Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Να ρωτήσω λίγο τις μαμάδες 

Όταν βάζω το μωρο να κοιμηθεί ανάσκελα συνέχεια μου ξυπνάει μετά από λίγο.. όταν την βάζω στο πλάι κάνει ύπνο που κρατάει αρκετή ώρα σαν να βολεύεται πιο καλά.. 

Το πρόβλημα είναι ότι διαβάζω ότι δεν κάνει να κοιμάται στο πλάι αν μετά από λίγο που την βάλω στο πλάι την γυρίσω ανάσκελα αρχίζει και είναι ανησυχεί που μετά από λίγο ξυπνάει 😕

Εσεις πως τα βάζατε τα μωράκια σας για ύπνο ;

Καλησπέρα! Εγώ την βάζω ανάσκελα αλλά γυρνάει μόνη της στο πλάι, γιατί όπως λες κ εσύ βολεύεται καλύτερα. Ήταν το πρώτο πράγμα που ρώτησα την παιδίατρο γιατί λένε να τα βάζουμε ανάσκελα και μου είπε ότι αφού γυρνάει μόνη της να την αφήνω... ρώτα καλύτερα τον παιδίατρό σου όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bestrong είπε:

Καλησπέρα! Εγώ την βάζω ανάσκελα αλλά γυρνάει μόνη της στο πλάι, γιατί όπως λες κ εσύ βολεύεται καλύτερα. Ήταν το πρώτο πράγμα που ρώτησα την παιδίατρο γιατί λένε να τα βάζουμε ανάσκελα και μου είπε ότι αφού γυρνάει μόνη της να την αφήνω... ρώτα καλύτερα τον παιδίατρό σου όμως...

Ναι σίγουρα θα την ρωτήσω την άλλη βδομάδα που θα πάω να μας δει ευχαριστώ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσιαααααα!!!!!!! Αν δεν γεννήσω μέχρι Πέμπτη πρωί την Πέμπτη θα κάνω εισαγωγή θα ξεκινήσουμε με πρόκληση και τεχνητούς πονους και αν δεν γεννήσω και έτσι θα πάμε για καισαρική. Απλά αποτι κατάλαβα θα με αφήσει κ όλη την Πέμπτη με τους τεχνητούς να δούμε πως θα πάει.... Και σήμερα πρέπει να ξανά μιλήσω με την αναισθησιολογο να την ενημερώσω!!!!! Αυτά!!!!! Οπότε όπως κ να έχει μέχρι το σκ θα έχω γεννήσει! Το μόνο ίσως άσχημο είναι ότι μέχρι να γεννήσω δεν αφήνουν σύνοδο μέσα μαζί μου.... Πρέπει να αναδιαμορφωσουμε κ την βαλίτσα μου τώρα!!!! Αυτά τα νέα μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Λοιπόν κοριτσιαααααα!!!!!!! Αν δεν γεννήσω μέχρι Πέμπτη πρωί την Πέμπτη θα κάνω εισαγωγή θα ξεκινήσουμε με πρόκληση και τεχνητούς πονους και αν δεν γεννήσω και έτσι θα πάμε για καισαρική. Απλά αποτι κατάλαβα θα με αφήσει κ όλη την Πέμπτη με τους τεχνητούς να δούμε πως θα πάει.... Και σήμερα πρέπει να ξανά μιλήσω με την αναισθησιολογο να την ενημερώσω!!!!! Αυτά!!!!! Οπότε όπως κ να έχει μέχρι το σκ θα έχω γεννήσει! Το μόνο ίσως άσχημο είναι ότι μέχρι να γεννήσω δεν αφήνουν σύνοδο μέσα μαζί μου.... Πρέπει να αναδιαμορφωσουμε κ την βαλίτσα μου τώρα!!!! Αυτά τα νέα μας! 

Άντε κοπέλα μου λίγο έμεινε με το καλό εύχομαι όπως και να έρθει το μωρακι σας

Δηλαδη και φυσιολογικά να πας δεν θα είναι μέσα στην γεννά ο αντρας σου ;

την Πέμπτη θα έχεις κλείσει 40 εβδομάδες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Λοιπόν κοριτσιαααααα!!!!!!! Αν δεν γεννήσω μέχρι Πέμπτη πρωί την Πέμπτη θα κάνω εισαγωγή θα ξεκινήσουμε με πρόκληση και τεχνητούς πονους και αν δεν γεννήσω και έτσι θα πάμε για καισαρική. Απλά αποτι κατάλαβα θα με αφήσει κ όλη την Πέμπτη με τους τεχνητούς να δούμε πως θα πάει.... Και σήμερα πρέπει να ξανά μιλήσω με την αναισθησιολογο να την ενημερώσω!!!!! Αυτά!!!!! Οπότε όπως κ να έχει μέχρι το σκ θα έχω γεννήσει! Το μόνο ίσως άσχημο είναι ότι μέχρι να γεννήσω δεν αφήνουν σύνοδο μέσα μαζί μου.... Πρέπει να αναδιαμορφωσουμε κ την βαλίτσα μου τώρα!!!! Αυτά τα νέα μας! 

Αααααα μαζί θα έρθουν τα νινακια μας. Και εγώ την Πέμπτη έχω εισαγωγή..❤️❤️❤️ τεεεελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια !! Πως είστε ;;;εμείς όλα καλά !

@mariakaterνα σου ζήσει κορίτσι μου !!!;πολλά κιλά φτου φτου φτου !!!

Άντε κ στις χαρές των υπολοίπων τώρα !!!!

Ναι κι εμένα έτσι κοιμάται στο πλάι !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω λίγο. Όταν είναι να πάμε να κάνουμε το πρωί τον προεγχειρητική έλεγχο πρέπει να είμαστε νηστικες ή κάτι τέτοιο; 

Ο γιατρός μου είχε πει μόνο την ημέρα της καισαρικής να είμαι οκτώ ώρες νηστική. Για τον προεγχειρητικο δεν είπαμε.αλλα με το νοσοκομείο που μίλησα μου είπανε 7-3 άρα μπορώ και κοντά στο μεσημέρι να πάω. Τι στο καλό νηστική θα ήμουν τόσες  ώρες ;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Άντε κοπέλα μου λίγο έμεινε με το καλό εύχομαι όπως και να έρθει το μωρακι σας

Δηλαδη και φυσιολογικά να πας δεν θα είναι μέσα στην γεννά ο αντρας σου ;

την Πέμπτη θα έχεις κλείσει 40 εβδομάδες ; 

Ευχαριστούμε!!!!!! Όχι δεν αφήνουν μέσα κανέναν! Κ αν δεν γεννήσω Πέμπτη που θα μπω κ γεννήσω Παρασκευή πάλι μόνη θα είμαι την Πέμπτη! Επειδή με τις εβδομάδες δεν το έχω θα σου πω ότι η Πητ Μ είναι την παρασκευή.σμρ είμαι 39+3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Αααααα μαζί θα έρθουν τα νινακια μας. Και εγώ την Πέμπτη έχω εισαγωγή..❤️❤️❤️ τεεεελεια

Ναι ναι!!!!! Αν δεν προκύψει κάτι! Η πέμπτη η παρασκευή θα τον έχουμε! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Ναι ναι!!!!! Αν δεν προκύψει κάτι! Η πέμπτη η παρασκευή θα τον έχουμε! 🤣

Αχ άντε με το καλό !!!!πολυ άσχημο.που δεν επιτρέπουν.κανεναν ..τι να κάνεις..δεν πειράζει..θα πάνε όλα καλά !!

@babyblue94μακάρι να ήξερα να σου απαντήσω..εγώ πρώτη φορά το ακούω πάντως κ για την καισαρική κ για τον προεγχειρητικο..υπερβολικό μου φαίνεται και στον προεγχειρητικο...λογικά θα επιτρέπεται το φαγητό.εμενα πάντως δε με ρώτησαν πότε τίποτα περί φαγητού κ λοιπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω λίγο. Όταν είναι να πάμε να κάνουμε το πρωί τον προεγχειρητική έλεγχο πρέπει να είμαστε νηστικες ή κάτι τέτοιο; 

Ο γιατρός μου είχε πει μόνο την ημέρα της καισαρικής να είμαι οκτώ ώρες νηστική. Για τον προεγχειρητικο δεν είπαμε.αλλα με το νοσοκομείο που μίλησα μου είπανε 7-3 άρα μπορώ και κοντά στο μεσημέρι να πάω. Τι στο καλό νηστική θα ήμουν τόσες  ώρες ;

 

Εγω είχα φαει ελαφριά 9 η ώρα το βράδυ βραστό κοτόπουλο και βραστή πατάτα 12 η ώρα την νύχτα έκανα εισαγωγή στο νοσοκομείο μου έκαναν κάποιες εξετάσεις την νύχτα 

Με ρώτησαν αν έχω φαει και αν πήγα τουαλέτα το πρωί γιατί πήγαινα υποτίθεται για φυσιολογικό τοκετο μόνο για εκεί τους νοιάζει πιστεύω αν έχεις φαει 

Και αφού όλο το βράδυ δεν προχώρησα σε φυσιολογικό τοκετο το πρωί με έβαλαν για καισαρική αλλά το τελευταίο μου γεύμα πριν την καισαρική ήταν 9 η ώρα το βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά την εξέταση του γιατρού ήρθαν οι πρώτες ακαθαρσίες στο σερβιετακι. Αναμενόμενο!!!!! Τον πήρα αμέσως τηλέφωνο μου είπε μόνο αν δω πολύ κ ζωηρό αίμα να τον ξανά πάρω για να πάμε νοσοκομείο! Προς το παρόν μόνο κάτι ελάχιστες σταγόνες (κ αυτό όχι αίμα) χωρίς πόνο.... Ελπίζω να περάσει το βράδυ μας χαλαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Μετά την εξέταση του γιατρού ήρθαν οι πρώτες ακαθαρσίες στο σερβιετακι. Αναμενόμενο!!!!! Τον πήρα αμέσως τηλέφωνο μου είπε μόνο αν δω πολύ κ ζωηρό αίμα να τον ξανά πάρω για να πάμε νοσοκομείο! Προς το παρόν μόνο κάτι ελάχιστες σταγόνες (κ αυτό όχι αίμα) χωρίς πόνο.... Ελπίζω να περάσει το βράδυ μας χαλαρά! 

Αντε κορίτσι μου με το καλό!! Πλησιαζει η ωρα! Σε ποιο μαιευτηριο θα γεννήσεις και δεν επιτρέπουν στον άντρα σου να είναι μέσα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Μετά την εξέταση του γιατρού ήρθαν οι πρώτες ακαθαρσίες στο σερβιετακι. Αναμενόμενο!!!!! Τον πήρα αμέσως τηλέφωνο μου είπε μόνο αν δω πολύ κ ζωηρό αίμα να τον ξανά πάρω για να πάμε νοσοκομείο! Προς το παρόν μόνο κάτι ελάχιστες σταγόνες (κ αυτό όχι αίμα) χωρίς πόνο.... Ελπίζω να περάσει το βράδυ μας χαλαρά! 

Ααα πλησιάζει.αντε θα περιμένουμε νέα σου το πρωί. 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Olia4 είπε:

Μετά την εξέταση του γιατρού ήρθαν οι πρώτες ακαθαρσίες στο σερβιετακι. Αναμενόμενο!!!!! Τον πήρα αμέσως τηλέφωνο μου είπε μόνο αν δω πολύ κ ζωηρό αίμα να τον ξανά πάρω για να πάμε νοσοκομείο! Προς το παρόν μόνο κάτι ελάχιστες σταγόνες (κ αυτό όχι αίμα) χωρίς πόνο.... Ελπίζω να περάσει το βράδυ μας χαλαρά! 

Άντε! Τσούκου τσούκου ξεκινάει! Με το καλόοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyElpida είπε:

Αντε κορίτσι μου με το καλό!! Πλησιαζει η ωρα! Σε ποιο μαιευτηριο θα γεννήσεις και δεν επιτρέπουν στον άντρα σου να είναι μέσα?? 

Στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων! 

Ευχαριστούμε πολυυυυυυ!!!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ααα πλησιάζει.αντε θα περιμένουμε νέα σου το πρωί. 🥰

 

Προς το παρόν όλα καλά!!!!!! 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bestrong είπε:

Άντε! Τσούκου τσούκου ξεκινάει! Με το καλόοοο!!

Ευχαριστώωωωω!!!!!! Εντάξει όλα καλά! Δεν έχω σχεδον τπτ! Οπότε απόψε προβλέπεται να είμαστε ήσυχοι στο σπιτάκι μας! 😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/9/2022 at 10:57 ΜΜ, ο/η mariakater είπε:

Καλησπερα κοριτσια γεννήσαμε και Εμεις 16/9 χτες ενα παλικάρι 3750 φυσιολογικά 

Μ εσπασαν τα νερα πρωι ηρθα στην κλινική στις 8 το πρωι με καθολου διαστολή μετα απο ωρες παλι καλα ο γιατρος ειναι απο αυτους που περιμενουν και φαν του φυσιολογικού γέννησα στις 20:25  γενικα ολη η εμπειρία ειναι περίεργη και πρωτόγνωρη οι συσπάσεις ηταν το χειροτερο πραγμα απίστευτος πονος ευτηχως ειχαμε περασει τον καθετήρα της επισκληριδιου απο την αρχη και μ εβαλαν 3 δόσεις μεχρι να φτασει η ωρα μ εβαλαν υπόθετο γιαυτο φαντάζομαι οτι ειχα συσπάσεις πολυ συχνα δλδ ουτε λεπτο δε περνούσε ….

οταν εφτασε η ωρα και ξεκινήσαμε ο μικρος μας ηταν μεγάλος κ Εγω στενή Οποτε εφαγα πολυ ζορι με πατούσε κ η μαια απο πανω την κοιλιά για αν βοηθησει να βγει το μωρο εσπρωξα πολλες φορες για να καταφέρει να βγει  πρεπει ν εβαλε και βεντούζα ο γιατρος  παλι καλα ο μικρος παρόλο το ζορι που εφαγε δεν αύξησε ουτε εριξε παλμούς και ολα Πηγαν τελεια  

Αα στην αρχη ηταν και ο συζηγος μαζι μεσα αλλα προς το τελος π ζορίστηκα τον εβγαλαν εξω 😅

 Επισης ξεκινησα με αποκλειστικό θηλασμό νομιζω οτι παμε καλα προς το παρον τρωει περιπου μιση ωρα  ανα 3 ωρες και αυτο Επειδη τον ξυπνα Εγω ειναι υπναράς φαινεται. Οι θηλές εχουν ερεθιστεί Λιγο Αλλα κανω υπομονη στην αρχη π την πιανει ποναει αρκετα βαζω την κρεμα purelan λενε βοηθαει πολυ 

Σας ζάλισα λιγο Αλλα ειπα να μοιραστώ την εμπειρία μου 

Nα σας ζήσει το παλικάρι σας!!!!🥰...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Λοιπόν κοριτσιαααααα!!!!!!! Αν δεν γεννήσω μέχρι Πέμπτη πρωί την Πέμπτη θα κάνω εισαγωγή θα ξεκινήσουμε με πρόκληση και τεχνητούς πονους και αν δεν γεννήσω και έτσι θα πάμε για καισαρική. Απλά αποτι κατάλαβα θα με αφήσει κ όλη την Πέμπτη με τους τεχνητούς να δούμε πως θα πάει.... Και σήμερα πρέπει να ξανά μιλήσω με την αναισθησιολογο να την ενημερώσω!!!!! Αυτά!!!!! Οπότε όπως κ να έχει μέχρι το σκ θα έχω γεννήσει! Το μόνο ίσως άσχημο είναι ότι μέχρι να γεννήσω δεν αφήνουν σύνοδο μέσα μαζί μου.... Πρέπει να αναδιαμορφωσουμε κ την βαλίτσα μου τώρα!!!! Αυτά τα νέα μας! 

Μια από τα ίδια αν δε γεννήσω μέχρι το τέλος της βδομάδας κλεινω τη 40 μπαίνω για τεχνητούς κλπ..και βλέποντας και κάνοντας ....Με το καλό κορίτσια σ ΄όσες μείναμε..τελεθταία με βλέπω να γεννάω δε θέλει να βγει ο μπέμπης ...εχχεεχεχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mairy22 είπε:

Μια από τα ίδια αν δε γεννήσω μέχρι το τέλος της βδομάδας κλεινω τη 40 μπαίνω για τεχνητούς κλπ..και βλέποντας και κάνοντας ....Με το καλό κορίτσια σ ΄όσες μείναμε..τελεθταία με βλέπω να γεννάω δε θέλει να βγει ο μπέμπης ...εχχεεχεχχ

Έλα 4 μείναμε.

Δεν θέλουν να βγουν τα μωρά μας χαχαχαχ. Θα βγουν όλα αυτή την βδομάδα μαζεμένα. 🥰

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Έλα 4 μείναμε.

Δεν θέλουν να βγουν τα μωρά μας χαχαχαχ. Θα βγουν όλα αυτή την βδομάδα μαζεμένα. 🥰

 

 

Κι εμενα έτσι μου είπε ο γιατρός.Εκει που με φοβόντουσαν ότι θα γεννάω πρόωρα, στην τελευταία επίσκεψη μου είπε πως αν δεν εχω γεννησει μέχρι την Παρασκευή θα παμε για πρόκληση.Θα εχει φουλ γεννα τις επόμενες μέρες!!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κορίτσια όλες γέννες δλδ Πέμπτη Παρασκευή άντε μέσα στο σκ! Εγώ να σας πω την αλήθεια σαν πρωτάρα (καλά όπως κ πολλές άλλες) δεν ξέρω τι θα μου κάνουν με αυτήν την πρόκληση χαχαχχαα πάντως αν δεν γεννήσω κ με πρόκληση πάμε για καισαρική. Λογικά Πέμπτη μεσημέρι θα μου βάλουν πόνους και βλέπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Πω πω κορίτσια όλες γέννες δλδ Πέμπτη Παρασκευή άντε μέσα στο σκ! Εγώ να σας πω την αλήθεια σαν πρωτάρα (καλά όπως κ πολλές άλλες) δεν ξέρω τι θα μου κάνουν με αυτήν την πρόκληση χαχαχχαα πάντως αν δεν γεννήσω κ με πρόκληση πάμε για καισαρική. Λογικά Πέμπτη μεσημέρι θα μου βάλουν πόνους και βλέπουμε. 

Πωωωω ναι όλες όσες μείναμε θα πάμε μαζί.

Εγώ το πρωί έχω τον προεγχειρητικο και την Πέμπτη το πρωί εισαγωγή.

Έχω αγχωθει παααρα πολύ αχχαχα. Φοβάμαι ρε κορίτσια. Φοβάμαι πολύ για κλισμα., επισκληριδιο και καθετήρα και καισαρική. Και φοβάμαι και την Κυριακή που θα βγούμε και ξαφνικά θα πάμε σε ένα σπίτι με ένα νινι χωρίς καμία βοήθεια. Μακριά από γιατρούς και μαίες. Έχω φόβο και άγχος . Να είναι το σπίτι καθαρό γιατί έχω και αυτα. Να τρώμε κτλ.. πφφφ. Το συζητούσα χθες με τον Αντρα μου. Μου έλεγε εγώ είμαι εδώ τι αγχώνεσαι. Όλα θα τα κάνουμε μαζί. Και θα κάνω τα πάντα. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2022 at 8:38 ΠΜ, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

Έπεσαν αρκετά έξω στα κιλά του μωρού σου όπως και σε εμένα έπεσαν έξω δεν πειράζει σημασία έχει ότι πήγαν όλα καλά 

Να σε ρωτήσω όταν σου είπαν να δωσεις έτοιμο γαλα σε έβαλαν να υπογράψεις για να το δωσεις ; 

Ναι υπόγραψα και για την επισκληρίδειο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...