Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 21 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια γύρισα από το συνέδριο. 

Αρχικά να πω ότι ο υπέρηχος ναι μεν είναι φανταστικός, βλέπεις το μωρό κανονικά αλλά εμένα το μόνο που μου προσέφερε είναι ωραίες φωτογραφίες που θα μου στείλουν. Δεν ήταν όπως το περίμενα. Το συνέδριο διεξαγοταν στον πάνω όροφο και στον κάτω όροφο ήταν  η εταιρεία με τους υπερήχους,  κάτι σαν έκθεση. Εκεί λοιπόν μπήκα σε ένα δωμάτιο και μου έκανε τον υπέρηχο ένας τεχνικός του μηχανήματος και όχι γιατρος , ο οποίος έκανε επίδειξη του μηχανήματος σε μια ομάδα Ιταλων γιατρών (καμία 10αρια ήταν μεσα). Οπότε δεν πήρα καμία απάντηση από εκεί καθώς ούτε μετρήσεις έκανε ούτε τίποτα. Και όταν ρώτησα κάποια γιατρό ποια είναι η πρόγνωση για αυτό το μωρό μου απάντησε ότι δεν βρίσκονται εκεί για να κάνουν διαγνώσεις με έντονο ύφος. Κατά τα άλλα ήταν ευγενεστατες οι γιατροι (ήταν κυρίως γυναικες) και πολύ υποστηρικτικες.  Μάλιστα μια μου μιλούσε στα ελληνικά και μου είπε στο τέλος ότι όλα θα πάνε καλά. Ευτυχώς έκανα μόνο μια φορά υπέρηχο γιατί δεν είχε νόημα να κάνω και άλλους.

Πάμε στα θετικά νέα τώρα. Κατάφερα να μιλήσω με τον Νικολαίδη.  Τι να πω για αυτόν τον άνθρωπο. Παρόλο που προεδρεύει στο συνέδριο, ήρθε είδες τις εξετάσεις μου,  έφυγε για λίγο και ξαναγύρισε για να κουβεντιασουμε. Σε 5 λεπτα μου ξεδιαλυνε όλες τις απορίες μου. Εν ολίγοις μου ειπε: 

Να σταματήσω να πηγαίνω να σκορπαω τα λεφτά μου στους γιατρούς. Να βρω έναν να με παρακολουθεί. Δεν γίνεται τίποτα άλλο, δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο. Η αγωγή που μου έδωσε η αιματολογος δεν θα πιάσει. Το μόνο που πιάνει είναι η ασπιρίνη που μου είπε ότι αν δεν την έπαιρνα από την αρχή, τα πράγματα θα ήταν χειρότερα. Ότι εδώ οι γιατροί λένε μαλ....ες (ετσι ακριβώς μου ειπε) και βάζουν τις γυναίκες ξάπλα κτλ. Τίποτα μου λέει, να σηκωθείς να πας διακοπές. Είναι κάθετος με το θέμα του νοσοκομείου. Να μην κάνω εισαγωγή σε καμία περίπτωση γιατί αυτοί επειδή θα φοβούνται ότι το μωρό θα πεθάνει θα μου το πάρουν στις 26 εβδομάδες,  θα είναι ένα μικροσκοπικό μωρό που υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να ζήσει,  αλλά αν ζήσει θα έχει νοητική υστέρηση κτλ. Θα πρέπει ο γιατρός που με παρακολουθεί να βρει την κατάλληλη στιγμή να μου το πάρει και όχι νωρίτερα.  

Μου είπε έτσι ωμα ότι τα πράγματα είναι πολύ απλά, το μωρό αυτό ή θα πεθάνει ή θα ζήσει.  Και παρόλο που μου το είπε τόσο κυνικα δεν με πειραξε γιατί ακόμα και σε αυτο τον κυνισμό υπήρχε μια ανθρωπιά. Μου είπε ότι είναι μια πολύ δύσκολη κατάσταση γιατί ξεκίνησε από πολύ νωρίς ο περιορισμός. Αλλά πρέπει να ελπίζω. Υπάρχουν πιθανότητες να πάνε όλα καλά. Και όταν μουρμούρισα " ναι λιγες" Με χτύπησε στο χέρι και μου λέει φεύγοντας: "πολλες". Get your hopes up όπως μου είπε. 

Και είναι πολύ ωραίος τύπος. Διάβαζε τα πορίσματα των γιατρών που ηταν μαθητές του και που ήταν στο συνέδριο και λέει "μα τι μαλ....ες γράφουν " . Γιατί γράφουν όλοι ότι υπάρχει υπερηχογενες έντερο και αυτό συνάδει με σύνδρομο down . Μου είχαν εξηγήσει όλοι λοιπόν τότε ότι αυτό είναι λόγω της ανεπάρκειας του πλακουντα. Αλλά επειδή και αυτό είναι εύρημα που συνδέεται με το down συνιστούσαν αμνιοπαρακεντηση παρόλο που είχα κάνει νιπτ. Και αυτός μου είπε "Όχι βέβαια,  μην κάνεις αμνιοπαρακεντηση ".

Και ρε κορίτσια χωρίς να πω απολύτως τίποτα λες και διαβαζε το μυαλό μου. Λέει γιατί αφού πήγατε στον Ση....κη πήγατε μετά και στον Μα....Α? Αφού και οι 2 μαθητές μου είναι. Ξέρω ξέρω. Επειδή ο ένας είναι πιο γλυκούλης από τον άλλον και ψάχνετε να σας πουν καλά λόγια. Κρατήστε και πηγαίνετε σε έναν και ας μην τον συμπαθείτε. 

Άρα το conclusion είναι ότι απολύτως  κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει. Ελπίζουμε ο χρόνος να δρασει υπέρ μας και να καταφέρει να φτάσει έστω στις 32 εβδομάδες για να το πάρουμε. Πάντως πλέον είμαι πολύ ήρεμη και τουλάχιστον αποφάσισα ότι δεν θα μπω νοσοκομείο για παρακολούθηση.  Θα ζω τη ζωή μου κανονικά και η απόφαση πλέον είναι στα χέρια του Θεού! 

Συγγνώμη για το μακροσκελές μήνυμα αλλά ήθελα να τα εξηγήσω όσο το δυνατόν καλύτερα. 

σου στέλνουμε όλη μας τη θετική ενέργεια!

θα σου γράψω πιο αναλυτικά σε λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα κάτσε. Δεν έχω καταλάβει. Αύριο να πας από εκεί για να σου πουν αν θα προχωρήσεις σε ετ ή όχι? 

Καλά γιατί δεν σε παίρνουν αύριο ένα τηλ να σε ενημερωσουν?

αυριο 9  η ώρα πρεπεο να είμαι το αργότερο εκεί γιατί 12 η ώρα πρεπει να φυγουν για συνέδριο στην Ιταλία, και επειδή έχω μια απόσταση από τι νοσοκομείο δυο ωρες πρεπει να παω από εκεί έχοντας πιει 1,5 λίτρο νερό και αν έχουν δει αυτό θα φανεί αυριο θα προχψρησουμε σε ετ αν όχι θα γυρίσω σπίτι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια όμορφα.

@twinkletwinlkleυπομονη ομορφη κρητικια μας.ολα καλά θα πανε.εγω προσεύχομαι πάντα για όλες.ιδιο κόπο κ πόνο περνάμε!

Εγώ να σας πω 1 ότι πήγα χθες να πάρω το χαρτί της έκθεσης για την επιτροπή που ήθελα από το προηγούμενο κέντρο.να σας πω ν φρίξετε.τους είπα εκεί μια δικαιολογία ότι το θέλω,γιατί δεν ήθελα να καταλάβουν τπτ ούτε να συζητήσω κάτι κ μέσα σ εολα τοτε λέω Ε πήγαμε κ σε ουρολόγο κ βρήκε 2 μικρόβια στο σπέρμα.κ 28 dfi κ7 αντιοξειδωτικο.κ λέει όντως τώρα?αληθει?κ ποιος σας είπε να πάτε να το ψάξετε?αυτό ήταν το πρόβλημα!ποιος μας είπε όχι δεν μας είπαν αυτοί ως οφειλών εξ αρχης......ασ μη νευριασω....

2εχουμε συνεννοηθεί κ με τον μακαρουνη(τι απίστευτος ανθρωπςο θα πω...)κ θα κάνει επαναληπτικες την Τετάρτη κ θα μας πει που βρισκόμαστε,αν χρειάζεται να πάρει κάτι άλλο κ τι ειδους γονιμοποιηση να κάνουμε.για το καλύτερο αποτέλεσμα.

3.πηρα τα φαρμακαα σήμερα!μενιπουρ.την άλλη Δευτέρα πάω να με δει κ.μου λέει ποτέ ξεκινάμε τη διέγερση.....αλλο πρωτοκολλο αυτή τη φορά.ανεβηκε κ η ντε δόξα σοι!έβαλα κ το μπουκαλάκι μου(χαχαχα έτσι λεω οπότε βάζω σίδηρο)και πάμε........

Τις ευχές μου σε ολες!!!!σας διαβάζω καθημερινά να ξέρετε απλά δεν προλαβαίνω πάντα να σχολιάζω κ να απαντάω.......προσεύχομαι όμως για όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επίσης θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει σε καμία μέτα από ένα χρόνο να παίρνει σκευάσματα κ να της ανέβει η αμη!!!!!μου χει κάνει τρομερή εντύπωση πως έγινε αυτό.....αλλά οκ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@TRigirl ?

@Γιάννα 36?

@lilian90 ?

@Salvation78 ?

@hope501 ?

@Παρασκευαιδου ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat 8/7 🙏

@Heart?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Joann 32 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

@Anna0912 1790 🥰

@Luna777  170 🥰

@Hope19 88 🥰

@Ιωάννα28iwantababy 43 🥰

@Lucia79 273 🥰

@Kateriniwk 2156 🥰

 

Να σας πω κα΄τι τώρα να τρελλαθείτε????????????

Θα κάνω εμβρυομεταφορά την επόμενη Παρασκευή!!!!

Απίστευτο???????????

Έβαζα την ημερομηνία δίπλα στο όνομά μου και δεν το πίστευα! Τα ύστερα του κόσμου!!

 

Ε ναι ρε συμμαθήτρια!!!! Για λίγο μας τρόμαξες στην αρχή της βδομάδας αλλά τερμα, είναι γραφτό να μείνεις έγκυος μέσα στον καύσωνα!! Ετοιμάσου, σε θέλω ακμαία, πιες τα ροδια σου, φάε τα αβοκάντο και τους ανανάδες σου, κανε τα μποτέ σου κι από την επόμενη βδομάδα αρχίζουν τα ωραία!

μην ξεχνάς, μαυρόγατα μεν, εφτάψυχη δε! 
και για να σε φτιάξω ακόμα πιο πολύ, γκουγκλαρα να βρω εικόνες από όμορφες μαύρες γάτες και βρήκα λήμμα στο quora με τίτλο “why are black cats so special?” Εμείς το ξέραμε δηλαδή, απλά για να μην αμφιβάλεις!
Αντε ανυπομονούμε κι εμείς τώρα ❤️❤️❤️🐈‍⬛❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@TRigirl ?

@Γιάννα 36?

@lilian90 ?

@Salvation78 ?

@hope501 ?

@Παρασκευαιδου ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat 8/7 🙏

@Heart?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Joann 32 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

@Anna0912 1790 🥰

@Luna777  170 🥰

@Hope19 88 🥰

@Ιωάννα28iwantababy 43 🥰

@Lucia79 273 🥰

@Kateriniwk 2156 🥰

 

Να σας πω κα΄τι τώρα να τρελλαθείτε????????????

Θα κάνω εμβρυομεταφορά την επόμενη Παρασκευή!!!!

Απίστευτο???????????

Έβαζα την ημερομηνία δίπλα στο όνομά μου και δεν το πίστευα! Τα ύστερα του κόσμου!!

 

Ω τι βλεπω το αρχηγοπουλο ετοιμο να υποδεχτει το γατο junior και τη γατουλιτσα Αντε ρε με τρελα κ χαρα μην μασας τιποτα ειναι τωρα η ωρα του χορου🙏🙏🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿🧿🧿✌️✌️✌️✌️✌️🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια όμορφα.

@twinkletwinlkleυπομονη ομορφη κρητικια μας.ολα καλά θα πανε.εγω προσεύχομαι πάντα για όλες.ιδιο κόπο κ πόνο περνάμε!

Εγώ να σας πω 1 ότι πήγα χθες να πάρω το χαρτί της έκθεσης για την επιτροπή που ήθελα από το προηγούμενο κέντρο.να σας πω ν φρίξετε.τους είπα εκεί μια δικαιολογία ότι το θέλω,γιατί δεν ήθελα να καταλάβουν τπτ ούτε να συζητήσω κάτι κ μέσα σ εολα τοτε λέω Ε πήγαμε κ σε ουρολόγο κ βρήκε 2 μικρόβια στο σπέρμα.κ 28 dfi κ7 αντιοξειδωτικο.κ λέει όντως τώρα?αληθει?κ ποιος σας είπε να πάτε να το ψάξετε?αυτό ήταν το πρόβλημα!ποιος μας είπε όχι δεν μας είπαν αυτοί ως οφειλών εξ αρχης......ασ μη νευριασω....

2εχουμε συνεννοηθεί κ με τον μακαρουνη(τι απίστευτος ανθρωπςο θα πω...)κ θα κάνει επαναληπτικες την Τετάρτη κ θα μας πει που βρισκόμαστε,αν χρειάζεται να πάρει κάτι άλλο κ τι ειδους γονιμοποιηση να κάνουμε.για το καλύτερο αποτέλεσμα.

3.πηρα τα φαρμακαα σήμερα!μενιπουρ.την άλλη Δευτέρα πάω να με δει κ.μου λέει ποτέ ξεκινάμε τη διέγερση.....αλλο πρωτοκολλο αυτή τη φορά.ανεβηκε κ η ντε δόξα σοι!έβαλα κ το μπουκαλάκι μου(χαχαχα έτσι λεω οπότε βάζω σίδηρο)και πάμε........

Τις ευχές μου σε ολες!!!!σας διαβάζω καθημερινά να ξέρετε απλά δεν προλαβαίνω πάντα να σχολιάζω κ να απαντάω.......προσεύχομαι όμως για όλες.

Μπράβο, πας με τις καλύτερες προοπτικές τώρα, προσπάθησε να ξεχάσεις ο,τι συνέβη την προηγούμενη φορά και όλα θα πάνε καλά. Έχεις κάνει πολύ δουλειά, μέχρι και τη αμη κατάφερες να ανεβάσεις. Εγώ δεν το έχω ακούσει από κάποια κοπελα εδώ μέσα αλλά το έχω διαβάσει στο it starts with the egg. Όλα θα πάνε καλά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Α επίσης θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει σε καμία μέτα από ένα χρόνο να παίρνει σκευάσματα κ να της ανέβει η αμη!!!!!μου χει κάνει τρομερή εντύπωση πως έγινε αυτό.....αλλά οκ.!

Αυτο πρωτη φορα το ακουω ειναι στο ιδιο κεντρο η εξεταση; Κ στις ιδιες μοναδες μετρισης γιατι εχει δυο διαφορετικες μοναδες μετρισης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Κοριτσι ενταξει τελικα με την ωοληψια σου???? Με και σε βλεπω εδω.... Και συνονοματη και δικια μας????? 

Ποσο μπερδευομαι με τα ονοματα... Ενα κ μας χωριζει και μηχανικα μολις βλεπω μηνυμα για δευτερα σκεφτομαι ποτε ρε παιδια εγω εγραψα?? Ειναι και το εικονιδιο ιδιο χρωμα χαμος!!!! 😜

😂😂😂 ξέρεις ε, ότι μπορείς να βάλεις εικονίδιο ο,τι θέλεις και να φύγει το πράσινο το βαρετό εεεε😂😂😂😂

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Δεν ξέρω κορίτσι μου το μόνο που μας είπαν χθες ήταν ότι το ωάριο ΑΑ και το σπέρμα τέλειο, πριν λίγο με πηραν τηλέφωνο μ είπαν ότι το σπέρμα δημιουργησε δυο (κάτι δεν κατάλαβα) και το ωάριο δεν έδειξε κάτι, αυριο να παω για να με πουν αν θα προχωρησω σε έμβρυο μεταφορά ή όχι, αυριο θα φανεί έχω τρελαθει

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniw είπε:

αυριο 9  η ώρα πρεπεο να είμαι το αργότερο εκεί γιατί 12 η ώρα πρεπει να φυγουν για συνέδριο στην Ιταλία, και επειδή έχω μια απόσταση από τι νοσοκομείο δυο ωρες πρεπει να παω από εκεί έχοντας πιει 1,5 λίτρο νερό και αν έχουν δει αυτό θα φανεί αυριο θα προχψρησουμε σε ετ αν όχι θα γυρίσω σπίτι μου 

Ευχομαι αυριο να ακουσεις τα καλύτερα και να προχωρήσεις σε ετ. Αν δεν κάναν μικρόγονιμοποίηση ισως να μπήκαν δυο σπερματοζωάρια στο ωάριο; Λέω εγώ τώρα. Αλλά δεν κατεω. 🤷🏾‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@twinkletwinlkle @BlackCat ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Καρδούλες πολλές σας στέλνω. 

Μαυρογατακι μου όμορφο (πω πω έχουμε εδώ κάτω στο δρόμο έναν Σιλβέστρο σχεδόν μαύρο αλλά έχει στην ουρα στο τελείωμα λίγο λευκό, μισό δάχτυλο να φανταστείς, και στο λευκό έχει μια ρόγα μαύρη. Φοβερός είναι)να γυρίσω ομως πάλι στο θέμα μας 😂😂😂😂 λοιπόν, εύχομαι να έχεις μια υπέροχη ετ και με το καλό του χρονου τέτοιο καιρό να κρατάς τα εμβρυακια σου στην αγκαλιά σου!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@TRigirl ?

@Γιάννα 36?

@lilian90 ?

@Salvation78 ?

@hope501 ?

@Παρασκευαιδου ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat 8/7 🙏

@Heart?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Joann 32 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

@Anna0912 1790 🥰

@Luna777  170 🥰

@Hope19 88 🥰

@Ιωάννα28iwantababy 43 🥰

@Lucia79 273 🥰

@Kateriniwk 2156 🥰

 

Να σας πω κα΄τι τώρα να τρελλαθείτε????????????

Θα κάνω εμβρυομεταφορά την επόμενη Παρασκευή!!!!

Απίστευτο???????????

Έβαζα την ημερομηνία δίπλα στο όνομά μου και δεν το πίστευα! Τα ύστερα του κόσμου!!

 

Πολύ καλή επιτυχία γλυκιά μας μαύρο γατούλα!  Με 2-3-4 μπεμπέ εύχομαι!! Όσα θέλεις και εύχεσαι!! 🙏☘️❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat γλυκο μας μαυρογατακι καλη επιτυχια!!! εγω κ τα αγορια μ στελνουμε ολη μας την θετικη ενεργεια και μπολικη μπεμπεδοσκονη!!! ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat μαυρογατουλα μου   θα πάρω τον κυρ Στέφανο να του πω να γεμίσει το καλάθι γιατί θα το κάψουμε απόψε! Και ζαμπόν και σοκολάτες 2 και ο, τι λαχταράει η ψυχή μας! Ο τυχερός μου αριθμός είναι το 8 και το 18. Το 8 είναι το ξαπλωτό άπειρο και άπειρη χαρά θα πάρεις από αυτή την ετ. Αυτή τη φορά η ετ θα σου χαρίσει τα παιδάκια σου και θα το δεις! 

Αντε βρε πολύ χάρηκα και θα δεις πόσο θα χαρούμε όταν πάρουμε τα αποτελέσματα της χοριακής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCatμε το καλό! Έφτασε η ώρα σου! Πόσο σε καταλαβαίνω να ήξερες! Περιμένω κι εγώ πώς και πώς να φτάσω ξανά σε μεταφορά!

Καλή επιτυχία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Αυτο πρωτη φορα το ακουω ειναι στο ιδιο κεντρο η εξεταση; Κ στις ιδιες μοναδες μετρισης γιατι εχει δυο διαφορετικες μοναδες μετρισης

Το ξερω ότι έχει 2 διαφορετικές μετρήσεις.αλλα ζήτησα να γίνει μετατροπή στην ίδια μέτρηση με την προηγούμενη κ βγαίνει τουλάχιστον τριπλάσια!μου πε θα σου εξηγήσω από κοντά.τη δευτερα που θα πάω θα σας το εξηγήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Ε ναι ρε συμμαθήτρια!!!! Για λίγο μας τρόμαξες στην αρχή της βδομάδας αλλά τερμα, είναι γραφτό να μείνεις έγκυος μέσα στον καύσωνα!! Ετοιμάσου, σε θέλω ακμαία, πιες τα ροδια σου, φάε τα αβοκάντο και τους ανανάδες σου, κανε τα μποτέ σου κι από την επόμενη βδομάδα αρχίζουν τα ωραία!

μην ξεχνάς, μαυρόγατα μεν, εφτάψυχη δε! 
και για να σε φτιάξω ακόμα πιο πολύ, γκουγκλαρα να βρω εικόνες από όμορφες μαύρες γάτες και βρήκα λήμμα στο quora με τίτλο “why are black cats so special?” Εμείς το ξέραμε δηλαδή, απλά για να μην αμφιβάλεις!
Αντε ανυπομονούμε κι εμείς τώρα ❤️❤️❤️🐈‍⬛❤️❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Ω τι βλεπω το αρχηγοπουλο ετοιμο να υποδεχτει το γατο junior και τη γατουλιτσα Αντε ρε με τρελα κ χαρα μην μασας τιποτα ειναι τωρα η ωρα του χορου🙏🙏🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿🧿🧿✌️✌️✌️✌️✌️🙏🙏

 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@twinkletwinlkle @BlackCat ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Καρδούλες πολλές σας στέλνω. 

Μαυρογατακι μου όμορφο (πω πω έχουμε εδώ κάτω στο δρόμο έναν Σιλβέστρο σχεδόν μαύρο αλλά έχει στην ουρα στο τελείωμα λίγο λευκό, μισό δάχτυλο να φανταστείς, και στο λευκό έχει μια ρόγα μαύρη. Φοβερός είναι)να γυρίσω ομως πάλι στο θέμα μας 😂😂😂😂 λοιπόν, εύχομαι να έχεις μια υπέροχη ετ και με το καλό του χρονου τέτοιο καιρό να κρατάς τα εμβρυακια σου στην αγκαλιά σου!!😍😍😍

 

στις πριν 49 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Πολύ καλή επιτυχία γλυκιά μας μαύρο γατούλα!  Με 2-3-4 μπεμπέ εύχομαι!! Όσα θέλεις και εύχεσαι!! 🙏☘️❤️🤞

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

@BlackCat γλυκο μας μαυρογατακι καλη επιτυχια!!! εγω κ τα αγορια μ στελνουμε ολη μας την θετικη ενεργεια και μπολικη μπεμπεδοσκονη!!! ❤️❤️ 

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@BlackCat μαυρογατουλα μου   θα πάρω τον κυρ Στέφανο να του πω να γεμίσει το καλάθι γιατί θα το κάψουμε απόψε! Και ζαμπόν και σοκολάτες 2 και ο, τι λαχταράει η ψυχή μας! Ο τυχερός μου αριθμός είναι το 8 και το 18. Το 8 είναι το ξαπλωτό άπειρο και άπειρη χαρά θα πάρεις από αυτή την ετ. Αυτή τη φορά η ετ θα σου χαρίσει τα παιδάκια σου και θα το δεις! 

Αντε βρε πολύ χάρηκα και θα δεις πόσο θα χαρούμε όταν πάρουμε τα αποτελέσματα της χοριακής!

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@BlackCatμε το καλό! Έφτασε η ώρα σου! Πόσο σε καταλαβαίνω να ήξερες! Περιμένω κι εγώ πώς και πώς να φτάσω ξανά σε μεταφορά!

Καλή επιτυχία!!! 

Και φυσικά τώρα αποφάσισε η διαχείριση να μην έχω αντιδράσεις μα αν είναι δυνατόν , σήμερα μέρα γιορτης και με γειωνουν έτσι τς τς τς σαν δεν ντρέπονται!!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Τόσες ευχές μαζεμένες και τόση θετική ενέργεια που παίρνω μου φτάνει και μου περισσεύει!!

Ο στόχος τώρα είναι να μην κολλήσουμε κοβιντ τελευταία ώρα και έχουμε αλλά!! Γιατί μας ζητάνε rapid και από τους δυο!Είπα στον γατο ότι θα τον κυκλοφορώ με ολόσωμο προφυλακτικό και αν τυχόν γίνει στραβή να βρει τρύπα να κρυφτεί!!

Πάμε δυνατά να δούμε τι μας περιμενει από εδώ και πέρα!! Μακάρι να είναι χαρμόσυνο γερό & τελειομηνο ♥️♥️🤗🤗

Η ετ είναι μια μέρα μετά τα γεννεθλια του γάτου! Μακάρι φέτος να του κάνω το δώρο που δεν ξεχάσει ποτέ!!

Γιατι μέχρι τώρα ότι παίρνω το αλλάζει 😂😂😂 Ε αυτό και να θέλει δεν θα μπορεί 😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂 ξέρεις ε, ότι μπορείς να βάλεις εικονίδιο ο,τι θέλεις και να φύγει το πράσινο το βαρετό εεεε😂😂😂😂

Ευχομαι αυριο να ακουσεις τα καλύτερα και να προχωρήσεις σε ετ. Αν δεν κάναν μικρόγονιμοποίηση ισως να μπήκαν δυο σπερματοζωάρια στο ωάριο; Λέω εγώ τώρα. Αλλά δεν κατεω. 🤷🏾‍♀️

🤣🤣🤣🤣🤣Οχι φυσικα!!  Παρε τους κωδικους και αλλαξεταααααα..  φτιαξτο μου κατανοητο...ξες εσυ!!!!🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat αντε αντε με το καλοοοοοοο ! Ολα θα πανε τελεια θα το δεις!!!! Τα διδυμακια μου σου στελνουν φουλ σκονη μαγικη!!!!!! Οπως καταλαβες @twinkletwinlkle μολις γυρισα απ τον υπερηχο ,πηγαμε νωριτερα γιατι αυριο δεν βολευε.. και ναι ειχατε δικιο! Δυο καρντασακια υπαρχουν εκει κατω! ❤️❤️❤️❤️Ειμαι τερμα χαρουμενη αλλα θα συγκρατηθω και θα περιμενω τα επομενα βηματα.

Για καρδουλες ειμαστε νωρις ακομα.... 🤗🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@BlackCat αντε αντε με το καλοοοοοοο ! Ολα θα πανε τελεια θα το δεις!!!! Τα διδυμακια μου σου στελνουν φουλ σκονη μαγικη!!!!!! Οπως καταλαβες @twinkletwinlkle μολις γυρισα απ τον υπερηχο ,πηγαμε νωριτερα γιατι αυριο δεν βολευε.. και ναι ειχατε δικιο! Δυο καρντασακια υπαρχουν εκει κατω! ❤️❤️❤️❤️Ειμαι τερμα χαρουμενη αλλα θα συγκρατηθω και θα περιμενω τα επομενα βηματα.

Για καρδουλες ειμαστε νωρις ακομα.... 🤗🤗

 

Πω πω είστε The karntasians λοιπόν!!!

Συγχαρητηρια για φοβερα μωράκια σας!!

Στειλτε σκόνες να μην βλέπω μπροστά μου!!

Τι ωραία με το καλό οι καρδούλες σας ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@BlackCat αντε αντε με το καλοοοοοοο ! Ολα θα πανε τελεια θα το δεις!!!! Τα διδυμακια μου σου στελνουν φουλ σκονη μαγικη!!!!!! Οπως καταλαβες @twinkletwinlkle μολις γυρισα απ τον υπερηχο ,πηγαμε νωριτερα γιατι αυριο δεν βολευε.. και ναι ειχατε δικιο! Δυο καρντασακια υπαρχουν εκει κατω! ❤️❤️❤️❤️Ειμαι τερμα χαρουμενη αλλα θα συγκρατηθω και θα περιμενω τα επομενα βηματα.

Για καρδουλες ειμαστε νωρις ακομα.... 🤗🤗

 

Τέλεια τα καρντασακια! Μπράβο Κατερινάκι μου! Και να σου πω κοίτα να το χαρείς, μην είσαι συγκρατημένη. Όλα είναι υπέρ σας και όλα θα πάνε υπέροχα,  θα το δεις Σαλονικια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat με το καλό κορίτσι μου!!! Να πάνε όλα τέλεια κ με το καλό τεράστιες χοριακές! Σου στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη απο τα νινάκια μου!!! Καλή επιτυχία!!!🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Α επίσης θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει σε καμία μέτα από ένα χρόνο να παίρνει σκευάσματα κ να της ανέβει η αμη!!!!!μου χει κάνει τρομερή εντύπωση πως έγινε αυτό.....αλλά οκ.!

Εμένα η ΑΜΗ είχε μια μικρή αύξηση σε δυο χρόνια τύπου από 1.3 σε 1.7 μη φανταστείς κάτι τρελλο κ επειδή κ εγώ απορρησα κ ρώτησα γιατρό μου είχε τότε ότι είναι αποκλίσεις από εργαστήριο σε εργαστήριο κ ότι δεν παίζει ρόλο έτσι κ αλλιώς εκεί επρεπε να κυμαίνεται βάση ηλικίας 

τωρα για τριπλασιασμό δεν έχω ξανα ακουσει αλλά όπως κ να έχει καλοδεχούμενο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η skorpina78 είπε:

@BlackCat με το καλό κορίτσι μου!!! Να πάνε όλα τέλεια κ με το καλό τεράστιες χοριακές! Σου στέλνω μπόλικη μπεμπεδόσκονη απο τα νινάκια μου!!! Καλή επιτυχία!!!🥰😘

♥️♥️ Για τα νινακια σου τα ζωηρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Α επίσης θέλω να ρωτήσω αν έχει τύχει σε καμία μέτα από ένα χρόνο να παίρνει σκευάσματα κ να της ανέβει η αμη!!!!!μου χει κάνει τρομερή εντύπωση πως έγινε αυτό.....αλλά οκ.!

Γιατί υπάρχουν τέτοια σκευάσματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂 ξέρεις ε, ότι μπορείς να βάλεις εικονίδιο ο,τι θέλεις και να φύγει το πράσινο το βαρετό εεεε😂😂😂😂

Ευχομαι αυριο να ακουσεις τα καλύτερα και να προχωρήσεις σε ετ. Αν δεν κάναν μικρόγονιμοποίηση ισως να μπήκαν δυο σπερματοζωάρια στο ωάριο; Λέω εγώ τώρα. Αλλά δεν κατεω. 🤷🏾‍♀️

Θα σας ενημερώσω αυριο γιατί και εγώ την έχασα την μπάλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...