Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αχνό θετικό τεστ


Jo25

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Σωστηηη!!!!! 😉❤️ ποσο καιρο προσπαθειτε κοριτσι μου;;

Δυο χρόνια ελεύθερες επαφές τον έναν χρόνο όχι στοχευμένες και τον άλλον χρόνο συστηματικά στις γόνιμες βέβαια άλλωστε σωστή προσπάθεια και άλλωστε τεμπέλικα …. Βέβαια το τελευταίο εξάμηνο προσπαθούμε στοχευμένα στις γόνιμες αλλα τίποτα ….. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Χαχαχαχα ωραία αυτά να τα θυμόμαστε ....αν κατάλαβα καλά έχεις παιδάκι ήδη και αν ναι να το χαίρεσαι και να είναι ευτυχισμένο  👼🏻👼🏻Ναι θα τον πάρω αύριο όταν βγει η χοριακη μου ... τώρα δεν κοιμάμαι με έχει πιάσει ένα ανχος και σοκ για το κατά ποσο αλλάζει η ζωή μας με ένα παιδάκι ..❤️ Συγνώμη αν δεν απαντάω σε όλες προσωπικά έχω θέματα με τ φόρουμ αλλά σας ευχαριστώ μια Μια για τις ευχές σας ❤️

Στην 19η είμαι ακόμα ( έχω ακόμα τόσο ), αλλά το άγχος δεν σταματάει ποτέ να ξέρεις! Κάθε φορά θα βρίσκεις και από κάτι, μόνο όταν θα το βλέπεις στον υπέρηχο θα ηρεμείς ...Η ζωή σας, ναι αλλάζει , από την στιγμή που μαθαίνεις πως είσαι έγκυος !!! Σου εύχομαι να έχεις θετικά αποτελέσματα και σύντομα να δεις το μωράκι σου ❤️ Βέβαια στην 6η εβδομάδα μια βουλίτσα θα δεις, αλλά ακόμα και αυτό θα σου φτάνει. Συμβουλή: Ζήτα να βγάλεις βίντεο όταν ακούγεται η καρδούλα του. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Δυο χρόνια ελεύθερες επαφές τον έναν χρόνο όχι στοχευμένες και τον άλλον χρόνο συστηματικά στις γόνιμες βέβαια άλλωστε σωστή προσπάθεια και άλλωστε τεμπέλικα …. Βέβαια το τελευταίο εξάμηνο προσπαθούμε στοχευμένα στις γόνιμες αλλα τίποτα ….. 

Ελπίζω σύντομα να δεις θετικό τεστάκι. Δεν ξέρω αν βοηθάει, εγώ έπαιρνα βιταμίνες πριν καν ξεκινήσω προσπάθειες . Τις λένε pregnacare conception, έχει και μόνο για εσένα αλλά και για τον μελλοντικό μπαμπά. Έχει 30 δισκία αν θυμάμαι καλά. Ρώτα και τον γιατρό σου, και αν σου πει "ναι" , σου συμβουλεύω να τα αγοράζεις από ίντερνετ, έχει καλύτερες τιμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η SUNY είπε:

Εσεις προσπαθείτε καιρό ;;;;;;;

καλημερα κοριτσι μου!!!! ευχομαι συτομα να εχουμε θετικα τεστακια κι εσυ κι εγω κι ολα τα κοριτσια του φορουμ!!!!🙏❤️🤰❤️🤰❤️

εμεις ξεκινησαμε το Φεβρουάριο του 2021 προσπαθειες αλλα απο την αρχη ειχα μια ανυπομονησια και ενα τεραστιο αγχος που δε βοηθαει πουθενα... στην αρχη καναμε καπως "στοχευμενα" (εγω δηλαδη κοιτουσα τις ημερες) αλλα βάσει μιας εφαρμογης στο κινητο... τον ιουλιο πηρα τεστ ωορρηξιας και καταλαβα οτι λαθος υπολογιζα τις ημερες και οι επαφες μας ηταν κυριως μετα την ωορηξια... απο τον αυγουστο χρησιμοποιω τα τεστ (ταινιες ωορρηξιας) αλλα τιποτα ακομα...

τον οκτωβρη και νοεμβρη καναμε ολες τις εξετασεις υπογονιμοτητας (ορμονολογικες απο ενδοκρινολογο, εγω σαλπιγγογραφια και επισκεψη σε γυναικολογο και ο αντρας μου πηγε σε ουρολογο εξειδικευμενο σε θεματα υπογονιμοτητας) και μας βρηκε κινητικοτητα σπερματος στο οριο.. οχι κακη αλλα οριακα καλη προς μετρια...

παιρνει βιταμινες 2 μηνες και συνενζυμο Q10 και θα συνεχισει και παρηγγειλα κι εγω καποιες βιταμινες αυτο το μηνα....

εσεις εχετε κανει εξετασεις για υπογονιμοτητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!! ευχομαι συτομα να εχουμε θετικα τεστακια κι εσυ κι εγω κι ολα τα κοριτσια του φορουμ!!!!🙏❤️🤰❤️🤰❤️

εμεις ξεκινησαμε το Φεβρουάριο του 2021 προσπαθειες αλλα απο την αρχη ειχα μια ανυπομονησια και ενα τεραστιο αγχος που δε βοηθαει πουθενα... στην αρχη καναμε καπως "στοχευμενα" (εγω δηλαδη κοιτουσα τις ημερες) αλλα βάσει μιας εφαρμογης στο κινητο... τον ιουλιο πηρα τεστ ωορρηξιας και καταλαβα οτι λαθος υπολογιζα τις ημερες και οι επαφες μας ηταν κυριως μετα την ωορηξια... απο τον αυγουστο χρησιμοποιω τα τεστ (ταινιες ωορρηξιας) αλλα τιποτα ακομα...

τον οκτωβρη και νοεμβρη καναμε ολες τις εξετασεις υπογονιμοτητας (ορμονολογικες απο ενδοκρινολογο, εγω σαλπιγγογραφια και επισκεψη σε γυναικολογο και ο αντρας μου πηγε σε ουρολογο εξειδικευμενο σε θεματα υπογονιμοτητας) και μας βρηκε κινητικοτητα σπερματος στο οριο.. οχι κακη αλλα οριακα καλη προς μετρια...

παιρνει βιταμινες 2 μηνες και συνενζυμο Q10 και θα συνεχισει και παρηγγειλα κι εγω καποιες βιταμινες αυτο το μηνα....

εσεις εχετε κανει εξετασεις για υπογονιμοτητα;

Το σπέρμα αν έχει μέτρια κινητικότητα φτιάχνεται με βιταμίνες εκτός και αν υπάρχει κ άλλο θέμα..αλλά να ξέρεις φτιάχνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!! ευχομαι συτομα να εχουμε θετικα τεστακια κι εσυ κι εγω κι ολα τα κοριτσια του φορουμ!!!!🙏❤️🤰❤️🤰❤️

εμεις ξεκινησαμε το Φεβρουάριο του 2021 προσπαθειες αλλα απο την αρχη ειχα μια ανυπομονησια και ενα τεραστιο αγχος που δε βοηθαει πουθενα... στην αρχη καναμε καπως "στοχευμενα" (εγω δηλαδη κοιτουσα τις ημερες) αλλα βάσει μιας εφαρμογης στο κινητο... τον ιουλιο πηρα τεστ ωορρηξιας και καταλαβα οτι λαθος υπολογιζα τις ημερες και οι επαφες μας ηταν κυριως μετα την ωορηξια... απο τον αυγουστο χρησιμοποιω τα τεστ (ταινιες ωορρηξιας) αλλα τιποτα ακομα...

τον οκτωβρη και νοεμβρη καναμε ολες τις εξετασεις υπογονιμοτητας (ορμονολογικες απο ενδοκρινολογο, εγω σαλπιγγογραφια και επισκεψη σε γυναικολογο και ο αντρας μου πηγε σε ουρολογο εξειδικευμενο σε θεματα υπογονιμοτητας) και μας βρηκε κινητικοτητα σπερματος στο οριο.. οχι κακη αλλα οριακα καλη προς μετρια...

παιρνει βιταμινες 2 μηνες και συνενζυμο Q10 και θα συνεχισει και παρηγγειλα κι εγω καποιες βιταμινες αυτο το μηνα....

εσεις εχετε κανει εξετασεις για υπογονιμοτητα;

Ταινίες ωορρηξίας που είχα πάρει, δεν μου βγήκαν ποτέ θετικά... Ήμουν να σκάσω !!! Τελικά μια χαρά ωορρηξία είχα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η im_leela είπε:

Ταινίες ωορρηξίας που είχα πάρει, δεν μου βγήκαν ποτέ θετικά... Ήμουν να σκάσω !!! Τελικά μια χαρά ωορρηξία είχα .

αληθεια;; εμενα καθε μηνα εβγαινε μια θετικη οποτε δεν ειχα προβλημα.. μαλιστα το σεπτεμβρη το  επιβεβαιωσα και με τη γυναικολογο γτ ειχα θετικο τεστ μια μερα πριν την επισκεφθω για το τεστ παπ οποτε ειδαμε την επομενη ημερα οτι ειμαι ετοιμη για ωορρηξια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kotoula είπε:

Το σπέρμα αν έχει μέτρια κινητικότητα φτιάχνεται με βιταμίνες εκτός και αν υπάρχει κ άλλο θέμα..αλλά να ξέρεις φτιάχνεται...

μακαρι κοριτσι μου να φτιαξει!!! στο σπερμοδιαγραμμα που εκανε ολα τα αλλα ηταν πολυ κομπλε! και ποσοτητα και μορφολογια... μας ειπε ο ουρολογος αν μεχρι μαρτιο δεν εχει ερθει η συλληψη, θα κανει ο αντρας μου εξεταση για κατακερματισμο/κατατμηση στο Λυμπεροπουλο... κι εμενα μου εχει μπει η ιδεα και για το οξειδωτικο στρες οποτε αν φτασει μαρτιος και δεν εχουμε αποτελεσμα θα κανει αυτες τις 2 εξετασεις να δουμε που κινουμαστε...

Ευχομαι συντομα να εχουμε και οι 2 θετικα τεστακια!!!!!🙏❤️❤️❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!!! ευχομαι συτομα να εχουμε θετικα τεστακια κι εσυ κι εγω κι ολα τα κοριτσια του φορουμ!!!!🙏❤️🤰❤️🤰❤️

εμεις ξεκινησαμε το Φεβρουάριο του 2021 προσπαθειες αλλα απο την αρχη ειχα μια ανυπομονησια και ενα τεραστιο αγχος που δε βοηθαει πουθενα... στην αρχη καναμε καπως "στοχευμενα" (εγω δηλαδη κοιτουσα τις ημερες) αλλα βάσει μιας εφαρμογης στο κινητο... τον ιουλιο πηρα τεστ ωορρηξιας και καταλαβα οτι λαθος υπολογιζα τις ημερες και οι επαφες μας ηταν κυριως μετα την ωορηξια... απο τον αυγουστο χρησιμοποιω τα τεστ (ταινιες ωορρηξιας) αλλα τιποτα ακομα...

τον οκτωβρη και νοεμβρη καναμε ολες τις εξετασεις υπογονιμοτητας (ορμονολογικες απο ενδοκρινολογο, εγω σαλπιγγογραφια και επισκεψη σε γυναικολογο και ο αντρας μου πηγε σε ουρολογο εξειδικευμενο σε θεματα υπογονιμοτητας) και μας βρηκε κινητικοτητα σπερματος στο οριο.. οχι κακη αλλα οριακα καλη προς μετρια...

παιρνει βιταμινες 2 μηνες και συνενζυμο Q10 και θα συνεχισει και παρηγγειλα κι εγω καποιες βιταμινες αυτο το μηνα....

εσεις εχετε κανει εξετασεις για υπογονιμοτητα;

Καλημέρα !!!! Εγώ έκανα το καλοκαίρι όταν κατέβηκα Ελλάδα …. Τος κλασικές τις ορμονολογικές 3η ημέρα περιόδου ! Μ είπε όλα οκ πάρε Inofer combi και τεστ ωορρηξίας για ένα εξάμηνο …. Μετά να πάνω σαλπιγγογραφια … λόγω ηλικίας 35 μ έδωσε ένα εξάμηνο προσπαθειών και μετά βλέπουμε ! Αυτό ! Κάμω τεστ κ είμαι 13η ημέρα με κύκλο 27 ημερών σταθερό … τον προηγούμενη μήνα δ έκανα τεστ ωορρηξίας ούτε αυτόν γιατί απλά το βαρέθηκα … έκλεισα ραντεβού με την γιατρό αυτή την εβδομάδα αλλά όχι Ελλάδα γιατί μενω εξωτερικό . Όποτε θα δούμε τι θα μ πουν και εδώ για να κάνω εξετάσεις και εγώ και ο άντρας μ.
εχω δυο περιπτώσεις η μια έκανε όλες αυτές τις εξετάσεις που έκανες και εσυ κ ήταν όλα πολύ καλα και της είπε σταματά το άγχος … η ίδια λέει δ έχω τόσο άγχος ώστε να πω μ σταματάει την σύλληψη … μια φίλη έκανε τις εξετάσεις και σαν εσένα ο άντρας της είχε ένα μικρό θέμα με το σπερμα έκανε αγωγή και μετά από ένα εξάμηνο περίπου ίσως και λίγο παραπάνω τα κατάφεραν .  
οποτε θεωρώ ότι αν το κανείς έστω συστηματικά έστω έτσι με τρόπο που να μην φαινόμαστε πιεστικές στους συντρόφους μας με ένα ημερολόγιο στο χέρι  θα τα καταφέρουμε ! Όλα κ όλες έχουν την ώρα τους !
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

@jo25 βγήκε η χοριακή σου;; Ανυπομονώ να δω ένα ωραίο νουμεράκι χιιχιχιχ

Κορίτσι μου βγήκε 27,5 τι σημαίνει αυτό ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η SUNY είπε:

Καλημέρα !!!! Εγώ έκανα το καλοκαίρι όταν κατέβηκα Ελλάδα …. Τος κλασικές τις ορμονολογικές 3η ημέρα περιόδου ! Μ είπε όλα οκ πάρε Inofer combi και τεστ ωορρηξίας για ένα εξάμηνο …. Μετά να πάνω σαλπιγγογραφια … λόγω ηλικίας 35 μ έδωσε ένα εξάμηνο προσπαθειών και μετά βλέπουμε ! Αυτό ! Κάμω τεστ κ είμαι 13η ημέρα με κύκλο 27 ημερών σταθερό … τον προηγούμενη μήνα δ έκανα τεστ ωορρηξίας ούτε αυτόν γιατί απλά το βαρέθηκα … έκλεισα ραντεβού με την γιατρό αυτή την εβδομάδα αλλά όχι Ελλάδα γιατί μενω εξωτερικό . Όποτε θα δούμε τι θα μ πουν και εδώ για να κάνω εξετάσεις και εγώ και ο άντρας μ.
εχω δυο περιπτώσεις η μια έκανε όλες αυτές τις εξετάσεις που έκανες και εσυ κ ήταν όλα πολύ καλα και της είπε σταματά το άγχος … η ίδια λέει δ έχω τόσο άγχος ώστε να πω μ σταματάει την σύλληψη … μια φίλη έκανε τις εξετάσεις και σαν εσένα ο άντρας της είχε ένα μικρό θέμα με το σπερμα έκανε αγωγή και μετά από ένα εξάμηνο περίπου ίσως και λίγο παραπάνω τα κατάφεραν .  
οποτε θεωρώ ότι αν το κανείς έστω συστηματικά έστω έτσι με τρόπο που να μην φαινόμαστε πιεστικές στους συντρόφους μας με ένα ημερολόγιο στο χέρι  θα τα καταφέρουμε ! Όλα κ όλες έχουν την ώρα τους !
 

κοριτσι μου απο παραδειγματα αλλο τιποτα.. εμενα το καλοκαιρι γεννησε φιλη μου ετων 42 και εμεινε εγκυος φυσιολογικα... βεβαια προσπαθουσαν 2 χρονια με τον αντρα της αλλα τα καταφεραν!! ειχε κανει την ΑΜΗ και ηταν 7 οποτε ηταν πολυ καλα απο αποθεμα ωαριων και δεν θελησε να κανει εξωσωματικη..

εμεις παλι παιρνουμε τις βιταμινες μας και βλεπουμε!!

ευχομαι να πανε ολα καλα και το 2022 να μας φερει γερα μωρακια!!

οντως αυτο με τις προγραμματισμενες επαφες ειναι ανυποφορο.. χρησιμοποιουσα μεχρι και το δεκεμβρη τα τεστ αλλα αυτο το μηνα θα το αφησω στην τυχη του.. οχι οτι δεν το σκεφτομαι φυσικα και δεν θα εχω επαφες αλλα αυτο με τα θετικα τεστ και το προγραμμα με κουρασε πολυ.... ολη αυτη η προσπαθεια και η απογοητευση καθε μηνα με κουρασαν... ας το αφησω ετσι και βλεπουμε.

οπως λες πολυ σωστα, ολα θα γινουν στο σωστο timing!!😉🌺

καλη μας τυχη!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσι μου βγήκε 27,5 τι σημαίνει αυτό ; 

Ότι είσαι εγκυούλα κ θα πρέπει να διπλασιαστεί σε 2 εικοσιτετράωρα για να δείξει ότι βαίνει καλά!!! Μην αγχωθείς που δεν είναι μεγαλύτερη, μπορεί να άργησε η σύλληψη. Αυτό που σε ενδιαφέρει είναι να διπλασιαστεί. Με το καλό εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσι μου βγήκε 27,5 τι σημαίνει αυτό ; 

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!! εισαι και επισημα εγκυουλα!!!! με το καλο να πανε ολα!!! να εισαι γερη εσυ και το μωρακι!!! μιλησε με το γυναικολογο σου να σε κατευθυνει.. λογικα θα σου πει να επαναλαβεις τη χοριακη σε 48-72 ωρες για να επιβεβαιωσετε οτι διπλαζεται και συνεχιζει η κυηση κανονικα!!!

Ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!!! Υγεία και χαρές!!! ❤️❤️❤️🤰🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!! εισαι και επισημα εγκυουλα!!!! με το καλο να πανε ολα!!! να εισαι γερη εσυ και το μωρακι!!! μιλησε με το γυναικολογο σου να σε κατευθυνει.. λογικα θα σου πει να επαναλαβεις τη χοριακη σε 48-72 ωρες για να επιβεβαιωσετε οτι διπλαζεται και συνεχιζει η κυηση κανονικα!!!

Ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!!! Υγεία και χαρές!!! ❤️❤️❤️🤰🌺

Κορίτσια μου ευχαριστώ παρά πολύ μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε τα ίδια ! Αύριο θα ξανακάνω και μάλλον έγινε αργά η σύλληψη και όλα μια χαρά μου είπε ! Ανχωνομαι λίγο ελπίζω αύριο να ανεβεί ......είναι σίγουρα φυσιολογικό ; Εύχομαι το καλύτερο σε όλες και θετικά τεστακι παντού μην απογοητευόμαστε καμία .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μακαρι κοριτσι μου να φτιαξει!!! στο σπερμοδιαγραμμα που εκανε ολα τα αλλα ηταν πολυ κομπλε! και ποσοτητα και μορφολογια... μας ειπε ο ουρολογος αν μεχρι μαρτιο δεν εχει ερθει η συλληψη, θα κανει ο αντρας μου εξεταση για κατακερματισμο/κατατμηση στο Λυμπεροπουλο... κι εμενα μου εχει μπει η ιδεα και για το οξειδωτικο στρες οποτε αν φτασει μαρτιος και δεν εχουμε αποτελεσμα θα κανει αυτες τις 2 εξετασεις να δουμε που κινουμαστε...

Ευχομαι συντομα να εχουμε και οι 2 θετικα τεστακια!!!!!🙏❤️❤️❤️🤰

Αυτές οι δύο εξετάσεις είναι αυτές που πρέπει να κάνει αν δεν έρθει το πολυπόθητο.. ελπίζω να έρθει και να μήν χρειαστεί τίποτα..! εμείς έχουμε ολίγοασθενοσπερμια με 100 χιλλιαδες το πολύ μέχρι 500 χιλλιαδες..αλλά έχουμε κυρσοκηλη 2 βαθμου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσι μου βγήκε 27,5 τι σημαίνει αυτό ; 

Όπως σου το είπαν τα κορίτσια! 

Σημασία έχει από εδώ και πέρα να μεγαλώνει, να διπλασιαζεται σε 48 ώρες. 

Συγχαρητήρια είσαι έγκυος! 

Με το καλό! 🙏🤰🎁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η im_leela είπε:

Ελπίζω σύντομα να δεις θετικό τεστάκι. Δεν ξέρω αν βοηθάει, εγώ έπαιρνα βιταμίνες πριν καν ξεκινήσω προσπάθειες . Τις λένε pregnacare conception, έχει και μόνο για εσένα αλλά και για τον μελλοντικό μπαμπά. Έχει 30 δισκία αν θυμάμαι καλά. Ρώτα και τον γιατρό σου, και αν σου πει "ναι" , σου συμβουλεύω να τα αγοράζεις από ίντερνετ, έχει καλύτερες τιμές.

Θα τα δοκιμάσω και αυτά ναι !!!!! Θα μίλησε αυτήν την εβδομάδα με τον γιατρό μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσι μου βγήκε 27,5 τι σημαίνει αυτό ; 

Αχ συγχαρητήρια! Είσαι εγκυούλα. Τι ευχάριστα νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2022 at 9:25 ΜΜ, ο/η blueheart είπε:

Αχ συγχαρητήρια! Είσαι εγκυούλα. Τι ευχάριστα νέα! 

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ ...... στις χαρές όλων μας 💜 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Αχ ευχαριστώ πολύ πολύ ...... στις χαρές όλων μας 💜 

Ενημέρωσε μας όταν βγει η δεύτερη Χοριακη! 😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ενημέρωσε μας όταν βγει η δεύτερη Χοριακη! 😊🙏

Βέβαια θα σας ενημερώσω ! Έχω πολύ ανχος γιατί η πρώτη ήταν χαμηλή και έχω και έντονους πόνους περιόδου ....μακάρι Να πάνε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Ενημέρωσε μας όταν βγει η δεύτερη Χοριακη! 😊🙏

Κορίτσια μου 78 σήμερα πολύ ευχαριστημένος είναι ο γιατρός μου για 4 ημέρα μόνο καθυστέρησης ειδικά και απλά μου έδωσε utrogestan για τους πόνους και θα πάω σε μια εβδομάδα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...