Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνοι χαμηλά κ λίγο αίμα


Recommended Posts

Καλησπέρα! Πριν καμιά βδομάδα έμαθα ότι είμαι έγκυος στο πρώτο παιδάκι! Είχα καθυστέρηση κ πρησμένο στήθος καθώς κ λίγα αίματα έκανα το τεστ κ βγήκε θετικο! Μεθαύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό! Είχα κάνει κ β χοριακη κ ήταν καλή μ είπε αλλά γενικά έχω πονακια κ σήμερα είδα κ λίγο αίμα καφέ! Είναι φυσιολογικό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Με το καλό! 

Εγω προσωπικά δεν είχα ποτέ κάτι τέτοιο, όμως πάρα πολλές κοπέλες το έχουν αναφέρει στην αρχή της εγκυμοσύνης κ συνήθως δεν είναι τίποτα! Επειδή όμως ίσως χρειάζεσαι προγεστερονη πάρε το γιατρό ένα τηλέφωνο, είναι ο μόνος που μπορεί να σου απαντήσει με σιγουριά! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο κ σύντομα με ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Georgia_k είπε:

Καλησπέρα! Πριν καμιά βδομάδα έμαθα ότι είμαι έγκυος στο πρώτο παιδάκι! Είχα καθυστέρηση κ πρησμένο στήθος καθώς κ λίγα αίματα έκανα το τεστ κ βγήκε θετικο! Μεθαύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό! Είχα κάνει κ β χοριακη κ ήταν καλή μ είπε αλλά γενικά έχω πονακια κ σήμερα είδα κ λίγο αίμα καφέ! Είναι φυσιολογικό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Με το καλό να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Κ εγώ είχα στη 1η μου εγκυμοσύνη αυτά τα πονακια που λες σαν να σου έρθει περιοδος κ είδα κ λίγο καφέ υγρά. Μ είχε δώσει utragestan κ μ είχε πει για ξεκούραση. Θα έλεγα να σε δει αύριο ο γιατρός. Αλλα μην ανησυχείς δεν είναι κατι ανησυχητικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Με το καλό να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Κ εγώ είχα στη 1η μου εγκυμοσύνη αυτά τα πονακια που λες σαν να σου έρθει περιοδος κ είδα κ λίγο καφέ υγρά. Μ είχε δώσει utragestan κ μ είχε πει για ξεκούραση. Θα έλεγα να σε δει αύριο ο γιατρός. Αλλα μην ανησυχείς δεν είναι κατι ανησυχητικο 

Ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Georgia_k είπε:

Καλησπέρα! Πριν καμιά βδομάδα έμαθα ότι είμαι έγκυος στο πρώτο παιδάκι! Είχα καθυστέρηση κ πρησμένο στήθος καθώς κ λίγα αίματα έκανα το τεστ κ βγήκε θετικο! Μεθαύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό! Είχα κάνει κ β χοριακη κ ήταν καλή μ είπε αλλά γενικά έχω πονακια κ σήμερα είδα κ λίγο αίμα καφέ! Είναι φυσιολογικό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Πώς είσαι σήμερα κορίτσι μου; μίλησες με το γιατρό σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Πώς είσαι σήμερα κορίτσι μου; μίλησες με το γιατρό σου; 

Σε ευχαριστώ πολύ που ρωτάς! Είμαι καλύτερα, μίλησα κ με το γιατρό κ ειπε ότι είναι φυσιολογικό, να μην σηκώνω βάρος κ να ξεκουράζομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Georgia_k είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ που ρωτάς! Είμαι καλύτερα, μίλησα κ με το γιατρό κ ειπε ότι είναι φυσιολογικό, να μην σηκώνω βάρος κ να ξεκουράζομαι! 

Μπράβο κορίτσι μου. Αυτό να κάνεις. Να προσέχεις το σποράκι σου. Και να μας ενημερώνεις πως πας! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Georgia_k είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ που ρωτάς! Είμαι καλύτερα, μίλησα κ με το γιατρό κ ειπε ότι είναι φυσιολογικό, να μην σηκώνω βάρος κ να ξεκουράζομαι! 

Πηγες να σε δει? Εννοείται ξεκούραση ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι πήγα με είδε, είμαι 6 μιση εβδομάδων! ακούσαμε την καρδούλα του!! Όλα καλά είναι μ είπε! Το μόνο π τον νοιάζει μ είπε είναι να μην αγχώνομαι κ να μην στεναχωριέμαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Georgia_k είπε:

Ναι ναι πήγα με είδε, είμαι 6 μιση εβδομάδων! ακούσαμε την καρδούλα του!! Όλα καλά είναι μ είπε! Το μόνο π τον νοιάζει μ είπε είναι να μην αγχώνομαι κ να μην στεναχωριέμαι!! 

Μπράβο ρε κορίτσι!! Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...