Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 32 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εμ το πρόβλημα είναι ότι μετά το 7ήμερο θα οδηγώ και εκεί ζορίζομαι.

Τεσπα θα δω πως θα παει και αν δω τα μεγάλα ζόρια θα του το πω να τα γυρίσω σε κολπικά.

Για την συζήτηση δεν με απασχολεί και τώρα ΜΟΝΟ σοβαρές συζητήσεις κάνω 🤣🤣🤣

Ας έρθει αυτή η στιγμή και όντως όπως είπες,,,τα γυρνας σε κολπικα,,,δεν ειναι θεμα αυτο νομιζω. Όσο για τις συζητήσεις,,,,απομακρυσμένα,,,ο κοβιντ θεριζει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η condios είπε:

Ας έρθει αυτή η στιγμή και όντως όπως είπες,,,τα γυρνας σε κολπικα,,,δεν ειναι θεμα αυτο νομιζω. Όσο για τις συζητήσεις,,,,απομακρυσμένα,,,ο κοβιντ θεριζει! 

Είμαι η μόνη σε ολόκληρη εταιρεία 70 ατόμων - γραφεία open space - που φοράω μάσκα όληηη μέρα.

Και τρώω και bulling, γιατί φοράς μάσκα, έλα μωρέ δεν χρειάζεται, μας ελευθε΄ρωσαν..χωρίς καν να ρωτήσω την αποψάρα τους.

Απαντώ οτι με έχει γαμήσει η αλλεργία μου και τελειώνει το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Χαχαχα αν σου πω ότι παλι δεν κατάλαβα 🤣🤣🤣🤣παντως μου δωσαν φωτο απο το ωαριακι , καντε προσευχουλα κορίτσια να πανε ολα καλα 

IMG-74ec7c1067e8a10749f235c59682a798-V (1).jpg

Μην σε νοιαζει αυτο το ενα να ειναι το τυχερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα μόλις έκανα έμβρυο μεταφορά ένα ωαριακι, ευχομαι να πανε ολα καλα!!! 

Καλή επιτυχία, καλά αποτελέσματα και καλή αναμονή μέχρι την χοριακη!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω από παιδάκι μέχρι και τώρα τρώω το magnum choco  της Δέλτα. Και θυμάμαι που όταν έφτανε στο τέλος και είχε αυτή τη μαγική σοκολάτα στο χωνακι μου το έτρωγε η μάνα μου και νευριαζα. 

Εννοείται και επίσης την «μπάλα» όπως τη λέγαμε παλιά προσπαθούσαμε να την φάμε προς το τέλος αφού πρώτα γλυφαμε το γύρω γύρω.😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Ναι ΕΒΓΑ ήταν..αχ και βαχ!!

kalitera_pagota_paidikon_xronon_13.jpg

800-01-Evga-pagoto-No-One-Vanilia-Sokolata-pyraylos.jpg

Εγώ γιατί νομίζω πως το έχω δει αυτό και τώρα?!?🤔🤔🤔 κάνω τόσο λάθος; 
Αλλα όπως η @twinkletwinlkle μόνο δέλτα ήθελα. Και όταν κατεβαίναμε Ελλάδα ψάχναμε ψυγείο της δέλτα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εγώ γιατί νομίζω πως το έχω δει αυτό και τώρα?!?🤔🤔🤔 κάνω τόσο λάθος; 
Αλλα όπως η @twinkletwinlkle μόνο δέλτα ήθελα. Και όταν κατεβαίναμε Ελλάδα ψάχναμε ψυγείο της δέλτα 😂😂😂😂

Φιλενάδα αν το βρεις αγοράζω το ψυγείο όσο όσο!!🤣🤣🤣

Ιδανικά να το φάω πριν την ετ γιατί μετά δεν νομίζω να με αφήσουν!!

Θα κρατήσω στην κατάψυξη ένα και θα γλύφω λίγο λίγο!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Φιλενάδα αν το βρεις αγοράζω το ψυγείο όσο όσο!!🤣🤣🤣

Ιδανικά να το φάω πριν την ετ γιατί μετά δεν νομίζω να με αφήσουν!!

Θα κρατήσω στην κατάψυξη ένα και θα γλύφω λίγο λίγο!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Γιατί να μην τρως παγωτό μετά την ετ; 🤔🤔🤔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια θα σας πω την εμπειρία μου για ενα λάθος που έκανα μήπως το κάνει και κάποια απο σας! 
Όταν μου έδινε ο γιατρός εξέταση για ζάχαρο την προηγούμενη μέρα έτρωγα μέχρι το μεσημέρι κ αντε το πολύ μεχρι το βράδυ σαλατα ή γιαουρτι η τιποτα τις πιο πολλες φορες! Νομιζα οτι αν ετρωγα κανονικα θα ανεβαινε το ζαχαρο! 
Λάθος! Τεράστιο λάθος! Γιατί όταν δεν τρως λείπει ενεργεια στον οργανισμό κ την επόμενη μερα το ζαχαρο νηστείας ανεβαινει! Με αυτη τη μεθοδο εκανα 29/4 εξετασεις ζαχαρου κ εδειξαν 93! Πάλι το ίδιο εξετάσεις ζαχαρου 1/6 κ εδειξαν 95! Ο γιατρός μου κ λόγω διδύμων αλλα κ λόγω του ζαχαρου μου εδωσε να κάνω σήμερα καμπύλη ζακχάρου! Χτες όμως εγώ εφαγα κανονικα μεχρι τις 8 το βραδυ! Και οχι διαιτητικά! Ασφαλώς κ δεν εφαγα γλυκο ετσι; Ομως εφαγα κανονική μερίδα φαγητου!

Η καμπύλη ζακχαρου σημερα:

νηστειας 79 με όριο 100

μετα απο 60´ 134 με όριο 180

μετά απο 120´ 93 με οριο 155

τέλεια εξέταση!!

Το οτι εκανα βλακεία κ στις προηγούμενες εξετάσεις μου εμφανιζα πιο αυξημενο ζαχαρο χωρις να εχω με τρελένει! Ευτυχώς που έτυχε να αναφέρω τι κανω πριν απο τις εξετάσεις στην διατροφολόγο μου κ μου είπε τι βλακεία έκανα! Γι αυτο προσέξτε!! Σας φιλώ!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Γιατί να μην τρως παγωτό μετά την ετ; 🤔🤔🤔 

Γιατί κάνω διατροφή ήδη & θα συνεχίσω..σνιφ σνιφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Γιατί κάνω διατροφή ήδη & θα συνεχίσω..σνιφ σνιφ

Έχει κάτι ωραία παγωτάκια 0% η κρι κρι. Τρώω ένα κάθε μέρα. Η διατολογος μου είπε ότι είναι οκ αλλά να τρώω περίπου 3 την εβδομάδα. 

Και τώρα που το είπα και επειδή έχω νεύρα με τη διατροφή ας πάω να χτυπήσω ένα boss σάντουιτς παγωτό. Είναι το καινούριο μου αγαπημένο. Και έχω την επόμενη εβδομάδα την εξέταση για καμπύλη σακχάρου. Και επειδή με τη γκαντεμιά που με δέρνει φαντάζομαι ότι θα έχω και ζάχαρο και δεν θα ξαναφαω γλυκό ας φάω ο, τι προλάβω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Γιατί κάνω διατροφή ήδη & θα συνεχίσω..σνιφ σνιφ

Καλά κάνεις κορίτσι μου!! Θα το βρεις μπροστά σου! Κι εγώ έκανα με το που έκανα την ετ! Όμως την ημέρα της ετ έφαγα κάτι αγαπημένο! Θα ναι πολύ καλό για την ψυχολογία σου κ θα βοηθήσει και τα σποράκια μέσα σου!! Και μετά συνέχισε την διατροφή σου κανονικά! Εγώ μέχρι σήμερα κάνω διατροφή κι έχω χάσει 10 κιλά! Με κοιτάνε βλεπουν την φουσκωμένη κοιλίτσα μου μα όλοι μου λένε βρε Κατερίνα έγκυος είσαι κ έχεις αδυνατισει ετσι; Και χαίρομαι εγώ χαίρονται και τα νινακια μέσα μου!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Είμαι η μόνη σε ολόκληρη εταιρεία 70 ατόμων - γραφεία open space - που φοράω μάσκα όληηη μέρα.

Και τρώω και bulling, γιατί φοράς μάσκα, έλα μωρέ δεν χρειάζεται, μας ελευθε΄ρωσαν..χωρίς καν να ρωτήσω την αποψάρα τους.

Απαντώ οτι με έχει γαμήσει η αλλεργία μου και τελειώνει το θέμα.

Καλά τους λες, και εγώ φοράω μάσκα ακόμη και σε στους εξωτερικούς χώρους αν είμαστε πολλοί μαζεμένοι! Δεν πειράζει ας είμαστε εμείς οι ξενέρωτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Είμαι η μόνη σε ολόκληρη εταιρεία 70 ατόμων - γραφεία open space - που φοράω μάσκα όληηη μέρα.

Και τρώω και bulling, γιατί φοράς μάσκα, έλα μωρέ δεν χρειάζεται, μας ελευθε΄ρωσαν..χωρίς καν να ρωτήσω την αποψάρα τους.

Απαντώ οτι με έχει γαμήσει η αλλεργία μου και τελειώνει το θέμα.

και πολυ καλα κανεις,,,,αν αυτοι δε φοβουνται θεμα τους,,εσυ να προσεχεις!!!!!!!!!! 

σκατα στα μουτρα τους το bullying μουτζωσε τους,,,,φευγει η κακη ενεργεια,,αχαχαχαχα

δε θα παρεις αδεια???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλά κάνεις κορίτσι μου!! Θα το βρεις μπροστά σου! Κι εγώ έκανα με το που έκανα την ετ! Όμως την ημέρα της ετ έφαγα κάτι αγαπημένο! Θα ναι πολύ καλό για την ψυχολογία σου κ θα βοηθήσει και τα σποράκια μέσα σου!! Και μετά συνέχισε την διατροφή σου κανονικά! Εγώ μέχρι σήμερα κάνω διατροφή κι έχω χάσει 10 κιλά! Με κοιτάνε βλεπουν την φουσκωμένη κοιλίτσα μου μα όλοι μου λένε βρε Κατερίνα έγκυος είσαι κ έχεις αδυνατισει ετσι; Και χαίρομαι εγώ χαίρονται και τα νινακια μέσα μου!!! 🥰

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Γιατί κάνω διατροφή ήδη & θα συνεχίσω..σνιφ σνιφ

Δηλαδή κορίτσια λόγω ζάχαρης; Δηλαδή εντάξει να μην πάρετε έβγα ή χωνάκι αλλά πχ μια μπάλα χύμα σε κυπελλάκι. Δεν μπορείτε; Λέω εγώ τώρα η χαζή ίσως. Εντάξει καταλαβαίνω το θέμα αβοκάντο και αυγό που συζητάμε τόσο καιρό κτλ. Αλλά ούτε ένα παγωτο; 
Ρωταω εγώ τώρα πάλι. Γιατί θυμάμαι πέρυσι είχα πάρει παγωτο από Σταμου χύμα που παίρνουμε και επίσης πήρα τις κρέμες που έχει και τους είχα ρωτήσει εάν κάνει για εγκυμοσύνη (βασικά είχα φάει κόλλημα με το θέμα παστεριωμένο που συνέχεια διάβαζα πως πρεπει να είναι τα φαγητά) και μου είχαν πει πως παρά πολλές εγκυμονούσες παίρνουν και κρέμες και παγωτά. 🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

 

Δηλαδή κορίτσια λόγω ζάχαρης; Δηλαδή εντάξει να μην πάρετε έβγα ή χωνάκι αλλά πχ μια μπάλα χύμα σε κυπελλάκι. Δεν μπορείτε; Λέω εγώ τώρα η χαζή ίσως. Εντάξει καταλαβαίνω το θέμα αβοκάντο και αυγό που συζητάμε τόσο καιρό κτλ. Αλλά ούτε ένα παγωτο; 
Ρωταω εγώ τώρα πάλι. Γιατί θυμάμαι πέρυσι είχα πάρει παγωτο από Σταμου χύμα που παίρνουμε και επίσης πήρα τις κρέμες που έχει και τους είχα ρωτήσει εάν κάνει για εγκυμοσύνη (βασικά είχα φάει κόλλημα με το θέμα παστεριωμένο που συνέχεια διάβαζα πως πρεπει να είναι τα φαγητά) και μου είχαν πει πως παρά πολλές εγκυμονούσες παίρνουν και κρέμες και παγωτά. 🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️

Χμμμμ διατροφή εμένα δεν με είπαν κάτι για διατροφή απλά να προσεχω όχι πολυ βαριά φαγητά, τελικά στο δημόσιο που είμαι εγώ πολυ ξεπέτα παιζει !!! Πάλι καλά που έχω και εσας εδώ και μαθαίνω πραγματα , κορίτσια μου άλλη μια ερώτηση μετά από έμβρυο μεταφορά τι κάνατε??? Έχω λιώσει κρεβάτι καναπέ και ήδη αρχισα να κουράζουμε ψυχολογικά και είναι η πρωτη μερα, δεν μπορώ να κάθομαι π. Χ να μαγειρέψω να κάνω κανένα γλυκο μπορώ??? Όχι για μένα για τον φουκαριαρη τον άντρα μου 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Χμμμμ διατροφή εμένα δεν με είπαν κάτι για διατροφή απλά να προσεχω όχι πολυ βαριά φαγητά, τελικά στο δημόσιο που είμαι εγώ πολυ ξεπέτα παιζει !!! Πάλι καλά που έχω και εσας εδώ και μαθαίνω πραγματα , κορίτσια μου άλλη μια ερώτηση μετά από έμβρυο μεταφορά τι κάνατε??? Έχω λιώσει κρεβάτι καναπέ και ήδη αρχισα να κουράζουμε ψυχολογικά και είναι η πρωτη μερα, δεν μπορώ να κάθομαι π. Χ να μαγειρέψω να κάνω κανένα γλυκο μπορώ??? Όχι για μένα για τον φουκαριαρη τον άντρα μου 😁

Και εγω που ήμουν σε ιδιωτικά κέντρα κάνεις δεν μας είπε για διατροφή. Ας είναι καλά τα κορίτσια εδώ και ο γιατρός μου που μου είπαν για τη διατροφή.  Θα σε σύμβουλο τις 5, 6 πρώτες ημέρες να αποφύγεις μαγειρική και ζαχαροπλαστικη. Αν δεν την παλεύεις, πηγαίνετε μια βόλτα με το αυτοκίνητο,  καθίστε κάπου να πιείτε έναν χυμό. Αλλά όχι ορθοστασία, μαγειρέματα και καθαρίσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Και εγω που ήμουν σε ιδιωτικά κέντρα κάνεις δεν μας είπε για διατροφή. Ας είναι καλά τα κορίτσια εδώ και ο γιατρός μου που μου είπαν για τη διατροφή.  Θα σε σύμβουλο τις 5, 6 πρώτες ημέρες να αποφύγεις μαγειρική και ζαχαροπλαστικη. Αν δεν την παλεύεις, πηγαίνετε μια βόλτα με το αυτοκίνητο,  καθίστε κάπου να πιείτε έναν χυμό. Αλλά όχι ορθοστασία, μαγειρέματα και καθαρίσματα. 

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου εμένα η έμβρυο μεταφορά έγινε και την δευτερη μερα άρα παραπανω ουφφφφ, θα το περασουμε και αυτό, έχω παρεα εσας παλι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Καλά τους λες, και εγώ φοράω μάσκα ακόμη και σε στους εξωτερικούς χώρους αν είμαστε πολλοί μαζεμένοι! Δεν πειράζει ας είμαστε εμείς οι ξενέρωτες!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

και πολυ καλα κανεις,,,,αν αυτοι δε φοβουνται θεμα τους,,εσυ να προσεχεις!!!!!!!!!! 

σκατα στα μουτρα τους το bullying μουτζωσε τους,,,,φευγει η κακη ενεργεια,,αχαχαχαχα

δε θα παρεις αδεια???????????

Ρε δεν παν να λένε ποσώς με ενδιαφέρει κάνω focus στο στόχο!!

Θα πάρω 5 μέρες κανονική + 2 σκ μετά γυρνάω 

το θέμα είναι μέχρι την ετ να μην την πατήσω όχι μόνο εγώ αλλά και ο γάτος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλά κάνεις κορίτσι μου!! Θα το βρεις μπροστά σου! Κι εγώ έκανα με το που έκανα την ετ! Όμως την ημέρα της ετ έφαγα κάτι αγαπημένο! Θα ναι πολύ καλό για την ψυχολογία σου κ θα βοηθήσει και τα σποράκια μέσα σου!! Και μετά συνέχισε την διατροφή σου κανονικά! Εγώ μέχρι σήμερα κάνω διατροφή κι έχω χάσει 10 κιλά! Με κοιτάνε βλεπουν την φουσκωμένη κοιλίτσα μου μα όλοι μου λένε βρε Κατερίνα έγκυος είσαι κ έχεις αδυνατισει ετσι; Και χαίρομαι εγώ χαίρονται και τα νινακια μέσα μου!!! 🥰

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

 

Δηλαδή κορίτσια λόγω ζάχαρης; Δηλαδή εντάξει να μην πάρετε έβγα ή χωνάκι αλλά πχ μια μπάλα χύμα σε κυπελλάκι. Δεν μπορείτε; Λέω εγώ τώρα η χαζή ίσως. Εντάξει καταλαβαίνω το θέμα αβοκάντο και αυγό που συζητάμε τόσο καιρό κτλ. Αλλά ούτε ένα παγωτο; 
Ρωταω εγώ τώρα πάλι. Γιατί θυμάμαι πέρυσι είχα πάρει παγωτο από Σταμου χύμα που παίρνουμε και επίσης πήρα τις κρέμες που έχει και τους είχα ρωτήσει εάν κάνει για εγκυμοσύνη (βασικά είχα φάει κόλλημα με το θέμα παστεριωμένο που συνέχεια διάβαζα πως πρεπει να είναι τα φαγητά) και μου είχαν πει πως παρά πολλές εγκυμονούσες παίρνουν και κρέμες και παγωτά. 🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️🤷🏾‍♀️

Ήθελα να χάσω κάποια κιλά και ήθελα κ να ισορροπήσω λίγο παραπάνω την διατροφή για θέμα ζαχαρου (χωρίς να έχω αλλά λέω κατσε μην μου βγει στην πορεία ή έστω να το καθυστερήσω).

Νομιζα ότι θα πάρω κορτιζονη αλλά δεν μου έχει δώσει όποτε ήθελα να απέχω και από ζάχαρη από πριν αν κ μενα οι αδυναμίες μου είναι τα αλμυρά και από γλυκα τα παγωτά. Δεν είμαι γλυκατζου ειμαι από αυτές που σε γιορτές μου προσφέρουν γλυκό και ή δεν παίρνω ή το παίρνω κ το δίνω στην διπλανή 😂

Μπορω να φάω ένα γλυκό την εβδομάδα στα πλαίσια του χάνω κιλά. Τώρα αν με το καλό πάρω θετική χοριακη θα το προσαρμόσουμε ανάλογα αλλά νομίζω ότι ο Σφακ είναι αυστηρός στην εγκυμοσύνη σχετικά με διατροφή. Αν φτάσω εκεί θα ενημερώσω.

Βασικα δεν θέλει ακρότητες παν μέτρο αριστον

μπραβο Skorpina μας συνέχισε την καλή δουλειά 💪🏻💪🏻💪🏻

Ο Ασβ. Πάντως μας είχε πει μακριά από παγωτά περιπτέρου που δεν ξέρεις από ποτέ είναι. Αν θες να φας παγωτό καλύτερα χύμα ή απο ζαχαροπλαστείο. Η αν θες πίτσα πχ φτιάξε ζύμη εσυ όχι έτοιμα ζυμαρια.

οποτε από Σταμου πχ είσαι κομπλέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Και ντελαπονγκο και αρίμπα και μπαλέτο και ότι θέτε!!🤣🤣🤣

Σε περιμένουμε με την @nikol88 να φάμε τα μουστάκια μας!!

Γιατί με βλέπω με μουστάκι και μπλεγλέρι στην αναμονή!!

Μου έδωσε και τα utro κόλπο και στόμα και θα ζήσω μεγάλες στιγμές γιατί στόμα δεν τα έχω ξαναπάρει!!

Γαμώ?

 

Καλά τα ουτρο από το στόμα είναι θεϊκά! Ρίχνω κάτι ύπνους άλλο πραμα! Εγώ φαντάσου ξυπνάω από μόνη μου κάθε μερα 7 το πρωί, ακόμα και τις Κυριακές που δεν δουλεύω! Ε με τα ουτρο μπορεί να ξυπνήσω και 10! Μιλάμε για την απόλυτη ξεκούραση! Αχ άντε να έρθει η ώρα μας! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλά τα ουτρο από το στόμα είναι θεϊκά! Ρίχνω κάτι ύπνους άλλο πραμα! Εγώ φαντάσου ξυπνάω από μόνη μου κάθε μερα 7 το πρωί, ακόμα και τις Κυριακές που δεν δουλεύω! Ε με τα ουτρο μπορεί να ξυπνήσω και 10! Μιλάμε για την απόλυτη ξεκούραση! Αχ άντε να έρθει η ώρα μας! ❤️

😂😂😂😂😂😂 εγώ πέρυσι έπαιρνα ουτρο και μου κλείνανε τα μάτια στο γραφείο. Από τις 12 και μετά έως τις 15 δεν μπορούσα να τα έχω ανοιχτά😵💫😵💫😵💫. Επίσης και εγώ 6-7 ξυπναω… και τις Κυριακές 😂😂😂

Καλη αρχή σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂😂😂😂 εγώ πέρυσι έπαιρνα ουτρο και μου κλείνανε τα μάτια στο γραφείο. Από τις 12 και μετά έως τις 15 δεν μπορούσα να τα έχω ανοιχτά😵💫😵💫😵💫. Επίσης και εγώ 6-7 ξυπναω… και τις Κυριακές 😂😂😂

Καλη αρχή σου εύχομαι. 

Α δικιά μου κ εσυ! Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Χμμμμ διατροφή εμένα δεν με είπαν κάτι για διατροφή απλά να προσεχω όχι πολυ βαριά φαγητά, τελικά στο δημόσιο που είμαι εγώ πολυ ξεπέτα παιζει !!! Πάλι καλά που έχω και εσας εδώ και μαθαίνω πραγματα , κορίτσια μου άλλη μια ερώτηση μετά από έμβρυο μεταφορά τι κάνατε??? Έχω λιώσει κρεβάτι καναπέ και ήδη αρχισα να κουράζουμε ψυχολογικά και είναι η πρωτη μερα, δεν μπορώ να κάθομαι π. Χ να μαγειρέψω να κάνω κανένα γλυκο μπορώ??? Όχι για μένα για τον φουκαριαρη τον άντρα μου 😁

Καλημέρα και από μένα κοριτσια! 🌹

Χαθηκα λίγο αλλά σας παρακολουθω, ισως καποια κοριτσια με θυμούνται! 😊

Την Τετάρτη έκανα την 2η ετ…Παρασκευή 8/7 πάμε για χοριακη..🙏

@Kateriniw στην πρώτη μου ετ είχα λιώσει στον καναπέ, είχα πάρει μια βδομάδα άδεια, δεν σηκωνομουν πέρα από φαγητό και τουαλέτα, έτρωγα μετρημένα, είχα κόψει καφέδες κτλ…Το αποτέλεσμα: χοριακη 0…

Αυτή τη φορά το ειδα πιο χαλαρά…Έκανα τις βολτούλες μου στην παραλία (όχι υπερβολές βέβαια), βγηκα βόλτα με το σκυλάκι μου, έφαγα τα φρούτα μου αλλά έφαγα και τον γύρο μου 🤤, ήπια τον καφέ μου…Βέβαια δεν κάνω ακόμα δουλειές, εχω σταματήσει απ τη δουλειά, δε σηκώνω βάρη, δεν άρχισα ακόμη μαγειρέματα κτλ…προσέχω μεν αλλά δεν είμαι 23 ώρες το 24ωρο ξάπλα!! 

Τι είναι καλύτερο δεν ξέρω…πάντως επειδή γενικά είμαι κάπως δραστήρια ο καναπές και το κρεβάτι με είχαν κουράσει υπερβολικά, κυριως ψυχολογικά… 

Καλή επιτυχια μας εύχομαι!!! Καλή επιτυχία σε όλες!! 🥰 Είμαστε πολύ κοντά απ οτι καταλαβα! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα και από μένα κοριτσια! 🌹

Χαθηκα λίγο αλλά σας παρακολουθω, ισως καποια κοριτσια με θυμούνται! 😊

Την Τετάρτη έκανα την 2η ετ…Παρασκευή 8/7 πάμε για χοριακη..🙏

@Kateriniw στην πρώτη μου ετ είχα λιώσει στον καναπέ, είχα πάρει μια βδομάδα άδεια, δεν σηκωνομουν πέρα από φαγητό και τουαλέτα, έτρωγα μετρημένα, είχα κόψει καφέδες κτλ…Το αποτέλεσμα: χοριακη 0…

Αυτή τη φορά το ειδα πιο χαλαρά…Έκανα τις βολτούλες μου στην παραλία (όχι υπερβολές βέβαια), βγηκα βόλτα με το σκυλάκι μου, έφαγα τα φρούτα μου αλλά έφαγα και τον γύρο μου 🤤, ήπια τον καφέ μου…Βέβαια δεν κάνω ακόμα δουλειές, εχω σταματήσει απ τη δουλειά, δε σηκώνω βάρη, δεν άρχισα ακόμη μαγειρέματα κτλ…προσέχω μεν αλλά δεν είμαι 23 ώρες το 24ωρο ξάπλα!! 

Τι είναι καλύτερο δεν ξέρω…πάντως επειδή γενικά είμαι κάπως δραστήρια ο καναπές και το κρεβάτι με είχαν κουράσει υπερβολικά, κυριως ψυχολογικά… 

Καλή επιτυχια μας εύχομαι!!! Καλή επιτυχία σε όλες!! 🥰 Είμαστε πολύ κοντά απ οτι καταλαβα! 🤗

Είμαστε κοντά οι δυο μας εγώ 14 Ιουλίου θα κάνω την χωριακη, η αλήθεια είναι ότι ξεκουράζομαι αρκετά αλλά θα μαγειρέψω σε φυσιολογικά πλαισια δεν θα σηκώσω βάρος καθόλου και έκοψα μια και καλή τον καφέ το τσιγάρο δυστηχως δεν έχω καταφέρει να το κόψω αλλά κάνω 5 τσιγάρα και αϊκος!!! Λάθος το ξερω αλλά τρελενομαι!!! Ένα συμπτώματα που έχω είναι ότι η κοιλιά έχει πριστει μέχρι τρέλας λογικά από τις prolutex και την νιώθω σφιχτή λες καικανωω κοιλιακους όλη μέρα!!! Ευχομαι μια καλή χωριακη σ όλες μας και ο Ιουλιος να μας δώσει τα σποράκια μας που τόσο επιθυμούμε!!! Η Παναγία μαζί μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα και από μένα κοριτσια! 🌹

Χαθηκα λίγο αλλά σας παρακολουθω, ισως καποια κοριτσια με θυμούνται! 😊

Την Τετάρτη έκανα την 2η ετ…Παρασκευή 8/7 πάμε για χοριακη..🙏

@Kateriniw στην πρώτη μου ετ είχα λιώσει στον καναπέ, είχα πάρει μια βδομάδα άδεια, δεν σηκωνομουν πέρα από φαγητό και τουαλέτα, έτρωγα μετρημένα, είχα κόψει καφέδες κτλ…Το αποτέλεσμα: χοριακη 0…

Αυτή τη φορά το ειδα πιο χαλαρά…Έκανα τις βολτούλες μου στην παραλία (όχι υπερβολές βέβαια), βγηκα βόλτα με το σκυλάκι μου, έφαγα τα φρούτα μου αλλά έφαγα και τον γύρο μου 🤤, ήπια τον καφέ μου…Βέβαια δεν κάνω ακόμα δουλειές, εχω σταματήσει απ τη δουλειά, δε σηκώνω βάρη, δεν άρχισα ακόμη μαγειρέματα κτλ…προσέχω μεν αλλά δεν είμαι 23 ώρες το 24ωρο ξάπλα!! 

Τι είναι καλύτερο δεν ξέρω…πάντως επειδή γενικά είμαι κάπως δραστήρια ο καναπές και το κρεβάτι με είχαν κουράσει υπερβολικά, κυριως ψυχολογικά… 

Καλή επιτυχια μας εύχομαι!!! Καλή επιτυχία σε όλες!! 🥰 Είμαστε πολύ κοντά απ οτι καταλαβα! 🤗

Καλή επιτυχία εύχομαι και αυτή τη φορά να πετύχεις θετική χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...