Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

η αληθεια ειναι νοιωθω μια ενοχληση στην αριστερη πλευρα χαμηλα που μπορει να γινει πιο νωρις... θα δειξει.. εγω εχω επαφες καλου κακου ( ετσι και αλλιως δεν μπορω να τον κρατησω μακρια αρα ουτως η αλλως θα ειχα επαφες)

Αυτό έχει σημασία κορίτσι μου να υπάρχουν οι επαφές τώρα αν προλάβεις το θετικο με τα τεστ της hometest που σου έχουν μείνει έχει καλώς αλλιώς απόλαυσε το και πάμε πιο στοχευμενα τον άλλο μήνα αν χρειαστεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Καλημέρεςς..ότι να ναι είναι ή τέλος πάντων δύσχρηστο..αντε να μην το ακυρώσουμε τελείως

Καλημέρα!!! Έτσι μου έρχεται όταν ξανά πάρω της hometest να το βγάλω φωτογραφία και να τους το στείλω για να δουν πως θα έπρεπε να είναι η γραμμή ελέγχου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αυτό έχει σημασία κορίτσι μου να υπάρχουν οι επαφές τώρα αν προλάβεις το θετικο με τα τεστ της hometest που σου έχουν μείνει έχει καλώς αλλιώς απόλαυσε το και πάμε πιο στοχευμενα τον άλλο μήνα αν χρειαστεί

Eμενα ολο τον μηνα ησυχια δεν με αφηνει αρα καπου θα πετυχω την ωορρηξια.. ασε που εχω στις 3/2 γυναικολογο και 2/2 βαση του ημερολογιου μου εχω ωορρηξια.. κατι θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Και εγώ πιστεύω ότι υπήρξε κάποιος μικροτραυματισμος στην επαφή και έβγαλες τη βλεννη με το αίμα. Η βλεννη αυτή υπάρχει συχνά μετά από επαφή αλλά και εμένα μου τύχαινε καμία φορά που δεν ήμουν υγρή για την επαφή να βγει λίγο αίμα μετά. Άντρες παιδί μου ατσουμπαλοι τι περιμένεις; 😂😂😂

ασε και ειχαμε μερες να εχουμε επαφη λογο περιοδου και ηταν τουρπο.. πως να τον κρατησω χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έπεσε πολύ δουλεια σήμερα! Καθυστέρησα κ το πρωί κ έτρεχα να προλάβω! Μου έδωσε κ η μάνα μου 1002 πράγματα να φερω στον αδερφό μου…δεν πάει καλά μέχρι κ κοτοπουλο μου έδωσε κ το κουβαλάω μαζί μου ως το μεσημέρι που θα μπορέσω να περάσω να τους τα αφήσω 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Έπεσε πολύ δουλεια σήμερα! Καθυστέρησα κ το πρωί κ έτρεχα να προλάβω! Μου έδωσε κ η μάνα μου 1002 πράγματα να φερω στον αδερφό μου…δεν πάει καλά μέχρι κ κοτοπουλο μου έδωσε κ το κουβαλάω μαζί μου ως το μεσημέρι που θα μπορέσω να περάσω να τους τα αφήσω 😂😂😂😂

θα σου κανει παραπονο το κοτοπουλο τοσες ωρες να το παιρνεις βολτα χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Eμενα ολο τον μηνα ησυχια δεν με αφηνει αρα καπου θα πετυχω την ωορρηξια.. ασε που εχω στις 3/2 γυναικολογο και 2/2 βαση του ημερολογιου μου εχω ωορρηξια.. κατι θα δουμε

Κι εγώ αυτό πιστεύω ότι κάτι θα δείτε... Πάντως εμείς αυτό το μήνα που του είπα ότι τα τεστακια βγήκαν προβληματικά και δεν μπορώ να βγάλω άκρη είχαμε τις καλύτερες επαφές 11 μέρες σερί το πήγαμε δεν μπορεί να μην πετύχαμε ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ αυτό πιστεύω ότι κάτι θα δείτε... Πάντως εμείς αυτό το μήνα που του είπα ότι τα τεστακια βγήκαν προβληματικά και δεν μπορώ να βγάλω άκρη είχαμε τις καλύτερες επαφές 11 μέρες σερί το πήγαμε δεν μπορεί να μην πετύχαμε ωορρηξία

11 μερες σερί;;;; Εγώ δεν μπορώ τοσες ημερες σερί το περισσότερο μας ήταν 7-8 μερες αλλά ήταν κουραστικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

θα σου κανει παραπονο το κοτοπουλο τοσες ωρες να το παιρνεις βολτα χαχαχαχαχαχα

Τι να του κάνω αφού δεν βόλευε να τα πάω πρώτα τα πράγματα κ μετά να πάω δουλεια…άστο να κάνει βόλτες 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τι να του κάνω αφού δεν βόλευε να τα πάω πρώτα τα πράγματα κ μετά να πάω δουλεια…άστο να κάνει βόλτες 😂😂😂

Θα γινει αλανιαρα κοτα χαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ αυτό πιστεύω ότι κάτι θα δείτε... Πάντως εμείς αυτό το μήνα που του είπα ότι τα τεστακια βγήκαν προβληματικά και δεν μπορώ να βγάλω άκρη είχαμε τις καλύτερες επαφές 11 μέρες σερί το πήγαμε δεν μπορεί να μην πετύχαμε ωορρηξία

σιγουρα πετυχατε.. ειναι αρκετες οι μερες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

11 μερες σερί;;;; Εγώ δεν μπορώ τοσες ημερες σερί το περισσότερο μας ήταν 7-8 μερες αλλά ήταν κουραστικό 

αυτο πες στο στον αντρα μου που αν μια μερα του πω ειμαι κουρασμενη δεν του αρεσει.. παυση θελει μονο οταν ειμαι με την περιοδο μου (παλι καλα) αφου πολλες φορες την περιμενω πως και πως.. σαν το αγιο φως χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αυτο πες στο στον αντρα μου που αν μια μερα του πω ειμαι κουρασμενη δεν του αρεσει.. παυση θελει μονο οταν ειμαι με την περιοδο μου (παλι καλα) αφου πολλες φορες την περιμενω πως και πως.. σαν το αγιο φως χαχαχαχαχα

Χαχαχαχα το θέμα είναι να γίνεται και να εχεις κ όρεξη βρε να μην γίνεται αγγαρεία χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

11 μερες σερί;;;; Εγώ δεν μπορώ τοσες ημερες σερί το περισσότερο μας ήταν 7-8 μερες αλλά ήταν κουραστικό 

Εντάξει σε εμάς βοήθησε και το χιόνι που μείναμε σπίτι γιατί υποτίθεται ότι θα έπρεπε να πάω εχθές για δουλειά αλλα το αυτοκίνητο ήταν μέσα στα χιόνια και δεν έβγαινε οπότε πήρα και σήμερα άδεια και θα πάω τη Δευτέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

αυτο πες στο στον αντρα μου που αν μια μερα του πω ειμαι κουρασμενη δεν του αρεσει.. παυση θελει μονο οταν ειμαι με την περιοδο μου (παλι καλα) αφου πολλες φορες την περιμενω πως και πως.. σαν το αγιο φως χαχαχαχαχα

Ο δικός μου γκρινιάζει που έχω το πολύ 4 μέρες περίοδο θα έπρεπε του λέω να έχεις καμιά που να έχει 7 και 8 μέρες  να έβλεπα τι θα εκανες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Ο δικός μου γκρινιάζει που έχω το πολύ 4 μέρες περίοδο θα έπρεπε του λέω να έχεις καμιά που να έχει 7 και 8 μέρες  να έβλεπα τι θα εκανες

Εγω καμια φορα του λεω δεν εχω καθαρισει ακομα.. ε μα δεν μπορω καθε μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα το θέμα είναι να γίνεται και να εχεις κ όρεξη βρε να μην γίνεται αγγαρεία χαχαχα 

οκ οταν αρχισει μου ερχεται η ορεξη αλλα αν αποκοιμηθει δεν θα τον ξυπνησω.. θα πω δοξα τω θεω θα ησυχασω σημερα χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

οκ οταν αρχισει μου ερχεται η ορεξη αλλα αν αποκοιμηθει δεν θα τον ξυπνησω.. θα πω δοξα τω θεω θα ησυχασω σημερα χαχαχαχαχ

Ούτε εγώ κάνω κίνηση από μονη μου εκτός και αν έχω βρει θετικό που δεν του το λέω ποτέ αυτή τη φορά που δεν κατάφερα να εντοπίσω το θετικο δεν χρειάστηκε να κάνω καμιά κίνηση την κάνει από μόνος του και είπα να μην του χαλάσω τη χαρά αλλά για να πω την αλήθεια εχθές το ξεκινήσαμε αλλά μετά από τόσες μέρες ποναγα και στο άγγιγμα οπότε δεν το ολοκληρώσαμε... Σήμερα θα δούμε αν έχει ακόμα κέφια κάτι μπορεί να γίνει αφού βέβαια ανάψουμε καλοριφέρ για να ζεσταθεί το σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ούτε εγώ κάνω κίνηση από μονη μου εκτός και αν έχω βρει θετικό που δεν του το λέω ποτέ αυτή τη φορά που δεν κατάφερα να εντοπίσω το θετικο δεν χρειάστηκε να κάνω καμιά κίνηση την κάνει από μόνος του και είπα να μην του χαλάσω τη χαρά αλλά για να πω την αλήθεια εχθές το ξεκινήσαμε αλλά μετά από τόσες μέρες ποναγα και στο άγγιγμα οπότε δεν το ολοκληρώσαμε... Σήμερα θα δούμε αν έχει ακόμα κέφια κάτι μπορεί να γίνει αφού βέβαια ανάψουμε καλοριφέρ για να ζεσταθεί το σπιτι

E ναι στις πολλες φορες πονας μετα.. ασε που εμενα με πονανε και οι μηροι.. ποναω οταν περπαταω..νοιωθω πιασμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν γλιτωνω την καραντινα.. στενη επαφη και ο μεγαλος αρα με 2 παιδια στενη επαφη δεν το βλεπω να πηγαινω δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

@Hopemumtobe ευχαριστώ κορίτσι μου! Ναι ξεκίνησα κι εγώ! Αν όλα πάνε καλά μπορεί και την Δευτέρα μου είπαν!😃

@Lacostakiμου! @Nandia- μου! Πω πω τούρμπο οι άντρες σας! Εμείς στην αρχή μόνο τόσες φορές! Όχι ότι τώρα δεν έχουμε συχνές επαφές αλλά εσείς το τερματίσατε! Εύγε!😁😆

@Raf123 αρχές του Μάη είμαι γεννημένη κορίτσι μου! Αχ θέλω να μου έρθει καμιά δουλειά γιατί έχω χρόνια που σταμάτησα και μου λείπει πολύ!💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

11 μερες σερί;;;; Εγώ δεν μπορώ τοσες ημερες σερί το περισσότερο μας ήταν 7-8 μερες αλλά ήταν κουραστικό 

Εμένα ευτυχώς αυτή τη βδομάδα είναι οι γονιμες κ έπεσαν οι αργίες και κάναμε σχεδόν κάθε μέρα κ από σήμερα είπαμε να το πάμε σερί μέχρι Κυριακή αλλά δεν βλέπω να αντέχω😂😂😂χαράς στο κουράγιο σας βρε κορίτσια τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρα είσαι 7η μερα? Σου είπε ο γιατρός πότε με το καλό θα γίνει οωληψια? 

Εύχομαι ολα καλα να πάνε και θα πάνε!!!! 

Ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου! Σήμερα έχω γυναικολόγο και αναλόγως θα πράξουμε! Μόνο που έχω θορυβηθεί λίγο γιατί ο μικρός μου ήρθες από το σχολείο πριν με καταρροή. Πω πω ελπίζω να μην αρρώστησε και κολλήσω κι εγώ! Θα πάνε όλα τζάμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου! Σήμερα έχω γυναικολόγο και αναλόγως θα πράξουμε! Μόνο που έχω θορυβηθεί λίγο γιατί ο μικρός μου ήρθες από το σχολείο πριν με καταρροή. Πω πω ελπίζω να μην αρρώστησε και κολλήσω κι εγώ! Θα πάνε όλα τζάμπα!

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου,  έτσι που είναι και καιρός είναι απολύτως φυσιολογικό να κρυωσουμε, αλλα με αυτά και με αυτά το μυαλό μας πάει στο κακό... μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε , περιμένουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια!

@Hopemumtobe ευχαριστώ κορίτσι μου! Ναι ξεκίνησα κι εγώ! Αν όλα πάνε καλά μπορεί και την Δευτέρα μου είπαν!😃

@Lacostakiμου! @Nandia- μου! Πω πω τούρμπο οι άντρες σας! Εμείς στην αρχή μόνο τόσες φορές! Όχι ότι τώρα δεν έχουμε συχνές επαφές αλλά εσείς το τερματίσατε! Εύγε!😁😆

@Raf123 αρχές του Μάη είμαι γεννημένη κορίτσι μου! Αχ θέλω να μου έρθει καμιά δουλειά γιατί έχω χρόνια που σταμάτησα και μου λείπει πολύ!💗

 

Κοίτα να δεις εγκεφαλικά είναι τούρμπο σωματικά δεν αντέχει πολλές μέρες συνεχόμενα αυτή τη φορά ήταν εξαίρεση... Έχει φτάσει και 55 χρόνων ο καλος μου και όσο να ναι κουράζεται... Ευτυχώς για μένα γιατί κι εγώ δεν είμαι 25 χρόνων κοριτσάκι να αντέχω κάθε μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...