Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια με πήρε ο μάνατζερ μου κ μου είπε ότι θέλει να με δει αυτοπρόσωπος κ να πάω στο γραφείο το μεσημέρι και δεν μ έλεγε τι θέλει να μου πει😬😬😬…λετε να με διώξουν και θέλει να μου το πει από κοντά; Ωχ αγχώθηκα τώρα!! Ελπίζω να μου πει συγχαρητήρια πήρες αύξηση 😅😅

Ωχχ αγχώθηκα κι εγώ τώρα μαζί σου!! Με αγχώνουν αυτά!! Αλλά δεν πιστεύω να ‘ναι κάτι κακό, θα το είχες καταλάβει αν είχε γίνει κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ωχχ αγχώθηκα κι εγώ τώρα μαζί σου!! Με αγχώνουν αυτά!! Αλλά δεν πιστεύω να ‘ναι κάτι κακό, θα το είχες καταλάβει αν είχε γίνει κάτι

@Nandia- δεν έκανα κάτι πιστεύω οι πωλήσεις πάνε καλά θεωρώ όλα καλά! Δεν ξέρω…αύριο έχω κ meeting αν δεν είναι κάτι σοβαρό θα μου το έλεγε αύριο μάλλον…θα δείξει! 
 

Επισης @Nandia-μου εγώ το πήρα έχει σχεδόν 3 χρόνια κ δεν ήταν τόσο διαδεδομένο μετά έβγαλε κ το lidl και είδα κ στο electroline. Θα σου στείλω το link 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια ή ο κύκλος μου τα έχει παίξει ή όντως τα τεστακια της onesteps είναι όντως για τα πανηγύρια αυτό το τεστ το έκανα σήμερα 5 μέρες πριν την περίοδο και αυτό που είχα κάνει την υποτιθέμενη μέρα ωορρηξίας το ίδιο ήταν ίσως και πιο αχνό.. Κάνω κάθε μέρα για να μην τα πετάξω ετσι

IMG_20220127_122114.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

γελασα που μου λες δωσε πονο και θα ερθει το κουκουνι αλλα εμενα τρωει και δεν ηρθε ακομα χαχαχαχαχαχα απο την μια μου το κτιζεις και απο την αλλη μου το χαλας χαχαχαχαχα

εγω θα του δωσω παντως και αν δουλεψει να τους παρετε ολες με τους τονους να τρωνε χαχαχα

το εχει ο χατζηκυριακος και ειμαι σε μια ομαδα στο φβ που εχουμε εξτρα εκπτωση αλλα στειλε μου το να κανω συγκριση.. εχει και τιμες στο σαιτ?

ε μα τι να πω η ερμη;;;; εσεις ρε συ μπορει να μην εχετε τα ιδια θεματα με εμας... εσυ εεις μεινει ηδη μια φορα εγκυος οποτε σιγουρα θα ενισχυθει παραπανω..

εμας κλαψε μας!!! προσπαθουμε τοσο καιρο, εχουμε κανει τα παντα (μονο γονατιστη στην τηνο δεν εχω παει ακομα 😆) και τιποτα... ουτε ιχνος συλληψης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια ή ο κύκλος μου τα έχει παίξει ή όντως τα τεστακια της onesteps είναι όντως για τα πανηγύρια αυτό το τεστ το έκανα σήμερα 5 μέρες πριν την περίοδο και αυτό που είχα κάνει την υποτιθέμενη μέρα ωορρηξίας το ίδιο ήταν ίσως και πιο αχνό.. Κάνω κάθε μέρα για να μην τα πετάξω ετσι

IMG_20220127_122114.jpg

σαν χαλασμενο μου φαινεται κι εμενα γτ η γραμμη του εγκυρου τεστ μου φαινεται κι αυτη αχνη... παντως επειδη εχω κανει κι εγω (θελοντας να ελπιζω οτι ειμαι εγκυος) τεστ λιγες μερες πριν την περιοδο, αχνη μου εβγαινε η γραμμη ωορρηξιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια ή ο κύκλος μου τα έχει παίξει ή όντως τα τεστακια της onesteps είναι όντως για τα πανηγύρια αυτό το τεστ το έκανα σήμερα 5 μέρες πριν την περίοδο και αυτό που είχα κάνει την υποτιθέμενη μέρα ωορρηξίας το ίδιο ήταν ίσως και πιο αχνό.. Κάνω κάθε μέρα για να μην τα πετάξω ετσι

IMG_20220127_122114.jpg

Eχω και εγώ της one step  κοίτα το τεστ  εγγυμοσυνης ακόμα αχνό μου βγαίνει .

Αν είναι κορίτσια σε λίγο θα πάω να κάνω ένα ωορρηξίας να δω τι θα βγάλει. Έτσι για πείραμα. Αχαχχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Nandia- δεν έκανα κάτι πιστεύω οι πωλήσεις πάνε καλά θεωρώ όλα καλά! Δεν ξέρω…αύριο έχω κ meeting αν δεν είναι κάτι σοβαρό θα μου το έλεγε αύριο μάλλον…θα δείξει! 
 

Επισης @Nandia-μου εγώ το πήρα έχει σχεδόν 3 χρόνια κ δεν ήταν τόσο διαδεδομένο μετά έβγαλε κ το lidl και είδα κ στο electroline. Θα σου στείλω το link 

Περιμενε να δεις τι θα σου πει.. ευχομαι να μην ειναι κατι που θα επηρεασει την δουλεια σου αν και πιστευω ολα καλα θα ειναι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nandia- είπε:

Περιμενε να δεις τι θα σου πει.. ευχομαι να μην ειναι κατι που θα επηρεασει την δουλεια σου αν και πιστευω ολα καλα θα ειναι

 

Μπορεί να σου πει. Γιατί μιλάς τόσο στο mammyland;;; Είμαι και εγώ μέλος και βλέπω τι γράφεις χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ε μα τι να πω η ερμη;;;; εσεις ρε συ μπορει να μην εχετε τα ιδια θεματα με εμας... εσυ εεις μεινει ηδη μια φορα εγκυος οποτε σιγουρα θα ενισχυθει παραπανω..

εμας κλαψε μας!!! προσπαθουμε τοσο καιρο, εχουμε κανει τα παντα (μονο γονατιστη στην τηνο δεν εχω παει ακομα 😆) και τιποτα... ουτε ιχνος συλληψης....

ναι σιγουρα τα δεδομενα δεν ειναι τα ιδια λογο προηγουμενης εγκυμοσυνης αλλα περασε 1 χρονος και στην ηλικια μου πολλα μπορουν να αλλαξουν

θα κανετε και εσεις παιδι ειτε με τον ενα τροπο ειτε με τον αλλον.. και πριν απο μενα θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια ή ο κύκλος μου τα έχει παίξει ή όντως τα τεστακια της onesteps είναι όντως για τα πανηγύρια αυτό το τεστ το έκανα σήμερα 5 μέρες πριν την περίοδο και αυτό που είχα κάνει την υποτιθέμενη μέρα ωορρηξίας το ίδιο ήταν ίσως και πιο αχνό.. Κάνω κάθε μέρα για να μην τα πετάξω ετσι

IMG_20220127_122114.jpg

ωχ πηρα και εγω της one step τεστ ωορρηξιας.. λες να με αγχωσουν στο τελος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλή αρχή κορίτσι μου❤️❤️❤️ Κοντεύεις!!! Και θα τα καταφέρεις!!!❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. αχχχ μακάρι!!! ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Eχω και εγώ της one step  κοίτα το τεστ  εγγυμοσυνης ακόμα αχνό μου βγαίνει .

Αν είναι κορίτσια σε λίγο θα πάω να κάνω ένα ωορρηξίας να δω τι θα βγάλει. Έτσι για πείραμα. Αχαχχα 

 

χαχαχαχαχαχ!! κι εγω ηθελα να στο πω!!!! για να τα τεσταρουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 μου περιμενουμε μαζι σου τα νεα!!!!❤️

εμενα κοριτσια εσκασαν τα πρωτα καφε... στην ωρα τους!! ενιωσα ενα πραγμα πως οταν νιωθεις οτι κατεβαινει περιοδος... ετρεξα στην τουαλετα να δω τι ειναι... και ειχα λιγο καφε στο εσωρουχο και μετα στο χαρτι οταν σκουπιστηκα...

αλλα αυτο το πραγμα δεν το ειχα ξανανιωσει. ναι μεν ειχα καφε αλλα παντα στο σκουπισμα η λιγο στο εσωρουχο... οχι να κατεβαινει ετσι.... αμαν πια! καθε μηνα κατι διαφορετικο...😲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα κορίτσια βλακειουλες είναι ότι όταν εισαι έγγυος είναι θετικο το τεστ ωορρηξίας. 

Έκανα μόλις είχα εγγυμοσυνης (one step) και προγεστερόνης και ωορρηξίας ( hometest) 

Εγγυμοσυνη θετικό  ( γίνεται πιο έντονο νομίζω αλλά δεν έχει γίνει κατακόκκινο ακόμα ) 😝

Προγεστερόνη θετικό

Ωορρηξίας αρνητικό 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@Raf123 μου περιμενουμε μαζι σου τα νεα!!!!❤️

εμενα κοριτσια εσκασαν τα πρωτα καφε... στην ωρα τους!! ενιωσα ενα πραγμα πως οταν νιωθεις οτι κατεβαινει περιοδος... ετρεξα στην τουαλετα να δω τι ειναι... και ειχα λιγο καφε στο εσωρουχο και μετα στο χαρτι οταν σκουπιστηκα...

αλλα αυτο το πραγμα δεν το ειχα ξανανιωσει. ναι μεν ειχα καφε αλλα παντα στο σκουπισμα η λιγο στο εσωρουχο... οχι να κατεβαινει ετσι.... αμαν πια! καθε μηνα κατι διαφορετικο...😲

οπως παθαινω εγω.. καθε μηνα και διαφορετικα.. τι να πεις.. εχουμε το αγχος μας εχουμε και την περιοδο να μας τρολαρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ωχ πηρα και εγω της one step τεστ ωορρηξιας.. λες να με αγχωσουν στο τελος?

Και τα προηγούμενα που έκανες onesteps ήταν;; Μηπως γιαυτό δεν καταφέρνεις να βρεις το θετικο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά πήρα αύξηση γιουπι 😁😁😁😁 το έλεγε κ στο ζώδιο 😂😂😂 ομως για παιδί κ τέτοια δεν διάβασα στο ζώδιο 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια ή ο κύκλος μου τα έχει παίξει ή όντως τα τεστακια της onesteps είναι όντως για τα πανηγύρια αυτό το τεστ το έκανα σήμερα 5 μέρες πριν την περίοδο και αυτό που είχα κάνει την υποτιθέμενη μέρα ωορρηξίας το ίδιο ήταν ίσως και πιο αχνό.. Κάνω κάθε μέρα για να μην τα πετάξω ετσι

IMG_20220127_122114.jpg

Το εχω ξανα γραψει αυτα τα τεστ για μενα ειναι για τα σκουπιδια. Τα εκανα σε συνδυασμο υπερηχο και αυτα της hometest. Tης Hometest ηταν ολοσωστα σε συνδυασμο με υπερηχο. Τα one step μεχρι να σκουρυνουν μου επεφταν σιγουρα δυο τρεις μερες εξω αποκλιση. 

Παντως οσο αναφορα με τα τεστ οωρρηξιας και εγκυμοσυνης με τα hometest βεβαια τα ειχα δοκιμασει οταν ημουν εγκυος τις μερες που περιμενα αποτελεσμα χοριακης και ημουν εγκυος τελικα αυτα εβγαιναν θετικα. Οποτε πιστευω τα οωρηξιας βγαινουν  θετικα σιγουρα για καποιες μερες. Μετα απο καποιες μερες ομως που ηξερα οτι ημουν εγκυος ηδη εβγαιναν αρνητικα παλι. Δεν ξερω βεβαια αν ισχυει το ιδιο και για τα One step.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια τελικά πήρα αύξηση γιουπι 😁😁😁😁 το έλεγε κ στο ζώδιο 😂😂😂 ομως για παιδί κ τέτοια δεν διάβασα στο ζώδιο 😅😅

Συγχαρητηρια κοριτσι μου! Τι καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Και τα προηγούμενα που έκανες onesteps ήταν;; Μηπως γιαυτό δεν καταφέρνεις να βρεις το θετικο;;

Oχι ηταν της hometest τα προηγουμενα.. απλα εγω δεν το επαναλαμβανα την επομενη που ειχα την βλεννη και τα πονακια.. εχω ακομα λιγα και θα δοκιμασω και τα δυο αυτο το μηνα να δω την διαφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια τελικά πήρα αύξηση γιουπι 😁😁😁😁 το έλεγε κ στο ζώδιο 😂😂😂 ομως για παιδί κ τέτοια δεν διάβασα στο ζώδιο 😅😅

μπραβοοοοοο συγχαρητηρια.. ειδες οτι ηταν για καλο? το ενστικτο μου δεν με γελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μπραβοοοοοο συγχαρητηρια.. ειδες οτι ηταν για καλο? το ενστικτο μου δεν με γελα..

Σε ευχαριστώ παρά πολυ😊😊😊🥰🥰🥰Τέλεια  ναι κ την χρειαζόμαστε τώρα με τα έξοδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια τελικά πήρα αύξηση γιουπι 😁😁😁😁 το έλεγε κ στο ζώδιο 😂😂😂 ομως για παιδί κ τέτοια δεν διάβασα στο ζώδιο 😅😅

γιουπιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤑🤑🤑🤑🤑🎉🎉🎉🎉 τελειαααααα!!!!!! καλοφαγωταααα!!!!!! να τα χαρειτε και να φτιαξετε το σπιτακι σας οπως θελετε!!! να βγηκε και η σαλπιγγογραφια!!!! χιχιχιχιχι!!!!

ευχομαι συντομα να ερθει και το χαρμοσυνο νεο του μωρου!!!!!!!! 😁❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου! Τι καλα! 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ 🙂🙂🙂 τουλάχιστο διαπρέπω αλλου 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολυ😊😊😊🥰🥰🥰Τέλεια  ναι κ την χρειαζόμαστε τώρα με τα έξοδα

μια αυξηση παντα χρειαζεται χαχαχαχαχα

ειδές ολα θα γινουν σιγα σιγα.. ακομα γενναρη ειμαστε.. μεχρι το τελος του χρονου θα εχεις και παιδακι η εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...