Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.. ανοιξιατικες μερες μην σας πω με τα 30αρια καλοκαιρινες.. ευχομαι οπως ανθιζει η γη να ανθισουν και σπορακια στην κοιλια μας

εγω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας 31/3 .. ειχαμε επαφες 27,30,31,01 και 02.. νομιζω ειναι καλες οι επαφες μας.. τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια.. ανοιξιατικες μερες μην σας πω με τα 30αρια καλοκαιρινες.. ευχομαι οπως ανθιζει η γη να ανθισουν και σπορακια στην κοιλια μας

εγω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας 31/3 .. ειχαμε επαφες 27,30,31,01 και 02.. νομιζω ειναι καλες οι επαφες μας.. τι λετε?

Καλημέρα Ναντια μου 💖💖Νομίζω ότι είσαστε πολύ καλά άντε εύχομαι σε 2 εβδομαδες να μας πεις τα ευχάριστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε? Εχω μερες να μπω! Εγω πηγα στο γιατρο την περασμένη εβδομάδα.. Κατα τα τύχη μου λεει έχεις οωρρηξια σημερα.. του λεω και τι κανω εδω γιατρέ? Φευγω παω σπιτι χαχαχα 😆😆😆Μιλησαμε για την εμβρυομεταφορα. Σε δεκα μερες περιμενω περιοδο και 21η μερα κανω μια ενεση μου ερχεται περιοδος μετα απο δεκα μερες περιπου και ξεκινω τα φαρμακα για την προετοιμασια της εμβρυομεταφορας. ΚΑλως εχοντων των πραγματων τελος Μαϊου περίπου θα κανω την εμβρυομεταφορα. Ανυπομονω τοσο πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια.. ανοιξιατικες μερες μην σας πω με τα 30αρια καλοκαιρινες.. ευχομαι οπως ανθιζει η γη να ανθισουν και σπορακια στην κοιλια μας

εγω ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας 31/3 .. ειχαμε επαφες 27,30,31,01 και 02.. νομιζω ειναι καλες οι επαφες μας.. τι λετε?

ΠΟλυ καλες ήταν οι επαφές Νάντια μου! Εύχομαι σε δύο εβδομάδες να έχεις θετικό τεστάκι!! Κύπρο Ναντια μου εχετε 30άρια! Πω πω ζέστη απο τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου εξαφανιστηκα χθες γιατι ο ανδρας μου ξυπνησε με πυρετο και βηχα, εκανε σελφ τεστ και ηταν αρνητικο αλλα ειμαισιγουρη οτι εχει κοβιντ. Καταλαβαινετε τι χαρα πηρα! Ετσι πηρα τα μπογαλακια μου και πηγα να μεινωβ στους γονεις μου.... Ελπιζω να μην κολλησα τον ειχα απο προηγουμενη μερα σε αποσταση ετσι κι αλλιως γιατι εβλεπα οτι εχει λιγοβηχα. Καλη Κυριακη σε ολες❤️

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι? Ελπίζω να μην κολλήσεις ! Περαστικα στον αντρούλη σου! Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε.. και να κολλήσεις που το απεύχομαι είναι καλά προστατευμένο το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου συγγνωμη που εχω χαθρι αλλα εκανε ο μπαμπας μου χθες τη δευτερη επεμβαση κ τρεχαμε οικογενειακως. Ευτυχως πηγε καλα και αναμενουμε τη βιοψια σε 15 μερες. Το μονο κσκο εινσι οτι τον καιει πολυ ο λσιμος κ τον επηρεασε πυ η αναισθησια. Το στομαχι του χαλια. Τεσπα αυτο ειναι το λιγοτερο...

@Froufroμου με το καλο να βαφτισετε τη μπουμπουκα σας!!! Να ειναι γερη κι ευλογημενη!!!!🎈🙏🎈🎉🎉

@Hopemumtobe περαστικα στον αντρα σου!! Ευχομαι να μην ειναι κοβιντ κ γρηγορα να εινσι σιδερενιος!!🙏🙏🙏❤❤❤

@Raf123συλληπηρια για τον παππου. Εχασα κι εγω τη γιαγια μου το 2020 κ πονεσα πολυ. Μεγαλη σπωλεια. Να ειστε γεροι να τον θυμαστε.😔

Κοριτσια μου μεσα σε ολα εκλεισα κι εγω ραντεβου την παρασκευη σ ενα γιατρο π μου συστησαν. Εξειδικευεται σε υπογονιμοτητα κ ειναι και εξωσωμστιστης στο ivf. Θα παω να παρακολουθησουμε ωορρηξια κ του εκανα μια πρωτη συζητηση γ εξωσωματικη κ μου ειπε να το συζητησουμε σπ κοντα. Να του παω εξετασεις κλπ κ να δωσω χρονο. Γνκα θρλρι λεει να δωσω κι αλλο χρονο και στα 33 ειμσι νεα και να μην βιαστω τοσο.αλλα του ειπα οτι ψυχολογικα δν ξερω σν αντεχω να προσπαθω.. τεσπα... ας παω την παρασκευη κ βλεπουμε..

Καλο βραδυ σε ολες!!❤❤❤❤

Για σου κορίτσι μου! Περαστικα στον μπαμπα σου και να πανε ολα κατ ευχήν!

Σε ποιον θα πας κορίτσι μου αν θες γράψε τα αρχικά και την περιοχή μην τυχόν και τον ξέρω. τόσους έχω γυρίσει μέχρι να καταλήξω!Χαχαχα

Θα έρθει και για εσάς το σποράκι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!😁😍 @Antonia2 χάρηκα που όλα πήγαν καλά!!! Καλή Ανάρρωση να έχει

@Nandia- εντάξει με τόσες επαφές στις γονιμες οκ σε βλέπω με θετικό τεστακι σε λίγες ημέρες 😁😁😘

@JoyCat μακάρι η Παναγιά μαζί σου να έρθει γρήγορα το μωράκι σας🙏 όπως και σε όλες εμάς που πασχίζουμε γι αυτό...

@Hopemumtobe γιατί τόση απαισιοδοξία;;;; είχατε επαφές αφού!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα Ναντια μου 💖💖Νομίζω ότι είσαστε πολύ καλά άντε εύχομαι σε 2 εβδομαδες να μας πεις τα ευχάριστα 

μακαρι να ειναι ο τυχερος μου μηνας και συντομα και εσενα

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

ΠΟλυ καλες ήταν οι επαφές Νάντια μου! Εύχομαι σε δύο εβδομάδες να έχεις θετικό τεστάκι!! Κύπρο Ναντια μου εχετε 30άρια! Πω πω ζέστη απο τώρα!

μακαρι.. σε ευχαριστω πολυ.. ευχομαι και εσυ να εχεις θετικο τον μάιο και γιατι οχι και αυτο τον μηνα αφου ειδες ωορρηξια

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!😁😍 @Antonia2 χάρηκα που όλα πήγαν καλά!!! Καλή Ανάρρωση να έχει

@Nandia- εντάξει με τόσες επαφές στις γονιμες οκ σε βλέπω με θετικό τεστακι σε λίγες ημέρες 😁😁😘

@JoyCat μακάρι η Παναγιά μαζί σου να έρθει γρήγορα το μωράκι σας🙏 όπως και σε όλες εμάς που πασχίζουμε γι αυτό...

@Hopemumtobe γιατί τόση απαισιοδοξία;;;; είχατε επαφές αφού!!! 

 

μακαρι γιατι καθε μηνα εχω τοσες καλες επαφες αλλα τιποτα δεν γινεται.. τουλαχιστον μπορει να αρχισουν να βοηθουν οι βιταμινες αφου τις πινουμε 2 μηνες τωρα και εχει ηρεμησει απο την πιεση και το αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου!

@Antonia2 Περαστικά στον μπαμπά, εύχομαι καλή ανάρρωση και πάλι, όλα να πάνε καλά!
@Raf123 Συλλυπητήρια για τον παππού. 

@Nandia- μια χαρά οι επαφές σου ❤️ 
@Hope19 Αργά ΄ή γρήγορα σε όλες μας θα έρθει... 🤰

@Princess28 Τέλειος ο συνδιασμός ονομάτων που σκέφτηκες !!
@JoyCat Όλες οι ευχές μου και για εσένα 



Και φυσικά καλή επιτυχία στα κορίτσια @Παρασκευαιδου και @Ευάγγελοςτ που αν θυμάμαι καλά σήμερα πάνε για την εμβρυομεταφορά τους ❤️ Καλή εμφύτευση εύχομαι αγαπημένες μου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου!

@Antonia2 Περαστικά στον μπαμπά, εύχομαι καλή ανάρρωση και πάλι, όλα να πάνε καλά!
@Raf123 Συλλυπητήρια για τον παππού. 

@Nandia- μια χαρά οι επαφές σου ❤️ 
@Hope19 Αργά ΄ή γρήγορα σε όλες μας θα έρθει... 🤰

@Princess28 Τέλειος ο συνδιασμός ονομάτων που σκέφτηκες !!
@JoyCat Όλες οι ευχές μου και για εσένα 



Και φυσικά καλή επιτυχία στα κορίτσια @Παρασκευαιδου και @Ευάγγελοςτ που αν θυμάμαι καλά σήμερα πάνε για την εμβρυομεταφορά τους ❤️ Καλή εμφύτευση εύχομαι αγαπημένες μου! 

 

Ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι μου γλυκό. Ναι ναι σήμερα πάω να πάρω τα εμβρυακια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κανετε? Εχω μερες να μπω! Εγω πηγα στο γιατρο την περασμένη εβδομάδα.. Κατα τα τύχη μου λεει έχεις οωρρηξια σημερα.. του λεω και τι κανω εδω γιατρέ? Φευγω παω σπιτι χαχαχα 😆😆😆Μιλησαμε για την εμβρυομεταφορα. Σε δεκα μερες περιμενω περιοδο και 21η μερα κανω μια ενεση μου ερχεται περιοδος μετα απο δεκα μερες περιπου και ξεκινω τα φαρμακα για την προετοιμασια της εμβρυομεταφορας. ΚΑλως εχοντων των πραγματων τελος Μαϊου περίπου θα κανω την εμβρυομεταφορα. Ανυπομονω τοσο πολυ!

Ρε κορίτσι και αν σήμερα πιάσεις; πως θα κάνεις 21 την ενεση; μήπως να κάνεις πρώτα τεστ και μετά ενεση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ρε κορίτσι και αν σήμερα πιάσεις; πως θα κάνεις 21 την ενεση; μήπως να κάνεις πρώτα τεστ και μετά ενεση; 

Χμμμ κοιτα πηγα Πεμπτη στον γιατρο και ειχα ετοιμο ωαριο. Ειχα επαφη μονο Τεταρτη... Λες να γινει το θαυμα βρε κορίτσι μου? Τοσα χρονια και με μια επαφη προν την οωρρηξια?  Παντως δεν το εξηγησα ισως σωστα! Σε αυτο τον κυκλο θα αδιαθετησω κανονικα γιρω στις 13 του μηνα.. μετα δευτερη μερα κυκλου θα κανω εξετασεις ορμονικες και σε εκεινο τον κυκλο 21η μερα θα κανω τη Arvekap! Σε μπερδεψα χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι μου γλυκό. Ναι ναι σήμερα πάω να πάρω τα εμβρυακια μου.

Σημερα ειναι κοριτσακι μου! Ειχα μπερδευτει και στο αλλο θεμα σου γραφω για Πεμπτη! Με το καλό , με το καλό να παρεις σπιτι τα εμβρυακια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτμε το καλό και σε σενα κοριτσι μου.. Θυμαμαι πριν χρονι απου τα λεγαμε και ηρθε τωρα και για σενα η στιγμη σου! Ειμαι πολυ συγκινημενη γιατι εισαι απο τα παλια κοριτσια και εχουμε μοιραστει τοσα πολλα! Με το καλο να τα παρεις και να φωλιασουν για 9 μηνες στην κοιλιτσα σου!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

ΠΟλυ καλες ήταν οι επαφές Νάντια μου! Εύχομαι σε δύο εβδομάδες να έχεις θετικό τεστάκι!! Κύπρο Ναντια μου εχετε 30άρια! Πω πω ζέστη απο τώρα!

ασε αρχισαν απο τωρα τα 30αρια.. ελπιζω να μην συνεχισει ετσι.. εχει και πολλη σκονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

ασε αρχισαν απο τωρα τα 30αρια.. ελπιζω να μην συνεχισει ετσι.. εχει και πολλη σκονη

Υπομονη κοριτσι μου τα ξερω μιλάω συχνα με Κύπριους συναδέλφους και μου τα λενε γιατι δουλευω σε κυπριακη εταιρεια (σε branch στη Ελλαδα είμαι). Εχω καιρο να κατεβω ομως με τον covid. Κι εμεις εδώ αυτές τις μέρες μας έφαγε η αφρικανικη σκόνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι μου γλυκό. Ναι ναι σήμερα πάω να πάρω τα εμβρυακια μου.

καλη επιτυχια.. ευχομαι να πετυχει και να εχεις σε λιγους μηνες το παιδακι σου η τα παιδιακια σου στην αγκαλια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλή εβδομάδα,Όπως κάθε 1η Δευτέρα του μήνα (3ος συνεχόμενος μήνας θυμίζω)έτσι και σήμερα περιμένω αποτέλεσμα χοριακής.Είμαι πάλι έγκυος με τελευταία περίοδο 6/3.Εντάξει τι να πω!!!Είχα κάνει τεστ πρώιμης ανίχνευσης την περασμένη Κυριακή αρνητικό και είχα ανακουφιστεί κορίτσια γιατί 7/3 έχω ραντεβού στο ΕΛΕΝΑ .Το Σαββατο που περίμενα έκανα ένα τεστ κανονικό το απόγευμα και βγήκε θετικό.Συμπτωματα τίποτα μόνο συχνοουρία.Μια από τα ίδια θα έχουμε .Το μεσημέρι θα ξέρω.Αισιόδοξη δεν είμαι αλλά και πως να είμαι ?Όπως και να έχει ο Θεός μόνο αποφασίζει εμείς θεατές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα,Όπως κάθε 1η Δευτέρα του μήνα (3ος συνεχόμενος μήνας θυμίζω)έτσι και σήμερα περιμένω αποτέλεσμα χοριακής.Είμαι πάλι έγκυος με τελευταία περίοδο 6/3.Εντάξει τι να πω!!!Είχα κάνει τεστ πρώιμης ανίχνευσης την περασμένη Κυριακή αρνητικό και είχα ανακουφιστεί κορίτσια γιατί 7/3 έχω ραντεβού στο ΕΛΕΝΑ .Το Σαββατο που περίμενα έκανα ένα τεστ κανονικό το απόγευμα και βγήκε θετικό.Συμπτωματα τίποτα μόνο συχνοουρία.Μια από τα ίδια θα έχουμε .Το μεσημέρι θα ξέρω.Αισιόδοξη δεν είμαι αλλά και πως να είμαι ?Όπως και να έχει ο Θεός μόνο αποφασίζει εμείς θεατές.

το θετικο ειναι οτι μενεις εγκυος και σε καποια στιγμη θα ειναι καλο και το εμβρυο.. εγω προσπαθω 7 μηνες μετα την αποξεση και δεν εμεινα εγκυος.. τωρα να μου πεις ουτε το ενα ειναι καλο ουτε το αλλο αλλα εχεις το θετικο οτι μενεις ευκολα και θα βρεθει το λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Υπομονη κοριτσι μου τα ξερω μιλάω συχνα με Κύπριους συναδέλφους και μου τα λενε γιατι δουλευω σε κυπριακη εταιρεια (σε branch στη Ελλαδα είμαι). Εχω καιρο να κατεβω ομως με τον covid. Κι εμεις εδώ αυτές τις μέρες μας έφαγε η αφρικανικη σκόνη.

δεν μπορουμε να κανουμε και τιποτα αλλο.. μονο υπομονη και να αποφευγουμε να ειμαστε εξω ασκοπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

το θετικο ειναι οτι μενεις εγκυος και σε καποια στιγμη θα ειναι καλο και το εμβρυο.. εγω προσπαθω 7 μηνες μετα την αποξεση και δεν εμεινα εγκυος.. τωρα να μου πεις ουτε το ενα ειναι καλο ουτε το αλλο αλλα εχεις το θετικο οτι μενεις ευκολα και θα βρεθει το λαθος

Τι να πω!!Πραγματικά...ας περιμένω μέχρι το μεσημέρι για το αποτέλεσμα αλλά το ένστικτο όπως ξέρεις κι εσύ λέει πολλά και ο φόβος επίσης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Τι να πω!!Πραγματικά...ας περιμένω μέχρι το μεσημέρι για το αποτέλεσμα αλλά το ένστικτο όπως ξέρεις κι εσύ λέει πολλά και ο φόβος επίσης...

ναι ξερω οτι το ενστικτο δυσκολα πεφτει εξω απλα εσυ να προσπαθησεις να σκεφτεσαι τα θετικα.. και να υπαρχει κατι που δεν τα αφηνει να προχωρησουν θα βρεθει και οταν διορθωθει θα ερθει και το μωρο.. το θετικο ειναι οτι μενεις ευκολα και αυτο να κρατησεις βασικα για να μην πεσει η ψυχολογια σου παρα πολυ γιατι χρειαζομαστε καλη ψυχολογια.. εγω προσπαθω να σκεφτομαι οτι ειμασταν πιεσμενοι μεχρι τον μαρτιο και μαλλον επαιξε ρολο.. αλλα και οτι εχει 2 μηνες που πινουμε βιταμινες και θα βοηθησουν.. ελπιζω οτι συντομα θα ερθει και το μωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

ναι ξερω οτι το ενστικτο δυσκολα πεφτει εξω απλα εσυ να προσπαθησεις να σκεφτεσαι τα θετικα.. και να υπαρχει κατι που δεν τα αφηνει να προχωρησουν θα βρεθει και οταν διορθωθει θα ερθει και το μωρο.. το θετικο ειναι οτι μενεις ευκολα και αυτο να κρατησεις βασικα για να μην πεσει η ψυχολογια σου παρα πολυ γιατι χρειαζομαστε καλη ψυχολογια.. εγω προσπαθω να σκεφτομαι οτι ειμασταν πιεσμενοι μεχρι τον μαρτιο και μαλλον επαιξε ρολο.. αλλα και οτι εχει 2 μηνες που πινουμε βιταμινες και θα βοηθησουν.. ελπιζω οτι συντομα θα ερθει και το μωρο

Στο εύχομαι κι εσένα κορίτσι μ.Να έρθει και να μείνει γιατί το αξίζεις όπως και όλα τα κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα,Όπως κάθε 1η Δευτέρα του μήνα (3ος συνεχόμενος μήνας θυμίζω)έτσι και σήμερα περιμένω αποτέλεσμα χοριακής.Είμαι πάλι έγκυος με τελευταία περίοδο 6/3.Εντάξει τι να πω!!!Είχα κάνει τεστ πρώιμης ανίχνευσης την περασμένη Κυριακή αρνητικό και είχα ανακουφιστεί κορίτσια γιατί 7/3 έχω ραντεβού στο ΕΛΕΝΑ .Το Σαββατο που περίμενα έκανα ένα τεστ κανονικό το απόγευμα και βγήκε θετικό.Συμπτωματα τίποτα μόνο συχνοουρία.Μια από τα ίδια θα έχουμε .Το μεσημέρι θα ξέρω.Αισιόδοξη δεν είμαι αλλά και πως να είμαι ?Όπως και να έχει ο Θεός μόνο αποφασίζει εμείς θεατές.

Ρε κορίτσι μου κάθε μήνα πιάνεις τόσο εύκολα που θα πάει θα σου κάτσει!!! Ζηλεύουμε δεν στο κρύβω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Εγώ είμαι καλύτερα με το στομάχι. Εδώ μπει 14η. Σήμερα είναι να πάω να δω το μωράκι μου. Ίσως μου επιβεβαιώσει ο γιατρός το φύλο που είδαμε και στην αυχενική. ❤️❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...