Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου. Ήρθα χθες τα ξημερώματα με απίστευτους πόνους στην κλινική. Είχε προηγηθει διάρροια 2 φορές. Τελικά επαθα οξεία γαστρεντερικη κρίση είτε ιογενη είτε τροφική. Ευτυχώς όμως το bebe είναι πολύ καλά! Και τώρα είμαι ακόμα με τους ορους και σε καμία ώρα θα φύγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου. Ήρθα χθες τα ξημερώματα με απίστευτους πόνους στην κλινική. Είχε προηγηθει διάρροια 2 φορές. Τελικά επαθα οξεία γαστρεντερικη κρίση είτε ιογενη είτε τροφική. Ευτυχώς όμως το bebe είναι πολύ καλά! Και τώρα είμαι ακόμα με τους ορους και σε καμία ώρα θα φύγω 

περαστικα κοριτσι μου, υπομονη και να προσεχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου. Ήρθα χθες τα ξημερώματα με απίστευτους πόνους στην κλινική. Είχε προηγηθει διάρροια 2 φορές. Τελικά επαθα οξεία γαστρεντερικη κρίση είτε ιογενη είτε τροφική. Ευτυχώς όμως το bebe είναι πολύ καλά! Και τώρα είμαι ακόμα με τους ορους και σε καμία ώρα θα φύγω 

Τι λες τώρα!!

Τι ακριβώς είναι αυτό? Φαντάζομαι την τρομάρα σου..

Περαστικά σας , κρατάμε το θετικό ότι σε λίγο θα είσαι σπιτάκι σου και το μωρό είναι μια χαρά..🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Τι λες τώρα!!

Τι ακριβώς είναι αυτό? Φαντάζομαι την τρομάρα σου..

Περαστικά σας , κρατάμε το θετικό ότι σε λίγο θα είσαι σπιτάκι σου και το μωρό είναι μια χαρά..🙏

Οξυς πόνος στο στομάχι σαν γαστρεντεριτιδα. Αυτό είτε είναι ίωση είτε με πείραξε κάτι που έφαγα χθες (ομολογώ ότι έφαγα τυροκαυτερη και με πήρε και με σηκωσε από τον γιατρό). Περιεργως δεν τρόμαξα ιδιαίτερα. Είχα πάει το μεσημέρι στον γιατρό και ήταν όλα καλά και μετά ο πόνος που ένιωθα ήταν πολύ ψηλά. Ήταν ξεκάθαρα στομάχι και έντερο, οπότε ήμουν πιο ήρεμη. Αλλά τέτοιο πόνο ρε κορίτσια δεν έχω ξαναζήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου. Ήρθα χθες τα ξημερώματα με απίστευτους πόνους στην κλινική. Είχε προηγηθει διάρροια 2 φορές. Τελικά επαθα οξεία γαστρεντερικη κρίση είτε ιογενη είτε τροφική. Ευτυχώς όμως το bebe είναι πολύ καλά! Και τώρα είμαι ακόμα με τους ορους και σε καμία ώρα θα φύγω 

Πωωωωω τι λες τώρα..!!!! 

Περαστικά καλο μου κορίτσι!!! Ελπίζω και ευ΄χομαι να περάσει γρήγορα και να γίνεις γρήγορα καλα΄!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Bless91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!  Είμαι στην 5η μερα μεταφοράς βλαστοκύστης 5ης ημερας και δεν εχω κανένα απολύτως σύμπτωμα, ουτε στήθος ουτε τιποτα! Τοσο που καποιες φορες ξεχνάω σε τι φαση ειμαι... Έχω καθολου ελπιδες? Ηταν καποια εγκυουλα χωρις καθολου συμπτώματα? Πώς γίνεται με τοσα φάρμακα να μην νιωθω τιποτα?😨

Σας ευχαριστώωωω!

Κορίτσια...πειτε εδω στο νεο μας μέλος (ειναι νε μέλος και χάθηκε το μήνυμα της στη ροη)  τι λέμε όταν δεν έχουμε τόσο νωρίς συμπτώματα...!!!

Δεν ψάχνουμε για συμπτώματα (άσχετο εαν οι περισσότερες, εαν όχι όλες, το κάνουν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου. Ήρθα χθες τα ξημερώματα με απίστευτους πόνους στην κλινική. Είχε προηγηθει διάρροια 2 φορές. Τελικά επαθα οξεία γαστρεντερικη κρίση είτε ιογενη είτε τροφική. Ευτυχώς όμως το bebe είναι πολύ καλά! Και τώρα είμαι ακόμα με τους ορους και σε καμία ώρα θα φύγω 

Πολλα περαστικά!

Έπαθε κάτι αντίστοιχο ο αντρας μου και του είπε ο γιατρός να πίνει μόνο εμφιαλωμένο νερό και για λίγες μέρες ούτε στον καφέ να μην βάζει από τη βρύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Οξυς πόνος στο στομάχι σαν γαστρεντεριτιδα. Αυτό είτε είναι ίωση είτε με πείραξε κάτι που έφαγα χθες (ομολογώ ότι έφαγα τυροκαυτερη και με πήρε και με σηκωσε από τον γιατρό). Περιεργως δεν τρόμαξα ιδιαίτερα. Είχα πάει το μεσημέρι στον γιατρό και ήταν όλα καλά και μετά ο πόνος που ένιωθα ήταν πολύ ψηλά. Ήταν ξεκάθαρα στομάχι και έντερο, οπότε ήμουν πιο ήρεμη. Αλλά τέτοιο πόνο ρε κορίτσια δεν έχω ξαναζήσει 

Σε έφαγε η τυροκαυτερή η άτιμη και είναι και ωραία η ρουφιάνα 🤣🤣

Εντάξει πάει πε΄ρασε απλά καταλαβαίνεις ότι το μωρό δεν γουστάρει τα καυτερά..

Ήταν ξεκάθαρο το μήνυμα θεωρώ 🤣🤣

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Κορίτσια...πειτε εδω στο νεο μας μέλος (ειναι νε μέλος και χάθηκε το μήνυμα της στη ροη)  τι λέμε όταν δεν έχουμε τόσο νωρίς συμπτώματα...!!!

Δεν ψάχνουμε για συμπτώματα (άσχετο εαν οι περισσότερες, εαν όχι όλες, το κάνουν)

@Bless91 καλή επιτυχία με μια τεράστια χοριακή σου εύχομαι.

Συμπτώματα μπορεί να έχουμε μπορεί και όχι όμως.

Μπορεί να έχουμε και να πάρουμε μια τεράστια κουλούρα μαζί με μούτζα,  μπορεί και να μην έχουμε και να μιλάμε για δίδυμα. Όλες ψάχνουν , ολες θέλουν να έχουν αλλά εδώ με΄σα τα έχουμε δει και διαβάσει όλα.

Είναι δύσκολο το διάστημα αυτό της αναμονής και μπορεί να μας τρελλάνει αλλά η επιλογή είναι μία. Υπομονή μέχρι την χοριακή. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Κορίτσια...πειτε εδω στο νεο μας μέλος (ειναι νε μέλος και χάθηκε το μήνυμα της στη ροη)  τι λέμε όταν δεν έχουμε τόσο νωρίς συμπτώματα...!!!

Δεν ψάχνουμε για συμπτώματα (άσχετο εαν οι περισσότερες, εαν όχι όλες, το κάνουν)

τα ειπεσ πολυ σωστα 

@Bless91  το μονο που πρεπει να κανεισ ειναι υπομονή και να έχεις καλη διάθεση καιολα θα γινουν όπωσ πρεπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

τα ειπεσ πολυ σωστα 

@Bless91  το μονο που πρεπει να κανεισ ειναι υπομονή και να έχεις καλη διάθεση καιολα θα γινουν όπωσ πρεπει!

Πως είσαι κορίτσι μου γλυκό??

Πήρες το αγόρι να φύγετε που λέγατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πως είσαι κορίτσι μου γλυκό??

Πήρες το αγόρι να φύγετε που λέγατε?

 ειμαστε καλα

θα φυγουμε αυτο το σκ μεχρι Τετάρτη

 εσυ πωσ τα πας ετοιμαζεσαι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου. Ήρθα χθες τα ξημερώματα με απίστευτους πόνους στην κλινική. Είχε προηγηθει διάρροια 2 φορές. Τελικά επαθα οξεία γαστρεντερικη κρίση είτε ιογενη είτε τροφική. Ευτυχώς όμως το bebe είναι πολύ καλά! Και τώρα είμαι ακόμα με τους ορους και σε καμία ώρα θα φύγω 

Περαστικά σου κορίτσι μου! Και αφου το μωρό σου είναι μια χαρά μη σε νοιάζει για τιποτα! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

 ειμαστε καλα

θα φυγουμε αυτο το σκ μεχρι Τετάρτη

 εσυ πωσ τα πας ετοιμαζεσαι?

 

Πολυ καλα θα κάνετε. Θέλετε να με παρετε μαζι σε μια βαλίτσα? Χωραω😂😂

Δεν έχω καμια όρεξη να είμαι στη δουλειά βλέπεις🤣🤣🤣

Κατα τ'άλλα καλα είμαι... εργασία και χαρά και καμία διάθεση να είμαι εδω. Θα προτιμούσα θάλασσα να χαζεύω το απέραντο γαλάζιο ή ενα εξωτερικό✈️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πολυ καλα θα κάνετε. Θέλετε να με παρετε μαζι σε μια βαλίτσα? Χωραω😂😂

Δεν έχω καμια όρεξη να είμαι στη δουλειά βλέπεις🤣🤣🤣

Κατα τ'άλλα καλα είμαι... εργασία και χαρά και καμία διάθεση να είμαι εδω. Θα προτιμούσα θάλασσα να χαζεύω το απέραντο γαλάζιο ή ενα εξωτερικό✈️

θα σε παρουμε μαζι μασ οχι ωσ βαλίτσα , αλλά ως παρεούλα

 η δουλεια ειναι ανυποφορη ναι και εχουμε ακομα καιρο για τισ καλοκαιρινες μασ διακοπες

υπομονη τι να κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

19. Στις 5 Μαΐου εκανα μεταφορά. 
η 1η χοριακη ήταν την προηγούμενη Δευτέρα και ήταν 273. 

Επειδη εχω χασει πολλες συνομιλίες 1η χοριακη ειχες 273 κ για 2η χοριακη πηγες μερα απο 19 μερες;;; Θεά! !!! Εγω να σου πω οτι 18η μερα ετ ειχα  6074 οποτε διδυμακια ολε!!με Το καλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Bless91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!  Είμαι στην 5η μερα μεταφοράς βλαστοκύστης 5ης ημερας και δεν εχω κανένα απολύτως σύμπτωμα, ουτε στήθος ουτε τιποτα! Τοσο που καποιες φορες ξεχνάω σε τι φαση ειμαι... Έχω καθολου ελπιδες? Ηταν καποια εγκυουλα χωρις καθολου συμπτώματα? Πώς γίνεται με τοσα φάρμακα να μην νιωθω τιποτα?😨

Σας ευχαριστώωωω!

Εγώ δεν ειχα κανένα συμπτωμα με δίδυμα κιολασ..Ξεκινησανε τελος 7ης βδομαδας κυησης ! Με το καλο κοριτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2022 at 2:56 ΜΜ, ο/η Ανθη7 είπε:

Εγώ σήμερα έκανα την πρώτη συνεδρια βελονισμού εκεί που.κυο σύστησε η @Luna777.....εξαιρετική!!!!πολυ μου αρεσε....και 5 τα εκατο μπουστ να δωσει εχω κερδισει κατι

Κατα ταλλα ειμαστε στη φαση που παιρνουμε κ οι 2 δισφορα και περιμένουμε να βγουν εξετάσεις.ελπιζω μέχρι τον Ιούλιο που θα κάνω ξανά διέγερση να ναι όλα οκ η τουλάχιστον πολύ καλύτερα.

Και μόνο που βοηθά στη διάθεση ο βελονισμός σκέψου πόσο βοηθά και στον οργανισμό!!!!!!!!! Συνεχιστε δυνατά ,,,, ειστε πιο κοντά στο όνειρο που θα πραγματοποιηθεί,,,πολλά φιλάκια!!!!

στις πριν 23 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@Lucia79 πως πήγε μίλησες στην υπεύθυνη σήμερα? Πήγαν όλα καλά?

@condios συμπεθέρα μη τυχόν και με αφήσεις μόνη μου..Σε περιμένω να φάμε τους καύσωνες παρέα και με τις κοιλιές μας γεμάτες πρώτα ο θεός..Εσύ στον κάμπο εγώ στο καμίνι κα΄πως πρέπει να βγει η δουλειά!!🤣🤣

Αχ έχω κάνει κάτι νυχτοπερπατήματα στην Λάρισα στα νιάτα μου που ακόμα τα θυμάμαι..🤗

Άιντε καλέ που θα σε αφήσω μόνη σου,,,,πως αλλιώς θα συμπεθεριάσουμε? αχαχαχαχα Παρέα να τους φαμε αρκει να υπάρχουν σποράκια που θα γινουν γερά μωράκια!!!!!!!!! Α δε σου ειπα,,,στο καμινι θα ειμαι και εγω ,,δε θα γυρισω μετα την ετ,,,θα μεινω εκει,,,μπας και αλλάξει το γουρι,,,αχαχαχαχα

Ακομα ειναι ωραια η Λαρισα για νυχτοπερπατηματα,,,οχι οπως παλια,,,αλλά ωραια!!!!

στις πριν 22 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Σαν τ'ς Λαρ'σας τα ξενύχτια δεν υπάρχει!!!! Ειδικά τα Ladys night εν έτη 1999-2002... 🥰

Βραζ' ο τόπος, αλλά εμένα μ'αρες'

Ασε δεν αντέχω..ακόμα δεν ξεκινήσαν οι ζέστες όλοι εδω στη δουλεια "πωω τι ζεστη είναι αυτή" και "πωω τι ζεστη είναι αυτή" και τον χειμώνα το ανάποδο για το κρύο. Με τίποτα δεν είναι ευτυχισμένος ο κόσμος...

και εγώ χαζεύω gender reveals στο youtube😂😂😂

αχαχαχαχαχαχα φίλη εκείνες οι χρονιες που αναφερεις ηταν οντως μακράν οι καλυτεροτερες και λιγο πιο πριν και λιγο πιο μετα,,,,τη χρυσή δεκαετια 1998-2008 ηταν ολα μαγικά παντού,,,,εγώ τοτε εμενα Αθήνα,,,΄όλα ίσιωμα,,,αχαχα

στις πριν 21 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Όταν μας στέλνουν για καρυότυπο μας κάνουν τον απλό και όχι τον διευρυμένο; Με έβαλες σε σκέψεις… Αφού το θελουμε για κάτι τόσο σημαντικό. Κι επιπλέον πως γνωρίζουμε ποιον καρυότυπο έχουμε κάνει; 
Κι εμένα στην πρώτη παλινδρομη ήταν αγοράκι με τρισωμια 22, τώρα περιμένω τα αποτελέσματα της 2ης… Λένε ότι τα αγοράκια έχουν πιο πολλές πιθανότητες χρωμοσωμικής ανωμαλίας ή κάνω λάθος; 

Τον απλο κανουμε οι περισσότερες,,,οταν ομως βρισκεται κατι θεωρώ δεδομενο οτι εγώ θα έκανα και μοριακό! Ζήτησε το, απαίτησε το μη σου πω καλυτερα. 

στις πριν 21 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

 

Δεν ξεφουρνισα τίποτα γιατί έχω συνεχώς την ανησυχία μήπως κάτι δεν πάει καλά και έλεγα να περιμένω τον υπέρηχο της Δευτέρας…στο μεταξύ όμως δεν άντεξα και μετά τη δουλειά πετάχτηκα στο Μητέρα να κάνω μια χοριακη τελικά. Μόλις είδα το νούμερο και έχω σοκαριστεί!!! 9.209!!!
το ξέρω ότι το θέλαμε μεγαλύτερο αλλά έχω αρχίσει να φοβάμαι, μήπως κάτι δεν πάει καλά;;; 

Ω ρε μανα μου νουμεραρα ,,,, παμε δυνατα τα τα τα τα ,,,,, και πες της αφεντικίνας,,,,,το μπουλο,,,,ειμαι για τα καλα και πολυ εγκυος κυρά μου,,,,δεν κανω ρουπι βημα χλμ νιεντε,,,,,,,,😂🤣💖🙏👶👶

στις πριν 20 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Ακριβώς τα ίδια έλεγα και εγώ. 1η χοριακή 170 και 9 μέρες μετά 9.348! Έχεις δίδυμα 🥰 🥰  Άμα σου λέω πάμε μαζί 🤣🤣🤣🤣🤣 Ααα και τη Δευτέρα έχω και εγώ υπέρηχο, αμάν ρε κοπελιά 🤣

Να τες και οι αλλες συμπεθερες με τις νουμεραρες τους! καλε τι ωραιαααααααααα καλε τι όμορφα καλε μυριζει ανθισμενες κοιλιτσες και μωράκια έρχονται!!!!!!!!! 🙏💖👶🙏💖👶

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου. Ήρθα χθες τα ξημερώματα με απίστευτους πόνους στην κλινική. Είχε προηγηθει διάρροια 2 φορές. Τελικά επαθα οξεία γαστρεντερικη κρίση είτε ιογενη είτε τροφική. Ευτυχώς όμως το bebe είναι πολύ καλά! Και τώρα είμαι ακόμα με τους ορους και σε καμία ώρα θα φύγω 

Ψυχιτσα μου εσυ γλυκιά,,,,προφανώς και σε πειραξε αυτό το καυτερο ή και τσιμπισες και καμιά γαστρεντεριτιδα αλλα εφοσον το μπεμπε ειναι καλα και εσυ σε καλα χερια παρτο ως μια αποτοξινωση και μετα ξανα προς το φαι τραβα!!!!!!!!  💖👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Άιντε καλέ που θα σε αφήσω μόνη σου,,,,πως αλλιώς θα συμπεθεριάσουμε? αχαχαχαχα Παρέα να τους φαμε αρκει να υπάρχουν σποράκια που θα γινουν γερά μωράκια!!!!!!!!! Α δε σου ειπα,,,στο καμινι θα ειμαι και εγω ,,δε θα γυρισω μετα την ετ,,,θα μεινω εκει,,,μπας και αλλάξει το γουρι,,,αχαχαχαχα

 

Ρε μπας και αλλάξουμε και έρθω εγώ στον κάμπο και εσύ στο καμίνι να αλλάξουμε τα γούρια και οι δυο μας???

Όπως και να έχει να μας πάνε όλα καλά και ας βράζει το καμίνι!!

Προσεύχομαι μόνο να μην έχουμε black out από την ενεργειακή κρίση και δεν έχουμε a/c ,γιατί στο λέω να το ξέρεις , θα με δεις στα κανάλια με βρακί ,έξω από την Βουλή να βρίζω κυβερνήσεις / αντιπολιτεύσεις / τον άντρα μου/ τον τσολιά / το σύμπαν όλο που μας αφήνουν στο έλεος εμάς τις ορμονο-wannabepregnant-utro-ciclacour ούσες!!🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ρε μπας και αλλάξουμε και έρθω εγώ στον κάμπο και εσύ στο καμίνι να αλλάξουμε τα γούρια και οι δυο μας???

Όπως και να έχει να μας πάνε όλα καλά και ας βράζει το καμίνι!!

Προσεύχομαι μόνο να μην έχουμε black out από την ενεργειακή κρίση και δεν έχουμε a/c ,γιατί στο λέω να το ξέρεις , θα με δεις στα κανάλια με βρακί ,έξω από την Βουλή να βρίζω κυβερνήσεις / αντιπολιτεύσεις / τον άντρα μου/ τον τσολιά / το σύμπαν όλο που μας αφήνουν στο έλεος εμάς τις ορμονο-wannabepregnant-utro-ciclacour ούσες!!🤣🤣🤣

Εικόνα σε έκανα εξω απο τη βουλή να ξερεις 🤣😂🤣 

ας πανε ολα κατευχήν και εδώ παρεα θα ειμαστε φιλη αγαπημένη!!!🙏💖👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Οξυς πόνος στο στομάχι σαν γαστρεντεριτιδα. Αυτό είτε είναι ίωση είτε με πείραξε κάτι που έφαγα χθες (ομολογώ ότι έφαγα τυροκαυτερη και με πήρε και με σηκωσε από τον γιατρό). Περιεργως δεν τρόμαξα ιδιαίτερα. Είχα πάει το μεσημέρι στον γιατρό και ήταν όλα καλά και μετά ο πόνος που ένιωθα ήταν πολύ ψηλά. Ήταν ξεκάθαρα στομάχι και έντερο, οπότε ήμουν πιο ήρεμη. Αλλά τέτοιο πόνο ρε κορίτσια δεν έχω ξαναζήσει 

Περαστικά κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ρε μπας και αλλάξουμε και έρθω εγώ στον κάμπο και εσύ στο καμίνι να αλλάξουμε τα γούρια και οι δυο μας???

Όπως και να έχει να μας πάνε όλα καλά και ας βράζει το καμίνι!!

Προσεύχομαι μόνο να μην έχουμε black out από την ενεργειακή κρίση και δεν έχουμε a/c ,γιατί στο λέω να το ξέρεις , θα με δεις στα κανάλια με βρακί ,έξω από την Βουλή να βρίζω κυβερνήσεις / αντιπολιτεύσεις / τον άντρα μου/ τον τσολιά / το σύμπαν όλο που μας αφήνουν στο έλεος εμάς τις ορμονο-wannabepregnant-utro-ciclacour ούσες!!🤣🤣🤣

Αν το κάνεις αυτό να μου πεις να ερθω με την κάμερα να κάνω vlogging!!! Να ανέβει και λίγο το κανάλι και να αλλάξω καριέρα. 

Η ονομασία πάντως "ορμονο-wannabepregnant-utro-ciclacour ούσες" θα είναι τίτλος του βιντεάκι😂 

viral θα γίνουμε όλες 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η condios είπε:

Εικόνα σε έκανα εξω απο τη βουλή να ξερεις 🤣😂🤣 

ας πανε ολα κατευχήν και εδώ παρεα θα ειμαστε φιλη αγαπημένη!!!🙏💖👶

🥰🥰🥰

στις Just now, ο/η hope501 είπε:

Αν το κάνεις αυτό να μου πεις να ερθω με την κάμερα να κάνω vlogging!!! Να ανέβει και λίγο το κανάλι και να αλλάξω καριέρα. 

Η ονομασία πάντως "ορμονο-wannabepregnant-utro-ciclacour ούσες" θα είναι τίτλος του βιντεάκι😂 

viral θα γίνουμε όλες 😂

Έχεις κανάλι είσαι καναλάρχισα δηλαδή και δεν έχεις ενημερώσει? Καλέ πες μας να κάνουμε επίσκεψη με γλυκά 🤣

Δεν θα το κάνω εγώ Hope μου η ανάγκη θα με κάμει!!

Εννοείται θα ενημερώσω..

Θα μας βγάλουν στα κανάλια άλλωστε εμένα με βρακί και σπρέι στα βυζιά "φέρτε πίσω το a/c" και τον γάτο με κουκούλα γυαλιά ηλίου κράνος και στολή πυροσβέστη ξέρω γω να προσπαθεί να με μαζέψει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ολα οκ στον υπερηχο! Βραδυ ξεκιναω μενοπουρ... Ουτε προλαβα να καταλαβω τιποτα η να νιωσω αβολα γιατι με επιασε η κοιλια μου εκει και διπλωμενη ημουν... Αυτο που θυμαμαι πολυ καλα ειναι οτι μπηκα μεσα και ανοιξε η πορτα και μπηκε ο κ . Πραπας ο Γιαννης που ηθελα!!!!!!!! Αμεσως ανεβηκε η διαθεση ..και στο τελος μου πε οτι τον πηρε ο γιατρος μου και το κανονισαν.....❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ σας γράφω από το κρεβάτι του πόνου. Ήρθα χθες τα ξημερώματα με απίστευτους πόνους στην κλινική. Είχε προηγηθει διάρροια 2 φορές. Τελικά επαθα οξεία γαστρεντερικη κρίση είτε ιογενη είτε τροφική. Ευτυχώς όμως το bebe είναι πολύ καλά! Και τώρα είμαι ακόμα με τους ορους και σε καμία ώρα θα φύγω 

Περαστικα φιλογαρα μου και γρηγορα καλα ευχομαι!!!!λιγο υπομονουλα και θα περασει και αυτο!!! Το νινακι αφου ειναι καλα ,γρηγορα θα αναρρωσεις και εσυ!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Κοριτσια ολα οκ στον υπερηχο! Βραδυ ξεκιναω μενοπουρ... Ουτε προλαβα να καταλαβω τιποτα η να νιωσω αβολα γιατι με επιασε η κοιλια μου εκει και διπλωμενη ημουν... Αυτο που θυμαμαι πολυ καλα ειναι οτι μπηκα μεσα και ανοιξε η πορτα και μπηκε ο κ . Πραπας ο Γιαννης που ηθελα!!!!!!!! Αμεσως ανεβηκε η διαθεση ..και στο τελος μου πε οτι τον πηρε ο γιατρος μου και το κανονισαν.....❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Καλή αρχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...