Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Νικολ σειρουλα μου!!!! Πολυ ωραια!!!! Μακαρι να πανε ολα καλα και να χαρεις το ιδιο πολυ και εσυ αμεσως μετα το μαυρογατακι μας!!!!! Αντε και ζωντανεψε η ομαδαααααρα μας!!!!!!

Ναι πήραμε μπρος σιγά σιγά γιατί είχαμε πεσει τώρα τελευταία! Σ ευχαριστώ πολύ καλή μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πολύ ωραία τα νέα σας! Με το καλο η ετ λοιπόν και μετά μια υπέροχη χοριακή! 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου! ❤️ Κ εσυ προσπάθησε να μείνεις αισιόδοξη! Θα μας εντυπωσιάσει στο τέλος η μικρούλα σου θα δεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@TRigirl ?

@Γιάννα 36?

@lilian90 ?

@Salvation78 ?

@hope501 ?

@Παρασκευαιδου ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat 8/7 🙏

@Heart?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Joann 32 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

@Anna0912 1790 🥰

@Luna777  170 🥰

@Hope19 88 🥰

@Ιωάννα28iwantababy 43 🥰

@Lucia79 273 🥰

@Kateriniwk 2156 🥰

 

Να σας πω κα΄τι τώρα να τρελλαθείτε????????????

Θα κάνω εμβρυομεταφορά την επόμενη Παρασκευή!!!!

Απίστευτο???????????

Έβαζα την ημερομηνία δίπλα στο όνομά μου και δεν το πίστευα! Τα ύστερα του κόσμου!!

 

Έλα αρχηγαρα μου καλή επιυνα έχεις σου στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη!!!! Όλα να πάνε καλά και σύντομα να κρατάς το η τα μωρά σου αγκαλιά!!!🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@tina21 & skorpina μου!!! Ευχαριστω!!!!!!χαιρομαι πολυ που μπηκα στο κλαμπ σας!!!! Αν εχω σε κατι απορια θα σας ρωταω... Ειμαι πολυ καλα, μονο που απο προχτες ξεκινησαν κατι χαζα με το φαι ..σαν να ανακατευτηκα σκεπτομενη φαγητο ετσι γενικα και με εφυγε η ορεξη αποτομα ενω μια μερα πριν σαβουρωνα... Τεσπα οτι ειναι, δεν μας πειραζει τιποτα!!!! Τ νινακια μονο να ναι καλα !!! 🍼🍼

Λογικότατο! Είναι επειδή ανεβαινει πολυ γρήγορα η χοριακή! Εγω απο την αρχη ειχα ανακατέματα κ τασεις για εμετό τα οποία κ μου πέρασαν κοντα στην 11-12 εβδομαδα! Το θέμα με την οσφρηση όμως μου χει μεινει! Μυρίσω κατι που δε μου αρεσει κ ανακατευομαι! Κ πιο πολυ απ ολα το τσιγαρο! Που και καπνιζα (το χω κοψει απο Γενάρη) χωρις να μαι φανατική οποτε ηθελα κ το κανα! Τωρα εγω να μαι σπιτι μου με ανοικτο παραθυρο κ να καπνιζει καποιος διπλα στο μπαλκονι του κ το τσιγαρο θα το μυρίσω! Λαγωνικό μιλάμε!! Εννοείται κ οτι θέλεις το ρωτάς!! Φιλιά στη κοιλίτσα!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Δεν είπα ότι δεν είναι επυπηρετικη ίσα ίσα σε αυτό δεν έχω παραπάνω κάνενα πραγματικά επειδή έχω κληρονομική χοληστερίνη και τριγλυκερίδια (είναι ανεβασμένα πάντα) και λόγο ότι έχω παραπάνω κιλά και έχω και άσμα και διαβήτη και μια επέμβαση στην καρδιά όπου δεν είναι κάτι σοβαρό απλά διόρθωσα κάτι στην καρδιά. Μου είπε ότι η υγεία μου είναι επιβαρυμένη από αυτά  Και ότι καλό είναι να μην μείνω όπως είμαι έγκυος και αναρωτήθηκε και πως πήρα ορμόνες κο έκανα διέγερση και τέτοια και όταν την ρώτησα τι μπορώ να κάνω μου είπε δεν σας είπε ο Ενδοκρινολογος σας και μου έλεγε αυτή η τιμή είναι ανεβασμένη (ούτε που θυμάμαι) και τις κε τι είναι αυτό μου λέει δεν σας είπε ο Ενδοκρινολογος σας; Λέω δεν θυμάμαι και μου λέει Ε εγώ δεν μπορώ να πω κάτι. Μετά μου λέει εγώ θα σας κάνω καπιες εξετάσεις που δεν έχετε κάνει και θα δούμε μήπως βγάλουν κάτι. Αλλά πιστεύει λόγο του ιστορικού μου ότι χάνω τα μωρά. Έφυγα με κλάματα και πραγματικά πολύ μπερδεμένη. Μου είπε να την καλέσω μετά από τις 25/7 να δούμε αν έχουν βγει και να μιλήσουμε 🤷‍♀️ Τις πήγα εξετάσεις από το 2014 τώρα πιες έβλεπε δεν ξέρω και τα έλεγε τα έγραψε όλα αλλά μερικές που είχα επαναλάβει κράταγε αυτές που είχε δει πρώτες και όχι τα αλλά 🤷‍♀️

Κορίτσι μου γλυκό! Κι εγω εχω κληρονομικη χοληστερινη (πίνω χάπι χρόνια τώρα) και εμεινα εγκυος με παραπανω κιλα! Το χαπι της χοληστερίνης το σταματησα την μερα της ετ κ οταν ρωτησα το γιατρο τι κανουμε μου λεει εννοειται κ δεν το παιρνω διοτι δεν κάνει αλλα και γιατι η χοληστερινη βοηθαει στην αναπτυξη των εγκεφάλων των μωρών και χάπι πάλι μέτα την εγκυμοσύνη! Επίσης πήγα σε διατροφολόγο κ μου φτιαξε ειδικη διατροφη για εγκυους! 21/3 ειχα θετικη χοριακη 30/3 ειχα κ το διατροφολογιο! Μεχρι κ σημερα που ειμαι 18η+5 εχω χάσει 10 κιλα για να είμαι οκ! Ενταξει δε θα χάσω κι άλλα κιλά  όμως ο γιατρός μου εδωσε περιθώριο το πολυ να παρω 9 κιλα σε όλη την εγκυμοσύνη! Και εννοειται κ λογω αυτού αλλα κ διδυμων μου εδωσε να κανω καμπύλη ζακχαρου απο τωρα κ οχι 24/25 βδομαδα που συνηθίζεται! Μη μου απογοητεύεσαι! Σε παρακαλώ! Απλά σαν συμβουλή στο λέω προσπάθησε πριν την όποια προσπάθεια να χάσεις κάποια κιλά! Θα σου κάνει πολυ καλο! Και σωματικα κ ψυχολογικα! Και η ψυχολογια μας παίζει πολύ μεγάλο ρόλο γλυκιά μου! Η εγκυμοσύνη η δικη μου δεν ειναι ρόδινη! Εχω πονους εχω αιμα ανα διαστήματα και είμαι κλεισμένη σπίτι σε κατακλιση με συνεχόμενες αναρρωτικές όμως κ μονο που καποιος με βλέπει κ μου λεει βρε Κατερίνα μου έγκυος είσαι τώρα εσυ; Εχεις χασει αντι να πάρεις; Και κοιλίτσα φουσκωμένη έχω απο τα μωρα μου και φαινεται ήδη αρκετά νιώθω όμορφα κ μου δίνει κουράγιο να σκεφτομαι αισιοδοξα για μενα και τα μωρά μου!!

Κάνε κουράγιο έχε πιστη κ ελπίδα! Ξέρω δεν είναι τίποτα εύκολο! Αλλα εμεις είμαστε μαχήτριες και καποια στιγμη θα τα καταφερουμε! Σου δινω μια μεγάλη αγκαλια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@TRigirl ?

@Γιάννα 36?

@lilian90 ?

@Salvation78 ?

@hope501 ?

@Παρασκευαιδου ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat 8/7 🙏

@Heart?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Joann 32 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

@Anna0912 1790 🥰

@Luna777  170 🥰

@Hope19 88 🥰

@Ιωάννα28iwantababy 43 🥰

@Lucia79 273 🥰

@Kateriniwk 2156 🥰

 

Να σας πω κα΄τι τώρα να τρελλαθείτε????????????

Θα κάνω εμβρυομεταφορά την επόμενη Παρασκευή!!!!

Απίστευτο???????????

Έβαζα την ημερομηνία δίπλα στο όνομά μου και δεν το πίστευα! Τα ύστερα του κόσμου!!

 

Εφτασε η ώρα η πολυπόθητη??

ευχομαι υπομονη ,δύναμη και πολύ καλή επιτυχία... μεταξυ μας την εχεις σίγουρα την επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Λογικότατο! Είναι επειδή ανεβαινει πολυ γρήγορα η χοριακή! Εγω απο την αρχη ειχα ανακατέματα κ τασεις για εμετό τα οποία κ μου πέρασαν κοντα στην 11-12 εβδομαδα! Το θέμα με την οσφρηση όμως μου χει μεινει! Μυρίσω κατι που δε μου αρεσει κ ανακατευομαι! Κ πιο πολυ απ ολα το τσιγαρο! Που και καπνιζα (το χω κοψει απο Γενάρη) χωρις να μαι φανατική οποτε ηθελα κ το κανα! Τωρα εγω να μαι σπιτι μου με ανοικτο παραθυρο κ να καπνιζει καποιος διπλα στο μπαλκονι του κ το τσιγαρο θα το μυρίσω! Λαγωνικό μιλάμε!! Εννοείται κ οτι θέλεις το ρωτάς!! Φιλιά στη κοιλίτσα!!!😘

Καλημερα κουκλες καλο μηνα!!!!! Την υγεια μας να εχουμε!!! Και ευχαριστα απο τις ετ του Ιουλιου!!!! Μη σταματατε να προσπαθειτε και μην στεναχωριεστε ερχεται η ωρα ολων! Καμια δεν θα μεινει χωρις μωρακι ειναι το μονο σιγουρο... Μονο οτι κοντοζυγωνει η ωρα να σκεφτεστε και ορμηξτε στον αγωνα με πιστη!!! 

@skorpina78 χαιρομαι που το ακουω γιατι λιγο σαν νωρις να μου φανηκε για ανατεμα , και υπεθεσα οτι καπου κρυωσα κατι παιχτηκε... Επισης περα απο διδυμομανουλα που εισαι ενας λογος που σε εκτιμησα ακομα παραπανω ειναι οτι εισαι συνονοματη!!!! Χαμος απο κατερινες και σιγουρα θα εχει και αλλες!!! Δεν ξερω για σενα αλλα εγω το ονομα μου το αγαπω, μ αρεσει για!!!!!😎❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλημερα κουκλες καλο μηνα!!!!! Την υγεια μας να εχουμε!!! Και ευχαριστα απο τις ετ του Ιουλιου!!!! Μη σταματατε να προσπαθειτε και μην στεναχωριεστε ερχεται η ωρα ολων! Καμια δεν θα μεινει χωρις μωρακι ειναι το μονο σιγουρο... Μονο οτι κοντοζυγωνει η ωρα να σκεφτεστε και ορμηξτε στον αγωνα με πιστη!!! 

@skorpina78 χαιρομαι που το ακουω γιατι λιγο σαν νωρις να μου φανηκε για ανατεμα , και υπεθεσα οτι καπου κρυωσα κατι παιχτηκε... Επισης περα απο διδυμομανουλα που εισαι ενας λογος που σε εκτιμησα ακομα παραπανω ειναι οτι εισαι συνονοματη!!!! Χαμος απο κατερινες και σιγουρα θα εχει και αλλες!!! Δεν ξερω για σενα αλλα εγω το ονομα μου το αγαπω, μ αρεσει για!!!!!😎❤️

Εννοειται!! Κι εμένα μου αρέσει παρα πολύ!!! ☺️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Αχ είναι τόσα πολλά! Θα τα πω εν συντομία! 
 

Έκανε το αγόρι μου πριν ένα μήνα ακριβώς την επέμβαση κιρσοκηλης και ταυτόχρονα πήρανε σπερμα με βιοψία και το καταψύξαμε!  Κάνω εγώ διέγερση και παίρνουμε 20 ωάρια τα 16 κατάλληλα για μικρογονιμοποιηση! Ενώ επιμέναμε να χρησιμοποιήσουν το υλικό του δεξη ορχη όπως μας είχε πει ο μακαρούνης (γιατί η εικόνα του αριστερού δεν ήταν και καταπληκτική στην επέμβαση) αποφάσισαν να γονιμοποιήσουν μισά μισά (8 από τον αριστερό και 8 από τον δεξη). 
Αποτελεσμα : 4 γονιμοποιημένα από το δεξη από τα οποία έγιναν 2 βλαστοκυστες 5ΑΒ και 5ΒΒ (τις οποιες και θα μεταφέρω) και 2 γονιμοποιημένα από τον αριστερό από τα οποία έγινε μια βλαστοκύστη ΒΓ. Όπως μας είπε ο μακαρούνης, πριν τα αποτελέσματα της γονιμοποίησης κιόλας, προφανώς το σπερμα του αριστερού δημιουργούσε το πρόβλημα και ήταν σίγουρα ενας από τους λόγους που δεν είχαμε πολλές και καλής ποιότητας βλαστοκυστες! Ακόμα έχω νεύρα που δεν μας άκουσαν κ τα έκαναν μισά μισά αλλά Ενιγουει! 
Περίμενα ενα κύκλο να ηρεμήσουν οι ωοθήκες μου και με το που εμφανιστεί η περίοδος ξεκινάω προετοιμασία! 
Παρεπιπτοντως κατά την ωοληψια τους είπα και μου έκαναν και μια υστεροσκοπηση, έτσι για να μαστε σίγουροι! 
 

Αυτα… Κάναμε ότι περνάει από το χέρι μας! Δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνουμε νομίζω! Τώρα είμαστε στα χέρια του Θεού! Κ ελπίζουμε να ζήσουμε κ εμείς το θαύμα! 

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά. Οπως το είπες δεν έχει μείνει και κάτι άλλο να κάνουμε εκτός από λοβοτομή 🤣🤣 Μακάρι να σου δώσω μια τεράστια σκυτάλη και να μην χαλάσω το ωραίο σερί.

Πάμε να περάσουμε τις κάψες παρέα...Θα είναι καυτός μήνας κυριολεκτικά και μεταφορικά🙏🙏

στις πριν 9 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Έλα αρχηγαρα μου καλή επιυνα έχεις σου στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη!!!! Όλα να πάνε καλά και σύντομα να κρατάς το η τα μωρά σου αγκαλιά!!!🤞🤞🤞🤞🤞

Δώσε φιλάκια στα μωρά σου παντού και ρούφα μυρωδιές!! Χίλια ευχαριστώ!!

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Εφτασε η ώρα η πολυπόθητη??

ευχομαι υπομονη ,δύναμη και πολύ καλή επιτυχία... μεταξυ μας την εχεις σίγουρα την επιτυχία!!

Έφτασε έφτασε η ώρα..Σε ευχαριστώ γλυκιά μου Σωτηρία μακάρι να πάνε καλά για όλες μας γιατί η σωτηρία της ψυχής είναι μεγάλο πράγμα.🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Καλημερα κουκλες καλο μηνα!!!!! Την υγεια μας να εχουμε!!! Και ευχαριστα απο τις ετ του Ιουλιου!!!! Μη σταματατε να προσπαθειτε και μην στεναχωριεστε ερχεται η ωρα ολων! Καμια δεν θα μεινει χωρις μωρακι ειναι το μονο σιγουρο... Μονο οτι κοντοζυγωνει η ωρα να σκεφτεστε και ορμηξτε στον αγωνα με πιστη!!! 

@skorpina78 χαιρομαι που το ακουω γιατι λιγο σαν νωρις να μου φανηκε για ανατεμα , και υπεθεσα οτι καπου κρυωσα κατι παιχτηκε... Επισης περα απο διδυμομανουλα που εισαι ενας λογος που σε εκτιμησα ακομα παραπανω ειναι οτι εισαι συνονοματη!!!! Χαμος απο κατερινες και σιγουρα θα εχει και αλλες!!! Δεν ξερω για σενα αλλα εγω το ονομα μου το αγαπω, μ αρεσει για!!!!!😎❤️

Καλημερα και καλο μηνα, με υγεια!!! Εγώ σήμερα έκανα έμβρυο μεταφορά ευχομαι να πανε ολα καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Καλημερα και καλο μηνα, με υγεια!!! Εγώ σήμερα έκανα έμβρυο μεταφορά ευχομαι να πανε ολα καλα 

Εκανες??? Αντε μπραβο ρε θηριο! Καλες αναμονες τωρα και ησυχα!!!!  μια μεγαλη χοριακη ευχομαι! Τελικα τι ηταν αυτο το δυο σπερματοζωαρια που ανεφερες? Σου εξηγησαν? Οχι οτι εχει καμια σημασια βεβαια αλλα ετσι για την ιστορια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

@tina21 & skorpina μου!!! Ευχαριστω!!!!!!χαιρομαι πολυ που μπηκα στο κλαμπ σας!!!! Αν εχω σε κατι απορια θα σας ρωταω... Ειμαι πολυ καλα, μονο που απο προχτες ξεκινησαν κατι χαζα με το φαι ..σαν να ανακατευτηκα σκεπτομενη φαγητο ετσι γενικα και με εφυγε η ορεξη αποτομα ενω μια μερα πριν σαβουρωνα... Τεσπα οτι ειναι, δεν μας πειραζει τιποτα!!!! Τ νινακια μονο να ναι καλα !!! 🍼🍼

αχ αχ ευχομαι σε αυτο να μην παρεις τπτ απο την δικη μ εγκυμοσυνη! εγω ακομη κανω εμμετους...κ μπαινω στην 25η εβδομαδα... παλι καλα π ειχα βαρος πριν να χασω! χαλαλι τους βεβαια ολα! αυτα να ειναι καλα και χαλαλι τους εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα μόλις έκανα έμβρυο μεταφορά ένα ωαριακι, ευχομαι να πανε ολα καλα!!! 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα μόλις έκανα έμβρυο μεταφορά ένα ωαριακι, ευχομαι να πανε ολα καλα!!! 

Με το καλο Κατερινα  και μια θετικοτατη χοριακαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα μόλις έκανα έμβρυο μεταφορά ένα ωαριακι, ευχομαι να πανε ολα καλα!!! 

Καλά αποτελέσματα καλό μου!! Με τελεια χοριακή! Με το καλό!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

αχ αχ ευχομαι σε αυτο να μην παρεις τπτ απο την δικη μ εγκυμοσυνη! εγω ακομη κανω εμμετους...κ μπαινω στην 25η εβδομαδα... παλι καλα π ειχα βαρος πριν να χασω! χαλαλι τους βεβαια ολα! αυτα να ειναι καλα και χαλαλι τους εγω....

Αχ! Το ιδιο λεω και εγω ας μεινουν εκει που ειναι και ας εχουμε οτι θελουν!!! Μακαρι να φτασω και εγω στη θεση σου!!!! Ενταξει εμενα ειναι πολυ νωρις και δεν ειναι σταθερα , καποιες στιγμες στα καλα καθουμενα νιωθω οτι αηδιαζω και σκεφτομαι φαγητα χωρις να το θελω .. κραταει για λιγο το ανακατεμα αυτο μετα ειμαι οκ... Παλι μετα ξανα χωρις λογο μπορει να νιωσω περιεργα οπως οταν μας πειραξε το φαι και δεν θελουμε να ακουμε ουτε καν για νερο .. και επισης τωρα αρχισα να καταλαβαινω τι σημαινει πονος στο στηθος και ενοχληση.. χτες νομιζα οτι δεν το αντεχω πανω μου. Δλδ μου φαινεται καμια σχεση με της περιοδου... Ενω οι πονοι περιοδου ηταν ιδιοι πριν την χοριακη το στηθος νομιζω καμια σχεση.. το νιωθω καποιες στιγμες στον υπερτατο βαθμο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Αχ! Το ιδιο λεω και εγω ας μεινουν εκει που ειναι και ας εχουμε οτι θελουν!!! Μακαρι να φτασω και εγω στη θεση σου!!!! Ενταξει εμενα ειναι πολυ νωρις και δεν ειναι σταθερα , καποιες στιγμες στα καλα καθουμενα νιωθω οτι αηδιαζω και σκεφτομαι φαγητα χωρις να το θελω .. κραταει για λιγο το ανακατεμα αυτο μετα ειμαι οκ... Παλι μετα ξανα χωρις λογο μπορει να νιωσω περιεργα οπως οταν μας πειραξε το φαι και δεν θελουμε να ακουμε ουτε καν για νερο .. και επισης τωρα αρχισα να καταλαβαινω τι σημαινει πονος στο στηθος και ενοχληση.. χτες νομιζα οτι δεν το αντεχω πανω μου. Δλδ μου φαινεται καμια σχεση με της περιοδου... Ενω οι πονοι περιοδου ηταν ιδιοι πριν την χοριακη το στηθος νομιζω καμια σχεση.. το νιωθω καποιες στιγμες στον υπερτατο βαθμο. 

εγω με το στηθος δεν ειχα ιδιαιτερο θεμα...ουτε ακομη εχω...αλλα αυτο με το στομαχι οπως ακριβως με το περιγραφεις!!!

εγω το 1ο 3μηνο ειχα κ τρομερη δυσπεψια! δεν μπορουσα να φαω τπτ... μα το σκ πριν την χοριακη ειχαμε παει στους γονεις μ και γκρινιαζε στην μαμα μ ποσο βαρη εκανε το φαγητο! δεν μ ειχε περασει καν απο τ μυαλο οτι ειναι συμπτωμα! 

τωρα π τα νιωθω εχει πολυ γελιο, λες και φταινε αυτα π κανω εμμετο και μετα καθε φορα για κανενα τεταρτο λουφαζουν...φευγουν απο πανω πανω π ειναι στην κοιλια πανε μεσα και δεν κινουνται! λες κ εχουν κανει ζημια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

εγω με το στηθος δεν ειχα ιδιαιτερο θεμα...ουτε ακομη εχω...αλλα αυτο με το στομαχι οπως ακριβως με το περιγραφεις!!!

εγω το 1ο 3μηνο ειχα κ τρομερη δυσπεψια! δεν μπορουσα να φαω τπτ... μα το σκ πριν την χοριακη ειχαμε παει στους γονεις μ και γκρινιαζε στην μαμα μ ποσο βαρη εκανε το φαγητο! δεν μ ειχε περασει καν απο τ μυαλο οτι ειναι συμπτωμα! 

τωρα π τα νιωθω εχει πολυ γελιο, λες και φταινε αυτα π κανω εμμετο και μετα καθε φορα για κανενα τεταρτο λουφαζουν...φευγουν απο πανω πανω π ειναι στην κοιλια πανε μεσα και δεν κινουνται! λες κ εχουν κανει ζημια!

Χαχαχαχα απιστευτα γλυκια περιγραφη!!!! Μακαρι Παναγια μου να τα ζησουμε και εμεις αυτα!!! Ακουω χρονια απο πολλες μαμαδες και απο γιατρους οτι αυτα τα τσακαλακια σε πουλανε και σε αγοραζουν απο κοιλια... Μονο ασχετα δεν ειναι!!!!!! Ψυχουλες πανεμορφες!!!!! Χαιδεψε εσυ κοιλιτσακαι για μενα  που υπαρχουν  ποδαρακια και χερακια και να εισαι καλα που μου εφτιαξες παραπανω τη μερα....!!!!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Χαχαχαχα απιστευτα γλυκια περιγραφη!!!! Μακαρι Παναγια μου να τα ζησουμε και εμεις αυτα!!! Ακουω χρονια απο πολλες μαμαδες και απο γιατρους οτι αυτα τα τσακαλακια σε πουλανε και σε αγοραζουν απο κοιλια... Μονο ασχετα δεν ειναι!!!!!! Ψυχουλες πανεμορφες!!!!! Χαιδεψε εσυ κοιλιτσακαι για μενα  που υπαρχουν  ποδαρακια και χερακια και να εισαι καλα που μου εφτιαξες παραπανω τη μερα....!!!!!!!! ❤️❤️❤️

μετα τα χθεσινα ολες οι μερες σου θα ειναι υπεροχες ❤️❤️❤️ εγω ακομη και τις πιο δυσκολες παντα ακουμπαω κοιλιτσα και χαμογελαω!!! τωρα ειναι τελεια η φαση...σαν να μας ακουνε ρε συ! τους μιλαει ο ηρωας μπαμπας μας και αντιδρανε κατευθειαν!!! ειναι απιστευτα τα ζουζουνια! π να γεννηθουν κιολας ποσο θα μας τρελανουν !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniw είπε:

Καλημερα και καλο μηνα, με υγεια!!! Εγώ σήμερα έκανα έμβρυο μεταφορά ευχομαι να πανε ολα καλα 

Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλο μια υπέροχη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

μετα τα χθεσινα ολες οι μερες σου θα ειναι υπεροχες ❤️❤️❤️ εγω ακομη και τις πιο δυσκολες παντα ακουμπαω κοιλιτσα και χαμογελαω!!! τωρα ειναι τελεια η φαση...σαν να μας ακουνε ρε συ! τους μιλαει ο ηρωας μπαμπας μας και αντιδρανε κατευθειαν!!! ειναι απιστευτα τα ζουζουνια! π να γεννηθουν κιολας ποσο θα μας τρελανουν !!! 

Τελεια τελεια!!!!! Την καλυτερη υποδοχη με κανατε διδυμομανουλες γλυκες!!! Και η skorpina με εφτιαξε πολυ! Συμπαρασταση στο team!!!!!! 🙏🙏🙏🙏🙏

Μα φυσικα και σας ακουνε και φυσικα και αντιδρανε... Ανθρωπακια μικρα ειναι που σιγουρα ειναι ευτυχισμενα εκει κατω, και ετσι οπως σε ακουω χαρουμενη , ειναι σιγουρο οτι καλοπερνανε!! Μπραβο τινα μου!!!! ❤️❤️🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...