Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαδικασία για εξωσωματικη με δοτρια ωαριων


Ανθη7

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η condios είπε:

Τί ομορφα νεα!!!!!!!!!!!! Με το καλό κορίτσι μου όμορφο,,,,,μια υπεροχη νουμεραρα που πισω της θα κρυβει το δωρο της ζωής σου γερο και δυνατο να ερχεται να ανταμωσετε επιτελους!!!!!!!!!! 🙏👶💖

Πόσο σε ευχαριστώ για τις ευχές σου αγαπημενη μου....όλα υπεροχα θα πανε,,,για ολες μας,,,,πρεσβευει για ολους η Παναγία μας!!!!!!!!!!!!

@Kiddo, @BlackCat, @Παρασκευαιδου, @Margitc, @Lucia79, @Vasilique, @lactaki, @twinkletwinlkle, @TRigirl 

μαζευτείτε..... θα απαγγείλω!!!!!!!!!!!!!!

6/6 οι βλαστοκύστες μας 5 ημερών!!!!!!!!!!!!!!!!! οι ποιότητες ειναι από 5ΑΑ - 4ΑΑ & 4ΑΒ !!!!!!!! Και ντελαπόνγκο και ντελαπόνγκο και οοοοομμμμμμμ και ανάσες βαθιές κορίτσια!!!!!!!!!!!! Μεγάλη η χάρη του Θεού μας και η δύναμη της Παναγίας μας!!!!!!!!!!! Ε ρε μάσα που έχει να πέσει το Πάσχα και θαλασσάρα ως την ετ και κοκτειλς και συναυλιες και θεατρα και απ'όλα κυρ Στεφανε!!!!!!!!!!!!!! Είμαι τοσο χαρούμενη,,,χορευω ολη μερα και τραγουδάω αποκριάτικα!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχα είναι απο αυτές τις στιγμές που η ψυχή ανατάσσεται και μαλακώνει και γαληνεύει και αλλο!!!!!!!!!!! Αμήν!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες μαζί και μία μία ξεχωριστά για όλη τη δύναμη, συμπαράσταση, αγκαλιά και θετική σκέψη σας. Είστε υπέροχες και σημαντικότατες στη ζωή μου!!!!! 

Έχει για όλες ο Θεός,,,,για όλες ομως!!!!!!!!!!!!!! 

Έλα ρε κοριτσαρα.... πλέον δεν έχεις να φοβασαιιιιι τιποτααααααα. Είναι το μωράκι -ασου που σε περιμένει-ούν. 

Έχετε ακούσει την τσαμπικα της ροδου; ο αδελφός μου έφερε εικόνα.  Την είχα στην πρώτη ωοληψια και αυτηβτην φορά της είχα ξεχάσει.  Ευτυχώς μου τη θύμησες η Κατερίνα και στην εμβρυομεταφορα την πήρα μαζί μου την εικόνα για εμενα έχει ιδιαίτερη σημασία λόγω των θαυμάτων αλλά και γιατί με σκεφρηκε ο αδελφός μου και η γυναίκα του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!

Πω πω πω μπράβο μπράβο και πολλά συγχαρητήρια ρε αγαπη!!!

Πηρα μεγάλη χαρά είμαι σίγουρη ότι εκεί είναι τα μωρά σου γερά & δυνατά!!

Εχεις κάνει τα πάντα , είσαι δυνατή, έχεις πίστη ελπίδα και θετική ενέργεια! Είσαι με το χαμόγελο ακόμα κ σε μεγάλες αναποδιές!!

Ηρθε η στιγμή σου λοιπόν είμαι τοσοοοοο σίγουρη!!!

Με το καλό να τα μεταφέρεις τα μωράκια σου ❤️❤️❤️❤️❤️

Ναι ρε Ασπρούλα μου ναι,,,,έχω κάνει τα πάντα όπως κάνουμε όλες,,,τα πάντα και τα αδύνατα δυνατά,,, για αυτό πιστεύω πως για όλες μας έχει ο Θεός!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ 😘 και σε σένα εύχομαι ολόψυχα σύντομα τα καλύτερα!!!!! 

στις πριν 54 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αααα τι υπέροχα νέα! Μπράβο κοριτσάκι μου! Με το καλο αρχικά να ξεκουραστείς από το χειρουργική,  κατά δεύτερον να ζήσεις ξέφρενα όπως είπες και κατά τρίτον να υποδεχτείς με αυτή την ανεβασμένη ψυχολογία τα μωράκια σου!

Και να σου πω και κάτι που είμαι και λιγάκι τρελή? Εγώ πιστεύω στα σημάδια και στους αριθμούς. 

6/6/2022 Αν προσθέσεις και την χρονολογία βγαίνει και αυτό 6. 

3 εξαρια λοιπόν! Η επιτυχία είναι δεδομένη! Ήρθε και η σειρά σου λοιπόν κοπέλα μου! Και μέχρι την ώρα της ετ ήρθε η ώρα της απόλαυσης!!!!

Καλά εσύ χορεύουν οι ορμόνες και είσαι ήδη δύο μήνες μπροστά ε,,, αλλά χαλάλι αυτές οι ορμόνες,,, είναι οι ομορφότερες??? 6/4/2022 έχουμε σήμερα καλεεεεεε 🤣😂🤣😂🤣😂 μπορείς να πεις και 2 8αρια ή σύνολο αποτελέσματος 7 😘🥰😘😍😘 ότι και να είναι όποτε και να είναι να είναι η ώρα μας 🙏❤️

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου αγαπημένη μου,,,με το καλό το θαυματακι σας να έρθει!!!!! 😘🙏❤️😍

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έλα ρε κοριτσαρα.... πλέον δεν έχεις να φοβασαιιιιι τιποτααααααα. Είναι το μωράκι -ασου που σε περιμένει-ούν. 

Έχετε ακούσει την τσαμπικα της ροδου; ο αδελφός μου έφερε εικόνα.  Την είχα στην πρώτη ωοληψια και αυτηβτην φορά της είχα ξεχάσει.  Ευτυχώς μου τη θύμησες η Κατερίνα και στην εμβρυομεταφορα την πήρα μαζί μου την εικόνα για εμενα έχει ιδιαίτερη σημασία λόγω των θαυμάτων αλλά και γιατί με σκεφρηκε ο αδελφός μου και η γυναίκα του. 

Αχ γλυκιά μου παντοφλιτσα μακάρι,,,και εσύ με το καλό τη νουμεραρα σου θα σας φέρει το αδερφάκι 🙏❤️😍 είσαι καλύτερα??? Τί είπε ο γιατρός??? Πήρες κάτι για τις συσπάσεις. 

Φοραω εγώ κομποσκοίνι από την Τσαμπικα της Ρόδου,,μου το έφερε η ξαδέρφη μου το καλοκαίρι που πήγε....μεγάλη η χάρη της 🙏❤️😍

@kaounmar σε ξέχασα μανάρι μου,,,σε ταγκαρω εδώ 🥰😘❤️🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Τί ομορφα νεα!!!!!!!!!!!! Με το καλό κορίτσι μου όμορφο,,,,,μια υπεροχη νουμεραρα που πισω της θα κρυβει το δωρο της ζωής σου γερο και δυνατο να ερχεται να ανταμωσετε επιτελους!!!!!!!!!! 🙏👶💖

Πόσο σε ευχαριστώ για τις ευχές σου αγαπημενη μου....όλα υπεροχα θα πανε,,,για ολες μας,,,,πρεσβευει για ολους η Παναγία μας!!!!!!!!!!!!

@Kiddo, @BlackCat, @Παρασκευαιδου, @Margitc, @Lucia79, @Vasilique, @lactaki, @twinkletwinlkle, @TRigirl 

μαζευτείτε..... θα απαγγείλω!!!!!!!!!!!!!!

6/6 οι βλαστοκύστες μας 5 ημερών!!!!!!!!!!!!!!!!! οι ποιότητες ειναι από 5ΑΑ - 4ΑΑ & 4ΑΒ !!!!!!!! Και ντελαπόνγκο και ντελαπόνγκο και οοοοομμμμμμμ και ανάσες βαθιές κορίτσια!!!!!!!!!!!! Μεγάλη η χάρη του Θεού μας και η δύναμη της Παναγίας μας!!!!!!!!!!! Ε ρε μάσα που έχει να πέσει το Πάσχα και θαλασσάρα ως την ετ και κοκτειλς και συναυλιες και θεατρα και απ'όλα κυρ Στεφανε!!!!!!!!!!!!!! Είμαι τοσο χαρούμενη,,,χορευω ολη μερα και τραγουδάω αποκριάτικα!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχα είναι απο αυτές τις στιγμές που η ψυχή ανατάσσεται και μαλακώνει και γαληνεύει και αλλο!!!!!!!!!!! Αμήν!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες μαζί και μία μία ξεχωριστά για όλη τη δύναμη, συμπαράσταση, αγκαλιά και θετική σκέψη σας. Είστε υπέροχες και σημαντικότατες στη ζωή μου!!!!! 

Έχει για όλες ο Θεός,,,,για όλες ομως!!!!!!!!!!!!!! 

Πολύ όμορφα νέα, μπράβο ρε καλό μου! Άξιζες τέτοια εξέλιξη μετά από την τόση ταλαιπωρία σου! Καλή ανάρρωση τώρα, ξεκούραση και καλή διατροφή, για να είσαι πανέτοιμη όταν έρθει η ώρα της ΕΤ!

Εγώ ακόμα παλευω, ακόμα να ρυθμιστούν οι ορμόνες του θυροειδή, και σε 2 μήνες πρέπει να κόψω τα χάπια για το επαναληπτικό σκαν του εξαμήνου, να δούμε αν μας έχουν ξεφύγει καρκινικά στοιχεία, κι άντε πάλι απ'την αρχή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Ναι ρε Ασπρούλα μου ναι,,,,έχω κάνει τα πάντα όπως κάνουμε όλες,,,τα πάντα και τα αδύνατα δυνατά,,, για αυτό πιστεύω πως για όλες μας έχει ο Θεός!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ 😘 και σε σένα εύχομαι ολόψυχα σύντομα τα καλύτερα!!!!! 

Καλά εσύ χορεύουν οι ορμόνες και είσαι ήδη δύο μήνες μπροστά ε,,, αλλά χαλάλι αυτές οι ορμόνες,,, είναι οι ομορφότερες??? 6/4/2022 έχουμε σήμερα καλεεεεεε 🤣😂🤣😂🤣😂 μπορείς να πεις και 2 8αρια ή σύνολο αποτελέσματος 7 😘🥰😘😍😘 ότι και να είναι όποτε και να είναι να είναι η ώρα μας 🙏❤️

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου αγαπημένη μου,,,με το καλό το θαυματακι σας να έρθει!!!!! 😘🙏❤️😍

Αχ γλυκιά μου παντοφλιτσα μακάρι,,,και εσύ με το καλό τη νουμεραρα σου θα σας φέρει το αδερφάκι 🙏❤️😍 είσαι καλύτερα??? Τί είπε ο γιατρός??? Πήρες κάτι για τις συσπάσεις. 

Φοραω εγώ κομποσκοίνι από την Τσαμπικα της Ρόδου,,μου το έφερε η ξαδέρφη μου το καλοκαίρι που πήγε....μεγάλη η χάρη της 🙏❤️😍

@kaounmar σε ξέχασα μανάρι μου,,,σε ταγκαρω εδώ 🥰😘❤️🙏😍

Μου έδωσε μαγνήσιο και μπουσκοπαν . Το πρωί ήμουν καλά τώρα πάλι με έπιασαν οι πονοι περιόδου. Βασικά νιώθω ότι κάποιος έχει πιάσει δεξιά αριστερά τις σαλπιγγες και τις τραβάει..   :-( μάλλον θα πάρω πάλι μπουσκοπαν μου είπε νονό αν δω αίμα να επικοινωνήσω αμεσω μαζί τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Ναι ρε Ασπρούλα μου ναι,,,,έχω κάνει τα πάντα όπως κάνουμε όλες,,,τα πάντα και τα αδύνατα δυνατά,,, για αυτό πιστεύω πως για όλες μας έχει ο Θεός!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ 😘 και σε σένα εύχομαι ολόψυχα σύντομα τα καλύτερα!!!!! 

Καλά εσύ χορεύουν οι ορμόνες και είσαι ήδη δύο μήνες μπροστά ε,,, αλλά χαλάλι αυτές οι ορμόνες,,, είναι οι ομορφότερες??? 6/4/2022 έχουμε σήμερα καλεεεεεε 🤣😂🤣😂🤣😂 μπορείς να πεις και 2 8αρια ή σύνολο αποτελέσματος 7 😘🥰😘😍😘 ότι και να είναι όποτε και να είναι να είναι η ώρα μας 🙏❤️

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου αγαπημένη μου,,,με το καλό το θαυματακι σας να έρθει!!!!! 😘🙏❤️😍

Αχ γλυκιά μου παντοφλιτσα μακάρι,,,και εσύ με το καλό τη νουμεραρα σου θα σας φέρει το αδερφάκι 🙏❤️😍 είσαι καλύτερα??? Τί είπε ο γιατρός??? Πήρες κάτι για τις συσπάσεις. 

Φοραω εγώ κομποσκοίνι από την Τσαμπικα της Ρόδου,,μου το έφερε η ξαδέρφη μου το καλοκαίρι που πήγε....μεγάλη η χάρη της 🙏❤️😍

@kaounmar σε ξέχασα μανάρι μου,,,σε ταγκαρω εδώ 🥰😘❤️🙏😍

Α καλά... Διάβασα 6/6 και θεώρησα ότι 6/6 θα γίνει η ετ. Μη μου δίνεις σημασία εμένα. Το θέμα είναι ότι θα πάνε όλα τέλεια! Έχεις και την ευλογία της Παναγίας Τσαμπικας. Ήρθε η ώρα σου κοριτσι μου! Απόλαυσε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η condios είπε:

Τί ομορφα νεα!!!!!!!!!!!! Με το καλό κορίτσι μου όμορφο,,,,,μια υπεροχη νουμεραρα που πισω της θα κρυβει το δωρο της ζωής σου γερο και δυνατο να ερχεται να ανταμωσετε επιτελους!!!!!!!!!! 🙏👶💖

Πόσο σε ευχαριστώ για τις ευχές σου αγαπημενη μου....όλα υπεροχα θα πανε,,,για ολες μας,,,,πρεσβευει για ολους η Παναγία μας!!!!!!!!!!!!

@Kiddo, @BlackCat, @Παρασκευαιδου, @Margitc, @Lucia79, @Vasilique, @lactaki, @twinkletwinlkle, @TRigirl 

μαζευτείτε..... θα απαγγείλω!!!!!!!!!!!!!!

6/6 οι βλαστοκύστες μας 5 ημερών!!!!!!!!!!!!!!!!! οι ποιότητες ειναι από 5ΑΑ - 4ΑΑ & 4ΑΒ !!!!!!!! Και ντελαπόνγκο και ντελαπόνγκο και οοοοομμμμμμμ και ανάσες βαθιές κορίτσια!!!!!!!!!!!! Μεγάλη η χάρη του Θεού μας και η δύναμη της Παναγίας μας!!!!!!!!!!! Ε ρε μάσα που έχει να πέσει το Πάσχα και θαλασσάρα ως την ετ και κοκτειλς και συναυλιες και θεατρα και απ'όλα κυρ Στεφανε!!!!!!!!!!!!!! Είμαι τοσο χαρούμενη,,,χορευω ολη μερα και τραγουδάω αποκριάτικα!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχα είναι απο αυτές τις στιγμές που η ψυχή ανατάσσεται και μαλακώνει και γαληνεύει και αλλο!!!!!!!!!!! Αμήν!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες μαζί και μία μία ξεχωριστά για όλη τη δύναμη, συμπαράσταση, αγκαλιά και θετική σκέψη σας. Είστε υπέροχες και σημαντικότατες στη ζωή μου!!!!! 

Έχει για όλες ο Θεός,,,,για όλες ομως!!!!!!!!!!!!!! 

Ρε θεία μασ Κουκουβάγια (ξέρεις εσυ) τι νέα είναι αυτά κ τα μαθαίνω κ από δω η γαιδουρα, 🤣🤣... Τέλεια!!! Τα κορτσουδια εδώ που έχω 4ΑΑ ήταν !!! Με το καλο σε ολααααααα, δώσε πονο στο φαΐ (έχεις περιθωρια δε σε φοβάμαι)... 😊😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η condios είπε:

Τί ομορφα νεα!!!!!!!!!!!! Με το καλό κορίτσι μου όμορφο,,,,,μια υπεροχη νουμεραρα που πισω της θα κρυβει το δωρο της ζωής σου γερο και δυνατο να ερχεται να ανταμωσετε επιτελους!!!!!!!!!! 🙏👶💖

Πόσο σε ευχαριστώ για τις ευχές σου αγαπημενη μου....όλα υπεροχα θα πανε,,,για ολες μας,,,,πρεσβευει για ολους η Παναγία μας!!!!!!!!!!!!

@Kiddo, @BlackCat, @Παρασκευαιδου, @Margitc, @Lucia79, @Vasilique, @lactaki, @twinkletwinlkle, @TRigirl 

μαζευτείτε..... θα απαγγείλω!!!!!!!!!!!!!!

6/6 οι βλαστοκύστες μας 5 ημερών!!!!!!!!!!!!!!!!! οι ποιότητες ειναι από 5ΑΑ - 4ΑΑ & 4ΑΒ !!!!!!!! Και ντελαπόνγκο και ντελαπόνγκο και οοοοομμμμμμμ και ανάσες βαθιές κορίτσια!!!!!!!!!!!! Μεγάλη η χάρη του Θεού μας και η δύναμη της Παναγίας μας!!!!!!!!!!! Ε ρε μάσα που έχει να πέσει το Πάσχα και θαλασσάρα ως την ετ και κοκτειλς και συναυλιες και θεατρα και απ'όλα κυρ Στεφανε!!!!!!!!!!!!!! Είμαι τοσο χαρούμενη,,,χορευω ολη μερα και τραγουδάω αποκριάτικα!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχα είναι απο αυτές τις στιγμές που η ψυχή ανατάσσεται και μαλακώνει και γαληνεύει και αλλο!!!!!!!!!!! Αμήν!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες μαζί και μία μία ξεχωριστά για όλη τη δύναμη, συμπαράσταση, αγκαλιά και θετική σκέψη σας. Είστε υπέροχες και σημαντικότατες στη ζωή μου!!!!! 

Έχει για όλες ο Θεός,,,,για όλες ομως!!!!!!!!!!!!!! 

Τέλεια τέλεια τέλεια🙌🏽👏🏽🙌🏽👏🏽💃🏽💃🏽

Με τέτοια χαρά, τέτοια ψυχολογία και τέτοια όρεξη σίγουρα θα με χαρά θα μεταφερθούν τα μικρούλια και με το καλό να τα υποδεχτείς, όταν φτάσει η μέρα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Karmeliet είπε:

Πολύ όμορφα νέα, μπράβο ρε καλό μου! Άξιζες τέτοια εξέλιξη μετά από την τόση ταλαιπωρία σου! Καλή ανάρρωση τώρα, ξεκούραση και καλή διατροφή, για να είσαι πανέτοιμη όταν έρθει η ώρα της ΕΤ!

Εγώ ακόμα παλευω, ακόμα να ρυθμιστούν οι ορμόνες του θυροειδή, και σε 2 μήνες πρέπει να κόψω τα χάπια για το επαναληπτικό σκαν του εξαμήνου, να δούμε αν μας έχουν ξεφύγει καρκινικά στοιχεία, κι άντε πάλι απ'την αρχή.. 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου Καρμελι,,,,ευχομαι και για σένα να είναι όλα πλέον σε δρόμο που θα δείχνει μόνο την κατευθυνση εκπλήρωσης του ονείρου σας,,,,με υγεια και αγαπη ολα να ε΄ρθουν σωστα και γερα!🙏👶💖 τα μωράκια μας θέλουν υγιείς μανούλες και μόνο,,,,!!!!!!!!!! 

στις πριν 18 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μου έδωσε μαγνήσιο και μπουσκοπαν . Το πρωί ήμουν καλά τώρα πάλι με έπιασαν οι πονοι περιόδου. Βασικά νιώθω ότι κάποιος έχει πιάσει δεξιά αριστερά τις σαλπιγγες και τις τραβάει..   :-( μάλλον θα πάρω πάλι μπουσκοπαν μου είπε νονό αν δω αίμα να επικοινωνήσω αμεσω μαζί τους

Μπράβο κοριτσάκι μου,,,,ανά 6ωρο το buscopan μου ειχαν πει εμενα,,,ειναι πολυ light αλλά τη δουλειά του την κανει αψογα. Αυτό που λες οτι αισθάνεσαι οτι σου τραβανε τις σαλπιγγες δεν το βρισκω κακο να ξερεις,,,θεωρώ ότι είναι το σκάψιμο που γίνεται στο ενδομήτριο,,,,παλευουν να εμφυτευτουν,,,,γιουπιιιιιιιιιιιιι,,,,αιμα δε θα δεις,,,μη σκεφτεσαι τιποτα,,,υπομονη , ηρεμια, ανασες και πολυ πίστη και εγώ μια τεραστια αγκαλιά,,,,γουνινη σαν μια παντοφλα ,ζεστη και απαλη!!!!!!!!!!!!!! 🙏💖👶

στις πριν 18 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α καλά... Διάβασα 6/6 και θεώρησα ότι 6/6 θα γίνει η ετ. Μη μου δίνεις σημασία εμένα. Το θέμα είναι ότι θα πάνε όλα τέλεια! Έχεις και την ευλογία της Παναγίας Τσαμπικας. Ήρθε η ώρα σου κοριτσι μου! Απόλαυσε το!

Έχεις δικιο να μπερδευτείς εγκυούλα μου,,,εγώ φταίω που το εγραψα ετσι,,,αλλά απ'τη χαρά μου το θεώρησα αυτονόητο,,,,Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σου,,,,και εσυ συνεχισε δυνατα και ευλογημενα!!!!!😍💖👶🙏

στις πριν 15 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ρε θεία μασ Κουκουβάγια (ξέρεις εσυ) τι νέα είναι αυτά κ τα μαθαίνω κ από δω η γαιδουρα, 🤣🤣... Τέλεια!!! Τα κορτσουδια εδώ που έχω 4ΑΑ ήταν !!! Με το καλο σε ολααααααα, δώσε πονο στο φαΐ (έχεις περιθωρια δε σε φοβάμαι)... 😊😇

Η θειά Κουκουβάγια παρτάρει παντού,,,,εμείς θα τα πούμε αυριο στη μεγαλη μερα των κοριτσιών σου!!!!!!!!!!!!!!!!!! Για πότε περασε ο καιρός ρε φίλη αγαπημενη?????? μοντελα ολες!!!!!!!! 

στις πριν 5 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Τέλεια τέλεια τέλεια🙌🏽👏🏽🙌🏽👏🏽💃🏽💃🏽

Με τέτοια χαρά, τέτοια ψυχολογία και τέτοια όρεξη σίγουρα θα με χαρά θα μεταφερθούν τα μικρούλια και με το καλό να τα υποδεχτείς, όταν φτάσει η μέρα σου❤️

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου,,,,και σε σένα ευχομαι το συντομότερο τα καλύτερα ευχαριστα της ζωής σας.💖👶🙏

@BlackCat που εισαι??????? Δε θα γινουμε συμπεθερες????????? καλοκαιρινες?????? ή βρηκες αλλη? 🤣👶🙏💖🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

@BlackCat που εισαι??????? Δε θα γινουμε συμπεθερες????????? καλοκαιρινες?????? ή βρηκες αλλη? 🤣👶🙏💖🙏

Πρώτα ο θεος κ εκτος απροόπτου πάω για ετ Μάιο!!

Ειναι δυνατόν να μην είμαστε συμπεθερες;

Κανω εγώ χωρίς εσένα;;;

Στο είχα πει κρατά με να σε κρατώ να ανέβουμε το βουνό!! 
Μακαρι να αξιωθούμε να το περάσουμε μαζί το 9μηνο 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/4/2022 at 4:16 ΜΜ, ο/η condios είπε:

Λουνάκι μου καλό και αγαπημένο,,,,σε ευχαριστώ τόσο πολύ για τα καλά σου λόγια...συγνώμη που έχω χαθεί αλλά στο άλλο φορουμ εχω βρει την ομάδα που ειναι αυστηρα με δωρεά και καταλαβαίνετε οτι με βοηθάνε περισσοτερο καθώς ειναι στα "παπουτσια" μου,,,,συνεχιζω να σας θαυμάζω και να ευχομαι ολοψυχα τα καλυτερα για ολες σας και το ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Εσύ σε τί φάση είσαι τώρα? 💖🙏

Μαυρογατακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ διανύω μια περίοδο ΖΕΝ ,,,, απορώ και εγώ δηλαδή στο επίπεδο που έχω φτάσει,,,,αχαχχαχαχα,,,,,φυσικα θα μου πεις και είμαι αφού τα έχω κανει και ψάξει όλα,,,,ε τωρα λοιπον που τα εκανα και τα εψαξα ολα αποφασισα να αφαιθω στα χερια του Θεού , του Χριστού , της Παναγίας μας και του γιατρού μου. Ότι θέλει ας γίνει,,,,αλήθεια το αισθάνομαι και το λεω και ειμαι σιγουρη πως με καταλαβαινεις. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σου,,,,ως τότε θα κάνουμε ζωάρααααααααααααααα ε? πες ναι πες ναι,,,,εσυ πως εισαι???????? 

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι μου,,,εμείς τα είπαμε και προσωπικά,,,να είσαι ψυχραιμη, ηρεμη και με πολυ πιστη και προσήλωση και όλα θα έρθουν. όλα όμως!!!!!!!!!!!!!! 

Ευχαριστώ πολύ λουλούδι μου όμορφο,,,,τι κανετε εσεις?????????? προχωράς ? 

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου Καρμελιέτ,,,,τον προσεχω αγαπημενη μου γιατι αυτον εχω πρωτα και μετα τον υπεροχο συζυγο μου που ειναι βραχος σε ολο αυτο το ταξιδι,,,,ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα και μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η ετ θα αργησει να γινει αλλα ξερεις ,,,, δε με νοιαζει καθολου,,,,με νοιαζει οτι μπηκαν ολα σε ενα δρομο πυ εχει μονο φως και ελπιδα,,,, 💖🙏 Εσύ πως εισαι????????????? 

Να σου ζήσει το μωράκι σου γερο και καλότυχο να το καμαρώνετε κορίτσι μου ομορφο!!!!!!! Πόση χαρά πήρα όταν διαβασα το μήνυμα σου,,,,,,μπραβο σας !!!!!!!!!!!!!!!!! Να μας γραφεις να μας δινεις δυναμη εμας που ακομα παλευουμε!!!!!!!!!!! Μεγάλη αγκαλιά!!!!!!!!! 👶💖🙏

@Παρασκευαιδου , @Margitc, @Kiddo, @TRigirl, @twinkletwinlkle, @hope501 και όσες δεν έγραψα σας σκεφτομαι και ευχομαι να ειστε σουπερ κοριτσια μου αγαπημενα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο θεός είναι μεγάλος και η πίστη μας ζωντανή,,,τοση ΄όση να απολαυσουμε γερα μωράκια όλες μας!!!!!!!!! 💖🙏

Γλυκια κ αγαπημενη μου σημερα ειδα το μην σου δεν ξερω δεν μου εβγαλε ειδοποιηση. Καλη αναρρωση κοριτσι μου ξερεις μου εχεις δωσει πολυ δυναμη μιας κ εχουμε πολλα κοινα τα δυο μας. Χαλαρωση λοιπον τωρα μεχρι να ερθει η ωρα που θα ενωθεις με τα εμβρυακια σου. Παντα σε εχω στο μυαλο μου!💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/4/2022 at 5:02 ΜΜ, ο/η condios είπε:

Τί ομορφα νεα!!!!!!!!!!!! Με το καλό κορίτσι μου όμορφο,,,,,μια υπεροχη νουμεραρα που πισω της θα κρυβει το δωρο της ζωής σου γερο και δυνατο να ερχεται να ανταμωσετε επιτελους!!!!!!!!!! 🙏👶💖

Πόσο σε ευχαριστώ για τις ευχές σου αγαπημενη μου....όλα υπεροχα θα πανε,,,για ολες μας,,,,πρεσβευει για ολους η Παναγία μας!!!!!!!!!!!!

@Kiddo, @BlackCat, @Παρασκευαιδου, @Margitc, @Lucia79, @Vasilique, @lactaki, @twinkletwinlkle, @TRigirl 

μαζευτείτε..... θα απαγγείλω!!!!!!!!!!!!!!

6/6 οι βλαστοκύστες μας 5 ημερών!!!!!!!!!!!!!!!!! οι ποιότητες ειναι από 5ΑΑ - 4ΑΑ & 4ΑΒ !!!!!!!! Και ντελαπόνγκο και ντελαπόνγκο και οοοοομμμμμμμ και ανάσες βαθιές κορίτσια!!!!!!!!!!!! Μεγάλη η χάρη του Θεού μας και η δύναμη της Παναγίας μας!!!!!!!!!!! Ε ρε μάσα που έχει να πέσει το Πάσχα και θαλασσάρα ως την ετ και κοκτειλς και συναυλιες και θεατρα και απ'όλα κυρ Στεφανε!!!!!!!!!!!!!! Είμαι τοσο χαρούμενη,,,χορευω ολη μερα και τραγουδάω αποκριάτικα!!!!!!!!!! αχαχαχαχαχαχα είναι απο αυτές τις στιγμές που η ψυχή ανατάσσεται και μαλακώνει και γαληνεύει και αλλο!!!!!!!!!!! Αμήν!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες μαζί και μία μία ξεχωριστά για όλη τη δύναμη, συμπαράσταση, αγκαλιά και θετική σκέψη σας. Είστε υπέροχες και σημαντικότατες στη ζωή μου!!!!! 

Έχει για όλες ο Θεός,,,,για όλες ομως!!!!!!!!!!!!!! 

Βρε θηριο με συγκινησες απο χαρα εβαλα τα κλαματα ( απο καλο) ρεζιλι εγινα κ περπατσγα στο δρομο xaxa τι θα λενε για μενα δεν ξεεω! Τελειες βλαστοκυστες! Χορεψε τραγουδα κανε Πασχαρα φετος μα τον αντρουλι σου γιατι του χρονου θα κανεις με πανες κ μπιμπερο κ οχι με κατσικακια!💖😂✌️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
    • Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...