Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

καλησπέρα 

 σωστα περίεργο πολυ

Βρε κορίτσια ,αυτό φαίνεται περίεργο σε εμένα και σε όλους όσους το  γνωρίζουν ενώ έγινε σαλπιγγογραφία σκέφτομαι με το φτωχό μου το μυαλό μήπως έγινε κάποια λάθος διάγνωση ; Λέτε να ήταν κάτι τέτοιο δυνατόν ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Ξάπλα! Σηκώνομαι μονο για τουαλέττα! Και καθε φορα που παω φοβαμαι για το τι αιμα κ τι ποσοτητα θα δω! Ποναω καποιες μέρες! Άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο! Περιμένω να πάει 19/4 να κάνω τον υπέρηχο να δω τι κάνουν τα μωρουλάκια μου αν προχωρουν! Βλεπω συνεχεια εφιαλτες πως παω στο γιατρο κ δε βλέπει τιποτα ή μου λεει πως δε χτυπουν καρδιες κ ξυπναω τρομοκρατημένη μα και χαρούμενη συνάμα επειδή ήταν όνειρο! Γενικά δύσκολα είναι! Ευτυχώς εχω μαμα πεθερα κ αντρούλη που νοιάζονται κ με φροντίζουν! Πάλι καλά!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Μακαρι!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Καταλαβαίνω κοπέλα μου αλλά είναι εκεί και χτυπάνε οι καρδούλες τους δυνατά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

Καλώς σας βρήκα ❤️ Λοιπόν είμαι 32 πριν 2 χρόνια παντρεύτηκα και σχεδόν  άμεσος ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για παιδάκι . Πέρσι το Φεβρουάριο το τεστ εγκυμοσύνης είχε δείξει για πρώτη και τελευταία φορά θετικό αλλά δυστυχώς εξελίχθηκε σε βιοχημική . Το Δεκεμβρίο εκανα λαμπαροσκοπιση όπου τελικά διαγνωστικέ ενδομητριωση και δυο κ κλειστές  σάλπιγγες . Όποτε το επόμενο βήμα ήταν η εξωσωματική . Λυπήθηκα αλλα και χάρηκα  ταυτόχρονα που βρέθηκε το πρόβλημα , τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα ..

Λυπάμαι για αυτό που έζησες. Τώρα για τις σαλμπιγγες σας είπαν τίποτα ότι μπορεί να έγινε μετά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου έγραψε αυτές τις εξετάσεις που σας στέλνω συν1.la 2.arcp που δεν γράφονται κ μου είπε να κάνουμε κυστική ίωση και καρυοτυπο συν τις εξετάσεις σπέρματος που  έχω κλείσει ήδη για την παρασκευη.κυστικη ίωση την έκλεισα δτοτ λαϊκό για 20.6.καρυοτυπο έχω άκρη με την γιατρό που τις κάνει και θα πάρω την ίδια αύριο να μου το κλείσει.δουλευει εκεί η μαμά μιας εφηβου που βλεπω.και έκλεισα επίσης τη δευτερα και με την κα.βενακη να δούμε τη ντε κλπ.τη δευτερα θα δω κ τον κουρτη.οποτε μαζεύουμε πληροφορίες και κάνουμε ένα πλάνο.εγβ να πω την αλήθεια επειδή είμαι ψυχανγκαστικη κ αγχώνομαι σκέφτομαι να συζητήσω μαζί του για την καλύτερη μέθοδο μικρογονιμοποιησης,μήπως βοηθήσει καλύτερα.θα ήθελα να ειχσ τη δυνατότητα προεμφυτευτικου αλλά ρα λεφτά είναι πολλά και θέλει κνπολλα έμβρυα.θα τα συζητήσω μαζί του τη Δευτέρα.

Αυτά από μένα.ξαναλεω ότι η κα οικονομοπουλου είναι ένας υπέροχος άνθρωπος.

20220412_193244.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

Καλώς σας βρήκα ❤️ Λοιπόν είμαι 32 πριν 2 χρόνια παντρεύτηκα και σχεδόν  άμεσος ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για παιδάκι . Πέρσι το Φεβρουάριο το τεστ εγκυμοσύνης είχε δείξει για πρώτη και τελευταία φορά θετικό αλλά δυστυχώς εξελίχθηκε σε βιοχημική . Το Δεκεμβρίο εκανα λαμπαροσκοπιση όπου τελικά διαγνωστικέ ενδομητριωση και δυο κ κλειστές  σάλπιγγες . Όποτε το επόμενο βήμα ήταν η εξωσωματική . Λυπήθηκα αλλα και χάρηκα  ταυτόχρονα που βρέθηκε το πρόβλημα , τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα ..

Έκανες υστεροσαλπιγγογραφια για να ξεβουλώσουν οι σάλπιγγες; Επίσης σπερμα ελέγξατε; Γιατί το ότι δεν έμεινες φυσιολογικά μπορεί να είναι έλλειψη βιταμινών, σπερμα και δεν μιλάω για μια απλή εξέταση σπερμοδιαγραμμα, αλλά για όλα. Και με ενδομητριωση νομίζω μπορείς φυσιολογικά εάν όλα τα αλλά καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου έγραψε αυτές τις εξετάσεις που σας στέλνω συν1.la 2.arcp που δεν γράφονται κ μου είπε να κάνουμε κυστική ίωση και καρυοτυπο συν τις εξετάσεις σπέρματος που  έχω κλείσει ήδη για την παρασκευη.κυστικη ίωση την έκλεισα δτοτ λαϊκό για 20.6.καρυοτυπο έχω άκρη με την γιατρό που τις κάνει και θα πάρω την ίδια αύριο να μου το κλείσει.δουλευει εκεί η μαμά μιας εφηβου που βλεπω.και έκλεισα επίσης τη δευτερα και με την κα.βενακη να δούμε τη ντε κλπ.τη δευτερα θα δω κ τον κουρτη.οποτε μαζεύουμε πληροφορίες και κάνουμε ένα πλάνο.εγβ να πω την αλήθεια επειδή είμαι ψυχανγκαστικη κ αγχώνομαι σκέφτομαι να συζητήσω μαζί του για την καλύτερη μέθοδο μικρογονιμοποιησης,μήπως βοηθήσει καλύτερα.θα ήθελα να ειχσ τη δυνατότητα προεμφυτευτικου αλλά ρα λεφτά είναι πολλά και θέλει κνπολλα έμβρυα.θα τα συζητήσω μαζί του τη Δευτέρα.

Αυτά από μένα.ξαναλεω ότι η κα οικονομοπουλου είναι ένας υπέροχος άνθρωπος.

20220412_193244.jpg

Δευτερα 3:00 εχω κ εγω με τη Βενακη ρεντεβου😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια συγνώμη για την χαζή ερώτηση....το utrogestan πρέπει μπει πολύ βαθιά; Πως ξέρω ότι το έβαλα σωστά;

Το σπρώχνεις προς τα μέσα και λίγο ανοδικά. Εφόσον δεν φεύγει, μια χαρά το έχεις βάλει. Μην αγχωνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το σπρώχνεις προς τα μέσα και λίγο ανοδικά. Εφόσον δεν φεύγει, μια χαρά το έχεις βάλει. Μην αγχωνεσαι!

Ωραία! Έτσι το έκανα!!! Σ' ευχαριστώ βρε κορίτσι μου!! Το μωράκι σου θα έχει υπέροχη μανούλα...! Σ ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια συγνώμη για την χαζή ερώτηση....το utrogestan πρέπει μπει πολύ βαθιά; Πως ξέρω ότι το έβαλα σωστά;

Αν δεν έχει μπει καλά γλιστράει προς τα έξω ψάχνει το φως στο τούνελ 😂😂😂

Μην φοβηθείς γιατί θα έχεις υπολείμματα στο εσώρουχο ,δεν το χάνεις μη φοβάσαι ,ότι πρέπει να απορροφήσεις το έχεις απορροφήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια συγνώμη για την χαζή ερώτηση....το utrogestan πρέπει μπει πολύ βαθιά; Πως ξέρω ότι το έβαλα σωστά;

Και γω βαζω 1 μεσημέρι-1βραδυ αυτο που με βολεψε ειναι καποιοι εφαρμοστες που ειχα απο την vasclor...με αυτους ξερω οτι μπαινουν οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η N.Angel είπε:

Στα ιδια τριγυρναμε εμεις! Κ εγω Σαλονικαρα! Παω πολυ στην μαρινα στην κρηνη με τα σκυλουκια μου κ ελπιζω αργοτερα κ με καροτσι!! 😉 καπου θα εχουμε βρεθει κ δεν θα το ξερουμε!! 

Κι εγώ λευκό πύργο έως Μέγαρο! Με την ελπίδα να πάω και με κανένα καρότσι κάποια στιγμή ☺️

We ❤️ salonica! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Ξάπλα! Σηκώνομαι μονο για τουαλέττα! Και καθε φορα που παω φοβαμαι για το τι αιμα κ τι ποσοτητα θα δω! Ποναω καποιες μέρες! Άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο! Περιμένω να πάει 19/4 να κάνω τον υπέρηχο να δω τι κάνουν τα μωρουλάκια μου αν προχωρουν! Βλεπω συνεχεια εφιαλτες πως παω στο γιατρο κ δε βλέπει τιποτα ή μου λεει πως δε χτυπουν καρδιες κ ξυπναω τρομοκρατημένη μα και χαρούμενη συνάμα επειδή ήταν όνειρο! Γενικά δύσκολα είναι! Ευτυχώς εχω μαμα πεθερα κ αντρούλη που νοιάζονται κ με φροντίζουν! Πάλι καλά!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Μακαρι!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Αγαπουλα μου γλυκια είναι απ την προγεστερονη αυτά τα όνειρα.  Και εγώ είχα πολύ άσχημα όνειρα και τότε το είχα ψάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna0912 είπε:

Και γω βαζω 1 μεσημέρι-1βραδυ αυτο που με βολεψε ειναι καποιοι εφαρμοστες που ειχα απο την vasclor...με αυτους ξερω οτι μπαινουν οκ

Εντάξει κορίτσι μου ...νομίζω το " έχωσα" καλά!!!!!😜😚😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Έκανες υστεροσαλπιγγογραφια για να ξεβουλώσουν οι σάλπιγγες; Επίσης σπερμα ελέγξατε; Γιατί το ότι δεν έμεινες φυσιολογικά μπορεί να είναι έλλειψη βιταμινών, σπερμα και δεν μιλάω για μια απλή εξέταση σπερμοδιαγραμμα, αλλά για όλα. Και με ενδομητριωση νομίζω μπορείς φυσιολογικά εάν όλα τα αλλά καλά. 

Δεν έχω κάνει υστεροσαλπιγγογραφία. Ο χειρουργός και η γυναικολόγος μου δεν το συνιστούν . Ο χειρουργός μάλιστα ήταν  κάθετος στο θέμα αυτό εννοώντας ότι η πιο σίγουρη μέθοδος είναι εξωσωματική . Μου έδωσε αγωγή διενογεστης για ένα 6μηνο και αυστηρό πλανο διατροφής .. Βιταμίνες παίρνω το ίδιο κι ο άντρας μου.. Σπερμοδιαγραμμα δεν έχουμε κάνει η αλήθεια ειναι γιατι μας είπανε δεν χρειάζεται .. 

Ευχαριστώ για την απάντηση 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου έγραψε αυτές τις εξετάσεις που σας στέλνω συν1.la 2.arcp που δεν γράφονται κ μου είπε να κάνουμε κυστική ίωση και καρυοτυπο συν τις εξετάσεις σπέρματος που  έχω κλείσει ήδη για την παρασκευη.κυστικη ίωση την έκλεισα δτοτ λαϊκό για 20.6.καρυοτυπο έχω άκρη με την γιατρό που τις κάνει και θα πάρω την ίδια αύριο να μου το κλείσει.δουλευει εκεί η μαμά μιας εφηβου που βλεπω.και έκλεισα επίσης τη δευτερα και με την κα.βενακη να δούμε τη ντε κλπ.τη δευτερα θα δω κ τον κουρτη.οποτε μαζεύουμε πληροφορίες και κάνουμε ένα πλάνο.εγβ να πω την αλήθεια επειδή είμαι ψυχανγκαστικη κ αγχώνομαι σκέφτομαι να συζητήσω μαζί του για την καλύτερη μέθοδο μικρογονιμοποιησης,μήπως βοηθήσει καλύτερα.θα ήθελα να ειχσ τη δυνατότητα προεμφυτευτικου αλλά ρα λεφτά είναι πολλά και θέλει κνπολλα έμβρυα.θα τα συζητήσω μαζί του τη Δευτέρα.

Αυτά από μένα.ξαναλεω ότι η κα οικονομοπουλου είναι ένας υπέροχος άνθρωπος.

20220412_193244.jpg

Μπραβο ψυχολογα μου!!!! Να τα κανεις ολα να νιωθεις πιο σιγουρη την επομενη φορα!!!! Ελπιζω ο φιλος μου- αντρας σου να μην ειδε ολα αυτα και να παθε καμια μαρμαρυγη... 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εντάξει κορίτσι μου ...νομίζω το " έχωσα" καλά!!!!!😜😚😚

Σήμερα στη δουλειά παω πήγα τουαλέτα έκανα τη δουλειά μου (ευτυχως με τον κορονοιο έχουν γεμίσει με αντισηπτικά παντού και μπορώ κάνω τη δουλειά μου ανενόχλητα χαχαχαχ) 

Λοιπόν γυρίζω παω να καθίσω στην καρέκλα ουπς κάτι με ενοχλεί (όπως όταν πρώτο έβαλα ταμπο ) ξανά πάω τουαλέτα ξανά σπρώχνω 🤣🤣🤣 θα το νιώσεις αλλιώς  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου γλυκια είναι απ την προγεστερονη αυτά τα όνειρα.  Και εγώ είχα πολύ άσχημα όνειρα και τότε το είχα ψάξει. 

Αλήθεια? Δεν το ήξερα. Γιατί και εγώ έχω τρελαθεί με τους εφιάλτες. Ασε που ξυπνάω κάθε ξημέρωμα κατά τις 5 και με πιανει ανακατωσουρα και καμία στάση δεν με βολεύει και γυρνάω γύρω γυρω σαν την άδικη κατάρα μέχρι τις 7, 730 περίπου που με ξαναπαιρνει ο ύπνος. 

Αλλά εγω τους εφιάλτες τους είχα αποδώσει στο άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Μπραβο ψυχολογα μου!!!! Να τα κανεις ολα να νιωθεις πιο σιγουρη την επομενη φορα!!!! Ελπιζω ο φιλος μου- αντρας σου να μην ειδε ολα αυτα και να παθε καμια μαρμαρυγη... 😅😅

Γιατί ο φίλος σου θα τις κάνει?αυτός μια εξέταση του σπέρματος θα κάνει κ τον καρυοτυπο εγώ θα τα κάνω όλα!να ξέρεις τα λεγα στην οικονομοπουλου κνειχσ ρίξει πολύ γελιο.λεει Ε θα κάνεις ένα παιδάκι κ θα ναι συνομήλικοι!!!!χαχαχαχαχααχα.....λέω γιατρέ ξεκαθαρα!καμία αμφιβολία.......η ατάκα παντως τι είναι υπερηχος έχει αφήσει ιστορία!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Γιατί ο φίλος σου θα τις κάνει?αυτός μια εξέταση του σπέρματος θα κάνει κ τον καρυοτυπο εγώ θα τα κάνω όλα!να ξέρεις τα λεγα στην οικονομοπουλου κνειχσ ρίξει πολύ γελιο.λεει Ε θα κάνεις ένα παιδάκι κ θα ναι συνομήλικοι!!!!χαχαχαχαχααχα.....λέω γιατρέ ξεκαθαρα!καμία αμφιβολία.......η ατάκα παντως τι είναι υπερηχος έχει αφήσει ιστορία!χαχαχα

Οντως ηταν θεικη η ατακα.... Ενταξει κουλ ειμαστε , σπερμα και καρυοτυπος ευκολα ειναι ...ουτε που θα το καταλαβει!!!! Στις αναμονες για τα αποτελεσματα ειναι ηρεμος η και εκει ειναι συναδελφος παλι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου έγραψε αυτές τις εξετάσεις που σας στέλνω συν1.la 2.arcp που δεν γράφονται κ μου είπε να κάνουμε κυστική ίωση και καρυοτυπο συν τις εξετάσεις σπέρματος που  έχω κλείσει ήδη για την παρασκευη.κυστικη ίωση την έκλεισα δτοτ λαϊκό για 20.6.καρυοτυπο έχω άκρη με την γιατρό που τις κάνει και θα πάρω την ίδια αύριο να μου το κλείσει.δουλευει εκεί η μαμά μιας εφηβου που βλεπω.και έκλεισα επίσης τη δευτερα και με την κα.βενακη να δούμε τη ντε κλπ.τη δευτερα θα δω κ τον κουρτη.οποτε μαζεύουμε πληροφορίες και κάνουμε ένα πλάνο.εγβ να πω την αλήθεια επειδή είμαι ψυχανγκαστικη κ αγχώνομαι σκέφτομαι να συζητήσω μαζί του για την καλύτερη μέθοδο μικρογονιμοποιησης,μήπως βοηθήσει καλύτερα.θα ήθελα να ειχσ τη δυνατότητα προεμφυτευτικου αλλά ρα λεφτά είναι πολλά και θέλει κνπολλα έμβρυα.θα τα συζητήσω μαζί του τη Δευτέρα.

Αυτά από μένα.ξαναλεω ότι η κα οικονομοπουλου είναι ένας υπέροχος άνθρωπος.

20220412_193244.jpg

Δεν φαίνονται καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου έγραψε αυτές τις εξετάσεις που σας στέλνω συν1.la 2.arcp που δεν γράφονται κ μου είπε να κάνουμε κυστική ίωση και καρυοτυπο συν τις εξετάσεις σπέρματος που  έχω κλείσει ήδη για την παρασκευη.κυστικη ίωση την έκλεισα δτοτ λαϊκό για 20.6.καρυοτυπο έχω άκρη με την γιατρό που τις κάνει και θα πάρω την ίδια αύριο να μου το κλείσει.δουλευει εκεί η μαμά μιας εφηβου που βλεπω.και έκλεισα επίσης τη δευτερα και με την κα.βενακη να δούμε τη ντε κλπ.τη δευτερα θα δω κ τον κουρτη.οποτε μαζεύουμε πληροφορίες και κάνουμε ένα πλάνο.εγβ να πω την αλήθεια επειδή είμαι ψυχανγκαστικη κ αγχώνομαι σκέφτομαι να συζητήσω μαζί του για την καλύτερη μέθοδο μικρογονιμοποιησης,μήπως βοηθήσει καλύτερα.θα ήθελα να ειχσ τη δυνατότητα προεμφυτευτικου αλλά ρα λεφτά είναι πολλά και θέλει κνπολλα έμβρυα.θα τα συζητήσω μαζί του τη Δευτέρα.

Αυτά από μένα.ξαναλεω ότι η κα οικονομοπουλου είναι ένας υπέροχος άνθρωπος.

20220412_193244.jpg

Τι ειναι arcp ? Και η αλλη λεγεται la? στο χαρτι τιποτα δε φαινεται απο τις πολλες κόπιες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Οντως ηταν θεικη η ατακα.... Ενταξει κουλ ειμαστε , σπερμα και καρυοτυπος ευκολα ειναι ...ουτε που θα το καταλαβει!!!! Στις αναμονες για τα αποτελεσματα ειναι ηρεμος η και εκει ειναι συναδελφος παλι??? 

Όχι εκεί δεν μιλάει.η διαδικασία είναι το θεμα μας!πρέπει να σας φέρω σε επαφή.θα στε ωραιο διδυμο.εμας πάντως μας έχουν μάθει τα νοσοκομεία.ενα θα σου πω τι ρώτησε το χειρουργό πριν μπει για τη χολη.......(όλοι οι νορμαλ άνθρωποι αυτά έχουν αποριες) λέει γιατρέ με τι ρούχα θα με βάλετε στο χειρουργείο?κ λέει ο γιατρός με κοστούμι καλε τι νόμιζες!χαχαχαχαα και συνεχίζει οδικός μου κ αυτο το φως από πάνω μου θα το βλέπω?χαχαχαχαχαχα.......ο άνθρωπος θα νόμιζε ότι ξαφνικά βρέθηκε στο παιδων  από τον ευαγγελισμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...