Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

@Raf123 @Antonia2 που εχετε χαθει κορίτσια εσεις?? Ειστε καλα??! 

Αυτο σκεφτόμουν κι εγώ κορίτσια μου! Ελπίζω όλα καλά💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η popcorn είπε:

Καλημερα κορίτσια,καλό μήνα να έχουμε,εγώ αυτό τον μήνα,εκτός απροόπτου ,θα κάνω τη δεύτερη εμβρυομεταφορα μου,έκανα πριν 1 βδομάδα και scratching μπας και βοηθήσει.Καλη επιτυχία σε όλες μας!

Με το καλό κορίτσι μού να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου, ολα θα πάνε καλά ! 

Απο την ίδια διέγερση έχεις εμβρυακια ? Στην πρώτη τι δεν πήγε καλά κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να κάνω και μια ερώτηση στα κορίτσια μας που έχουν κάνει εξωσωματική!😁 

Εμένα μου είπαν να ξεκινήσω τα χάπια μόλις μου έρθει περίοδος. Μετά από πόσες ημέρες γίνεται η εμβρυομεταφορα; Μετά από την ωορρηξία ή με τα χάπια αυτά δεν κάνεις ωορρηξία;💗

Επειδή πήγα με φυσικό κύκλο δεν είμαι σίγουρη για αυτό που θα πω, αλλα η λογική λέει πως πρέπει να μιμηθείς έναν φυσικό κύκλο, θεωρώ πως πρώτα θα γίνει η  οωρηξια και έπειτα η ετ.. 

Τι φάρμακα παίρνεις κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

@Raf123 @Antonia2 που εχετε χαθει κορίτσια εσεις?? Ειστε καλα??! 

Γεια σας κοριτσια μου!! Καλο μηνα να εχουμε! Με πολλα θετικα τεστακια και ΕΙΡΗΝΗ!!!! Οχι αλλο πολεμο και δυστυχια...😔

Κοριτσια μου δεν ειμαι πολυ καλα. Τα αποτελεσματα της βιοψιας του πατερα μου βγηκαν αρχικα θετικα (εντοπιστηκαν καρκινικα κυτταρα) και επειτα ο γιατρος π κανει τη βιοψια ειπε οτι τη 2η και 3η φορα που τα "απλωσε" του βγηκαν αρνητικα.. λεει δεν του εχει ξανατυχει αυτο κ αυριο λογικα θα μας απαντησει οριστικα.

Κ μονο στην ιδεα του θετικου αποτελεσματος μου κοβονται τα γονατα.....😭😭😭😭

Σας σκεφτομαι και μπαινω που κ που κ σας διαβαζω. Η διαθεση δεν ειναι καλη οποτε τι σκεψεις να μοιραστω;; Εχω απειρη πιεση κ στη δουλεια κ αφηστε τα.

Ας εχουμε υγεια κι ολα τα αλλα παλευονται...💪❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Καλο μηνα να εχουμε! Με πολλα θετικα τεστακια και ΕΙΡΗΝΗ!!!! Οχι αλλο πολεμο και δυστυχια...😔

Κοριτσια μου δεν ειμαι πολυ καλα. Τα αποτελεσματα της βιοψιας του πατερα μου βγηκαν αρχικα θετικα (εντοπιστηκαν καρκινικα κυτταρα) και επειτα ο γιατρος π κανει τη βιοψια ειπε οτι τη 2η και 3η φορα που τα "απλωσε" του βγηκαν αρνητικα.. λεει δεν του εχει ξανατυχει αυτο κ αυριο λογικα θα μας απαντησει οριστικα.

Κ μονο στην ιδεα του θετικου αποτελεσματος μου κοβονται τα γονατα.....😭😭😭😭

Σας σκεφτομαι και μπαινω που κ που κ σας διαβαζω. Η διαθεση δεν ειναι καλη οποτε τι σκεψεις να μοιραστω;; Εχω απειρη πιεση κ στη δουλεια κ αφηστε τα.

Ας εχουμε υγεια κι ολα τα αλλα παλευονται...💪❤❤❤

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο!!!!! Εύχομαι να έκανε λάθος την πρώτη φορά, και να είναι αρνητικά τα αποτελέσματα!! 🙏🙏🙏

Θα περιμένουμε τα νεα σου όταν ηρεμήσουν τα πράγματα!!! Σε φιλώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Επειδή πήγα με φυσικό κύκλο δεν είμαι σίγουρη για αυτό που θα πω, αλλα η λογική λέει πως πρέπει να μιμηθείς έναν φυσικό κύκλο, θεωρώ πως πρώτα θα γίνει η  οωρηξια και έπειτα η ετ.. 

Τι φάρμακα παίρνεις κορίτσι μου? 

Δεν είμαι σίγουρη για το όνομα Κατερινάκι μου! Βασικά βαριέμαι να σηκωθώ!😆😄 Βλέπω MasterChef και έχω αραξει στον καναπέ! Νομίζω cyclacur λέγονται! Μου είπε όταν αδιαθετησω να παίρνω τα άσπρα χαπακια! Δοσολογία δεν ξέρω γιατί πρέπει να μιλήσω μαζί τους πρώτα. Επίσης ενέσεις prolutex τις οποίες δεν έχω ιδέα πότε τις κάνεις! Απλά ανυπομονώ να αδιαθετησω για να ξεκινήσω!☺️🤗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν είμαι σίγουρη για το όνομα Κατερινάκι μου! Βασικά βαριέμαι να σηκωθώ!😆😄 Βλέπω MasterChef και έχω αραξει στον καναπέ! Νομίζω cyclacur λέγονται! Μου είπε όταν αδιαθετησω να παίρνω τα άσπρα χαπακια! Δοσολογία δεν ξέρω γιατί πρέπει να μιλήσω μαζί τους πρώτα. Επίσης ενέσεις prolutex τις οποίες δεν έχω ιδέα πότε τις κάνεις! Απλά ανυπομονώ να αδιαθετησω για να ξεκινήσω!☺️🤗

 

Άντε με το καλό κορίτσι μού,  με την πρώτη ευκαιρία επικοινώνησε με τον γιατρό σου να λύσεις τις απορίες σου! Αχχ και εγώ ανυπομονούσα να ξεκινήσω διέγερση, σαν τρελή ήθελα! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Καλο μηνα να εχουμε! Με πολλα θετικα τεστακια και ΕΙΡΗΝΗ!!!! Οχι αλλο πολεμο και δυστυχια...😔

Κοριτσια μου δεν ειμαι πολυ καλα. Τα αποτελεσματα της βιοψιας του πατερα μου βγηκαν αρχικα θετικα (εντοπιστηκαν καρκινικα κυτταρα) και επειτα ο γιατρος π κανει τη βιοψια ειπε οτι τη 2η και 3η φορα που τα "απλωσε" του βγηκαν αρνητικα.. λεει δεν του εχει ξανατυχει αυτο κ αυριο λογικα θα μας απαντησει οριστικα.

Κ μονο στην ιδεα του θετικου αποτελεσματος μου κοβονται τα γονατα.....😭😭😭😭

Σας σκεφτομαι και μπαινω που κ που κ σας διαβαζω. Η διαθεση δεν ειναι καλη οποτε τι σκεψεις να μοιραστω;; Εχω απειρη πιεση κ στη δουλεια κ αφηστε τα.

Ας εχουμε υγεια κι ολα τα αλλα παλευονται...💪❤❤❤

Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να ήταν λάθος τα πρώτα αποτελέσματα. Όπως και να έχει όμως να είσαι θετική και να ελπίζεις ότι όλα θα πάνε καλά. Οπότε νιώθεις ότι θέλεις να μιλήσεις όμως, δεν είναι ότι εδώ όλες συζητάμε μόνο ευχάριστα θέματα. Μπορείς να μας μιλήσεις και να μοιραστείς το άγχος, την πίεση ή τη θλίψη σου. Συμφωνώ απόλυτα. Η υγεία είναι πάνω από όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Καλο μηνα να εχουμε! Με πολλα θετικα τεστακια και ΕΙΡΗΝΗ!!!! Οχι αλλο πολεμο και δυστυχια...😔

Κοριτσια μου δεν ειμαι πολυ καλα. Τα αποτελεσματα της βιοψιας του πατερα μου βγηκαν αρχικα θετικα (εντοπιστηκαν καρκινικα κυτταρα) και επειτα ο γιατρος π κανει τη βιοψια ειπε οτι τη 2η και 3η φορα που τα "απλωσε" του βγηκαν αρνητικα.. λεει δεν του εχει ξανατυχει αυτο κ αυριο λογικα θα μας απαντησει οριστικα.

Κ μονο στην ιδεα του θετικου αποτελεσματος μου κοβονται τα γονατα.....😭😭😭😭

Σας σκεφτομαι και μπαινω που κ που κ σας διαβαζω. Η διαθεση δεν ειναι καλη οποτε τι σκεψεις να μοιραστω;; Εχω απειρη πιεση κ στη δουλεια κ αφηστε τα.

Ας εχουμε υγεια κι ολα τα αλλα παλευονται...💪❤❤❤

Καλημέρα γλυκο μου κορίτσι!! Ούτε να το ξερα που σε ρώτησα προχθες τι κ΄άνει ο μπαμπάς σου☹️

Λυπάμαι πάρα πολύ για την περιπετεια σας, πολύ περίεργο αυτό που είδε ο γιατρος, εννοώ μια θετικα μια αρνητικα αποτελεσματα, μήπως να τα στείλετε δειγματα και σε κάποιον άλλον για έξτρα ανάλυση? Δεν ξερω φυσικα αν γινεται να το ζητησετε αυτο πλεον. Σου ευχομαι ολοψυχα να ειναιαρνητικο  αποτελεσμα σημερα και να τελειωσει εδω το προβλημα σας. Εαν τυχον τα αποτελεσματα ειναι αβεβαια, ισως μπορειτε να κανετε καποιου αλλου ειδους εξεταση για να ελεγξετε τι συμβαινει στον οργανισμο γενικοτερα? Απλα σκεψεις κανω χωρις να γνωριζω σε βαθος, Τελος θα σου πω οτι εχω καποιες περιπτωσεις ανθρωπων που γνωριζω που παρολο ειχαν αποτελεσμα θετικο, ηταν σε τοσο αρχικο σταδιο που δενχρειαστηκε καν να κανουν χημειοθεραπειες κλπ. Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου🙏🙏🙏  💗

Ερχονται κατι τετοιεσ στιγμες ειτε με τον πολεμο, ειτε με θεματα υγειας που σκεφτομαι οτι δεν πρεπει να σκαμε ακομη και το θεμα του παιδιου, γιατι η υγεια τοπιο σημαντικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

Καλα αποτελεσματακοριτσι μου! Αφου εχεις μια μερα καθυστερηση λογικα θα δειξει οτι ειναι! Περιμενουμε αποτελεσματα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

Αααααα ναιιιιιιιιιιιιιι γοουπιιιιιιιιιιιιοο Με το καλοοοοοο αγάπη μου!!!! Είμαι γουρλού τελικά η άτιμη ❤️😁😉😉😉😉 αντε μια μια να βλέπει θετικά τεστακια!!! Όλα θα πάνε καλά αυτό να σκέφτεσαι!!!! Με μια ημέρα καθυστέρηση λογικό να είναι αχνή!!!!!!!! Σκέψου θετικά λεμεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!!! Τι κανετε;;;; σήμερα καλύτερη η μέρα από άποψη καιρού 

@Antonia2 μου εύχομαι καλά αποτελέσματα και να μην είναι τίποτα τελικά!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!! Καλο μηνα να εχουμε! Με πολλα θετικα τεστακια και ΕΙΡΗΝΗ!!!! Οχι αλλο πολεμο και δυστυχια...😔

Κοριτσια μου δεν ειμαι πολυ καλα. Τα αποτελεσματα της βιοψιας του πατερα μου βγηκαν αρχικα θετικα (εντοπιστηκαν καρκινικα κυτταρα) και επειτα ο γιατρος π κανει τη βιοψια ειπε οτι τη 2η και 3η φορα που τα "απλωσε" του βγηκαν αρνητικα.. λεει δεν του εχει ξανατυχει αυτο κ αυριο λογικα θα μας απαντησει οριστικα.

Κ μονο στην ιδεα του θετικου αποτελεσματος μου κοβονται τα γονατα.....😭😭😭😭

Σας σκεφτομαι και μπαινω που κ που κ σας διαβαζω. Η διαθεση δεν ειναι καλη οποτε τι σκεψεις να μοιραστω;; Εχω απειρη πιεση κ στη δουλεια κ αφηστε τα.

Ας εχουμε υγεια κι ολα τα αλλα παλευονται...💪❤❤❤

Καλημερα κοριτσι μου.. ευχομαι να ειναι αρνητικα τα αποτελεσματα.. ο αγιος εφραιμ να σας βοηθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

σου στελνω οοοολη μου την θετικη ενεργεια.. αν θυμαμαι καλα ειμαστε κοντα ηλικιακα και εχεις παιδακια.. μου δινεις ελπιδες οτι θα τα καταφερω και εγω.. σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα αυτη την φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. σημερα εινα βροχερη η μερα και ειμαι λιγο στα κατω μου.. με πιανει λιγο το παραπονο αλλα θα μου περασει.. θα τα καταφερω και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να κάνω και μια ερώτηση στα κορίτσια μας που έχουν κάνει εξωσωματική!😁 

Εμένα μου είπαν να ξεκινήσω τα χάπια μόλις μου έρθει περίοδος. Μετά από πόσες ημέρες γίνεται η εμβρυομεταφορα; Μετά από την ωορρηξία ή με τα χάπια αυτά δεν κάνεις ωορρηξία;💗

Kοριτσάκι μου ναι από ότι ξέρω δεν κάνεις οωρρηξία. Πας και με τον υπέρηχο ο γιατρός βλέπει πότε είναι έτοιμο το ενδομήτρι σου για την εμβρυομεταφορά. Μόλις το δει ότι είναι όπως πρέπει κανονίζει και γίνεται η απόψυξη των εμβρύων και κανονίζεται ημέρα της εμβρυομεταφοράς. Αυτό μπορεί να γίνει όποτε το ενδομήτριο σου είναι έτοιμο. Ουσιαστικά με τα χάπια αυτά φτιάχνετε τεχνητα το ενδομήτριο. Μπορεί να είναι έτοιμο και 15η μπορεί και 20η μέρα για παράδειγμα. Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Αυτός θα είναι ο μήνας που θα μας ανακοινώσεις ότι είσαι εγκυούλα. Ανυπομονώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν είμαι σίγουρη για το όνομα Κατερινάκι μου! Βασικά βαριέμαι να σηκωθώ!😆😄 Βλέπω MasterChef και έχω αραξει στον καναπέ! Νομίζω cyclacur λέγονται! Μου είπε όταν αδιαθετησω να παίρνω τα άσπρα χαπακια! Δοσολογία δεν ξέρω γιατί πρέπει να μιλήσω μαζί τους πρώτα. Επίσης ενέσεις prolutex τις οποίες δεν έχω ιδέα πότε τις κάνεις! Απλά ανυπομονώ να αδιαθετησω για να ξεκινήσω!☺️🤗

 

Kορίτσι μου η prolutex είναι ένεση προγεστερόνης και την κάνεις όποτε θες μεσα στη μερα απλά την ίδια ώρα. Τα cyclacur είναι οιστρογόνο και σου ανεβάζουν την οιστραδιόλη καθώς βοηθούν το ενδομήτριο σε συνδυασμό με την προγεστερόνη που είναι η prolutex να παχύνει και να είναι δεκτικό για εμφύτευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

Κοριτσι μου μπορει να θελει να ανεβει πολυ η χοριακη. Κι εμενα φαντασου τοτε που ημουν εγκυος μετα την εξωσωματικη ηταν αχνο το self clear που υποτιθεται ειναι προωρης ανιχνεσης και μετα απο δυο μερες εκανα χοριακη και ειχα 556 και δυο μωρα. Οποτε μπορει να μην ειναι αρκετα σκουρο αλλα να εχεις μια χαρα χοριακη. Εχεις φωτο να το δουμε? Αναμενουμε την χοριακη ευχομαι ολα να πανε καλα αυτη τη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια μου.. σημερα εινα βροχερη η μερα και ειμαι λιγο στα κατω μου.. με πιανει λιγο το παραπονο αλλα θα μου περασει.. θα τα καταφερω και εγω

καλημέρα κορίτσια!! εμένα μ αρεσει αυτός ο καιρός, νιώθω περισσότερο δημιουργική γιατί δεν εχω το μυαλό μου στη βόλτα!

Σε καταλαβαίνω, κι εμένα μερικές φορές με πιάνει το παράπονο... και λέω μα γιατί δεν έρχεται! αλλά αισιοδοξία χρειάζεται.. θα τα καταφέρουμε! 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

σου στελνω οοοολη μου την θετικη ενεργεια.. αν θυμαμαι καλα ειμαστε κοντα ηλικιακα και εχεις παιδακια.. μου δινεις ελπιδες οτι θα τα καταφερω και εγω.. σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα αυτη την φορα

Ναι κορίτσι καλά θυμάσαι. Κ βέβαια έχουμε ελπίδες.κ να πέσουμε θα ξαναθυμηθούμε γιατί απλά ζούμε Μόνο μια φορά κ έτσι είναι ή ζωή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου μπορει να θελει να ανεβει πολυ η χοριακη. Κι εμενα φαντασου τοτε που ημουν εγκυος μετα την εξωσωματικη ηταν αχνο το self clear που υποτιθεται ειναι προωρης ανιχνεσης και μετα απο δυο μερες εκανα χοριακη και ειχα 556 και δυο μωρα. Οποτε μπορει να μην ειναι αρκετα σκουρο αλλα να εχεις μια χαρα χοριακη. Εχεις φωτο να το δουμε? Αναμενουμε την χοριακη ευχομαι ολα να πανε καλα αυτη τη φορα!

 

20220302_111635.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anli1978 είπε:

Ναι κορίτσι καλά θυμάσαι. Κ βέβαια έχουμε ελπίδες.κ να πέσουμε θα ξαναθυμηθούμε γιατί απλά ζούμε Μόνο μια φορά κ έτσι είναι ή ζωή!!!!

απλα εγω ειχα μεινει εγκυος πριν ενα χρονο.. τελη μαρτιου περσι εμαθα οτι ειμουν εγκυος.. το εχασα και αρχισα ξανα τον σεπτεμβριο προσπαθειες και δεν το καταφερα ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anli1978 είπε:

 

20220302_111635.jpg

Ρε συ αυτο δεν ειναι αχνο ειναι  θετικοτατο!!! Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα! Εμενα ηταν πιο αχνο τοτε! Αχ περιμενουμε την χοριακη σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...