Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

δεν ξέρω αλλά έχω αγχωθεί...ελπίζω να πάνε όλα καλά..σε 15-18 εργάσιμες τα αποτελέσματα...ούτε λόγος για το 600...ας είναι καλά το μωράκι μας.....εμεις είπαμε να την κάνει ο άντρας μουυ πρώτα μιας που ε΄γω είχα κάνει αρκετές εξετάσεις..

Α κατάλαβα. Κάνατε αυτό με όλες τις μεταλλάξεις. 

Μπραβο σας. Καλή επιτυχία. 

Ευχομαι όλα να πάνε καλά και μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ευχάριστα νεα απο μενα ολα πηγαν καλα ακούσαμε καρδούλα❤️ ολα φυσιολογικά μου ειπε !! Θα κανω την αλλη εβδομαδα αλλη μια εξεταση για TSH  ειχα 2.59  Σε ενα  μηνα τωρα θελει να με ξανα δει μου ειπε μεχρι 20 Μαρτίου να κανονισω να κανω και την αυχενική !!  Σε γενικές γραμμες δεν μ ειπε κατι αλλο ουτε μ εδωσε τιποτα επιπλέον μονο να συνεχισω το φοιλικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Α τώρα είδα αυτό. Κατάλαβα. Εμάς μας είχαν πει τόσο και βγήκαν σε 2,5 εβδομάδες 

καταρχάς  σε ευχαριστώ πολυ για την απάντησή σου...πραγματικά...έχει κ αυτός μία σπάνια μορφή την TG11-5T,δεν ξέρω αν τη γνωρίζεις....προσπαθώ να χαλαρώσω αλλά το μαθαμε σήμερα και μου έχει έρθει βαρύ γνωρίζοντας ΄οτι είναι τελείως προληπτικό. τηλεφώνησα και στον γιατρό αλλά έχει ιατρείο καιθα πνίγεται θα με πάρει με τοπου μπορέσει όμως..αυτό ειναι το χειρότερο..η τόσο μεγάλη αναμονή....αχ μακάρι και εμείς να έχουμε μία θετικήέκβαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eirini55 είπε:

καταρχάς  σε ευχαριστώ πολυ για την απάντησή σου...πραγματικά...έχει κ αυτός μία σπάνια μορφή την TG11-5T,δεν ξέρω αν τη γνωρίζεις....προσπαθώ να χαλαρώσω αλλά το μαθαμε σήμερα και μου έχει έρθει βαρύ γνωρίζοντας ΄οτι είναι τελείως προληπτικό. τηλεφώνησα και στον γιατρό αλλά έχει ιατρείο καιθα πνίγεται θα με πάρει με τοπου μπορέσει όμως..αυτό ειναι το χειρότερο..η τόσο μεγάλη αναμονή....αχ μακάρι και εμείς να έχουμε μία θετικήέκβαση.

Όλα καλά θα πάνε...να σκέφτεσαι θετικά!!!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Α κατάλαβα. Κάνατε αυτό με όλες τις μεταλλάξεις. 

Μπραβο σας. Καλή επιτυχία. 

Ευχομαι όλα να πάνε καλά και μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο ακόμα 

εξαρχής είχε κάνει ο σύζυγος αυτό με όλες τι μεταλλάξεις και βρέθηκε φορέας μίας ήπιας....τώρα το κάνω εγω...αντε να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

καταρχάς  σε ευχαριστώ πολυ για την απάντησή σου...πραγματικά...έχει κ αυτός μία σπάνια μορφή την TG11-5T,δεν ξέρω αν τη γνωρίζεις....προσπαθώ να χαλαρώσω αλλά το μαθαμε σήμερα και μου έχει έρθει βαρύ γνωρίζοντας ΄οτι είναι τελείως προληπτικό. τηλεφώνησα και στον γιατρό αλλά έχει ιατρείο καιθα πνίγεται θα με πάρει με τοπου μπορέσει όμως..αυτό ειναι το χειρότερο..η τόσο μεγάλη αναμονή....αχ μακάρι και εμείς να έχουμε μία θετικήέκβαση.

Δεν την ήξερα (είναι άπειρες οι μεταλλάξεις) αλλά είδα ότι είναι επίσης ήπια, άρα οι πιθανότητες είναι ακόμα πιο πολύ με το μέρος σας. Διάβασα λίγο πρόχειρα και είδα ότι πρέπει όχι μόνο εσύ να έχεις μια μετάλλαξη, αλλά να έχεις μετάλλαξη με σοβαρό φαινότυπο νόσου, "ασύμβατη" με αυτή του άντρα σου και ακόμα και σε αυτή την περίπτωση το μωρό πιθανότατα δε θα έχει τυπική μορφή νόσου, αλλά μάλλον κάποιες ευαισθησίες και δυσκολίες. Να είσαι θετική! Όλα τελικά θα πάνε καλά! Περίπου τόσες, αν όχι περισσότερες, είναι οι πιθανότητες κάθε μιας μας να μην πάνε καλά τα πράγματα στην εγκυμοσύνη, ενώ όλα δείχνουν να πηγαίνουν καλά! Εγώ έκλαιγα 2 μέρες όταν το μάθαμε για τη δική μου μετάλλαξη και μετά σα να μου γύρισε μια βίδα και συντονίστηκα! Τώρα που θα σου περάσει το πρώτο σοκ, θα χαλαρώσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η MyNa είπε:

Δεν την ήξερα (είναι άπειρες οι μεταλλάξεις) αλλά είδα ότι είναι επίσης ήπια, άρα οι πιθανότητες είναι ακόμα πιο πολύ με το μέρος σας. Διάβασα λίγο πρόχειρα και είδα ότι πρέπει όχι μόνο εσύ να έχεις μια μετάλλαξη, αλλά να έχεις μετάλλαξη με σοβαρό φαινότυπο νόσου, "ασύμβατη" με αυτή του άντρα σου και ακόμα και σε αυτή την περίπτωση το μωρό πιθανότατα δε θα έχει τυπική μορφή νόσου, αλλά μάλλον κάποιες ευαισθησίες και δυσκολίες. Να είσαι θετική! Όλα τελικά θα πάνε καλά! Περίπου τόσες, αν όχι περισσότερες, είναι οι πιθανότητες κάθε μιας μας να μην πάνε καλά τα πράγματα στην εγκυμοσύνη, ενώ όλα δείχνουν να πηγαίνουν καλά! Εγώ έκλαιγα 2 μέρες όταν το μάθαμε για τη δική μου μετάλλαξη και μετά σα να μου γύρισε μια βίδα και συντονίστηκα! Τώρα που θα σου περάσει το πρώτο σοκ, θα χαλαρώσεις. 

εγώ ακόμα έχω άρνηση να διαβασω κάτι από το διαδίκτυο...θα το κάνω όμως όπως λες όταν περάσει το πρώτο σοκ..αχ σε ευχαριστώ τόσο που ασχολήθηκες και διαβασες καθώς και για την υποστήριξη.....μακάρι να πάνε όλα καλά....μέχρι στιγμ΄ής δεν κλαιω απλά έχω κυρίως μία βαθιά θλίψη και άγχος..που να το περιμέναμε!!όπως λες και εσύ καλύτερα όλα αυτά να τα ελέγχαμε και γνωρίζαμε πρωτύτερα διότι ΄΄όλες αυτές οι καταστάσεις πιθανώς να επηρεάζουν και το εμβρυάκι μας..αχ κοριτσάκι μου πραγματικά σε ευχαριστω τόσο..εύχομαι να έχεις μία ομαλή και χωρίς άλλα απρόοπτα όπως εγώ  και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η mariakater είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ευχάριστα νεα απο μενα ολα πηγαν καλα ακούσαμε καρδούλα❤️ ολα φυσιολογικά μου ειπε !! Θα κανω την αλλη εβδομαδα αλλη μια εξεταση για TSH  ειχα 2.59  Σε ενα  μηνα τωρα θελει να με ξανα δει μου ειπε μεχρι 20 Μαρτίου να κανονισω να κανω και την αυχενική !!  Σε γενικές γραμμες δεν μ ειπε κατι αλλο ουτε μ εδωσε τιποτα επιπλέον μονο να συνεχισω το φοιλικο 

Αααχ πες μας πόσο κλάμα έπεσε; Χαχαχαχα μπράβο κορίτσι μου. Εγώ σε μια βδομάδα. Δεν περνάνε οι μέρες. 🙄

στις πριν 23 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

εξαρχής είχε κάνει ο σύζυγος αυτό με όλες τι μεταλλάξεις και βρέθηκε φορέας μίας ήπιας....τώρα το κάνω εγω...αντε να δούμε..

Κορίτσι μου θα περιμένουμε τα νέα σου ... Όλα καλά θα πάνε. Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

εγώ ακόμα έχω άρνηση να διαβασω κάτι από το διαδίκτυο...θα το κάνω όμως όπως λες όταν περάσει το πρώτο σοκ..αχ σε ευχαριστώ τόσο που ασχολήθηκες και διαβασες καθώς και για την υποστήριξη.....μακάρι να πάνε όλα καλά....μέχρι στιγμ΄ής δεν κλαιω απλά έχω κυρίως μία βαθιά θλίψη και άγχος..που να το περιμέναμε!!όπως λες και εσύ καλύτερα όλα αυτά να τα ελέγχαμε και γνωρίζαμε πρωτύτερα διότι ΄΄όλες αυτές οι καταστάσεις πιθανώς να επηρεάζουν και το εμβρυάκι μας..αχ κοριτσάκι μου πραγματικά σε ευχαριστω τόσο..εύχομαι να έχεις μία ομαλή και χωρίς άλλα απρόοπτα όπως εγώ  και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!

Μην το ψάξεις στο ίντερνετ καλύτερα, εκτός αν ξέρεις να τα διαβάσεις λόγω επαγγέλματος (δεν ξέρω τι δουλειά κάνεις)! Εγώ λόγω των σπουδών μου έχω ασχοληθεί με τη γενετική αρκετά και μπαίνω και διαβάζω επιστημονικά άρθρα στις βάσεις δεδομένων των μεταλλάξεων και στο pubmed (δηλαδή όταν είπα το διάβασα πρόχειρα εννοούσα ότι βρήκα και διάβασα πλαγίως δύο επιστημονικά άρθρα γύρω από τη συγκεκριμένη μετάλλαξη και δε διάβασα όλη τη βιβλιογραφία που υπάρχει, ΄όπως έκανα με το δικό μου 😂). Αλλιώς το ίντερνετ μπορεί να γίνει πολύ χαοτικό και πάντα όταν κάτι ιατρικό απλά το γκουγκλάρουμε, μάλλον θα βρούμε ότι αύριο θα πεθάνουμε! Όλα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα έχουμε τα μωράκια μας στις αγκαλιές μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η mariakater είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ευχάριστα νεα απο μενα ολα πηγαν καλα ακούσαμε καρδούλα❤️ ολα φυσιολογικά μου ειπε !! Θα κανω την αλλη εβδομαδα αλλη μια εξεταση για TSH  ειχα 2.59  Σε ενα  μηνα τωρα θελει να με ξανα δει μου ειπε μεχρι 20 Μαρτίου να κανονισω να κανω και την αυχενική !!  Σε γενικές γραμμες δεν μ ειπε κατι αλλο ουτε μ εδωσε τιποτα επιπλέον μονο να συνεχισω το φοιλικο 

μπράβο !!!αχ τουλάχιστον ακούσαμε θετικά νέα σήμερα!!!αχ όλα καλά!! πήγαινε δες και αυτό και αν είναι να το ρυθμίσεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini55 είπε:

καταρχάς  σε ευχαριστώ πολυ για την απάντησή σου...πραγματικά...έχει κ αυτός μία σπάνια μορφή την TG11-5T,δεν ξέρω αν τη γνωρίζεις....προσπαθώ να χαλαρώσω αλλά το μαθαμε σήμερα και μου έχει έρθει βαρύ γνωρίζοντας ΄οτι είναι τελείως προληπτικό. τηλεφώνησα και στον γιατρό αλλά έχει ιατρείο καιθα πνίγεται θα με πάρει με τοπου μπορέσει όμως..αυτό ειναι το χειρότερο..η τόσο μεγάλη αναμονή....αχ μακάρι και εμείς να έχουμε μία θετικήέκβαση.

Στέλνω θετική ενέργεια 🙏🙏🙏 όλα καλά θα πάνε, θα το δεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariakater είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ευχάριστα νεα απο μενα ολα πηγαν καλα ακούσαμε καρδούλα❤️ ολα φυσιολογικά μου ειπε !! Θα κανω την αλλη εβδομαδα αλλη μια εξεταση για TSH  ειχα 2.59  Σε ενα  μηνα τωρα θελει να με ξανα δει μου ειπε μεχρι 20 Μαρτίου να κανονισω να κανω και την αυχενική !!  Σε γενικές γραμμες δεν μ ειπε κατι αλλο ουτε μ εδωσε τιποτα επιπλέον μονο να συνεχισω το φοιλικο 

Υπέροχα νέα! Εγώ βέβαια δε νομίζω να άντεχα ένα μήνα μέχρι την επόμενη επίσκεψη 😂 με το καλό και η αυχενική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

εκπαιδευτικός είμαι εγω οπότε ουδεμία σχέση με αυτά...καλά που μου το είπες..δε θα ψάξω τίποτα!!εσύ πήγες πολύ στοχευμένα, εγώ δεν το έχω !!οπότε ας στεναχωρηθώ μόνη μου μέχρι να μου περάσει.γιατί όλοι την έχουμε πατήσει ακριβώς όπως το λες και εσυ..έχω αρκετό άγχος ώστε να βάλω και επιπρόσθετο.αχ αμήν Παναγία μου όλα τα κορίτσια σε λίγο να τα έχουμε αγκαλίτσα τα υγιεστατα μωράκια μας!!

Εύχομαι κορίτσι μου όλα να πάνε καλά κ σιγά σιγά να περάσει κ αυτό.Στελνουμε  όλες τη θετική μας ενέργεια κ σκέψη να φύγει γρήγορα όλο αυτό κ να ηρεμήσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariakater είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!! Ευχάριστα νεα απο μενα ολα πηγαν καλα ακούσαμε καρδούλα❤️ ολα φυσιολογικά μου ειπε !! Θα κανω την αλλη εβδομαδα αλλη μια εξεταση για TSH  ειχα 2.59  Σε ενα  μηνα τωρα θελει να με ξανα δει μου ειπε μεχρι 20 Μαρτίου να κανονισω να κανω και την αυχενική !!  Σε γενικές γραμμες δεν μ ειπε κατι αλλο ουτε μ εδωσε τιποτα επιπλέον μονο να συνεχισω το φοιλικο 

Μπράβο!!τι ωραία νέα!εγώ έχω αύριο επίσκεψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Μπράβο!!τι ωραία νέα!εγώ έχω αύριο επίσκεψη 

Εσένα κορίτσι μου η πρώτη σου θα είναι αυριο; Ή η δεύτερη για καρδούλα ;

Τωρα είσαι 6 και 2 ε ;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina.k είπε:

Μπράβο!!τι ωραία νέα!εγώ έχω αύριο επίσκεψη 

Αντε με το καλο και Εσυ 

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueheart είπε:

Υπέροχα νέα! Εγώ βέβαια δε νομίζω να άντεχα ένα μήνα μέχρι την επόμενη επίσκεψη 😂 με το καλό και η αυχενική!!!

Ναι και  Εγω δεν ξερω πως θα περασει ο καιρος… λες να θελει και πιο  πριν κακάο επίσκεψη Εσεις πατε πιο συχνά ;;;

στις πριν 2 ώρες, ο/η eirini55 είπε:

μπράβο !!!αχ τουλάχιστον ακούσαμε θετικά νέα σήμερα!!!αχ όλα καλά!! πήγαινε δες και αυτό και αν είναι να το ρυθμίσεις !

Ναι θετική  σκέψη  θελει πραγματα που λύνονται  δεν πρεπει ν μας ανχονουν

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Αααχ πες μας πόσο κλάμα έπεσε; Χαχαχαχα μπράβο κορίτσι μου. Εγώ σε μια βδομάδα. Δεν περνάνε οι μέρες. 🙄

Κορίτσι μου θα περιμένουμε τα νέα σου ... Όλα καλά θα πάνε. Καλή επιτυχία

Ασε πολυ συγκίνηση ηταν κ αντρας μ μαζι νιώθεις την δικια σου καρδιά να θελει να βγει απο το στήθος !!με το καλο να ακούσετε κ εσεις την καρδούλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εσένα κορίτσι μου η πρώτη σου θα είναι αυριο; Ή η δεύτερη για καρδούλα ;

Τωρα είσαι 6 και 2 ε ;

 

Καλημέρα

ναι μια μέρα λιγότερη από εσένα είμαι, η δεύτερη είναι για καρδούλα μου είπε λογικά θα ακούσουμε σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Καλημέρα

ναι μια μέρα λιγότερη από εσένα είμαι, η δεύτερη είναι για καρδούλα μου είπε λογικά θα ακούσουμε σήμερα 

Άντε μακάρι. Αν και εμένα μου είχε πει ότι είναι λίγο νωρίς 6w να πάω για καρδούλα. Και μου το έβαλε 7 μισή. 

Αλλα μακάρι να ακούσεις σήμερα Γιά να μην έχεις άλλο αγωνία. 

Καλή επιτυχία. Τι ώρα έχεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Άντε μακάρι. Αν και εμένα μου είχε πει ότι είναι λίγο νωρίς 6w να πάω για καρδούλα. Και μου το έβαλε 7 μισή. 

Αλλα μακάρι να ακούσεις σήμερα Γιά να μην έχεις άλλο αγωνία. 

Καλή επιτυχία. Τι ώρα έχεις ;

Το απόγευμα 5 αλλα πάντα έχει μια καθυστέρηση λόγω κόσμου.

Τι να πω θα δούμε το απόγευμα, η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ ήρεμη κ δεν έχω άγχος δεν ξέρω τι γίνεται  συνήθως είμαι πολύ αγχώδης αλλά στο θέμα της εγκυμοσυνης είμαι χαλαρή κ ήρεμη ευτυχώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Στέλνω θετική ενέργεια 🙏🙏🙏 όλα καλά θα πάνε, θα το δεις ❤️

αχ μακάρι!!από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!σ ευχαριστώ τόοοσο για τη θετική ενέργεια!!!

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerina.k είπε:

Εύχομαι κορίτσι μου όλα να πάνε καλά κ σιγά σιγά να περάσει κ αυτό.Στελνουμε  όλες τη θετική μας ενέργεια κ σκέψη να φύγει γρήγορα όλο αυτό κ να ηρεμήσεις 

ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου για όλη σας την στήριξη!!

στις πριν 11 ώρες, ο/η mariakater είπε:

Αντε με το καλο και Εσυ 

Ναι και  Εγω δεν ξερω πως θα περασει ο καιρος… λες να θελει και πιο  πριν κακάο επίσκεψη Εσεις πατε πιο συχνά ;;;

Ναι θετική  σκέψη  θελει πραγματα που λύνονται  δεν πρεπει ν μας ανχονουν

Ασε πολυ συγκίνηση ηταν κ αντρας μ μαζι νιώθεις την δικια σου καρδιά να θελει να βγει απο το στήθος !!με το καλο να ακούσετε κ εσεις την καρδούλα ❤️

αχ και εγώ έτσι ένιωσα....υπέροχα αισθήματα..ανυπομονώ να την ξανακούσω!!!όμορφες αλημέρες σε όλες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Το απόγευμα 5 αλλα πάντα έχει μια καθυστέρηση λόγω κόσμου.

Τι να πω θα δούμε το απόγευμα, η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ ήρεμη κ δεν έχω άγχος δεν ξέρω τι γίνεται  συνήθως είμαι πολύ αγχώδης αλλά στο θέμα της εγκυμοσυνης είμαι χαλαρή κ ήρεμη ευτυχώς. 

αχ το διαχειρίζεεσαι τέλεια..θέλω κι εγώ ηρεμία κι γαλήνη χαχαχα!!λογικά θα ακούσεις.περιμένουμε νέα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Εσύ πότε το εχεις το επόμενο?την άλλη εβδομάδα?

Ναι εγώ την άλλη Τετάρτη στης 20:00

Με έχει φάει το άγχος. 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η eirini55 είπε:

αχ το διαχειρίζεεσαι τέλεια..θέλω κι εγώ ηρεμία κι γαλήνη χαχαχα!!λογικά θα ακούσεις.περιμένουμε νέα σου❤️

Κάτσε είναι νωρίς ακόμη γι αυτό μάλλον είμαι έτσι.. αν μου πει τώρα θα τα ξαναπούμε σε ένα μήνα εκεί νομίζω θα αρχίσει το άγχος. Τώρα είναι πολύ κοντινές οι επισκέψεις

στις πριν 52 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι εγώ την άλλη Τετάρτη στης 20:00

Με έχει φάει το άγχος. 😝

Νομίζω όσο νιώθουμε διάφορα είμαστε καλά.εγω εκεί βασίζομαι και δεν αγχώνομαι.

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Κάτσε είναι νωρίς ακόμη γι αυτό μάλλον είμαι έτσι.. αν μου πει τώρα θα τα ξαναπούμε σε ένα μήνα εκεί νομίζω θα αρχίσει το άγχος. Τώρα είναι πολύ κοντινές οι επισκέψεις

Νομίζω όσο νιώθουμε διάφορα είμαστε καλά.εγω εκεί βασίζομαι και δεν αγχώνομαι.

 

 

 

 

ναι αυτό νομίζω και εγώ..έτσι λένε δηλαδή...κ όταν οι επισκέψεις είναι συχνές είναι κάπως καλυτερα..εγώ έτσι θα το συνεχίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...