Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η athens25 είπε:

καλησπέρα να σε ρωτήσω, πας δηλαδή για 3ο παιδί??κατάλαβα καλά??καλό κουράγιο

 

Καλα κατάλαβες...Εάν έρθει θα το βρω πιστεύω...Μέσα μας είναι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτογραφία είναι πολύ άχνη η γραμμή NegativeImage_d5983b21-3ce0-4f9a-902f-6ae47ce4e964.thumb.png.e8205c82145e0c0a9464ca23b7a69173.pngIMG_20220131_184340.thumb.jpg.b59e57c7a214a8e872398615161432eb.jpg

Κι εγώ τη βλέπω κ στις 2...άντε κορίτσι μου κάνε άλλο ένα...να σε χαρώ..Κ να χαρουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οδηγίες Ντοκ..α. αν θες να το αφήσεις κ όπου πάει δεν κάνεις τπτ κ επανάληψη χοριακης Παρασκευή και β.  αν θες να το βοηθήσεις πάρε 3 ουτροτζεσταν κ Παρασκευή επαναληψη. Επέλεξα β. Βεβαίως .εγκυμοσύνη υπάρχει μου λέει είναι αρχή ακόμα κ βλέπουμε. Παρασκευή το λοιπόν κορίτσια μ...Κ ότι ήθελε προκύψει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Οδηγίες Ντοκ..α. αν θες να το αφήσεις κ όπου πάει δεν κάνεις τπτ κ επανάληψη χοριακης Παρασκευή και β.  αν θες να το βοηθήσεις πάρε 3 ουτροτζεσταν κ Παρασκευή επαναληψη. Επέλεξα β. Βεβαίως .εγκυμοσύνη υπάρχει μου λέει είναι αρχή ακόμα κ βλέπουμε. Παρασκευή το λοιπόν κορίτσια μ...Κ ότι ήθελε προκύψει....

Έτσι μπράβο να σε χαρώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Φαίνεται... Ειδικά εκεί που δεν την έχεις πειράξει τη φωτογραφία με τις μπλε γραμμούλες!!! Γιατί δεν κάνεις. Χοριακη;;;; πιο φθηνά θα σου βγει και θα ξέρεις και σίγουρα!!! 

Μωρέ ξέρεις τι γίνεται;; δεν έχω ανοιχτό διαγνωστικό κοντά μου το απόγευμα και δεν θέλω να πάρω και άλλη άδεια από τη δουλειά χωρίς λόγο... Εννοείται βέβαια ότι αν βγει θετικό το τεστ θα κάνω και χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Κι εγώ τη βλέπω κ στις 2...άντε κορίτσι μου κάνε άλλο ένα...να σε χαρώ..Κ να χαρουμε

Θα κάνω αύριο το μεσημέρι και Τετάρτη πρωί αν βέβαια δεν έρθει η ακατανομαστη... Εσύ είπαμε ηρεμία και ξεκουραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι κοριτσι μου αυτη την παρτιδα εχω... Εχει θεμα ολη η παρτιδα ε;

Ναι δυστυχωςμιλησα με ΟΑ απευθειας καιεχει προβλημα η παρτιδα...Αρα απο οποιο φαρμακειο και να παρεις αν παρεις αυτην την παρτιδα ισως εχεις προβλημα. Αν θες περιμενε, περιμενω αυριονα μεπαρουν αυτοι τηλεφωνο αυριο να σου πω εγω τι λυση θα μου βρουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτογραφία είναι πολύ άχνη η γραμμή NegativeImage_d5983b21-3ce0-4f9a-902f-6ae47ce4e964.thumb.png.e8205c82145e0c0a9464ca23b7a69173.pngIMG_20220131_184340.thumb.jpg.b59e57c7a214a8e872398615161432eb.jpg

Κι εγω τη βλπεω τη γραμμη σουευχομαι κοριτσι μου να εισαι εγκυουλα μεσα απτην καρδια μου! Μακαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...