Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε! Αν κ σε καταλαβαίνω! Εγώ είμαι στα 35! Αλλά παιδευτηκαμε περίπου 7χρονια με αποτυχίες κ προσπάθειες εξωσωματικής κ τελικά ήρθε μόνο του! Όλα καλά όμως!!! Όπως μας λένε όλα τα κορίτσια πρέπει να ζήσουμε αυτήν την περίοδο!!!! ❤️

καλά εσύ είσαι μία κατηγορία μόνη σου!!!! 😍respect!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου εγώ είμαι 33 χρόνων αλλά τι σημασία έχει η ηλικία εμένα με πήρε και 1,5 χρόνο να μεινω εγκυος… αρα σκεφου είχα ξεκινήσει από τα 31,5 να προσπαθω και ξέρω κοπέλα που ήταν 41 και είχε μείνει εγκυος στο πρώτο της παιδί στους 9 μήνες προσπάθειας χωρίς να έχει πάει σε γιατρό (τουλάχιστον ετσι ξέρω εγώ ) και εγώ τότε έτρεχα σε γιατρους 

 

ναι σωστά δε ξέρεις τι γίνεται και εμείς πάνω στο χρόνο έμεινα ...απλά με την έννοια όσο μεγαλύτερη είσαι τόσο περισσότερο αγχώνεσαι για τα περιθώρια και να πάνε όλα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε! Αν κ σε καταλαβαίνω! Εγώ είμαι στα 35! Αλλά παιδευτηκαμε περίπου 7χρονια με αποτυχίες κ προσπάθειες εξωσωματικής κ τελικά ήρθε μόνο του! Όλα καλά όμως!!! Όπως μας λένε όλα τα κορίτσια πρέπει να ζήσουμε αυτήν την περίοδο!!!! ❤️

Ναι ναι...θετική σκέψη και προχωράμε!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mairy22 είπε:

ναι σωστά δε ξέρεις τι γίνεται και εμείς πάνω στο χρόνο έμεινα ...απλά με την έννοια όσο μεγαλύτερη είσαι τόσο περισσότερο αγχώνεσαι για τα περιθώρια και να πάνε όλα καλα!!!

Ναι καταλαβαίνω πως το λες Αλλά να μην σου τύχει ειναι αυτό κοπέλα μου να μην το σκέφτεσαι γιατί καποια πράγματα ειναι γραμμένα και από το θεό εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε μετά πρέπει να βάλει και ο θεός το χερι του  και μόνο που είχαμε την ευλογία να φτάσουμε έως εδώ ειναι υπέροχο άλλες κοπέλες ούτε σε αυτήν την θέση δεν έχουν καταφέρει να βρεθούν εγώ το Βλέπω και έτσι… κάνουν εξωσωματικές και δεν μπόρεσαν να πάρουν στα χέρια τους ούτε ένα θετικό τεστ 😢 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

αχ σ ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια!!ανταποδίδω τις ΄΄ομορφες ευχές σου ❤️ 

 

είμαστε συνομίληκα ταυρακια...εγώ λέω προς τα 33, όχι 33😂..είμαι πολύ καλά..ο γιατρός  μου είπε να παω σ έναν μήνα ,δλδκατά τις 15 του άλλου!!αχ έλα μεθαύριο εσύ, θα δεις κ το νινάκι..βεβαια εγώ πλεόν στους υπερήχους  που έχει μεγαλώσει τόσο δεν καταλαβαι΄νω κ πολλα αλλά δεν πειράζει χαχχα.με τι ψώνια θα ξεκινήσεις ;; καρότσι ;;

Χαχαχα στα ίδια δηλαδή είμαστε 😊 εεε 33 είμαστε αν είσαι και εσυ του 1989 τα κλείσαμε εγώ είχα γενέθλια 23 Απριλίου 

Παρε νωρίτερα τηλ να πας μήνας είναι πολύ εγώ με το ζόρι περιμένω 3 βδομαδες 😝

Ναι για καρότσι θα πάω ρε κορίτσια να σας ρωτήσω να μου πείτε εσεις πως το σκέφτεστε… ειδα καρότσι το dovati atta 3 σε 1 που μου άρεσε αλλά έχει και 720 ευρώ αξίζει λέτε να δώσω τόσα λεφτά να παρω ένα καρότσι ; Τι λέτε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα στα ίδια δηλαδή είμαστε 😊 εεε 33 είμαστε αν είσαι και εσυ του 1989 τα κλείσαμε εγώ είχα γενέθλια 23 Απριλίου 

Παρε νωρίτερα τηλ να πας μήνας είναι πολύ εγώ με το ζόρι περιμένω 3 βδομαδες 😝

Ναι για καρότσι θα πάω ρε κορίτσια να σας ρωτήσω να μου πείτε εσεις πως το σκέφτεστε… ειδα καρότσι το dovati atta 3 σε 1 που μου άρεσε αλλά έχει και 720 ευρώ αξίζει λέτε να δώσω τόσα λεφτά να παρω ένα καρότσι ; Τι λέτε ; 

Εγώ προσωπικά πιστεύω δεν αξίζει..για αυτό και πήρα της lorelli angel 3 σε ένα στα 350€.

Πιστεύω θα το χρησιμοποιήσει 1-1.5 χρόνο και μετά θα θέλει ποδηλατακι καρότσι..οπότε για αυτό είπαμε να δώσουμε αυτά τα λεφτά. Για ένα αξιοπρεπές καρότσι ήταν πολύ καλό.με καλές βάσεις και γενικά το είδα και από κοντά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ προσωπικά πιστεύω δεν αξίζει..για αυτό και πήρα της lorelli angel 3 σε ένα στα 350€.

Πιστεύω θα το χρησιμοποιήσει 1-1.5 χρόνο και μετά θα θέλει ποδηλατακι καρότσι..οπότε για αυτό είπαμε να δώσουμε αυτά τα λεφτά. Για ένα αξιοπρεπές καρότσι ήταν πολύ καλό.με καλές βάσεις και γενικά το είδα και από κοντά. 

 

Είσαι ευχαριστημένη δηλαδή με αυτό που πήρες ; Για αυτό ρωτάω γιατί και εμένα μην νομίζεις δεν με περισσεύουν για να δώσω τόσα λεφτά και λεω μήπως το παρά κάνω με το να δώσω τόσα χρήματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα στα ίδια δηλαδή είμαστε 😊 εεε 33 είμαστε αν είσαι και εσυ του 1989 τα κλείσαμε εγώ είχα γενέθλια 23 Απριλίου 

Παρε νωρίτερα τηλ να πας μήνας είναι πολύ εγώ με το ζόρι περιμένω 3 βδομαδες 😝

Ναι για καρότσι θα πάω ρε κορίτσια να σας ρωτήσω να μου πείτε εσεις πως το σκέφτεστε… ειδα καρότσι το dovati atta 3 σε 1 που μου άρεσε αλλά έχει και 720 ευρώ αξίζει λέτε να δώσω τόσα λεφτά να παρω ένα καρότσι ; Τι λέτε ; 

Δε ξέρω βρε κορίτσι μου..εμείς πήραμε της peg perego new book mon amour λέγεται.ηταν λίγο ακριβό αλλά το κάθε ζευγάρι κάνει έναν προϋπολογισμό.ειναι βασικό εργαλείο μας το καροτσι..

εγω νόμιζω 700ειναι μια χαρά κ έχεις πολλές επιλογές ..εμένα η ξαδέρφη μου είχε πάρει ενα φτηνό της χάλασε και μετά πήρε ινγκλεσινα..κ γενικά μου έχουν πει γνωστοί ότι κάποια έχουν πλαστικό σκελετό , δεν έχουν καλή πλατουλα για το μωράκι η δε στρίβουν καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Είσαι ευχαριστημένη δηλαδή με αυτό που πήρες ; Για αυτό ρωτάω γιατί και εμένα μην νομίζεις δεν με περισσεύουν για να δώσω τόσα λεφτά και λεω μήπως το παρά κάνω με το να δώσω τόσα χρήματα 

Και εγώ έτσι ξεκίνησα. Στα μαγαζιά έβλεπα με 700-1000

 Και το σκεφτήκαμε καλύτερα. Βρήκα με 200-250 αλλά δεν ήταν καλά.ηταν κάπως ψεύτικα 

Αυτό που πήρα είχε 400€ και το είχε βάλει στις εκπτώσεις 350 η mypipila και έτσι το παρειγγειλα..είναι να μου έρθει  δεν το έχω ακόμα σπίτι. Αλλά από κοντά σε μαγαζί που το είδα και το κλείναμε και το ανοίγαμε.πιπ ελαφρύ από άλλα. Δεν ήταν καθόλου ψεύτικο ήταν πολύ ωραίο. Και δώρο τσάντα. Και είναι 3 σε ένα 

Αν θες πήγαινε σε κάποιο κατάστημα και ζητα το να το δεις από κοντά.  Βγαίνει και σε άλλα χρώματα. Σε μπεζ και μαύρο. Εγώ το πήρα σε γκρι

 

 

 

 

IMG_20220511_122020.jpg

IMG_20220511_122017.jpg

Screenshot_2022-05-11-11-43-38-710_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Δε ξέρω βρε κορίτσι μου..εμείς πήραμε της peg perego new book mon amour λέγεται.ηταν λίγο ακριβό αλλά το κάθε ζευγάρι κάνει έναν προϋπολογισμό.ειναι βασικό εργαλείο μας το καροτσι..

εγω νόμιζω 700ειναι μια χαρά κ έχεις πολλές επιλογές ..εμένα η ξαδέρφη μου είχε πάρει ενα φτηνό της χάλασε και μετά πήρε ινγκλεσινα..κ γενικά μου έχουν πει γνωστοί ότι κάποια έχουν πλαστικό σκελετό , δεν έχουν καλή πλατουλα για το μωράκι η δε στρίβουν καλά.

Κοίτα τα πολύ φτηνά 200-250. Ναι ήταν πλαστικός ο σκελετός και δεν εκλειναν πολύ.επιαναν χώρο 

Εγώ πιστεύω το καρότσι  έτσι όπως το έχω σκεφτεί εγώ θα το χρησιμοποιήσω σχετικά μέχρι 1.5 χρόνο.και οι γνωστές μου τόσο μου είπανε ότι το χρησιμοποίησαν και ότι να μην πάρω πανάκριβο..

Όπως το βλέπει η κάθε κοπελα σκεφτείτε το .. εγώ θα χρησιμοποιήσω στην αρχή και μάρσιπο , και όσο είναι μωρό θα το βάζω στου αυτοκινήτου και θα κουμπωνω αυτό πάνω στο καρότσι.οπως στην φώτο.για να μην πιάνει πολύ χώρο.

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Και εγώ έτσι ξεκίνησα. Στα μαγαζιά έβλεπα με 700-1000

 Και το σκεφτήκαμε καλύτερα. Βρήκα με 200-250 αλλά δεν ήταν καλά.ηταν κάπως ψεύτικα 

Αυτό που πήρα είχε 400€ και το είχε βάλει στις εκπτώσεις 350 η mypipila και έτσι το παρειγγειλα..είναι να μου έρθει  δεν το έχω ακόμα σπίτι. Αλλά από κοντά σε μαγαζί που το είδα και το κλείναμε και το ανοίγαμε.πιπ ελαφρύ από άλλα. Δεν ήταν καθόλου ψεύτικο ήταν πολύ ωραίο. Και δώρο τσάντα. Και είναι 3 σε ένα 

Αν θες πήγαινε σε κάποιο κατάστημα και ζητα το να το δεις από κοντά.  Βγαίνει και σε άλλα χρώματα. Σε μπεζ και μαύρο. Εγώ το πήρα σε γκρι

 

 

 

 

IMG_20220511_122020.jpg

IMG_20220511_122017.jpg

Screenshot_2022-05-11-11-43-38-710_com.android.chrome.jpg

Πολυ ωραίο φαίνεται και το δικό σας !με γεια μας .και μας δε το έχουν φέρει ακόμα.ε εντάξει αν το είδες από κοντά μια χαρά !!σίγουρα θα χρειαστούν και ποδήλατακια μετά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Mα δεν είναι τέλειο ;;πως να αντιστεκομουν;;

 

Screenshot_2022-05-24-19-59-28-466_com.android.chrome.jpg

Ναι είναι πολύ ωραίο.και εγώ βρήκα.πολυ ωραία. Και το 500 αρακι της PEG perego. Αλλά μετά λέμε. Γιατί να δώσουμε τόσα λεφτά. Το μωρό δεν θα το χαρεί.ας τα δώσουμε αλλού..δεν πήραμε και του πεταματου 

Είμαι καλό και το δικό μας. Έχει και εγγύηση για ότι πάθει..νομίζω κάνα χρόνο . Οπότε μετά έτσι και αλλιώς σιγά σιγά δεν θα το χρησιμοποιούμε.λεω σε περίπτωση που θα πάθαινε κάτι..αλλά δεν νομίζω. Αν τα προσέχεις τα πράγματα δεν νομίζω να πάθουν κάτι 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα στα ίδια δηλαδή είμαστε 😊 εεε 33 είμαστε αν είσαι και εσυ του 1989 τα κλείσαμε εγώ είχα γενέθλια 23 Απριλίου 

Παρε νωρίτερα τηλ να πας μήνας είναι πολύ εγώ με το ζόρι περιμένω 3 βδομαδες 😝

Ναι για καρότσι θα πάω ρε κορίτσια να σας ρωτήσω να μου πείτε εσεις πως το σκέφτεστε… ειδα καρότσι το dovati atta 3 σε 1 που μου άρεσε αλλά έχει και 720 ευρώ αξίζει λέτε να δώσω τόσα λεφτά να παρω ένα καρότσι ; Τι λέτε ; 

Ναι κ εγώ Μάιο είχα γενέθλια χαχχα !!μπορεί να το κάνω έτσι ..στις 3βδομαδες ..λογικά δλδ..σιγά μην αντέξω χιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι είναι πολύ ωραίο.και εγώ βρήκα.πολυ ωραία. Και το 500 αρακι της PEG perego. Αλλά μετά λέμε. Γιατί να δώσουμε τόσα λεφτά. Το μωρό δεν θα το χαρεί.ας τα δώσουμε αλλού..δεν πήραμε και του πεταματου 

Είμαι καλό και το δικό μας. Έχει και εγγύηση για ότι πάθει..νομίζω κάνα χρόνο . Οπότε μετά έτσι και αλλιώς σιγά σιγά δεν θα το χρησιμοποιούμε.λεω σε περίπτωση που θα πάθαινε κάτι..αλλά δεν νομίζω. Αν τα προσέχεις τα πράγματα δεν νομίζω να πάθουν κάτι 

 

 

 

 

 

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ εγώ είμαι τις απόψεις κάτι πιο φτηνό όπως λέτε εσεις στα 400 ευρώ ο αντρας μου λέει κάτι πιο ακριβό να μείνει και για το επόμενο παιδάκι όταν με το καλό έρθει… 

@irini5 όντως πολύ εντυπωσιακό σε ωραιο χρώμα με γεια σας.. απλά εγώ μπερδεύομαι γιατί δεν έχω πάει από κοντά να τα δω μωρέ ίσως την πεμτπη που θα πάω σε μαγαζί να με βοηθήσει να διαλέξω 😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ εγώ είμαι τις απόψεις κάτι πιο φτηνό όπως λέτε εσεις στα 400 ευρώ ο αντρας μου λέει κάτι πιο ακριβό να μείνει και για το επόμενο παιδάκι όταν με το καλό έρθει… 

@irini5 όντως πολύ εντυπωσιακό σε ωραιο χρώμα με γεια σας.. απλά εγώ μπερδεύομαι γιατί δεν έχω πάει από κοντά να τα δω μωρέ ίσως την πεμτπη που θα πάω σε μαγαζί να με βοηθήσει να διαλέξω 😊

 

Κ εμείς έτσι το σκεφτήκαμε. Και γενικά εμένα κάποιες γνωστές κ ξαδέρφες μ ου βρε κορίτσια το χρησιμοποιούν τα καρότσι κ ας έχουν κ 2.5χρονων παιδάκια..εμείς θεωρήσαμε ότι είναι κάτι σημαντικό όπως κ τα έπιπλακια που θα μείνουν καιρο οπότε εντάξει..το κάθε ζευγάρι ξέρει καλύτερα !

Εμένα προσωπικά μου αρέσει και ένα cybex που είδα ήταν πιο οικονομικό αλλά καταλήξαμε σε αυτό.

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι είναι πολύ ωραίο.και εγώ βρήκα.πολυ ωραία. Και το 500 αρακι της PEG perego. Αλλά μετά λέμε. Γιατί να δώσουμε τόσα λεφτά. Το μωρό δεν θα το χαρεί.ας τα δώσουμε αλλού..δεν πήραμε και του πεταματου 

Είμαι καλό και το δικό μας. Έχει και εγγύηση για ότι πάθει..νομίζω κάνα χρόνο . Οπότε μετά έτσι και αλλιώς σιγά σιγά δεν θα το χρησιμοποιούμε.λεω σε περίπτωση που θα πάθαινε κάτι..αλλά δεν νομίζω. Αν τα προσέχεις τα πράγματα δεν νομίζω να πάθουν κάτι 

 

 

 

 

 

Κοίτα το σημαντικό είναι ότι το είδατε από κοντά.κι σας αρέσει κ ελέγξατε τα βασικά .αλλωστε τα περισσότερα καρότσια τον ίδιο σκοπό επιτέλουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Χαχαχαχαχα 😂 κάπως έτσι νιώθω και εγώ… 

CAFA8103-7C2F-48F9-8538-C10F83035D92.jpeg

Χαχαχχαχχαχα !!τέλειο !!!τόσο έντονα ε ;;το νιώθεις και μέσα στη ημέρα ;;εγώ κυρίως πρωινά και βραδινά που είμαι ξάπλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Κ εμείς έτσι το σκεφτήκαμε. Και γενικά εμένα κάποιες γνωστές κ ξαδέρφες μ ου βρε κορίτσια το χρησιμοποιούν τα καρότσι κ ας έχουν κ 2.5χρονων παιδάκια..εμείς θεωρήσαμε ότι είναι κάτι σημαντικό όπως κ τα έπιπλακια που θα μείνουν καιρο οπότε εντάξει..το κάθε ζευγάρι ξέρει καλύτερα !

Εμένα προσωπικά μου αρέσει και ένα cybex που είδα ήταν πιο οικονομικό αλλά καταλήξαμε σε αυτό.

Κοίτα το σημαντικό είναι ότι το είδατε από κοντά.κι σας αρέσει κ ελέγξατε τα βασικά .αλλωστε τα περισσότερα καρότσια τον ίδιο σκοπό επιτέλουν !

Εμένα το καλό είναι ότι μερικά επιπλα θα μου τα δώσουν λογικα από την άλλη βδομαδα περιμενω να μου τα στείλουν ελπίζω να είναι ωραία και να μου κάνουν ώστε να μην χρειαστεί να αγοράσω καινούργια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Χαχαχχαχχαχα !!τέλειο !!!τόσο έντονα ε ;;το νιώθεις και μέσα στη ημέρα ;;εγώ κυρίως πρωινά και βραδινά που είμαι ξάπλα...

Ναι ναι όταν αλλάζει μεριά βγάζω εξόγκωμα τωρα χερι είναι ; Πόδι είναι ; Δεν ξέρω  και μου κόβεται η αναπνοή με πιάνει δυσφορία αλλά έχει πλάκα η κοιλιά… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Ναι ναι όταν αλλάζει μεριά βγάζω εξόγκωμα τωρα χερι είναι ; Πόδι είναι ; Δεν ξέρω  και μου κόβεται η αναπνοή με πιάνει δυσφορία αλλά έχει πλάκα η κοιλιά… 

Α τέλεια αν θα σου δώσουν κ έπιπλακια !!!εμένα λίκνο μου έδωσαν κι καθίσματακι φαγητού για αργότερα !

Χαχχαχα κ εγώ δύο τρεις φορές έχω δει την κοιλιά μου να κουνιέται έντονα σαν να μετακινείται κ να πηγαίνει το βάρος απ' τη μια..χαχαχ !!κ νιώθω περίεργα ..λέω τι γίνεται τώρα !!εσένα σίγουρα θα είναι κ πιο μεγάλο το μωράκι κ η κοιλίτσα ίσως μιας που είσαι δύο βδομάδες μετά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Α τέλεια αν θα σου δώσουν κ έπιπλακια !!!εμένα λίκνο μου έδωσαν κι καθίσματακι φαγητού για αργότερα !

Χαχχαχα κ εγώ δύο τρεις φορές έχω δει την κοιλιά μου να κουνιέται έντονα σαν να μετακινείται κ να πηγαίνει το βάρος απ' τη μια..χαχαχ !!κ νιώθω περίεργα ..λέω τι γίνεται τώρα !!εσένα σίγουρα θα είναι κ πιο μεγάλο το μωράκι κ η κοιλίτσα ίσως μιας που είσαι δύο βδομάδες μετά !!

Εμείς κορίτσια πήγαμε να δούμε καρότσια κ κούνιες σε 2-3 μαγαζιά. Μιλάμε για τρελό μπέρδεμα. Εννοείται πως δεν βγάλαμε άκρη 🤣🤣🤣 

Δυστυχώς δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει κάτι οπότε οοοολα από την αρχή!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Εμείς κορίτσια πήγαμε να δούμε καρότσια κ κούνιες σε 2-3 μαγαζιά. Μιλάμε για τρελό μπέρδεμα. Εννοείται πως δεν βγάλαμε άκρη 🤣🤣🤣 

Δυστυχώς δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει κάτι οπότε οοοολα από την αρχή!!!! 

 

Καλά εννοείται ότι μπερδεύεσαι..κ ως νέοι γονείς δε ξέρουμε και σε τι χαρακτηριστικά να εστιάσουμε !υπάρχει τόση ποικιλία σε όλα... Όλα όμορφα φαίνονται .

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Α τέλεια αν θα σου δώσουν κ έπιπλακια !!!εμένα λίκνο μου έδωσαν κι καθίσματακι φαγητού για αργότερα !

Χαχχαχα κ εγώ δύο τρεις φορές έχω δει την κοιλιά μου να κουνιέται έντονα σαν να μετακινείται κ να πηγαίνει το βάρος απ' τη μια..χαχαχ !!κ νιώθω περίεργα ..λέω τι γίνεται τώρα !!εσένα σίγουρα θα είναι κ πιο μεγάλο το μωράκι κ η κοιλίτσα ίσως μιας που είσαι δύο βδομάδες μετά !!

Καλησπέρα ναι θα μου στείλουν μερικά πράγματα συγγενείς να τα δω ότι μου κάνει θα το κρατήσω ότι δεν μου κάνει θα αγοράσω καινούργιο τώρα που με πήρε τηλ με είπε ότι εκτός από καρότσι όλα τα αλλά τα έχουν θα περιμένω να μου τα στείλουν με μεταφορική να τα δω 😊

ναι είμαι λίγο πιο μπροστά ανυπομονώ να πάω αύριο να την δούμε… εμένα μου αύξησαν και τις βιταμίνες μου έδωσε και άλλο χάπι σίδερο μου το έκανε ένα πρωί ένα βράδυ και σε μια βδομαδα θα μου το κάνει 3 χάπια την μέρα και εσεις τόσο πολύ παίρνετε ;  και θα ξεκινήσω και Β12 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Elk είπε:

Ναι καταλαβαίνω πως το λες Αλλά να μην σου τύχει ειναι αυτό κοπέλα μου να μην το σκέφτεσαι γιατί καποια πράγματα ειναι γραμμένα και από το θεό εμείς κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε μετά πρέπει να βάλει και ο θεός το χερι του  και μόνο που είχαμε την ευλογία να φτάσουμε έως εδώ ειναι υπέροχο άλλες κοπέλες ούτε σε αυτήν την θέση δεν έχουν καταφέρει να βρεθούν εγώ το Βλέπω και έτσι… κάνουν εξωσωματικές και δεν μπόρεσαν να πάρουν στα χέρια τους ούτε ένα θετικό τεστ 😢 

Έχεις απόλυτο δίκιο δε το συζητώ! Δόξα τω θεώ λεω συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...