Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πρέπει να είναι ίδιας έντασης οπότε ισως θέλει 1 με 2 ημέρες ακόμα... 

καλημέρα 💕💕💕 μάλλον σήμερα θα είναι θετικό…ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλό ΣΚ ❤️❤️❤️
 

Εχω πάθει κόλλημα με την υπόθεση στην Πάτρα χθες είδα αρκετές εκπομπές της Νικολούλης!! Έπαθα σοκ με αυτή την γυναίκα…ευτυχως υπάρχει θεός και θα δικαιώσει αυτά τα παιδιά…🙏🙏😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. 

Εγώ ξύπνησα με νεύρα. Πρέπει να κατέβω να καθαρίσω την αποθήκη γτ έσπασε ένας σωλήνας από τον πάνω όροφο και μου έχει πλημμυρίσει τα πράγματα. 

😡😡😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλό μήνα να έχουμε!!! Εγώ αυτό τον μήνα τα έχω αφήσει όλα στο φλου ούτε τεστ ωορρηξιας έχω κάνει ούτε τίποτα περιμένω την ακατανομαστη 14/4 ή θα έρθει κανονικά όπως πάντα και θα κλείσω το ραντεβού για την υστεροσαλπιγγογραφια ή θα γίνει κανένα θαυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Σαββατοκύριακο κοριτσάκια μου!!!! 💕😘 Να χαλαρώσουμε λιγάκι!!!  Την καλύτερη δουλειά έκανες, έτσι μπορεί να έρθει πιο γρήγορα @Lacostaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε όλες!! 

@Lacostaki Εμάς έτσι μας ήρθε με τη μία εγκυμοσύνη! Εγώ του έλεγα του καλού μου: Αποκλείεται! Δεν ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση να είμαι έγκυος!! Ήμουν σίγουρη ότι όταν είχαμε επαφές είχε περάσει η ωορρηξία. Να μην έρχεται η περίοδος και να αναρωτιέμαι εγώ. Να μου λέει είσαι έγκυος, μετά άρχισα να σκέφτομαι βρε λες; Μια χαρά έρχεται κι έτσι και πολύ πιο ανέμελα 😊🤗

@Raf123 Να πάνε όλα πολύ πολύ καλά και να έρθει το θετικουλι σου σε λίγες μέρες!! 

PS: Εμείς τελικά το χάσαμε 1,5 μηνός λόγω των πολύ υψηλών αντισωμάτων ΑΝΑ που είχα.. Τώρα εύχομαι να έρθει ξανά αφού έχω πάρει και τα μέτρα μου 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2022 at 10:23 ΠΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα καλό μήνα να έχουμε και καλό Πάσχα να έχουμε ❤️🙏😁 

Εύχομαι η Ανασταση του Κυρίου να φέρει χαρμόσυνα νέα σε όλες μας 🙏❤️ Με το καλό να μας χαρίσει όλες εμάς που Τον παρακαλάμε καθημερινά ένα υγιέστατο μωράκι! 

@Hopemumtobeπεριμένω να μου πεις αν έχεις ξανακούσει πιο όμορφο ήχο από αυτό της καρδούλα του μωρου σου το απόγευμα 😇😘💕 με το καλό κορίτσι μου

@babyblue94 εύχομαι να μας φέρεις γούρι σε όλες μιας και είσαι και εγκυουλα 😍❤️😍❤️

@Nandia- πως πάνε οι προσπάθειες;;;; 😘

 

Του δίνω και καταλαβαίνει 🤣🤣🤣🤣🤣 ευτυχως έχουμε ηρεμήσει.. τέλος η πίεση από την ανακαίνιση.. αντε να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε αυτό το μηνα

 

στις On 1/4/2022 at 10:51 ΠΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα! 

Χθες πήγα για υπέρηχο στο γυναικολόγο και έχει φύγει η κύστη ευτυχώς απορροφηθηκε! 

Οπότε αύριο ξεκινάω clomiphene (3-7 μέρα του κύκλου θα τα πάρω) και την άλλη Πέμπτη ξαναπάω για υπέρηχο. 

Από την μία έχω άγχος να δω αν θα αντίδρασω καλά στο φάρμακο και από την άλλη έχω τρελή χαρά και αισιοδοξία ότι όλα θα πάνε καλά, μου φαίνεται απίστευτο ότι μπορεί τον άλλο μήνα να είμαι έγκυος! ❤️🎉🙏 

Στο εύχομαι να είσαι 2πλη τον άλλον μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2022 at 12:17 ΜΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μολις γυρισα απτο γιατρο! Ειμαι 6 εβδομαδων + 3 ημερών!! Με μεγαλη προσπαθεια ακουσουμε την καρδουλα!! Δεν το πιστευω και φυσικα εκλαψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ευτυχισμενη αν και ο γιατρος μου ειπε να ειμαστε ακομη λιγο συγκρατημενοι γιατι ακομα αρχη!

Τον πιο όμορφο ήχο άκουσες..  εύχομαι να πάνε όλα τέλεια ❤❤

 

στις πριν 23 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Νοιώθω άσχημα σαν να σας έχω παραμελήσει 🥺 όμως δεν παύω να σας σκέφτομαι κ να προσεύχομαι για εσάς ❤

Εγω τον μεγάλο τον βαφτησα 2 μηνών και 9 ημερών και τον μικρό 5 μέρες πριν κλείσει 2 μηνών.. καλύτερα κατ εμένα για να κοινωνουν κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου εξαφανιστηκα χθες γιατι ο ανδρας μου ξυπνησε με πυρετο και βηχα, εκανε σελφ τεστ και ηταν αρνητικο αλλα ειμαισιγουρη οτι εχει κοβιντ. Καταλαβαινετε τι χαρα πηρα! Ετσι πηρα τα μπογαλακια μου και πηγα να μεινωβ στους γονεις μου.... Ελπιζω να μην κολλησα τον ειχα απο προηγουμενη μερα σε αποσταση ετσι κι αλλιως γιατι εβλεπα οτι εχει λιγοβηχα. Καλη Κυριακη σε ολες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/4/2022 at 7:55 ΜΜ, ο/η Froufro είπε:

Γλυκιά μου πόσο χαίρομαι για εσένα!!! Όλα καλά θα είναι... περιμένω να διαβάζω τα καλά σου νέα 🥰🥰🥰

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/4/2022 at 12:31 ΠΜ, ο/η Princess28 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου είμαι τόσο συγκινημένη!!!!! Ένα υπέροχο ταξίδι ξεκινάει για εσένα!!!! 🙏🥰💞 Να είσαι ευτυχισμένη εγώ μαζί σου!!!! Πρέπει να χαιρόμαστε τη στιγμή, και αυτή η στιγμή είναι για να είσαι ευτυχισμένη!!!!!😍😀🥰🥰🥰🥰 Εγώ νιώθω τη χαρά σου😊😊 Με το καλό κοπέλα μου να πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να κρατάτε το θαυματάκι σας!!! 🙏🙏❤️❤️❤️ Ο άντρας σου πώς είναι;;

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! Ο ανδρας μου χαιρεται κι αυτος πολυ και επιτελους το εκφραζει περισσοτερο τωρα μαλλον εχει κοβιντ οποτε εφυγα απο σπιτι να μην κολλησω, μενουμε σε μικρο σπιτι και η απομονωση πολυ δυσκολη.. Εσυ πως πας με κοριτσακι σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ αυτό τον μήνα μάλλον Τζιφός. Χάσαμε κάποιες επαφές και είμαι μέσα στα νεύρα με τον άντρα μου. 

Σήμερα ξύπνησα κομμάτια και έχω λίγα δέκατα. Θα προσπαθήσω να έρθω σήμερα σε επαφή αλλά άδικος κόπος.

@Hopemumtobe μακάρι να είναι απλά αλλεργικό με την σκόνη τόσες μέρες. Για καλό και για κακό μείνε στους γονείς σου καμία βδομαδουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ❤️❤️ 
 

πως είστε;; Εύχομαι μια όμορφη Κυριακή σε ολες!! 
 

Εγώ είχα θετικό τεστ ωορρηξιας χθες το απόγευμα αλλά αποφάσισα να έχω επαφή σήμερα, ειχαμε το πρωί αν έχουμε κ όρεξη θα έχουμε κ το βράδυ κ αύριο το βράδυ…ειχαμε κ μια προχθές πριν το θετικό τεστ κ πριν 3-4 ημερες…δεν ξέρω πως θα πάει…είπα να κάνω κ αυτό το πείραμα γιατί τόσους μηνες με το κάθε μέρα δεν μας βγήκε 😂😂

@Hopemumtobeπεραστικα στον άντρα σου μακάρι να μην είναι κοβιντ!! Δεν είχατε ξανά κολλήσει; Ή ιδέα μου είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Κακοτυχία το θεματάκι κορίτσια μ..να έρθουν τα πασχαλινό χριστουγεννιατικα μωράκια κ να μείνουν ❣❣❣

Ωχχχ  καλοτυχο ήθελα εννοείται να γράψω...το έξυπνο πληκτρολόγιο μάλλον χαζό είναι γιατί αυτό τον μήνα θα έχουμε πολλά bebe Ε???? ΝΑΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe καλά έκανες και έφυγες να προφυλαχτεις... Δεν είστε για τέτοια τώρα!!! Εφόσον βγήκε αρνητικό δεν είναι κοβιντ.. Γυρνάνε και ιώσεις... Αλλά καλά έκανες ότι και να είναι καλό είναι να μην άρρωστησεις τώρα στο πρώτο τρίμηνο!!!

@ΜαρίαΔημήτρηςσε καταλαβαίνω απόλυτα εγώ 😡 και εμένα τα ίδια.. Σιγά λέει και τι να κάνουμε ας χάσουμε μια επαφή!! Και του λέω πως θα έρθει το μωρό;;; με τον αέρα;;;;; 1 επαφή σε όλες τις γονιμες δεν είναι και πολλές οι πιθανότητες.... 

@Raf123 πρωί βράδυ;;; Εντάξει είσαι τυχερη χαχαχχαχα εμένα μια την ημέρα και πολύ είναι!!! Χαχαχαχα αυτά γινόταν όταν ήμασταν στην "καψούρα" μας τα πρώτα χρόνια.. Τώρα παει... 😂

@anli1978@anli1978 αντε και εσύ να μας πεις χαρμόσυνα 

@Nandia- αυτά είναι δωστου δωστου να καταλάβει χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Hopemumtobe καλά έκανες και έφυγες να προφυλαχτεις... Δεν είστε για τέτοια τώρα!!! Εφόσον βγήκε αρνητικό δεν είναι κοβιντ.. Γυρνάνε και ιώσεις... Αλλά καλά έκανες ότι και να είναι καλό είναι να μην άρρωστησεις τώρα στο πρώτο τρίμηνο!!!

@ΜαρίαΔημήτρηςσε καταλαβαίνω απόλυτα εγώ 😡 και εμένα τα ίδια.. Σιγά λέει και τι να κάνουμε ας χάσουμε μια επαφή!! Και του λέω πως θα έρθει το μωρό;;; με τον αέρα;;;;; 1 επαφή σε όλες τις γονιμες δεν είναι και πολλές οι πιθανότητες.... 

@Raf123 πρωί βράδυ;;; Εντάξει είσαι τυχερη χαχαχχαχα εμένα μια την ημέρα και πολύ είναι!!! Χαχαχαχα αυτά γινόταν όταν ήμασταν στην "καψούρα" μας τα πρώτα χρόνια.. Τώρα παει... 😂

@anli1978@anli1978 αντε και εσύ να μας πεις χαρμόσυνα 

@Nandia- αυτά είναι δωστου δωστου να καταλάβει χαχαχαχα

Χαχαχαχαχα και εγώ πριν λιγες ημερες με νευρίασε χαχαχα γιατί οκ είναι κουρασμένος η δουλεια του είναι κουραστική κ ετρεχε κ λίγο για το σπίτι να βρει να πάρει προσφορές κτλ κ του κάνω δεν είμαι η Παναγία να μου το στείλει ο θεός το μωρό🤣🤣… αλλά μάλλον άκυρο για απόψε η επαφή! Πέθανε ο παππούς του πριν λίγο μας πήρε τηλ η αδερφή του άντρα μου κ δεν ξέρω αν είναι σωστό να κάνουμε κ απόψε κ αύριο…😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχα και εγώ πριν λιγες ημερες με νευρίασε χαχαχα γιατί οκ είναι κουρασμένος η δουλεια του είναι κουραστική κ ετρεχε κ λίγο για το σπίτι να βρει να πάρει προσφορές κτλ κ του κάνω δεν είμαι η Παναγία να μου το στείλει ο θεός το μωρό🤣🤣… αλλά μάλλον άκυρο για απόψε η επαφή! Πέθανε ο παππούς του πριν λίγο μας πήρε τηλ η αδερφή του άντρα μου κ δεν ξέρω αν είναι σωστό να κάνουμε κ απόψε κ αύριο…😢😢

Ωχ θερμά συλλυπητήρια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 Συλλυπητήρια! Να ζήσετε να τον θυμάστε.

Εντάξει όμως, είχατε επαφή το πρωί, σωστά; Τότε είσαι τέλεια! Μην το παρακάνουμε κι όλη την ώρα 😋 Έχουμε κι άλλες δουλειές να κάνουμε 😂

Βρε κορίτσια κάντε μια προσευχή και για μένα να έρθει γρήγορα το θετικούλι! Γιατί δεν κάνει να παίρνω κορτιζόνη για πολύ, δεν είναι κι ένα ήπιο φάρμακο.. Από την άλλη χωρίς αυτήν δεν θα τα καταφέρω τους 4 πρώτους κρίσιμους μήνες και θα έχω πάλι αποβολή. Τα όνειρά μας θέλουν θυσίες 😟 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου συγγνωμη που εχω χαθρι αλλα εκανε ο μπαμπας μου χθες τη δευτερη επεμβαση κ τρεχαμε οικογενειακως. Ευτυχως πηγε καλα και αναμενουμε τη βιοψια σε 15 μερες. Το μονο κσκο εινσι οτι τον καιει πολυ ο λσιμος κ τον επηρεασε πυ η αναισθησια. Το στομαχι του χαλια. Τεσπα αυτο ειναι το λιγοτερο...

@Froufroμου με το καλο να βαφτισετε τη μπουμπουκα σας!!! Να ειναι γερη κι ευλογημενη!!!!🎈🙏🎈🎉🎉

@Hopemumtobe περαστικα στον αντρα σου!! Ευχομαι να μην ειναι κοβιντ κ γρηγορα να εινσι σιδερενιος!!🙏🙏🙏❤❤❤

@Raf123συλληπηρια για τον παππου. Εχασα κι εγω τη γιαγια μου το 2020 κ πονεσα πολυ. Μεγαλη σπωλεια. Να ειστε γεροι να τον θυμαστε.😔

Κοριτσια μου μεσα σε ολα εκλεισα κι εγω ραντεβου την παρασκευη σ ενα γιατρο π μου συστησαν. Εξειδικευεται σε υπογονιμοτητα κ ειναι και εξωσωμστιστης στο ivf. Θα παω να παρακολουθησουμε ωορρηξια κ του εκανα μια πρωτη συζητηση γ εξωσωματικη κ μου ειπε να το συζητησουμε σπ κοντα. Να του παω εξετασεις κλπ κ να δωσω χρονο. Γνκα θρλρι λεει να δωσω κι αλλο χρονο και στα 33 ειμσι νεα και να μην βιαστω τοσο.αλλα του ειπα οτι ψυχολογικα δν ξερω σν αντεχω να προσπαθω.. τεσπα... ας παω την παρασκευη κ βλεπουμε..

Καλο βραδυ σε ολες!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/4/2022 at 9:10 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου πως εισαι;;; Πως είναι το μωράκι σου;; Πως θα το ονομάσετε;;

Καλησπέρα Ραφ μου♥️♥️

Καλά είμαστε κι εμείς κ η μπουμπού μας💞 Μεγαλώνει το κορίτσι μου💗

Λοιπόν, ο άντρας μου γενικά θέλει να δώσει οπωσδήποτε το όνομα της μαμάς του(Δήμητρα). Εγώ δεν ήθελα γονείς, ήθελα να δώσω άλλα ονόματα που μου άρεσαν, αλλά οκ. Τη μαμά μου εμένα τη λένε Claudia (είναι Γερμανίδα). 

Το όνομα είναι κάτι που σκέφτηκα μόνη μου, να τη βγάλουμε Δήμητρα Claudia (ή Claudia Δήμητρα τελοσπαντων) κ να τη φωνάζουμε Σήλια ( Celia στα αγγλικά).

Το Claudia έχει υποκοριστικό Celita από κει το Cel- και από το Demetria το -ia.

Έτσι θα δώσουμε και τα ονόματα των γιαγιάδων και θα’ναι όλοι ευχαριστημένοι!

Πώς σου φαίνεται;

Άρεσε και του άντρα μου το όνομα και η ιδέα! Κ στους γονείς μου, στις νονές κ σε όλους που το είπα τους αρέσει πάρα πολύ κ έχω ενθουσιαστεί😊🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου συγγνωμη που εχω χαθρι αλλα εκανε ο μπαμπας μου χθες τη δευτερη επεμβαση κ τρεχαμε οικογενειακως. Ευτυχως πηγε καλα και αναμενουμε τη βιοψια σε 15 μερες. Το μονο κσκο εινσι οτι τον καιει πολυ ο λσιμος κ τον επηρεασε πυ η αναισθησια. Το στομαχι του χαλια. Τεσπα αυτο ειναι το λιγοτερο...

@Froufroμου με το καλο να βαφτισετε τη μπουμπουκα σας!!! Να ειναι γερη κι ευλογημενη!!!!🎈🙏🎈🎉🎉

@Hopemumtobe περαστικα στον αντρα σου!! Ευχομαι να μην ειναι κοβιντ κ γρηγορα να εινσι σιδερενιος!!🙏🙏🙏❤❤❤

@Raf123συλληπηρια για τον παππου. Εχασα κι εγω τη γιαγια μου το 2020 κ πονεσα πολυ. Μεγαλη σπωλεια. Να ειστε γεροι να τον θυμαστε.😔

Κοριτσια μου μεσα σε ολα εκλεισα κι εγω ραντεβου την παρασκευη σ ενα γιατρο π μου συστησαν. Εξειδικευεται σε υπογονιμοτητα κ ειναι και εξωσωμστιστης στο ivf. Θα παω να παρακολουθησουμε ωορρηξια κ του εκανα μια πρωτη συζητηση γ εξωσωματικη κ μου ειπε να το συζητησουμε σπ κοντα. Να του παω εξετασεις κλπ κ να δωσω χρονο. Γνκα θρλρι λεει να δωσω κι αλλο χρονο και στα 33 ειμσι νεα και να μην βιαστω τοσο.αλλα του ειπα οτι ψυχολογικα δν ξερω σν αντεχω να προσπαθω.. τεσπα... ας παω την παρασκευη κ βλεπουμε..

Καλο βραδυ σε ολες!!❤❤❤❤

Τόνια μου πολύ χάρηκα που πήγε καλά η επέμβαση. Ελπίζω να είναι καλή κ η βιοψία σε 15 μέρες🙏 Όλα τα άλλα που είναι περαστικά μη σε αγχώνουν❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! Ο ανδρας μου χαιρεται κι αυτος πολυ και επιτελους το εκφραζει περισσοτερο τωρα μαλλον εχει κοβιντ οποτε εφυγα απο σπιτι να μην κολλησω, μενουμε σε μικρο σπιτι και η απομονωση πολυ δυσκολη.. Εσυ πως πας με κοριτσακι σας? 

Τέλεια🥰❤️❤️ Όχι για τον κοβιντ, αλλά που το εκφράζει περισσότερο χαχα

Καλά έκανες κ έφυγες για λίγες μέρες, ελπίζω να μην κόλλησες!! Κ ελπίζω να μην έχει κοβιντ κ ο άντρας σου ή έστω να το περάσει ελαφριά! Είστε εμβολιασμένοι;

Εμείς καλά, προσαρμοζόμαστε💕 κ βλέπουμε τα μικράκια να μεγαλώνουν💞 19 ημερών η νεραιδούλα μας σήμερα🧚‍♀️🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ευχαριστώ πολύ ο καημενουλης άντεξε παρά πολύ το πάλεψε αρκετά…😢 ο άντρας μου έχει μια βδομάδα π μ έλεγε ότι θέλει να τον δει αλλά λόγο κοβιντ δεν άφηναν κανένα να πάει στο νοσοκομείο!! Είχε πάει πριν 1 μήνα π ήταν στην εντατική που ήξερε μια νοσοκόμα και τον έβαλε να τον δει για 5 λεπτά όταν ήταν αυτή σε βάρδια εννοείται με τεστ κοβιντ! Δεν μπορώ να καταλάβω πλέον αυτή τη λογική με τον κορονοιο πραγματικά όταν μέσα στα νοσοκομεία δουλεύουν γιατροί κ νοσηλευτικό προσωπικό και άλλο προσωπικό οι οποίοι κ αυτοί έχουν ζωή έξω από το νοσοκομείο κ οικογένεια κ έρχονται σε επαφή με κόσμο η ίδια πιθανότητα είναι να φέρεις τον ιό μέσα στον χώρο εργασίας σου…τόσοι άνθρωποι πέθαναν μόνοι τους 💔💔 έστω ενας δικός του ασθενή να είναι μαζί του…

Τώρα θα πάω δουλεια κ θα πάρω τον μάνατζερ μου να του πω ότι το μεσημέρι θα σχολασω…όσο για το μωράκι αυτό το μήνα ότι έγινε! Δεν ελπίζω σε τίποτα σε αυτό το μήνα…δε πειράζει υγεία να έχουμε κ θα έρθει κάποια στιγμή…

@Antonia2ευχομαι όλα να ξεπεραστούν με το μπαμπά σου ❤️❤️ Καλά έκανες κ έκλεισες ραντεβού!! Κ εμένα ο προηγούμενος γιατρος ήταν κ εξωσωματιστης το ίδιο κ η νέα γιατρος! Εμένα μ πρότειναν κ οι 2 αρχικά σπερματέγχυση λόγο ηλικιας αλλά επίσης θεωρούν ότι απλά χρειαζόμαστε λίγη βοήθεια…η εξωσωματική μ είπαν κ οι δυο να την αφήσω τελευταία σαν λύση!! 
 

@Princess28ωραιο όνομα Το Σήλια!! Μου κάνει ιταλικό δεν ξέρω γιατί…Άντε να σας ζήσει το μικρούλι σας ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχαχα και εγώ πριν λιγες ημερες με νευρίασε χαχαχα γιατί οκ είναι κουρασμένος η δουλεια του είναι κουραστική κ ετρεχε κ λίγο για το σπίτι να βρει να πάρει προσφορές κτλ κ του κάνω δεν είμαι η Παναγία να μου το στείλει ο θεός το μωρό🤣🤣… αλλά μάλλον άκυρο για απόψε η επαφή! Πέθανε ο παππούς του πριν λίγο μας πήρε τηλ η αδερφή του άντρα μου κ δεν ξέρω αν είναι σωστό να κάνουμε κ απόψε κ αύριο…😢😢

συλλυπητηρια.. ο θεος αναπαυσει την ψυχη του 😢

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου συγγνωμη που εχω χαθρι αλλα εκανε ο μπαμπας μου χθες τη δευτερη επεμβαση κ τρεχαμε οικογενειακως. Ευτυχως πηγε καλα και αναμενουμε τη βιοψια σε 15 μερες. Το μονο κσκο εινσι οτι τον καιει πολυ ο λσιμος κ τον επηρεασε πυ η αναισθησια. Το στομαχι του χαλια. Τεσπα αυτο ειναι το λιγοτερο...

@Froufroμου με το καλο να βαφτισετε τη μπουμπουκα σας!!! Να ειναι γερη κι ευλογημενη!!!!🎈🙏🎈🎉🎉

@Hopemumtobe περαστικα στον αντρα σου!! Ευχομαι να μην ειναι κοβιντ κ γρηγορα να εινσι σιδερενιος!!🙏🙏🙏❤❤❤

@Raf123συλληπηρια για τον παππου. Εχασα κι εγω τη γιαγια μου το 2020 κ πονεσα πολυ. Μεγαλη σπωλεια. Να ειστε γεροι να τον θυμαστε.😔

Κοριτσια μου μεσα σε ολα εκλεισα κι εγω ραντεβου την παρασκευη σ ενα γιατρο π μου συστησαν. Εξειδικευεται σε υπογονιμοτητα κ ειναι και εξωσωμστιστης στο ivf. Θα παω να παρακολουθησουμε ωορρηξια κ του εκανα μια πρωτη συζητηση γ εξωσωματικη κ μου ειπε να το συζητησουμε σπ κοντα. Να του παω εξετασεις κλπ κ να δωσω χρονο. Γνκα θρλρι λεει να δωσω κι αλλο χρονο και στα 33 ειμσι νεα και να μην βιαστω τοσο.αλλα του ειπα οτι ψυχολογικα δν ξερω σν αντεχω να προσπαθω.. τεσπα... ας παω την παρασκευη κ βλεπουμε..

Καλο βραδυ σε ολες!!❤❤❤❤

Καλημερα.. ευχομαι να πανε ολα καλα με τον πατερα σου.. πηγαινε στον γιατρο και θα εχει καθαρη εικονα οταν θα σε εξετασει..μονο τοτε θα δει πως θα προχωρησετε

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα Ραφ μου♥️♥️

Καλά είμαστε κι εμείς κ η μπουμπού μας💞 Μεγαλώνει το κορίτσι μου💗

Λοιπόν, ο άντρας μου γενικά θέλει να δώσει οπωσδήποτε το όνομα της μαμάς του(Δήμητρα). Εγώ δεν ήθελα γονείς, ήθελα να δώσω άλλα ονόματα που μου άρεσαν, αλλά οκ. Τη μαμά μου εμένα τη λένε Claudia (είναι Γερμανίδα). 

Το όνομα είναι κάτι που σκέφτηκα μόνη μου, να τη βγάλουμε Δήμητρα Claudia (ή Claudia Δήμητρα τελοσπαντων) κ να τη φωνάζουμε Σήλια ( Celia στα αγγλικά).

Το Claudia έχει υποκοριστικό Celita από κει το Cel- και από το Demetria το -ia.

Έτσι θα δώσουμε και τα ονόματα των γιαγιάδων και θα’ναι όλοι ευχαριστημένοι!

Πώς σου φαίνεται;

Άρεσε και του άντρα μου το όνομα και η ιδέα! Κ στους γονείς μου, στις νονές κ σε όλους που το είπα τους αρέσει πάρα πολύ κ έχω ενθουσιαστεί😊🥰

πολυ ωραιο  ονομα και αφου συμφωνουν ολοι να το δωσεις της μικρης πριγκιπισσας.. να σας ζησει.. να ειναι γερή δυνατή και γεματη υγεία

στις πριν 9 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

@Raf123 Συλλυπητήρια! Να ζήσετε να τον θυμάστε.

Εντάξει όμως, είχατε επαφή το πρωί, σωστά; Τότε είσαι τέλεια! Μην το παρακάνουμε κι όλη την ώρα 😋 Έχουμε κι άλλες δουλειές να κάνουμε 😂

Βρε κορίτσια κάντε μια προσευχή και για μένα να έρθει γρήγορα το θετικούλι! Γιατί δεν κάνει να παίρνω κορτιζόνη για πολύ, δεν είναι κι ένα ήπιο φάρμακο.. Από την άλλη χωρίς αυτήν δεν θα τα καταφέρω τους 4 πρώτους κρίσιμους μήνες και θα έχω πάλι αποβολή. Τα όνειρά μας θέλουν θυσίες 😟 

στο ευχομαι ολοψυχα να ερθει απο αυτο το μηνα κιολας💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...