμαι καμία γαζέλα 

1.60 ολόκληρη με 36 νούμερο παπούτσι 

στην δουλειά με ρωτάνε πως καταφέρνω να ισορροπώ στα πόδια μου 😂

Βεβαια χεστηκα αγοράζω παιδικά αθλητικά και sneakers πιο φτηνά 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι ναι και το 22 πολύ μου αρέσει! 

Ρε κορίτσια εσείς που ξέρετε για πείτε μου τη γνώμη σας μέχρι αύριο που θα δω τον γιατρό. Screenshot_20220706-144943_Office.thumb.jpg.f21011707dbf604f2fd232305ab16404.jpg

νομίζω κάνεις υπογλυκαιμίες, το νηστείας σου είναι πολύ χαμηλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η troia είπε:

νομίζω κάνεις υπογλυκαιμίες, το νηστείας σου είναι πολύ χαμηλό

Λες ε?  Για αυτό θέλω συνέχεια γλυκά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Χαχααχαχαχαχα μαρη θα το πιστέψουμε ότι είμαι καμία γαζέλα 

1.60 ολόκληρη με 36 νούμερο παπούτσι 

στην δουλειά με ρωτάνε πως καταφέρνω να ισορροπώ στα πόδια μου 😂

Βεβαια χεστηκα αγοράζω παιδικά αθλητικά και sneakers πιο φτηνά 😂😂😂😂

Τα ακριβά αρώματα σε μικρά μπουκαλάκια λένε και η ξαδέλφη μου 1.53 ειν; Ι και είναι μια κούκλα εσύ τουλάχιστον με 36 νούμερο μια χαρά βρίσκεις παπούτσια τι να πούμε κι εμείς που φοράμε 42 νούμερο για να μην αναφερθώ στην ανιψιά που φοράει 44

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ναι και άλλη μια κοπέλα που γνωρισα εκεί να μας προετοίμαζαν μαζί της είπαν ήδη να πάει στις 9. Ξέρω γω τώρα θα μάθω αύριο φαντάζομαι..Κατσε να δούμε πως θα τα πάνε κ τα παγωτακια στο ξεπάγωμα 🙏

Δεν τον ξέρω προσωπικά αλλά από τα λίγα που έχει πάρει το μάτι μου μόνο θετικά σχόλια έχω δει για τον γιατρό! Με το καλό ♥️
Πολλες φορές δεν βρίσκεις τον λόγο των αποβολών όμως κάθε φορά είναι διαφορετική αυτό θα σκέφτεσαι ήρθε η ώρα η τύχη να σας χαμογελάσει

Είμαι βιτσιοζα η ρουφιανα τους αναστατώνω 😂😂😂 Πανάθεμά με δηλαδή πήγα κ έπεσα στους κριπουλες 

Τέτοια αναστάτωση δηλαδή πραγματικά! Αν με καθυστερήσουν ο τραυματιοφορέας θα την πληρώσει! 4 + 1 κλωτσιδια 4 για τα frozen γατιά και 1 για την @Lucia79 που του το χρωστάει 😂😂

Κοπέλα μου με το καλό κα τα υποδεχτείς!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Τα ακριβά αρώματα σε μικρά μπουκαλάκια λένε και η ξαδέλφη μου 1.53 ειν; Ι και είναι μια κούκλα εσύ τουλάχιστον με 36 νούμερο μια χαρά βρίσκεις παπούτσια τι να πούμε κι εμείς που φοράμε 42 νούμερο για να μην αναφερθώ στην ανιψιά που φοράει 44

Ω που βρίσκεις;; Παθούσα 43 φοράω και δεν βρίσκω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Τα ακριβά αρώματα σε μικρά μπουκαλάκια λένε και η ξαδέλφη μου 1.53 ειν; Ι και είναι μια κούκλα εσύ τουλάχιστον με 36 νούμερο μια χαρά βρίσκεις παπούτσια τι να πούμε κι εμείς που φοράμε 42 νούμερο για να μην αναφερθώ στην ανιψιά που φοράει 44

Εδώ από τώρα έχω κάνει deal με τον ανιψιό μου 4ων χρόνων στο τι sneakers θα αγοράζει ώστε να μου κάνουν κ όταν τα βαριέται να τα φοραω γιατί είναι νταβραντισμενος κ φοράει ήδη 30 νούμερο. Κοντά είναι το 36αρι.. χαχαχαχα

στις πριν 49 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κοπέλα μου με το καλό κα τα υποδεχτείς!!!! 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ και εσυ όλα με το καλό όποτε ξαναπροσπαθήσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Ω που βρίσκεις;; Παθούσα 43 φοράω και δεν βρίσκω

Κοίτα να δεις μέχρι πέρυσι επερνα 41 σε φαρδιά φόρμα κι αυτό μόνο σε μπότες για χειμώνα και πέδιλο ή σανδάλι για καλοκαίρι γόβες ούτε κατά διάνοια πέρυσι όμως ανακάλυψα στο joom ότι έχει και 42 νούμερο οπότε τώρα ότι θέλω θα το παραγγέλνω από εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εδώ από τώρα έχω κάνει deal με τον ανιψιό μου 4ων χρόνων στο τι sneakers θα αγοράζει ώστε να μου κάνουν κ όταν τα βαριέται να τα φοραω γιατί είναι νταβραντισμενος κ φοράει ήδη 30 νούμερο. Κοντά είναι το 36αρι.. χαχαχαχα

Σε ευχαριστώ παρά πολύ και εσυ όλα με το καλό όποτε ξαναπροσπαθήσεις

Καλέ έτσι όπως αναπτύσσονται αυτά ούτε 3ετια δεν θέλει για το 36

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Χαχααχαχαχαχα μαρη θα το πιστέψουμε ότι είμαι καμία γαζέλα 

1.60 ολόκληρη με 36 νούμερο παπούτσι 

στην δουλειά με ρωτάνε πως καταφέρνω να ισορροπώ στα πόδια μου 😂

Βεβαια χεστηκα αγοράζω παιδικά αθλητικά και sneakers πιο φτηνά 😂😂😂😂

Καλώς να τα υποδεχτείς αύριο τα εμβρυακια γαζέλα! 😅🤩😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλώς να τα υποδεχτείς αύριο τα εμβρυακια γαζέλα! 😅🤩😍

Χαχαχαχαχα να σαι καλά και στα δικά σου!!

Μεθαυριο θα πάω η γαζέλα με καλπασμό όχι αστεία 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Εδώ από τώρα έχω κάνει deal με τον ανιψιό μου 4ων χρόνων στο τι sneakers θα αγοράζει ώστε να μου κάνουν κ όταν τα βαριέται να τα φοραω γιατί είναι νταβραντισμενος κ φοράει ήδη 30 νούμερο. Κοντά είναι το 36αρι.. χαχαχαχα

Σε ευχαριστώ παρά πολύ και εσυ όλα με το καλό όποτε ξαναπροσπαθήσεις

Τα ίδια κάνουμε εμείς! Εγώ ανιψιό δεν έχω αλλά έχω βαφτιστηρι οποτε έχουμε συνεννοηθεί να μου πασάρουν τα αφόρετα αθλητικά. Φοράω 36 σε μποτάκια, κλειστά, δετά (αλλά μου είναι λίγο μεγάλα) και 35 σε πέδιλο -γόβα και όπως φαντάζεσαι βρίσκω με δυσκολία! 1.55 με το ζόρι! Αλλά τι να κάνουμε, έτσι είμαστε εμείς οι γυναικάρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Χαχααχαχαχαχα μαρη θα το πιστέψουμε ότι είμαι καμία γαζέλα 

1.60 ολόκληρη με 36 νούμερο παπούτσι 

στην δουλειά με ρωτάνε πως καταφέρνω να ισορροπώ στα πόδια μου 😂

Βεβαια χεστηκα αγοράζω παιδικά αθλητικά και sneakers πιο φτηνά 😂😂😂😂

Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλακια

στις πριν 5 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λες ε?  Για αυτό θέλω συνέχεια γλυκά 

Ειδες τζάμπα άγχος. Αντε τώρα ξεκινά τα γλυκά. 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Τα ακριβά αρώματα σε μικρά μπουκαλάκια λένε και η ξαδέλφη μου 1.53 ειν; Ι και είναι μια κούκλα εσύ τουλάχιστον με 36 νούμερο μια χαρά βρίσκεις παπούτσια τι να πούμε κι εμείς που φοράμε 42 νούμερο για να μην αναφερθώ στην ανιψιά που φοράει 44

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Ω που βρίσκεις;; Παθούσα 43 φοράω και δεν βρίσκω

Δεν θέλω να σας τρομάξω αλλά φορούσα 39 προ εγκυμοσύνης και μετα τη γεννα πήγα 41 🤐 

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εδώ από τώρα έχω κάνει deal με τον ανιψιό μου 4ων χρόνων στο τι sneakers θα αγοράζει ώστε να μου κάνουν κ όταν τα βαριέται να τα φοραω γιατί είναι νταβραντισμενος κ φοράει ήδη 30 νούμερο. Κοντά είναι το 36αρι.. χαχαχαχα

Σε ευχαριστώ παρά πολύ και εσυ όλα με το καλό όποτε ξαναπροσπαθήσεις

Μια χαρά πόδι έχει το παιδί και εμένα 30 φοράει ο μικρος εσύ σε 9 μήνες θα πας 38 🙃

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοίτα να δεις μέχρι πέρυσι επερνα 41 σε φαρδιά φόρμα κι αυτό μόνο σε μπότες για χειμώνα και πέδιλο ή σανδάλι για καλοκαίρι γόβες ούτε κατά διάνοια πέρυσι όμως ανακάλυψα στο joom ότι έχει και 42 νούμερο οπότε τώρα ότι θέλω θα το παραγγέλνω από εκει

Και Γερμανία θα βρείτε νούμερα. Αλλά να σας πω κατι; πλέον ξέχασα τα ψηλοτάκουνα  με σπορτεξ πάω στο γραφείο. Σιγά μη σακάτεψε τα πόδια μου ακόμα και φορέματα το καλοκαίρι έβαλα με σπορτεξ  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Χαχαχαχαχα να σαι καλά και στα δικά σου!!

Μεθαυριο θα πάω η γαζέλα με καλπασμό όχι αστεία 😂😂😂

Τελικά τι ώρα θα πας μάθαμε 🙃🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όταν με το καλο θα πας να κάνεις καμπύλη σακχάρου, θα ζητήσεις να σου δώσουν πορτοκαλάδα. Την πληρώνεις 5 ευρώ γιατί δεν τη δικαιολογεί ο ΕΟΠΥ αλλά καμία σχέση με την άλλη την αηδία.

Είναι νοστιμοτατο κουρκουμπινακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...