Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αχνό θετικό τεστ


Jo25

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλή χρόνια ! Κάνω προσπάθειες με Τον άντρα μου για παιδάκι περίπου 6 μήνες είμαι 25 χρόνων! Είχαμε επαφές αυτόν τον μήνα τις γόνιμες μέρες και εδώ και περίπου 10 μέρες έχω αρκετά πρισμενο στήθος και με πονάει πολύ έχει ξεκινήσει και η μέση μου και έντονες κράμπες χαμηλά στη κοιλιά λίγο διαφορετικές από της περιόδου και πιο έντονες και νιώθω βαριά  ! Έχω νιώσει ανακατωσούρα 3 βραδυα αρκετά αργά και έχω και έντονη συχνοουρία! Αλλά το μυαλό μπορεί να τα κάνει όλα ... όποτε σήμερα ήταν να αδιαθετησω και κακως αποφάσισα να κάνω τεστ. Τέλος πάντων βγήκε πολύ αχνό θετικό και θα ήθελα να σας το δείξω σε φωτογραφία να μου πείτε αν κάνουν πουλάκια τα Μάτια μου ! Πως μπορώ να το ανεβάσω να το δείτε ; Ευχαριστώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλή χρόνια ! Κάνω προσπάθειες με Τον άντρα μου για παιδάκι περίπου 6 μήνες είμαι 25 χρόνων! Είχαμε επαφές αυτόν τον μήνα τις γόνιμες μέρες και εδώ και περίπου 10 μέρες έχω αρκετά πρισμενο στήθος και με πονάει πολύ έχει ξεκινήσει και η μέση μου και έντονες κράμπες χαμηλά στη κοιλιά λίγο διαφορετικές από της περιόδου και πιο έντονες και νιώθω βαριά  ! Έχω νιώσει ανακατωσούρα 3 βραδυα αρκετά αργά και έχω και έντονη συχνοουρία! Αλλά το μυαλό μπορεί να τα κάνει όλα ... όποτε σήμερα ήταν να αδιαθετησω και κακως αποφάσισα να κάνω τεστ. Τέλος πάντων βγήκε πολύ αχνό θετικό και θα ήθελα να σας το δείξω σε φωτογραφία να μου πείτε αν κάνουν πουλάκια τα Μάτια μου ! Πως μπορώ να το ανεβάσω να το δείτε ; Ευχαριστώ ❤️

Γεια σου κοριτσι μου και καλως ηρθες στο φορουμ!!!!

Δεν εχω μεινει ακομη εγκυος δυστυχως αλλα ολα τα κοριτσια που ειναι εμπειρα γραφουν οτι ακομη και αχνη να ειναι η γραμμη, το τεστ ειναι θετικο!!!!! μηπως να πας αυριο πρωι σε ενα διαγνωστικο κεντρο για χοριακη;; (αν εχεις αυλη συνταγογραφηση παρε το γυναικολογο σου να σου τη γραψει!😉)

επίσης, αν θες να ανεβασεις φωτογραφια, πατα πανω στο "επιλέξετε αρχεία" και θα σου δωσει την επιλογη να τραβηξεις φωτογραφια ή να επισυνάψεις κάποια φωτογραφια...

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να εισαι εγκυουλα!!!!🤞🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα και καλή χρόνια ! Κάνω προσπάθειες με Τον άντρα μου για παιδάκι περίπου 6 μήνες είμαι 25 χρόνων! Είχαμε επαφές αυτόν τον μήνα τις γόνιμες μέρες και εδώ και περίπου 10 μέρες έχω αρκετά πρισμενο στήθος και με πονάει πολύ έχει ξεκινήσει και η μέση μου και έντονες κράμπες χαμηλά στη κοιλιά λίγο διαφορετικές από της περιόδου και πιο έντονες και νιώθω βαριά  ! Έχω νιώσει ανακατωσούρα 3 βραδυα αρκετά αργά και έχω και έντονη συχνοουρία! Αλλά το μυαλό μπορεί να τα κάνει όλα ... όποτε σήμερα ήταν να αδιαθετησω και κακως αποφάσισα να κάνω τεστ. Τέλος πάντων βγήκε πολύ αχνό θετικό και θα ήθελα να σας το δείξω σε φωτογραφία να μου πείτε αν κάνουν πουλάκια τα Μάτια μου ! Πως μπορώ να το ανεβάσω να το δείτε ; Ευχαριστώ ❤️

Καλησπέρα και καλή επιτυχία!!

Ανέβασε το τεστακι αν θες να το δούμε! Περίοδος σου ήρθε τελικά; Και το αχνό πάντως, θετικό είναι!

Τη φωτό την ανεβάζεις από εκεί που γράφεις από κάτω, δηλαδή ανάμεσα στο κείμενο και στο «Αποστολή», σου λέει «Κλικ για να επιλέξετε αρχεία»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @Jo25και καλώς ήρθες . Εκεί που λέει επιλέξετε αρχεία πάτα και ανέβασε τη φωτογραφία. 

Τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι ίδια με τα συμπτώματα της περιόδου. 

Επίσης η ανακατοσουρα , αναγουλες κλπ ξεκινούν αργότερα στην εγκυμοσύνη. 

Το τεστ βγήκε θετικό εντός του χρόνου που λέει ότι διαβάζεις το αποτέλεσμα; 

Αν ναι συγχαρητήρια! 

Σε κάθε περίπτωση κάνε μια χοριακη αύριο το πρωί για να είμαστε σίγουροι! 

Με το καλό καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα @Jo25και καλώς ήρθες . Εκεί που λέει επιλέξετε αρχεία πάτα και ανέβασε τη φωτογραφία. 

Τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι ίδια με τα συμπτώματα της περιόδου. 

Επίσης η ανακατοσουρα , αναγουλες κλπ ξεκινούν αργότερα στην εγκυμοσύνη. 

Το τεστ βγήκε θετικό εντός του χρόνου που λέει ότι διαβάζεις το αποτέλεσμα; 

Αν ναι συγχαρητήρια! 

Σε κάθε περίπτωση κάνε μια χοριακη αύριο το πρωί για να είμαστε σίγουροι! 

Με το καλό καλά αποτελέσματα!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας ! Το τεστ βγήκε εντός του χρόνου με δεύτερη άχνη γραμμή ! Δεν αδιαθέτησα έχω πόνους περιόδου ! Προσπαθώ να σας ανεβάσω το τεστ από το κινητό μου και μου γράφει μόνο εισαγωγή εικόνας από URL και πατάω και θέλει απλά κάτι να γράψω ... και εγώ έλεγα να πάω για χοριακη απλά φοβάμαι μην απογοητευτώ ! Θέλω πολύ όμως να δείτε και εσείς το τεστακι μου ❤️Και πάλι σας ευχαριστώ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Jo25 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας ! Το τεστ βγήκε εντός του χρόνου με δεύτερη άχνη γραμμή ! Δεν αδιαθέτησα έχω πόνους περιόδου ! Προσπαθώ να σας ανεβάσω το τεστ από το κινητό μου και μου γράφει μόνο εισαγωγή εικόνας από URL και πατάω και θέλει απλά κάτι να γράψω ... και εγώ έλεγα να πάω για χοριακη απλά φοβάμαι μην απογοητευτώ ! Θέλω πολύ όμως να δείτε και εσείς το τεστακι μου ❤️Και πάλι σας ευχαριστώ 

Καλο είναι να πας για μια χοριακη νομίζω είσαι εγγυουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Jo25 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας ! Το τεστ βγήκε εντός του χρόνου με δεύτερη άχνη γραμμή ! Δεν αδιαθέτησα έχω πόνους περιόδου ! Προσπαθώ να σας ανεβάσω το τεστ από το κινητό μου και μου γράφει μόνο εισαγωγή εικόνας από URL και πατάω και θέλει απλά κάτι να γράψω ... και εγώ έλεγα να πάω για χοριακη απλά φοβάμαι μην απογοητευτώ ! Θέλω πολύ όμως να δείτε και εσείς το τεστακι μου ❤️Και πάλι σας ευχαριστώ ! 

κοριτσι μου μην πατας εκει που γραφει "εισαγωγή άλλων media"... πάτα στο "επιλέξετε αρχεία" που βρίσκεται πιο πάνω...😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια μου έχω χαζέψει ; Δεν μου λέει τίποτα τέτοιο πουθενά !!! Μήπως να μπω από λάπτοπ ; Συγνώμη σας έχω ζαλίσει χίλια συγνώμη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jo25 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας ! Το τεστ βγήκε εντός του χρόνου με δεύτερη άχνη γραμμή ! Δεν αδιαθέτησα έχω πόνους περιόδου ! Προσπαθώ να σας ανεβάσω το τεστ από το κινητό μου και μου γράφει μόνο εισαγωγή εικόνας από URL και πατάω και θέλει απλά κάτι να γράψω ... και εγώ έλεγα να πάω για χοριακη απλά φοβάμαι μην απογοητευτώ ! Θέλω πολύ όμως να δείτε και εσείς το τεστακι μου ❤️Και πάλι σας ευχαριστώ ! 

Μήπως επειδή είσαι νέο μέλος και είσαι ακόμα υπό δοκιμή, γιαυτό δεν σε αφήνει να ανεβάσεις αρχείο; 

Για να βλέπεις πάντως καλύτερα το site μπορείς να πατήσεις πάνω δεξιά τις τρις τελίτσες και να επιλέξεις :προβολή υπολογιστή, κάπως έτσι το λέει.

Εγώ θα έλεγα να πας για Χοριακη εφόσον πλέον έχεις καθυστέρηση. 

Εύχομαι τα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jo25 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας ! Το τεστ βγήκε εντός του χρόνου με δεύτερη άχνη γραμμή ! Δεν αδιαθέτησα έχω πόνους περιόδου ! Προσπαθώ να σας ανεβάσω το τεστ από το κινητό μου και μου γράφει μόνο εισαγωγή εικόνας από URL και πατάω και θέλει απλά κάτι να γράψω ... και εγώ έλεγα να πάω για χοριακη απλά φοβάμαι μην απογοητευτώ ! Θέλω πολύ όμως να δείτε και εσείς το τεστακι μου ❤️Και πάλι σας ευχαριστώ ! 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν κάνεις χοριακη θα ξέρουμε σίγουρα! 

Επίσης ένα αχνό θετικό είναι θετικό κατά 99,9% 

Κάνε και στείλε μας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μάλλον αυτό που λέει η misofegaro δεν μ αφήνει να το κάνω ! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ που μου απαντήσατε τόσες πολλές ! Θα κάνω αύριο χοριακη αν δεν έχω αδιαθετησει (εύχομαι οχι όπως και για καμία μας που θέλει ένα παιδάκι ) και θα σας ενημερώσω ότι και να γίνει ! Αν θέλει κάποια κοπέλα να το στείλω στο μειλ της ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jo25 είπε:

Ρε κορίτσια μου έχω χαζέψει ; Δεν μου λέει τίποτα τέτοιο πουθενά !!! Μήπως να μπω από λάπτοπ ; Συγνώμη σας έχω ζαλίσει χίλια συγνώμη ! 

Κι εγώ το είχα πάθει αυτό όταν ήθελα να ανεβάσω το δικό μου θετικό τεστ και δεν τα κατάφερα! Δεν χρειάζεται να το δούμε όμως αφού  εγκυος είσαι με αχνό! Πήγαινε αύριο για χοριακη! Μην το σκέφτεσαι!  Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jo25 είπε:

Ρε κορίτσια μου έχω χαζέψει ; Δεν μου λέει τίποτα τέτοιο πουθενά !!! Μήπως να μπω από λάπτοπ ; Συγνώμη σας έχω ζαλίσει χίλια συγνώμη ! 

Δεν σου βγάζει έναν συνδετήρα;; δίπλα γράφει κλικ για να επιλέξετε αρχεία.. Πατάς εκεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσια μου μάλλον αυτό που λέει η misofegaro δεν μ αφήνει να το κάνω ! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ που μου απαντήσατε τόσες πολλές ! Θα κάνω αύριο χοριακη αν δεν έχω αδιαθετησει (εύχομαι οχι όπως και για καμία μας που θέλει ένα παιδάκι ) και θα σας ενημερώσω ότι και να γίνει ! Αν θέλει κάποια κοπέλα να το στείλω στο μειλ της ❤️

καλημερα κοριτσι μου!!!! μαλλον εχει δικιο η Μαργαριτα και δε σε αφηνει επειδη εισαι δοκιμαστικο μέλος!!

Ελπίζω να μην αδιαθετησες και να μας πεις ενα μεγαλο νουμερο χοριακης!!!!!🤞🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Jo25 είπε:

Κορίτσια μου μάλλον αυτό που λέει η misofegaro δεν μ αφήνει να το κάνω ! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ που μου απαντήσατε τόσες πολλές ! Θα κάνω αύριο χοριακη αν δεν έχω αδιαθετησει (εύχομαι οχι όπως και για καμία μας που θέλει ένα παιδάκι ) και θα σας ενημερώσω ότι και να γίνει ! Αν θέλει κάποια κοπέλα να το στείλω στο μειλ της ❤️

Περιμένουμε τα νέα σου ❤️ 🙏🏼🤰🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ! Προσπαθώ να σας απαντήσω από εχθές το βράδυ και δεν με αφήνει λέει πως έχω ξεπεράσει το όριο στα ποσταρίσματα! Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω..... τέλος πάντων ήθελα να σας πω πως έκανα και σήμερα τεστ και ήταν θετικότατο και αύριο περιμένω να βγει και η χοριακη μου .... σας ευχαριστώ παρα παρά πολύ για όλα μου δώσατε μεγάλη χαρά και εύχομαι να είστε όλες ευτυχισμένες με όσα παιδάκια θέλετε και πάνω από όλα να είμαστε υγιής ..... ελπίζω ολα να εξελιχθούν καλά έχω πάθει σοκ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Jo25 είπε:
στις πριν 23 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ! Προσπαθώ να σας απαντήσω από εχθές το βράδυ και δεν με αφήνει λέει πως έχω ξεπεράσει το όριο στα ποσταρίσματα! Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω..... τέλος πάντων ήθελα να σας πω πως έκανα και σήμερα τεστ και ήταν θετικότατο και αύριο περιμένω να βγει και η χοριακη μου .... σας ευχαριστώ παρα παρά πολύ για όλα μου δώσατε μεγάλη χαρά και εύχομαι να είστε όλες ευτυχισμένες με όσα παιδάκια θέλετε και πάνω από όλα να είμαστε υγιής ..... ελπίζω ολα να εξελιχθούν καλά έχω πάθει σοκ ❤️

Με το καλό κορίτσι μου ! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!! Αναμένουμε νέα σου !! 

Όταν είσαι στην αρχή δοκιμαστικό μέλος πρέπει να πάρει έγκριση το κάθε ποστ σου και έχεις λίγα κάθε μέρα να κάνεις! Όσο γράφεις και περνάει ο καιρός δεν θα χρειάζεται όπως και σε εμάς συμβαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κατάλαβα ! Ευχαριστώ πολύ !!!! ❤️ Θα σας πω αύριο και για τη χοριακη μου ...τελικά όπως το είπατε και το αχνό είναι θετικό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Jo25 είπε:
στις On 10/1/2022 at 8:30 ΜΜ, ο/η Christine_ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ! Προσπαθώ να σας απαντήσω από εχθές το βράδυ και δεν με αφήνει λέει πως έχω ξεπεράσει το όριο στα ποσταρίσματα! Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω..... τέλος πάντων ήθελα να σας πω πως έκανα και σήμερα τεστ και ήταν θετικότατο και αύριο περιμένω να βγει και η χοριακη μου .... σας ευχαριστώ παρα παρά πολύ για όλα μου δώσατε μεγάλη χαρά και εύχομαι να είστε όλες ευτυχισμένες με όσα παιδάκια θέλετε και πάνω από όλα να είμαστε υγιής ..... ελπίζω ολα να εξελιχθούν καλά έχω πάθει σοκ ❤️

Με το καλό !!! Συγχαρητήρια μπράβο σουυυυυ!!!! Στείλε λίγη από την τύχη σου και σε εμάς !!!!!! Όλα να σου πάνε δεξιά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Jo25 είπε:
στις On 10/1/2022 at 8:30 ΜΜ, ο/η Christine_ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ! Προσπαθώ να σας απαντήσω από εχθές το βράδυ και δεν με αφήνει λέει πως έχω ξεπεράσει το όριο στα ποσταρίσματα! Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω..... τέλος πάντων ήθελα να σας πω πως έκανα και σήμερα τεστ και ήταν θετικότατο και αύριο περιμένω να βγει και η χοριακη μου .... σας ευχαριστώ παρα παρά πολύ για όλα μου δώσατε μεγάλη χαρά και εύχομαι να είστε όλες ευτυχισμένες με όσα παιδάκια θέλετε και πάνω από όλα να είμαστε υγιής ..... ελπίζω ολα να εξελιχθούν καλά έχω πάθει σοκ ❤️

Expand  

Α να μην ξεχάσω !!!!! Για πες μας ποτέ είχες γόνιμη ημέρα και ποτέ ήρθες σε επαφή …. Να τηρήσουμε κ εμείς «τα πρωτόκολλα» οι ταλαιπωρημένες χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχχα λοιπόν είχα περίοδο τελευταία φορά 10/12 με κύκλο 31 μερεσ και ξεκίνησα επαφές από 20/12 και κάναμε 20-22-24-26-28! Και εμείς μην νομίζεις προσπαθήσαμε 7 μήνες ! Η γνώμη μου είναι ότι δεν μπορείς από τη στιγμή που προσπαθείς για παιδάκι να χαλαρώσεις τελείως και να μη κοιτάς τις μέρες και να μην σε νοιάζει τίποτα ,απλώς να προσπαθήσεις να το κανεις επειδή το θες και το ευχαριστιέσαι κοιτώντας φυσικά και τις μέρες σου και χωρίς να νομίζει  ο άντρας σου όσο και να το ξέρει μέσα του ότι είναι οι μερεσ Σου ότι έρχεστε σε επαφή μόνο γι αυτό όποτε και εγώ προσπάθησα το τελευταίο μήνα να σκεφτώ όλα αυτά αλλά πάντα έλεγα στον εαυτό μ ας πούμε κοιμήσου τώρα που μπορείς είσαι ακόμη ελεύθερη αδύνατη 🤣 και θα ρθει. Και αν δν έρθει μόνο του όλα έχουν εξελιχθεί τόσο που όλες πιστεύω θα τα καταφέρουμε και δεν το λέω επειδή τώρα έχω ένα θετικό τεστ το εννοώ .... είχα βέβαια κ εγώ μέρες που έλεγα εγώ γιατί όχι ακόμα ,και να είχα ένα παιδάκι αλλά το ελενχα....στέλνω σε όλες όλη μου τη θετική ενέργεια και ευχές από τη καρδιά μ ! Θέλω να δω σ αυτή τη συνομιλία θετικά τεστ από όλες μας και υγιή παιδιά ❤️ Και καμία δεν είναι ταλαιπωρημένη είμαστε όλες γυναικάρες και όλες διαφορετικές και όλες θα τα καταφέρουμε..❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jo25 είπε:
στις On 10/1/2022 at 10:30 ΜΜ, ο/η Christine_ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ! Προσπαθώ να σας απαντήσω από εχθές το βράδυ και δεν με αφήνει λέει πως έχω ξεπεράσει το όριο στα ποσταρίσματα! Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω..... τέλος πάντων ήθελα να σας πω πως έκανα και σήμερα τεστ και ήταν θετικότατο και αύριο περιμένω να βγει και η χοριακη μου .... σας ευχαριστώ παρα παρά πολύ για όλα μου δώσατε μεγάλη χαρά και εύχομαι να είστε όλες ευτυχισμένες με όσα παιδάκια θέλετε και πάνω από όλα να είμαστε υγιής ..... ελπίζω ολα να εξελιχθούν καλά έχω πάθει σοκ ❤️

Συγχαρητηριααααα!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️❤️💃💃💃💃💃💃💃 Εισαι εγκυος!!! Με το καλο κοριτσι μου!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι ενα γερο μωρακι!!! 🙏🙏😁😁😁😁💝💝💝🥂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η SUNY είπε:

Α να μην ξεχάσω !!!!! Για πες μας ποτέ είχες γόνιμη ημέρα και ποτέ ήρθες σε επαφή …. Να τηρήσουμε κ εμείς «τα πρωτόκολλα» οι ταλαιπωρημένες χαχαχαχαχαχα

Σωστηηη!!!!! 😉❤️ ποσο καιρο προσπαθειτε κοριτσι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jo25 είπε:
στις On 10/1/2022 at 10:30 ΜΜ, ο/η Christine_ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ! Προσπαθώ να σας απαντήσω από εχθές το βράδυ και δεν με αφήνει λέει πως έχω ξεπεράσει το όριο στα ποσταρίσματα! Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω..... τέλος πάντων ήθελα να σας πω πως έκανα και σήμερα τεστ και ήταν θετικότατο και αύριο περιμένω να βγει και η χοριακη μου .... σας ευχαριστώ παρα παρά πολύ για όλα μου δώσατε μεγάλη χαρά και εύχομαι να είστε όλες ευτυχισμένες με όσα παιδάκια θέλετε και πάνω από όλα να είμαστε υγιής ..... ελπίζω ολα να εξελιχθούν καλά έχω πάθει σοκ ❤️

Δεν θα ξεχάσω αυτήν την γλυκιά αλλά αγχώδης περίοδο .... Εγώ είχα κάνει 2 τεστ ( είχα 1 μέρα καθυστέρηση ) και βγήκαν κατευθείαν θετικά. Μάλιστα το 2ο βγήκε πρώτα θετικό και μετά ότι έγινε σωστά. Βγήκα από την τουαλέτα και είπα ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΣ ... 🤣 !!! Βέβαια μέχρι να πάω να κάνω χοριακή ( η οποία βγήκε λάθος, με έδειχνε 4 μηνών ) και να πάω στον γιατρό δεν είχα ηρεμήσει. Το άγχος ήταν στα ουράνια !! Ελπίζω να έχεις θετικά αποτελέσματα ❤️ Να ξέρεις πως ο γιατρός σου θα σου πει να πας σε αυτόν γύρω στην 6η εβδομάδα ώστε να δείτε το μωράκι και αν είσαι τυχερή να ακούσετε και τον χτύπο της καρδούλας του ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η im_leela είπε:

Δεν θα ξεχάσω αυτήν την γλυκιά αλλά αγχώδης περίοδο .... Εγώ είχα κάνει 2 τεστ ( είχα 1 μέρα καθυστέρηση ) και βγήκαν κατευθείαν θετικά. Μάλιστα το 2ο βγήκε πρώτα θετικό και μετά ότι έγινε σωστά. Βγήκα από την τουαλέτα και είπα ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΣ ... 🤣 !!! Βέβαια μέχρι να πάω να κάνω χοριακή ( η οποία βγήκε λάθος, με έδειχνε 4 μηνών ) και να πάω στον γιατρό δεν είχα ηρεμήσει. Το άγχος ήταν στα ουράνια !! Ελπίζω να έχεις θετικά αποτελέσματα ❤️ Να ξέρεις πως ο γιατρός σου θα σου πει να πας σε αυτόν γύρω στην 6η εβδομάδα ώστε να δείτε το μωράκι και αν είσαι τυχερή να ακούσετε και τον χτύπο της καρδούλας του ❤️

Χαχαχαχα ωραία αυτά να τα θυμόμαστε ....αν κατάλαβα καλά έχεις παιδάκι ήδη και αν ναι να το χαίρεσαι και να είναι ευτυχισμένο  👼🏻👼🏻Ναι θα τον πάρω αύριο όταν βγει η χοριακη μου ... τώρα δεν κοιμάμαι με έχει πιάσει ένα ανχος και σοκ για το κατά ποσο αλλάζει η ζωή μας με ένα παιδάκι ..❤️ Συγνώμη αν δεν απαντάω σε όλες προσωπικά έχω θέματα με τ φόρουμ αλλά σας ευχαριστώ μια Μια για τις ευχές σας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...