Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω μπερδευτεί... SOS


Recommended Posts

στις On 21/1/2022 at 5:16 ΜΜ, ο/η Melikara86 είπε:

Τέλεια θα μπω να κανω μια ερώτηση!! Σε ευχαριστώ.. Και εύχομαι σύντομα ευχάριστα νέα 🙏🤰🙏🤰🙏

Kαλημερα.. σε ευχαριστω.. αυτο τον μηνα ηρθε η περιοδος.. παμε για τον επομενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2022 at 8:26 ΜΜ, ο/η anli1978 είπε:

Κι εγώ μετά από 10 μήνες ξαναέμεινα..άσχετα από την κατάληξη ..οπότε λένε..ότι και να γίνει πάντως ας πάρουμε την νέα περίοδο σαν καινούριο ξεκίνημα..χρησιμοποιείς τεστ ωορρηξίας ΄΄η υπολογίζεις από μόνη σου τις γόνιμε?

Καλημερα.. αρχισα να τα χρησιμοποιω απο δεκεμβριο αλλα δεν εμαθα ακριβως πως να βρισκω την ωορρηξια.. μεχρι τωρα βρισκω την αχνη 2η γραμμη αλλα εγω την καταλαμβαινω απο τα πονακια και τα υγρα.. τον φεβρουαριο θα την δω λογικα στην γιατρο γιατι εχω ραντεβου την επομενη μερα της ωορρηξιας βαση του ημερολογιου μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερα.. αρχισα να τα χρησιμοποιω απο δεκεμβριο αλλα δεν εμαθα ακριβως πως να βρισκω την ωορρηξια.. μεχρι τωρα βρισκω την αχνη 2η γραμμη αλλα εγω την καταλαμβαινω απο τα πονακια και τα υγρα.. τον φεβρουαριο θα την δω λογικα στην γιατρο γιατι εχω ραντεβου την επομενη μερα της ωορρηξιας βαση του ημερολογιου μου

Καλημέρα και καλή εβδομάδα..με τα hometest εγω δεν ειχα πάντως θέμα...κι εγώ Φεβρουάριο λέω να πάω για τεστ παπ εκεί στα μέσα για να δει και την ωορρηξια το τερπνον μετά του ωφελίμου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα..με τα hometest εγω δεν ειχα πάντως θέμα...κι εγώ Φεβρουάριο λέω να πάω για τεστ παπ εκεί στα μέσα για να δει και την ωορρηξια το τερπνον μετά του ωφελίμου

καλημερα και εγω hometest εχω αλλα μαλλον δεν βρισκω την μερα.. νομιζω πρεπει να κανω και την μερα που εχω πονακια και βλεννη οχι μονο την προηγουμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα και εγω hometest εχω αλλα μαλλον δεν βρισκω την μερα.. νομιζω πρεπει να κανω και την μερα που εχω πονακια και βλεννη οχι μονο την προηγουμενη

Όμορφες καλημέρες εύχομαι...Κάνε μέχρι να σου βγει θετικό..τι στο καλό θα βγει που θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Όμορφες καλημέρες εύχομαι...Κάνε μέχρι να σου βγει θετικό..τι στο καλό θα βγει που θα πάει...

Καλημερουδια.. ναι θα πρεπει να καταλαβω ποτε ακριβως να το κανω... θα προσπαθησω αυτο το μηνα να αρχισω μια μερα πριν την αναμενομενη ωορρηξια και να μην σταματησω μεχρι να δω αρνητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Καλημερουδια.. ναι θα πρεπει να καταλαβω ποτε ακριβως να το κανω... θα προσπαθησω αυτο το μηνα να αρχισω μια μερα πριν την αναμενομενη ωορρηξια και να μην σταματησω μεχρι να δω αρνητικο

Καλημέρα!!! Εγώ που έχω συνήθως θετικό τεστ την 12 μέρα τα ξεκινάω από την 8 μέρα και με την hometest το έβρισκα πάντα το θετικο υπηρχαν βέβαια και μήνες που έβρισκα θετικό την 10 μέρα βέβαια αυτό το μήνα πάω εντελώς στα τύφλα γιατί πήρα τα onesteps και δεν κατάφερα να βγάλω άκρη... Οπότε μήπως πρέπει να τα ξεκινάς  3-4 μέρες νωρίτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ που έχω συνήθως θετικό τεστ την 12 μέρα τα ξεκινάω από την 8 μέρα και με την hometest το έβρισκα πάντα το θετικο υπηρχαν βέβαια και μήνες που έβρισκα θετικό την 10 μέρα βέβαια αυτό το μήνα πάω εντελώς στα τύφλα γιατί πήρα τα onesteps και δεν κατάφερα να βγάλω άκρη... Οπότε μήπως πρέπει να τα ξεκινάς  3-4 μέρες νωρίτερα;

Nα το δοκιμασω και ετσι.. απλα εγω τα καταφερνα χωρις τεστ ετσι δεν ξερω πως να τα χρησιμοποιω προς το παρων.. απλα ειπα να δοκιμασω μηπως τα καταφερω να μεινω με τα τεστ εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...