Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Όλα καλά εγώ έπεσε πολύ δουλεια μετά την καραντίνα τρεχω να προλάβω ότι έμεινε πίσω αλλά δεν μαζεύεται! Θα έχουμε κ τους Βέλγους στη δουλεια τον Απρίλιο κ αρχίσανε τις προετοιμασίες για την παρουσίαση το δείπνο!! Πάω αργά στο σπίτι όρεξη για σεξ δεν έχω όποτε δεν ξέρω αυτος ο μηνας πως θα πάει αλήθεια! 
 

Αγχώνομαι πολύ για όλα αυτά που συμβαίνουν! Περιμέναμε πως κ πως αυτό το καλοκαίρι να πάρουμε μπρος από τον τουρισμό και να έτυχαν όλα αυτά που είναι τελικά πολύ χειρότερα τα πράγματα από κοβιντ! Ο θεός να μας προσέχει!! Ο αδερφος μου εργάζεται σε ρωσική εταιρία με πετρέλαια και είναι όλα αβέβαια μπορεί να βρεθεί κ χωρις δουλεια από το πουθενά θα δούμε…  
 

@Antonia2 κορίτσακι μου ελπίζω όλα να πάνε καλά με τον μπαμπά σου!! Να είσαι δυνατή για αυτόν να είστε αισιόδοξοι δυστυχως αυτή η αρρώστια θέλει καλή ψυχολογία!! Εύχομαι να ήταν λαθος!! Κανε κ ένα τεστ καλού κακού μήπως είναι κάτι άλλο απλά για να το απορρίψεις σαν ενδεχόμενο ❤️❤️❤️🤗
 

@anli1978συγχαρητηρΙα κοριτσάκι μου!!! Εύχομαι αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει!!! Αναμένουμε την χοριακη μαζί σου ❤️❤️❤️

Καλώς την!! Μας έλειψες καλέ κ ανησύχησαμε. Άλλη φορά ενημέρωση παρακαλώ αλλιως αδικαιολόγητη απουσια😅 σε ευχαριστώ καλή μου. ΜΑΚΑΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

 

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶
👶Π

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ  ΠΗΤ 29/05/22

MyNa:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

 evaioan:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ 13/08/22 👶

Mimi26:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ 25/08/22

Riaki2022:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:22/08/22

Mary.Ger:ΘΕΤΙΚΟ👶ΠΗΤ:02/09/22

Μαργαριτσ:ΘΕΤΙΚΟ 👶

babyblue94:ΘΕΤΙΚΟ👶

Τina21:ΘΕΤΙΚΟ👶

Anli1978:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Froufro:ΓΕΝΝΗΣΕ:18/01/22 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:? 

Maroulita:29/12 

Nandia _:15/03

marinamanoulitsa:09/03  

ΜαρίαΔημήτρης:20/03                                              

Lacostaki:21/03

Ntinaki83:?

 

 misofeggaro:22/01

Ευάγγελος τ:? 

 

Αννι:20/09                                   

Heart:17/12

Antonia2:01/01

Hopemumtobe:17/03

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

 

Raf123 :19/03

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Όλα καλά εγώ έπεσε πολύ δουλεια μετά την καραντίνα τρεχω να προλάβω ότι έμεινε πίσω αλλά δεν μαζεύεται! Θα έχουμε κ τους Βέλγους στη δουλεια τον Απρίλιο κ αρχίσανε τις προετοιμασίες για την παρουσίαση το δείπνο!! Πάω αργά στο σπίτι όρεξη για σεξ δεν έχω όποτε δεν ξέρω αυτος ο μηνας πως θα πάει αλήθεια! 
 

Αγχώνομαι πολύ για όλα αυτά που συμβαίνουν! Περιμέναμε πως κ πως αυτό το καλοκαίρι να πάρουμε μπρος από τον τουρισμό και να έτυχαν όλα αυτά που είναι τελικά πολύ χειρότερα τα πράγματα από κοβιντ! Ο θεός να μας προσέχει!! Ο αδερφος μου εργάζεται σε ρωσική εταιρία με πετρέλαια και είναι όλα αβέβαια μπορεί να βρεθεί κ χωρις δουλεια από το πουθενά θα δούμε…  
 

@Antonia2 κορίτσακι μου ελπίζω όλα να πάνε καλά με τον μπαμπά σου!! Να είσαι δυνατή για αυτόν να είστε αισιόδοξοι δυστυχως αυτή η αρρώστια θέλει καλή ψυχολογία!! Εύχομαι να ήταν λαθος!! Κανε κ ένα τεστ καλού κακού μήπως είναι κάτι άλλο απλά για να το απορρίψεις σαν ενδεχόμενο ❤️❤️❤️🤗
 

@anli1978συγχαρητηρΙα κοριτσάκι μου!!! Εύχομαι αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει!!! Αναμένουμε την χοριακη μαζί σου ❤️❤️❤️

Δεν πειράζει κορίτσι μου ας βοηθήσει ο Θεός να γλιτώσουμε τα χειρότερα και πάμε μαζί για τον επόμενο μήνα κι εγώ χαμένο τον έχω τον Μάρτιο σήμερα βγήκε θετικός και ο άντρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!! Όλα καλά εγώ έπεσε πολύ δουλεια μετά την καραντίνα τρεχω να προλάβω ότι έμεινε πίσω αλλά δεν μαζεύεται! Θα έχουμε κ τους Βέλγους στη δουλεια τον Απρίλιο κ αρχίσανε τις προετοιμασίες για την παρουσίαση το δείπνο!! Πάω αργά στο σπίτι όρεξη για σεξ δεν έχω όποτε δεν ξέρω αυτος ο μηνας πως θα πάει αλήθεια! 
 

Αγχώνομαι πολύ για όλα αυτά που συμβαίνουν! Περιμέναμε πως κ πως αυτό το καλοκαίρι να πάρουμε μπρος από τον τουρισμό και να έτυχαν όλα αυτά που είναι τελικά πολύ χειρότερα τα πράγματα από κοβιντ! Ο θεός να μας προσέχει!! Ο αδερφος μου εργάζεται σε ρωσική εταιρία με πετρέλαια και είναι όλα αβέβαια μπορεί να βρεθεί κ χωρις δουλεια από το πουθενά θα δούμε…  
 

@Antonia2 κορίτσακι μου ελπίζω όλα να πάνε καλά με τον μπαμπά σου!! Να είσαι δυνατή για αυτόν να είστε αισιόδοξοι δυστυχως αυτή η αρρώστια θέλει καλή ψυχολογία!! Εύχομαι να ήταν λαθος!! Κανε κ ένα τεστ καλού κακού μήπως είναι κάτι άλλο απλά για να το απορρίψεις σαν ενδεχόμενο ❤️❤️❤️🤗
 

@anli1978συγχαρητηρΙα κοριτσάκι μου!!! Εύχομαι αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει!!! Αναμένουμε την χοριακη μαζί σου ❤️❤️❤️

Ραφαελα μου μακαρι να πανε καλα τα πραγματα για ολους μας!! Ευχομαι και ο αδερφος σου να μην χασει τη δουλεια του..🙏🙏

Οσο για την περιοδο δεν ηρθε ακομα. Μιλησα με τη γυναικολογο μου κ μου ειπε να κανω χοριακη. Μου τη συνταγογραφησε κ αυριο μεχρι τις 3 θα ξερω αποτελεσματα. Βεβαια δε δινω πιθανοτητες γτ τοσο που αγχωθηκα με το μπαμπα μου, πιστευω αυτο φταιει. Δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου ας βοηθήσει ο Θεός να γλιτώσουμε τα χειρότερα και πάμε μαζί για τον επόμενο μήνα κι εγώ χαμένο τον έχω τον Μάρτιο σήμερα βγήκε θετικός και ο άντρας μου

Περαστικα του κοριτσι μου! Εχει καποιο συμπτωμα;; πως ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Τα πήρα κορίτσι μου..48..δεν ξέρω.Καλύτερα από τις άλλες φορές.Θα μιλήσω με γιατρό και βλέπουμε

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!😃

Μα τι όμορφα που μπήκε ο μήνας!

Εσύ πάντως να είσαι αισιόδοξη! Δεν έχει σημασία ο αριθμός που ξεκινάς! Φίλη μου με 5 ημέρες καθυστέρηση είχε χοριακη 80 και τώρα έχει μια κορούλα κουκλάκι! Όλα καλά θα πάνε μόνο αυτό να σκέφτεσαι!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Kοριτσάκι μου ναι από ότι ξέρω δεν κάνεις οωρρηξία. Πας και με τον υπέρηχο ο γιατρός βλέπει πότε είναι έτοιμο το ενδομήτρι σου για την εμβρυομεταφορά. Μόλις το δει ότι είναι όπως πρέπει κανονίζει και γίνεται η απόψυξη των εμβρύων και κανονίζεται ημέρα της εμβρυομεταφοράς. Αυτό μπορεί να γίνει όποτε το ενδομήτριο σου είναι έτοιμο. Ουσιαστικά με τα χάπια αυτά φτιάχνετε τεχνητα το ενδομήτριο. Μπορεί να είναι έτοιμο και 15η μπορεί και 20η μέρα για παράδειγμα. Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Αυτός θα είναι ο μήνας που θα μας ανακοινώσεις ότι είσαι εγκυούλα. Ανυπομονώ!

Μακάρι κοριτσάκι μου! Αν και πιστεύω έτσι πως το υπολογίζω ότι τον Απρίλιο θα ξέρω! Ας μείνω όμως εγώ έγκυος κι ας είναι ότι μήνας θέλει!😄 Σκέφτομαι πάντως να τους ρωτήσω γιατί επέλεξαν να κάνω τεχνητό κύκλο. Εγώ έχω κύκλο ρολόι και κάνω ωορρηξία πάντα 14η -15η ημέρα! Γιατί να φορτωθω παραπάνω φάρμακα; Δεν ξέρω αν σκέφτομαι σωστά γιατί δεν γνωρίζω πολλά από εξωσωματικές άλλα πιστεύω ότι είναι λογικό να έχω κάποιες ανησυχίες και απορίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 περαστικά στον μπαμπακα σου κορίτσι μου! Εύχομαι να πάρετε τα καλύτερα αποτελέσματα και να βγεί γρήγορα γερός και δυνατός από αυτήν τη περιπέτεια!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου μακαρι να πανε καλα τα πραγματα για ολους μας!! Ευχομαι και ο αδερφος σου να μην χασει τη δουλεια του..🙏🙏

Οσο για την περιοδο δεν ηρθε ακομα. Μιλησα με τη γυναικολογο μου κ μου ειπε να κανω χοριακη. Μου τη συνταγογραφησε κ αυριο μεχρι τις 3 θα ξερω αποτελεσματα. Βεβαια δε δινω πιθανοτητες γτ τοσο που αγχωθηκα με το μπαμπα μου, πιστευω αυτο φταιει. Δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα ... 

Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα και να πάρεις ένα πολύ πολύ μεγάλο νούμερο κορίτσι μου! Καμία φορά όταν δεν το σκεφτόμαστε έρχεται! Στο λέω γιατί κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου έτρεχα στο νοσοκομείο με την γιαγιάκα μου! Είχα άγχος με την εγχείρηση που έπρεπε να κάνει και πραγματικά το μόνο που με ένοιαζε ήταν να πάνε όλα καλά και να βγεί γερή από το νοσοκομείο! Δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι εκείνο τον μήνα θα εμένα κι έγκυος! Κι όμως τα είχα καταφέρει! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Τα πήρα κορίτσι μου..48..δεν ξέρω.Καλύτερα από τις άλλες φορές.Θα μιλήσω με γιατρό και βλέπουμε

Μπράβο βρε κορίτσι μου,  συγχαρητήρια καλούς διπλασιασμόυς εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου,  ολα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι και απόλαυσε το γεγονός ότι είσαι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου μακαρι να πανε καλα τα πραγματα για ολους μας!! Ευχομαι και ο αδερφος σου να μην χασει τη δουλεια του..🙏🙏

Οσο για την περιοδο δεν ηρθε ακομα. Μιλησα με τη γυναικολογο μου κ μου ειπε να κανω χοριακη. Μου τη συνταγογραφησε κ αυριο μεχρι τις 3 θα ξερω αποτελεσματα. Βεβαια δε δινω πιθανοτητες γτ τοσο που αγχωθηκα με το μπαμπα μου, πιστευω αυτο φταιει. Δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα ... 

Κορίτσακι μου καλό, περαστικά στο μπαμπά σου εύχομαι όλα να πάνε καλά! Μια περιπέτεια να είναι και να πέρασει!!! Έχω περάσει παρόμοια κατάσταση, σε καταλαβαίνω απόλυτα!

@Raf123αυτή η δουλειά μας έχει φάει πραγματικά και εγώ ξεκίνησα και δεν προλαβαίνω τπτ πάλι! Εύχομαι για τον αδερφό σου να μην κινδυνέψει η θέση του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Τα πήρα κορίτσι μου..48..δεν ξέρω.Καλύτερα από τις άλλες φορές.Θα μιλήσω με γιατρό και βλέπουμε

Κοριτσι μου τι υπεροχα νεα!!! Πολλα συγχαρητήρια κορίτσι μου, ευχομαι μεσα απτην καρδια μου γρηγορα να πολλαπλασιαστει💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου μακαρι να πανε καλα τα πραγματα για ολους μας!! Ευχομαι και ο αδερφος σου να μην χασει τη δουλεια του..🙏🙏

Οσο για την περιοδο δεν ηρθε ακομα. Μιλησα με τη γυναικολογο μου κ μου ειπε να κανω χοριακη. Μου τη συνταγογραφησε κ αυριο μεχρι τις 3 θα ξερω αποτελεσματα. Βεβαια δε δινω πιθανοτητες γτ τοσο που αγχωθηκα με το μπαμπα μου, πιστευω αυτο φταιει. Δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα ... 

Ααααααα!!! καλε ποτε περιμενες? Δευτερα? Ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να εχεις μια θετικη χοριακη και να κανεις την εκπληξη 💗 Περιμενουμε νεα αυριο!!!!!!!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσακι μου καλό, περαστικά στο μπαμπά σου εύχομαι όλα να πάνε καλά! Μια περιπέτεια να είναι και να πέρασει!!! Έχω περάσει παρόμοια κατάσταση, σε καταλαβαίνω απόλυτα!

@Raf123αυτή η δουλειά μας έχει φάει πραγματικά και εγώ ξεκίνησα και δεν προλαβαίνω τπτ πάλι! Εύχομαι για τον αδερφό σου να μην κινδυνέψει η θέση του!!

Κατερινα μου πως εισαι?💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτησω κατι? Πηγα σημερα στο γιατρο το πρωι γιατι επεμενε τη Δευτερα να παω Τεταρτη να δουμε τι γινεται αν αυξανεται καθολου παχος του ενδομητριου. Ε λοιπον  ειχα κανει πολυ νβρις 10η μερα ωορηξια και σημερα 11η ημερα ειχε αυξηθει μονο σε 6.2🙄  (Δευτερα ηταν 5,5) Αυτος μου ειπε οτι το θελουμε τουλαχιστον 7 οτι πιστευιε οτι προβλημα ειναι ορμνολογικο και μου λειπουν οιστρογονα και πρεπει να παρω cyclacur, ηθελα να ρωτησω εαν το δοκιμασε καποια κοπελα για να παχυνει το ενδομητριο και εαν τα καταφερε? Γενικα θα περιμενω πρωτα να δω εξετασεις σπερματος επαναληπτικες γιατι εαν  ειναι χαλια και δεν εχουμε πιθανοτητα δεν θελω να παιρνω τσαμπα καιρο ορμονες. Παω να ανοιξω και ενα σχετικο θεματακι μηπως καποια κοπελα που ξερει κατι σχετικο το δει,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου μακαρι να πανε καλα τα πραγματα για ολους μας!! Ευχομαι και ο αδερφος σου να μην χασει τη δουλεια του..🙏🙏

Οσο για την περιοδο δεν ηρθε ακομα. Μιλησα με τη γυναικολογο μου κ μου ειπε να κανω χοριακη. Μου τη συνταγογραφησε κ αυριο μεχρι τις 3 θα ξερω αποτελεσματα. Βεβαια δε δινω πιθανοτητες γτ τοσο που αγχωθηκα με το μπαμπα μου, πιστευω αυτο φταιει. Δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα ... 

Ωχ??? Βρε λες??! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! 🤰🤰🤰🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Τα πήρα κορίτσι μου..48..δεν ξέρω.Καλύτερα από τις άλλες φορές.Θα μιλήσω με γιατρό και βλέπουμε

Καλημερα... η φρουφρο ξεκινησε με 20.. σου ευχομαι να πανε ολα καλα.. το σημαντικο ειναι οτι μενεις εγκυος ευκολα.. εγω δεν εχω μεινει 6 μηνες τωρα ξανα.. αν θυμαμαι καλα δεν εχεις καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφαελα μου μακαρι να πανε καλα τα πραγματα για ολους μας!! Ευχομαι και ο αδερφος σου να μην χασει τη δουλεια του..🙏🙏

Οσο για την περιοδο δεν ηρθε ακομα. Μιλησα με τη γυναικολογο μου κ μου ειπε να κανω χοριακη. Μου τη συνταγογραφησε κ αυριο μεχρι τις 3 θα ξερω αποτελεσματα. Βεβαια δε δινω πιθανοτητες γτ τοσο που αγχωθηκα με το μπαμπα μου, πιστευω αυτο φταιει. Δεν εχω κανενα απολυτως συμπτωμα ... 

ποτε μην λες ποτε.. ερχεται εκει που δεν το περιμενεις.. σου ευχομαι να εχεις θετικη χοριακη

@Raf123 δυστυχως θα ειναι πολυ δυσκολα και φετος τα πραγματα... ελπιζω να τελειωσει συντομα ο πολεμος γιατι ειναι κριμα οι αθωες ψυχες που χανονται και βασανιζονται με ολη αυτη την κατασταση

καλημερα κοριτσια μου.. τι κανετε? εγω μαλλον αυτον τον μηνα τον εχασα.. δεν βρηκα θετικο τεστ ωορρηξιας αρα μαλλον δεν θα κανω αυτο το μηνα.. χτες ειχα λιγα υγρα αλλα δεν ενοιωσα τα πονακια που νοιωθω καθε μηνα.. εξαλλου πλεον ειμαι στην 16η μερα σημερα αρα δεν πιστευω οτι θα γινει ωορρηξια απο δω και περα.. απο επαφες καλα ειμαστε αν και χασαμε την 15η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα... η φρουφρο ξεκινησε με 20.. σου ευχομαι να πανε ολα καλα.. το σημαντικο ειναι οτι μενεις εγκυος ευκολα.. εγω δεν εχω μεινει 6 μηνες τωρα ξανα.. αν θυμαμαι καλα δεν εχεις καθυστερηση?

Καλημέρα κορ΄ίτσι 1/3 περίμενα.1 ημέρα καθυστέρηση.Δεν θα προχωρήσει κορίτσια όσο σκληρό και αν ακούγεται.Απλά γνωρίζω το σώμα μου.Ήδη σκέφτομαι τι πρέπει να κάνω από εδώ και πέρα γιατί πραγματικά δεν θεωρώ ότι είναι τυχαίο ούτε λόγω ηλικίας μόνο.Θα το δω πιο αναλυτικά από αύριο λογικά

Σας ευχαριστώ πολύ πάντως για τη συμπαράσταση και την ελπίδα που μου δίνετε

Εάν εντωμεταξύ γνωρίζετε κάποιο γιατρό ή κέντρο που εξειδικεύεται στις καθέξιν αποβολές ενημερώστε με παρακαλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορ΄ίτσι 1/3 περίμενα.1 ημέρα καθυστέρηση.Δεν θα προχωρήσει κορίτσια όσο σκληρό και αν ακούγεται.Απλά γνωρίζω το σώμα μου.Ήδη σκέφτομαι τι πρέπει να κάνω από εδώ και πέρα γιατί πραγματικά δεν θεωρώ ότι είναι τυχαίο ούτε λόγω ηλικίας μόνο.Θα το δω πιο αναλυτικά από αύριο λογικά

Σας ευχαριστώ πολύ πάντως για τη συμπαράσταση και την ελπίδα που μου δίνετε

Εάν εντωμεταξύ γνωρίζετε κάποιο γιατρό ή κέντρο που εξειδικεύεται στις καθέξιν αποβολές ενημερώστε με παρακαλώ

καμια φορα το ενστικτο μας μας προετοιμαζει .. και εγω το ενοιωσα και τις δυο φορες οτι θα τα εχανα.. σου ευχομαι να τα καταφερεις και να βρεις τον λογο που γινεται ολο αυτο.. και εγω δεν πιστευω οτι ειναι μονο θεμα ηλικιας.. τοσες κοπελες γεννησαν μετα τα 40 τους .. το θεμα θρομβοφυλιας το ειδες καθολου? εγω δεν μπορω να σε βοηθησω για γιατρο γιατι μενω κυπρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κατερινα μου πως εισαι?💗

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη μέρα να έχουμε!

Κοριτσάκι μου γλυκό σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! Δεν θα το κρύψω προχθές το βράδυ πλανταξα, χτυπήθηκα έπιασα πάτωμα, νιώθω πως έχασα το παιδί μου και ζητάω από θεό να μου στείλει το ίδιο υγιής! (Μπούρδες) αλλά έτσι μου έρχεται! Κάθε μέρα όμως και καλύτερα θα πάνε τα πράγματα, εχω τα εμβρυακια μου να με περιμένουν και μόλις νιώσω έτοιμη θα παω να τα πάρω, προσεύχομαι να μη γίνει παλι το ίδιο! 

Θα τα καταφέρουμε κορίτσια μου!! 

Εσυ πώς είσαι κορίτσι μου? Με τον άντρα σου όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Antonia2 περαστικά στον μπαμπακα σου κορίτσι μου! Εύχομαι να πάρετε τα καλύτερα αποτελέσματα και να βγεί γρήγορα γερός και δυνατός από αυτήν τη περιπέτεια!💗

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! μακαρι να πανε ολα καλα.. χθες μας ειχε πει ο γιατρος θα ειχαμε αποτελεσματα και παλι τιποτα.... ειμαι σε αναμμενα καρβουνα...😤 εχω καταγχωθει.. το μονο θετικο (που δεν υπαρχει ποτε θετικο με τον καρκινο....) ειναι οτι δεν ειναι μεταστατικος και απλα θα παρακολουθει τον μπαμπα μου καθε 3μηνο..... κατι ειναι κι αυτο... ο θεος μαζι μας και με ολους που περνανε δυσκολα!🙏

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα και να πάρεις ένα πολύ πολύ μεγάλο νούμερο κορίτσι μου! Καμία φορά όταν δεν το σκεφτόμαστε έρχεται! Στο λέω γιατί κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου έτρεχα στο νοσοκομείο με την γιαγιάκα μου! Είχα άγχος με την εγχείρηση που έπρεπε να κάνει και πραγματικά το μόνο που με ένοιαζε ήταν να πάνε όλα καλά και να βγεί γερή από το νοσοκομείο! Δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι εκείνο τον μήνα θα εμένα κι έγκυος! Κι όμως τα είχα καταφέρει! 💗

ευχαριστω και παλι κοριτσι μου για τις ευχες. τι να πω; το πρωι ειχα παλι λιγο κοκκινο στο σκουπισμα αλλα η περιοδος δεν κατεβηκε. δεν πιστευω οτι ειναι συλληψη αλλα αγχος πολυ..... εννοειται αν ερθει το θετικο καλοδεχουμενο αλλα με κατι πονακια που εχω τωρα νομιζω θα ερθει η περιοδος σημερα...

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσακι μου καλό, περαστικά στο μπαμπά σου εύχομαι όλα να πάνε καλά! Μια περιπέτεια να είναι και να πέρασει!!! Έχω περάσει παρόμοια κατάσταση, σε καταλαβαίνω απόλυτα!

@Raf123αυτή η δουλειά μας έχει φάει πραγματικά και εγώ ξεκίνησα και δεν προλαβαίνω τπτ πάλι! Εύχομαι για τον αδερφό σου να μην κινδυνέψει η θέση του!!

ευχαριστω κοριτσακι μου γλυκο!! να εισαι δυνατη και αισιοδοξη. διαβασα για τη μειωση της χοριακης και δεν ξερεις ποσο στεναχωρεθηκα. μην το βαζεις κατω γτ πετυχατε την εμφυτευση! ολα τα αλλα ειναι θεμα χρονου!! τα ευχαριστα ειναι πολυ κοντα!!🌞

σε ενα μνμ σου ανεφερες για μια φιλη σου που κατι της βρηκανε στο κεφαλι. αν δε γινομαι αδιακριτη, ειναι καλυτερα η κοπελα; ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο....🙏🙏🙏

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ααααααα!!! καλε ποτε περιμενες? Δευτερα? Ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να εχεις μια θετικη χοριακη και να κανεις την εκπληξη 💗 Περιμενουμε νεα αυριο!!!!!!!!🙏

την τριτη περιμενα περιοδο.. οποτε ρε κοριτσια πως παει; οταν δεν ερχεται την τριτη, η τριτη θεωρειται πρωτη μερα καθυστερησης η χθες ηταν η πρωτη μερα καθυστερησης;; 

δεν ξερω νομιζω κατεβαινει τωρα η περιοδος οποτε αρνητικη θα ειναι η χοριακη. ωστοσο, αφου μου την εγραψε πηγα χθες το βραδακι και την εκανα να μου φυγει η εννοια.. 

μακαρι να παρουμε συντομα θετικες χοριακες ολες μας!!!!!

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια να ρωτησω κατι? Πηγα σημερα στο γιατρο το πρωι γιατι επεμενε τη Δευτερα να παω Τεταρτη να δουμε τι γινεται αν αυξανεται καθολου παχος του ενδομητριου. Ε λοιπον  ειχα κανει πολυ νβρις 10η μερα ωορηξια και σημερα 11η ημερα ειχε αυξηθει μονο σε 6.2🙄  (Δευτερα ηταν 5,5) Αυτος μου ειπε οτι το θελουμε τουλαχιστον 7 οτι πιστευιε οτι προβλημα ειναι ορμνολογικο και μου λειπουν οιστρογονα και πρεπει να παρω cyclacur, ηθελα να ρωτησω εαν το δοκιμασε καποια κοπελα για να παχυνει το ενδομητριο και εαν τα καταφερε? Γενικα θα περιμενω πρωτα να δω εξετασεις σπερματος επαναληπτικες γιατι εαν  ειναι χαλια και δεν εχουμε πιθανοτητα δεν θελω να παιρνω τσαμπα καιρο ορμονες. Παω να ανοιξω και ενα σχετικο θεματακι μηπως καποια κοπελα που ξερει κατι σχετικο το δει,

δυστυχως κοριτσι μου ειναι ασχετη με ολα αυτα! πιστευω θα σε βοηθησουμε στο θεματακι που ανοιξες! ποτε θα πατε για τις εξετασεις του αντρα σου; τελος του μηνα;

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Ωχ??? Βρε λες??! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! 🤰🤰🤰🥳

Ελπιδα μου δε νομιζω αλλα αφου η γιατρος μου ειπε να παω, ειπα να την κανω.. δεν ειχα να χασω κατι περα απο λιγο αιμα... ασε που με εφαγε και το αγχος. ολο νομιζω οτι θα κατεβει, τρεχω τουαλετα και τιποτα.. μεχρι τις 3 θα ξερουμε αλλα το εχω στανταρακι οτι θα ειναι αρνητικη..

επισης σκεφτηκα μηπως ειναι καποια βιοχημικη και θα ηθελα να δω εστω και 15 να παει η χοριακη, να το τσεκαρω... παντως για θετικο δεν το βλεπω..

οπως και να εχει ευχαριστω για τις ευχες!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

ποτε μην λες ποτε.. ερχεται εκει που δεν το περιμενεις.. σου ευχομαι να εχεις θετικη χοριακη

@Raf123 δυστυχως θα ειναι πολυ δυσκολα και φετος τα πραγματα... ελπιζω να τελειωσει συντομα ο πολεμος γιατι ειναι κριμα οι αθωες ψυχες που χανονται και βασανιζονται με ολη αυτη την κατασταση

καλημερα κοριτσια μου.. τι κανετε? εγω μαλλον αυτον τον μηνα τον εχασα.. δεν βρηκα θετικο τεστ ωορρηξιας αρα μαλλον δεν θα κανω αυτο το μηνα.. χτες ειχα λιγα υγρα αλλα δεν ενοιωσα τα πονακια που νοιωθω καθε μηνα.. εξαλλου πλεον ειμαι στην 16η μερα σημερα αρα δεν πιστευω οτι θα γινει ωορρηξια απο δω και περα.. απο επαφες καλα ειμαστε αν και χασαμε την 15η μερα

ευχαριστω ναντια μου για τις ευχες!!!

μην απογοητευεσαι γτ με τα τεστ δεν πεφτεις παντα μεσα.. εκτος αν κανεις 2 την ημερα...

εγω εκλεισα με γυναικολογο την αλλη εβδομαδα να παρακολουθησουμε ωαριο και ενδομητριο αλλα ετσι που αργησε η περιοδος μαλλον πρεπει να το αλλαξω... γτ την αλλη τριτη οριακα θα εχει τελειωσει η περιοδος (αν ερθει σημερα....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καμια φορα το ενστικτο μας μας προετοιμαζει .. και εγω το ενοιωσα και τις δυο φορες οτι θα τα εχανα.. σου ευχομαι να τα καταφερεις και να βρεις τον λογο που γινεται ολο αυτο.. και εγω δεν πιστευω οτι ειναι μονο θεμα ηλικιας.. τοσες κοπελες γεννησαν μετα τα 40 τους .. το θεμα θρομβοφυλιας το ειδες καθολου? εγω δεν μπορω να σε βοηθησω για γιατρο γιατι μενω κυπρο

Κι εγώ έτσι πιστεύω. Το ένστικτό.Αυτό με τη θρομβοφιλία μπορεί να συμβεί ξαφνικά?Γιατί 3 εγκυμοσύνες δεν είχα θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...