Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,2  μέρες πριν την περίοδο και θετικό τεστ...μεγα΄λο άγχος..νομίζω ότι όσες έχουν περάσει κα΄τι άσχημο με καταλαβαίνουν...εύχομαι όλα καλά και σε εμένα μα και σε όλες σας

Κορίτσι μου! Συγχαρητήρια! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά τέλος του μήνα! 

Όλα καλά θα πάνε! 

Κάνε αύριο μια Χοριακη και πες μας τα νέα σου, θα περιμένω με αγωνία! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,2  μέρες πριν την περίοδο και θετικό τεστ...μεγα΄λο άγχος..νομίζω ότι όσες έχουν περάσει κα΄τι άσχημο με καταλαβαίνουν...εύχομαι όλα καλά και σε εμένα μα και σε όλες σας

Συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!! Κορίτσια αύριο περιμένω να έρθει ο κουριερ να μου φέρει τις ταινίες τεστ εγκυμοσύνης και να κάνω τεστακι!!! Αύριο περιμένω περίοδο!!! Έχω αγωνία αλλά τώρα ότι έγινε έγινε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 

Καλή Κυριακή! 

Τι μαγειρεύετε σήμερα; 

Εγώ κοκκορα στιφάδο στη γάστρα! 

🍽️🍷🍝🎨

Α μια χαρα μπραβο! Εμεις φασολακια απο χθες, δεν το λες και Κυριακατικο ααχχαχαχα ΑΛΛΑ αφου πρεπει να αποφευγουμε το κρεας κλπ λογω θεματος ανδρα μου τρωμε συχνα λαχανικα οσπρια κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/1/2022 at 3:18 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια σύμφωνα με τον ανδρολογο ΔΕΝ πρέπει να είναι καθημερινές οι επαφές γιατί γίνεται αδύναμο το σπερμα... Δεν έχει μεγάλη συγκέντρωση σπερματοζωαριων!!! Μέρα παρά μέρα είναι το ιδανικό!!! Και το πιο τούρμπο την 3η ημέρα!! Άρα αν ξέρετε πότε είναι οι γονιμες ρυθμίστε το!! Εγώ πάντως στο μερα πάρα μερα το πιάσαμε!! 

Κοριτσι μου το εχω ακουσει αυτο που λες και ειμαι σιγουρη οτι ισχυει αλλα εχω μπερδευτει γιατι το τεστ ωορηξιας προτεινει να εχεις επαφη την ημερα που ειναιθετικο και την επομενη γιατι ειναι και οι δυο πολυ σημαντικες. Αρα πως θα αφησουμε μια μερα κενο?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, μια όμορφη Κυριακή εύχομαι σε όλες! ❤❤❤

Κατερινα μου πως πανε οι ενεσουλες? Σε ποια μερα εισαι τωρα? 4η? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,2  μέρες πριν την περίοδο και θετικό τεστ...μεγα΄λο άγχος..νομίζω ότι όσες έχουν περάσει κα΄τι άσχημο με καταλαβαίνουν...εύχομαι όλα καλά και σε εμένα μα και σε όλες σας

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να πανε ολα τελεια!!! Μην σκεφτεσαι αρνητικα, τα αρνητικα ανηκουν στο παρελθον!

Αχ και δευτερο θετικο αυτο το μηνα Γουρλιδικο  @misofeggaro ετοιμασου να ανοιξεις το το νεο θεματακι του Φλεβαρη💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να πανε ολα τελεια!!! Μην σκεφτεσαι αρνητικα, τα αρνητικα ανηκουν στο παρελθον!

Αχ και δευτερο θετικο αυτο το μηνα Γουρλιδικο  @misofeggaro ετοιμασου να ανοιξεις το το νεο θεματακι του Φλεβαρη💗

Ναι @misofeggaro γουρλού!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!! Κορίτσια αύριο περιμένω να έρθει ο κουριερ να μου φέρει τις ταινίες τεστ εγκυμοσύνης και να κάνω τεστακι!!! Αύριο περιμένω περίοδο!!! Έχω αγωνία αλλά τώρα ότι έγινε έγινε 

Μακαρι να μη σου ερθει κοριτσι μου, περιμενουμε νεα🙏💗🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου από τότε που άλλαξε το σάιτ χάνω μηνύματα! Μου απαντάνε κάποια κορίτσια και δεν με ενημερώνει! 😤Εσείς το παθαίνετε αυτό; 

@anli1978 συγχαρητήρια κοπέλα μου! Με το καλό! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Το άγχος πάντα θα υπάρχει ( ίσως παραπάνω σε εμάς που είχαμε και απώλεια πιο πριν) αλλά πρέπει να το κάνουμε στην άκρη! Γιατί το πραγματικό άγχος θα ξεκινήσει όταν θα πιάσεις το πλασματακι σου στην αγκαλιά σου! Εσύ να έχεις πίστη και να είσαι αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά!

@Κατεριναπαπ τις meriofert κάνω κορίτσι μου!

@misofeggaroμου τι ωραίο φαγητό!!!!! Τυχερός ο αντρουλης σου! Εμείς ψάρια φάγαμε σήμερα αλλά τώρα έκανα και πίτσα!😁 Τι να σου κάνουν τα ψάρια τα καημένα! Σε μια ώρα πεινουσαμε πάλι!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου από τότε που άλλαξε το σάιτ χάνω μηνύματα! Μου απαντάνε κάποια κορίτσια και δεν με ενημερώνει! 😤Εσείς το παθαίνετε αυτό; 

@anli1978 συγχαρητήρια κοπέλα μου! Με το καλό! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Το άγχος πάντα θα υπάρχει ( ίσως παραπάνω σε εμάς που είχαμε και απώλεια πιο πριν) αλλά πρέπει να το κάνουμε στην άκρη! Γιατί το πραγματικό άγχος θα ξεκινήσει όταν θα πιάσεις το πλασματακι σου στην αγκαλιά σου! Εσύ να έχεις πίστη και να είσαι αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά!

@Κατεριναπαπ τις meriofert κάνω κορίτσι μου!

@misofeggaroμου τι ωραίο φαγητό!!!!! Τυχερός ο αντρουλης σου! Εμείς ψάρια φάγαμε σήμερα αλλά τώρα έκανα και πίτσα!😁 Τι να σου κάνουν τα ψάρια τα καημένα! Σε μια ώρα πεινουσαμε πάλι!😄

Aυριο εχεις ραντεβου με γυναικολογο? Καλη επιτυχια κοριτσι μου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Aυριο εχεις ραντεβου με γυναικολογο? Καλη επιτυχια κοριτσι μου💗

Ναι αύριο! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!🥰🥰🥰🥰 Θα σας στείλω νέα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κατερινα μου πως πανε οι ενεσουλες? Σε ποια μερα εισαι τωρα? 4η? 

6η μερα είμαι κορίτσι μου, σήμερα ξεκίνησα και citrotide.. λογικά αν όχι μέχρι τέλος τής εβδομάδας,  απο την άλλη Δευτέρα θα μου πει για οωληψια.. 

Αχ πως τα πάω ε? Τι να σου πω... οι ορμόνες μου κάνουν πάρτι τα νεύρα μου δεν είναι καθόλου καλά και αυτή τη στιγμή και σχεδόν κάθε στιγμή είμαι ικανή να κλαίω.. πφφφ ασε πόλεμος γίνεται μεσα μου, προσπαθώ να το διαχειριστώ όμως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου από τότε που άλλαξε το σάιτ χάνω μηνύματα! Μου απαντάνε κάποια κορίτσια και δεν με ενημερώνει! 😤Εσείς το παθαίνετε αυτό; 

@anli1978 συγχαρητήρια κοπέλα μου! Με το καλό! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Το άγχος πάντα θα υπάρχει ( ίσως παραπάνω σε εμάς που είχαμε και απώλεια πιο πριν) αλλά πρέπει να το κάνουμε στην άκρη! Γιατί το πραγματικό άγχος θα ξεκινήσει όταν θα πιάσεις το πλασματακι σου στην αγκαλιά σου! Εσύ να έχεις πίστη και να είσαι αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά!

@Κατεριναπαπ τις meriofert κάνω κορίτσι μου!

@misofeggaroμου τι ωραίο φαγητό!!!!! Τυχερός ο αντρουλης σου! Εμείς ψάρια φάγαμε σήμερα αλλά τώρα έκανα και πίτσα!😁 Τι να σου κάνουν τα ψάρια τα καημένα! Σε μια ώρα πεινουσαμε πάλι!😄

Τελικά τι έκανες κορίτσι μου? Έκανες 300 μονάδες? 

Σε ρώτησα γιατί εγω εχω μενοπουρ και θα μπορούσα να σου στείλω,  αλλα ειδα οτι άργησες να απαντήσεις οπότε θεώρησα πως το τακτοποίησες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,2  μέρες πριν την περίοδο και θετικό τεστ...μεγα΄λο άγχος..νομίζω ότι όσες έχουν περάσει κα΄τι άσχημο με καταλαβαίνουν...εύχομαι όλα καλά και σε εμένα μα και σε όλες σας

Συγχαρητήρια Κορίτσι μου! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη, να το απολαύσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου οπότε αυτός ο μήνας πως πήγε ;

3 θετικά είχαμε ;

@babyblue94 @evaioan @anli1978 ήταν και η @Mimi26 ;;;

καλά πήγε ο μήνας. Άντε να πάνε όλα καλά για όλες. Έρχεται ο Φεβρουάριος με πολλές από εσάς που περιμένουμε νεακια

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου το εχω ακουσει αυτο που λες και ειμαι σιγουρη οτι ισχυει αλλα εχω μπερδευτει γιατι το τεστ ωορηξιας προτεινει να εχεις επαφη την ημερα που ειναιθετικο και την επομενη γιατι ειναι και οι δυο πολυ σημαντικες. Αρα πως θα αφησουμε μια μερα κενο?!

Λοιπόν επειδή έχω εντρυφήσει! Το μέρα παρά μέρα είναι πολύ καλή τακτική όταν κάνεις επαφές στις γόνιμες γενικά. Επειδή λίγο πριν λίγο μετά θα το πετύχεις. Αυτή είναι η λογική επειδή σου λέει κ ότι το σπέρμα ζει εντός του τραχήλου (ή στη σάλπιγγα; πάντως κάπου ζει χάχα). Όταν όμως έχεις κάνει τεστ κ ξέρεις την ωορρηξια σου λέει την μέρα του θετικού κ την επόμενη γιατί εκεί ξέρεις σίγουρα δεν υποθέτεις!

@Ευάγγελοςτπως τα πας κορίτσι μου με τις ενέσεις; όλα θα πάνε καλά! Λοιπόν επειδή κ γω έχανα τη μπάλα με το σαιτ βρήκα το εξής. Εκεί που ε γράφει mammyland.com προσθέτεις το εξής /notifications και σε πετάει στις ειδοποιήσεις σου κ τις βλέπεις όλες. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το βρω! 

@Κατεριναπαπ καλή επιτυχία! Έχεις κάνει υπέρηχο; πάντως αν άρχισες ήδη cetrotide σημαίνει ότι πας πολύ καλά! Το πολύ 13η μέρα θα στα πάρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Λοιπόν επειδή έχω εντρυφήσει! Το μέρα παρά μέρα είναι πολύ καλή τακτική όταν κάνεις επαφές στις γόνιμες γενικά. Επειδή λίγο πριν λίγο μετά θα το πετύχεις. Αυτή είναι η λογική επειδή σου λέει κ ότι το σπέρμα ζει εντός του τραχήλου (ή στη σάλπιγγα; πάντως κάπου ζει χάχα). Όταν όμως έχεις κάνει τεστ κ ξέρεις την ωορρηξια σου λέει την μέρα του θετικού κ την επόμενη γιατί εκεί ξέρεις σίγουρα δεν υποθέτεις!

@Ευάγγελοςτπως τα πας κορίτσι μου με τις ενέσεις; όλα θα πάνε καλά! Λοιπόν επειδή κ γω έχανα τη μπάλα με το σαιτ βρήκα το εξής. Εκεί που ε γράφει mammyland.com προσθέτεις το εξής /notifications και σε πετάει στις ειδοποιήσεις σου κ τις βλέπεις όλες. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το βρω! 

@Κατεριναπαπ καλή επιτυχία! Έχεις κάνει υπέρηχο; πάντως αν άρχισες ήδη cetrotide σημαίνει ότι πας πολύ καλά! Το πολύ 13η μέρα θα στα πάρει! 

Καλά Tokyo μου!🥰 Αύριο θα κάνω υπέρηχο και μάλλον την Τετάρτη μπαίνω για ωοληψια! Δεν σου κρύβω ότι ανυπομονώ!😊

Θα πάω να το δω αν και προτιμώ τις ειδοποιήσεις όπως ήταν παλιά! 🔔🔔🔔🔔🔔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τελικά τι έκανες κορίτσι μου? Έκανες 300 μονάδες? 

Σε ρώτησα γιατί εγω εχω μενοπουρ και θα μπορούσα να σου στείλω,  αλλα ειδα οτι άργησες να απαντήσεις οπότε θεώρησα πως το τακτοποίησες 

Χίλια ευχαριστώ και μόνο που το λες Κατερίνα μου!🥰🤗 Έκανα τελικά τις 300 κι εύχομαι να μην πειράζει! Θα πάρω να ρωτήσω αύριο! Εσύ πως είσαι; Εγώ δεν νιώθω τίποτα φοβερό. Μόνο λίγο βάρος χαμηλά αν και σήμερα είχα λίγο αναγουλα. Λες να είναι από τις ορμόνες ή μήπως κάνει πρόβα ο οργανισμός μου για την περίοδο της εγκυμοσύνης;🤔😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Λοιπόν επειδή έχω εντρυφήσει! Το μέρα παρά μέρα είναι πολύ καλή τακτική όταν κάνεις επαφές στις γόνιμες γενικά. Επειδή λίγο πριν λίγο μετά θα το πετύχεις. Αυτή είναι η λογική επειδή σου λέει κ ότι το σπέρμα ζει εντός του τραχήλου (ή στη σάλπιγγα; πάντως κάπου ζει χάχα). Όταν όμως έχεις κάνει τεστ κ ξέρεις την ωορρηξια σου λέει την μέρα του θετικού κ την επόμενη γιατί εκεί ξέρεις σίγουρα δεν υποθέτεις!

@Ευάγγελοςτπως τα πας κορίτσι μου με τις ενέσεις; όλα θα πάνε καλά! Λοιπόν επειδή κ γω έχανα τη μπάλα με το σαιτ βρήκα το εξής. Εκεί που ε γράφει mammyland.com προσθέτεις το εξής /notifications και σε πετάει στις ειδοποιήσεις σου κ τις βλέπεις όλες. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το βρω! 

@Κατεριναπαπ καλή επιτυχία! Έχεις κάνει υπέρηχο; πάντως αν άρχισες ήδη cetrotide σημαίνει ότι πας πολύ καλά! Το πολύ 13η μέρα θα στα πάρει! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, αύριο το πρωί θα έχω νεότερα και με εξετάσεις, θα σας πω τα νεα μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Χίλια ευχαριστώ και μόνο που το λες Κατερίνα μου!🥰🤗 Έκανα τελικά τις 300 κι εύχομαι να μην πειράζει! Θα πάρω να ρωτήσω αύριο! Εσύ πως είσαι; Εγώ δεν νιώθω τίποτα φοβερό. Μόνο λίγο βάρος χαμηλά αν και σήμερα είχα λίγο αναγουλα. Λες να είναι από τις ορμόνες ή μήπως κάνει πρόβα ο οργανισμός μου για την περίοδο της εγκυμοσύνης;🤔😄

Εύχομαι να κάνει πρόβα ο οργανισμός σου ❤ αλλα στην πραγματικότητα πολύ πιθανόν να είναι απο τις ορμόνες ή ακόμα και απο κάτι άλλο που να σε ενόχλησε ίσως κάποια τροφή...

Εγώ αστα... οι ορμόνες μου μάλλον κάνουν τραμπάλα,  το κλάμα το εχω στο τσεπάκι και τα νευρα μου είναι άπειρα! Καλή μέρα να μου πεις είμαι είς θέση να βάλω τα κλάματα! Εύχομαι μόνο να βγει σε καλό και να ανταμειφθούμε, επίσης έχω και μερικά πονακια Στις ωοθήκες που και που και λίγα τραβήγματα τα οποία παρατηρούσα σήμερα.. ο γιατρός είδες τουλάχιστον 15 ωοθηλακια δεξιά και το ίδιο αριστερά...περιμένω να διαβάσω τα νεα σου αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου!!!  Θετικό τεστ εγκυμοσύνης;; τι ωραία νέα;; επειδή δεν θυμάμαι είσαι με εξωσωματική;;

Καλημέρα και καλή εβδομάδα..όχι δεν είμαι με εξωσωματική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα..όχι δεν είμαι με εξωσωματική

Καλημέρα και συγχαρητήρια για το θετικό τεστ 💕💕💕 θα περιμένουμε τη χοριακη σου :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε....Σας ευχαριστώ όλες μας όλες από την καρδιά μου και θέλω να σας πω ότι καιρό τώρα σας ζω και συμπάσχω και εύχομαι μαζί σας να αποκτήσετε αυτό που θέλει η ψυχή σας πιότερο...Εγώ μάλλον δεν πάω πολύ καλά αλλά θα περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής..Έκανα πάλι ένα τεστ πρόωρης ανίχνευσης το ίδιο με εχτές και η γραμμή βγήκε πιο αχνή από εχτές...Τον Νοέμβριο πάλι το ίδιο είχα...βιοχημική..Για να δούμε!!!Μάλλον ειμαι old enough για μωράκι...Σας φιλώ και σας σκέφτομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anli1978 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε....Σας ευχαριστώ όλες μας όλες από την καρδιά μου και θέλω να σας πω ότι καιρό τώρα σας ζω και συμπάσχω και εύχομαι μαζί σας να αποκτήσετε αυτό που θέλει η ψυχή σας πιότερο...Εγώ μάλλον δεν πάω πολύ καλά αλλά θα περιμένω τα αποτελέσματα της χοριακής..Έκανα πάλι ένα τεστ πρόωρης ανίχνευσης το ίδιο με εχτές και η γραμμή βγήκε πιο αχνή από εχτές...Τον Νοέμβριο πάλι το ίδιο είχα...βιοχημική..Για να δούμε!!!Μάλλον ειμαι old enough για μωράκι...Σας φιλώ και σας σκέφτομαι..

Έχεις κάνει χοριακη μην απογοητευεσαι από τώρα. Να έχεις θετική σκέψη. Καλά ποιος μιλάει θα μου πεις..εγώ που σκέφτομαι πάντα όλα τα κακα

Ότι και να συμβεί θα το αντιμετωπίσουμε. ♥️♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...