Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις Just now, ο/η anli1978 είπε:

 

20220302_111635.jpg

καραθετικο ειναι καλε.. εμενα στον μικρο μου ηθελε φως για να φανει η γραμμη και εκανα χωριακη για να ειμαι σιγουρη οτι ειμαι εγκυος.. εσενα φαινεται καθαρα οτι εισαι εγκυος.. συγχαρητηρια.. σου ευχομαι να πανε ολα τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

καλημέρα κορίτσια!! εμένα μ αρεσει αυτός ο καιρός, νιώθω περισσότερο δημιουργική γιατί δεν εχω το μυαλό μου στη βόλτα!

Σε καταλαβαίνω, κι εμένα μερικές φορές με πιάνει το παράπονο... και λέω μα γιατί δεν έρχεται! αλλά αισιοδοξία χρειάζεται.. θα τα καταφέρουμε! 🤞

ναι ειμαι γενικα αισιοδοξη και νοιωθω σε 2-3 μηνες θα τα καταφερω.. εξαλλου μου το ειπε και η γιατρος οτι φετος θα μεινω εγκυος.. απλα καποτε πεφτω γιατι νοιωθω να με πιεζει ο χρονος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

 

20220302_111635.jpg

Εντελώς θετικό είναι μάτια μου αυτό! 
Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλα μέχρι το τέλος! 
Ανυπομονώ να δω το νούμερο της χοριακής σου για να σου ευχηθώ και επίσημα! 

🤰💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!|

Απόψε είδα ότι γέννησα με μεγάλη ευκολία ένα πανέμορφο και χαμογελαστό μωρό! Μου έφτιαξε η διάθεση και θυμήθηκα πόσο πολύ θέλω ένα μωρό... Γιατί μερικές φορές προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι λόγω ηλικίας και των όλων συνθηκών γύρω μας, δεν πρέπει να θέλω ...
Μακάρι να κάνουν δουλειά οι βιταμίνες που παίρνουμε και να έχω σύντομα καλά νέα... (χαχα δίνω ευχές και στον εαυτό μου η τρελή...)

 

@Antonia2 εύχομαι τα καλύτερα για τον μπαμπα.... ❤️ 
@Ευάγγελοςτ Καλή αρχή ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!  @anli1978 το τεστακι σου είναι θετικότατο κορίτσι μου εύχομαι μια υπέροχη χοριακη!!! Εγώ λόγω κοβιντ θα τον χάσω τον Μάρτιο αλλά δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

απλα εγω ειχα μεινει εγκυος πριν ενα χρονο.. τελη μαρτιου περσι εμαθα οτι ειμουν εγκυος.. το εχασα και αρχισα ξανα τον σεπτεμβριο προσπαθειες και δεν το καταφερα ακομα

Ούτε εγώ τα έχω καταφέρει ακόμα κορίτσι .Αλλά χρειάζεται μία και καλή.Μην απογοητεύεσαι ή τουλάχιστον πέσε αλλά μετά ξαναανέβα.Για εσένα πάνω από όλα διότι δεν υπάρχει άλλη Ναντια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

 

20220302_111635.jpg

Καλέ καρα θετικό είναι. Εμένα ήταν πιο αχνο. Πάρε τηλ να δούμε αν βγήκαν τα αποτελέσματα. Πιστεύω θα έχεις πάνω από 150 χοριακη❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Μακάρι κορίτσια μου.Απλά λόγω προϊστορίας αγχώνομαι πολύ . Τεσπα σε λίγες ώρες θα ξέρω.Σας ευχαριστώ πολύ πολύ.

Απλά επειδή είναι πρόωρης ανίχνευσης περίμενα αν ήταν θετικό πιο έντονο.Τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

 

20220302_111635.jpg

Αυτό δεν το λες αχνο ρε κορίτσι μου!!! Χαχαχαχαχα μια χαρά είναι... Ανυπομονώ να μάθω χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και από εμένα!|

Απόψε είδα ότι γέννησα με μεγάλη ευκολία ένα πανέμορφο και χαμογελαστό μωρό! Μου έφτιαξε η διάθεση και θυμήθηκα πόσο πολύ θέλω ένα μωρό... Γιατί μερικές φορές προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι λόγω ηλικίας και των όλων συνθηκών γύρω μας, δεν πρέπει να θέλω ...
Μακάρι να κάνουν δουλειά οι βιταμίνες που παίρνουμε και να έχω σύντομα καλά νέα... (χαχα δίνω ευχές και στον εαυτό μου η τρελή...)

 

@Antonia2 εύχομαι τα καλύτερα για τον μπαμπα.... ❤️ 
@Ευάγγελοςτ Καλή αρχή ❤️ 

για να μην δινεις εσυ στον εαυτο σου ευχες (χαχαχαχαχαχαχα)

σου δινω εγω απο καρδιας να γινει το ονειρο πραγματικοτητα💖

και εγω ειχα δει ονειρο πριν λιγες μερες οτι κρατουσα ενα αγορακι αγκαλια.. ενα τροφαντο κιολας με κοκκινα μαγουλακια (παλι αγοριιιιιιιιιιιι)

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Ούτε εγώ τα έχω καταφέρει ακόμα κορίτσι .Αλλά χρειάζεται μία και καλή.Μην απογοητεύεσαι ή τουλάχιστον πέσε αλλά μετά ξαναανέβα.Για εσένα πάνω από όλα διότι δεν υπάρχει άλλη Ναντια

ναι σιγουρα θα ξανασηκωθω... εξαλλου αφου μου το ειπε η γιατρος οτι μπορω τοτε θα τα καταφερω..

εσυ να σκεφτεσαι θετικα.. εχεις θετικο τεστ.. ολα θα πανε καλα💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Απλά επειδή είναι πρόωρης ανίχνευσης περίμενα αν ήταν θετικό πιο έντονο.Τώρα ότι είναι να γίνει θα γίνει.

εμενα στον μικρο μου εκανα το τεστ την μερα που περιμενα περιοδο και με το ζορι φαινοταν η 2η γραμμη.. ηταν πολυ πιο αχνη απο την δικη σου αρα θεωρω ειναι μια χαρα το τεστ σου και σιγουρα η χοριακη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο!!!!! Εύχομαι να έκανε λάθος την πρώτη φορά, και να είναι αρνητικά τα αποτελέσματα!! 🙏🙏🙏

Θα περιμένουμε τα νεα σου όταν ηρεμήσουν τα πράγματα!!! Σε φιλώ! 

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να ήταν λάθος τα πρώτα αποτελέσματα. Όπως και να έχει όμως να είσαι θετική και να ελπίζεις ότι όλα θα πάνε καλά. Οπότε νιώθεις ότι θέλεις να μιλήσεις όμως, δεν είναι ότι εδώ όλες συζητάμε μόνο ευχάριστα θέματα. Μπορείς να μας μιλήσεις και να μοιραστείς το άγχος, την πίεση ή τη θλίψη σου. Συμφωνώ απόλυτα. Η υγεία είναι πάνω από όλα! 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα γλυκο μου κορίτσι!! Ούτε να το ξερα που σε ρώτησα προχθες τι κ΄άνει ο μπαμπάς σου☹️

Λυπάμαι πάρα πολύ για την περιπετεια σας, πολύ περίεργο αυτό που είδε ο γιατρος, εννοώ μια θετικα μια αρνητικα αποτελεσματα, μήπως να τα στείλετε δειγματα και σε κάποιον άλλον για έξτρα ανάλυση? Δεν ξερω φυσικα αν γινεται να το ζητησετε αυτο πλεον. Σου ευχομαι ολοψυχα να ειναιαρνητικο  αποτελεσμα σημερα και να τελειωσει εδω το προβλημα σας. Εαν τυχον τα αποτελεσματα ειναι αβεβαια, ισως μπορειτε να κανετε καποιου αλλου ειδους εξεταση για να ελεγξετε τι συμβαινει στον οργανισμο γενικοτερα? Απλα σκεψεις κανω χωρις να γνωριζω σε βαθος, Τελος θα σου πω οτι εχω καποιες περιπτωσεις ανθρωπων που γνωριζω που παρολο ειχαν αποτελεσμα θετικο, ηταν σε τοσο αρχικο σταδιο που δενχρειαστηκε καν να κανουν χημειοθεραπειες κλπ. Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου🙏🙏🙏  💗

Ερχονται κατι τετοιεσ στιγμες ειτε με τον πολεμο, ειτε με θεματα υγειας που σκεφτομαι οτι δεν πρεπει να σκαμε ακομη και το θεμα του παιδιου, γιατι η υγεια τοπιο σημαντικο.

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!! Τι κανετε;;;; σήμερα καλύτερη η μέρα από άποψη καιρού 

@Antonia2 μου εύχομαι καλά αποτελέσματα και να μην είναι τίποτα τελικά!!!!

 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα κοριτσι μου.. ευχομαι να ειναι αρνητικα τα αποτελεσματα.. ο αγιος εφραιμ να σας βοηθησει

Κοριτσια μου καλημερα! Σας ευχαριστω ολες μια-μια τις ευχες και τη συμπαρασταση!!❤️❤️

μακαρι να πανε ολα καλα και να μην παρουμε δυσαρεστα αποτελεσματα..🙏🙏🙏🙏

απο το αγχος μου εχω να σας πω οτι ακομα δεν ηρθε περιοδος. την περιμενα χθες αλλα εχω μονο λιγο καφε-κοκκινο στο σκουπισμα και λιγο στο σερβιετακι. και την αλλη εβδομαδα εχω ραντεβου στη γυναικολογο για να παρακολουθησουμε ωορρηξια... να δω ποτε θα κατεβει..... απο την παρασκευη εχω τα πρωτα σημαδια και τιποτα ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anli1978 είπε:

 

20220302_111635.jpg

κοριτσι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! ανυπομονω μαζι σου για το νουμερο της χοριακης!!!!!❤️🤞💌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και από εμένα!|

Απόψε είδα ότι γέννησα με μεγάλη ευκολία ένα πανέμορφο και χαμογελαστό μωρό! Μου έφτιαξε η διάθεση και θυμήθηκα πόσο πολύ θέλω ένα μωρό... Γιατί μερικές φορές προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου ότι λόγω ηλικίας και των όλων συνθηκών γύρω μας, δεν πρέπει να θέλω ...
Μακάρι να κάνουν δουλειά οι βιταμίνες που παίρνουμε και να έχω σύντομα καλά νέα... (χαχα δίνω ευχές και στον εαυτό μου η τρελή...)

 

@Antonia2 εύχομαι τα καλύτερα για τον μπαμπα.... ❤️ 
@Ευάγγελοςτ Καλή αρχή ❤️ 

ευχαριστω γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! ❤️❤️ μακαρι να ειναι μαζι μας ο θεος και η παναγια και να πανε ολα καλα!

ευχομαι το ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα συντομα!!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Τα πήρα κορίτσι μου..48..δεν ξέρω.Καλύτερα από τις άλλες φορές.Θα μιλήσω με γιατρό και βλέπουμε

Mπταβο κορίτσι μου. Έλα μην είσαι και στενοχωρημενη. Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ιδιες. Να είσαι θετική. ❣️❣️ Πολύ καλός μου ακούγεται ο αριθμός. Με μια μερα καθυστέρηση. 

Σε δύο μέρες θα έχει διπλασιαστει θα δεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Mπταβο κορίτσι μου. Έλα μην είσαι και στενοχωρημενη. Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ιδιες. Να είσαι θετική. ❣️❣️ Πολύ καλός μου ακούγεται ο αριθμός. Με μια μερα καθυστέρηση. 

Σε δύο μέρες θα έχει διπλασιαστει θα δεις. 

Κοίτα από το 16 κ το 13 τις προηγούμενες φορές καλός είναι. Παρασκευή τα νεότερα.Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κ όλες τις κοπέλες κ εύχομαι ΟΛΕΣ μας να αποκτήσουμε το πολυπόθητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Κοίτα από το 16 κ το 13 τις προηγούμενες φορές καλός είναι. Παρασκευή τα νεότερα.Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κ όλες τις κοπέλες κ εύχομαι ΟΛΕΣ μας να αποκτήσουμε το πολυπόθητο

Εύχομαι να διπλασιαστεί μέχρι την Παρασκευή! συγχαρητήρια..! Επειδή δε θυμάμαι την ιστορία σου, οι προηγούμενες φορές που λες δε συνέχισαν; ήταν τώρα πρόσφατα ή πιο παλιά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Τα πήρα κορίτσι μου..48..δεν ξέρω.Καλύτερα από τις άλλες φορές.Θα μιλήσω με γιατρό και βλέπουμε

Μία χαρά είναι!!! Εμένα στον μικρό μου γιο είχα 40 μονάδες με 3 ημέρες καθυστέρηση... Το σημαντικό είναι να επαναλάβεις σε 2 ημέρες και να διπλασιαστεί το νούμερο!!! Με το καλό!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyElpida είπε:

Εύχομαι να διπλασιαστεί μέχρι την Παρασκευή! συγχαρητήρια..! Επειδή δε θυμάμαι την ιστορία σου, οι προηγούμενες φορές που λες δε συνέχισαν; ήταν τώρα πρόσφατα ή πιο παλιά; 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου. Τον Νοέμβριο και τον προηγούμενο μήνα ήταν. Για να δούμε τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μία χαρά είναι!!! Εμένα στον μικρό μου γιο είχα 40 μονάδες με 3 ημέρες καθυστέρηση... Το σημαντικό είναι να επαναλάβεις σε 2 ημέρες και να διπλασιαστεί το νούμερο!!! Με το καλό!!!!! 

Χίλια ευχαριστώ για τη δύναμη που μου δίνετε.Τη χρειάζομαι κορίτσια μου.Μακάρι να ακολουθήσω το παράδειγμά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Αυτό το μήνα ξεκίνησα και εγώ πάλι προσπάθειες. Μακάρι να μείνω σύντομα και να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά γιατί μετά θα παραιτηθώ!!

Εύχομαι ο Μάρτης να είναι ο μήνας μας και φυτευτούν σπορακια στις κοιλιτσες μας.

@Lacostaki βαλεμε για 20/3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!! Όλα καλά εγώ έπεσε πολύ δουλεια μετά την καραντίνα τρεχω να προλάβω ότι έμεινε πίσω αλλά δεν μαζεύεται! Θα έχουμε κ τους Βέλγους στη δουλεια τον Απρίλιο κ αρχίσανε τις προετοιμασίες για την παρουσίαση το δείπνο!! Πάω αργά στο σπίτι όρεξη για σεξ δεν έχω όποτε δεν ξέρω αυτος ο μηνας πως θα πάει αλήθεια! 
 

Αγχώνομαι πολύ για όλα αυτά που συμβαίνουν! Περιμέναμε πως κ πως αυτό το καλοκαίρι να πάρουμε μπρος από τον τουρισμό και να έτυχαν όλα αυτά που είναι τελικά πολύ χειρότερα τα πράγματα από κοβιντ! Ο θεός να μας προσέχει!! Ο αδερφος μου εργάζεται σε ρωσική εταιρία με πετρέλαια και είναι όλα αβέβαια μπορεί να βρεθεί κ χωρις δουλεια από το πουθενά θα δούμε…  
 

@Antonia2 κορίτσακι μου ελπίζω όλα να πάνε καλά με τον μπαμπά σου!! Να είσαι δυνατή για αυτόν να είστε αισιόδοξοι δυστυχως αυτή η αρρώστια θέλει καλή ψυχολογία!! Εύχομαι να ήταν λαθος!! Κανε κ ένα τεστ καλού κακού μήπως είναι κάτι άλλο απλά για να το απορρίψεις σαν ενδεχόμενο ❤️❤️❤️🤗
 

@anli1978συγχαρητηρΙα κοριτσάκι μου!!! Εύχομαι αυτή τη φορά να ήρθε για να μείνει!!! Αναμένουμε την χοριακη μαζί σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...